Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-3) 2839
2. Мамеђаров (+21) 2822
3. Каруана (-2) 2820
4. Динг (+7) 2804
5. Гири   2780
6. Вашје (0) 2779
8. Со (-5) 2775
9. Аронјан (+7) 2774
10. Гришчук (+7) 2773
11. Накамура (-5) 2772
12. Ананд (0) 2768
14. Ју (+6) 2766
15. Карјакин (-9) 2764
16. Свидлер (+3) 2756
18. Јаковенко (-1) 2747
#Србија рејтинг уживо
1. Маркуш   2613
2. Перуновић (+8) 2601
3. Вучковић   2588
4. Седлак (-21) 2587
5. Инђић (-14) 2585
6. Иванишевић (+4) 2578
8. Рогановић (+10) 2527
11. Савић (-13) 2506
12. Стојановић (+4) 2498
13. Зајић (-6) 2497
14. Ненезић (-11) 2495
15. Ковачевић (-6) 2483
20. Лазић (-10) 2476
21. Миљковић (-4) 2474
22. Ивић (+16) 2472
#Жене рејтинг уживо
1. Бојковић   2384
2. Стојановић   2350
3. Рапорт (-6) 2348
4. Великић   2339
5. Ракић   2319
7. Ерић (-46) 2261
9. Ињац (-30) 2241
14. Срдановић (+82) 2210
16. Гајчин (-19) 2209
17. Дрљевић (+7) 2208
24. Остојић (+36) 2134
Перпетуал дневне вести
Јеремић 20.08.2018 : НОВИ НЕПРИЈАТАН ПОРАЗ КАРЈАКИНА - САДА ОД КАРЛСЕНА, ЕШ ДО 10 - МАРКО МИЛАНОВИЋ ПОБЕДИО; АНДРЕЈ ЉЕПИЋ РЕМИЗИРАО, ЕШ ДО 14 - ПОБЕДА СТЕФАНА ТАДИЋА, ЕШ ДО 16 - РЕМИ МИЛОША МИЛОШЕВИЋА, ЕШ ДО 12 - ТРИ ПОБЕДЕ ДАМЈАНОВИЋ РИСТИЋ И ДАВИДОВ, КАДЕТКИЊЕ МЛАЂЕ КАТЕГОРИЈЕ, ДВА РЕМИЈА ДО 16 - ЈОВАНА СРДАНОВИЋ И КАТАРИНА НЕСТОРОВИЋ - ДВА ИЗНЕНАЂЕЊА ДО 18 ГОДИНА
Јеремић 21.08.2018 : ГРИШЧУК ПОБЕДИО НАКАМУРУ, СТЕФАН ТАДИЋ И ЛУКА РИСТИЋ ПО ДВЕ ПОБЕДЕ, ЈУНИОРСКО ПРВЕНСТВО СВЕТА ЗА СЛЕПЕ
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Европско кадетско, Рига, 20-29.VIII,

Најава турнира

21.08. Никола Караклајић, Београд    
25.08. Раднички цугер, Београд    
26.08. Рад опен, Београд  
26.08. Раднички цугер10, Београд    
  31.08. Прва лига Србије, Ваљево
  31.08. Женска лига Србије, Зајечар
23.09. XLIII Олимпијада, Батуми    
04.11. Куп Светозара Глигорића    
  09.11. Карлсен-Каруана, London  

Завршени турнири

  17.08. Македонска лига,Струга  
  15.08. Премијер лига ЦГ, Никшић (168)
  15.08. Абу Даби опен  
  14.08. Динг - Топалов, Венџоу  
  12.08. Селимир Манојловић, Ваљево  
  12.08. Лига Р Српске, Дворови   (267)
  12.08. Летњи опен, Београд  
  05.08. Турска суперлига, Анкара  
  05.08. Васја Пирц, Марибор  
  03.08. Данџоу ВМ, Данџоу  
  02.08. Холандија опен, Дирен  
  01.08. PST, Kotor Varos  
  01.08. Бил опен, Бил  
  01.08. Бил ВМ, Biel (30)
  30.07. Првенство Црне Горе, Бар (66)
  28.07. Попуна 1. лиге, Београд    
  27.07. Прв. Војводине, Нови Сад (174)
  27.07. Прв. Војводине Б, Нови Сад  
  26.07. Женско ЦГ, Пљевља  
  26.07. Травник опен, Травник  
  22.07. Дортмунд, Dortmund (28)
  22.07. Лајден опен, Лајден  
  21.07. Сенћанска битка, Сента (276)
  21.07. Сенћанска битка Б, Сента  
  20.07. Орбис ВМ, Параћин   (45)
  20.07. Орбис ИМ, Параћин   (45)
  18.07. Европско тим Ж-18, Немачка  
  15.07. Бергамо опен, Бергамо  
  15.07. Фелмар опен, Фелмар  
  13.07. Параћин А, Параћин (643)
  13.07. Параћин Б, Параћин (179)
  08.07. Светски опен, Филаделфија  
  05.07. Видовдан А  
  05.07. Видовдан Б  
  04.07. Ниш опен А, Ниш  
  04.07. Ниш опен Б, Ниш  
  02.07. Филаделфија међународни  
  01.07. Летњи аматерски, Београд    
  01.07. Летњи ВМ, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ1, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ2, Београд   (45)
  30.06. Омладинско Србије, Београд (26)
  30.06. Девојке-20 Србије, Београд (21)
  24.06. Сребрно А, Велико Градиште (504)
  24.06. Сребрно Б, Велико Градиште  
  10.06. БиХ лига, Јахорина (270)
  07.06. Норвешка, Stavanger (39)
  05.06. Карпов, Poikovsky (45)

