Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Ivanisevic, Ivan

Вечити шах листа

Ivanisevic, Ivan

# Ivanisevic, Ivan турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Spiric,Igor SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2268 1 Будући
2 Ratkovic,Milovan SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2396 0 Будући
3 Gagic,Milan A SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2242 1 Будући
4 Ivanovic,Marko SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2261 1 Будући
5 Kovacevic,Aleksandar SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2453 = Будући
6 Radovanovic,Nikola SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2429 1 Будући
7 Tadic,Stefan SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2390 1 Будући
8 Atalik,Suat SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2437 = Будући
9 Cabarkapa,Novak SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2434 = Будући
10 Penzold, Andreas GER Oberliga Nord-Ost 2023-2024 January 2024 [various] 2357 1 2024-02-01
11 Kesidis, Odyseas MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2282 1 2024-01-01
12 Tadic, Stefan MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2386 0 2024-01-01
13 Baglan, Esat MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2342 1 2024-01-01
14 Djuric, Stefan MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2221 1 2024-01-01
15 Mammadov, Zaur MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2408 0 2024-01-01
16 Asllani, Muhamet MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2202 1 2024-01-01
17 Ozsakallioglu, Okan MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2314 = 2024-01-01
18 Skvortsov, Andrei MKD Skopje OPEN 2023 - A [Skopje] 2309 = 2024-01-01
19 Hesse, Henrik GER Oberliga Nord-Ost 2023-2024 November 2023 [various] 2333 1 2023-12-01
20 Zilka, Stepan AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2609 0 2023-12-01
21 Roseneck, Jonas AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2393 0 2023-12-01
22 Vogel, Roven AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2495 1 2023-12-01
23 Livaic, Leon AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2553 = 2023-12-01
24 Horvath, Dominik AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2549 0 2023-12-01
25 Papp, Gabor AUT 1. Bundesliga AUT 2023-2024 Round 1-6 [Fuerstenfeld] 2538 0 2023-12-01
26 Matosin, Jurica CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2149 1 2023-11-01
27 Kumar, Sanjit S CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2011 1 2023-11-01
28 Leszko, Bence CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2218 0 2023-11-01
29 Begic, Domagoj CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 1994 1 2023-11-01
30 Wu, Yixing CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2151 = 2023-11-01
31 Gal, Andrej CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2079 1 2023-11-01
32 Cvitan, Ena CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2281 1 2023-11-01
33 Kilic, Eray CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2432 1 2023-11-01
34 Dizdarevic, Emir CRO S: OTVORENI MEDJUNARODNI SAHOVSKI TURNIR 2. OPEN HVAR 2023. [Hvar] 2367 = 2023-11-01
35 Rietze, Clemens, Dr. GER Oberliga Nord-Ost 2023-2024 October 2023 [various] 2329 1 2023-11-01
36 Popovic, Zoran BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2232 1 2023-10-01
37 Koso, Ekrem BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2211 1 2023-10-01
38 Milanovic, Slavisa BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2316 1 2023-10-01
39 Kadric, Denis BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2600 0 2023-10-01
40 Trkulja, Goran BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2255 1 2023-10-01
41 Lazic, Miroljub BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2320 = 2023-10-01
42 Culum, Sanjin BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2311 = 2023-10-01
43 Hadzic, Latif BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2130 1 2023-10-01
44 Musovic, Armin BIH Prva A liga SS Federacije BiH 2023 [Gorazde] 2255 1 2023-10-01
45 Maglioni, Leonardo ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2153 1 2023-10-01
46 Olenik Campa, Rudi ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2281 = 2023-10-01
47 Kozlovic, Jernej ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2243 = 2023-10-01
48 Hercegovac, Neven ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2207 1 2023-10-01
49 Marn, Jan ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2335 1 2023-10-01
50 Aghayev, Miragha ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2420 = 2023-10-01
51 Vasquez Schroeder, Rodrigo ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2478 = 2023-10-01
52 Loiacono, Leonardo ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2282 1 2023-10-01
53 Perunovic, Milos ITA FE 25 Citta' di Trieste - A [Trieste] 2540 = 2023-10-01
54 Stamenkovic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2141 1 2023-10-01
55 Maksimovic, Bojan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2484 = 2023-10-01
56 Popovic, Dusan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2500 1 2023-10-01
57 Gagunashvili, Merab SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2555 = 2023-10-01
58 Antic, Dejan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2368 1 2023-10-01
59 Bogosavljevic, Boban SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2494 1 2023-10-01
60 Djukic, Nikola SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2517 1 2023-10-01
61 Spasic, Petar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2326 = 2023-10-01
62 Tadic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2426 = 2023-10-01
63 Kovacevic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2438 = 2023-10-01
64 Michalik, Peter AZE FIDE World Cup 2023 [Baku] 2582 = 2023-09-01
65 Michalik, Peter AZE FIDE World Cup 2023 [Baku] 2582 1 2023-09-01
66 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2023 [Baku] 2728 = 2023-09-01
67 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2023 [Baku] 2728 = 2023-09-01
68 Prokhorov, Ivan SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2144 1 2023-08-01
69 Stoyanov, Viktor SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2258 0 2023-08-01
70 Milosevic, Aleksandar J SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2136 1 2023-08-01
71 Tulchynskyi, Feliks SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2248 1 2023-08-01
72 Shoshin, Kirill SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2314 1 2023-08-01
73 Itgelt, Khuyagtsogt SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2321 0 2023-08-01
74 Spasic, Petar SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2303 1 2023-08-01
75 Damjanovic, Vuk SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2376 1 2023-08-01
76 Gundavaa, Bayarsaikhan SRB International Tournament "Paracin 2023" - OPEN A [Paracin] 2510 = 2023-08-01
77 Indjic, Aleksandar SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2613 = 2023-07-01
78 Perunovic, Milos SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2542 = 2023-07-01
79 Ivic, Velimir SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2597 = 2023-07-01
80 Ljepic, Andrej SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2207 = 2023-07-01
81 Ivanovic, Marko SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2262 1 2023-07-01
82 Markus, Robert SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2582 0 2023-07-01
83 Kovacevic, Aleksandar SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2484 = 2023-07-01
84 Lajthajm, Borko SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2341 1 2023-07-01
85 Tadic, Stefan SRB 17. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Senta] 2400 1 2023-07-01
86 Maiwald, Jens-Uwe GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2441 1 2023-06-01
87 Tomczak, Jacek GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2600 1 2023-06-01
88 Plat, Vojtech GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2530 0 2023-06-01
89 Mamedyarov, Shakhriyar GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2738 0 2023-06-01
90 Huber, Martin Christian AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 10-11 [Linz] 2343 1 2023-05-01
91 Menezes, Christoph AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 10-11 [Linz] 2420 = 2023-05-01
92 Poetz, Florian AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 7-9 [Hartberg] 2401 1 2023-04-01
93 Markoja, Boris AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 7-9 [Hartberg] 2462 = 2023-04-01
94 Horvath, Adam AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 7-9 [Hartberg] 2458 0 2023-04-01
95 Tregubov, Pavel V. GER 1. Bundesliga 2022-2023 March 2023 [various] 2556 = 2023-04-01
96 Santos Latasa, Jaime GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2657 = 2023-03-01
97 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2663 0 2023-03-01
98 Saric, Ivan GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2661 0 2023-03-01
99 Delchev, Aleksander GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2495 0 2023-03-01
100 Szalai, Kornel HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2376 1 2023-03-01
101 Popovics, Adam HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2376 1 2023-03-01
102 Buehler, Michael SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2135 1 2023-02-01
103 Drechsler, Christoph SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2119 1 2023-02-01
104 Tschann, Stephan SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2231 1 2023-02-01
105 Kunin, Vitaly SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2522 1 2023-02-01
106 Perunovic, Milos SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2541 = 2023-02-01
107 Boyer, Mahel SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2434 = 2023-02-01
108 Fedorchuk, Sergey A. SUI 46. Weihnachtsopen Zurich Meister [Zurich] 2639 = 2023-02-01
109 Bokorovics, Bertalan HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R4-5 partial [Hungary] 2177 1 2023-02-01
110 Kovacs, Gabor HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2412 = 2023-01-01
111 Korpa, Bence HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2516 0 2023-01-01
112 Perunovic, Miodrag SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2417 1 2023-01-01
113 Martic, Ivan SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2270 = 2023-01-01
114 Indjic, Aleksandar SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2636 0 2023-01-01
115 Radovanovic, Nikola SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2414 1 2023-01-01
116 Kovacevic, Aleksandar SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2480 = 2023-01-01
117 Djordjevic, Vuk SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2394 1 2023-01-01
118 Ivic, Velimir SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2572 1 2023-01-01
119 Perunovic, Milos SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2541 = 2023-01-01
120 Bogosavljevic, Boban SRB 16. Pojedinacno prvenstvo Srbije [Bajina Basta] 2518 0 2023-01-01
121 Cheparinov, Ivan SLO Drzavna clanska liga 2022 [Radenci] 2686 1 2022-12-01
122 Aczel, Gergely SLO Drzavna clanska liga 2022 [Radenci] 2474 = 2022-12-01
123 Predojevic, Borki SLO Drzavna clanska liga 2022 [Radenci] 2584 = 2022-12-01
124 Pap, Gyula HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R1 [Hungary] 2425 = 2022-12-01
125 Brkic, Ante GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2610 0 2022-12-01
126 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2632 = 2022-12-01
127 Gokerkan, Cem Kaan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2465 0 2022-11-01
128 Basso, Pier Luigi SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2528 = 2022-11-01
129 Ivic, Velimir SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2553 1 2022-11-01
130 Bogosavljevic, Boban SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2533 0 2022-11-01
131 Stojanovic, Mihajlo SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2494 1 2022-11-01
132 Ivanovic, Marko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2265 = 2022-11-01
133 Gurel, Ediz SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2437 1 2022-11-01
134 Damljanovic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2436 = 2022-11-01
135 Puranik, Abhimanyu SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2603 0 2022-11-01
136 Sedlak, Nikola SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2466 = 2022-11-01
137 Jocev, Milan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2283 0 2022-11-01
138 Schmidt, Peter AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 1-6 [several] 2400 1 2022-11-01
139 Diermair, Andreas AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 1-6 [several] 2468 1 2022-11-01
140 Nemeth, Miklos AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 1-6 [several] 2459 = 2022-11-01
141 Saric, Ante AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 1-6 [several] 2510 0 2022-11-01
142 Tratar, Marko AUT 2. Bundesliga Mitte AUT 2022-23 Round 1-6 [several] 2409 1 2022-11-01
143 Vella, Duncan IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2161 1 2022-09-01
144 Zhakshylykov, Erzhan IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2332 1 2022-09-01
145 Galvez Dastin, Eduardo IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2152 = 2022-09-01
146 Howell, David W L IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2650 0 2022-09-01
147 Ervan, Mohamad IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2402 = 2022-09-01
148 Kollars, Dmitrij IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2648 0 2022-09-01
149 Gretarsson, Helgi Ass IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2472 = 2022-09-01
150 Kazhgaleyev, Murtas IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2536 = 2022-09-01
151 Durarbayli, Vasif IND 44th FIDE Chess Olympiad Chennai 2022 Open [Chennai] 2638 = 2022-09-01
152 Peycheva, Gergana SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2295 = 2022-08-01
153 Micic, Aleksa SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2157 1 2022-08-01
154 Pasti, Aron SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2382 = 2022-08-01
155 Erdogmus, Yagiz Kaan SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2388 1 2022-08-01
156 Babazada, Khazar SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2431 0 2022-08-01
157 Mamedov, Edgar SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2114 1 2022-08-01
158 Vaishali, R SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2442 = 2022-08-01
