Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
Перпетуал дневне вести
Јеремић 02.07.2020 : КАДЕТСКИ РАПИД ТУРНИР ШК "АЉЕХИН": СУБОТА 04. ЈУЛИ ОД 11 ЧАСОВА НА ЧАРДАКУ - ДЕЛИБЛАТСКА ПЕШЧАРА, (СПЕЦ) ЗБОГ ПОГОРШАНЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ У БЕОГРАДУ, ОТКАЗАН ЈЕ 4. ВИДОВДАНСКИ ТУРНИР У БОРЧИ!, (СПЕЦ) СУТРА У ПАРАЋИНУ СТАРТУЈЕ 13. ОПЕН - 137 УЧЕСНИКА (И 23 НА ТУРНИРУ ЗА МЛАДЕ) - СВЕ НАЈБОЉЕ!, "CHESSABLE MASTERS" (ТУРНЕЈА МАГНУСА КАРЛСЕНА): КАРЛСЕН - ГИРИ У ФИНАЛУ
Јеремић 03.07.2020 : СРЕЋАН 81. РОЂЕНДАН РШУМЕ!
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Најава турнира

03.07. Параћин опен, Параћин  
11.07. Сенћанска битка А, Сента
11.07. Сенћанска битка Б, Сента
  11.07. Орбис ВМ, Параћин  
  11.07. Орбис ИМ, Параћин  
  11.07. Орбис ЖИМ, Параћин  
  20.07. Академија аматер, Београд  
  20.07. Академија ВМ, Београд  
  20.07. Академија ИМ, Београд  
14.08. Прв. Војводине, Нови Сад  
24.08. Прва лига Србије  
24.08. Женска лига Србије  
30.08. Мађарска лига, 9.к    
13.09. Мађарска лига, 9.к    
  ??.??. Кандидати, Yekaterinburg  
05.10. Европски куп, Мајрхофен    
  31.10. Ж Европско, Мамаја    
    ??.11. Ж Шампионат Србије, Србија
    ??.11. Шампионат Србије, Србија
08.12. Европско, Подчетртек    
??.??. Олимпијада, Москва    

Завршени турнири

  28.06. Куп ЦГ, Игало (68)
  21.06. ЦГ Полуфинале, Подгорица  
  21.06. ЦГ Полуфинале, Беране  
  11.03. Осмомартовски, Београд  
  08.03. Мађарска лига, 7.к  
  01.03. Полуфинале, Нови Бановци  
  01.03. Ж Полуфинале, Нови Бановци  
  27.02. Аерофлот опен А, Москва  
  27.02. Аерофлот опен Б, Москва  
  16.02. Мађарска лига, 6.к  
  09.02. Сер Жиле А, Београд  
  09.02. Сер Жиле Б, Београд  
  02.02. Мађарска лига, 5.к  
  01.02. Португал опен, Лисабон  
  30.01. Хит опен, Нова Горица  
  30.01. Гибралтар мастерс  
  26.01. Тата стил, Wijk aan Zee (91)
  24.01. Женско првенство света  
  19.01. Фоча опен, Фоча  
  12.01. Женски куп, Шарџа  
  22.12. ФИДЕ ГП Јерусалем  
  15.12. Мађарска лига, 4.к  
  11.12. Раднички ИМ, Београд   (45)
  08.12. Ниш 2019, Ниш   (44)
  08.12. ГТ Финале, Лондон  
  08.12. Немачка Бундеслига, 4.к  
  07.12. Немачка Бундеслига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  01.12. Мађарска лига, 3.к  
  18.11. Маршал ИМ, Њујорк  
  16.11. Европски куп клубова, Улцињ  
  16.11. Ж европски куп клуб., Улцињ  
  10.11. ГТ Букурешт  
  03.11. Европско екипно, Батуми  
  03.11. Ж европско екипно, Батуми  
  21.10. ФИДЕ Швајцарац, Даглас  
  06.10. Хрватска лига А1  
  06.10. Хрватска лига Б1  
  05.10. Женска лига Хрватске  
  05.10. Барселона Опен  
  05.10. Татре, Татранска Ломница  
  04.10. Премијер лига Београда  
  04.10. Светски куп, Khanty-Mansiysk   (260)
  21.08. Прва лига ЦС, Бајина Башта  
  01.09. Прва лига Србије, Суботица (396)
  01.09. Женска лига Србије, Суботица (261)
  29.08. Синкфилд куп, Saint Louis (66)
  18.08. Летњи опен, Београд  
  10.08. Европско кадети, Братислава  
  10.08. Абу Даби мастерс  
  06.08. Појас и пут, Чангша  
  31.07. Бил Опен, Бил  
  28.07. Омладинци Срб, Аранђеловац  
  28.07. Омладинке Срб, Аранђеловац  
  28.07. Премијер лига Црне Горе  
  28.07. Турска суперлига, Коња  
  28.07. Турска лига, Коња  
  28.07. Македонска лига, Охрид  
  26.07. Сенћанска битка, Сента (156)
  24.07. ФИДЕ ГП Рига  
  21.07. Травник опен, Травник  
  19.07. Орбис ВМ, Параћин (45)
  19.07. Орбис ИМ, Параћин (44)
  19.07. Орбис ЖИМ, Параћин (45)
  18.07. Војводина, Нови Сад  
  17.07. Евро екипно М18, Пардубице  
  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб   (66)
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи (45)
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи (43)
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  

Рапид и цугер

16.02. Сретење, Борча  
04.02. Светосавски, Београд    
26.01. Светосавски, Шабац    
25.01. Љуба Протић, Београд    
  19.01. ШСБ, Београд  
12.01. Шоћа, Смедеревска Паланка (67)
  30.12. Светско цугер, Москва  
  30.12. Ж светско цугер, Москва  
  28.12. Светско рапид, Москва  
  28.12. Ж светско рапид, Москва  
22.12. Мома Вучићевић, Београд (99)
  22.12. Момин цугер  
  26.11. ГТ Колката  
  23.11. Анто Рмуш, Беране  
  22.11. Горан Недељковић, Ниш  
15.11. Београд - Далас, ICC (16)
  14.08. ГТ Сент Луис  
  06.08. Абу Даби цугер  
  01.08. ГТ Париз  
03.08. Војв. рапид, Стара Пазова  
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
  21.07. Баћко, Параћин  
  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Јефименко, Захар (2602)
ВМ Постни, Јевгениј (2600)
ВМ Бојков, Дејан (2483)
ЖВМ Калотеску, Ана-Кристина (2272)
  Косорић, Лука (2084)
  Рамбо, Пјер (1886)
  Блона, Микеле (1878)
  Томић, Петар (1720)
  Крстић, Миљан (1670)
  Вранић, Марко (1101)
  Пушара, Михаило
  Јоцић, Нанад
  Рајчо, Емилија
  Ршумовић, Љубивоје
  Савић, Слободан
  Серафимовић, Илија
  Јовановић, Војкан
  Сретеновић, Невена
  Љубисављевић, Сава
  Вурдеља, Вивијен
  Вучковић, Петар Д
  Јелић, Миливоје
  Марковић, Александар Ду
  
  Тегелтија, Божо (1960-?)