Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Жене рејтинг уживо
1. Ињац (-12) 2393
2. Бојковић   2363
3. Рапорт (+12) 2299
4. Ракић (-20) 2294
5. Манакова (+39) 2289
6. Стојановић (-29) 2287
7. Ерић (+5) 2274
8. Великић (-3) 2271
9. Белић (-18) 2270
10. Благојевић (0) 2267
11. Жарковић (+15) 2219
12. Гајчин (-6) 2198
13. Дрљевић (+16) 2197
14. Чолушкина (+2) 2192
16. Прудњикова (-3) 2174
Перпетуал дневне вести
Јеремић 25.09.2021 : ПОСЛЕ ВЕЛИМИРА ИВИЋА И ЛУКА БУДИСАВЉЕВИЋ ЈЕ ДОБИО СПЕЦИЈАЛНУ ПОЗИВНИЦУ ЗА СУПЕР-ШВАЈЦАРАЦ У РИГИ 27.10.21. ИГРАЋЕ МАКСИМАЛНО 114, ПРВИХ 100 ЗА ЛИСТЕ ПРОСЕКА ПОСЛЕДЊИХ 12 МЕСЕЦИ. ДВА НАЈУСПЕШНИЈА, ПОСЛЕ 11 КОЛА, СТИЧУ ПРАВО УЧЕШЋА НА ТУРНИРУ КАНДИДАТА. ЗБОГ КОВИД КОМПЛИКАЦИЈА ТУРНИР ЈЕ ПРЕБАЧЕН СА ОСТРВА ЧОВЕКА У ИРСКОМ МОРУ. , МЕЂУ 114 УЧЕСНИКА МЕГА ФИДЕ ШВАЈЦАРЦА У РИГИ, ИМАМО ЈОШ ДВА "БЕОГРАДСКА ЦУГЕРАША" - 07.МАЈА 2016. Г. СЕБАСТИЈАН БОГНЕР (ШВАЈАРСКА) ЈЕ ОСВОЈИО "МЕМОРИЈАЛ БОЖИДАРА ГАШИЋА", ДОК ЈЕ, НЕДАВНО, ХАНС НИЕМАН УБЕДЉИВО ПОБЕДИО НА "9. МЕМОРИЈАЛУ БОЖИДАРА ЋЕТКОВИЋА". ЗНАЧАЈ ЈЕ ВЕЋИ АКО СЕ ЗНА ДА ЈЕ НИЕМАН ДОБИО ЈЕДНУ/ЈЕДИНУ СПЕЦИЈАЛНУ ПОЗИВНИЦУ КОЈУ ДОДЕЉУЈЕ АМЕРИЧКИ КИНТИНЕНТ!
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Европски клупски куп, Струга, 18-24.IX, уживо (Инђић Иванишевић Перуновић Миљковић)
Европски женски клупски куп, Струга, 18-24.IX, (Ђукић)
Премијер лига БиХ, Неум, 17-24.IX, (Седлак Савић Будисављевић Ратковић)

Најава турнира

  27.10. Гран швајцарац, Рига    
  31.10. Chess-Magic 1, Мокра Гора    
  03.11. Chess-Magic 2, Мокра Гора    
  06.11. Chess-Magic 3, Мокра Гора    
  09.11. Chess-Magic 4, Мокра Гора    
  12.11. Chess-Magic 5, Мокра Гора    
  24.11. Карлсен - Непо, Dubai
    ??.12. Срб Шампионат, Србија
    ??.12. Срб Ж Шампионат, Србија
  ??.??. Турнир Кандидата, FIDE

