Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Wojtaszek, Radoslaw

Večiti šah lista

Wojtaszek, Radoslaw

# Wojtaszek, Radoslaw turnir elo rezultat FIDE lista
1 Edouard, Romain SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2649 = 2020-08-01
2 Anton Guijarro, David SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2703 = 2020-08-01
3 Adams, Michael SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2701 = 2020-08-01
4 Naiditsch, Arkadij SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2626 1 2020-08-01
5 Harikrishna, Pentala SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2719 0 2020-08-01
6 Keymer, Vincent SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2558 = 2020-08-01
7 Studer, Noel SUI Grandmaster Tournament Biel 2020 [Biel] 2580 1 2020-08-01
8 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2680 = 2020-03-01
9 Gazik, Viktor CZE Extraliga 2019/2020 r5-6 [various] 2501 = 2020-02-01
10 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2019/2020 r5-6 [various] 2597 = 2020-02-01
11 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2609 1 2020-01-01
12 Vrolijk, Liam GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2467 = 2020-01-01
13 Andreikin, Dmitry ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2724 = 2020-01-01
14 Andreikin, Dmitry ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2724 = 2020-01-01
15 Laznicka, Viktor GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2667 1 2019-12-01
16 Yilmaz, Mustafa GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2595 = 2019-12-01
17 Sedlak, Nikola GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2557 = 2019-12-01
18 Dragnev, Valentin GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2550 = 2019-12-01
19 Vallejo Pons, Francisco GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2694 = 2019-12-01
20 Volodin, Aleksandr GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2491 1 2019-12-01
21 Parligras, Mircea-Emilian GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2629 = 2019-12-01
22 Vitiugov, Nikita GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2732 = 2019-12-01
23 Grischuk, Alexander GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2764 = 2019-12-01
24 Grischuk, Alexander GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2764 = 2019-12-01
25 Christiansen, Johan-Sebast RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2558 0 2019-11-01
26 Christiansen, Johan-Sebast RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2558 0 2019-11-01
27 Bachmann, Axel ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2629 = 2019-11-01
28 Tari, Aryan ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2630 1 2019-11-01
29 Adhiban, B. ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2639 = 2019-11-01
30 Melkumyan, Hrant ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2650 1 2019-11-01
31 Fedoseev, Vladimir ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 0 2019-11-01
32 Demchenko, Anton ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2655 1 2019-11-01
33 Shirov, Alexei ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 = 2019-11-01
34 Kovalev, Vladislav ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2661 0 2019-11-01
35 Lupulescu, Constantin ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 = 2019-11-01
36 Mamedov, Rauf ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2645 1 2019-11-01
37 Maghsoodloo, Parham ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 = 2019-11-01
38 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2579 1 2019-10-01
39 Tomczak, Jacek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2628 1 2019-10-01
40 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2518 = 2019-10-01
41 Brodowski, Piotr POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2430 1 2019-10-01
42 Piorun, Kacper POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2660 1 2019-10-01
43 Harikrishna, Pentala POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2738 = 2019-10-01
44 Radjabov, Teimour GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2759 = 2019-08-01
45 Fridman, Daniel GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2638 1 2019-08-01
46 Kulaots, Kaido GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2560 = 2019-08-01
47 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2775 = 2019-08-01
48 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2672 = 2019-08-01
49 Rapport, Richard GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2735 = 2019-08-01
50 Dominguez Perez, Leinier GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2760 = 2019-08-01
51 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2781 1 2019-06-01
52 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2781 = 2019-06-01
53 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2739 = 2019-06-01
54 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2739 1 2019-06-01
55 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2773 = 2019-06-01
56 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2773 = 2019-06-01
57 Ganguly, Surya Shekhar GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2654 = 2019-05-01
58 Stark, Lars GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2362 1 2019-05-01
59 Keymer, Vincent GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2509 1 2019-04-01
60 Saric, Ivan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2703 = 2019-04-01
61 Miton, Kamil GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2590 = 2019-04-01
62 Khenkin, Igor GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2546 = 2019-04-01
63 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 = 2019-04-01
64 Rapport, Richard CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2738 1 2019-04-01
65 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 = 2019-04-01
66 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 = 2019-04-01
67 Navara, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2739 = 2019-04-01
68 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
69 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
70 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 = 2019-04-01
71 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
72 Prusikin, Michael GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2518 = 2019-01-01
73 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2535 0 2019-01-01
