Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Жене рејтинг уживо
1. Ињац   2422
2. Ракић   2270
3. Гајчин (+44) 2268
4. Мехмед   2264
5. Великић   2258
Перпетуал дневне вести
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: ChessCom - Follow - Lichess

Пролећни опен, Београд, 18-21.IV, уживо
Женско европско, Родос, 19-29.IV, (Великић Гајчин Мандура Ерић Манакова)
Времеплов :
Женски Румунија 1967, Брашов, 13-26.7.1967. (4)
Женски Румунија 1972, Брашов, 10-23.6.1972. (5)
Женски Румунија 1973, Темишвар, 2-16.6.1973. (2)
Женски Румунија 1974, Брашов, 10-26.5.1974. (1)
Женски Сентеш 1974, Сентеш, 20.7-3.8.1974. (4)
Хоговенс 1975, Вајк ан Зе, 14.1-1.2.1975. (120)
Хоговенс Б 1975, Вајк ан Зе, 14.1-1.2.1975. (120)
Женски Хоговенс 1975, Вајк ан Зе, 19.1-1.2.1975. (2)
Бора Костић 1964, Вршац/Уљма, 22.4-9.5.1964.
Бора Костић 1965, Вршац/Уљма, 1-13.8.1965.

Најава турнира

26.04. Кадетски фестивал Србије    
27.04. Премијер лига Црне Горе    
27.04. Женска лига Црне Горе    
10.05. Куп Београда, Београд    
18.05. Рапид ШСБ ГП5, Београд    
25.05. Цугер ШСБ ГП6, Београд    
    16.06. Шампионат Србије, Србија
    16.06. Женски шампионат Србије, Србија
  16.06. Женски шампионат Србије  
23.06. Сребрно језеро опен
30.06. Европско првенство, Јерусалим      
27.09. Прва лига Србије  
27.09. Женска лига Србије  
09.10. Премијер лига Београда, Београд    
23.11. Трофеј Београда, Београд  

