Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2845
2. Каруана   2828
3. Динг   2812
4. Гири   2797
5. Мамеђаров   2790
7. Вашје (-4) 2776
10. Аронјан (-5) 2762
11. Со (-3) 2762
12. Ју (-3) 2761
16. Накамура (-3) 2746
17. Навара (+7) 2745
25. Витјугов (+6) 2726
28. Најдич (-8) 2724
31. Ле (+5) 2715
35. Адамс (+1) 2706
Перпетуал дневне вести
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Аерофлот, Москва, 19-27.II, (Инђић)

Најава турнира

24.02. Мађарска лига, 6. коло    
24.02. Рокада, Варварин  
01.03. Немачка Бундеслига, 8-10.к    
08.03. Полуфинале, Крагујевац  
08.03. Ж Полуфинале, Крагујевац    
16.03. Европско, Скопље      
  06.04. Шампионат Србије    
  20.04. Орбис ВМ, Параћин  
  20.04. Орбис ИМ, Параћин  
  26.04. Кадетски фестивал Србије    
  06.05. Женски шампионат Србије    
16.06. Сребрно језеро опен    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
  22.08. Прва лига Србије    

Завршени турнири

  16.02 Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02 Трингов, Пловдив  
  06.02 ВМ Параћин, Параћин  
  06.02 ИМ Параћин, Параћин  
  06.02 Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)
  25.11. Немачка Бундеслига, 4.к  
  24.11. Немачка Бундеслига, 3.к  
  18.11. Мађарска лига, 2.к  
  17.11. Мађарска лига, 1.к  
  16.11. Војвођанска лига, Нови Сад  
  14.11. Мастерс, Шенџен  
  12.11. Кића, Бања Ковиљача  
  11.11. Немачка Бундеслига, 2.к  
  10.11. Немачка Бундеслига, 1.к  
  07.11 Куп Глигорића, Нови Сад  
  04.11 Чигорин, Санкт Петербург  
  30.10 Светско кадетско Ж-18  
  30.10 Светско кадетско Ж-16  
  28.10. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)
  28.10. Трећа субота ИМ, Ђеновићи   (45)
  28.10. Трећа субота ФМ, Ђеновићи   (30)
  28.10 Острво Ман, Даглас  
  27.10 Хогевен  
  18.10 Европски куп клубова  
  18.10 Женски европски куп клубова  
  05.10 XLIII Олимпијада, Батуми  
  05.10 Женска Олимпијада, Батуми  
  28.09. Премијер лига Бг, Београд   (393)
  23.09. Хрватска лига 1Б, Биоград  
  22.09. Прва лига ЦС, Крагујевац   (396)
  18.09. Светско студенти, Аракажу  
  18.09. Светско студенткиње, Аракажу  
  16.09. Хрватска лига 1А, Биоград  
  15.09. Омладинци света, Коџаели  
  15.09. Омладинке света, Коџаели  
  10.09. Прва лига Србије, Ваљево (395)
  10.09. Женска лига Србије, Зајечар (199)
  30.08. 1А ШСФ БИХ, Босанска Крупа   (270)
  28.08. 1Б ШСФ БИХ, Босанска Крупа    
  29.08. Европско кадетско, Рига  
  27.08. Синкфилд куп, Saint Louis (45)
  17.08. Македонска лига,Струга  
  15.08. Премијер лига ЦГ, Никшић (249)
  15.08. Абу Даби опен  
  14.08. Динг - Топалов, Венџоу  
  12.08. Селимир Манојловић, Ваљево  
  12.08. Лига Р Српске, Дворови   (267)
  12.08. Летњи опен, Београд  
  05.08. Турска суперлига, Анкара  
  05.08. Васја Пирц, Марибор  
  03.08. Данџоу ВМ, Данџоу  
  02.08. Холандија опен, Дирен  
  01.08. PST, Kotor Varos  
  01.08. Бил опен, Бил  
  01.08. Бил ВМ, Biel (30)
  30.07. Првенство Црне Горе, Бар (66)
  28.07. Попуна 1. лиге, Београд    
  27.07. Прв. Војводине, Нови Сад (174)
  27.07. Прв. Војводине Б, Нови Сад  
  26.07. Женско ЦГ, Пљевља  
  26.07. Травник опен, Травник  
  22.07. Дортмунд, Dortmund (28)
  22.07. Лајден опен, Лајден  
  21.07. Сенћанска битка, Сента (276)
  21.07. Сенћанска битка Б, Сента  
  20.07. Орбис ВМ, Параћин   (45)
  20.07. Орбис ИМ, Параћин   (45)
  18.07. Европско тим Ж-18, Немачка  
  15.07. Бергамо опен, Бергамо  
  15.07. Фелмар опен, Фелмар  
  13.07. Параћин А, Параћин (643)
  13.07. Параћин Б, Параћин (179)
  08.07. Светски опен, Филаделфија  
  05.07. Видовдан А  
  05.07. Видовдан Б  
  04.07. Ниш опен А, Ниш  
  04.07. Ниш опен Б, Ниш  
  02.07. Филаделфија међународни  
  01.07. Летњи аматерски, Београд    
  01.07. Летњи ВМ, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ1, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ2, Београд   (45)
  30.06. Омладинско Србије, Београд (26)
  30.06. Девојке-20 Србије, Београд (21)
  24.06. Сребрно А, Велико Градиште (504)
  24.06. Сребрно Б, Велико Градиште  
  10.06. БиХ лига, Јахорина (270)
  07.06. Норвешка, Stavanger (39)
  05.06. Карпов, Poikovsky (45)