74 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
75 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
76 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
77 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 0 2018-12-01
78 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
79 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
80 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 0 2018-12-01
81 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
82 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
83 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 0 2018-12-01
84 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2674 = 2018-12-01
85 Sprenger, Jan Michael, Dr. GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2490 = 2018-12-01
86 Priasmoro, Novendra GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2498 1 2018-11-01
87 Fernandes, Antonio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2389 1 2018-11-01
88 Nepomniachtchi, Ian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2768 0 2018-11-01
89 Bacrot, Etienne GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2678 1 2018-11-01
90 Eljanov, Pavel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2703 = 2018-11-01
91 Radjabov, Teimour GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2751 = 2018-11-01
92 Sargissian, Gabriel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2691 = 2018-11-01
93 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
94 Yu, Yangyi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2765 = 2018-11-01
95 Harikrishna, Pentala GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2743 = 2018-11-01
96 Elsness, Frode GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2450 1 2018-11-01
97 Carlsen, Magnus GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2839 = 2018-11-01
98 Mastrovasilis, Dimitrios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2595 = 2018-11-01
99 Efimenko, Zahar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2641 1 2018-11-01
100 Wang, Hao GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2722 = 2018-11-01
101 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2820 = 2018-11-01
102 Munguntuul, Batkhuyag ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2422 = 2018-11-01
103 Ladron De Guevara Pinto, Paolo ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2427 1 2018-11-01
104 Hess, Robert ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2574 1 2018-11-01
105 Vaibhav, Suri ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2597 1 2018-11-01
106 Svane, Rasmus ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2595 1 2018-11-01
107 Wang, Hao ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2722 = 2018-11-01
108 Adams, Michael ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2712 1 2018-11-01
109 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2721 = 2018-11-01
110 Protaziuk, Grzegorz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2334 1 2018-10-01
111 Kuzmicz, Krystian POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2465 1 2018-10-01
112 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2502 = 2018-10-01
113 Meier, Georg GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2627 = 2018-08-01
114 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2792 = 2018-08-01
115 Duda, Jan-Krzysztof GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2737 0 2018-08-01
116 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2757 = 2018-08-01
117 Giri, Anish GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2781 = 2018-08-01
118 Kovalev, Vladislav GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2655 = 2018-08-01
119 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2672 = 2018-08-01
120 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2599 1 2018-07-01
121 Tomczak, Jacek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2598 = 2018-07-01
122 Nasuta, Grzegorz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2490 1 2018-07-01
123 Yankelevich, Lev GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2411 1 2018-06-01
124 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2451 = 2018-06-01
125 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2630 = 2018-06-01
126 Piorun, Kacper POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2633 = 2018-06-01
127 Bartel, Mateusz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2604 1 2018-06-01
128 Socko, Bartosz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2593 = 2018-06-01
129 Tomczak, Jacek POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2589 = 2018-06-01
130 Gajewski, Grzegorz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2599 = 2018-06-01
131 Duda, Jan-Krzysztof POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2724 0 2018-06-01
132 Mista, Aleksander POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2590 0 2018-06-01
133 Krasenkow, Michal POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2628 1 2018-06-01
134 Sadzikowski, Daniel POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2588 = 2018-06-01
135 Zelbel, Patrick GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2440 1 2018-05-01
136 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2589 = 2018-05-01
137 Jurcik, Marian CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2460 1 2018-05-01
138 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2674 1 2018-05-01
139 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2539 = 2018-05-01
140 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
141 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
142 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 = 2018-05-01
143 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
144 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 0 2018-05-01
145 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
146 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
147 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 1 2018-05-01
148 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 = 2018-05-01
149 Neverov, Valeriy GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2480 1 2018-04-01
150 Deac, Bogdan-Daniel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2572 0 2018-04-01
151 Kalashian, David GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2399 1 2018-04-01
152 Moroni, Luca Jr GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2559 1 2018-04-01
