Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Popovic, Dusan

Вечити шах листа

Popovic, Dusan

# Popovic, Dusan турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Hilverda, Alexander GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 December 2023 [various] 2232 1 2024-01-01
2 Watson, William N GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 December 2023 [various] 2486 = 2024-01-01
3 Dudin, Gleb HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R3 [Hungary] 2545 1 2024-01-01
4 Tadic, Stefan CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2373 = 2023-11-01
5 Klimkowski, Jan CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2506 = 2023-11-01
6 Can, Isik CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2512 = 2023-11-01
7 Barbot, Pierre CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2460 1 2023-11-01
8 Nagy, Gabor CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2439 = 2023-11-01
9 Sokolov, Ivan CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2591 0 2023-11-01
10 Movsesian, Sergei CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2606 = 2023-11-01
11 Tica, Sven CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2444 = 2023-11-01
12 Drnovsek, Gal CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2401 = 2023-11-01
13 Cerveny, Martin GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 October 2023 [various] 2388 1 2023-11-01
14 Kosev, Momchil GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 October 2023 [various] 2098 1 2023-11-01
15 Antal, Gergely HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R 1-2 [Hungary] 2563 0 2023-11-01
16 Kassay, Krisztian HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R 1-2 [Hungary] 2137 1 2023-11-01
17 Gagunashvili, Merab SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2555 = 2023-10-01
18 Antic, Dejan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2368 1 2023-10-01
19 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2541 0 2023-10-01
20 Jovanovic, Dusan D SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2393 1 2023-10-01
21 Stankovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2467 = 2023-10-01
22 Pastar, Slaven SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2357 = 2023-10-01
23 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2413 = 2023-10-01
24 Zajic, Milan SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2407 = 2023-10-01
25 Nyback, Tomi GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2573 1 2023-06-01
26 Kovacevic, Aleksandar GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2486 = 2023-06-01
27 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2584 0 2023-06-01
28 Zilka, Stepan GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2601 0 2023-06-01
29 Royal, Shreyas HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2427 = 2023-06-01
30 Csiki, Endre HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2384 1 2023-06-01
31 Vagman, Roy HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2273 1 2023-06-01
32 Pasti, Aron HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2361 1 2023-06-01
33 Akshat, Khamparia HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2374 = 2023-06-01
34 Krishnan, Varun HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2341 = 2023-06-01
35 Paszewski, Mateusz HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2279 = 2023-06-01
36 Neverov, Valeriy HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2427 = 2023-06-01
37 Aczel, Gergely HUN Vezerkepzo Pentecost GM-2 2023 [Budapest] 2528 = 2023-06-01
38 Aczel, Gergely HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R8-9 [Hungary] 2529 0 2023-05-01
39 Pasti, Aron HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R8-9 [Hungary] 2377 = 2023-05-01
40 Schmidek, Emil GER 1. Bundesliga 2022-2023 March 2023 [various] 2433 = 2023-04-01
41 Maiwald, Jens-Uwe GER 1. Bundesliga 2022-2023 March 2023 [various] 2436 = 2023-04-01
42 Yuffa, Daniil GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2604 = 2023-03-01
43 Engel, Luis GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2556 = 2023-03-01
44 Shirov, Alexei GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2666 = 2023-03-01
45 Koelle, Tobias GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2435 = 2023-03-01
46 Krizsany, Laszlo HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2346 1 2023-03-01
47 Fodor, Istvan HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2323 = 2023-03-01
48 Gara, Anita HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R4-5 partial [Hungary] 2363 1 2023-02-01
49 Szalai, Kornel HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2383 1 2023-01-01
50 Kovacs, Gabor HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2412 1 2023-01-01
51 Flumbort, Andras Dr. HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2453 = 2023-01-01
52 Kormos, Adam HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R1 [Hungary] 2228 1 2022-12-01
53 Andersen, Mads GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2615 = 2022-12-01
54 Vrolijk, Liam GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2491 = 2022-12-01
55 Nenezic, Marko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2528 0 2022-11-01
56 Pezelj, Novak SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2496 = 2022-11-01
57 Markus, Robert SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2615 = 2022-11-01
58 Gagunashvili, Merab SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2552 = 2022-11-01
59 Jocev, Milan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2283 1 2022-11-01
60 Vucinic, Gojko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2380 1 2022-11-01
61 Vuckovic, Bojan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2559 = 2022-11-01
62 Sarenac, Ivan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2402 1 2022-11-01
63 Tadic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2455 = 2022-11-01
64 Perunovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2542 = 2022-11-01
65 Gokerkan, Cem Kaan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2465 = 2022-11-01
66 Costa, Leonardo GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2350 = 2022-11-01
67 Cioara, Andrei-Nestor GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2407 = 2022-11-01
68 Braun, Arik GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2597 = 2022-11-01
69 Langrock, Hannes GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 July 2022 [various] 2362 = 2022-08-01
70 Kaderabek, Jiri CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2084 1 2022-07-01
71 Cherniack, Alex CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2214 = 2022-07-01
72 Bujnoch, Radek CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2218 1 2022-07-01
73 Tomaszewski, Kacper CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2284 1 2022-07-01
74 Czerw, Dawid CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2386 = 2022-07-01
75 Chan, Kim Yew CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2316 1 2022-07-01
76 Sorm, Daniel CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2306 1 2022-07-01
77 Santiago, Yago De Moura CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2509 = 2022-07-01
78 Stremavicius, Titas CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2495 = 2022-07-01
79 Hilverda, Alexander GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 June 2022 [various] 2300 = 2022-07-01
80 Enders, Peter GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2419 = 2022-06-01
81 Wisnet, Dominic GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2336 1 2022-06-01
82 Goldbeck, Lars GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2213 1 2022-06-01
83 Mesar, Darko CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2083 1 2022-05-01
84 Marjanovic, Gyorgy CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2074 1 2022-05-01
85 Beletic, Daniel CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2297 = 2022-05-01
86 Leszko, Bence CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2234 = 2022-05-01
87 Goossens, Hanne CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2131 = 2022-05-01
88 Horvat, Damjan CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2148 1 2022-05-01
89 Sokac, Marko CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2295 1 2022-05-01
90 Mazi, Leon CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2341 1 2022-05-01
91 Popovic, Milan S CRO S: Vrsar Open 2022 [Vrsar] 2368 = 2022-05-01
92 Borocz, Istvan HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 6-7 [Hungary] 2342 = 2022-04-01
93 Szalai, Kornel HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 6-7 [Hungary] 2381 = 2022-04-01
94 Kindermann, Stefan GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 March 2022 [various] 2469 = 2022-04-01
95 Hoeglauer, Patrick GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 March 2022 [various] 2273 1 2022-04-01
96 Kovacs, Gabor HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R8 [Hungary] 2448 1 2022-04-01
97 Izsak, Gyula HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R5 [Hungary] 2400 1 2022-03-01
98 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2464 = 2022-03-01
99 Nikolovski, Nikola SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2402 = 2022-03-01
100 Radovanovic, Nikola SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2413 = 2022-03-01
101 Matta, Vinay Kumar SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2305 1 2022-03-01
102 Sukovic, Andrej SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2311 1 2022-03-01
103 Girinath, P.d.s. SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2365 = 2022-03-01
104 Kardashevskiy, Evgeny SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2443 = 2022-03-01
105 Mahitosh, Dey SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2176 1 2022-03-01
106 Sedlak, Nikola SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2507 = 2022-03-01
107 Buijs Martin, Urtzi ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2068 1 2022-02-01
108 Vergara Anton, Diego ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2211 1 2022-02-01
