Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+1) 2865
2. Динг   2808
3. Непомњашчи   2792
4. Фирузџа   2778
5. Со (+1) 2774
7. Гири (+7) 2767
8. Мамеђаров (+2) 2760
9. Аронјан (-16) 2759
12. Каруана (-20) 2756
14. Домингез (-6) 2748
19. Дуда (-9) 2731
20. Гукеш (+31) 2730
26. Харикришна (+1) 2721
27. Ваљехо (+3) 2713
28. Шанкленд (-9) 2711
#Жене рејтинг уживо
1. Ињац (-2) 2387
2. Ракић   2294
3. Рапорт   2294
4. Стојановић   2287
5. Великић (+2) 2275
7. Благојевић (-24) 2267
8. Ерић (0) 2244
9. Гајчин (-6) 2238
Перпетуал дневне вести
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

ФИДЕ Олимпијада, Ченај, 29.VII-9.VIII, уживо (Инђић Ивић Маркуш Иванишевић Перуновић)
Женска Олимпијада, Ченај, 29.VII-9.VIII, уживо (Ињац Благојевић Ерић Великић Гајчин)
Омладинско Србије, Нови Сад, 1-7.VIII,
Девојке-20 Србије, Нови Сад, 1-7.VIII,
Рудар 3 ИМ, Пожаревац, 4-11.VIII, уживо
Времеплов :
Шампионат Србије - Група А 1951, Београд, 09-24.08.1951. (7)
Шампионат Србије - Група Б 1951, Београд, 09-24.08.1951. (6)
Полуфинале Југославије 1951, Сомбор, 07-31.10.1951. (18)
Шампионат Југославије 1951, Сарајево, 18.11-10.12.1951. (190)

Најава турнира

20.08. Ж Европско, Праг      
20.09. Прва лига Србије    
22.10. Женска лига Србије    
    06.12. Шампионат Срб, Србија
    06.12. Ж Шампионат Срб, Србија
24.11. Трофеј Београда, Београд    

Завршени турнири

  30.07. Акад. шампиона ВМ, Београд  
  30.07. Акад. шампиона ИМ, Београд  
  30.07. Трофеј Вождовца, Београд  
  23.07. Светозар Глигорић, Београд  
  18.07. ЕВР екипно до 18, Солун  
  16.07. Премијер лига ЦГ, Цетиње  
  16.07. Параћин опен, Параћин  
  15.07. Кућа Здравља, Суботица  
  06.07. Србија опен, Нови Сад  
  05.07. Турнир Кандидата, Мадрид (56)
  26.06. Сребрно језеро A  
  10.06. Норвешка, Ставангер (45)
  03.06. Куп Глигорића, Параћин  
  02.06. Ж Куп Глигорића, Параћин  
  29.05. Шарџа мастерс  
  14.05. Супербет Класик, Букурешт  
  03.05. Кадети Србије, Нови Сад  
  23.04. Аустријска лига  
  10.04. Мађарска лига, 9.к  
  10.04. Динг - Веј, Хангџоу  
  09.04. Рудар 2, Пожаревац  
  06.04. Европско, Чатеж  
  05.04. Осмомартовски, Београд (35)
  04.04. ФИДЕ ГП3, Берлин   (6)
  03.04. Кина ВМ, Хангџоу  
  01.04. Рудар 1, Пожаревац  
  28.03. ФИДЕ ГП 3А, Берлин   (12)
  28.03. ФИДЕ ГП 3Б, Берлин   (12)
  28.03. ФИДЕ ГП 3Ц, Берлин   (12)
  28.03. ФИДЕ ГП 3Д, Берлин   (12)
  27.03. Аустријска лига, 5-8.к  
  23.03. Полуфинале Србије, Параћин (229)
  23.03. Ж Полуфинале Срб, Параћин (41)
  20.03. Мађарска лига, 8.к  
  14.03. Београд 2022, Београд   (45)
  14.03. ФИДЕ ГП2, Београд   (6)
  27.02. Шампионат ЦГ, Подгорица (176)
  27.02. Мађарска лига, 7.к  
  17.02. ФИДЕ ГП1, Берлин   (6)
  15.02. Предраг Нешић, Пожаревац  
  13.02. Мађарска лига, 6.к  
  06.02. ВМ АШК 6, Аранђеловац  
  30.01. Тата стил, Вајк ан Зе (87)
  20.01. Мађарска лига, 5.к  
  19.12. Мађарска лига, 4.к  
  14.12. Срб Шампионат, Кална (45)
  14.12. Ж Срб Шампионат, Кална (45)
  10.12. Карлсен - Непо, Дубаи (11)
  05.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  21.11. Европско екипно, Чатеж  
  21.11. Ж европско екипно, Чатеж  
  14.11. Кићовић, Сунчана Река  
  07.11. Гран швајцарац, Рига  
  07.11. Аустријска лига, 1-4.к  
  07.11. Аустријска Ж лига, 1-2.к  
  31.10. Мађарска лига, 2.к  
  19.10. Шампионат САД, Сент Луис  
  12.10. Премијер лига Београда  
  03.10. Хрватска лига 1А, Мали Лошињ  
  03.10. Хрватска лига 1Б, Мали Лошињ  
  03.10. Прва лига ЦС, Бајина Башта  
  24.09. Европски клупски куп, Струга  
  24.09. Европски женски куп, Струга  
  24.09. Премијер лига БиХ, Неум  
  17.09. Норвешка, Ставангер (30)
  16.09. 1. лига Срб, Врњачка Бања (340)
  16.09. Ж лига Срб, Врњачка Бања (199)
  05.09. Европско првенство, Рејкјавик  
  26.08. Синкфилд куп, Сент Луис (45)
  21.08. Македонска лига, Струга  
  20.08. Женско европско, Јаши  
  15.08. РТУ опен, Рига  
  08.08. Омладинци Србије, Нови Сад  
  08.08. Омладинке Србије, Нови Сад  
  07.08. Премијер лига ЦГ, Сутоморе  
  06.08. Светски куп, Сочи   (395)
  04.08. Бил опен, Бил  
  31.07. Прв. Војводине, Нови Сад  
  24.07. Сенћанска битка, Сента  
  16.07. Параћин опен А, Параћин  
  16.07. Параћин опен Б, Параћин  
  08.07. Србија опен, Београд  
  08.07. Србија опен Б, Београд  
  30.06. Сребрно језеро А  
  30.06. Сребрно језеро Б  
  26.06. Прв. Медитерана, Петровац  
  22.06. Сто година шаха, Панчево   (45)
  14.06. Супербет, Букурешт   (45)
  06.06. Куп Глигорића, Бачка Паланка  
  29.05. Европски хибрид квалиф  
  16.05. ЦГ Светски куп, Подгорица   (6)
  10.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (146)