153 Yilmaz, Mustafa GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2619 1 2018-04-01
154 Saric, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2657 1 2018-04-01
155 Najer, Evgeniy GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2683 = 2018-04-01
156 Demchenko, Anton GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2672 1 2018-04-01
157 Jones, Gawain C B GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2651 = 2018-04-01
158 Korobov, Anton GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2664 = 2018-04-01
159 Sjugirov, Sanan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2652 = 2018-04-01
160 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2626 1 2018-03-01
161 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2666 = 2018-03-01
162 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2711 = 2018-01-01
163 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2651 = 2018-01-01
164 Nikolaidis, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 = 2017-12-01
165 Adams, Michael GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2727 1 2017-12-01
166 Nisipeanu, Liviu-Dieter GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2672 = 2017-12-01
167 Zhigalko, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2638 = 2017-12-01
168 Grischuk, Alexander GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2785 = 2017-12-01
169 Gelfand, Boris GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2737 = 2017-12-01
170 Aronian, Levon GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2801 = 2017-12-01
171 Edouard, Romain GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 = 2017-12-01
172 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2504 = 2017-12-01
173 Studer, Noel GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2471 = 2017-12-01
174 Mista, Aleksander POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2597 = 2017-12-01
175 Vovk, Yuri POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2610 1 2017-12-01
176 Bartel, Mateusz POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2613 = 2017-11-01
177 Jakubowski, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2529 1 2017-11-01
178 Tomczak, Jacek POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2583 1 2017-11-01
179 Efimenko, Zahar TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2636 = 2017-11-01
180 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
181 Kazakovskiy, Valeriy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2420 1 2017-11-01
182 Inarkiev, Ernesto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2693 = 2017-11-01
183 Nisipeanu, Liviu-Dieter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2672 1 2017-11-01
184 Naiditsch, Arkadij TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2702 = 2017-11-01
185 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2654 = 2017-11-01
186 Heimann, Andreas GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2578 = 2017-11-01
187 El Debs, Felipe De Cresce GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2533 1 2017-10-01
188 El Debs, Felipe De Cresce GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2533 = 2017-10-01
189 Onischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2682 = 2017-10-01
190 Onischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2682 = 2017-10-01
191 Bacrot, Etienne ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2715 0 2017-09-01
192 Ponomariov, Ruslan ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2692 = 2017-09-01
193 Areshchenko, Alexander ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2652 = 2017-09-01
194 Vidit, Santosh Gujrathi ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2693 = 2017-09-01
195 Jobava, Baadur ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2687 = 2017-09-01
196 Banusz, Tamas ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2611 1 2017-09-01
197 Vachier-Lagrave, Maxime GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2791 = 2017-08-01
198 Wang, Yue GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2699 1 2017-08-01
199 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2812 = 2017-08-01
200 Fedoseev, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2726 = 2017-08-01
201 Andreikin, Dmitry GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2712 = 2017-08-01
202 Bluebaum, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2642 = 2017-08-01
203 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2683 1 2017-08-01
204 Vidit, Santosh Gujrathi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2692 0 2017-07-01
205 Shankland, Samuel L RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 1 2017-07-01
206 Hesham, Abdelrahman RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2372 1 2017-07-01
207 Solak, Dragan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2017-07-01
208 Ponomariov, Ruslan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2712 1 2017-07-01
209 Svidler, Peter RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2756 = 2017-07-01
210 Tari, Aryan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2593 = 2017-07-01
211 Zhigalko, Sergei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2635 1 2017-07-01
212 Ding, Liren RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2783 = 2017-07-01
213 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2506 = 2017-06-01
214 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2619 = 2017-06-01
215 Kramnik, Vladimir AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2811 = 2017-06-01
216 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2741 0 2017-06-01
217 So, Wesley AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2822 = 2017-06-01
218 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2783 = 2017-06-01
219 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2751 = 2017-06-01
220 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2710 = 2017-06-01
221 Harikrishna, P. AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2755 = 2017-06-01
222 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2772 1 2017-06-01
223 Adams, Michael AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2761 = 2017-06-01
224 Dziuba, Marcin POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2556 1 2017-06-01
225 Kryvoruchko, Yuriy POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2714 = 2017-06-01