159 Salimova, Nurgyul SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2416 1 2022-08-01
160 Samadov, Read SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2442 1 2022-08-01
161 Breder, Dennis GER 2. Bundesliga Sued 2021/2022 June 2022 [various] 2468 1 2022-07-01
162 Grigoriants, Sergey GER 2. Bundesliga Sued 2021/2022 June 2022 [various] 2547 = 2022-07-01
163 Kantans, Toms GER 2. Bundesliga Sued 2021/2022 April 2022 [various] 2484 1 2022-06-01
164 David, Alexandru-Vasile GER 2. Bundesliga Sued 2021/2022 May 2022 [various] 2439 1 2022-06-01
165 Beydullayeva, Govhar SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2308 1 2022-05-01
166 Cvitan, Ognjen SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2458 1 2022-05-01
167 Muradli, Mahammad SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2537 = 2022-05-01
168 Petkov, Momchil SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2465 = 2022-05-01
169 Stefansson, Hannes SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2520 0 2022-05-01
170 Sahidi, Samir SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2432 = 2022-05-01
171 Buksa, Nataliya SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2401 = 2022-05-01
172 Gorshtein, Ido SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2445 = 2022-05-01
173 Maksimovic, Bojan SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2455 = 2022-05-01
174 Stoyanov, Tsvetan SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2424 0 2022-05-01
175 Kochavi, Ori SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2253 1 2022-05-01
176 Kovacs, Gabor HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 6-7 [Hungary] 2448 1 2022-04-01
177 Markus, Robert SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2627 = 2022-04-01
178 Nihal, Sarin SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2652 = 2022-04-01
179 Maghsoodloo, Parham SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2701 0 2022-04-01
180 Navara, David SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2700 0 2022-04-01
181 Indjic, Aleksandar SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2605 0 2022-04-01
182 Sjugirov, Sanan SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2680 0 2022-04-01
183 Ivic, Velimir SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2610 0 2022-04-01
184 Sarana, Alexey SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2685 0 2022-04-01
185 Abdusattorov, Nodirbek SRB GM Tournament "Belgrade 2022" [Beograd] 2651 0 2022-04-01
186 Korpa, Bence HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R8 [Hungary] 2533 0 2022-04-01
187 Khalakhan, Jurij AUT 2.Bundesliga Mitte AUT 2021/22 Round 7-9 [St.Veit an der Glan] 2202 1 2022-04-01
188 Gschnitzer, Adrian AUT 2.Bundesliga Mitte AUT 2021/22 Round 7-9 [St.Veit an der Glan] 2422 = 2022-04-01
189 Tatar Kis, Szabolcs HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R5 [Hungary] 2356 1 2022-03-01
190 Pasko, Llambi SLO European Team Championship - open [Brezice] 2417 = 2021-12-01
191 Radjabov, Teimour SLO European Team Championship - open [Brezice] 2763 = 2021-12-01
192 Johansson, Linus SLO European Team Championship - open [Brezice] 2479 = 2021-12-01
193 Krejci, Jan SLO European Team Championship - open [Brezice] 2565 1 2021-12-01
194 Van Foreest, Jorden SLO European Team Championship - open [Brezice] 2701 0 2021-12-01
195 Nyysti, Sampsa SLO European Team Championship - open [Brezice] 2325 1 2021-12-01
196 Gledura, Benjamin SLO European Team Championship - open [Brezice] 2635 1 2021-12-01
197 Martirosyan, Haik M. SLO European Team Championship - open [Brezice] 2624 0 2021-12-01
198 Kourkoulos-Arditis, Stamatis SLO European Team Championship - open [Brezice] 2524 0 2021-12-01
199 Schnider, Gert AUT 2.Bundesliga Mitte AUT 2021/22 Round 1-6 [Several] 2415 1 2021-11-01
200 Kovacs, Gabor AUT 2.Bundesliga Mitte AUT 2021/22 Round 1-6 [Several] 2455 = 2021-11-01
201 Menezes, Christoph AUT 2.Bundesliga Mitte AUT 2021/22 Round 1-6 [Several] 2391 = 2021-11-01
202 Kovacevic, Blazimir SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2396 1 2021-11-01
203 Antal, Tibor Kende SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2414 1 2021-11-01
204 Tisaj, Domen SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2357 = 2021-11-01
205 Markus, Robert SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2587 0 2021-11-01
206 Plaskan, Jure SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2205 1 2021-11-01
207 Bosiocic, Marin SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2573 1 2021-11-01
208 Tomazini, Zan SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2393 1 2021-11-01
209 Tratar, Marko SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2413 = 2021-11-01
210 Kozul, Zdenko SLO Drzavna clanska liga 2021 [Ptuj, Ljubljana] 2601 = 2021-11-01
211 Markovic, Miroslav SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2327 1 2021-10-01
212 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2487 = 2021-10-01
213 Stankovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2409 1 2021-10-01
214 Popovic, Dusan SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2479 1 2021-10-01
215 Livaic, Leon SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2508 1 2021-10-01
216 Ratkovic, Miloje SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2499 1 2021-10-01
217 Perunovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2566 = 2021-10-01
218 Predojevic, Borki SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2586 = 2021-10-01
219 Markus, Robert SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2586 = 2021-10-01
220 Budisavljevic, Luka SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2509 1 2021-10-01
221 Kristensen, Kaare Hove MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2336 1 2021-10-01
222 Shankland, Sam MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2720 = 2021-10-01
223 Makolli, Perparim MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2249 1 2021-10-01
224 Dudin, Gleb MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2434 = 2021-10-01
225 Shevchenko, Kirill MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2633 = 2021-10-01
226 Nabaty, Tamir MKD 36th European Chess Club Cup 2021 [Struga] 2638 = 2021-10-01
227 Areshchenko, Alexander RUS World Cup 2021 [Sochi] 2687 0 2021-09-01
228 Areshchenko, Alexander RUS World Cup 2021 [Sochi] 2687 = 2021-09-01
229 Czerw, Dawid SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2306 1 2021-08-01
230 Sargsyan, Anna M. SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2397 = 2021-08-01
231 Agmanov, Zhandos SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2404 0 2021-08-01
232 Ronka, Erik SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2303 0 2021-08-01
233 Zhukenov, Aituar SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2241 = 2021-08-01
234 Stamatiou, Rodolfos SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2206 1 2021-08-01
235 Kukelko, Alexey SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2304 1 2021-08-01
236 Todorovic, Goran M SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2373 = 2021-08-01
237 Mihov, Filip SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2206 1 2021-08-01
238 Todorovic, Goran M SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2417 1 2021-01-01
239 Perunovic, Milos SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2576 = 2021-01-01
240 Indjic, Aleksandar SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2604 0 2021-01-01
241 Markus, Robert SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2592 = 2021-01-01
242 Kovacevic, Aleksandar SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2482 = 2021-01-01
243 Budisavljevic, Luka SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2501 0 2021-01-01
244 Lajthajm, Borko SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2383 1 2021-01-01
245 Damljanovic, Branko SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2513 1 2021-01-01
246 Cabarkapa, Novak SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2463 1 2021-01-01
247 Djuric, Stefan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2358 1 2020-11-01
248 Perunovic, Milos SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2585 = 2020-11-01
249 Ivic, Velimir SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2548 = 2020-11-01
250 Benkovic, Petar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2399 1 2020-11-01
251 Budisavljevic, Luka SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2454 1 2020-11-01
252 Indjic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2618 0 2020-11-01
253 Sanal, Vahap SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2581 = 2020-11-01
254 Sedlak, Nikola SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2549 = 2020-11-01
255 Ratkovic, Miloje SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2487 1 2020-11-01
256 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2509 = 2020-11-01
257 Klasan, Vladimir SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2316 1 2020-11-01
258 Popovics, Adam HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 7 [Hungary] 2376 1 2020-04-01
259 Hujbert, Florian HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 5-6 [Hungary] 2410 1 2020-03-01
260 Tatar Kis, Szabolcs HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 5-6 [Hungary] 2372 1 2020-03-01
261 Prenzler, Daniel GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2020 Vorrunde [various] 2194 1 2020-02-01
262 Jens, Jelmer GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2020 Vorrunde [various] 2409 1 2020-02-01
263 Lenic, Luka SLO Drzavna clanska liga 2019 [MS, Ptuj, Ljubljana] 2644 = 2020-01-01
264 Borisek, Jure SLO Drzavna clanska liga 2019 [MS, Ptuj, Ljubljana] 2584 1 2020-01-01
265 Ruck, Robert SLO Drzavna clanska liga 2019 [MS, Ptuj, Ljubljana] 2530 1 2020-01-01
266 Kovacs, Gabor HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 3-4 [Hungary] 2455 1 2020-01-01
267 Baumegger, Siegfried HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 3-4 [Hungary] 2432 = 2020-01-01
268 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2578 0 2020-01-01
269 Mager, Denis GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2276 = 2020-01-01
270 Cernousek, Lukas MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2461 = 2019-12-01
271 Goldsztejn, Gildas MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2426 1 2019-12-01
272 Chigaev, Maksim MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2623 0 2019-12-01
273 Admiraal, Miguoel MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2510 = 2019-12-01
274 Howell, David W L MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2701 0 2019-12-01
275 Kjartansson, Gudmundur MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2454 1 2019-12-01
276 Heimann, Andreas MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2617 = 2019-12-01
277 Tregubov, Pavel V. GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2588 = 2019-12-01
278 Van Wely, Loek GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2610 = 2019-12-01
279 Storey, Charles H ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2282 1 2019-11-01
280 Setyaki, Azarya Jodi ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2398 1 2019-11-01
281 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2488 0 2019-11-01
282 Ayats Llobera, Gerard ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2384 1 2019-11-01
283 Priasmoro, Novendra ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2484 1 2019-11-01
284 Donchenko, Alexander ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2631 0 2019-11-01
285 Bharath, Subramaniyam H ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2417 = 2019-11-01
286 Krishna Teja, N ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2364 1 2019-11-01
287 Semenov, Dmitri ESP 24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup A [Barcelona] 2366 1 2019-11-01
288 Berkes, Ferenc SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2666 = 2019-10-01
289 Djordjevic, Vuk SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2368 1 2019-10-01
290 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2502 = 2019-10-01
291 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2440 0 2019-10-01
292 Pap, Misa SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2454 1 2019-10-01
293 Ratkovic, Miloje SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2431 0 2019-10-01
294 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2522 0 2019-10-01
295 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2569 = 2019-10-01
296 Arsovic, Goran SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2389 1 2019-10-01
297 Markus, Robert SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2599 = 2019-10-01
298 Ivic, Velimir SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2511 = 2019-10-01
299 Kecskemeti, Arpad SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2230 1 2019-08-01
300 Odonnell, Conor SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2341 1 2019-08-01
301 Martic, Ivan SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2392 1 2019-08-01
302 Janzelj, Tim SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2416 = 2019-08-01
303 McPhillips, Joseph SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2412 = 2019-08-01
304 Froewis, Georg SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2434 1 2019-08-01
305 Bashirli, Nail SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2367 1 2019-08-01
306 Korpa, Bence SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2523 1 2019-08-01
307 Ratkovic, Miloje SRB International OPEN Tournament "Paracin 2019" - OPEN A [Paracin] 2416 = 2019-08-01
308 Fodor, Tamas Jr. HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 7 [Hungary] 2528 = 2019-05-01
309 Kovacevic, Aleksandar SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2503 = 2019-05-01
310 Nestorovic, Nikola SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2473 = 2019-05-01
311 Ivic, Velimir SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2516 1 2019-05-01
312 Milanovic, Danilo SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2495 1 2019-05-01
313 Markovic, Miroslav SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2384 1 2019-05-01
314 Savic, Miodrag R SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2498 = 2019-05-01
315 Zajic, Milan SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2507 0 2019-05-01
316 Damljanovic, Branko SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2486 1 2019-05-01
317 Cabarkapa, Novak SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije u sahu za sahiste - 2019 [various] 2454 1 2019-05-01