Рапид и цугер

19.08. Раднички цугер10, Београд  
18.08. Раднички цугер, Београд  
18.08. Рад опен, Београд  
  15.08. ГТ СЛ Цугер, Saint Louis   (85)
  13.08. ГТ СЛ Рапид, Saint Louis   (45)
12.08. Раднички цугер, Београд  
12.08. Рад опен, Београд  
11.08. Раднички цугер, Београд  
11.08. Горњи Брег, Горњи Брег    
09.08. Свети Пантелејмон, Јагодина  
05.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Војводина, Стара Пазова  
29.07. Раднички цугер, Београд  
29.07. Чес фест, Београд    
  28.07 Цугер прв. Швајцарске, Бил  
  28.07 Посјети Бањалуку, Бањалука  
  28.07 Лука Шипраге, Шипраге  
  22.07 Рапид прв. Швајцарске, Бил  
22.07. Раднички цугер, Београд  
22.07. Рад опен, Београд  
21.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
15.07. Змајево, Змајево    
15.07. Раднички цугер10, Београд  
14.07. Раднички цугер, Београд  
08.07. Раднички цугер10, Београд  
08.07. Урош Динић, Параћин  
08.07. Рад опен, Београд  
08.07. Дунав.бал, Бачка Паланка    
07.07. Раднички цугер, Београд  
07.07. Цугер БП, Бачка Паланка    
01.07. Баћко, Параћин  
01.07. Рад опен, Београд  
28.06. Академија цугер, Београд    
27.06. Видовдан, Рибарска Бања    
24.06. Раднички цугер10, Београд  
  24.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
24.06. Трофеј Видовдана, Борча    
23.06. Раднички цугер, Београд  
  22.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
20.06. Цугер, Велико Градиште  
17.06. ШСБ10 цугер, Београд  
16.06. ШСБ цугер, Београд  
16.06. Драган Пауновић, Земун  
  16.06. ГТ Левен Цугер, Leuven   (90)
  14.06. ГТ Левен Рапид, Leuven   (45)
10.06. Сабор Драгачево, Горачићи  
10.06. ШСБ10 цугер, Београд  
09.06. ШСБ цугер, Београд  
09.06. Кумовијада, Горачићи  
09.06. Рад опен, Београд  
  08.06 Омладинско Јагодине  
03.06. ШСБ10 цугер, Београд  
02.06. ШСБ цугер, Београд  
02.06. Трофеј Недељковић, Београд (36)
02.06. Ж Тр. Недељковић, Београд (20)
02.06. Рад опен, Београд  
  02.06. Главинци  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Ваљехо Понс, Франциско (2707)
ИМ Куков, Велислав (2373)
ФМ Дабетић, Радојица (2271)
ФМ Китић, Душан (2269)
  Таталовић, Душан (2256)
  Буљубашић, Салко (2225)
ИМ Арџун, Вишнувардан (2224)
  Ћорић, Ахмед (2131)
  Брајовић, Мирољуб (2111)
  Бућан, Владимир (2105)
  Матараџић, Алмир (2080)
  Демировић, Омар (2063)
  Радоњић, Радован (2035)
  Карлеуша, Мирко (2008)
  Врањанац, Чедомир (1903)
  Ненезић, Зоран (1805)
  Јовановић, Оливера (1731)
ЖМК Норман, Дина (1681)
  Карановић, Ђорђе (1558)
  Петровић, Бранислав
  Довијанић, Александар
  Ненин, Ђорђе
  Медан, Владислав
  Савић, Никола А
  Бегановић, Ибрахим
  Илић, Вук
  Кочиш, Габор Ј
  Пајић, Душан
  Богдановић, Миодраг
  Новалић, Ихаб
  
  Ђаја, Драгутин (1920-1993)