226 Klekowski, Maciej POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2473 1 2017-06-01
227 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
228 Li, Chao B FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2722 = 2017-06-01
229 Colin, Vincent FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2381 1 2017-06-01
230 Rodshtein, Maxim FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2698 = 2017-06-01
231 Baklan, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2594 = 2017-06-01
232 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2693 = 2017-06-01
233 Sokolov, Andrei FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2505 1 2017-06-01
234 Donchenko, Alexander FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2563 = 2017-06-01
235 Brochet, Philippe FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2409 1 2017-06-01
236 Jobava, Baadur FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2713 0 2017-06-01
237 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2662 = 2017-05-01
238 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2684 0 2017-05-01
239 Neverov, Valeriy UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2477 = 2017-05-01
240 Pascua, Haridas UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2440 1 2017-05-01
241 Schroeder, Jan-Christian UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2543 = 2017-05-01
242 Mayed, Alrashedi UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2345 1 2017-05-01
243 Sunilduth Lyna, Narayanan UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2526 = 2017-05-01
244 Debashis, Das UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2480 1 2017-05-01
245 Bok, Benjamin UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2596 1 2017-05-01
246 Amin, Bassem UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2660 = 2017-05-01
247 Adhiban, B. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2682 = 2017-05-01
248 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
249 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 0 2017-02-01
250 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
251 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
252 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 1 2017-02-01
253 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
254 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
255 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
256 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
257 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
258 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 = 2017-02-01
259 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
260 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 1 2017-02-01
261 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2709 = 2017-01-01
262 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2702 = 2017-01-01
263 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2626 = 2017-01-01
264 Walter, Stefan GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2411 1 2017-01-01
265 Movsesian, Sergei CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2673 = 2017-01-01
266 Socko, Bartosz CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2613 1 2017-01-01
267 Bezold, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2502 1 2016-12-01
268 Bromberger, Stefan GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2535 1 2016-12-01
269 Petrov, Nikita SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2509 = 2016-12-01
270 Oparin, Grigoriy SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2621 1 2016-12-01
271 Werle, Jan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2551 = 2016-12-01
272 Erdos, Viktor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2585 1 2016-12-01
273 Rapport, Richard SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2730 = 2016-12-01
274 Bartel, Mateusz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2641 = 2016-11-01
275 Butkiewicz, Lukasz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2445 1 2016-11-01
276 Kempinski, Robert POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2600 = 2016-11-01
277 Ismael, Namir Mohammed Ismael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2336 1 2016-10-01
278 Salem, A.r. Saleh AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2628 1 2016-10-01
279 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
280 Bologan, Victor AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2648 = 2016-10-01
281 Delgado Ramirez, Neuris AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2618 = 2016-10-01
282 Smerdon, David C AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2531 1 2016-10-01
283 Navara, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2742 = 2016-10-01
284 Zhang, Zhong AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2637 1 2016-10-01
285 Stefansson, Hannes AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2574 = 2016-10-01
286 Vallejo Pons, Francisco AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2716 1 2016-10-01
287 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 = 2016-09-01
288 Matlakov, Maxim RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2684 = 2016-09-01
289 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
290 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 1 2016-09-01
291 Andreikin, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
292 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
293 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
294 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
295 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 1 2016-09-01
296 Heberla, Bartlomiej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2541 1 2016-07-01
297 Klekowski, Maciej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2439 1 2016-07-01
298 Kryvoruchko, Yuriy POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2682 = 2016-07-01
299 Kanmazalp, Ogulcan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2442 1 2016-06-01
300 Saric, Ante KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2594 1 2016-06-01
301 Lupulescu, Constantin KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2620 1 2016-06-01
302 Ipatov, Alexander KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2648 1 2016-06-01
303 Inarkiev, Ernesto KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2686 = 2016-06-01