318 Madl, Ildiko HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2313 1 2019-05-01
319 Popovics, Adam HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2375 = 2019-05-01
320 Kuzubov, Yuriy GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2019 Zwischenrunde [various] 2644 0 2019-04-01
321 Steczek, Marcin GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 March 2019 [various] 2387 1 2019-04-01
322 Polzin, Rainer GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 March 2019 [various] 2412 = 2019-04-01
323 Svane, Frederik GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 February 2019 [various] 2315 1 2019-03-01
324 Ostrovskiy, Andrey GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 February 2019 [various] 2424 1 2019-03-01
325 Colpe, Malte GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 February 2019 [various] 2374 1 2019-03-01
326 Socko, Monika GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 February 2019 [various] 2452 1 2019-03-01
327 Szamoskozi, Gabor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 5-6 [Hungary] 2254 1 2019-03-01
328 Tatar Kis, Szabolcs HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 4 [Hungary] 2378 1 2019-02-01
329 Krizsany, Laszlo HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 3 [Hungary] 2415 = 2019-01-01
330 Malek, Daniel GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 December 2018 [various] 2392 1 2019-01-01
331 Rietze, Clemens GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 December 2018 [various] 2275 1 2019-01-01
332 Shoshin, Kirill RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2183 1 2018-12-01
333 Askerov, Marat RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2265 1 2018-12-01
334 Popov, Mikhail RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2394 1 2018-12-01
335 Afanasiev, Nikita RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2487 = 2018-12-01
336 Yeletsky, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2401 = 2018-12-01
337 Nikitenko, Mihail RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2389 = 2018-12-01
338 Sattarov, Bobir RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2339 1 2018-12-01
339 Gagare, Shardul RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2501 = 2018-12-01
340 Drygalov, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2018 [St. Petersburg] 2477 1 2018-12-01
341 Moreno Tejera, Emilio GER 2. Bundesliga Nord 2018/2019 November 2018 [various] 2437 1 2018-12-01
342 Aabling-Thomsen, Jakob GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2388 1 2018-11-01
343 Edouard, Romain GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2646 = 2018-11-01
344 Mastrovasilis, Dimitrios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2595 1 2018-11-01
345 Admiraal, Miguoel GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2491 = 2018-11-01
346 Milosevic, Milos GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2306 1 2018-11-01
347 Georgiadis, Nico GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2526 1 2018-11-01
348 Bauer, Christian GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2626 = 2018-11-01
349 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2593 = 2018-10-01
350 Banusz, Tamas SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2612 = 2018-10-01
351 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2624 = 2018-10-01
352 Kuzubov, Yuriy SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2647 0 2018-10-01
353 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2599 = 2018-10-01
354 Yilmaz, Mustafa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2630 1 2018-10-01
355 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2593 = 2018-10-01
356 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2480 0 2018-10-01
357 Somborski, Nebojsa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2310 1 2018-10-01
358 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2482 1 2018-10-01
359 Berkes, Ferenc SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2678 = 2018-10-01
360 Beukema, Jasper NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2299 1 2018-09-01
361 Zwirs, Nico NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2386 = 2018-09-01
362 Bosboom, Manuel NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2403 = 2018-09-01
363 Shyaamnikhil, P NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2375 = 2018-09-01
364 Ashwath, R. NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2285 1 2018-09-01
365 Schoppen, Casper NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2395 0 2018-09-01
366 Buckels, Valentin NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2353 = 2018-09-01
367 Maatman, Nick NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2345 1 2018-09-01
368 Vrolijk, Liam NED Dutch Open 2018 [Dieren] 2419 = 2018-09-01
369 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2517 = 2018-09-01
370 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2608 1 2018-09-01
371 Nenezic, Marko MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2506 1 2018-09-01
372 Stankovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2438 1 2018-09-01
373 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2483 1 2018-09-01
374 Vukcevic, Nemanja MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2259 1 2018-09-01
375 Indjic, Aleksandar MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2599 = 2018-09-01
376 Theissl Pokorna, Regina ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2317 1 2018-08-01
377 Zujev, Oleg ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2368 1 2018-08-01
378 Lumachi, Gabriele ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2167 = 2018-08-01
379 Sonis, Francesco ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2465 1 2018-08-01
380 Basso, Pier Luigi ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2484 = 2018-08-01
381 Dvirnyy, Danyyil ITA OP Bergamo 2018 [Bergamo] 2504 1 2018-08-01
382 Bentivegna, Francesco ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2247 1 2018-07-01
383 Lehner, Oliver ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2396 1 2018-07-01
384 Dvirnyy, Danyyil ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2513 = 2018-07-01
385 Sonis, Francesco ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2448 = 2018-07-01
386 Ranaldi, Lucas ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2283 1 2018-07-01
387 Rambaldi, Francesco ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2556 = 2018-07-01
388 Marin, Mihail ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2544 0 2018-07-01
389 Laurent, Julien G. ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2271 1 2018-07-01
390 Haug, Johannes ITA OP 10 Capo d'Orso [Porto Mannu - Palau] 2401 = 2018-07-01
391 Balog, Imre HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2548 1 2018-06-01
392 Marosi, Levente HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2277 = 2018-06-01
393 Zentai, Peter HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2304 0 2018-05-01
394 Polatel, Ali HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2231 1 2018-05-01
395 Chylewski, Patryk HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2322 = 2018-05-01
396 Secheres, Adrian-Simion HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2377 1 2018-05-01
397 Gavrilescu, David HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2436 1 2018-05-01
398 Krzyzanowski, Marcin HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2472 1 2018-05-01
399 Livaic, Leon HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2468 1 2018-05-01
400 Abdumalik, Zhansaya HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2443 1 2018-05-01
401 Kulaots, Kaido HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2578 = 2018-05-01
402 Demircioglu, Emre GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2285 1 2018-04-01
403 Stefanova, Antoaneta GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2481 0 2018-04-01
404 Can, Isik GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2413 0 2018-04-01
405 Abdullayev, Elshad GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2187 0 2018-04-01
406 Gebigke, Martin GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2187 1 2018-04-01
407 Lewtak, Damian GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2370 1 2018-04-01
408 Erenberg, Ariel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2415 1 2018-04-01
409 Pechac, Jergus GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2440 1 2018-04-01
410 Ivanchuk, Vassily GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2713 0 2018-04-01
411 Minasian, Artashes GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2467 0 2018-04-01
412 Janik, Igor GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2422 = 2018-04-01
413 Malakhov, Vladimir GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2692 = 2018-03-01
414 Kunin, Vitaly GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2574 1 2018-03-01
415 Oberhofer, Cedric GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2173 1 2018-03-01
416 Boehm, Martin GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2207 1 2018-03-01
417 Ionescu, Irina GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2259 1 2018-03-01
418 Bao, Qilin GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2426 1 2018-03-01
419 Kunin, Vitaly GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2574 0 2018-03-01
420 Souleidis, Georgios GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2412 = 2018-03-01
421 Parvanyan, Ashot GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2370 1 2018-03-01
422 Fridman, Daniel GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2635 1 2018-03-01
423 Sadzikowski, Daniel GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2584 = 2018-03-01
424 Ozenir, Ekin Baris TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2370 0 2018-02-01
425 Soysal, Serkan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2400 1 2018-02-01
426 Ozen, Deniz TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2413 = 2018-02-01
427 Gokerkan, Cem Kaan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2422 = 2018-02-01
428 Kanmazalp, Ogulcan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2458 = 2018-02-01
429 Ozenir, Ekin Baris TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2370 1 2018-02-01
430 Soysal, Serkan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2400 1 2018-02-01
431 Ozen, Deniz TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2413 1 2018-02-01
432 Gokerkan, Cem Kaan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2422 1 2018-02-01
433 Kanmazalp, Ogulcan TUR MTS Logistics GM Chess Tournament Series 7 - 2018 [Izmir] 2458 1 2018-02-01
434 Gonda, Laszlo HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 5 [Hungary] 2516 0 2018-02-01
435 Ruck, Robert HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2529 = 2018-01-01
436 Havasi, Gergo HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2370 1 2018-01-01
437 Noe, Christopher GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2468 = 2018-01-01
438 Brunner, Nicolas GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2449 1 2018-01-01
439 Pasko, Llambi GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2292 1 2017-12-01
440 Bosiocic, Marin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2619 = 2017-12-01
441 Blagojevic, Dragisa GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2488 1 2017-12-01
442 Laznicka, Viktor GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2654 = 2017-12-01
443 Gharamian, Tigran GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 0 2017-12-01
444 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2542 1 2017-12-01
445 Deac, Bogdan-Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2560 = 2017-12-01
446 Movsesian, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2671 = 2017-12-01
447 Vedmediuc, Serghei ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2460 = 2017-12-01
448 Miroiu, George-Catalin ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2352 0 2017-12-01
449 Kuzubov, Yuriy ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2690 0 2017-12-01
450 Aryan, Chopra ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2529 0 2017-12-01
451 Deac, Bogdan-Daniel ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2566 = 2017-12-01
452 Wang, Hao ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2706 0 2017-12-01
453 Vavric, Pavel ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2364 1 2017-12-01
454 Parligras, Mircea-Emilian ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2613 = 2017-12-01
455 Bogdan, Dan ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2381 1 2017-12-01
456 Martinovic, Sasa CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2565 = 2017-11-01
457 Gharamian, Tigran CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2626 = 2017-11-01
458 Georgiev, Kiril CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2631 = 2017-11-01
459 Beliavsky, Alexander G CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2547 = 2017-11-01
460 Malakhov, Vladimir CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2691 = 2017-11-01
461 Predojevic, Borki CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2614 0 2017-11-01
462 Hracek, Zbynek CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2610 0 2017-11-01
463 Dabo-Peranic, Robert CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2341 1 2017-11-01
464 Radovanovic, Nikola CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2398 = 2017-11-01
465 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2477 0 2017-10-01
466 Rublevsky, Sergei SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2683 0 2017-10-01
467 Strikovic, Aleksa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2502 1 2017-10-01
468 Grigoryan, Karen H. SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2568 = 2017-10-01
469 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2500 0 2017-10-01
470 Sanal, Vahap SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2542 1 2017-10-01
471 Atalik, Suat SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2537 = 2017-10-01
472 Morozevich, Alexander SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2676 0 2017-10-01
473 Banusz, Tamas SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2608 1 2017-10-01
474 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2420 0 2017-10-01
475 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2614 = 2017-10-01
476 Bozinovic, Bogdan SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2248 1 2017-09-01