Завршени турнири

  24.09. Европски клупски куп, Струга  
  24.09. Европски женски куп, Струга  
  24.09. Премијер лига БиХ, Неум  
  17.09. Норвешка, Stavanger (30)
  16.09. 1. лига Срб, Врњачка Бања (340)
  16.09. Ж лига Срб, Врњачка Бања (199)
  05.09. Европско првенство, Рејкјавик  
  26.08. Синкфилд куп, Saint Louis (45)
  21.08. Македонска лига, Струга  
  20.08. Женско европско, Јаши  
  15.08. РТУ опен, Рига  
  08.08. Омладинци Србије, Нови Сад  
  08.08. Омладинке Србије, Нови Сад  
  07.08. Премијер лига ЦГ, Сутоморе  
  06.08. Светски куп, Sochi   (395)
  04.08. Бил опен, Бил  
  31.07. Прв. Војводине, Нови Сад  
  24.07. Сенћанска битка, Сента  
  16.07. Параћин опен А, Параћин  
  16.07. Параћин опен Б, Параћин  
  08.07. Србија опен, Београд  
  08.07. Србија опен Б, Београд  
  30.06. Сребрно језеро А  
  30.06. Сребрно језеро Б  
  26.06. Прв. Медитерана, Петровац  
  22.06. Сто година шаха, Панчево   (45)
  14.06. Супербет, Bucharest   (45)
  06.06. Куп Глигорића, Бачка Паланка  
  29.05. Европски хибрид квалиф  
  16.05. ЦГ Светски куп, Подгорица   (6)
  10.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (146)
  09.05. Срб М-18, Суботица (43)
  09.05. Срб М-16, Суботица (90)
  09.05. Срб М-14, Суботица (124)
  09.05. Срб М-12, Суботица  
  09.05. Срб М-10, Суботица  
  09.05. Срб Ж-18, Суботица (47)
  09.05. Срб Ж-16, Суботица (44)
  09.05. Срб Ж-14, Суботица (43)
  09.05. Срб Ж-12, Суботица  
  09.05. Срб Ж-10, Суботица  
  30.04. Академија ВМ2, Београд  
  30.04. Академија ИМ2, Београд  
  27.04. Кандидати, Yekaterinburg (56)
  22.04. Бато Контић, Никшић  
  22.04. Академија ВМ1, Београд  
  22.04. Академија ИМ1, Београд  
  09.04. Академија опен, Београд  
  22.03. Срб Полуфинале, Параћин (179)
  22.03. Срб Ж Полуфинале, Параћин (54)
  31.01. Тата стил, Wijk aan Zee (91)
  23.01. Лозовацки, Чељабинск  
  16.12. Шампионат Русије, Москва  
  13.12. Ж Шампионат, Врњачка Бања (45)
  13.12. Шампионат, Врњачка Бања (45)
  04.11. ИМ Пирот 2020, Пирот  
  17.10. Прва лига ЦС, Бајина Башта    
  15.10. Премијер лига ЦГ, Цетиње (328)
  13.10. Премијер Бг лига, Београд  
  03.10. Прва лига Србије, Рума (359)
  03.10. Женска лига Србије, Ваљево (211)

Рапид и цугер

  05.09. Септембарски дани, Никшић  
  04.09. Божидар Ћетковић, Београд  
  07.08. Кокан, Лазаревац  
  12.07. ГТ Хрватска Цугер, Загреб   (90)
  09.07. ГТ Хрватска Рапид, Загреб   (45)
  27.06. Видовдан, Зубин Поток  
  22.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
  20.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
  13.06. Бора Бека, Костолац  
  23.05. ЛилаМа блиц, Младеновац  
  18.04. Израел и Србија, Lichess  
  15.04. Информатор финале, Београд  
  13.04. Информатор полуф2, Београд  
  12.04. Информатор полуф1, Београд  
  10.04. Хуманитарни турнир, Lichess  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ИМ Павлов, Сергеј (2473)
ИМ Пуцовски, Мирослав (2247)
  Вујановић, Бојан (2158)
  Тајић, Златан (2113)
  Хуђец, Андраш (2104)
  Пижурица, Ратко (2079)
  Дробне, Марјан (2038)
ФМ Кандић, Милан (2034)
  Коша, Јене (2030)
  Ристић, Стефан (2010)
  Џунић, Владимир (1985)
  Смиљковић, Дејан (1943)
  Радовић, Горан (1937)
  Царевић, Ненад (1800)
  Николић, Драгомир (1799)
  Делија, Драган (1775)
  Ћировић, Жељко (1770)
  Магловски, Дарио (1591)
  Тодоровић, Кристина (1525)
  Грујић, Емилија (1420)
  Стојановић, Бојана
  Живановић, Слободан
  Димитријевић, Владимир
  Рашић, Горан Р
  Јовановић, Алекса 1
  Суботић, Славна
  Тимотић, Иван
  Гарић, Миле
  Лазовић, Никола
  Митић, Драганче
  
  Ђорић, Војислав (1944-?)