304 Navara, David KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2735 = 2016-06-01
305 Kovalenko, Igor KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
306 Ter-Sahakyan, Samvel KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2601 1 2016-06-01
307 Goganov, Aleksey KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2600 = 2016-06-01
308 Vallejo Pons, Francisco KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2700 = 2016-06-01
309 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 0 2016-06-01
310 Klekowski, Maciej POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2432 1 2016-05-01
311 Tomczak, Jacek POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2603 1 2016-05-01
312 Swiercz, Dariusz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2665 = 2016-05-01
313 Gajewski, Grzegorz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2633 1 2016-05-01
314 Bartel, Mateusz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2625 0 2016-05-01
315 Dragun, Kamil POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2594 1 2016-05-01
316 Duda, Jan-Krzysztof POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2652 = 2016-05-01
317 Kanarek, Marcel POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2532 1 2016-05-01
318 Piorun, Kacper POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2655 = 2016-05-01
319 Motylev, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2652 = 2016-05-01
320 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2573 = 2016-05-01
321 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2539 1 2016-05-01
322 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2712 = 2016-05-01
323 Yilmaz, Mustafa GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2594 1 2016-04-01
324 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2676 = 2016-04-01
325 Arakhamia-Grant, Ketevan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2346 1 2016-03-01
326 Tarjan, James E ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2478 1 2016-03-01
327 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 = 2016-03-01
328 Tregubov, Pavel V. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2582 1 2016-03-01
329 Jones, Gawain C B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2625 = 2016-03-01
330 Lenic, Luka ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2611 = 2016-03-01
331 Perez Ponsa, Federico ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2577 1 2016-03-01
332 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
333 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 0 2016-03-01
334 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2556 = 2016-03-01
335 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2623 = 2016-03-01
336 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2627 0 2016-03-01
337 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2663 1 2016-01-01
338 Olszewski, Michal GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2542 1 2016-01-01
339 Krush, Irina QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2468 1 2016-01-01
340 Lin, Chen QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2532 1 2016-01-01
341 Giri, Anish QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2784 0 2016-01-01
342 Vocaturo, Daniele QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2597 1 2016-01-01
343 Bologan, Viktor QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2654 = 2016-01-01
344 Sjugirov, Sanan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 0 2016-01-01
345 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 = 2016-01-01
346 Bartel, Mateusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2620 1 2016-01-01
347 Piorun, Kacper QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2637 = 2016-01-01
348 Ragger, Markus ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2688 0 2015-12-01
349 Bologan, Viktor ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2630 0 2015-12-01
350 Leko, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2708 = 2015-12-01
351 Solak, Dragan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2628 = 2015-12-01
352 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 = 2015-12-01
353 Aronian, Levon ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2781 0 2015-12-01
354 Carlsen, Magnus ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2850 0 2015-12-01
355 Lalith, Babu M.r. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2557 = 2015-11-01
356 Lalith, Babu M.r. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2557 1 2015-11-01
357 Artemiev, Vladislav AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2675 1 2015-11-01
358 Artemiev, Vladislav AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2675 = 2015-11-01
359 Granda Zuniga, Julio E AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2667 = 2015-11-01
360 Granda Zuniga, Julio E AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2667 1 2015-11-01
361 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 = 2015-11-01
362 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 = 2015-11-01
363 Dragun, Kamil POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2568 1 2015-11-01
364 Swiercz, Dariusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2620 = 2015-11-01
365 Kovalenko, Igor POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2700 = 2015-11-01
366 Markus, Robert MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2617 = 2015-11-01
367 Baron, Tal MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2541 1 2015-11-01
368 Ivanchuk, Vassily MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2726 = 2015-11-01
369 Hammer, Jon Ludvig MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2680 1 2015-11-01
370 Topalov, Veselin MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2813 0 2015-11-01
371 Shirov, Alexei MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2715 1 2015-11-01
372 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2637 = 2015-10-01
373 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2478 0 2015-10-01
374 Jakubowski, Krzysztof POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2564 1 2015-10-01
375 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 = 2015-09-01
376 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
377 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 1 2015-09-01
378 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
379 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