109 Cadilhac, Igor Tokuichi Kikuchi ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2283 1 2022-02-01
110 Dardha, Daniel ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2532 = 2022-02-01
111 Alboredo, Julia ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2200 = 2022-02-01
112 Petkidis, Anthony ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2411 0 2022-02-01
113 Winkel, Peter ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2272 1 2022-02-01
114 Del Prado Rodriguez, Xulio ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2304 1 2022-02-01
115 Sedlak, Nikola ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2510 = 2022-02-01
116 Horvath, Peter HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 3-4 [Hungary] 2407 1 2022-01-01
117 Kopasz, Robert HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R2 [Hungary] 2312 = 2021-12-01
118 Pasti, Aron HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2335 1 2021-12-01
119 Kovalev, Andrei HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2501 = 2021-12-01
120 Musyuk, Lior HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2350 0 2021-12-01
121 Murphy, Conor E HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2421 = 2021-12-01
122 Souhardo, Basak HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2382 = 2021-12-01
123 Nitish, Belurkar HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2362 0 2021-12-01
124 Srihari, L R HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2409 1 2021-12-01
125 Karthik, Venkataraman HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2491 = 2021-12-01
126 Prraneeth, Vuppala HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2275 1 2021-12-01
127 Levin, Guy HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2338 1 2021-12-01
128 Pap, Misa HUN First Saturday GM November 2021 [Budapest] 2377 = 2021-12-01
129 Csonka, Balazs HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R1 [Hungary] 2478 = 2021-11-01
130 Markus, Robert SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2586 = 2021-10-01
131 Radovanovic, Nikola SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2414 = 2021-10-01
132 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2487 0 2021-10-01
133 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2582 0 2021-10-01
134 Ratkovic, Miloje SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2499 0 2021-10-01
135 Markovic, Miroslav SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2327 1 2021-10-01
136 Stankovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2409 = 2021-10-01
137 Livaic, Leon SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2508 = 2021-10-01
138 Damljanovic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2504 = 2021-10-01
139 Wisnet, Dominic GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 August 2021 [various] 2304 = 2021-09-01
140 Nenezic, Marko SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2528 = 2020-11-01
141 Matovic, Mihajlo Z SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2218 1 2020-11-01
142 Draskovic, Luka SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2472 = 2020-11-01
143 Damjanovic, Vuk SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2328 = 2020-11-01
144 Kovacevic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2474 = 2020-11-01
145 Pap, Misa SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2447 = 2020-11-01
146 Ratkovic, Milovan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2421 0 2020-11-01
147 Miljkovic, Miroslav D SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2482 = 2020-11-01
148 Stamenkovic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2179 = 2020-11-01
149 Govedarica, Radovan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2314 = 2020-11-01
150 Damljanovic, Branko SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2502 0 2020-11-01
151 Stankovic, Milos HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 7 [Hungary] 2453 = 2020-04-01
152 Perunovic, Milos HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 5-6 [Hungary] 2591 = 2020-03-01
153 Koepke, Elena GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 February 2020 [various] 2280 1 2020-03-01
154 Martinovic, Sasa GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 February 2020 [various] 2524 1 2020-03-01
155 Grigoriants, Sergey HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 3-4 [Hungary] 2542 = 2020-01-01
156 Bromberger, Stefan GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 December 2019 [various] 2485 = 2020-01-01
157 Klebel, Martin, Dr. GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 December 2019 [various] 2362 1 2020-01-01
158 Haba, Petr GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 November 2019 [various] 2470 = 2019-12-01
159 Gaponenko, Inna GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 November 2019 [various] 2427 1 2019-12-01
160 Promyshlyanskiy, Vitaliy GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 October 2019 [various] 2275 1 2019-11-01
161 Gasthofer, Alexander GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 October 2019 [various] 2416 = 2019-11-01
162 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2532 = 2019-10-01
163 Popov, Ivan SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2604 = 2019-10-01
164 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2480 = 2019-10-01
165 Sarenac, Ivan SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2381 = 2019-10-01
166 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2472 = 2019-10-01
167 Vratonjic, Slobo SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2388 1 2019-10-01
168 Lajthajm, Borko SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2414 = 2019-10-01
169 Ratkovic, Milovan SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2411 = 2019-10-01
170 Radovanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2496 = 2019-10-01
171 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2483 = 2019-10-01
172 Scekic, Milos SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2381 = 2019-10-01
173 Milikow, Yoav POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2186 1 2019-08-01
174 Piotrowski, Przemyslaw POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2273 1 2019-08-01
175 Salem, A.r. Saleh POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2672 0 2019-08-01
176 Punin, Andrii POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2305 1 2019-08-01
177 Goluch, Piotr POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2386 = 2019-08-01
178 Mosesov, Danylo POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2353 = 2019-08-01
179 Fus, Jakub POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2341 0 2019-08-01
180 Marczuk, Dominik POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2300 1 2019-08-01
181 Kowalski, Igor POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2320 = 2019-08-01
182 Miller, Eduard GER Oberliga Bayern 2018/2019 April 2019 [various] 2379 = 2019-05-01
183 Bhambure, Shantanu HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2261 0 2019-05-01
184 Borsos, Bogdan HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2234 = 2019-05-01
185 Tancsa, Tamas HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2103 1 2019-05-01
186 Nandhidhaa, P V HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2314 = 2019-05-01
187 Pratyusha, Bodda HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2277 1 2019-05-01
188 Krstulovic, Alex HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2345 = 2019-05-01
189 Mehar, Chinna Reddy C.h. HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2348 = 2019-05-01
190 Song, Julien HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2310 = 2019-05-01
191 Nagy, Daniel HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2339 1 2019-05-01
192 Nenezic, Marko HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2521 = 2019-05-01
193 Wachsmann, Dietmar GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2111 1 2019-04-01
194 Adocchio, Giampiero, Dr. GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2171 1 2019-04-01
195 Suvorov, Alexander GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2316 1 2019-04-01
196 Lenaerts, Lennert GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2377 = 2019-04-01
197 Hacker, Jonas GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2383 1 2019-04-01
198 Sedlak, Nikola GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2605 = 2019-04-01
199 Sivuk, Vitaly GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2514 = 2019-04-01
200 Syrov, Arkadi GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2303 = 2019-04-01
201 Ni, Shiqun GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2428 = 2019-04-01
202 Petr, Jan CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2121 1 2019-04-01
203 Goluch, Piotr CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2300 0 2019-04-01
204 Dette, Jan CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2128 1 2019-04-01
205 Pettersson, Lars-Erik CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2295 1 2019-04-01
206 Gschnitzer, Adrian CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2364 1 2019-04-01
207 Plischki, Sebastian CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2397 1 2019-04-01
208 Stany, G.a. CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2507 0 2019-04-01
209 Rakesh, Kumar Jena CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2416 0 2019-04-01
210 Kostic, Vladimir G GER Oberliga Bayern 2018/2019 March 2019 [various] 2301 = 2019-04-01
211 Linsenmeyer, Mario GER Oberliga Bayern 2018/2019 February 2019 [various] 2120 1 2019-03-01
212 Kilgus, Georg GER Oberliga Bayern 2018/2019 February 2019 [various] 2428 = 2019-03-01
213 Kovchan, Alexander HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 5-6 [Hungary] 2571 = 2019-03-01
214 Maurer, Jochen GER Oberliga Bayern 2018/2019 January 2019 [various] 2223 = 2019-02-01
215 Quast, Michael GER Oberliga Bayern 2018/2019 December 2018 [various] 2300 1 2019-01-01
216 Schenk, Andreas GER Oberliga Bayern 2018/2019 November 2018 [various] 2426 = 2018-12-01
217 Parligras, Mircea-Emilian HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2645 = 2018-12-01
