Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-2) 2837
2. Каруана (+5) 2832
3. Мамеђаров (-3) 2817
4. Динг (+9) 2813
5. Гири (+7) 2787
6. Вашје (0) 2780
7. Крамник (0) 2779
8. Со (0) 2776
9. Ананд (+4) 2775
10. Аронјан (-7) 2773
12. Непомњашчи (+4) 2763
13. Ју (-6) 2759
14. Раџабов (+6) 2757
15. Карјакин (-4) 2756
16. Накамура (-17) 2746
#Србија рејтинг уживо
1. Инђић (+10) 2614
2. Маркуш   2610
3. Перуновић   2606
4. Седлак   2604
5. Иванишевић (+7) 2590
6. Вучковић (-1) 2587
8. Рогановић (+4) 2524
9. Стојановић (-4) 2518
11. Ненезић (+12) 2513
12. Поповић (+2) 2513
16. Ивић (+7) 2494
18. Зајић (-5) 2488
21. Миљковић (-7) 2477
30. Лазић (-12) 2454
Перпетуал дневне вести
Јеремић 15.10.2018 : ПОРТО КАРАС: ПОБЕДЕ ИТАКЕ И ПАРТИЗАНА / СЛОВЕН 3:3 - ТРЕЋИ ПОРАЗ СВИДЛЕРА / ВОДЕ АЛКАЛОИД И ПАДОВА
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Европски куп клубова, Порто Карас, 12-18.X, уживо (Итака Словен Партизан Алкалоид)
Женски европски куп, Порто Карас, 12-18.X, уживо (Ињац)

Најава турнира

Завршени турнири

  05.10 XLIII Олимпијада, Батуми  
  05.10 Женска Олимпијада, Батуми  
  28.09. Премијер лига Бг, Београд   (393)
  23.09. Хрватска лига 1Б, Биоград  
  22.09. Прва лига ЦС, Крагујевац   (396)
  18.09. Светско студенти, Аракажу  
  18.09. Светско студенткиње, Аракажу  
  16.09. Хрватска лига 1А, Биоград  
  15.09. Омладинци света, Коџаели  
  15.09. Омладинке света, Коџаели  
  10.09. Прва лига Србије, Ваљево (395)
  10.09. Женска лига Србије, Зајечар (199)
  30.08. 1А ШСФ БИХ, Босанска Крупа   (270)
  28.08. 1Б ШСФ БИХ, Босанска Крупа    
  29.08. Европско кадетско, Рига  
  27.08. Синкфилд куп, Saint Louis (45)
  17.08. Македонска лига,Струга  
  15.08. Премијер лига ЦГ, Никшић (249)
  15.08. Абу Даби опен  
  14.08. Динг - Топалов, Венџоу  
  12.08. Селимир Манојловић, Ваљево  
  12.08. Лига Р Српске, Дворови   (267)
  12.08. Летњи опен, Београд  
  05.08. Турска суперлига, Анкара  
  05.08. Васја Пирц, Марибор  
  03.08. Данџоу ВМ, Данџоу  
  02.08. Холандија опен, Дирен  
  01.08. PST, Kotor Varos  
  01.08. Бил опен, Бил  
  01.08. Бил ВМ, Biel (30)
  30.07. Првенство Црне Горе, Бар (66)
  28.07. Попуна 1. лиге, Београд    
  27.07. Прв. Војводине, Нови Сад (174)
  27.07. Прв. Војводине Б, Нови Сад  
  26.07. Женско ЦГ, Пљевља  
  26.07. Травник опен, Травник  
  22.07. Дортмунд, Dortmund (28)
  22.07. Лајден опен, Лајден  
  21.07. Сенћанска битка, Сента (276)
  21.07. Сенћанска битка Б, Сента  
  20.07. Орбис ВМ, Параћин   (45)
  20.07. Орбис ИМ, Параћин   (45)
  18.07. Европско тим Ж-18, Немачка  
  15.07. Бергамо опен, Бергамо  
  15.07. Фелмар опен, Фелмар  
  13.07. Параћин А, Параћин (643)
  13.07. Параћин Б, Параћин (179)
  08.07. Светски опен, Филаделфија  
  05.07. Видовдан А  
  05.07. Видовдан Б  
  04.07. Ниш опен А, Ниш  
  04.07. Ниш опен Б, Ниш  
  02.07. Филаделфија међународни  
  01.07. Летњи аматерски, Београд    
  01.07. Летњи ВМ, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ1, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ2, Београд   (45)
  30.06. Омладинско Србије, Београд (26)
  30.06. Девојке-20 Србије, Београд (21)
  24.06. Сребрно А, Велико Градиште (504)
  24.06. Сребрно Б, Велико Градиште  
  10.06. БиХ лига, Јахорина (270)
  07.06. Норвешка, Stavanger (39)
  05.06. Карпов, Poikovsky (45)