Рапид и цугер

  05.06. Србија цугер, Параћин  
  04.06. Србија рапид, Параћин  
  14.05. Мирослав Тошић, Младеновац  
  08.05. Ђурђевдан, Крагујевац  
  20.02. Сретење, Борча  
  30.12. Светско блиц, Варшава  
  30.12. Ж светско блиц, Варшава  
  28.12. Светско рапид, Варшава  
  28.12. Ж светско рапид, Варшава  
  18.12. Р. Дабетић, Подгорица  
  18.12. Бодин Марјановић, Београд  
  15.12. Абу Даби мастерс цугер  
  14.12. Абу Даби мастерс рапид  
  05.09. Септембарски дани, Никшић  
  04.09. Божидар Ћетковић, Београд  
  07.08. Кокан, Лазаревац  
  12.07. ГТ Хрватска Цугер, Загреб   (90)
  09.07. ГТ Хрватска Рапид, Загреб   (45)
  27.06. Видовдан, Зубин Поток  
  22.06. ГТ Париз Цугер, Париз   (90)
  20.06. ГТ Париз Рапид, Париз   (45)
  13.06. Бора Бека, Костолац  
  23.05. ЛилаМа блиц, Младеновац  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Беркеш, Ференц (2649)
ВМ Босиочић, Марин (2544)
ВМ Арнаудов, Петар Г (2472)
ВМ Каспаров, Сергеј (2456)
ИМ Шутковић, Дамир (2285)
  Кнежевић, Горан (2284)
  Николајевић, Бранислав (2147)
  Новаковић, Слободан (2094)
  Љесар, Драган (2049)
  Лакићевић, Будимир (2045)
  Рикаловић, Милан (2040)
  Тувић, Нада (2015)
  Станковић, Татјана (2015)
  Рикаловић, Зоран (1995)
  Марјановић, Звездан (1986)
  Лукић, Душан (1972)
ЖФМ Махмутбеговић, Надина (1969)
  Славковић, Урош (1923)
  Васић, Зоран (1922)
  Љујић, Будимир (1918)
  Леринци, Јанош (1894)
  Давидовић, Зоран (1889)
  Бећирбашић, Атиф (1863)
  Радивојевић, Милосав (1862)
ЖФМ Шулц, Гордана (1840)
  Марковић, Раде А (1789)
  Балацијану, Александру (1697)
  Крстић, Лазар (1682)
  Јовић, Милорад (1497)
  Николић, Саша (1221)
  Врањеш, Мићо
  Габровшек, Здравко
  Шабановић, Ранко
  Филић, Марко
  Парага, Ђорђе
  Туроман, Тијана
  Јоксовић, Зоран
  Феризовић, Исмир
  Милићевић, Марко Н
  Курија, Емилијан
  Вукојевић, Раде
  Бектешевић, Аљо
  
ВМ Шаховић, Драгутин (1940-2005)
ФМ Ћетковић, Божидар (1935-2008)