218 Balog, Imre HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2559 = 2018-12-01
219 Matoewi, Roger GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2117 1 2018-11-01
220 Nyback, Tomi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2579 = 2018-11-01
221 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2661 = 2018-11-01
222 Anton Guijarro, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 0 2018-11-01
223 Duran Vega, Sergio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2401 = 2018-11-01
224 Iturrizaga Bonelli, Eduardo GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2636 1 2018-11-01
225 Karjakin, Sergey GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2760 = 2018-11-01
226 Djukic, Nikola GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2567 0 2018-11-01
227 Urkedal, Frode Olav Olsen GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2535 = 2018-11-01
228 Radjabov, Teimour GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2751 0 2018-11-01
229 Bredl, Harald GER Oberliga Bayern 2018/2019 October 2018 [various] 2302 = 2018-11-01
230 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2519 = 2018-10-01
231 Strbac, Mladen SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2320 1 2018-10-01
232 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2399 0 2018-10-01
233 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2450 1 2018-10-01
234 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2506 = 2018-10-01
235 Benkovic, Petar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2400 = 2018-10-01
236 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2588 0 2018-10-01
237 Saric, Sinisa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2399 1 2018-10-01
238 Pap, Misa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2478 = 2018-10-01
239 Sarenac, Ivan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2388 = 2018-10-01
240 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2473 = 2018-10-01
241 Juergens, Klaus GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2128 1 2018-09-01
242 Thiel, Thomas GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2284 1 2018-09-01
243 Parvanyan, Ashot GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2430 0 2018-09-01
244 Kaiser, Dieter GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2233 1 2018-09-01
245 Frohberg, Marco GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2173 1 2018-09-01
246 Papp, Gabor GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2597 1 2018-09-01
247 Heimann, Andreas GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2590 0 2018-09-01
248 Onischuk, Vladimir GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2627 0 2018-09-01
249 Weishaeutel, Moritz GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2196 1 2018-09-01
250 Damen, Jip NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2145 = 2018-08-01
251 Scholzen, Wolfgang NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2138 1 2018-08-01
252 Godbole, Atharva NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2138 1 2018-08-01
253 Loginov, Valery A NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2493 0 2018-08-01
254 Lenaerts, Lennert NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2357 = 2018-08-01
255 Van Der Lende, Ilias NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2344 0 2018-08-01
256 Oosterom, Erik NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2138 = 2018-08-01
257 Van Der Velden, Bram NED Leiden Chess Tournament 2018 [Leiden] 2193 1 2018-08-01
258 Stevic, Hrvoje HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2588 = 2018-06-01
259 Perunovic, Milos HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2595 = 2018-06-01
260 Goehring, Karl-Heinz GER Oberliga Bayern 2017/2018 March 2018 [various] 2264 1 2018-05-01
261 Luque Saiz, Andres ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2134 1 2018-05-01
262 Prado Lobo, Jonas ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2134 = 2018-05-01
263 Diez Fraile, David ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2134 1 2018-05-01
264 Cabezas Ayala, Ivan ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2297 = 2018-05-01
265 Castellanos Gomez, Alejandro ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2224 1 2018-05-01
266 Guerra Rivera, Salvador ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2350 = 2018-05-01
267 Plazuelo Pascual, Juan ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2330 = 2018-05-01
268 Martinez Fernandez, Adrian ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2306 1 2018-05-01
269 Martinez Lopez, David ESP 45 Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda [La Roda (Albacete)] 2368 1 2018-05-01
270 Kozul, Zdenko HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 7 [Hungary] 2617 1 2018-04-01
271 Kotz, Reinhard GER Oberliga Bayern 2017/2018 February 2018 [various] 2168 1 2018-03-01
272 Blaskowski, Johannes GER Oberliga Bayern 2017/2018 February 2018 [various] 2289 1 2018-03-01
273 Del Val, Moise SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2123 1 2018-03-01
274 Cocconcelli, Lorenzo SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2128 1 2018-03-01
275 Petrov, Nikita SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2573 = 2018-03-01
276 Misiano, Franco SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2192 1 2018-03-01
277 Alekseev, Evgeny SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2616 = 2018-03-01
278 Patuzzo, Fabrizio SUI New Open Lugano 2018 A [Lugano] 2347 1 2018-03-01
279 Homuth, Wolfgang GER Oberliga Bayern 2017/2018 January 2018 [various] 2208 1 2018-02-01
280 Horvath, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 5 [Hungary] 2520 = 2018-02-01
281 Pinter, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2543 1 2018-01-01
282 Indjic, Aleksandar HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2611 0 2018-01-01
283 Unzicker, Ferdinand, Dr. GER Oberliga Bayern 2017/2018 December 2017 [various] 2319 1 2018-01-01
284 Schmidt, Peter GER Oberliga Bayern 2017/2018 November 2017 [various] 2381 0 2017-12-01
285 Hitzler, Philipp GER Oberliga Bayern 2017/2018 November 2017 [various] 2279 1 2017-12-01
286 Juhasz, Armin HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2369 = 2017-12-01
287 Rezan, Sasa CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2430 1 2017-11-01
288 Plat, Vojtech CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2539 1 2017-11-01
289 Petkov, Vladimir CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2495 = 2017-11-01
290 Nemeth, Miklos CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2489 = 2017-11-01
291 Bogut, Zeljko CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2411 = 2017-11-01
292 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2514 = 2017-11-01
293 Tratar, Marko CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2465 = 2017-11-01
294 Saric, Ante CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2549 = 2017-11-01
295 Pezerovic, Edin GER Oberliga Bayern 2017/2018 October 2017 [various] 2421 = 2017-11-01
296 Scekic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2395 = 2017-10-01
297 Ivic, Velimir SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2394 0 2017-10-01
298 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 1 2017-10-01
299 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 = 2017-10-01
300 Tadic, Branko SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2476 = 2017-10-01
301 Mladenovic, Stefan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2324 = 2017-10-01
302 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 0 2017-10-01
303 Oparin, Grigoriy SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2616 = 2017-10-01
304 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2405 1 2017-10-01
305 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2436 = 2017-10-01
306 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 1 2017-10-01
307 Petakov, Uros SRB Kup "Svetozara Gligorica" 2017 [Novi Banovci] 2346 1 2017-06-01
308 Indjic, Dusan SRB Kup "Svetozara Gligorica" 2017 [Novi Banovci] 2291 1 2017-06-01
309 Solomunovic, Igor SRB Kup "Svetozara Gligorica" 2017 [Novi Banovci] 2402 = 2017-06-01
310 Radlovacki, Jovan SRB Kup "Svetozara Gligorica" 2017 [Novi Banovci] 2363 1 2017-06-01
311 Djuric, Stefan SRB Kup "Svetozara Gligorica" 2017 [Novi Banovci] 2424 = 2017-06-01
312 Carow, Annelen GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2123 1 2017-05-01
313 Tuomainen, Felix GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2269 1 2017-05-01
314 Kachiani-Gersinska, Ketino GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2366 1 2017-05-01
315 Moiseenko, Alexander GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2670 0 2017-05-01
316 Wenninger, Philipp GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2335 1 2017-05-01
317 Seyb, Alexander GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2407 = 2017-05-01
318 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2400 = 2017-05-01
319 Kvetny, Mark GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2377 = 2017-05-01
320 Nemeth, Zoltan HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2267 1 2017-04-01
321 Tica, Sven HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2379 1 2017-04-01
322 Odeev, Handszar HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2405 = 2017-04-01
323 Nabaty, Tamir HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2649 0 2017-04-01
324 Beshukov, Sergei HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2402 1 2017-04-01
325 Lizak, Peter HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2453 = 2017-04-01
326 Annaberdiev, Meilis HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2445 1 2017-04-01
327 Atabayev, Yusup HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2470 1 2017-04-01
328 Kovalev, Vladislav HUN Budapest Spring Festival 2017 [Budapest] 2598 0 2017-04-01
329 Porlan Minarro, Antonio ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2132 1 2017-02-01
330 Mahalakshmi, M ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2225 1 2017-02-01