477 Romanishin, Oleg M SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2463 1 2017-09-01
478 Greenfeld, Alon SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2546 = 2017-09-01
479 Kuljasevic, Davorin SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2546 0 2017-09-01
480 Hambleton, Aman SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2471 0 2017-09-01
481 Arne, Mike SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2270 1 2017-09-01
482 Campora, Daniel H. SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2437 = 2017-09-01
483 Mesaros, Florian SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2415 0 2017-09-01
484 Ni, Viktorija SUI Biel Master Tournament (MTO) 2017 [Biel] 2223 1 2017-09-01
485 Langedijk, Ardjan ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2223 1 2017-08-01
486 Gatterer, Florian ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2275 1 2017-08-01
487 Godena, Michele ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2511 = 2017-08-01
488 Manea, Alexandru ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2414 1 2017-08-01
489 Landa, Konstantin ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2617 = 2017-08-01
490 Rambaldi, Francesco ITA WE Bergamo International 2017 [Bergamo] 2568 1 2017-08-01
491 Saraci, Nderim BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2383 1 2017-07-01
492 Sivuk, Vitaly BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2520 = 2017-07-01
493 Martirosyan, Haik M. BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2516 = 2017-07-01
494 Matinian, Nikita BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2491 = 2017-07-01
495 Shevchenko, Kirill BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2491 1 2017-07-01
496 Teterev, Vitaly BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2487 1 2017-07-01
497 Bocharov, Dmitry BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2574 1 2017-07-01
498 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 0 2017-07-01
499 Navara, David BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2739 0 2017-07-01
500 Bortnyk, Olexandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2567 = 2017-07-01
501 Kryakvin, Dmitry BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2560 0 2017-07-01
502 Brunner, Nicolas GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2459 0 2017-06-01
503 Breder, Dennis GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2469 = 2017-05-01
504 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2671 = 2017-05-01
505 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2548 1 2017-05-01
506 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2611 = 2017-05-01
507 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2502 1 2017-05-01
508 Radovanovic, Mihajlo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2357 1 2017-05-01
509 Todorovic, Goran M SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2457 1 2017-05-01
510 Irizanin, Radoje SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2348 = 2017-05-01
511 Pap, Misa SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2493 1 2017-05-01
512 Jankovic, Alojzije HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2580 = 2017-05-01
513 Prohaszka, Peter HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2592 0 2017-05-01
514 Pilhoefer, Alexander SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2233 1 2017-05-01
515 Rueetschi, Urs SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2266 1 2017-05-01
516 Jenni, Florian SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2472 1 2017-05-01
517 Bauer, Christian SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2619 = 2017-05-01
518 Berkes, Ferenc SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2648 = 2017-05-01
519 Rakhmanov, Aleksandr SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2665 0 2017-05-01
520 Lazarev, Vladimir SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2373 1 2017-05-01
521 Sadzikowski, Daniel GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2538 = 2017-04-01
522 Papp, Gabor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 7 [Hungary] 2579 1 2017-04-01
523 Krejci, Jan GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 January 2017 [Hamburg] 2495 = 2017-03-01
524 Gledura, Benjamin HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 6 [Hungary] 2583 0 2017-03-01
525 Sadhwani, Raunak ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2248 1 2017-02-01
526 Derakhshani, Dorsa ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2370 1 2017-02-01
527 Krysa, Leandro ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2491 = 2017-02-01
528 Petrov, Nikita ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2512 1 2017-02-01
529 Granda Zuniga, Julio E ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2646 = 2017-02-01
530 Van Foreest, Jorden ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2605 = 2017-02-01
531 Burmakin, Vladimir ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2535 = 2017-02-01
532 Aroshidze, Levan ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2517 1 2017-02-01
533 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP III Sunway Sitges International Chess Festival Group A [Sitges] 2552 0 2017-02-01
534 Horvath, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 5 [Hungary] 2500 = 2017-02-01
535 Lobron, Eric GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2518 = 2017-01-01
536 Izsak, Gyula HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2430 1 2017-01-01
537 Czebe, Attila HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2482 = 2017-01-01
538 Mamedyarov, Shakhriyar GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2768 0 2017-01-01
539 Gonda, Laszlo HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 4 [Hungary] 2484 = 2017-01-01
540 Bokan, Danko SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2245 1 2016-12-01
541 Hasangatin, Ramil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2505 = 2016-12-01
542 Leko, Peter SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2693 = 2016-12-01
543 Bu, Xiangzhi SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2698 = 2016-12-01
544 Stojcevski, Zoran SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2316 = 2016-12-01
545 Shirov, Alexei SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2677 1 2016-12-01
546 Safarli, Eltaj SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2694 = 2016-12-01
547 Djukic, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2534 1 2016-11-01
548 Parligras, Mircea-Emilian SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2595 1 2016-11-01
549 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2642 = 2016-11-01
550 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2488 1 2016-11-01
551 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2608 = 2016-11-01
552 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2622 = 2016-11-01
553 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2545 = 2016-11-01
554 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2505 1 2016-11-01
555 Grigoryan, Karen H. SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2544 1 2016-11-01
556 Atalik, Suat SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2544 = 2016-11-01
557 Solak, Dragan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2635 = 2016-11-01
558 Repka, Christopher CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2473 1 2016-11-01
559 Kozul, Zdenko CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2619 0 2016-11-01
560 Ivanchuk, Vassily CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2722 0 2016-11-01
561 Bekker-Jensen, Simon CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2466 0 2016-11-01
562 Postny, Evgeny CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2611 = 2016-11-01
563 Cheparinov, Ivan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2677 = 2016-11-01
564 Banusz, Tamas CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2612 = 2016-11-01
565 Saric, Ivan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2666 1 2016-11-01
566 Fedorchuk, Sergey A. CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2624 = 2016-11-01
567 Perunovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2618 = 2016-10-01
568 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2482 = 2016-10-01
569 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2543 0 2016-10-01
570 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2416 1 2016-10-01
571 Nikcevic, Nebojsa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2439 1 2016-10-01
572 Vukcevic, Nemanja MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2250 1 2016-10-01
573 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2537 1 2016-10-01
574 Bukvic, Mihailo MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2250 1 2016-10-01
575 Tadic, Branko MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2464 = 2016-10-01
576 Zhang, Zhong AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2637 = 2016-10-01
577 Rodshtein, Maxim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2687 = 2016-10-01
578 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 = 2016-10-01
579 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
580 Cordova, Emilio AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2638 = 2016-10-01
581 Hossain, Enamul AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2431 0 2016-10-01
582 Arenas, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2490 1 2016-10-01
583 Bologan, Victor AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2648 = 2016-10-01
584 Durarbayli, Vasif AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2612 0 2016-10-01
585 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
586 Volokitin, Andrei SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2624 0 2016-08-01
587 Kozul, Zdenko SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2594 1 2016-08-01
588 Beliavsky, Alexander SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2603 = 2016-08-01
589 Sebenik, Matej SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2530 = 2016-08-01
590 Naiditsch, Arkadij SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2657 = 2016-08-01
591 Nisipeanu, Liviu-Dieter SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2668 = 2016-08-01
592 Lenic, Luka SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2624 = 2016-08-01
593 Borisek, Jure SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2576 1 2016-08-01
594 Skoberne, Jure SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2572 1 2016-08-01
595 Webersberger, Johann POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2362 = 2016-08-01
596 Stoma, Pawel POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2365 1 2016-08-01
597 Aryan, Chopra POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2483 0 2016-08-01
598 Percivaldi, Martin POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2347 1 2016-08-01
599 Nguyen, Piotr POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2430 0 2016-08-01
600 Fakhrutdinov, Timur POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2350 1 2016-08-01
601 Yilmazyerli, Mert POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2424 1 2016-08-01
602 Rozentalis, Eduardas POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2552 = 2016-08-01
603 Warakomski, Tomasz POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL grupa A [Warszawa] 2492 1 2016-08-01
604 Hnydiuk, Aleksander HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2381 1 2016-07-01
605 Gazik, Viktor HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2433 = 2016-07-01
606 Butkiewicz, Lukasz HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2429 1 2016-07-01
607 Horvath, Jozsef HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2528 1 2016-07-01
608 Banusz, Tamas HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2621 = 2016-07-01
609 Onischuk, Vladimir HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2628 1 2016-07-01
610 Efimenko, Zahar HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2656 = 2016-07-01
611 Rakhmanov, Aleksandr HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2654 1 2016-07-01
612 Vajda, Levente HUN Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. Sax Gyula Memorial 2016 [Zalakaros] 2581 = 2016-07-01
613 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Team Cup 2016 [several cities] 2541 = 2016-06-01
614 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Team Cup 2016 [several cities] 2588 = 2016-06-01
615 Scholl, Martin GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2246 1 2016-06-01
616 Huettig, Michael GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2246 1 2016-06-01
617 Tuncer, Ufuk GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2292 1 2016-06-01
618 Wenninger, Philipp GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2352 = 2016-06-01
619 Ikonnikov, Vyacheslav GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2545 = 2016-06-01
620 Schmidt, Tobias GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2246 1 2016-06-01
621 Kabisch, Thilo GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2016 [Ditzingen] 2309 1 2016-06-01
622 Bytyqi, Gzim MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2251 1 2016-05-01
623 Atakisi, Umut MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2315 = 2016-05-01
624 Lazov, Toni MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2341 1 2016-05-01
625 Neelotpal, Das MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2457 = 2016-05-01
626 Livaic, Leon MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2380 1 2016-05-01
627 Enchev, Ivajlo MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2470 1 2016-05-01
628 Nikolov, Momchil MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2559 = 2016-05-01
629 Kovacevic, Aleksandar MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2520 = 2016-05-01
630 Milanovic, Danilo MKD Karpos Open 2016 [Skopje] 2485 = 2016-05-01
631 Nagy, Gabor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 5 [Hungary] 2418 = 2016-04-01
632 Horvath, Adam HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 6 [Hungary] 2505 1 2016-04-01
633 Riess, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2265 1 2016-04-01
634 Wyss, Jonas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2316 = 2016-04-01
635 Kniest, Oliver GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2291 0 2016-04-01
636 Zimmermann, Paul GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2265 1 2016-04-01
