Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-3) 2834
2. Каруана (+12) 2811
3. Мамеђаров   2799
4. Аронјан (-8) 2797
5. Вашје (+4) 2793
6. Со (+4) 2792
8. Накамура (0) 2781
11. Ананд (-15) 2767
12. Свидлер (-3) 2762
13. Карјакин (-7) 2753
15. Непомњашчи (+22) 2751
27. Витјугов (+7) 2729
29. Матлаков (-9) 2726
30. Федосејев (+8) 2726
32. Томашевски (+5) 2718
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - ChessBomb

Првенство Русије, Санкт Петербург, 2-15.12.2017, уживо (Свидлер Федосејев Витјугов)
Геза Хетењи А, Будимпешта, 12-21.12.2017, уживо (Маркуш Инђић)
Геза Хетењи Б, Будимпешта, 12-21.12.2017, уживо (Седлак Средојевић)

Најава турнира

14.12. Соко, Ниш
16.12. Рад опен, Београд  
16.12. ШСБ цугер, Београд  
17.12. Мађарска лига, 4. коло    
17.12. ШСБ10 цугер, Београд  
  22.12. Пожаревац опен, Пожаревац
23.12. Мома Вучићевић, Београд
21.01. Немачка 2. лига Запад, 5к    
  30.01. Параћин опен, Параћин
03.02. Немачка Бундеслига, 7-8.к    
03.02. Немачка 2. лига Исток, 7-8к    
  10.03. Турнир Кандидата, Berlin

Завршени турнири

  11.12. Лондон класик, London (45)
  10.12. Гамбит Асеко, Скопље  
  10.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  10.12. Бундеслига 2 запад, 4.к  
  10.12. Бундеслига 2 исток, 6.к  
  09.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. Бундеслига 2 исток, 5.к  
  07.12. Крунослав Хулак, Загреб  
  07.12. TCEC, Сезона 10  
  03.12. Мађарска лига, 3. коло  
  02.12. Трофеј Београда, Раковица (389)
  26.11. Мађарска лига, 2. коло  
  25.11. ФИДЕ гран при 4, Palma (81)
  25.11. Мађарска лига, 1. коло  
  25.11. Светско омладинско, Италија  
  25.11. Светско девојке-20, Италија  
  22.11. Селимир Манојловић, Ваљево (45)
  20.11. Лига Војводина, Нови Сад   (349)
  19.11. Румунска лига, Говора  
  12.11. Немачка Бундеслига, 4.к  
  12.11. Бундеслига 2 исток, 4.к  
  11.11. Немачка Бундеслига, 3.к  
  11.11. Бундеслига 2 исток, 3.к  
  11.11. Кићовић, Бања Ковиљача  
  06.11. Европско екипно  
  06.11. Европско екипно жене  
  03.11. Други ИМ турнир, Дубаи  
  03.11. Бориша Караџић, Палић   (224)
  29.10. Трећа субота, Ђеновићи    
  22.10. Немачка Бундеслига, 2.к  
  21.10. Немачка Бундеслига, 1.к  
  14.10. Европски куп, Анталија  
  14.10. Марија Албулет, Браила  
  06.10. Хрватска лига 1А  
  06.10. Хрватска лига 1Б  
  05.10. Хрватска лига жене  
  01.10. Премијер лига ЦГ, Чањ (198)
  01.10. Острво Мен, Даглас  

Рапид и цугер

10.12. ШСБ10 цугер, Београд  
10.12. Чедомир Петровић, Шабац  
10.12. Рад опен, Београд  
09.12. Бонетов цугер, Ћуприја  
09.12. ШСБ цугер, Београд  
09.12. Порезници, Београд    
03.12. Љ.Ђуровић, Даниловград    
03.12. Рад опен, Београд  
30.11. Соко, Ниш  
29.11. Горан Недељковић, Ниш  
19.11. Бодин Марјановић, Београд  
19.11. Рад опен, Београд  
18.11. ШСБ цугер, Београд  
12.11. Дан општине, Тиват    
12.11. ШСБ10 цугер, Београд  
12.11. Првенство Срема, Шид    
11.11. ШСБ цугер, Београд  
10.11. Београд-Далас, ICC (16)
05.11. ШСБ10 цугер, Београд  
04.11. ШСБ цугер, Београд  
04.11. Рад опен, Београд  
31.10. Јелашница, Јелашница  
29.10. ШСБ10 цугер, Београд  
28.10. ШСБ цугер, Београд  
22.10. О.Манојловић, Херцег Нови    
22.10. ШСБ10 цугер, Београд  
21.10. ШСБ цугер, Београд  
21.10. Анто Рмуш, Беране  
21.10. Рад опен, Београд  
19.10. Соко, Ниш  
15.10. ШСБ10 цугер, Београд  
14.10. ШСБ цугер, Београд  
10.10. За Александра, Ниш  
08.10. ШСБ10 цугер, Београд  
07.10. ШСБ цугер, Београд  
07.10. Рад опен, Београд  
04.10. Раднички цугер, Београд  
01.10. ШСБ10 цугер, Београд  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Бологан, Виктор (2607)
ВМ Тиман, Јан (2562)
ИМ Арделеану, Алин (2339)
ФМ Цигановић, Никола (2263)
  Марковић, Ален (2220)
  Здравковић, Драган Н (2189)
  Стаматовић, Александар (2133)
  Павићевић, Бранислав (2128)
  Чолић, Никола (2127)
ЖВМ Конарковска-Соколов, Хенријета (2040)
  Удовенко, Дмитриј (2015)
  Петровић, Граде (2011)
  Жутић, Милан (1975)
  Шолак, Јилдиз (1909)
  Живковић, Милутин (1774)
  Љубеновић, Ненад
  Ујфалуши, Саша
  Комарица, Љубиша
  Мартиновић, Божидар
  Даничић, Горан
  Дервишевић, Зулфо
  Игњатовић, Алекса