331 Villegas, Pierre ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2374 1 2017-02-01
332 Peralta, Fernando ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2574 = 2017-02-01
333 Espinoza Palomino, Willyam ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2416 = 2017-02-01
334 Napoli, Nicolo ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2273 1 2017-02-01
335 Krysa, Leandro ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2491 = 2017-02-01
336 Gascon Del Nogal, Jose Rafael ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2446 0 2017-02-01
337 Harutjunyan, Gevorg ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2437 1 2017-02-01
338 Alvarez Morales, Miguel ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2125 = 2017-02-01
339 Valls Navarro, Sara ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2125 1 2017-02-01
340 Galiana Fernandez, Adrian ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2272 = 2017-02-01
341 Ortega Lopez, Mikel ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2258 1 2017-02-01
342 Sundararajan, Kidambi ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2420 0 2017-02-01
343 Renteria, Jorge ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2242 = 2017-02-01
344 Esquivias Quintero, Luis Manuel ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2182 1 2017-02-01
345 Lianes Garcia, Marcos ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2350 = 2017-02-01
346 Aranda Marin, Cristian ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2316 1 2017-02-01
347 Varriale, Luca ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2159 1 2017-01-01
348 Jakubiec, Edyta ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2237 1 2017-01-01
349 Jakubiec, Artur ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2493 = 2017-01-01
350 Solodovnichenko, Yuri ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2573 = 2017-01-01
351 Korneev, Oleg ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2590 0 2017-01-01
352 Guccione, Cristoforo ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2132 1 2017-01-01
353 Santagati, Alessandro ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2302 1 2017-01-01
354 Favaloro, Andrea ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2170 = 2017-01-01
355 Grasso, Gaetano ITA FE 3 dell'Etna [Nicolosi] 2151 = 2017-01-01
356 Sahil, Tickoo SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2164 1 2016-12-01
357 Kathmale, Sameer SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2294 = 2016-12-01
358 Tancik, Kristijan SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2289 1 2016-12-01
359 Chkhaidze, Nikoloz SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2259 = 2016-12-01
360 Tuna, Alp SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2375 1 2016-12-01
361 Steinberg, Nitzan SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2466 0 2016-12-01
362 Murtazin, Bulat SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2384 1 2016-12-01
363 Cabarkapa, Novak SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2418 = 2016-12-01
364 Tosic, Miroslav SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2389 1 2016-12-01
365 Radovanovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2334 = 2016-11-01
366 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2523 1 2016-11-01
367 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2548 = 2016-11-01
368 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2423 1 2016-11-01
369 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2459 1 2016-11-01
370 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2517 0 2016-11-01
371 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2505 = 2016-11-01
372 Grigoryan, Karen H. SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2544 = 2016-11-01
373 Pap, Misa SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2493 = 2016-11-01
374 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2537 = 2016-11-01
375 Markus, Robert SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2662 = 2016-11-01
376 Dizdarevic, Emir CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2455 = 2016-11-01
377 Bosiocic, Marin CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2607 1 2016-11-01
378 Fercec, Nenad CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2442 0 2016-11-01
379 Horvath, Csaba CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2497 = 2016-11-01
380 Draskovic, Luka CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2444 = 2016-11-01
381 Saric, Ante CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2540 = 2016-11-01
382 Rezan, Sasa CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2443 = 2016-11-01
383 Feller, Sebastien CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2573 = 2016-11-01
384 Brkic, Ante CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2579 = 2016-11-01
385 Reuker, Matthias GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2131 1 2016-09-01
386 Lutz, Bernhard GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2289 = 2016-09-01
387 Holtel, Jasper GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2258 1 2016-09-01
388 Izsak, Gyula GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2443 1 2016-09-01
389 Medvegy, Zoltan GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2548 = 2016-09-01
390 Lampert, Jonas GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2500 = 2016-09-01
391 Demchenko, Anton GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2611 = 2016-09-01
392 Kantans, Toms GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2504 1 2016-09-01
393 Stefansson, Hannes GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2577 = 2016-09-01
394 Bendayan Claros, Aaron ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2165 1 2016-08-01
395 Vehi Bach, Victor Manuel ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2311 = 2016-08-01
396 Aguero Jimenez, Luis Lazaro ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2424 = 2016-08-01
397 Fernandez Diaz, Cristian ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2285 1 2016-08-01
398 Martorell Aguado, Joan ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2219 1 2016-08-01
399 Grigoryan, Karen H. ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2604 = 2016-08-01
400 Cordova, Emilio ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2602 = 2016-08-01
401 Cruz, Cristhian ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2541 1 2016-08-01
402 Gomez Garrido, Camilo Ernesto ESP XXIV Open Internacional Ciutat de Montcada. Grupo A [Montcada i Reixac] 2546 0 2016-08-01
403 Predojevic, Borki BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2652 = 2016-08-01
404 Tadic, Branko BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2466 = 2016-08-01
405 Trkulja, Goran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2326 0 2016-08-01
406 Stojanovic, Dalibor BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2503 = 2016-08-01
407 Arsovic, Goran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2385 = 2016-08-01
408 Muratovic, Efim BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2391 1 2016-08-01
409 Draskovic, Luka BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2449 = 2016-08-01
410 Jankovic, Alojzije BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2575 = 2016-08-01
411 Palac, Mladen BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2631 = 2016-08-01
412 Zahour, Ivan CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2123 1 2016-07-01
413 Pajeken, Wolfgang CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2271 = 2016-07-01
414 Pultorak, Jan CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2285 1 2016-07-01
415 Maryasin, Boris CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2331 = 2016-07-01
416 Hnydiuk, Aleksander CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2381 1 2016-07-01
417 Fernandez, Daniel Howard CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2462 = 2016-07-01
418 Berzinsh, Roland CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2416 0 2016-07-01
419 Sylvan, Jacob CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2325 1 2016-07-01
420 Van Foreest, Lucas CZE Open Teplice 2016 [Teplice] 2375 1 2016-07-01
421 Rovcanin, Zeljko MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2145 1 2016-06-01
422 Savicevic, Vlatko MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2325 = 2016-06-01
423 Vujosevic, Vladimir MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2348 0 2016-06-01
424 Popadic, Dragan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2172 1 2016-06-01
425 Sekulic, Dusan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2249 1 2016-06-01
426 Nikac, Predrag MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2289 = 2016-06-01
427 Milovic, Aleksandra MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2226 = 2016-06-01
428 Kosic, Dragan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2507 1 2016-06-01
429 Nikcevic, Nebojsa MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2416 0 2016-06-01
430 Segura Santos, Luis ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2136 1 2016-05-01
431 Dantas, Carlos ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2136 = 2016-05-01
432 Fernandez Rodriguez, Jose A. ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2136 = 2016-05-01
433 Ferreira, Hugo Miguel Da Costa ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2136 1 2016-05-01
434 Garcia Martin, Marta ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2260 1 2016-05-01
435 Lopez Rivera, Jesus ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2337 1 2016-05-01
436 Baklan, Vladimir ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2617 = 2016-05-01
437 Pilgaard, Kim ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2377 1 2016-05-01
438 Granda Zuniga, Julio E ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2688 = 2016-05-01
439 Birklbauer, Toni AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2145 1 2016-02-01
440 Khalakhan, Jurij AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2242 1 2016-02-01
441 Bulmaga, Irina AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2383 = 2016-02-01