637 Reza, Wojciech GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2265 1 2016-04-01
638 Jansen, Bob GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2265 = 2016-04-01
639 Arakhamia-Grant, Ketevan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2353 1 2016-04-01
640 Zumsande, Martin GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2461 = 2016-04-01
641 Lagunow, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2436 1 2016-04-01
642 Schneider, Jana GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2265 = 2016-03-01
643 Irkilmez, Yakub GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2265 1 2016-03-01
644 Nagel, Bernhard GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2265 = 2016-03-01
645 Steinkohl, Thomas GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2265 1 2016-03-01
646 Alshameary Puente, Ismael GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2331 1 2016-03-01
647 Hirneise, Tobias GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2437 1 2016-03-01
648 Milanovic, Danilo GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2470 1 2016-03-01
649 Bogner, Sebastian GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2539 1 2016-03-01
650 Nestorovic, Nikola GER 7. Pfalz Open A [Neustadt a.d. Weinstrasse] 2476 = 2016-03-01
651 Balog, Imre HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 1-3 [Hungary] 2526 1 2016-01-01
652 Borocz, Istvan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 4 [Hungary] 2374 1 2016-01-01
653 Kveinys, Aloyzas ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2510 0 2015-12-01
654 Ragger, Markus ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2688 = 2015-12-01
655 Giri, Anish ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2778 = 2015-12-01
656 Vachier-Lagrave, Maxime ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2765 0 2015-12-01
657 Jobava, Baadur ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2668 0 2015-12-01
658 Saric, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2652 1 2015-12-01
659 Vallejo Pons, Francisco ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2684 1 2015-12-01
660 Navara, David ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2730 = 2015-12-01
661 Rapport, Richard MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2649 = 2015-11-01
662 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2421 1 2015-11-01
663 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2549 = 2015-11-01
664 Bogosavljevic, Boban MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2520 = 2015-11-01
665 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2458 1 2015-11-01
666 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2486 1 2015-11-01
667 Milanovic, Danilo MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2462 1 2015-11-01
668 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2526 1 2015-11-01
669 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2488 = 2015-10-01
670 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2493 = 2015-10-01
671 Atalik, Suat SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2565 1 2015-10-01
672 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2621 = 2015-10-01
673 Parligras, Mircea-Emilian SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2587 = 2015-10-01
674 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2499 = 2015-10-01
675 Bokros, Albert SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2472 1 2015-10-01
676 Dreev, Aleksey SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2638 0 2015-10-01
677 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2556 1 2015-10-01
678 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2607 = 2015-10-01
679 Donchenko, Anatoly SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2326 1 2015-09-01
680 Svane, Rasmus SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2531 = 2015-09-01
681 Cebalo, Miso SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2397 1 2015-09-01
682 Brkic, Ante SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2607 = 2015-09-01
683 Ulybin, Mikhail SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2520 = 2015-09-01
684 Donchenko, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2567 0 2015-09-01
685 Raetsky, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2405 = 2015-09-01
686 Lampert, Jonas SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2448 1 2015-09-01
687 Bogner, Sebastian SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2544 = 2015-09-01
688 Zoler, Dan SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2498 1 2015-09-01
689 Bok, Benjamin SUI Biel Master Tournament (MTO) [Biel] 2562 1 2015-09-01
690 Brugo, Marco ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2262 1 2015-08-01
691 Spornberger, Andre ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2262 1 2015-08-01
692 Godena, Michele ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2509 = 2015-08-01
693 Rombaldoni, Axel ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2518 1 2015-08-01
694 Iordachescu, Viorel ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2591 = 2015-08-01
695 Brunello, Sabino ITA OP Bergamo 2015 [Bergamo] 2539 = 2015-08-01
696 Abramovic, Bosko SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2455 1 2015-06-01
697 Miljkovic, Miroslav D SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2483 = 2015-06-01
698 Drazic, Sinisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2439 1 2015-06-01
699 Dreev, Aleksey SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2634 = 2015-06-01
700 Solomunovic, Igor SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2436 1 2015-06-01
701 Savicevic, Vlatko SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2323 1 2015-06-01
702 Karaokcu, Erkin MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2238 1 2015-05-01
703 Dimic, Pavle MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2320 1 2015-05-01
704 Doncea, Vladimir MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2421 = 2015-05-01
705 Tosic, Miroslav MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2413 1 2015-05-01
706 Nabaty, Tamir MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2590 1 2015-05-01
707 Markus, Robert MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2615 = 2015-05-01
708 Stanojoski, Zvonko MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2418 1 2015-05-01
709 Kozul, Zdenko MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2630 1 2015-05-01
710 Tkachiev, Vladislav MKD Karpos Open 2015 [Skopje] 2634 = 2015-05-01
711 Tleptsok, Ruslan UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2238 1 2015-05-01
712 Sundararajan, Kidambi UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2420 = 2015-05-01
713 Laxman, R.r. UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2409 = 2015-05-01
714 Baghdasaryan, Vahe UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2400 1 2015-05-01
715 Stojanovic, Mihajlo UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2558 = 2015-05-01
716 Karthikeyan, Murali UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2504 1 2015-05-01
717 Banusz, Tamas UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2586 = 2015-05-01
718 Vocaturo, Daniele UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2594 1 2015-05-01
719 Shabalov, Alexander UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2500 1 2015-05-01
720 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 9 [Hungary] 2661 = 2015-05-01
721 Aharon, Ofir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2311 1 2015-04-01
722 Indjic, Aleksandar ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2546 = 2015-04-01
723 Boruchovsky, Avital ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2536 = 2015-04-01
724 Baron, Tal ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2510 1 2015-04-01
725 Godena, Michele ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2502 = 2015-04-01
726 Brkic, Ante ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2586 = 2015-04-01
727 Yilmaz, Mustafa ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2570 = 2015-04-01
728 Kravtsiv, Martyn ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2565 0 2015-04-01
729 Barnaure, Vlad-Victor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2508 = 2015-04-01
730 Sadzikowski, Daniel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2492 1 2015-04-01
731 Ter-Sahakyan, Samvel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2580 1 2015-04-01
732 Borocz, Istvan HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 7-8 [Hungary] 2377 1 2015-04-01
733 Grunberg, Mihai-Lucian HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 6 [Hungary] 2398 1 2015-03-01
734 Krueger, Andre GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2238 1 2015-03-01
735 Wiley, Tom E GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2238 1 2015-03-01
736 Schild, Christoph GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2413 = 2015-03-01
737 Bergauz, Noam GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2302 1 2015-03-01
738 Lampert, Jonas GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2454 1 2015-03-01
739 Azarov, Sergei GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2635 = 2015-03-01
740 Danin, Alexandre GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2578 = 2015-03-01
741 Kunin, Vitaly GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2576 0 2015-03-01
742 Grimberg, Boris GER 6. Pfalz Open A [Neustadt /Weinstrasse] 2373 1 2015-03-01
743 Kahn, Evarth Dr. HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 5 [Hungary] 2250 1 2015-02-01
744 Antal, Gergely HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 5 [Hungary] 2520 1 2015-02-01
745 Sundararajan, Kidambi QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2415 1 2015-01-01
746 Indjic, Aleksandar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2538 1 2015-01-01
747 Giri, Anish QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2776 0 2015-01-01
748 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2507 1 2015-01-01
749 Cornette, Matthieu QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2566 = 2015-01-01
750 Mamedyarov, Shakhriyar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2757 1 2015-01-01
751 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2573 = 2015-01-01
752 Perunovic, Milos QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2619 = 2015-01-01
753 Volokitin, Andrei QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2627 = 2015-01-01
754 Radovic, Luka SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2352 1 2015-01-01
755 Jovanovic, Dusan D SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2413 1 2015-01-01
756 Stojanovic, Mihajlo SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2547 0 2015-01-01
757 Pavlovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2472 1 2015-01-01
758 Stamenkovic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2310 1 2015-01-01
759 Vedmediuc, Serghei ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2401 1 2014-12-01
760 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2652 = 2014-12-01
761 Iordachescu, Viorel ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2608 0 2014-12-01
762 Volokitin, Andrei ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2627 1 2014-12-01
763 Miroshnichenko, Evgenij ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2609 = 2014-12-01
764 Dragomirescu, Robin-Alexandru ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2348 0 2014-12-01
765 Deac, Bogdan-Daniel ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2385 0 2014-12-01
766 Timoshenko, Georgy ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2465 = 2014-12-01
767 Musat, Adrian ROU National Team Chess Championship - 1st level - M [Calimanesti-Caciulata] 2398 = 2014-12-01
768 Farago, Ivan HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 1 [Hungary] 2430 1 2014-11-01
769 Tokhirjonova, Gulrukhbegim RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2223 1 2014-11-01
770 Timerkhanov, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2324 1 2014-11-01
771 Smirnov, Timofey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2419 1 2014-11-01
772 Zontakh, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2539 = 2014-11-01
773 Prizant, Jaroslav RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2511 1 2014-11-01
774 Kazhgaleyev, Murtas RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2566 1 2014-11-01
775 Khismatullin, Denis RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2681 1 2014-11-01
776 Rodshtein, Maxim RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2678 = 2014-11-01
777 Bukavshin, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2616 = 2014-11-01
778 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2014 [Palic] 2478 1 2014-10-01
779 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2014 [Palic] 2483 1 2014-10-01
780 Pezelj, Novak SRB Serbian League 2014 [Palic] 2410 1 2014-10-01
781 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2457 1 2014-10-01
782 Zontakh, Andrey SRB Serbian League 2014 [Palic] 2538 = 2014-10-01
783 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2554 = 2014-10-01
784 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2014 [Palic] 2547 = 2014-10-01
785 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2486 1 2014-10-01
786 Vojinovic, Goran SRB Serbian League 2014 [Palic] 2466 1 2014-10-01
787 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2482 = 2014-10-01
788 Markus, Robert SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 = 2014-10-01
789 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2478 = 2014-10-01
790 Geler, Aleksandar MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2229 1 2014-10-01
791 Miroshnichenko, Evgenij MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2602 1 2014-10-01
792 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2539 = 2014-10-01
793 Tadic, Branko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2489 = 2014-10-01
794 Lajthajm, Borko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2469 0 2014-10-01
795 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2577 1 2014-10-01
796 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2490 1 2014-10-01
797 Arsovic, Goran MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2417 = 2014-10-01
798 Nadir, Samir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2213 1 2014-09-01
799 Larrea, Manuel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2333 1 2014-09-01
800 Stefansson, Hannes NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2536 = 2014-09-01
