Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2862
2. Каруана (-7) 2835
3. Динг (-13) 2792
4. Непомњашчи (+10) 2784
5. Вашје (+11) 2778
6. Гришчук (0) 2777
10. Гири (+1) 2764
12. Ванг (+1) 2763
38. Алексејенко (-2) 2696
Перпетуал дневне вести
Јеремић 30.03.2020 : "LIVE" ШАХОВСКА ЛИГА ЕВРОПЕ: ТРЕЋИ СМО У ЕВРОПИ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Најава турнира

  ??.??. Кандидати, Yekaterinburg  
18.04. Мађарска лига, 8-9.к    
  05.05. Орбис1, Параћин    
  12.05. Орбис2, Параћин    
17.05. Европско, Марибор    
    ??.05. Ж Шампионат Србије, Србија
  01.06. Ж Европско, Мамаја    
    ??.06. Шампионат Србије, Србија
21.06. Сребрно језеро опен    
03.07. Параћин опен, Параћин    
  11.07. Орбис3, Параћин    
17.07. Европско унив., Београд    
  21.07. Омладинско Србије  
  21.07. Девојке-20 Србије  
05.08. Олимпијада, Москва    
24.08. Прва лига Србије  
24.08. Женска лига Србије  
05.10. Европски куп, Мајрхофен    

Завршени турнири

  11.03. Осмомартовски, Београд  
  08.03. Мађарска лига, 7.к  
  01.03. Полуфинале, Нови Бановци  
  01.03. Ж Полуфинале, Нови Бановци  
  27.02. Аерофлот опен А, Москва  
  27.02. Аерофлот опен Б, Москва  
  16.02. Мађарска лига, 6.к  
  09.02. Сер Жиле А, Београд  
  09.02. Сер Жиле Б, Београд  
  02.02. Мађарска лига, 5.к  
  01.02. Португал опен, Лисабон  
  30.01. Хит опен, Нова Горица  
  30.01. Гибралтар мастерс  
  26.01. Тата стил, Wijk aan Zee (91)
  24.01. Женско првенство света  
  19.01. Фоча опен, Фоча  
  12.01. Женски куп, Шарџа  
  22.12. ФИДЕ ГП Јерусалем  
  15.12. Мађарска лига, 4.к  
  11.12. Раднички ИМ, Београд   (45)
  08.12. Ниш 2019, Ниш   (44)
  08.12. ГТ Финале, Лондон  
  08.12. Немачка Бундеслига, 4.к  
  07.12. Немачка Бундеслига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  01.12. Мађарска лига, 3.к  
  18.11. Маршал ИМ, Њујорк  
  16.11. Европски куп клубова, Улцињ  
  16.11. Ж европски куп клуб., Улцињ  
  10.11. ГТ Букурешт  
  03.11. Европско екипно, Батуми  
  03.11. Ж европско екипно, Батуми  
  21.10. ФИДЕ Швајцарац, Даглас  
  06.10. Хрватска лига А1  
  06.10. Хрватска лига Б1  
  05.10. Женска лига Хрватске  
  05.10. Барселона Опен  
  05.10. Татре, Татранска Ломница  
  04.10. Премијер лига Београда  
  04.10. Светски куп, Khanty-Mansiysk   (260)
  21.08. Прва лига ЦС, Бајина Башта  
  01.09. Прва лига Србије, Суботица (396)
  01.09. Женска лига Србије, Суботица (261)
  29.08. Синкфилд куп, Saint Louis (66)
  18.08. Летњи опен, Београд  
  10.08. Европско кадети, Братислава  
  10.08. Абу Даби мастерс  
  06.08. Појас и пут, Чангша  
  31.07. Бил Опен, Бил  
  28.07. Омладинци Срб, Аранђеловац  
  28.07. Омладинке Срб, Аранђеловац  
  28.07. Премијер лига Црне Горе  
  28.07. Турска суперлига, Коња  
  28.07. Турска лига, Коња  
  28.07. Македонска лига, Охрид  
  26.07. Сенћанска битка, Сента (156)
  24.07. ФИДЕ ГП Рига  
  21.07. Травник опен, Травник  
  19.07. Орбис ВМ, Параћин (45)
  19.07. Орбис ИМ, Параћин (44)
  19.07. Орбис ЖИМ, Параћин (45)
  18.07. Војводина, Нови Сад  
  17.07. Евро екипно М18, Пардубице  
  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб   (66)
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи (45)
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи (43)
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  

Рапид и цугер

16.02. Сретење, Борча  
04.02. Светосавски, Београд    
26.01. Светосавски, Шабац    
25.01. Љуба Протић, Београд    
  19.01. ШСБ, Београд  
12.01. Шоћа, Смедеревска Паланка (67)
  30.12. Светско цугер, Москва  
  30.12. Ж светско цугер, Москва  
  28.12. Светско рапид, Москва  
  28.12. Ж светско рапид, Москва  
22.12. Мома Вучићевић, Београд (99)
  22.12. Момин цугер  
  26.11. ГТ Колката  
  23.11. Анто Рмуш, Беране  
  22.11. Горан Недељковић, Ниш  
15.11. Београд - Далас, ICC (16)
  14.08. ГТ Сент Луис  
  06.08. Абу Даби цугер  
  01.08. ГТ Париз  
03.08. Војв. рапид, Стара Пазова  
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
  21.07. Баћко, Параћин  
  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Ђимеши, Золтан (2674)
ВМ Ванг, Јуе (2669)
ВМ Бркић, Анте (2595)
ВМ Конеру, Хампи (2586)
ИМ Супаташвили, Квича (2456)
ФМ Батинић, Предраг (2294)
ФМ Живановић, Иван (2254)
  Алексић, Невен (2186)
ИМ Григоријадис, Александрос (2183)
  Шарановић, Митар (2161)
  Петковић, Александар (2157)
  Цветковић, Владимир (2036)
  Милошевић, Хелена (2031)
  Вујасић, Томислав (1955)
  Вучковић, Јована (1930)
  Гламузина, Јурица (1915)
  Јовановић, Реља (1904)
  Ђуришић, Душан (1872)
  Замодич, Ференц (1792)
  Симић, Зоран З (1774)
  Хусак, Габор (1696)
  Јовановић, Славољуб 1 (1676)
  Ђуран, Зоран
  Сивић, Емир
  Ђурђевић, Зоран Р
  Ковачевић, Јован
  Дробњак, Тања
  Станојевић, Срђан
  Ћетковић, Зоран
  Јованчић, Страхиња
  Станков, Данило
  Кљајић, Војислав
  Гудељ, Иван
  Ујхази, Игор
  Илишин, Милован
  Стевановић, Јован В
  Цветковић, Вук
  Стефановић, Драгољуб В
  
  Брајић, Живојин (1935-2016)