Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Жене рејтинг уживо
1. Ињац   2424
2. Гајчин   2305
3. Великић (-9) 2281
4. Ракић   2270
5. Мехмед   2264
7. Мандура (-8) 2216
9. Ерић (+11) 2195
11. Чолушкина (+21) 2155
12. Срдановић (+12) 2146
13. Вујовић (-8) 2146
17. Ђукић (-2) 2116
24. Бухтејева (+1) 2071
Перпетуал дневне вести
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: ChessCom - Follow - Lichess

Времеплов :
Раковица 1977, Раковица, 8-23.1.1977. (26)
Марибор 1977, Марибор, 12-27.1.1977. (91)
Хоговенс 1977, Вајк ан Зе, 14-27.1.1977. (66)
Хоговенс Б 1977, Вајк ан Зе, 14-27.1.1977. (66)
Женски Хоговенс 1977, Вајк ан Зе, 14-27.1.1977. (6)
Рад 1977, Београд, 15-31.1.1977. (91)
Женски Раковица 1977, Београд, 17-31.1.1977. (1)
Загребачке квалификације 1977, Загреб, 18.1-1.2.1977.
Шампионат Југославије 1977, Загреб, 5-22.2.1977. (260)
Женски ФИДЕ Међузонски Холандија плејоф 1976, Розендал, 17-27.2.1977. (7)

Најава турнира

22.06. Срђа Драгашевић, Цетиње    
22.06. Видовдан, Стари Бановци  
23.06. Сребрно језеро опен
24.06. Војводина опен, Нови Сад  
03.07. Параћин опен, Параћин  
03.07. Сенћанска битка А, Сента
12.07. Србија опен, Београд  
07.09. Цугер ШСБ ГП7, Београд    
27.09. Прва лига Србије  
27.09. Женска лига Србије  
09.10. Премијер лига Београда, Београд    
19.10. Европски куп клубова, Врњачка Бања      
07.11. Европско првенство, Петровац      
23.11. Трофеј Београда, Београд  
  21.12. Цугер ШСБ финале, Београд  