801 Navara, David NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2716 = 2014-09-01
802 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2743 0 2014-09-01
803 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 0 2014-09-01
804 Adams, Michael NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2740 0 2014-09-01
805 Aronian, Levon NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2805 = 2014-09-01
806 Kramnik, Vladimir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 0 2014-09-01
807 Gonzalez Zamora, Juan Carlos NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2544 1 2014-09-01
808 Rusev, Rosen Yordanov FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2337 1 2014-08-01
809 Roser, Kevin FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2406 1 2014-08-01
810 Gharamian, Tigran FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2656 1 2014-08-01
811 Fedorchuk, Sergey A. FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2665 0 2014-08-01
812 Guliyev, Namig FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2557 1 2014-08-01
813 Tregubov, Pavel V. FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2601 = 2014-08-01
814 Wirig, Anthony FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2501 0 2014-08-01
815 Legky, Nikolay A FRA Championnat de Paris le-de-France 2014 - Open Fide [PARIS] 2391 0 2014-08-01
816 Spiesberger, Gerhard ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2208 1 2014-08-01
817 Player, Edmund C ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2249 1 2014-08-01
818 Aghayev, Miragha ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2364 1 2014-08-01
819 Rombaldoni, Axel ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2505 1 2014-08-01
820 Dvirnyy, Danyyil ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2529 1 2014-08-01
821 Hamitevici, Vladimir ITA OP 13 Citta' di Bergamo [Bergamo] 2457 = 2014-08-01
822 Bueter, Norbert GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2210 1 2014-07-01
823 Gabriel, Robert GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2210 1 2014-07-01
824 Kabisch, Thilo GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2261 1 2014-07-01
825 Bodrozic, Tomislav GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2254 1 2014-07-01
826 Ikonnikov, Vyacheslav GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2570 = 2014-07-01
827 Schroeder, Jan-Christian GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2369 = 2014-07-01
828 Gutman, Lev GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2014 [Ditzingen] 2453 = 2014-07-01
829 Ilic, Ljubomir MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2233 1 2014-05-01
830 Westerberg, Jonathan MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2402 1 2014-05-01
831 Donchenko, Alexander MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2463 0 2014-05-01
832 Videnova, Iva MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2251 1 2014-05-01
833 Tosic, Miroslav MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2426 1 2014-05-01
834 Damljanovic, Branko MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2566 = 2014-05-01
835 Salem, A.r. Saleh MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2558 0 2014-05-01
836 Drazic, Sinisa MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2415 0 2014-05-01
837 Alishani, Ibrahim MKD Karpos Open 2014 [Skopje] 2233 1 2014-05-01
838 Horvath, Adam HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 8-9 [HUN] 2528 = 2014-05-01
839 Rombach, Michael GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2224 1 2014-05-01
840 Wisnet, Dominic GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2224 1 2014-05-01
841 Van Kerkhof, David GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2293 1 2014-05-01
842 Jugelt, Tobias GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2411 0 2014-05-01
843 Koop, Thorben GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2242 1 2014-05-01
844 Nikolov, Momchil GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2515 1 2014-05-01
845 Farago, Ivan GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2452 1 2014-05-01
846 Brunello, Sabino GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2575 = 2014-05-01
847 Naiditsch, Arkadij GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2706 = 2014-05-01
848 Pap, Gyula HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 6-7 [HUN] 2538 = 2014-04-01
849 Ramazian, Arshak ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2336 = 2014-04-01
850 Vardanian, Hakob ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2270 1 2014-04-01
851 Jurcik, Marian ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2481 = 2014-04-01
852 Raznikov, Danny ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2490 = 2014-04-01
853 Oparin, Grigoriy ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2526 1 2014-04-01
854 Goganov, Aleksey ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2569 0 2014-04-01
855 Alekseenko, Kirill ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2461 = 2014-04-01
856 Antipov, Mikhail Al. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2507 = 2014-04-01
857 Oral, Tomas ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2528 1 2014-04-01
858 Stefanova, Antoaneta ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2476 = 2014-04-01
859 Lie, Kjetil A. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2509 1 2014-04-01
860 Acs, Peter HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2569 1 2014-03-01
861 Kovacs, Gabor HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2464 1 2014-03-01
862 Kosic, Dragan HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 3-4 [Hungary] 2504 1 2013-12-01
863 Svidler, Peter POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2752 = 2013-12-01
864 Morrison, Graham POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2351 = 2013-12-01
865 Grandelius, Nils POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2557 = 2013-12-01
866 Michiels, Bart POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2506 = 2013-12-01
867 Saric, Ivan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2628 1 2013-12-01
868 Zhigalko, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2694 = 2013-12-01
869 Caruana, Fabiano POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2782 0 2013-12-01
870 Djukic, Nikola POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 = 2013-12-01
871 Solak, Dragan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2618 1 2013-12-01
872 Hamdani, Rudin INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2339 1 2013-11-01
873 Bitoon, Richard INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2407 1 2013-11-01
874 Laylo, Darwin INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2497 1 2013-11-01
875 Grigoryan, Avetik INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2577 1 2013-11-01
876 Dreev, Aleksey INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2679 0 2013-11-01
877 Hoang, Thanh Trang INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2495 1 2013-11-01
878 Mareco, Sandro INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2565 0 2013-11-01
879 Paehtz, Elisabeth INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2440 = 2013-11-01
880 Nguyen, Duc Hoa INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2486 0 2013-11-01
881 Ghaem, Maghami Ehsan INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2556 = 2013-11-01
882 Gundavaa, Bayarsaikhan INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2500 0 2013-11-01
883 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2464 1 2013-10-01
884 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2565 = 2013-10-01
885 Djukic, Nikola SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2551 1 2013-10-01
886 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2493 = 2013-10-01
887 Solak, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2592 1 2013-10-01
888 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2393 = 2013-10-01
889 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2480 = 2013-10-01
890 Blagojevic, Dragisa SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2529 = 2013-10-01
891 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2493 1 2013-10-01
892 Spasov, Vasil SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2573 = 2013-10-01
893 Farago, Ivan HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 1-2 [Hungary] 2477 0 2013-10-01
894 Hera, Imre Jr. HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 1-2 [Hungary] 2564 = 2013-10-01
895 Persson, Andreas ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2249 1 2013-09-01
896 Caprio, Guido ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2415 0 2013-09-01
897 Klimentov, Evgeny ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2249 1 2013-09-01
898 Rindlisbacher, Lars ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2315 0 2013-09-01
899 Rago, Riccardo ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2249 1 2013-09-01
900 Ambartsumova, Karina ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2306 1 2013-09-01
901 Stella, Andrea ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2447 = 2013-09-01
902 Zakharov, Aleksej ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2331 1 2013-09-01
903 Prohaszka, Peter ITA FE 2 Mare di Fano [Fano] 2554 1 2013-09-01
904 Miracola, Massimiliano ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2249 1 2013-08-01
905 Napoli, Nicolo` ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2291 1 2013-08-01
906 Farago, Ivan ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2447 = 2013-08-01
907 Caprio, Guido ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2415 1 2013-08-01
908 Georgiev, Kiril ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2636 = 2013-08-01
909 Solodovnichenko, Yuri ITA OP 12 Bergamo [Bergamo] 2555 = 2013-08-01
910 Mammadov, Zaur POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2442 1 2013-06-01
911 Goganov, Aleksey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2552 1 2013-06-01
912 Volkov, Sergey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2610 0 2013-06-01
913 Halkias, Stelios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2549 = 2013-06-01
914 Sanikidze, Tornike POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2549 1 2013-06-01
915 Babula, Vlastimil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2591 = 2013-06-01
916 Svetushkin, Dmitry POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2588 = 2013-06-01
917 Grigoriants, Sergey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2579 = 2013-06-01
918 Kempinski, Robert POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2580 = 2013-06-01
919 Brkic, Ante POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2575 = 2013-06-01
920 Papp, Gabor POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2570 = 2013-06-01
921 Savicevic, Vlatko SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2315 1 2013-06-01
922 Indjic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2535 0 2013-06-01
923 Dragovic, Momcilo SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2374 1 2013-06-01
924 Markus, Robert SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2606 1 2013-06-01
925 Nikolic, Predrag SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2603 0 2013-06-01
926 Brkljaca, Ante SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2322 1 2013-06-01
927 Rabrenovic, Vladan SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2406 1 2013-06-01
928 Tesik, Csaba HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2366 = 2013-05-01
929 Konnyu, Janos HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2328 1 2013-05-01
930 Gonda, Laszlo HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2528 1 2013-05-01
931 Kovacevic, Aleksandar HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2549 = 2013-05-01
932 Predojevic, Borki HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2600 = 2013-05-01
933 Toth, Ervin HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2473 1 2013-05-01
934 Glavinac, Goran MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2244 1 2013-04-01
935 Firat, Burak MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2428 1 2013-04-01
936 Pancevski, Filip MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2515 1 2013-04-01
937 Kovacevic, Aleksandar MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2563 = 2013-04-01
938 Nabaty, Tamir MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2566 = 2013-04-01
939 Mikhalevski, Victor MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2548 = 2013-04-01
940 Djukic, Nikola MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2545 = 2013-04-01
941 Stefanova, Antoaneta MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2530 1 2013-04-01
942 Van Kampen, Robin MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2592 1 2013-04-01
943 Stevic, Hrvoje SLO Slovenian National League 2012 [Murska Sobota, Otocec, Ljubljana] 2622 1 2013-01-01
944 Tratar, Marko SLO Slovenian National League 2012 [Murska Sobota, Otocec, Ljubljana] 2516 1 2013-01-01
945 Wang, Yue UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2696 = 2013-01-01
946 Giri, Anish UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2720 = 2013-01-01
947 El Gindy, Essam UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2486 1 2013-01-01
948 Lenic, Luka UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2637 1 2013-01-01
949 Grandelius, Nils UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2583 0 2013-01-01
950 Safarli, Eltaj UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2626 0 2013-01-01
951 Dzhumaev, Marat UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2530 1 2013-01-01
952 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2604 1 2012-11-01
953 Antic, Dejan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2476 1 2012-11-01
954 Mastrovasilis, Athanasios SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2505 = 2012-11-01
955 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2572 = 2012-11-01
956 Mastrovasilis, Dimitrios SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2613 = 2012-11-01
957 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2497 = 2012-11-01
958 Vratonjic, Slobo SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2408 1 2012-11-01
959 Cabrilo, Goran SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2464 = 2012-11-01
960 Lajthajm, Borko SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2467 = 2012-11-01
