Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2845
2. Каруана (-9) 2819
3. Динг (-3) 2809
4. Гири   2797
5. Мамеђаров (+3) 2793
6. Ананд (-4) 2775
7. Непомњашчи (+2) 2773
8. Гришчук (0) 2771
9. Вашје (-8) 2767
10. Аронјан (+2) 2763
14. Ју (-10) 2751
16. Карјакин (-10) 2743
17. Навара (+3) 2742
19. Свидлер (-2) 2735
20. Рапорт (-3) 2735
#Србија рејтинг уживо
1. Иванишевић   2616
2. Седлак (-1) 2604
3. Инђић (-17) 2603
4. Маркуш   2600
5. Перуновић   2600
10. Поповић (+4) 2515
13. Ивић (+16) 2503
14. Ковачевић (+7) 2501
15. Савић (+1) 2498
18. Зајић (+7) 2492
19. Милановић (-3) 2490
20. Дамљановић (-8) 2487
21. Радовановић (+4) 2487
23. Пап (-11) 2480
27. Несторовић (+3) 2470
#Жене рејтинг уживо
1. Рапорт (+3) 2391
2. Бојковић   2374
3. Ињац   2329
4. Великић   2323
5. Чолушкина   2277
7. Гајчин (+3) 2247
10. Благојевић (+10) 2216
11. Ерић (+9) 2214
12. Бендераћ (+1) 2205
14. Дрљевић (-26) 2162
15. Ђукић (+4) 2161
22. Миладиновић (-21) 2119
24. Бојичић (-63) 2105
31. Несторовић (+10) 2050
Перпетуал дневне вести
Јеремић 18.03.2019 : ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ЕВРОПЕ (СКОПЉЕ): ВЕЛИКЕ ПОБЕДЕ ДВА ГОРАНА - ТОДОРОВИЋА И АРСОВИЋА, 51. ОСМОМАРТОВСКИ ТУРНИР (БЕОГРАД): ПОБЕДА САНДРЕ ЂУКИЋ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Европско, Скопље, 18-29.III, уживо (Инђић Зајић Радовановић МиоПеруновић)
Трећа субота ИМ, Ђеновићи, 16-23.III, (Абрамовић)
Осмомартовски, Београд, 17-25.III, уживо

Најава турнира

23.03. Немачка Бундеслига, 12-13.к    
23.03. Мики Јевремовић, Београд  
31.03. Мађарска лига, 7. коло    
    06.04. Шампионат Србије, Србија
07.04. Бранко Вукмановић, Тиват    
12.04. Мајданпек опен  
  19.04. Студентски куп, Копер    
  20.04. Орбис ВМ, Параћин  
  20.04. Орбис ИМ, Параћин  
  26.04. Кадетски фестивал Србије    
27.04. Мађарска лига, 8-9. коло    
27.04. Босна, Сарајево    
    06.05. Ж Шампионат Србије, Србија
06.05. ГТ Абиџан    
16.05. ФИДЕ ГП Москва    
16.06. Сребрно језеро опен    
24.06. Хрватска ГТ, Загреб    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
11.07. ФИДЕ ГП Јурламала/Рига    
26.07. ГТ Париз    
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ИМ Сарват, Вала (2212)
  Васић, Драгиша (2206)
ФМ Ђачанин, Горан (2205)
  Лазић, Жељко (2113)
  Станичић, Јосип (2106)
ФМ Вачев, Владимир (2103)
  Бркић, Тома (2028)
  Мајсторовић, Александар (2022)
  Томашев, Ненад (2013)
  Деветак, Дамир (1956)
  Новаковић, Велибор (1930)
  Радосављевић, Милан М (1919)
  Шарић, Живко (1851)
  Чађеновић, Драган (1831)
  Селимоски, Мухамед (1804)
  Тривуновић, Јелена (1797)
  Милић, Лазар (1683)
  Келић, Душан (1586)
  Туцовић, Срећко (1494)
  Симић, Драгољуб
  Бајин, Саша
  Ракић, Миленко
  Ђорић, Бора
  Ковачевић, Никола 1
  Милосављевић, Милета
  Раденковић, Милош
  Срдановић, Борис
  Шабан, Милан
  Мозик, Емануел
  Булатовић, Немања
  Миладиновић, Владан
  
  Димитријевић, Милорад (1942-2010)