442 Hanisch, Joerg AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2145 = 2016-02-01
443 Schwabeneder, Florian AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2380 = 2016-02-01
444 Maki-Uuro, Miikka AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2345 = 2016-02-01
445 Gonda, Laszlo CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2549 = 2015-11-01
446 Georgiev, Kiril CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2607 = 2015-11-01
447 Dizdarevic, Emir CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2521 = 2015-11-01
448 Rezan, Sasa CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2429 = 2015-11-01
449 Draskovic, Luka CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2447 = 2015-11-01
450 Feller, Sebastien CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2622 = 2015-11-01
451 Tratar, Marko CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2477 1 2015-11-01
452 Spasov, Vasil CRO 24th CRO team Championship - 1B League_Men [Bol] 2539 = 2015-11-01
453 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2417 1 2015-10-01
454 Ratkovic, Miloje SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2359 = 2015-10-01
455 Mozetic, Dejan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2403 = 2015-10-01
456 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2436 1 2015-10-01
457 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2492 = 2015-10-01
458 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2394 1 2015-10-01
459 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2377 = 2015-10-01
460 Zlatanovic, Boroljub SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2374 1 2015-10-01
461 Pap, Misa SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2488 1 2015-10-01
462 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2520 = 2015-10-01
463 Popic, Boris BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2092 1 2015-07-01
464 Terzic, Ilijas BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2166 1 2015-07-01
465 Rasidovic, Sead BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2341 1 2015-07-01
466 Palac, Mladen BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2561 = 2015-07-01
467 Antipov, Mikhail Al. BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2523 = 2015-07-01
468 Dizdarevic, Emir BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2546 = 2015-07-01
469 Markus, Robert BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2628 = 2015-07-01
470 Mrndjic, Muamer BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2263 1 2015-07-01
471 Stojanovic, Dalibor BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2498 1 2015-07-01
472 Andrijevic, Milan SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2275 = 2015-07-01
473 Biljanic, Ljubomir SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2240 1 2015-07-01
474 Rajkovic, Mladen SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2295 1 2015-07-01
475 Gazik, Viktor SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2452 1 2015-07-01
476 Savic, Miodrag R SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2509 = 2015-07-01
477 Damljanovic, Branko SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2565 1 2015-07-01
478 Atalik, Suat SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2551 = 2015-07-01
479 Kovacevic, Aleksandar SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2487 = 2015-07-01
480 Lajthajm, Borko SRB SREBRNO JEZERO 2015 - A turnir [Srebrno jezero] 2441 1 2015-07-01
481 Simic, Dragisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2301 = 2015-06-01
482 Simonovic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2357 = 2015-06-01
483 Kojovic, Dragan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2386 1 2015-06-01
484 Stojanovic, Mihajlo SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2553 1 2015-06-01
485 Zlatanovic, Boroljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2378 = 2015-06-01
486 Vlahovic, Bogdan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2322 1 2015-06-01
487 Ristic, Nenad SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2442 0 2015-05-01
488 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2562 1 2015-05-01
489 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2516 = 2015-05-01
490 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2510 = 2015-05-01
491 Savic, Miodrag R SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2503 = 2015-05-01
492 Pavlovic, Milos SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2493 = 2015-05-01
493 Ratkovic, Milovan SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2403 = 2015-05-01
494 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2533 0 2015-05-01
495 Saric, Sinisa SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2412 = 2015-05-01
496 Antic, Dejan SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2469 0 2015-05-01
497 Ratkovic, Miloje SRB Serbian Championship 2015 [Vrbas] 2365 = 2015-05-01
498 Stanchev, Aleksandar BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2107 1 2015-03-01
499 Soldo, Robert BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2141 1 2015-03-01
500 Cvetkovic, Srdjan BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2291 1 2015-03-01
501 Voiska, Margarita BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2367 1 2015-03-01
502 Heberla, Bartlomiej BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2558 = 2015-03-01
503 Rusev, Krasimir BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2536 = 2015-03-01
504 Costachi, Mihnea BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2341 1 2015-03-01
505 Zajic, Milan BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2452 = 2015-03-01
506 Valsecchi, Alessio BUL 37th International Open Bulgarian Championship "Georgi Tringov Memorial" [Plovdiv] 2422 = 2015-03-01
507 Pierecker, Markus AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2156 1 2015-03-01
508 Karner, Christoph AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2316 = 2015-03-01
509 Markoja, Boris AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2306 = 2015-03-01
510 Sadilek, Peter AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2339 1 2015-03-01
511 Bagi, Mate AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2385 = 2015-03-01
512 Bellia, Fabrizio AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2405 0 2015-03-01
513 Spindelboeck, Gernot AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2292 1 2015-03-01
514 Tomazini, Zan AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2390 = 2015-03-01
515 Pikula, Dejan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2461 0 2014-11-01
516 Palac, Mladen CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2561 0 2014-11-01
517 Zaja, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2481 0 2014-11-01
518 Bosiocic, Marin CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2548 = 2014-11-01
519 Kurajica, Bojan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2511 1 2014-11-01
520 Lenic, Luka CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2653 = 2014-11-01
521 Medak, Bojan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2415 = 2014-11-01
522 Leventic, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2454 = 2014-11-01
523 Arnaudov, G. Petar CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2436 = 2014-11-01
524 Jocev, Milan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2197 1 2014-10-01
525 Ratkovic, Miloje SRB Serbian League 2014 [Palic] 2359 1 2014-10-01
526 Radlovacki, Jovan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2427 = 2014-10-01
527 Antic, Dejan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2485 = 2014-10-01
528 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2014 [Palic] 2515 = 2014-10-01
529 Lukic, Milutin SRB 5. Open International Championship of Vojvodina 2014 [Novi Sad] 2127 1 2014-08-01
530 Popovic, Milan S SRB 5. Open International Championship of Vojvodina 2014 [Novi Sad] 2218 1 2014-08-01
531 Draskovic, Luka SRB 5. Open International Championship of Vojvodina 2014 [Novi Sad] 2340 = 2014-08-01
532 Egorov, Evgeny SRB 5. Open International Championship of Vojvodina 2014 [Novi Sad] 2358 0 2014-08-01
533 Lukajic, Bojan SRB 5. Open International Championship of Vojvodina 2014 [Novi Sad] 2153 = 2014-08-01
534 Banov, Boil BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2159 1 2014-07-01
535 Ekdyshman, Mikhail BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2368 = 2014-07-01
536 Aulia, Medina Warda BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2351 1 2014-07-01
537 Mgeladze, Tamaz BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2198 1 2014-07-01
538 Kravtsiv, Martyn BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2587 0 2014-07-01
539 Soltanici, Ruslan BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2346 1 2014-07-01
540 Solak, Dragan BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2627 = 2014-07-01
541 Akopian, Vladimir BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2667 0 2014-07-01
542 Farid, Firman Syah BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2399 0 2014-07-01
543 Abdel Elah, Ahmed BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2167 1 2014-07-01
544 Farid, Firman Syah BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2399 = 2014-07-01
545 Tari, Aryan BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2402 = 2014-07-01
546 Galinsky, Timofey BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2427 = 2014-07-01
547 Tonkov, Boyan BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2289 1 2014-07-01
548 Arnaudov, G. Petar BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2457 1 2014-07-01
549 Hracek, Zbynek BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2628 = 2014-07-01
550 Grandelius, Nils BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2587 0 2014-07-01
551 Cabarkapa, Novak SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2392 = 2014-05-01
552 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2523 = 2014-05-01
553 Lajthajm, Borko SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2539 0 2014-05-01
