Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (0) 2835
2. Каруана (0) 2832
3. Мамеђаров   2817
4. Динг (-3) 2813
5. Гири (+3) 2783
6. Вашје (+3) 2781
12. Ју (0) 2764
19. Свидлер (+1) 2737
20. Војташек (-12) 2737
21. Најдич (-1) 2735
27. Рапорт (+1) 2727
31. Витјугов (+10) 2719
32. Федосејев (+5) 2719
36. Адамс (0) 2706
40. Коробов (-1) 2702
Перпетуал дневне вести
Јеремић 19.11.2018 : СВЕТСКИ КУП ЗА ЖЕНЕ ХАНТИ-МАНСИЈСК (РУСИЈА): ФИНАЛЕ ЈУ - ЛАГНО РЕМИ У ПРВОЈ ПАРТИЈИ, КОЛО 1 И 2 МАЂАРСКЕ ЛИГЕ: НИКОЛА СЕДЛАК СА ДВЕ ПОБЕДЕ
Јеремић 18.11.2018 : МЕЧ ЗА ПРВАКА СВЕТА У ЛОНДОНУ: НОВИ РЕМИ - КАРЛСЕН БЕЗОПАСАН КАО БЕЛИ, 8. МАЛТА ОПЕН: ЛУКА ВОЈИНОВИЋ 4!, КУП РС У ДВОРОВИМА: БРАТУНАЦ ПРВИ СА СВИХ СЕДАМ ПОБЕДА, КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ГП ОШК "ПАРАЋИН": УРОШ ЦВЕТАНОВИЋ ПОБЕДНИК, ЦУГЕР ШК "БАЊИЦА": БОРКО ЛАЈТХАЈМ УБЕДЉИВ
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Куп Српске, Бања Дворови, 16-18.XI,

Најава турнира

18.11. Раднички цугер10, Београд    
21.11. Земунски ШК цугер, Земун    
  24.11. Трофеј Београда, Београд  
24.11. Првенство Срема, Шид  
02.12. Мађарска лига, 3. коло    
  03.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  03.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
23.12. Мома Вучићевић, Београд    
  28.12. Пожаревац А, Пожаревац  
03.01. Аматерски турнир, Београд  
  31.01. ВМ Параћин, Параћин  
  31.01. ИМ Параћин, Параћин  
31.01. Опен Параћин, Параћин  