Рапид и цугер

  15.02 Сретење, Борча  
  05.02 ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02 Коњевић, Херцег Нови  
  30.01 Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01 Светосавски, Београд  
  27.01 Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01 Светосавски, Шабац  
  26.01 Каиса Комерц, Земун  
  23.01 Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01 Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01 Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01 Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01 Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01 Каиса Комерц, Земун  
  05.01 Божићни, Бановци Дунав  
  30.12. Светски цугер, Санкт П  
29.12. Раднички 30 год., Београд  
29.12. Каиса Комерц, Земун  
  28.12. Светски рапид, Санкт П  
26.12. Земунски ШК цугер, Земун  
23.12. Мома Вучићевић, Београд (118)
19.12. Земунски ШК цугер, Земун  
16.12. ЗШК 3+2, Земун  
15.12. Каиса Комерц, Земун  
12.12. Земунски ШК цугер, Земун  
09.12. ЗШК 10, Земун  
09.12. Раднички цугер, Београд  
08.12. Раднички цугер, Београд  
  09.12. Европско рапид, Скопље  
08.12. Каиса Комерц, Земун  
  08.12. Палилулски цугер, Београд  
  07.12. Европско цугер, Скопље  
05.12. Земунски ШК цугер, Земун  
02.12. Љ.Ђуровић, Даниловград    
02.12. Раднички цугер, Београд  
01.12. Раднички цугер, Београд  
25.11. Раднички цугер, Београд  
24.11. Раднички цугер, Београд  
24.11. Првенство Срема, Шид    
21.11. Земунски ШК цугер, Земун  
  18.11. Куп Српске, Бања Дворови  
18.11. Раднички цугер10, Београд  
18.11. Бањица, Београд    
17.11. Раднички цугер, Београд  
17.11. Рад опен, Београд  
14.11. Земунски ШК цугер А, Земун  
14.11. Земунски ШК цугер Б, Земун  
14.11. Земунски ШК цугер, Земун  
11.11. Раднички цугер10, Београд  
11.11. Дан општине, Тиват  
11.11. Саша Вујановић, Сремчица  
11.11. Бодин, Раковица  
10.11. Раднички цугер, Београд  
10.11. Рад опен, Београд  
09.11. Београд - Далас, ICC (16)
07.11. Земунски ШК цугер, Земун  
04.11. Раднички цугер10, Београд  
03.11. Раднички цугер, Београд  
03.11. Рад опен, Београд  
31.10. Земунски ШК цугер, Земун  
28.10. Раднички цугер10, Београд  
27.10. Раднички цугер, Београд  
27.10. Анто Рмуш, Беране  
24.10. Земунски ШК цугер, Земун  
21.10. Раднички цугер10, Београд  
21.10. О.Манојловић, Херцег Нови  
20.10. Раднички цугер, Београд  
20.10. Рад опен, Београд  
17.10. Земунски ШК цугер, Земун  
13.10. Бато Контић, Београд  
10.10. Земунски ШК цугер, Земун  
07.10. Раднички цугер10, Београд  
06.10. Раднички цугер, Београд  
06.10. Рад опен, Београд  
30.09. Раднички цугер10, Београд  
29.09. Раднички цугер, Београд  
23.09. Раднички цугер10, Београд  
22.09. Раднички цугер, Београд  
22.09. Рад опен, Београд  
16.09. Раднички цугер10, Београд  
15.09. Раднички цугер, Београд  
  15.09. Шампионски 960, Сент Луис  