380 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
381 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 1 2015-09-01
382 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
383 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
384 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 = 2015-09-01
385 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 0 2015-07-01
386 Dorfman, Iossif FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2015-07-01
387 Maze, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2572 1 2015-07-01
388 Doettling, Fabian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 1 2015-07-01
389 Smith, Axel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2015-07-01
390 Iordachescu, Viorel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 = 2015-07-01
391 Donchenko, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2570 = 2015-07-01
392 Edouard, Romain FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2627 = 2015-07-01
393 Sokolov, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2623 = 2015-07-01
394 Saada, Julien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2346 1 2015-07-01
395 Matlakov, Maxim FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2694 = 2015-07-01
396 Nepomniachtchi, Ian RUS Team men PL chess [Sochi] 2728 1 2015-06-01
397 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess [Sochi] 2673 = 2015-06-01
398 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess [Sochi] 2780 = 2015-06-01
399 Sjugirov, Sanan RUS Team men PL chess [Sochi] 2670 = 2015-06-01
400 Kramnik, Vladimir RUS Team men PL chess [Sochi] 2777 = 2015-06-01
401 Svidler, Peter RUS Team men PL chess [Sochi] 2734 = 2015-06-01
402 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2660 1 2015-05-01
403 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2567 1 2015-05-01
404 Mista, Alexander CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2616 1 2015-04-01
405 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2601 = 2015-04-01
406 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2695 1 2015-03-01
407 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2615 = 2015-03-01
408 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
409 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 = 2015-02-01
410 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 1 2015-02-01
411 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
412 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 1 2015-02-01
413 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2015-02-01
414 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 0 2015-02-01
415 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 0 2015-02-01
416 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
417 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2015-02-01
418 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 0 2015-02-01
419 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 0 2015-02-01
420 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 = 2015-02-01
421 Motylev, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2682 = 2014-11-01
422 Sandipan, Chanda GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2603 1 2014-11-01
423 Petenyi, Tamas ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2459 1 2014-10-01
424 Blomqvist, Erik ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2506 1 2014-10-01
425 Mamedyarov, Shakhriyar ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2756 = 2014-10-01
426 Sutovsky, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2632 1 2014-10-01
427 Jones, Gawain C B ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2664 = 2014-10-01
428 Nepomniachtchi, Ian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2710 = 2014-10-01
429 Dominguez Perez, Leinier NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 = 2014-09-01
430 Carlsen, Magnus NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2877 0 2014-09-01
431 Salem, A.r. Saleh NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2591 1 2014-09-01
432 Granda Zuniga, Julio E NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2663 = 2014-09-01
433 Predojevic, Borki NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2604 1 2014-09-01
434 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2768 = 2014-09-01
435 Pelletier, Yannick NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2578 1 2014-09-01
436 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 0 2014-09-01
437 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
438 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 1 2014-08-01
439 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
440 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 0 2014-08-01
441 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
442 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
443 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
444 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
445 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 = 2014-08-01
446 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 1 2014-08-01
447 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
448 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2627 1 2014-07-01
449 David, Alberto FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2579 1 2014-07-01
450 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2541 1 2014-07-01
451 Baron, Tal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2515 = 2014-07-01
452 Edouard, Romain FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 = 2014-07-01
453 Gharamian, Tigran FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2655 = 2014-07-01
454 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2758 = 2014-07-01
455 Bauer, Christian FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2628 1 2014-07-01
456 Postny, Evgeny FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2641 = 2014-07-01
457 Kazhgaleyev, Murtas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2570 1 2014-07-01
458 Berkes, Ferenc HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2665 1 2014-07-01
459 Polgar, Judit HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2685 = 2014-07-01
460 Rapport, Richard HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2701 0 2014-07-01
461 Balogh, Csaba HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2648 1 2014-07-01