Завршени турнири

20.04. Чедомир Ђукетић, Бајмок  
14.04. Срђан Которац, Нови Сланкамен  
13.04. Рапид Инђија, Инђија  
07.04. Рапид ШСБ ГП4, Београд  
06.04. Цугер ШСБ ГП5, Београд  
  01.04. Гренке опен, Карлсруе  
31.03. Цугер ШСБ ГП4, Београд  
  28.03. ИМ Раднички, Београд  
24.03. Рапид Гран при Букурешт, Букурешт  
23.03. Рапид ШСБ ГП3, Београд  
  21.03. Рејкјавик опен, Рејкјавик  
  20.03. ИМ Раднички, Београд  
17.03. Рапид ШСБ ГП2, Београд  
16.03. Цугер ШСБ ГП3, Београд  
  10.03. Осмомартовски, Београд  
  08.03. Израелска лига, Израел  
15.02. Сретење, Борча  
  15.02. Шампионат Црне Горе, Подгорица (250)
  15.02. Рудар ВМ 6 Шилер, Пожаревац  
  15.02. Рудар ИМ 22 Шилер, Пожаревац  
  15.02. Рудар ФМ 6 Схевенинген, Пожаревац  
  11.02. Полуфинале Србије, Параћин (187)
  11.02. Женско полуфинале Србије, Параћин (36)
10.02. Цугер ШСБ ГП2, Београд  
  07.02. Рудар ВМ 5 Шилер, Пожаревац  
  07.02. Рудар ИМ 21 Шилер, Пожаревац  
  07.02. Рудар ФМ 5 Схевенинген, Пожаревац  
  04.02. Женска лига Београда, Београд   (48)
  04.02. Светосавски, Београд    
01.02. Перпетуал Чек јубилеј, Београд  
30.01. Светосавски универзитетски, Београд  
  28.01. Тата стил, Вајк ан Зе (91)
27.01. Рапид ШСБ ГП1, Београд  
21.01. Цугер ШСБ ГП1, Београд  
16.01. Љуба Протић, Београд  
  14.01. Новогодишњи ШСБ, Београд  
30.12. Светски цугер, Самарканд  
28.12. Светски рапид, Самарканд  
24.12. Београд екипни цугер, Београд  
23.12. Београд рапид, Београд  
22.12. Београд цугер финале, Београд  
17.12. Ветерани Душан Трифуновић, Београд (45)
17.12. Радојица Дабетић, Подгорица  
16.12. Европски цугер, Загреб  
15.12. Европски рапид, Загреб  
  12.12. Скопје опен, Скопје  
  10.12. Лондон класик, Лондон  
  03.12. Трофеј Београда, Београд (312)
  30.11. Синкфилд куп, Сент Луис (37)
20.11. Екипно европско, Будва  
20.11. Женско екипно европско, Будва  
18.11. Александар Радановић, Чуруг  
  16.11. Рудар 2 ВМ, Пожаревац  
  08.11. Премијер лига БиХ, Сарајево  
05.11. Мома Вучићевић, Београд (104)
  05.11. ФИДЕ Швајцарац, Острво Ман  
  05.11. ФИДЕ женски Швајцарац, Острво Ман  
  03.11. Женска лига БиХ, Сарајево  
28.10. Моцарт куп, Београд  
  20.10. Женска лига Србије, Сента (263)
  20.10. Катар мастерс, Доха  
  19.10. Хрватска 1Б лига, Вели Лошињ  
  17.10. Шампионат САД, Сент Луис   (66)
  17.10. Хрватска 1А лига, Вели Лошињ  
  13.10. Шампионат Русије, Санкт Петербург  
  08.10. Прва лига Централне Србије, Параћин   (345)
  07.10. Европски клупски куп, Драч  
  07.10. Женски европски клупски куп, Драч  
07.10. Пожега град шаха, (Славонска) Пожега  
  07.10. Премијер лига Београда, Београд   (381)
  01.10. Омладинско светско, Мексико Сити  
  28.09. Прва лига Србије, Бајина Башта (391)
  01.09. Македонска лига, Охрид  
  01.09. Ж Македонска лига, Охрид  
  30.08. Панчево опен, Панчево  
  27.08. Ц.Србија опен, Димитровград  
  24.08. ФИДЕ светски куп, Баку  
  21.08. Женски ФИДЕ светски куп, Баку  
  18.08. Рудар 16 ИМ, Пожаревац  
  13.08. Сплит опен, Сплит  
  12.08. ЉКИ Рапид опен, Пожаревац  
  10.08. Рудар 15 ИМ, Пожаревац  
  04.08. Кавала опен, Кавала  
  02.08. Рудар 14 ИМ, Пожаревац  
  24.07. Србија опен мастерс, Београд  
  24.07. Србија опен изазивачи, Београд  
  20.07. Турска суперлига, Анкара  
  20.07. Србија опен аматери, Београд  
  15.07. Параћин опен, Параћин  
  05.07. Војводина опен, Нови Сад  
  25.06. Сребрно језеро, Велико Градиште  
  14.06. Шампионат Србије, Сента (45)
  14.06. Женски шампионат Србије, Сента (45)
  09.06. Норвешка, Ставангер (45)
  10.06. Иван Седлак, Суботица  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Ли, Чао (2651)
ФМ Јесенски, Тибор (2244)
ФМ Праштало, Борислав (2222)
  Пашић, Енес (2209)
  Граб, Ратко (2148)
  Жиловић, Вељко (2116)
  Јовичић, Радосав (2071)
  Петковић, Слободан (2027)
ФМ Онеј, Адил Феридун (2014)
  Обрадовић, Василије (1976)
  Ћулум, Мићо (1963)
  Стојковић, Драган Д (1913)
  Бајчетић, Павле (1892)
  Салибашић, Ибрахим (1888)
  Бркић, Ненад (1888)
  Хајдер, Јовица (1860)
  Рађен, Драган
  Канкарас, Радован
  Јевросимов, Благоје
  Хаџиахметовић, Харис
  Глигоревић, Предраг
  Чалић, Милош
  
  Лепојевић, Небојша (1951-2014)
  Естрин, Јаков (1923-1987)