Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2845
2. Каруана (-13) 2815
3. Динг (-3) 2809
4. Гири   2797
5. Мамеђаров (+3) 2793
6. Ананд (-4) 2775
7. Непомњашчи (+2) 2773
8. Гришчук (0) 2771
9. Вашје (-8) 2767
10. Со (+2) 2764
11. Аронјан (+2) 2763
14. Ју (-10) 2751
15. Накамура (-1) 2745
16. Карјакин (-10) 2743
17. Навара (+3) 2742
#Србија рејтинг уживо
1. Иванишевић   2616
2. Седлак (-1) 2604
3. Перуновић   2600
4. Инђић (-20) 2600
5. Маркуш   2600
10. Поповић (+4) 2515
13. Ивић (+21) 2508
14. Ковачевић (+7) 2501
15. Зајић (+14) 2499
16. Савић (+1) 2498
19. Милановић (-3) 2490
20. Дамљановић (-8) 2487
21. Радовановић (+1) 2484
23. Пап (-11) 2480
27. Несторовић (+3) 2470
Перпетуал дневне вести
Јеремић 22.03.2019 : ПРВЕНСТВО ЕВРОПЕ: ВЕЉА ИВИЋ НОВА УЗДАНИЦА !?, МИЛАН ЗАЈИЋ ПОБЕДИО КОБАЛИЈУ - ИМА 3,5 ИЗ 5!, 51. ОСМОМАРТОВСКИ ТУРНИР: РЕМИ У ДЕРБИЈУ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Европско, Скопље, 18-29.III, уживо (Инђић Зајић Радовановић МиоПеруновић)
Трећа субота ИМ, Ђеновићи, 16-23.III, (Абрамовић)
Осмомартовски, Београд, 17-25.III, уживо
Амерички шампионат, Сент Луис, 20-31.III, уживо (Каруана Со Накамура Домингез)
Шарџа мастерс, Шарџа, 22-30.III, уживо (Благојевић Жарковић)

Најава турнира

23.03. Немачка Бундеслига, 12-13.к    
23.03. Мики Јевремовић, Београд  
31.03. Мађарска лига, 7. коло    
    06.04. Шампионат Србије, Србија
07.04. Бранко Вукмановић, Тиват    
12.04. Мајданпек опен  
  19.04. Студентски куп, Копер    
  20.04. Орбис ВМ, Параћин  
  20.04. Орбис ИМ, Параћин  
  26.04. Кадетски фестивал Србије    
27.04. Мађарска лига, 8-9. коло    
27.04. Босна, Сарајево    
    06.05. Ж Шампионат Србије, Србија
06.05. ГТ Абиџан    
16.05. ФИДЕ ГП Москва    
16.06. Сребрно језеро опен    
24.06. Хрватска ГТ, Загреб    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
11.07. ФИДЕ ГП Јурламала/Рига    
26.07. ГТ Париз    
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Ховханисјан, Роберт (2634)
ИМ Марковић, Дејан М (2405)
ИМ Николић, Небојша (2319)
  Нока, Гезим (2193)
  Ковачевић, Синиша (2180)
  Семовић, Сефедин (2151)
  Чуњало, Фарис (2084)
  Питић, Јасмин (2070)
  Лугавић, Алија (2011)
  Ђурић, Ранко (1964)
  Анастасијевић, Марко (1831)
  Бешић, Сенад (1684)
  Ђурић, Горан Ј (1634)
  Ћурић, Тијана (1503)
  Јањић, Ђорђе (1352)
  Малешевић, Новак
  Николић, Димитрије
  Новак, Ласло Н
  Петковић, Душан
  Бабић, Радомир
  Јокић, Младен
  Лакић, Косанка
  Теодоровић, Војислав
  Правиловић, Никола
  Томић, Танаско
  Јовић, Андреј
  Јовић, Зоја
  Бабић, Миломир
  Михајлов, Иван
  
  Бајић, Стеван (1930-?)
ВМ Корчној, Виктор (1931-2016)
ВМ Дамјановић, Мато (1927-2011)