Завршени турнири

  18.11. Мађарска лига, 2.к  
  17.11. Мађарска лига, 1.к  
  16.11. Војвођанска лига, Нови Сад  
  14.11. Мастерс, Шенџен  
  12.11. Кића, Бања Ковиљача  
  11.11. Немачка Бундеслига, 2.к  
  10.11. Немачка Бундеслига, 1.к  
  07.11 Куп Глигорића, Нови Сад  
  04.11 Чигорин, Санкт Петербург  
  30.10 Светско кадетско Ж-18  
  30.10 Светско кадетско Ж-16  
  28.10. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)
  28.10. Трећа субота ИМ, Ђеновићи   (45)
  28.10. Трећа субота ФМ, Ђеновићи   (30)
  28.10 Острво Ман, Даглас  
  27.10 Хогевен  
  18.10 Европски куп клубова  
  18.10 Женски европски куп клубова  
  05.10 XLIII Олимпијада, Батуми  
  05.10 Женска Олимпијада, Батуми  
  28.09. Премијер лига Бг, Београд   (393)
  23.09. Хрватска лига 1Б, Биоград  
  22.09. Прва лига ЦС, Крагујевац   (396)
  18.09. Светско студенти, Аракажу  
  18.09. Светско студенткиње, Аракажу  
  16.09. Хрватска лига 1А, Биоград  
  15.09. Омладинци света, Коџаели  
  15.09. Омладинке света, Коџаели  
  10.09. Прва лига Србије, Ваљево (395)
  10.09. Женска лига Србије, Зајечар (199)
  30.08. 1А ШСФ БИХ, Босанска Крупа   (270)
  28.08. 1Б ШСФ БИХ, Босанска Крупа    
  29.08. Европско кадетско, Рига  
  27.08. Синкфилд куп, Saint Louis (45)
  17.08. Македонска лига,Струга  
  15.08. Премијер лига ЦГ, Никшић (249)
  15.08. Абу Даби опен  
  14.08. Динг - Топалов, Венџоу  
  12.08. Селимир Манојловић, Ваљево  
  12.08. Лига Р Српске, Дворови   (267)
  12.08. Летњи опен, Београд  
  05.08. Турска суперлига, Анкара  
  05.08. Васја Пирц, Марибор  
  03.08. Данџоу ВМ, Данџоу  
  02.08. Холандија опен, Дирен  
  01.08. PST, Kotor Varos  
  01.08. Бил опен, Бил  
  01.08. Бил ВМ, Biel (30)
  30.07. Првенство Црне Горе, Бар (66)
  28.07. Попуна 1. лиге, Београд    
  27.07. Прв. Војводине, Нови Сад (174)
  27.07. Прв. Војводине Б, Нови Сад  
  26.07. Женско ЦГ, Пљевља  
  26.07. Травник опен, Травник  
  22.07. Дортмунд, Dortmund (28)
  22.07. Лајден опен, Лајден  
  21.07. Сенћанска битка, Сента (276)
  21.07. Сенћанска битка Б, Сента  
  20.07. Орбис ВМ, Параћин   (45)
  20.07. Орбис ИМ, Параћин   (45)
  18.07. Европско тим Ж-18, Немачка  
  15.07. Бергамо опен, Бергамо  
  15.07. Фелмар опен, Фелмар  
  13.07. Параћин А, Параћин (643)
  13.07. Параћин Б, Параћин (179)
  08.07. Светски опен, Филаделфија  
  05.07. Видовдан А  
  05.07. Видовдан Б  
  04.07. Ниш опен А, Ниш  
  04.07. Ниш опен Б, Ниш  
  02.07. Филаделфија међународни  
  01.07. Летњи аматерски, Београд    
  01.07. Летњи ВМ, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ1, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ2, Београд   (45)
  30.06. Омладинско Србије, Београд (26)
  30.06. Девојке-20 Србије, Београд (21)
  24.06. Сребрно А, Велико Градиште (504)
  24.06. Сребрно Б, Велико Градиште  
  10.06. БиХ лига, Јахорина (270)
  07.06. Норвешка, Stavanger (39)
  05.06. Карпов, Poikovsky (45)