462 Erdos, Viktor HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2647 = 2014-07-01
463 Almasi, Zoltan HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2692 1 2014-07-01
464 Durarbayli, Vasif AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2584 = 2014-06-01
465 Eljanov, Pavel AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2732 0 2014-06-01
466 Motylev, Alexander AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2685 1 2014-06-01
467 Safarli, Eltaj AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2656 1 2014-06-01
468 Wang, Hao AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2734 = 2014-06-01
469 Bacrot, Etienne AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2722 = 2014-06-01
470 Guseinov, Gadir AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2621 = 2014-06-01
471 Abasov, Nijat AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2516 = 2014-06-01
472 Mamedov, Rauf AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2660 0 2014-06-01
473 Mazurkiewicz, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2324 1 2014-06-01
474 Kryvoruchko, Yuriy POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2703 0 2014-06-01
475 Dziuba, Marcin POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2570 1 2014-06-01
476 Jakubowski, Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2527 1 2014-05-01
477 Heberla, Bartlomiej POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2544 = 2014-05-01
478 Markowski, Tomasz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2566 = 2014-05-01
479 Pakleza, Zbigniew POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2490 = 2014-05-01
480 Krasenkow, Michal POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2640 1 2014-05-01
481 Gajewski, Grzegorz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2631 = 2014-05-01
482 Warakomski, Tomasz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2498 1 2014-05-01
483 Duda, Jan-Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2563 1 2014-05-01
484 Bartel, Mateusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2662 1 2014-05-01
485 Cyborowski, Lukasz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2526 1 2014-04-01
486 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2641 0 2014-04-01
487 Jirka, Jiri CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2453 1 2014-04-01
488 Melia, Salome ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2453 1 2014-04-01
489 Jianu, Vlad-Cristian ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2574 = 2014-04-01
490 Iordachescu, Viorel ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
491 Kuzubov, Yuriy ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2642 = 2014-04-01
492 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 1 2014-04-01
493 Fedoseev, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2641 1 2014-04-01
494 Motylev, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2656 = 2014-04-01
495 Laznicka, Viktor ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2681 = 2014-04-01
496 Najer, Evgeniy ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2633 = 2014-04-01
497 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 = 2014-04-01
498 Melkumyan, Hrant ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2613 = 2014-04-01
499 Hansen, Eric GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2562 = 2014-03-01
500 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2745 = 2014-03-01
501 Schmid, Michael SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2311 1 2014-02-01
502 Klauser, Markus SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2386 1 2014-02-01
503 Mozharov, Mikhail SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2535 = 2014-02-01
504 Bogner, Sebastian SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2558 1 2014-02-01
505 Kovalenko, Igor SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2643 1 2014-02-01
506 Bartel, Mateusz SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2649 = 2014-02-01
507 Popov, Ivan SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2644 1 2014-02-01
508 Wittke, Christian SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2311 1 2014-02-01
509 Stets, Dmitry SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2412 1 2014-02-01
510 Sethuraman, S P. SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2573 1 2014-02-01
511 Fier, Alexandr SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2572 = 2014-02-01
512 Braeunlin, Klaus SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2311 1 2014-02-01
513 Van Kampen, Robin SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2602 1 2014-02-01
514 Rodshtein, Maxim SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2682 1 2014-02-01
515 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 0 2014-02-01
516 Troff, Kayden W NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2457 = 2014-02-01
517 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2553 = 2014-02-01
518 Goudriaan, Etienne NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2431 1 2014-02-01
519 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2710 0 2014-02-01
520 Van Delft, Merijn NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2430 1 2014-02-01
521 Zhao, Xue NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2567 1 2014-02-01
522 Muzychuk, Anna NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2566 = 2014-02-01
523 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2637 0 2014-02-01
524 Yu, Yangyi NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2677 = 2014-02-01
525 Brunello, Sabino NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2602 1 2014-02-01
526 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2560 = 2014-02-01
527 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2607 = 2014-02-01
528 Nyysti, Sampsa GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2358 1 2013-11-01
529 Cheparinov, Ivan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2672 1 2013-11-01
530 Karjakin, Sergey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2762 = 2013-11-01
531 Dambacher, Martijn GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2493 1 2013-11-01
532 Topalov, Veselin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2771 1 2013-11-01
533 Kovalev, Vladislav GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2563 = 2013-11-01
534 Fier, Alexandr NOR World Cup [Tromso] 2595 = 2013-10-01