Завршени турнири

15.06. Рапид ШСБ ГП6, Београд  
  14.06. Узбекистан мастерс, Ташкент  
  14.06. Узбекистан изазивачи, Ташкент  
09.06. Бора Бека, Костолац    
  08.06. ШестДана ВМ Б, Будимпешта   (44)
  08.06. ШестДана ВМ А, Будимпешта   (45)
08.06. Иван Седлак, Суботица    
  07.06. Норвешка, Ставангер (30)
  02.06. Владимир Дворкович, Актобе  
  26.05. Цугер шампионат Србије, Параћин  
25.05. Цугер ШСБ ГП6, Београд  
  25.05. Рапид шампионат Србије, Параћин  
  24.05. Куп Глигорића, Параћин  
  24.05. Женски Куп Глигорића, Параћин  
  22.05. Шарџа Мастерс, Шарџа  
19.05. Казабланка шах, Казабланка  
18.05. Рапид ШСБ ГП5, Београд  
  12.05. Куп Београда, Београд  
  12.05. Женски Куп Београда, Београд  
  04.05. Премијер лига Црне Горе, Херцег Нови (158)
  04.05. Кадетски фестивал Србије  
  04.05. Љубљана фестивал, Љубљана  
  01.05. Женска лига Црне Горе, Херцег Нови    
  29.04. Женско европско, Родос  
  21.04. ФИДЕ кандидати, Торонто (56)
  21.04. Пролећни опен, Београд  
20.04. Чедомир Ђукетић, Бајмок  
14.04. Срђан Которац, Нови Сланкамен  
13.04. Рапид Инђија, Инђија  
07.04. Рапид ШСБ ГП4, Београд  
06.04. Цугер ШСБ ГП5, Београд  
  01.04. Гренке опен, Карлсруе  
31.03. Цугер ШСБ ГП4, Београд  
  28.03. ИМ Раднички, Београд  
24.03. Рапид Гран при Букурешт, Букурешт  
23.03. Рапид ШСБ ГП3, Београд  
  21.03. Рејкјавик опен, Рејкјавик  
  20.03. ИМ Раднички, Београд  
17.03. Рапид ШСБ ГП2, Београд  
16.03. Цугер ШСБ ГП3, Београд  
  10.03. Осмомартовски, Београд  
  08.03. Израелска лига, Израел  
15.02. Сретење, Борча  
  15.02. Шампионат Црне Горе, Подгорица (250)
  15.02. Рудар ВМ 6 Шилер, Пожаревац  
  15.02. Рудар ИМ 22 Шилер, Пожаревац  
  15.02. Рудар ФМ 6 Схевенинген, Пожаревац  
  11.02. Полуфинале Србије, Параћин (187)
  11.02. Женско полуфинале Србије, Параћин (36)
10.02. Цугер ШСБ ГП2, Београд  
  07.02. Рудар ВМ 5 Шилер, Пожаревац  
  07.02. Рудар ИМ 21 Шилер, Пожаревац  
  07.02. Рудар ФМ 5 Схевенинген, Пожаревац  
  04.02. Женска лига Београда, Београд   (48)
  04.02. Светосавски, Београд    
01.02. Перпетуал Чек јубилеј, Београд  
30.01. Светосавски универзитетски, Београд  
  28.01. Тата стил, Вајк ан Зе (91)
27.01. Рапид ШСБ ГП1, Београд  
21.01. Цугер ШСБ ГП1, Београд  
16.01. Љуба Протић, Београд  
  14.01. Новогодишњи ШСБ, Београд  
30.12. Светски цугер, Самарканд  
28.12. Светски рапид, Самарканд  
24.12. Београд екипни цугер, Београд  
23.12. Београд рапид, Београд  
22.12. Београд цугер финале, Београд  
17.12. Ветерани Душан Трифуновић, Београд (45)
17.12. Радојица Дабетић, Подгорица  
16.12. Европски цугер, Загреб  
15.12. Европски рапид, Загреб  
  12.12. Скопје опен, Скопје  
  10.12. Лондон класик, Лондон  
  03.12. Трофеј Београда, Београд (312)
  30.11. Синкфилд куп, Сент Луис (37)
20.11. Екипно европско, Будва  
20.11. Женско екипно европско, Будва  
18.11. Александар Радановић, Чуруг  
  16.11. Рудар 2 ВМ, Пожаревац  
  08.11. Премијер лига БиХ, Сарајево  
05.11. Мома Вучићевић, Београд (104)
  05.11. ФИДЕ Швајцарац, Острво Ман  
  05.11. ФИДЕ женски Швајцарац, Острво Ман  
  03.11. Женска лига БиХ, Сарајево  
28.10. Моцарт куп, Београд  
  20.10. Женска лига Србије, Сента (263)
  20.10. Катар мастерс, Доха  
  19.10. Хрватска 1Б лига, Вели Лошињ  
  17.10. Шампионат САД, Сент Луис   (66)
  17.10. Хрватска 1А лига, Вели Лошињ  
  13.10. Шампионат Русије, Санкт Петербург  
  08.10. Прва лига Централне Србије, Параћин   (345)
  07.10. Европски клупски куп, Драч  
  07.10. Женски европски клупски куп, Драч  
07.10. Пожега град шаха, (Славонска) Пожега  
  07.10. Премијер лига Београда, Београд   (381)
  01.10. Омладинско светско, Мексико Сити  
  28.09. Прва лига Србије, Бајина Башта (391)
  01.09. Македонска лига, Охрид  
  01.09. Ж Македонска лига, Охрид  
  30.08. Панчево опен, Панчево  
  27.08. Ц.Србија опен, Димитровград  
  24.08. ФИДЕ светски куп, Баку  
  21.08. Женски ФИДЕ светски куп, Баку  
  18.08. Рудар 16 ИМ, Пожаревац  
  13.08. Сплит опен, Сплит  
  12.08. ЉКИ Рапид опен, Пожаревац  
  10.08. Рудар 15 ИМ, Пожаревац  
  04.08. Кавала опен, Кавала  
  02.08. Рудар 14 ИМ, Пожаревац  
  24.07. Србија опен мастерс, Београд  
  24.07. Србија опен изазивачи, Београд  
  20.07. Турска суперлига, Анкара  
  20.07. Србија опен аматери, Београд  
  15.07. Параћин опен, Параћин  
  05.07. Војводина опен, Нови Сад  
  25.06. Сребрно језеро, Велико Градиште  
  14.06. Шампионат Србије, Сента (45)
  14.06. Женски шампионат Србије, Сента (45)
  09.06. Норвешка, Ставангер (45)
  10.06. Иван Седлак, Суботица  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Алексејенко, Кирил (2677)
ВМ Најер, Јевгениј (2663)
ИМ Гапоненко, Ина (2323)
ФМ Товиловић, Миломир (2319)
  Ивачић, Владимир (2224)
ФМ Чирик, Андраш (2206)
ЖФМ Богдан, Лија (2180)
  Ошатовић, Милош (2165)
  Мимица, Славко (2125)
  Арсенаулт, Николас (2105)
  Лека, Жељко (2084)
  Рајић, Ивица (2083)
  Прахов, Валентин (2079)
  Станимировић, Бошко (2050)
  Франко, Жолт (2016)
ФМ Игаз, Ервин (1986)
  Јузбаша, Милан (1932)
  Јевтић, Мирко (1912)
  Вељковић, Зоран (1909)
  Николић, Предраг Н (1893)
  Ђорђевић, Ненад М (1876)
  Јазић, Радован (1876)
  Васић, Радосав (1843)
  Гарашанин, Иван (1810)
  Панић, Саша (1773)
  Станкић, Анастасија (1639)
  Гргуровић, Александар
  Живковић, Добривоје
  Мирковић, Лазар
  Јокић, Николина
  Испанов, Иван
  Пап, Зоран
  Хусеиновић, Енвер
  Филиповић, Братислав
  Дујовић, Раде
  Савчић, Дејан
  Милутиновић, Јован Б
  
ФМ Бабић, Драгојле (1965-2008)
  Чолић, Ахмет (1942-2011)
  Бидев, Павле (1912-1988)
ВМ Видмар, Милан Ј (1885-1962)