Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-12) 2870
2. Каруана (+1) 2819
3. Динг (+2) 2807
4. Непомњашчи (+6) 2780
5. Гири (-3) 2776
6. Со (0) 2776
7. Вашје (-5) 2773
8. Ананд (+10) 2766
9. Мамеђаров (+2) 2766
11. Карјакин (+9) 2759
13. Ју (+6) 2758
16. Аронјан (-9) 2756
19. Накамура (0) 2743
28. Веи (-3) 2724
29. Ванг (+3) 2723
#Жене рејтинг уживо
1. Бојковић (0) 2374
2. Рапорт (0) 2370
3. Стојановић (-3) 2347
4. Ерић (+2) 2272
5. Чолушкина (-7) 2268
6. Великић (+11) 2263
7. Белић (-4) 2255
8. Гајчин (-12) 2255
9. Прудњикова (0) 2234
10. Манакова (-9) 2228
11. Ињац (+2) 2225
12. Бендераћ (-10) 2218
13. Петронић (-6) 2199
14. Ђукић (+8) 2187
15. Дрљевић (+20) 2182
Перпетуал дневне вести
Јеремић 25.08.2019 : ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ (СУБОТИЦА): ИЗУЗЕТНО НЕИЗВЕСНО - ВШК 2005 - СЛОВЕН 3:3 НАФТАГАС САВЛАДАО ЈЕЛИЦУ ПЕП, ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ ЗА ЖЕНЕ (СУБОТИЦА): ИЗДВОЈИЛИ СЕ ЈЕЛИЦА ПЕП И БАС, СИНКФИЛД КУП (СТ. ЛУИС-МИСУРИ/САД): ШЕСТ РЕМИЈА ПОНОВО - ВОДЕ АНАНД КАРУАНА И ДИНГ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Најава турнира

  10.09. Светски куп, Khanty-Mansiysk  
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  18.08. Летњи опен, Београд  
  10.08. Европско кадети, Братислава  
  10.08. Абу Даби мастерс  
  06.08. Појас и пут, Чангша  
  31.07. Бил Опен, Бил  
  28.07. Омладинци Срб, Аранђеловац  
  28.07. Омладинке Срб, Аранђеловац  
  28.07. Премијер лига Црне Горе  
  28.07. Турска суперлига, Коња  
  28.07. Турска лига, Коња  
  28.07. Македонска лига, Охрид  
  26.07. Сенћанска битка, Сента (156)
  24.07. ФИДЕ ГП Рига  
  21.07. Травник опен, Травник  
  19.07. Орбис ВМ, Параћин (45)
  19.07. Орбис ИМ, Параћин (44)
  19.07. Орбис ЖИМ, Параћин (45)
  18.07. Војводина, Нови Сад  
  17.07. Евро екипно М18, Пардубице  
  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб   (66)
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  12.05. ГТ Обала Слоноваче  
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  
  29.04. Гренке, Karlsruhe (45)
  27.04. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  27.04. Шенџен мастерс  
  26.04. Орбис, Параћин (63)
  22.04. Женско европско, Анталија  
  22.04. Гренке опен, Карлсруе  
  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Беране  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Подгорица  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи (42)

Рапид и цугер

  14.08. ГТ Сент Луис  
  06.08. Абу Даби цугер  
  01.08. ГТ Париз  
03.08. Војв. убрзано, Стара Пазова  
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
  21.07. Баћко, Параћин  
  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Мејер, Георг (2628)
  Валеану, Едуард-Андреи (2427)
ИМ Месарош, Андраш (2254)
ФМ Попадић, Драган (2180)
  Марјановић, Бранко (2166)
  Несторовић, Катарина (2159)
  Недељковић, Бранислав (2110)
  Шутковић, Аднан (2040)
  Милосављевић, Иван (2031)
  Златановић, Александар (1960)
  Вишњић, Зоран (1917)
  Ђошић, Бранислав (1899)
  Цветковић, Сретен (1895)
  Сабадош, Јанко (1882)
  Корбовљановић, Наташа (1861)
  Зубовић, Стеван (1715)
  Златковић, Драган (1499)
  Секулић, Немања (1458)
  Ђондовић, Дарко
  Антић, Миомир
  Ђорђевић, Реља
  Милоњић, Михајло
  Војводић, Душан
  Хаџић, Сенад
  Мрдак, Урош
  Станковић, Станко
  Власић, Оливера
  Перовић, Огњен
  Павлик, Јан
  Матковић, Јелена
  Поповић, Невена
  
  Андрић, Небојша (1946-2018)
  Златковић, Бошко (1935-2014)
  Гагић, Никола (1957-?)
  Смедеревац, Петар (1922-1994)