961 Wynn, Zaw Htun TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2398 = 2012-10-01
962 Grandelius, Nils TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2562 0 2012-10-01
963 Cuartas, Jaime Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2521 = 2012-10-01
964 Kurajica, Bojan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2551 0 2012-10-01
965 Oatlhotse, Providence TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2268 1 2012-10-01
966 Amin, Bassem TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2643 1 2012-10-01
967 Sasikiran, Krishnan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2707 1 2012-10-01
968 Peralta, Fernando TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 0 2012-10-01
969 Pelletier, Yannick TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2595 = 2012-10-01
970 Vallejo Pons, Francisco TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2697 = 2012-10-01
971 Ermenkov, Evgenij MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2431 1 2012-08-01
972 Menkinoski, Riste MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2352 1 2012-08-01
973 Andreikin, Dmitry MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2700 0 2012-08-01
974 Chatalbashev, Boris MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2550 1 2012-08-01
975 Acs, Peter HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2587 1 2012-07-01
976 Izsak, Gyula HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2474 1 2012-07-01
977 Sedlak, Nikola SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2593 = 2012-07-01
978 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2520 1 2012-07-01
979 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2555 1 2012-07-01
980 Popovic, Dusan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2561 1 2012-07-01
981 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2523 = 2012-07-01
982 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2625 = 2012-07-01
983 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2525 1 2012-07-01
984 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2430 1 2012-07-01
985 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 = 2012-07-01
986 Abramovic, Bosko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2460 = 2012-07-01
987 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 1 2012-07-01
988 Bodiroga, Predrag SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2397 1 2012-07-01
989 Markovic, Miroslav SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2480 = 2012-07-01
990 Irizanin, Radoje SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2321 1 2012-07-01
991 Pavlovic, Goran SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2394 = 2012-07-01
992 Markus, Robert SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2628 = 2012-07-01
993 Kostic, Vladimir G SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2425 1 2012-07-01
994 Markovic, Miroslav SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2480 1 2012-07-01
995 Pavlovic, Milos SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2519 = 2012-07-01
996 Bojkovic, Natasa SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2385 1 2012-07-01
997 Aliyev, Timur USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2258 1 2012-07-01
998 Hansen, Eric USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2454 1 2012-07-01
999 Perunovic, Milos USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2577 = 2012-07-01
1000 Kekelidze, Mikheil USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2494 1 2012-07-01
1001 Shabalov, Alexander USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2534 = 2012-07-01
1002 Mikhalevski, Victor USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2519 0 2012-07-01
1003 Friedel, Joshua E USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2499 = 2012-07-01
1004 Ludwig, Daniel J USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2456 = 2012-07-01
1005 Finegold, Benjamin USA 21st Annual Chicago Open - Open Section [Wheeling] 2494 1 2012-07-01
1006 Benjamin, Joel USA 18th Annual Northeast Open [Stamford] 2559 0 2012-07-01
1007 Managadze, Nikoloz USA 18th Annual Northeast Open [Stamford] 2472 = 2012-07-01
1008 Weiss, Seggev USA 18th Annual Northeast Open [Stamford] 2255 1 2012-07-01
1009 Kelley, Dereque D USA 2012 National Open [Las Vegas] 2255 0 2012-07-01
1010 Von Krogh, Christopher USA 2012 National Open [Las Vegas] 2255 1 2012-07-01
1011 Collyer, Curt D USA 2012 National Open [Las Vegas] 2298 = 2012-07-01
1012 Karagianis, Petros USA 2012 National Open [Las Vegas] 2255 1 2012-07-01
1013 Kavutskiy, Konstantin USA 2012 National Open [Las Vegas] 2280 1 2012-07-01
1014 Molner, Mackenzie USA 2012 National Open [Las Vegas] 2489 = 2012-07-01
1015 Klein, Erez N USA 5th New York International - Open Section [New York] 2257 1 2012-07-01
1016 Rosen, Eric S USA 5th New York International - Open Section [New York] 2353 0 2012-07-01
1017 Fikiet, Alex M USA 5th New York International - Open Section [New York] 2255 1 2012-07-01
1018 Shen, Victor C USA 5th New York International - Open Section [New York] 2333 1 2012-07-01
1019 Jayakumar, Adarsh USA 5th New York International - Open Section [New York] 2267 1 2012-07-01
1020 Yang, Darwin USA 5th New York International - Open Section [New York] 2476 = 2012-07-01
1021 Kacheishvili, Giorgi USA 5th New York International - Open Section [New York] 2598 = 2012-07-01
1022 Bartell, Thomas USA 5th New York International - Open Section [New York] 2369 = 2012-07-01
1023 Neubauer, Martin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2413 1 2012-05-01
1024 Fedoseev, Vladimir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2548 0 2012-05-01
1025 Baratosi, Daniel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2407 1 2012-05-01
1026 Sebenik, Matej BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2529 = 2012-05-01
1027 Zoler, Dan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2541 1 2012-05-01
1028 Damljanovic, Branko BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2582 1 2012-05-01
1029 Jobava, Baadur BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2706 = 2012-05-01
1030 Bacrot, Etienne BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2706 0 2012-05-01
1031 Gabrielian, Artur BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2554 1 2012-05-01
1032 Nikolov, Momchil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2550 1 2012-05-01
1033 Berkes, Ferenc BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2682 = 2012-05-01
1034 Muratet Casadevall, Albert MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2245 1 2012-05-01
1035 Dancevski, Orce MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2380 1 2012-05-01
1036 Drenchev, Petar MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2499 = 2012-05-01
1037 Arnaudov, G Petar MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2476 = 2012-05-01
1038 Pacher, Milan MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2402 1 2012-05-01
1039 Drazic, Sinisa MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2536 = 2012-05-01
1040 Djukic, Nikola MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2513 1 2012-05-01
1041 Georgiev, Kiril MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2671 = 2012-05-01
1042 Nevednichy, Vladislav MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2562 = 2012-05-01
1043 Murati, Shkelzen SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2236 1 2012-03-01
1044 Sedina, Elena SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2343 = 2012-03-01
1045 Campora Perez, Daniel SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2236 1 2012-03-01
1046 Godena, Michele SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2548 0 2012-03-01
1047 Colmenares, Aurelio SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2269 1 2012-03-01
1048 Burnier, David SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2325 1 2012-03-01
1049 Cherniaev, Alexander SUI 28.Open Int. de Geneve A [Geneva] 2469 1 2012-03-01
1050 Jeitz, Christian GRE European Team Championship [Porto Carras] 2236 1 2012-01-01
1051 Vallejo Pons, Francisco GRE European Team Championship [Porto Carras] 2705 = 2012-01-01
1052 Yilmaz, Mustafa GRE European Team Championship [Porto Carras] 2515 1 2012-01-01
1053 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
1054 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Championship [Porto Carras] 2617 = 2012-01-01
1055 Sulskis, Sarunas GRE European Team Championship [Porto Carras] 2577 1 2012-01-01
1056 Danielsen, Henrik GRE European Team Championship [Porto Carras] 2542 = 2012-01-01
1057 Navara, David GRE European Team Championship [Porto Carras] 2724 = 2012-01-01
1058 Djukic, Nikola GRE European Team Championship [Porto Carras] 2493 = 2012-01-01
1059 Pancevski, Filip MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2442 = 2012-01-01
1060 Filip, Lucian MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2471 1 2012-01-01
1061 Miron, Lucian-Costin MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2513 0 2012-01-01
1062 Todorovic, Goran M MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2482 1 2012-01-01
1063 Blagojevic, Dragisa MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2514 1 2012-01-01
1064 Damljanovic, Branko MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2597 1 2012-01-01
1065 Nedev, Trajko MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2493 1 2012-01-01
1066 Radulski, Julian MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2565 0 2012-01-01
1067 Stanojoski, Zvonko MNE 3rd Balkan Individual Chess Championship [Podgorica] 2470 1 2012-01-01
1068 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
1069 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 0 2011-11-01
1070 Hoehne, Peter GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2233 1 2011-11-01
1071 Guendel, Bernd GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2233 1 2011-11-01
1072 Haustein, Mario GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2233 1 2011-11-01
1073 Roesemann, Rainer GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2281 = 2011-11-01
1074 Milchev, Nikolay GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2418 1 2011-11-01
1075 Maiwald, Jens-Uwe GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2459 = 2011-11-01
1076 Stern, Rene GER Turm-Open und Sachsen-EM der Frauen [Chemnitz] 2506 1 2011-11-01
1077 Makawitage, Sandu SUI 2. Grand-Prix de Monthey [Monthey] 2233 1 2011-11-01
1078 Marro, Christian SUI 2. Grand-Prix de Monthey [Monthey] 2233 1 2011-11-01
1079 Gerber, Richard SUI 2. Grand-Prix de Monthey [Monthey] 2393 1 2011-11-01
1080 Janev, Evgeni SUI 2. Grand-Prix de Monthey [Monthey] 2511 = 2011-11-01
1081 Fargere, Francois SUI 2. Grand-Prix de Monthey [Monthey] 2492 1 2011-11-01
1082 Nevednichy, Vladislav HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2577 = 2011-07-01
1083 Sax, Gyula HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2529 1 2011-07-01
1084 Dizdarevic, Emir BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2493 = 2011-07-01
1085 Kurajica, Bojan BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2531 = 2011-07-01
1086 Yilmaz, Mustafa BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2489 = 2011-07-01
1087 Kruskic, Mirsad BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2248 1 2011-07-01
1088 Slingerland, Fred BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2415 1 2011-07-01
1089 Szabo, Krisztian BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2512 0 2011-07-01
1090 Fauland, Alexander BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2478 = 2011-07-01
1091 Milanovic, Danilo BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2494 = 2011-07-01
1092 Kostic, Vladimir G SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2447 = 2011-07-01
1093 Delchev, Aleksander SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2619 = 2011-07-01
1094 Markus, Robert SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2629 = 2011-07-01
1095 Vuckovic, Bojan SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2617 = 2011-07-01
1096 Pavlovic, Milos SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2537 = 2011-07-01
1097 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2574 = 2011-07-01
1098 Vratonjic, Slobo SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2392 1 2011-07-01
1099 Sedlak, Nikola SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2556 1 2011-05-01
1100 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2556 0 2011-05-01
1101 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2565 = 2011-05-01
1102 Lukovic, Vladimir SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2234 1 2011-05-01
1103 Drazic, Sinisa SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2487 1 2011-05-01
1104 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2561 1 2011-05-01
1105 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2537 1 2011-05-01
1106 Saric, Sinisa SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2448 1 2011-05-01
1107 Abramovic, Bosko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2460 = 2011-05-01
1108 Nestorovic, Lazar SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2323 1 2011-05-01
1109 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2555 = 2011-05-01
1110 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2517 1 2011-05-01
1111 Tadic, Branko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2518 1 2011-05-01
1112 Ravot, Sylvain FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2268 1 2011-05-01
1113 Wells, Peter K FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2487 = 2011-05-01
1114 Vernay, Clovis FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2449 = 2011-05-01
1115 Caspi, Israel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2451 1 2011-05-01
1116 Svidler, Peter FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2730 = 2011-05-01
1117 Navara, David FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2722 = 2011-05-01
1118 Bellaiche, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2472 1 2011-05-01
1119 Naiditsch, Arkadij FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2684 1 2011-05-01
1120 McShane, Luke J FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2683 = 2011-05-01
1121 Motylev, Alexander FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2677 = 2011-05-01
1122 Smirin, Ilia FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2658 = 2011-05-01
1123 Tania, Sachdev NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2391 0 2011-03-01
1124 Pruijssers, Roeland NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2484 = 2011-03-01