554 Sarenac, Ivan SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2407 = 2014-05-01
555 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2566 1 2014-05-01
556 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2610 = 2014-05-01
557 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2583 = 2014-05-01
558 Nestorovic, Nikola SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2427 1 2014-05-01
559 Sedlak, Nikola SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2568 = 2014-05-01
560 Nestorovic, Dejan SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2422 0 2014-05-01
561 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2631 = 2014-05-01
562 Kalinina, Olga FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2303 1 2014-04-01
563 Kukov, Velislav FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2399 0 2014-04-01
564 Goczo, Melinda FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2227 1 2014-04-01
565 Clery, Nicolas FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2355 1 2014-04-01
566 Yagupov, Igor FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2393 = 2014-04-01
567 Kanmazalp, Ogulcan FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2416 0 2014-04-01
568 Schmit, Vincent FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2153 1 2014-04-01
569 Solomon, Kenny FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2350 1 2014-04-01
570 Monroy, Charles FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2431 = 2014-04-01
571 Balogh, Csaba HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 6-7 [HUN] 2651 0 2014-04-01
572 Dragnev, Valentin AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2147 1 2014-02-01
573 Schelle, Artur AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2199 1 2014-02-01
574 Kantans, Toms AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2412 = 2014-02-01
575 Wallner, Joachim AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2368 1 2014-02-01
576 Diermair, Andreas AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2449 = 2014-02-01
577 Deglmann, Ludwig AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2349 1 2014-02-01
578 Abdumalik, Zhansaya AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2341 1 2014-02-01
579 Gonda, Laszlo HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 3-4 [Hungary] 2543 0 2013-12-01
580 Ozveren, Ali Bulent TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2166 1 2013-11-01
581 Baciu, Diana TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2292 0 2013-11-01
582 Bilgin, Murat Evrensel TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2166 1 2013-11-01
583 Ozalp, Burak TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2166 1 2013-11-01
584 Rahmanov, Shahriyar TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2262 = 2013-11-01
585 Yanik, M.talha TUR IV.Gebze Municipality Liberation Move Chess Tournament Open [Kocaeli] 2166 = 2013-11-01
586 Miljkovic, Mihajlo SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2270 = 2013-10-01
587 Lajthajm, Borko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2494 = 2013-10-01
588 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2503 = 2013-10-01
589 Sredojevic, Ivan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2413 = 2013-10-01
590 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2346 1 2013-10-01
591 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2552 = 2013-10-01
592 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2488 1 2013-10-01
593 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2378 = 2013-10-01
594 Benkovic, Petar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2428 0 2013-10-01
595 Rajkovic, Dusan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2394 1 2013-10-01
596 Vojinovic, Goran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2454 = 2013-10-01
597 Khenkin, Igor CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2617 = 2013-10-01
598 Gonda, Laszlo CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2524 = 2013-10-01
599 Lalic, Bogdan CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2476 = 2013-10-01
600 Berescu, Alin-Mile CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2470 1 2013-10-01
601 Brkic, Ante CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2578 = 2013-10-01
602 Palac, Mladen CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2562 = 2013-10-01
603 Saric, Ivan CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2627 = 2013-10-01
604 Rezan, Sasa CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2456 1 2013-10-01
605 Hracek, Zbynek CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2635 = 2013-10-01
606 Pikula, Dejan BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2482 = 2013-07-01
607 Perunovic, Milos BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2628 = 2013-07-01
608 Konjicanin, Muris BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2286 1 2013-07-01
609 Kovacevic, Aleksandar BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2557 = 2013-07-01
610 Kosic, Dragan BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2501 = 2013-07-01
611 Brkic, Ante BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2584 1 2013-07-01
612 Miljkovic, Miroslav D BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2462 = 2013-07-01
613 Tomic, Bosko BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2430 = 2013-07-01
614 Nestorovic, Nikola BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2405 1 2013-07-01
615 Stojanovic, Dobrisav SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2337 = 2013-06-01
616 Lajthajm, Borko SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2466 1 2013-06-01
617 Bogosavljevic, Boban SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2549 = 2013-06-01
618 Govedarica, Radovan SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2417 1 2013-06-01
619 Izsak, Gyula HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2471 1 2013-05-01
620 Mihok, Oliver HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2435 = 2013-05-01
621 Marinkovic, Ivan HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2443 = 2013-05-01
622 Acs, Peter HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2586 = 2013-05-01
623 Ojaos Penalver, Abel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2162 1 2013-05-01
624 Fernandez Fernandez, Juan Carlos ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2162 1 2013-05-01
625 Santos, Antonio P ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2247 1 2013-05-01
626 Starostits, Ilmars ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2470 = 2013-05-01
627 Suba, Mihai ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2414 = 2013-05-01
628 Espinosa Aranda, Angel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2414 1 2013-05-01
629 Korneev, Oleg ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2609 = 2013-05-01
630 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2500 = 2013-05-01
631 Arribas Lopez, Angel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2478 1 2013-05-01
632 Brenjo, Slavisa SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2516 = 2013-05-01
633 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2519 = 2013-05-01
634 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2569 = 2013-05-01
635 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2536 = 2013-05-01
636 Perunovic, Miodrag SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2434 = 2013-05-01
637 Ratkovic, Milovan SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2296 = 2013-05-01
638 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2512 = 2013-05-01
639 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2571 = 2013-05-01
640 Sedlak, Nikola SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2577 = 2013-05-01
641 Savic, Miodrag R SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2539 = 2013-05-01
642 Tosic, Miroslav SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2412 = 2013-05-01
643 Cvetkovic, Srdjan SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2389 1 2013-05-01
644 Marechal, Andy FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2354 = 2013-04-01
645 Grekh, Andrey FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2373 1 2013-04-01
646 Dumitrache, Dragos-Nicolae FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2440 = 2013-04-01
647 Aghasaryan, Robert FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2425 1 2013-04-01
648 Nemcova, Katerina FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2368 = 2013-04-01
649 Sharif, Mehrshad FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2444 1 2013-04-01
650 Lalic, Bogdan FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2478 = 2013-04-01
651 Jianu, Vlad-Cristian FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2500 0 2013-04-01
652 Hopman, Pieter FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2347 1 2013-04-01
653 Schett, Franz AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 1 2013-03-01
654 Rathgeb, Hubert AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 1 2013-03-01
655 Zoernpfenning, Siegfried AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 = 2013-03-01
656 Hicker, Harald AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 = 2013-03-01
657 Poenisch, Eckehard AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2203 1 2013-03-01
658 Piotraschke, Jens, Dr. AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 1 2013-03-01
659 Schnider, Gert AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2311 0 2013-03-01
660 Dimitriadis, Michael AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2174 1 2013-03-01
661 Smeets, Jan UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2614 = 2013-01-01
662 Skoberne, Jure UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2549 0 2013-01-01
663 Pap, Misa SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2513 1 2012-11-01
664 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2467 1 2012-11-01
665 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2396 = 2012-11-01
666 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2445 0 2012-11-01
