Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах

#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-11) 2861
2. Каруана (-2) 2820
3. Динг   2805
4. Гришчук   2777
5. Непомњашчи   2774
6. Со (+8) 2773
11. Гири (-4) 2764
15. Ананд (-1) 2757
16. Дуда (-3) 2755
19. Витјугов (-5) 2742
22. Артемијев (+5) 2736
23. Фирузџа (+11) 2734
29. Ју (-7) 2719
32. Сјунг (+3) 2715
43. Дубов (+3) 2686
Перпетуал дневне вести
Јеремић 18.01.2020 : ГРАНПРИ ШАХОВСКОГ САВЕЗА БЕОГРАДА - НЕДЕЉА СТАРИ ДИФ У 16,45 - ПОЧИЊУ БОРБЕ ЗА МАСТЕРС ГРАНПРИ
Јеремић 17.01.2020 : ТАТА СТИЛ МАСТЕРС (ВАЈК АН ЗЕ): ПРЕКО ЛЕЂА ДВА ВЛАДИСЛАВА * НОВИ РЕМИ КАРЛСЕНА, МЕЧ ЗА ПРВАКИЊУ СВЕТА (ШАНГАЈ/ВЛАДИВОСТОК): АГРЕСИВНО ДО ПОБЕДЕ * ПРЕДНОСТ ГОРЈАЧКИНЕ, ШК "РАДНИЧКИ" (БЕОГРАД): ЦУГЕР У СУБОТУ 18.01. У 17,30, " ШК "ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" (БЕОГРАД): 3'+ 2" - НЕДЕЉА 19.01. У 11 ЧАСОВА, ИДУЋИ ВИКЕНД СВЕТОСАВСКИ ТУРНИРИ - ГОРЊА ТРЕПЧА 25.01. И ШАБАЦ 26.01. СА НАГРАДНИМ ФОНДОМ ОД 130.000 ДИНАРА
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Тата стил, Вајк ан Зе, 11-26.I, уживо (Карлсен Каруана Со)
Женско првенство света, Шангај/Владивосток, 5-23.I, уживо (ЂуВенђуен Горјачкина)
Фоча опен, Фоча, 16-19.I

Најава турнира

  25.01. Љуба Протић, Београд  
26.01. Светосавски, Шабац      
02.02. Мађарска лига, 5.к    
  15.03. Кандидати, Yekaterinburg  

Завршени турнири

  12.01. Женски куп, Шарџа  
  22.12. ФИДЕ ГП Јерусалем  
  15.12. Мађарска лига, 4.к  
  11.12. Раднички ИМ, Београд   (45)
  08.12. Ниш 2019, Ниш   (44)
  08.12. ГТ Финале, Лондон  
  08.02. Немачка Бундеслига, 4.к  
  07.02. Немачка Бундеслига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  01.12. Мађарска лига, 3.к  
  18.11. Маршал ИМ, Њујорк  
  16.11. Европски куп клубова, Улцињ  
  16.11. Ж европски куп клуб., Улцињ  
  10.11. ГТ Букурешт  
  03.11. Европско екипно, Батуми  
  03.11. Ж европско екипно, Батуми  
  21.10. ФИДЕ Швајцарац, Даглас  
  06.10. Хрватска лига А1  
  06.10. Хрватска лига Б1  
  05.10. Женска лига Хрватске  
  05.10. Барселона Опен  
  05.10. Татре, Татранска Ломница  
  04.10. Премијер лига Београда  
  04.10. Светски куп, Khanty-Mansiysk   (260)
  21.08. Прва лига ЦС, Бајина Башта  
  01.09. Прва лига Србије, Суботица (396)
  01.09. Женска лига Србије, Суботица (261)
  29.08. Синкфилд куп, Saint Louis (66)
  18.08. Летњи опен, Београд  
  10.08. Европско кадети, Братислава  
  10.08. Абу Даби мастерс  
  06.08. Појас и пут, Чангша  
  31.07. Бил Опен, Бил  
  28.07. Омладинци Срб, Аранђеловац  
  28.07. Омладинке Срб, Аранђеловац  
  28.07. Премијер лига Црне Горе  
  28.07. Турска суперлига, Коња  
  28.07. Турска лига, Коња  
  28.07. Македонска лига, Охрид  
  26.07. Сенћанска битка, Сента (156)
  24.07. ФИДЕ ГП Рига  
  21.07. Травник опен, Травник  
  19.07. Орбис ВМ, Параћин (45)
  19.07. Орбис ИМ, Параћин (44)
  19.07. Орбис ЖИМ, Параћин (45)
  18.07. Војводина, Нови Сад  
  17.07. Евро екипно М18, Пардубице  
  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб   (66)
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  12.05. ГТ Обала Слоноваче  
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  
  29.04. Гренке, Karlsruhe (45)
  27.04. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  27.04. Шенџен мастерс  
  26.04. Орбис, Параћин (63)
  22.04. Женско европско, Анталија  
  22.04. Гренке опен, Карлсруе  
  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Беране  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Подгорица  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи (42)

Рапид и цугер

12.01. Шоћа, Смедеревска Паланка (67)
  30.12. Светско цугер, Москва  
  30.12. Ж светско цугер, Москва  
  28.12. Светско рапид, Москва  
  28.12. Ж светско рапид, Москва  
22.12. Мома Вучићевић, Београд (99)
  22.12. Момин цугер  
  26.11. ГТ Колката  
  23.11. Анто Рмуш, Беране  
  22.11. Горан Недељковић, Ниш  
15.11. Београд - Далас, ICC (16)
  14.08. ГТ Сент Луис  
  06.08. Абу Даби цугер  
  01.08. ГТ Париз  
03.08. Војв. рапид, Стара Пазова  
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
  21.07. Баћко, Параћин  
  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Халифман, Александар (2608)
ИМ Марковић, Иван Ј (2461)
ВМ Милановић, Данило (2456)
ИМ Гаљамова, Алиса (2438)
ИМ Маринковић, Славиша (2381)
ИМ Јегоров, Евгениј (2327)
  Берић, Миладин (2179)
  Пецељ, Недељко (2138)
  Хусић, Хајрудин (1941)
  Дамјановић, Бранислав (1939)
  Беговић, Иван (1935)
  Ћипрић, Звонко (1901)
  Брајић, Маја (1890)
  Салибашић, Дамир (1845)
  Ранковић, Зоран (1770)
  Бјелановић, Немања (1687)
  Милошевић, Милица (1680)
  Стреховац, Предраг
  Габор, Давид
  Јовић, Станко
  Хаџић, Хазим
  Милосављевић, Стефан
  Кутањац, Александар
  Симић, Велимир