1125 Van Der Werf, Mark NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2439 = 2011-03-01
1126 Siebrecht, Sebastian NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2439 = 2011-03-01
1127 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2453 1 2011-03-01
1128 Lahno, Kateryna NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2518 = 2011-03-01
1129 Swiercz, Dariusz NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2540 = 2011-03-01
1130 Nyzhnyk, Illya NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2530 1 2011-03-01
1131 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2443 = 2011-03-01
1132 Vocaturo, Daniele NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2570 1 2011-03-01
1133 Kazhgaleyev, Murtas NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2637 = 2011-03-01
1134 De Jong, Jan-Willem NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2437 1 2011-03-01
1135 Bluvshtein, Mark NED Tata Steel Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2590 0 2011-03-01
1136 Bogosavljevic, Boban SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2569 1 2011-01-01
1137 Sedlak, Nikola SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2546 0 2011-01-01
1138 Kovacevic, Aleksandar SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2594 = 2011-01-01
1139 Spasov, Vasil SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2606 = 2011-01-01
1140 Nevednichy, Vladislav SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2547 = 2011-01-01
1141 Bogosavljevic, Boban SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2569 1 2011-01-01
1142 Sedlak, Nikola SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2546 = 2011-01-01
1143 Kovacevic, Aleksandar SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2594 = 2011-01-01
1144 Nevednichy, Vladislav SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2547 1 2011-01-01
1145 Spasov, Vasil SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2606 = 2011-01-01
1146 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2557 = 2010-11-01
1147 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2558 = 2010-11-01
1148 Rapport, Richard SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2534 1 2010-11-01
1149 Markus, Robert SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2616 = 2010-11-01
1150 Svetushkin, Dmitry SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2560 1 2010-11-01
1151 Podinic, Vladimir SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2400 1 2010-11-01
1152 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2491 = 2010-11-01
1153 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2588 = 2010-11-01
1154 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2505 1 2010-11-01
1155 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2553 1 2010-11-01
1156 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2623 0 2010-11-01
1157 Ribbegren, Karl Johan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2213 1 2010-11-01
1158 Svidler, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2731 = 2010-11-01
1159 Berg, Olaf RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2274 1 2010-11-01
1160 Wasim, Akram RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2213 1 2010-11-01
1161 Campos Moreno, Javier B RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2484 1 2010-11-01
1162 Pavasovic, Dusko RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2568 = 2010-11-01
1163 Markos, Jan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2566 = 2010-11-01
1164 Urkedal, Frode RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2430 1 2010-11-01
1165 Miton, Kamil RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2629 = 2010-11-01
1166 Stellwagen, Daniel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2635 0 2010-11-01
1167 Sigeman, Johan NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2211 1 2010-09-01
1168 Thomassen, Joachim NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2364 1 2010-09-01
1169 Urkedal, Frode NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2414 1 2010-09-01
1170 Bykhovsky, Anatoly NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2487 1 2010-09-01
1171 Sandipan, Chanda NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2637 = 2010-09-01
1172 Berg, Emanuel NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2612 0 2010-09-01
1173 Collins, Sam E. NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2408 0 2010-09-01
1174 Ziska, Helgi Dam NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2426 1 2010-09-01
1175 Sarakauskas, Gediminas NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2440 1 2010-09-01
1176 Kiss, Pal HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2388 1 2010-07-01
1177 Konnyu, Janos HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2374 = 2010-07-01
1178 Seres, Lajos HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2445 = 2010-07-01
1179 Kosic, Dragan HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2538 = 2010-07-01
1180 Mufic, Goran BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2312 1 2010-07-01
1181 Pavlovic, Milos M BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2478 = 2010-07-01
1182 Gerzhoy, Leonid BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2469 = 2010-07-01
1183 Burovic, Ismet BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2352 1 2010-07-01
1184 Panarin, Mikhail BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2521 = 2010-07-01
1185 Neubauer, Martin BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2458 1 2010-07-01
1186 Jankovic, Alojzije BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2559 0 2010-07-01
1187 Stojanovic, Dalibor BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2481 = 2010-07-01
1188 Tratar, Marko BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2507 0 2010-07-01
1189 Jakovljevic, Vlado BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2395 1 2010-07-01
1190 Tomic, Bosko BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2423 1 2010-07-01
1191 Rade, Miroslav BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2431 1 2010-07-01
1192 Bogosavljevic, Boban BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2531 0 2010-07-01
1193 Jakovljevic, Vlado BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2395 1 2010-07-01
1194 Stavnjak, Lazar BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2245 1 2010-07-01
1195 Sutkovic, Damir BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2304 0 2010-07-01
1196 Elez, Sinisa BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2230 1 2010-07-01
1197 Gyimesi, Zoltan BIH 9th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2600 1 2010-07-01
1198 Morrison, Graham   2353 = 2010-01-01
1199 Papaioannou, Ioannis   2628 = 2010-01-01
1200 Aronian, Levon   2773 0 2010-01-01
1201 Jobava, Baadur   2696 = 2010-01-01
1202 Almasi, Zoltan   2685 = 2010-01-01
1203 Smeets, Jan   2642 = 2010-01-01
1204 Korchnoi, Viktor   2566 1 2010-01-01
1205 Bacrot, Etienne   2709 = 2010-01-01
1206 Vajda, Levente   2564 1 2009-11-01
1207 Savic, Miodrag R   2535 1 2009-11-01
1208 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-11-01
1209 Arsovic, Zoran   2468 1 2009-11-01
1210 Sedlak, Nikola   2571 = 2009-11-01
1211 Pikula, Dejan   2562 1 2009-11-01
1212 Lajthajm, Borko   2484 1 2009-11-01
1213 Sedlak, Nikola   2571 = 2009-11-01
1214 Drazic, Sinisa   2518 = 2009-11-01
1215 Antic, Dejan   2518 1 2009-11-01
1216 Zlatic, Mihailo   2456 1 2009-11-01
1217 Paunovic, Dragan   2556 = 2009-11-01
1218 Vuckovic, Bojan   2600 0 2009-11-01
1219 Marjanovic, Slavoljub   2480 0 2009-11-01
1220 Perunovic, Milos   2572 0 2009-11-01
1221 Jovanovic, Sasa M   2293 1 2009-11-01
1222 Halkias, Stelios   2570 1 2009-11-01
1223 Solak, Dragan   2583 1 2009-11-01
1224 Cherednichenko, Svetlana   2347 1 2009-09-01
1225 Kempinski, Robert   2601 1 2009-09-01
1226 Tiviakov, Sergei   2674 0 2009-09-01
1227 Kryvoruchko, Yuriy   2611 = 2009-09-01
1228 Howell, David W L   2614 0 2009-09-01
1229 Grigorov, Grigor   2489 0 2009-09-01
1230 Nevednichy, Vladislav   2570 = 2009-09-01
1231 Rozentalis, Eduardas   2588 = 2009-09-01
1232 Postny, Evgeny   2647 1 2009-09-01
1233 Hager, Joshua Aarash   2229 = 2009-09-01
1234 Piasetski, Leon   2288 0 2009-09-01
1235 Elsener, Mirko   2229 1 2009-09-01
1236 Hugentobler, Patrik   2253 1 2009-09-01
1237 Schiendorfer, Emanuel   2321 = 2009-09-01
1238 Zozulia, Anna   2341 1 2009-09-01
1239 Caspi, Israel   2417 1 2009-09-01
1240 Pavlovic, Milos   2535 1 2009-09-01
1241 Pelletier, Yannick   2574 = 2009-09-01
1242 Ruck, Robert   2574 = 2009-07-01
1243 Szuk, Balazs   2416 = 2009-07-01
1244 Nevednichy, Vladislav   2583 = 2009-07-01
1245 Damljanovic, Branko   2573 1 2009-07-01
1246 Zlatic, Mihailo   2463 1 2009-07-01
1247 Perunovic, Milos   2580 = 2009-07-01
1248 Antic, Dejan   2513 1 2009-07-01
1249 Popovic, Aleksandar M   2325 1 2009-07-01
1250 Pikula, Dejan   2568 1 2009-07-01
1251 Vuckovic, Bojan   2572 1 2009-07-01
1252 Sarenac, Ivan   2320 1 2009-07-01
1253 Rajkovic, Dusan   2486 1 2009-07-01
1254 Drazic, Sinisa   2533 = 2009-07-01
1255 Sedlak, Nikola   2572 1 2009-07-01
1256 Miladinovic, Igor   2571 1 2009-07-01
1257 Bogosavljevic, Boban   2526 = 2009-07-01
1258 Perunovic, Miodrag   2439 0 2009-07-01
1259 Miladinovic, Igor   2571 = 2009-07-01
1260 Kovacevic, Aleksandar   2561 = 2009-07-01
1261 Brenjo, Slavisa   2456 0 2009-07-01
1262 Pap, Misa   2475 1 2009-07-01
1263 Milanovic, Danilo   2564 1 2009-07-01
1264 Roganovic, Milos   2501 = 2009-07-01
1265 Jeremic, Veljko   2498 0 2009-07-01
1266 Zivkovic, Vjekoslav   2413 1 2009-07-01
1267 Vuckovic, Bojan   2572 0 2009-07-01
1268 Zueger, Beat   2408 0 2009-04-01
1269 Simeonidis, Ioannis   2303 1 2009-04-01
1270 Durarbeyli, Vasif   2439 = 2009-04-01
1271 Smirnov, Artem   2450 1 2009-04-01
1272 Ragger, Markus   2540 1 2009-04-01
1273 Iljushin, Alexei   2564 = 2009-04-01
1274 Nijboer, Friso   2559 = 2009-04-01
1275 Grigoriants, Sergey   2565 = 2009-04-01
1276 Milanovic, Danilo   2552 0 2009-04-01
1277 Novikov, Stanislav   2523 1 2009-04-01
1278 Mastrovasilis, Dimitrios   2580 1 2009-04-01
1279 Sasikiran, Krishnan   2684 0 2009-01-01
1280 Nikolic, Predrag   2669 1 2009-01-01
1281 Predojevic, Borki   2634 = 2009-01-01
1282 Erdos, Viktor   2577 = 2009-01-01
1283 Malakhov, Vladimir   2689 0 2009-01-01
1284 Kozul, Zdenko   2579 0 2009-01-01
1285 Almasi, Zoltan   2668 = 2009-01-01
1286 Brkic, Ante   2530 = 2009-01-01
1287 Sokolov, Ivan   2658 0 2009-01-01
1288 Michielsen, Joost   2365 1 2009-01-01
1289 Ilic, Ljubomir   2308 1 2009-01-01
1290 Jobava, Baadur   2664 0 2009-01-01
1291 Rade, Miroslav   2436 1 2009-01-01
1292 Brandner, Stefan   2308 1 2009-01-01
1293 Yevseev, Denis   2534 = 2009-01-01
1294 Vallejo Pons, Francisco   2664 = 2009-01-01
1295 Lima, Darcy   2488 = 2009-01-01
1296 Ivanchuk, Vassily   2786 0 2009-01-01
1297 Rizouk, Aimen   2507 = 2009-01-01
1298 Bacrot, Etienne   2705 = 2009-01-01
1299 Baburin, Alexander   2544 0 2009-01-01
1300 Nyback, Tomi   2639 = 2009-01-01
1301 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 1 2009-01-01
1302 Radjabov, Teimour   2752 = 2009-01-01
1303 Aronian, Levon   2757 0 2009-01-01
1304 Volokitin, Andrei   2659 1 2009-01-01
1305 Gyimesi, Zoltan   2591 = 2009-01-01
1306 Kovacevic, Blazimir   2472 = 2009-01-01
1307 Ruck, Robert   2574 = 2009-01-01
1308 Solak, Dragan   2595 = 2009-01-01
1309 Kozul, Zdenko   2593 = 2009-01-01
1310 Miladinovic, Igor   2572 = 2009-01-01
1311 Dizdar, Goran   2551 = 2009-01-01
1312 Markus, Robert   2616 1 2009-01-01
1313 Mihic, Bojan   2394 1 2008-10-01
1314 Ivkov, Borislav   2411 = 2008-10-01
1315 Sedlak, Nikola   2582 1 2008-10-01
1316 Perunovic, Miodrag   2420 = 2008-10-01
1317 Kovacevic, Aleksandar   2616 = 2008-10-01
1318 Brenjo, Slavisa   2490 0 2008-10-01
1319 Pavlovic, Milos   2520 1 2008-10-01
1320 Hadzimanolis, Antonios   2314 1 2008-10-01
1321 Atalik, Suat   2585 = 2008-10-01
1322 Managadze, Nikoloz   2444 1 2008-10-01
1323 Harikrishna, Pentala   2668 0 2008-10-01
1324 Miroshnichenko, Evgenij   2593 = 2008-10-01
1325 Gelashvili, Tamaz   2612 = 2008-10-01
1326 Papadopoulos, Ioannis K   2490 1 2008-10-01
1327 Bok, Benjamin   2314 = 2008-10-01
1328 Ismail, Ibrahim   2314 1 2008-10-01
1329 Onoprienko, Vladimir   2314 1 2008-10-01
1330 Mas Hafizuhelmi Agus, Ab Rahman   2385 1 2008-10-01
1331 Bindrich, Falko   2516 = 2008-10-01
1332 Hausrath, Daniel   2491 0 2008-10-01
1333 Loetscher, Roland   2375 1 2008-10-01
1334 Raetsky, Alexander   2421 1 2008-10-01
1335 Kritz, Leonid   2610 0 2008-10-01
1336 Berczes, David   2458 1 2008-10-01
1337 Kim, Alexey   2460 1 2008-10-01
1338 Pikula, Dejan   2564 = 2008-10-01
1339 Vajda, Levente   2588 1 2008-10-01
1340 Lajthajm, Borko   2513 1 2008-10-01
1341 Brenjo, Slavisa   2486 = 2008-10-01
1342 Sedlak, Nikola   2576 = 2008-10-01
1343 Damljanovic, Branko   2579 = 2008-10-01
1344 Georgiev, Kiril   2671 0 2008-10-01
1345 Predojevic, Borki   2634 = 2008-10-01
1346 Halkias, Stelios   2579 1 2008-10-01
1347 Sutovsky, Emil   2654 = 2008-10-01
1348 Berkes, Ferenc   2645 = 2008-10-01
1349 Svetushkin, Dmitry   2587 1 2008-10-01
1350 Naiditsch, Arkadij   2665 = 2008-10-01
1351 Mastrovasilis, Dimitrios   2563 = 2008-10-01
1352 Efimenko, Zahar   2670 0 2008-10-01
1353 Georgiev, Kiril   2671 1 2008-10-01
1354 Khenkin, Igor   2655 1 2008-10-01
1355 Vuckovic, Bojan   2556 = 2008-07-01
1356 Kovacevic, Aleksandar   2575 = 2008-07-01
1357 Markus, Robert   2575 = 2008-07-01
1358 Pavlovic, Milos M   2457 1 2008-07-01
1359 Leskur, Dejan   2468 1 2008-07-01
1360 Perunovic, Milos   2570 = 2008-07-01
1361 Drazic, Sinisa   2489 1 2008-07-01
1362 Velickovic, Sasa   2401 = 2008-07-01
1363 Pikula, Dejan   2524 0 2008-07-01
1364 Bogosavljevic, Boban   2492 = 2008-07-01
1365 Miladinovic, Igor   2604 1 2008-07-01
1366 Damljanovic, Branko   2582 1 2008-07-01
1367 Sedlak, Nikola   2568 1 2008-07-01
1368 Kosic, Dragan   2500 = 2008-07-01
1369 Colovic, Aleksandar   2493 1 2008-07-01
1370 Anastasian, Ashot   2560 1 2008-07-01
1371 Azarov, Sergei   2584 = 2008-07-01
1372 Spasov, Vasil   2579 = 2008-07-01
1373 Popov, Ivan   2594 0 2008-07-01
1374 Iljin, Artem   2556 = 2008-07-01
1375 Sebag, Marie   2521 = 2008-07-01
1376 Markus, Robert   2557 1 2008-07-01
1377 Parligras, Mircea   2561 = 2008-07-01
1378 Balogh, Csaba   2559 1 2008-07-01
1379 Vuckovic, Bojan   2556 = 2008-07-01
1380 Morozevich, Alexander   2774 = 2008-07-01
1381 Balogh, Csaba   2559 = 2008-07-01
1382 Georgiev, Vladimir   2572 1 2008-07-01
1383 Solak, Dragan   2630 1 2008-07-01
1384 Kozul, Zdenko   2583 1 2008-07-01
1385 Jankovic, Alojzije   2528 = 2008-07-01