667 Popovic, Milos T SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2383 1 2012-11-01
668 Martic, Ivan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2389 = 2012-11-01
669 Stankovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2359 = 2012-11-01
670 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2384 1 2012-11-01
671 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2512 = 2012-11-01
672 Rios, Cristhian Camilo TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2398 1 2012-10-01
673 Skoberne, Jure TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2552 = 2012-10-01
674 Gaealafshwe, Barileng TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2179 1 2012-10-01
675 Labib, Ibrahim Hasan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2429 1 2012-10-01
676 Gopal, G.n. TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2550 0 2012-10-01
677 Hug, Werner TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 = 2012-10-01
678 Rosell, Sven DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2179 1 2012-09-01
679 Eriksson, Christian DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2179 1 2012-09-01
680 Rossen, Claus DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2223 1 2012-09-01
681 Blomqvist, Erik DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2457 1 2012-09-01
682 Cheparinov, Ivan DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2677 0 2012-09-01
683 Zude, Erik Dr DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2384 1 2012-09-01
684 Svane, Rasmus DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2367 = 2012-09-01
685 Aagaard, Jacob DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2506 = 2012-09-01
686 Bekker-Jensen, Simon DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2394 1 2012-09-01
687 Halkias, Stelios DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2570 = 2012-09-01
688 Hoang, Thanh Trang HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2446 = 2012-07-01
689 Portisch, Lajos HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2523 1 2012-07-01
690 Izsak, Gyula HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2474 1 2012-07-01
691 Hujbert, Florian HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2387 1 2012-07-01
692 Horvath, Tamas HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2440 1 2012-07-01
693 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2525 1 2012-07-01
694 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2523 = 2012-07-01
695 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2625 = 2012-07-01
696 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2645 0 2012-07-01
697 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2430 1 2012-07-01
698 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 = 2012-07-01
699 Abramovic, Bosko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2460 = 2012-07-01
700 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 = 2012-07-01
701 Bodiroga, Predrag SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2397 1 2012-07-01
702 Markovic, Miroslav SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2480 1 2012-07-01
703 Sedlak, Nikola SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2593 = 2012-07-01
704 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2520 1 2012-07-01
705 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2555 = 2012-07-01
706 Pavlovic, Nebojsa SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2332 1 2012-07-01
707 Pap, Misa SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2504 = 2012-07-01
708 Arsovic, Zoran SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2455 1 2012-07-01
709 Radovic, Janko SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2148 1 2012-07-01
710 Milosevic, Aleksandar SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2292 = 2012-07-01
711 Cabrilo, Goran BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2477 = 2012-07-01
712 Sedlak, Nikola BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2556 = 2012-07-01
713 Jankovic, Alojzije BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2564 = 2012-07-01
714 Kovacevic, Blazimir BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2455 1 2012-07-01
715 Tadic, Branko BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2506 = 2012-07-01
716 Palac, Mladen BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2604 = 2012-07-01
717 Miskovic, Ivica BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2186 1 2012-07-01
718 Kovacevic, Aleksandar BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2557 = 2012-07-01
719 Berkes, Ferenc BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2696 0 2012-07-01
720 Frois, Antonio FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2347 = 2012-05-01
721 Stojanovic, Andjelija FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2324 1 2012-05-01
722 Alhuwar, Jasem FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2241 = 2012-05-01
723 Sequera Paolini, Jose FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2405 1 2012-05-01
724 Nikcevic, Nebojsa FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2419 = 2012-05-01
725 Rombaldoni, Axel FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2464 = 2012-05-01
726 Giffard, Nicolas FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2361 = 2012-05-01
727 Gara, Anita FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2341 1 2012-05-01
728 Horvath, Adam FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2487 = 2012-05-01
729 Kigel, Dmytro BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2235 1 2012-05-01
730 Kryvoruchko, Yuriy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2666 0 2012-05-01
731 Grandadam, Nicolas BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2361 1 2012-05-01
732 Azarov, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2667 0 2012-05-01
733 Goumas, Georgios BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2398 1 2012-05-01
734 Khalifman, Alexander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2649 = 2012-05-01
735 Iordachescu, Viorel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2644 = 2012-05-01
736 Boruchovsky, Avital BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2333 1 2012-05-01
737 Fridman, Daniel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2653 0 2012-05-01
738 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 0 2012-05-01
739 Sulek, Viliam AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2173 1 2012-03-01
740 Druckenthaner, Andreas AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2303 1 2012-03-01
741 Alvir, Aco AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2353 1 2012-03-01
742 Boskovic, Drasko AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2421 = 2012-03-01
743 Kovacevic, Blazimir AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2460 = 2012-03-01
744 Moser, Eva AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2448 1 2012-03-01
745 Horvath, Jozsef AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2531 = 2012-03-01
746 Markoja, Sebastijan SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2173 1 2012-03-01
747 Sivic, Jernej SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2173 1 2012-03-01
748 Milenkovic, Mladen SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2396 = 2012-03-01
749 Ceschia, Ivano SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2319 = 2012-03-01
750 Zupancic, Jernej SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2173 1 2012-03-01
751 Zorko, Jure SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2460 = 2012-03-01
752 Kokol, Peter SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2271 = 2012-03-01
753 Tomazini, Zan SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2262 0 2012-03-01
754 Znidarcic, Andrej SLO HIT Open 2012 - tournament A [Nova Gorica] 2173 1 2012-03-01
755 Bojovic, Dusan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2320 1 2011-11-01
756 Novoselski, Zoran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2384 0 2011-11-01
757 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2177 1 2011-11-01
758 Markovic, Milan D SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2275 1 2011-11-01
759 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2520 = 2011-11-01
760 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2458 0 2011-11-01
761 Bodiroga, Predrag SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2395 1 2011-11-01
762 Bozic, Milan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2462 1 2011-11-01
763 Pikula, Dejan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2532 = 2011-11-01
764 Smith, Bryan G CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2497 = 2011-11-01
765 Sesar, Ante CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2179 1 2011-11-01
766 Plenca, Julijan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2334 1 2011-11-01
767 Saric, Ibro CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2560 = 2011-11-01
768 Georgiev, Vladimir CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2574 = 2011-11-01
769 Bogut, Zeljko CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2438 1 2011-11-01
770 Bilic, Mario CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2301 = 2011-11-01
771 Horvath, Csaba CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2517 = 2011-11-01
772 Dizdarevic, Emir CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2489 = 2011-11-01
773 Hovenga, Alje NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2221 1 2011-09-01
774 Klein, David NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2366 1 2011-09-01
775 Pruijssers, Roeland NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2461 = 2011-09-01
776 Bosboom, Manuel NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2399 1 2011-09-01
777 Lenderman, Aleksandr NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2525 1 2011-09-01
778 Sedlak, Nikola NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2580 = 2011-09-01
779 Adhiban, B. NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2542 = 2011-09-01
780 Van Assendelft, Floris NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2393 1 2011-09-01