Рапид и цугер

13.10. Бато Контић, Београд  
10.10. Земунски ШК цугер, Земун  
07.10. Раднички цугер10, Београд  
06.10. Раднички цугер, Београд  
06.10. Рад опен, Београд  
30.09. Раднички цугер10, Београд  
29.09. Раднички цугер, Београд  
23.09. Раднички цугер10, Београд  
22.09. Раднички цугер, Београд  
22.09. Рад опен, Београд  
16.09. Раднички цугер10, Београд  
15.09. Раднички цугер, Београд  
  15.09. Шампионски 960, Сент Луис  
12.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Раднички цугер, Београд  
08.09. Рад опен, Београд  
02.09. Раднички цугер10, Београд  
02.09. Рад опен, Београд  
01.09. Раднички цугер, Београд  
26.08. Раднички цугер10, Београд  
26.08. Рад опен, Београд  
25.08. Раднички цугер, Београд  
19.08. Ђоко Вујковић, Прчањ    
19.08. Раднички цугер10, Београд  
  18.08 Цугер Шпаније, Убеда  
18.08. Раднички цугер, Београд  
18.08. Рад опен, Београд  
  15.08. ГТ СЛ Цугер, Saint Louis   (85)
  13.08. ГТ СЛ Рапид, Saint Louis   (45)
12.08. Раднички цугер, Београд  
12.08. Рад опен, Београд  
11.08. Раднички цугер, Београд  
11.08. Горњи Брег, Горњи Брег    
09.08. Свети Пантелејмон, Јагодина  
05.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Раднички цугер, Београд  
04.08. Војводина, Стара Пазова  
29.07. Раднички цугер, Београд  
29.07. Чес фест, Београд    
  28.07 Цугер прв. Швајцарске, Бил  
  28.07 Посјети Бањалуку, Бањалука  
  28.07 Лука Шипраге, Шипраге  
  22.07 Рапид прв. Швајцарске, Бил  
22.07. Раднички цугер, Београд  
22.07. Рад опен, Београд  
21.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
15.07. Змајево, Змајево    
15.07. Раднички цугер10, Београд  
14.07. Раднички цугер, Београд  
08.07. Раднички цугер10, Београд  
08.07. Урош Динић, Параћин  
08.07. Рад опен, Београд  
08.07. Дунав.бал, Бачка Паланка    
07.07. Раднички цугер, Београд  
07.07. Цугер БП, Бачка Паланка    
01.07. Баћко, Параћин  
01.07. Рад опен, Београд  
28.06. Академија цугер, Београд    
27.06. Видовдан, Рибарска Бања    
24.06. Раднички цугер10, Београд  
  24.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
24.06. Трофеј Видовдана, Борча    
23.06. Раднички цугер, Београд  
  22.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
20.06. Цугер, Велико Градиште  
17.06. ШСБ10 цугер, Београд  
16.06. ШСБ цугер, Београд  
16.06. Драган Пауновић, Земун  
  16.06. ГТ Левен Цугер, Leuven   (90)
  14.06. ГТ Левен Рапид, Leuven   (45)
10.06. Сабор Драгачево, Горачићи  
10.06. ШСБ10 цугер, Београд  
09.06. ШСБ цугер, Београд  
09.06. Кумовијада, Горачићи  
09.06. Рад опен, Београд  
  08.06 Омладинско Јагодине  
03.06. ШСБ10 цугер, Београд  
02.06. ШСБ цугер, Београд  
02.06. Трофеј Недељковић, Београд (36)
02.06. Ж Тр. Недељковић, Београд (20)
02.06. Рад опен, Београд  
  02.06. Главинци  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Гупта, Абхијет (2588)
ВМ Русев, Красимир (2520)
ИМ Ковачевић, Блажимир (2495)
ФМ Холопов, Александер (2212)
ФМ Јовановић, Саша М (2205)
ФМ Штајнер, Дарко (2158)
  Салкић, Фикрет (2143)
  Ратковић, Миленко (2066)
  Пешић, Драган (2047)
  Аврам, Весо (2034)
  Петровић, Зоран З (2019)
  Голупски, Владислав (1929)
  Дувњак, Владимир (1859)
  Величанин, Бошко (1855)
  Миловић, Миломир (1814)
  Поша, Јанош (1809)
  Мандић, Милица (1448)
  Вуковић, Никола М
  Гавриловић, Слободан
  Бабић, Радоје
  Величковић, Бошко
  Михајловић, Милан
  Ракић, Томислав М
  Биочанин, Милена
  Георгиев, Валерија
  Јовичић, Снежана
  Топољски, Михаљ
  Белић, Јован
  Продановић, Драган
  Петровић, Петар У
  Новковић, Вук
  Лукић, Филип
  Грађанин, Алекса