Рапид и цугер

17.11. Рад опен, Београд  
14.11. Земунски ШК цугер А, Земун  
14.11. Земунски ШК цугер Б, Земун  
14.11. Земунски ШК цугер, Земун  
11.11. Раднички цугер10, Београд  
11.11. Дан општине, Тиват  
11.11. Саша Вујановић, Сремчица  
11.11. Бодин, Раковица  
10.11. Раднички цугер, Београд  
10.11. Рад опен, Београд  
09.11. Београд - Далас, ICC (16)
07.11. Земунски ШК цугер, Земун  
04.11. Раднички цугер10, Београд  
03.11. Раднички цугер, Београд  
03.11. Рад опен, Београд  
31.10. Земунски ШК цугер, Земун  
28.10. Раднички цугер10, Београд  
27.10. Раднички цугер, Београд  
27.10. Анто Рмуш, Беране  
24.10. Земунски ШК цугер, Земун  
21.10. Раднички цугер10, Београд  
21.10. О.Манојловић, Херцег Нови  
20.10. Раднички цугер, Београд  
20.10. Рад опен, Београд  
17.10. Земунски ШК цугер, Земун  
13.10. Бато Контић, Београд  
10.10. Земунски ШК цугер, Земун  
07.10. Раднички цугер10, Београд  
06.10. Раднички цугер, Београд  
06.10. Рад опен, Београд  
30.09. Раднички цугер10, Београд  
29.09. Раднички цугер, Београд  
23.09. Раднички цугер10, Београд  
22.09. Раднички цугер, Београд  
22.09. Рад опен, Београд  
16.09. Раднички цугер10, Београд  
15.09. Раднички цугер, Београд  
  15.09. Шампионски 960, Сент Луис  
12.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Рад опен, Београд  
02.09. Раднички цугер10, Београд  
02.09. Рад опен, Београд  
01.09. Раднички цугер, Београд  
26.08. Раднички цугер10, Београд  
26.08. Рад опен, Београд  
25.08. Раднички цугер, Београд  
19.08. Ђоко Вујковић, Прчањ    
19.08. Раднички цугер10, Београд  
  18.08 Цугер Шпаније, Убеда  
18.08. Раднички цугер, Београд  
18.08. Рад опен, Београд  
  15.08. ГТ СЛ Цугер, Saint Louis   (85)
  13.08. ГТ СЛ Рапид, Saint Louis   (45)
12.08. Раднички цугер, Београд  
12.08. Рад опен, Београд  
11.08. Раднички цугер, Београд  
11.08. Горњи Брег, Горњи Брег    
09.08. Свети Пантелејмон, Јагодина  
05.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Војводина, Стара Пазова  
29.07. Раднички цугер, Београд  
29.07. Чес фест, Београд    
  28.07 Цугер прв. Швајцарске, Бил  
  28.07 Посјети Бањалуку, Бањалука  
  28.07 Лука Шипраге, Шипраге  
  22.07 Рапид прв. Швајцарске, Бил  
22.07. Раднички цугер, Београд  
22.07. Рад опен, Београд  
21.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
15.07. Змајево, Змајево    
15.07. Раднички цугер10, Београд  
14.07. Раднички цугер, Београд  
08.07. Раднички цугер10, Београд  
08.07. Урош Динић, Параћин  
08.07. Рад опен, Београд  
08.07. Дунав.бал, Бачка Паланка    
07.07. Раднички цугер, Београд  
07.07. Цугер БП, Бачка Паланка    
01.07. Баћко, Параћин  
01.07. Рад опен, Београд  
28.06. Академија цугер, Београд    
27.06. Видовдан, Рибарска Бања    
24.06. Раднички цугер10, Београд  
  24.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
24.06. Трофеј Видовдана, Борча    
23.06. Раднички цугер, Београд  
  22.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
20.06. Цугер, Велико Градиште  
17.06. ШСБ10 цугер, Београд  
16.06. ШСБ цугер, Београд  
16.06. Драган Пауновић, Земун  
  16.06. ГТ Левен Цугер, Leuven   (90)
  14.06. ГТ Левен Рапид, Leuven   (45)
10.06. Сабор Драгачево, Горачићи  
10.06. ШСБ10 цугер, Београд  
09.06. ШСБ цугер, Београд  
09.06. Кумовијада, Горачићи  
09.06. Рад опен, Београд  
  08.06 Омладинско Јагодине  
03.06. ШСБ10 цугер, Београд  
02.06. ШСБ цугер, Београд  
02.06. Трофеј Недељковић, Београд (36)
02.06. Ж Тр. Недељковић, Београд (20)
02.06. Рад опен, Београд  
  02.06. Главинци  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Акобјан, Варужан (2643)
ВМ Народицки, Данијел (2615)
ВМ Ристић, Ненад (2347)
  Укмар, Митја (2238)
  Радовић, Звездан (2228)
  Исаиловић, Горан (2201)
  Ђурђевић, Борис (2151)
  Ђукић, Небојша (2140)
  Рикаловић, Димитрије (2031)
  Петровић, Петар Р (2014)
  Ђурковић, Слободан (1919)
  Богосављевић, Драшко (1869)
  Аћимовић, Ђорђе (1858)
  Димитријевић, Стефан (1845)
  Стојановски, Бранко (1842)
  Миљковић, Слободан (1839)
  Семеши, Ференц (1767)
  Лалић, Лука (1668)
  Тиодоровић, Александар (1577)
  Чоровић, Борислав
  Продановић, Данило
  Јевтић, Марко
  Марковић, Драгиша
  Николић, Никола 1
  Ћурчић, Давид
  Матановић, Александар 1
  Станковић, Милан
  Ћоровић, Борислав
  Павличић, Рајко
  Бошковић, Батрић