12.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Рад опен, Београд  
02.09. Раднички цугер10, Београд  
02.09. Рад опен, Београд  
01.09. Раднички цугер, Београд  
26.08. Раднички цугер10, Београд  
26.08. Рад опен, Београд  
25.08. Раднички цугер, Београд  
19.08. Ђоко Вујковић, Прчањ    
19.08. Раднички цугер10, Београд  
  18.08 Цугер Шпаније, Убеда  
18.08. Раднички цугер, Београд  
18.08. Рад опен, Београд  
  15.08. ГТ СЛ Цугер, Saint Louis   (85)
  13.08. ГТ СЛ Рапид, Saint Louis   (45)
12.08. Раднички цугер, Београд  
12.08. Рад опен, Београд  
11.08. Раднички цугер, Београд  
11.08. Горњи Брег, Горњи Брег    
09.08. Свети Пантелејмон, Јагодина  
05.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Војводина, Стара Пазова  
29.07. Раднички цугер, Београд  
29.07. Чес фест, Београд    
  28.07 Цугер прв. Швајцарске, Бил  
  28.07 Посјети Бањалуку, Бањалука  
  28.07 Лука Шипраге, Шипраге  
  22.07 Рапид прв. Швајцарске, Бил  
22.07. Раднички цугер, Београд  
22.07. Рад опен, Београд  
21.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
15.07. Змајево, Змајево    
15.07. Раднички цугер10, Београд  
14.07. Раднички цугер, Београд  
08.07. Раднички цугер10, Београд  
08.07. Урош Динић, Параћин  
08.07. Рад опен, Београд  
08.07. Дунав.бал, Бачка Паланка    
07.07. Раднички цугер, Београд  
07.07. Цугер БП, Бачка Паланка    
01.07. Баћко, Параћин  
01.07. Рад опен, Београд  
28.06. Академија цугер, Београд    
27.06. Видовдан, Рибарска Бања    
24.06. Раднички цугер10, Београд  
  24.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
24.06. Трофеј Видовдана, Борча    
23.06. Раднички цугер, Београд  
  22.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
20.06. Цугер, Велико Градиште  
17.06. ШСБ10 цугер, Београд  
16.06. ШСБ цугер, Београд  
16.06. Драган Пауновић, Земун  
  16.06. ГТ Левен Цугер, Leuven   (90)
  14.06. ГТ Левен Рапид, Leuven   (45)
10.06. Сабор Драгачево, Горачићи  
10.06. ШСБ10 цугер, Београд  
09.06. ШСБ цугер, Београд  
09.06. Кумовијада, Горачићи  
09.06. Рад опен, Београд  
  08.06 Омладинско Јагодине  
03.06. ШСБ10 цугер, Београд  
02.06. ШСБ цугер, Београд  
02.06. Трофеј Недељковић, Београд (36)
02.06. Ж Тр. Недељковић, Београд (20)
02.06. Рад опен, Београд  
  02.06. Главинци  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Гуревич, Михаил (2573)
ФМ Влајковић, Станко (2277)
ФМ Алексић, Ненад Ц (2210)
  Миљковић, Мирослав М (2202)
  Тошић, Дејан (2096)
  Ивануша, Блаж (2080)
  Сајић, Велибор (2068)
  Вујиновић, Предраг (2034)
  Булатовић, Никола (2010)
  Живковић, Љубиша (1905)
  Томић, Мирослав Т (1832)
  Марић, Сања (1739)
  Станфељ, Иван (1705)
  Макаји, Андреј (1479)
  Станковић, Наталија
  Вучетић, Драган
  Јуришевић, Петар
  Штрбац, Гојко
  Арамбашић, Вук
  Ђукић, Радоица
  Пашић, Асим
  Костић, Стефан С
  
ИМ Михаљчишин, Михајло (1933-2002)
ВМ Остојић, Предраг (1938-1996)