781 Tan, Matthew NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2400 = 2011-09-01
782 Kozarcanin, Sead BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2153 1 2011-07-01
783 Dumpor, Atif BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2383 1 2011-07-01
784 Milanovic, Danilo BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2494 1 2011-07-01
785 Lenic, Luka BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2637 = 2011-07-01
786 Parligras, Mircea-Emilian BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2626 0 2011-07-01
787 Can, Emre BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2487 = 2011-07-01
788 Smeets, Jan BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2647 = 2011-07-01
789 Firat, Burak BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2380 1 2011-07-01
790 Kurajica, Bojan BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2531 1 2011-07-01
791 Jovic, Stevan SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2291 1 2011-07-01
792 Roganovic, Milos SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2476 = 2011-07-01
793 Milanovic, Danilo SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2494 = 2011-07-01
794 Kojovic, Dragan SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2374 1 2011-07-01
795 Milosevic, Aleksandar SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2280 1 2011-07-01
796 Savic, Miodrag R SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2512 = 2011-07-01
797 Jurkovic, Ante CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2342 = 2011-07-01
798 Leventic, Ivan CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2481 1 2011-07-01
799 Rogulj, Branko CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2390 = 2011-07-01
800 Cebalo, Miso CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2480 0 2011-07-01
801 Drmic, Tomislav CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2280 1 2011-07-01
802 Kosir, Franci CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2153 1 2011-07-01
803 Kerpe, Andreas CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2172 1 2011-07-01
804 Kelecevic, Nedeljko CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2279 1 2011-07-01
805 Franic, Milan CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2381 = 2011-07-01
806 Skytte, Rasmus CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2399 = 2011-07-01
807 Aguera Naredo, Javier CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2353 = 2011-07-01
808 Zsinka, Laszlo CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2285 1 2011-07-01
809 Tjomsland, Stig CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2378 1 2011-07-01
810 Doric, Darko CRO 25th Open Pula 2011 [Pula] 2456 1 2011-07-01
811 Fischer, Gerd AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2157 1 2011-03-01
812 Mazet, Julien AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2157 1 2011-03-01
813 Kelecevic, Nedeljko AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2281 1 2011-03-01
814 Okhotnik, Vladimir AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2428 = 2011-03-01
815 Kreisl, Robert AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2398 = 2011-03-01
816 Hartl, Daniel AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2242 0 2011-03-01
817 Mueller, Marcus AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2159 1 2011-03-01
818 Dietmayer-Kraeutler, Marco AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2237 1 2011-03-01
819 Csonka, Attila Istvan AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2378 1 2011-03-01
820 Drljevic, Ljilja CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2298 1 2011-01-01
821 Rukavina, Josip CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2421 1 2011-01-01
822 Lenic, Luka CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2619 = 2011-01-01
823 Predojevic, Borki CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2632 = 2011-01-01
824 Saric, Ivan CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2574 = 2011-01-01
825 Berescu, Alin-Mile CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2468 = 2011-01-01
826 Stevic, Hrvoje CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2621 = 2011-01-01
827 Baron, Tal CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2455 1 2011-01-01
828 Kozul, Zdenko CRO 4th Open Mediterranean 2017 Rijeka 2010 - A [Rijeka] 2595 = 2011-01-01
829 Trisic, Dragan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2146 1 2011-01-01
830 Stojkovic, Miroljub SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2242 1 2011-01-01
831 Savicevic, Vlatko SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2348 1 2011-01-01
832 Podinic, Vladimir SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2412 = 2011-01-01
833 Barlov, Dragan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2467 = 2011-01-01
834 Drenchev, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2507 0 2011-01-01
835 Bergsson, Snorri SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2304 1 2011-01-01
836 Krstic, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2336 1 2011-01-01
837 Nestorovic, Dejan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2397 = 2011-01-01
838 Marinkovic, Ivan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2422 = 2010-11-01
839 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2477 = 2010-11-01
840 Pap, Misa SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2509 = 2010-11-01
841 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2461 0 2010-11-01
842 Popovic, Milos T SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2401 = 2010-11-01
843 Pavlovic, Milos M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2483 = 2010-11-01
844 Kosanovic, Goran A SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2375 1 2010-11-01
845 Djerfi, Karolj SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2359 = 2010-11-01
846 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2455 = 2010-11-01
847 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2449 1 2010-11-01
848 Mohajerin, Peyman SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2366 = 2010-11-01
849 Hoffmann, Paul SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2372 1 2010-11-01
850 Swinkels, Robin SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2478 = 2010-11-01
851 Burg, Twan SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2455 = 2010-11-01
852 Ahmadinia, Ebrahim SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2414 = 2010-11-01
853 Kurmann, Oliver SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2452 1 2010-11-01
854 Benidze, Davit SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2504 0 2010-11-01
855 Nestorovic, Nikola SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2420 = 2010-11-01
856 Gaehler, Marco SUI 11th World University Chess Champ.ship (men) [Zurich] 2292 1 2010-11-01
857 Marjanovic, Dejan SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2164 1 2010-09-01
858 Andrejevic, Milorad SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2217 = 2010-09-01
859 Popovic, Dobrivoj SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2221 1 2010-09-01
860 Cvetanovic, Uros SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2206 1 2010-09-01
861 Mihic, Vladimir SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2241 1 2010-09-01
862 Drazic, Sinisa SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2535 = 2010-09-01
863 Nestorovic, Nikola SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2420 = 2010-09-01
864 Kryakvin, Dmitry SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2603 = 2010-09-01
865 Petakov, Uros SRB First International Chess Championship of Vojvodina [Novi Sad] 2358 1 2010-09-01
866 Perunovic, Miodrag   2439 1 2009-11-01
867 Milutinovic, Dejan D   2152 1 2009-11-01
868 Ostojic, Nikola   2412 1 2009-11-01
869 Jeremic, Veljko   2494 = 2009-11-01
870 Nadj Hedjesi, Balind   2454 1 2009-11-01
871 Novoselski, Zoran   2412 1 2009-11-01
872 Arsovic, Goran   2439 = 2009-11-01
873 Aleksic, Zvonimir   2151 1 2009-09-01
874 Cabarkapa, Spasoje   2233 1 2009-09-01
875 Munizaba, Slobodan   2327 1 2009-09-01
876 Grujic, Zoran   2338 0 2009-09-01
877 Rogac, Srdjan   2295 1 2009-09-01
878 Popovic, Milos T   2424 1 2009-09-01
879 Stankovic, Milos   2306 = 2009-09-01
880 Mozetic, Dejan   2392 = 2009-09-01
881 Nadj Hedjesi, Balind   2463 1 2009-09-01
882 Lukacs, Peter   2423 1 2009-07-01
883 Kosic, Dragan   2510 = 2009-07-01
884 Mikhalevski, Victor   2602 0 2009-07-01
885 Goric, Esad   2386 0 2009-07-01
886 Novakovic, Dragan   2288 1 2009-07-01
887 Markovic, Milovan   2239 1 2009-07-01
888 Zivkovic, Vladislav   2240 1 2009-07-01
889 Srdjanov, Steva   2273 1 2009-07-01
890 Pavlovic, Vladimir   2198 1 2009-01-01
891 Runic, Zoran   2441 = 2009-01-01
892 Kosanovic, Goran A   2393 1 2008-10-01
893 Pavlovic, Milos M   2537 1 2008-10-01
894 Perunovic, Miodrag   2419 1 2008-10-01
895 Rajkovic, Dusan   2476 = 2008-10-01
896 Dudukovic, Nikola   2200 1 2008-10-01
897 Nestorovic, Nikola   2422 0 2008-10-01
898 Groszpeter, Attila   2540 = 2008-07-01
899 Antal, Gergely   2456 1 2008-07-01
900 Hoang, Thanh Trang   2466 = 2008-07-01
901 Hera, Imre Jr.   2544 = 2008-07-01
902 Arnaudov, G Petar   2366 = 2008-04-01
903 Dimitrov, Radoslav   2332 = 2008-04-01
904 Hoelzl, Franz   2374 1 2008-04-01
905 Fercec, Nenad   2487 0 2008-04-01
906 Zaja, Ivan   2467 = 2008-04-01
907 Franic, Milan   2401 1 2008-04-01
908 Zelic, Mladen   2286 1 2008-04-01
909 Cvitan, Ognjen   2543 0 2008-04-01
910 Feletar, Darko   2367 = 2008-04-01
911 Biti, Ozren   2394 1 2008-04-01
912 Kuljasevic, Davorin   2464 = 2008-04-01
913 Drazic, Sinisa   2489 = 2008-04-01
914 Brkic, Ante   2558 = 2008-04-01
915 Plenkovic, Zdenko   2370 1 2008-04-01
916 Miladinovic, Igor   2604 = 2008-04-01
917 Milanovic, Danilo   2510 = 2008-04-01
918 Pavlovic, Milos M   2457 0 2008-04-01
919 Saric, Ante   2438 = 2008-04-01
920 Zubak, Zeljko   2206 1 2008-04-01
921 Kalajzic, Ivan   2214 1 2008-04-01
922 Mestrovic, Zvonimir   2310 1 2008-04-01
923 Farago, Ivan   2475 = 2008-04-01
924 Sax, Gyula   2509 1 2008-04-01
925 Kozul, Zdenko   2600 = 2008-04-01
926 Medic, Mirjana   2248 1 2008-04-01