Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
Перпетуал дневне вести
Јеремић 05.12.2022 : СУТРА У БАЈИНОЈ БАШТИ ПОЧИЊУ 16. ШАМПИОНАТИ СРБИЈЕ ЗА МУШКАРЦЕ (ОПЕН) И ЖЕНЕ. ОПЕН ЈЕ ОКУПИО СВЕ НАЈЈАЧЕ ИГРАЧЕ СА ИЗУЗЕТКОМ РОБЕРТА МАРКУША. У 1. КОЛУ ДВА ВЕЛЕМАЈСТОРСКА ДУЕЛА, ИВИЋ - КОВАЧЕВИЋ И БОГОСАВЉЕВИЋ - ИНЂИЋ. ЖЕНСКИ САСТАВ ЈЕ БАШ ОКРЊЕН НЕИГРАЊЕМ ЗНАЧАЈНИХ ИМЕНА СА НАЈЈАЧИМ РЕЈТИНГОМ (ИЊАЦ, ВЕЛИКИЋ, ...). ДИРЕКТОР ПРВЕНСТАВА ЈЕ САША ЈЕВТИЋ, А СУДЕ РАДЕ ГОЉОВИЋ И ЛЕНА МИЛАДИНОВИЋ. СРЕЋНО СВИМА!
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Рудар ИМ 6, Костолац, 4-11.XII, уживо
Времеплов :
Друга лига Југославије Исток 1953, Крагујевац, 17-21.10.1953.
Друга лига Југославије Запад 1953, Вараждин, 17-20.10.1953.
Шампионат Југославије 1953, Загреб, 24.11-15.12.1953. (153)
ФИДЕ Олимпијада - Група 1 1952, Хелсинки, 10-19.08.1952. (144)
ФИДЕ Олимпијада - Група 2 1952, Хелсинки, 10-19.08.1952. (112)
ФИДЕ Олимпијада - Група 3 1952, Хелсинки, 10-19.08.1952. (112)

Најава турнира

    06.12. Шампионат Србије, Бајина Башта
    06.12. Женски Шампионат Србије, Бајина Башта
18.12. Радојица Дабетић, Подгорица    

Завршени турнири

  23.11. Отворени шампионат Централне Србије, Пирот  
11.11. Мома Вучићевић, Београд (101)
  01.11. Женска лига Србије, Стара Планина  
  22.10. Свет омладинско, Кала Гононе  
  12.10. Премијер лига Београда  
  09.10. Европски куп, Мајрхофен  
  09.10. Ж Европски куп, Мајрхофен  
  09.10. Прва лига ЦС, Врујци  
  30.09. Прва лига Србије, Врњачка Бања  
  11.09. Синкфилд куп, Сент Луис (39)
  04.09. Дубаи опен, Дубаи  
  31.08. Женско европско, Праг  
  29.08. Рудар 5 ИМ  
  27.08. Турска суперлига, Анкара  
  20.08. Рудар 4 ИМ  
  11.08. Рудар 3 ИМ  
  09.08. Олимпијада, Ченај  
  09.08. Ж Олимпијада, Ченај  
  07.08. Срб Омладинско, Нови Сад  
  05.08. Срб Омладинке, Нови Сад  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Касимџанов, Рустам (2678)
ИМ Кононенко, Татјана (2342)
ФМ Кипроски, Бранислав (2296)
ФМ Органџијев, Оливер (2260)
  Матијевић, Ненад (2176)
  Вуковић, Момчило (2119)
  Милетић, Дарко (2097)
  Лопез Переира, Антонио (2014)
  Јанковић, Срђан (1986)
  Живку, Ђорђе (1958)
  Оњин, Бранко (1950)
  Јефић, Александар (1846)
  Перовић, Милорад (1844)
  Милановић, Зоран (1785)
  Оташевић, Ђуро (1780)
  Франка, Јакоб (1360)
  Стефановић, Војислав
  Војин, Бојан
  Мићовић, Лука
  Симић, Бранко
  Богдановић, Никола
  Марковић, Србољуб
  Николић, Михајло 1