Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+16) 2861
2. Каруана (-3) 2816
3. Динг (0) 2809
4. Мамеђаров (-12) 2781
5. Вашје (+7) 2780
6. Гири (-18) 2779
7. Ананд (0) 2774
9. Гришчук (+1) 2772
10. Аронјан (-1) 2762
11. Накамура (+15) 2761
12. Раџабов (+3) 2759
13. Со (-8) 2754
15. Карјакин (+9) 2752
17. Домингез (+11) 2750
18. Свидлер (+5) 2740
Перпетуал дневне вести
Јеремић 19.04.2019 : КАДЕТСКО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА: ПОЧЕТАК ПОМЕРЕН ЗА СУБОТУ У 16, ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА (СТАРИ ДИФ): ЦУГЕР У СУБОТУ ОД 17,30 - НЕДЕЉА ОД 17 НА 10 МИНУТА
Јеремић 18.04.2019 : ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ЗА ЖЕНЕ (АНТАЛИЈА): ТРИ ПУТА ПО 3,5 ИЗ 7, ГРЕНКЕ ОПЕН (КАРЛСРУЕ-НЕМАЧКА): НЕВЕРОВАТНИХ 956 УЧЕСНИКА - АЛЕКСАНДАР ИНЂИЋ НАШ АДУТ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Шенџен мастерс, Шенџен, 17-27.IV, (Динг Гири Рапорт)
Гренке опен, Карлсруе, 18-22.IV, уживо (Инђић Предојевић Бенковић Алиреза)
Женско европско, Анталија, 11-22.IV, уживо (Рапорт Ињац Гајчин)

Најава турнира

  19.04. Студентски куп, Копер    
20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Орбис ВМ, Параћин  
  20.04. Орбис ИМ, Параћин  
  26.04. Кадетско Србије, Крагујевац    
27.04. Мађарска лига, 8-9. коло    
27.04. Босна, Сарајево    
    06.05. Ж Шампионат Србије, Србија
06.05. ГТ Абиџан    
16.05. ФИДЕ ГП Москва    
16.06. Сребрно језеро опен
24.06. Хрватска ГТ, Загреб    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
11.07. ФИДЕ ГП Јурламала/Рига    
19.07. Сенћанска битка, Сента  
26.07. ГТ Париз    
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
  10.09. Светски куп, Khanty-Mansiysk  
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  07.04. Немачка Бундеслига, 15.к  
  06.04. Немачка Бундеслига, 14.к  
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  31.03. САД шампионат, Сент Луис  
  31.03. Мађарска лига, 7.к  
  30.03. Шарџа мастерс, Шарџа  
  29.03. Европско, Скопље  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Немачка Бундеслига, 13.к  
  23.03. Немачка Бундеслига, 12.к  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Мајоров, Никита (2540)
ВМ Стефанова, Антоанета (2464)
ИМ Биталзадех, Али (2384)
ФМ Марковић, Војислав (2209)
  Пејовић, Јован (2207)
  Костић, Ненад (2120)
  Ђорђев, Бојан (2115)
  Лончаревић, Зоран (2054)
  Летић, Нермин (1963)
  Иванић, Гојко (1941)
  Стевановић, Велимир (1920)
  Шкоро, Ненад (1920)
  Ковачевић, Никола Р (1864)
  Павић, Јожо (1858)
  Илинчић, Момир (1840)
  Филеп, Шандор (1833)
  Долић, Василије (1807)
  Диздаревић, Мирсад (1764)
  Футошки, Мирослав (1741)
  Јанковић, Милан (1705)
  Милошевић, Драгомир (1675)
  Поповић, Војин (1643)
  Цвркушић, Милан (1514)
  Милојевић, Милош Д (1466)
  Стефановић, Зоран (1374)
  Маркуш, Павле (1175)
  Пузовић, Новак
  Шкрбић, Љубомир
  Борјановић, Јован
  Милинковић, Дарко
  Милодановић, Берислав
  Шербеџија, Јован
  Стајки, Самир
  Милиновић, Петар
  Перовић, Јелена
  Милићевић, Душан
  Чарапић, Милан