535 Fier, Alexandr NOR World Cup [Tromso] 2595 = 2013-10-01
536 Sokolov, Ivan FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2642 = 2013-07-01
537 Volokitin, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2687 = 2013-07-01
538 Landa, Konstantin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2644 = 2013-07-01
539 Nyzhnyk, Illya FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2635 = 2013-07-01
540 Inkiov, Ventzislav FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2465 1 2013-07-01
541 Loiseau, Quentin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2406 1 2013-07-01
542 Tregubov, Pavel V. FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2611 = 2013-07-01
543 Szabo, Krisztian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2545 = 2013-07-01
544 Delchev, Aleksander FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2622 = 2013-07-01
545 Vaisser, Anatoly FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2548 = 2013-07-01
546 Iordachescu, Viorel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2582 = 2013-07-01
547 Cicak, Slawko CZE Extraliga 2012/13 [various] 2579 1 2013-06-01
548 Korobov, Anton CZE Extraliga 2012/13 [various] 2702 = 2013-06-01
549 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2012/13 [various] 2486 1 2013-06-01
550 Krejci, Jan CZE Extraliga 2012/13 [various] 2529 1 2013-06-01
551 Neverov, Valeriy POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2489 = 2013-06-01
552 Tratar, Marko POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2498 = 2013-06-01
553 Predke, Alexandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2494 0 2013-06-01
554 Erturan, Yakup POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2386 1 2013-06-01
555 Donchenko, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2452 1 2013-06-01
556 Dvirnyy, Danyyil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2541 1 2013-06-01
557 Salgado Lopez, Ivan POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2598 1 2013-06-01
558 Postny, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2637 = 2013-06-01
559 Tkachiev, Vladislav POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2632 = 2013-06-01
560 L`ami, Erwin POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2634 = 2013-06-01
561 Lenic, Luka POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2621 = 2013-06-01
562 Areshchenko, Alexander POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2709 1 2013-06-01
563 Hracek, Zbynek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2628 1 2013-06-01
564 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2565 = 2013-06-01
565 Jansa, Vlastimil GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2451 1 2013-05-01
566 Melkumyan, Hrant GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2649 1 2013-05-01
567 Yudin, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2548 = 2013-05-01
568 Safarli, Eltaj RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2644 = 2013-05-01
569 Azarov, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2626 = 2013-05-01
570 Dreev, Aleksey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2654 = 2013-05-01
571 Volokitin, Andrei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2702 = 2013-05-01
572 Movsesian, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2695 = 2013-05-01
573 Shirov, Alexei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
574 Urbina Perez, Juan Antonio ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2323 1 2013-03-01
575 Docx, Stefan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2426 1 2013-03-01
576 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2516 0 2013-03-01
577 Karavade, Eesha ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2391 1 2013-03-01
578 Jakubiec, Artur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 = 2013-03-01
579 Mastrovasilis, Athanasios ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2498 = 2013-03-01
580 Hoang, Thanh Trang ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2469 1 2013-03-01
581 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 = 2013-03-01
582 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2515 1 2013-03-01
583 Felgaer, Ruben ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2557 = 2013-03-01
584 Negi, Parimarjan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2641 = 2013-02-01
585 Alekseev, Evgeny IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2691 1 2013-02-01
586 Gupta, Abhijeet IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2662 = 2013-02-01
587 Sasikiran, Krishnan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2676 = 2013-02-01
588 Korobov, Anton IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2702 0 2013-02-01
589 Negi, Parimarjan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2641 = 2013-02-01
590 Alekseev, Evgeny IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2691 = 2013-02-01
591 Gupta, Abhijeet IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2662 = 2013-02-01
592 Sasikiran, Krishnan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2676 = 2013-02-01
593 Korobov, Anton IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2702 0 2013-02-01
594 Karavade, Eesha IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2385 1 2013-01-01
595 Shyam, Sundar M IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2484 1 2013-01-01
596 Deepan, Chakkravarthy J IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2487 = 2013-01-01
597 Venkatesh, M R IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2520 = 2013-01-01
598 Oleksienko, Mikhailo IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2573 1 2013-01-01
599 Dzhumaev, Marat IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2530 = 2013-01-01
600 Sethuraman, S P IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2520 = 2013-01-01
601 Sengupta, Deep IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2540 0 2013-01-01
602 Laxman, R R IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2457 1 2013-01-01
603 Vishnu, Prasanna V IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2469 = 2013-01-01
604 Iordachescu, Viorel IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2619 1 2013-01-01
605 Motylev, Alexander RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2658 1 2012-11-01
606 Ponomariov, Ruslan RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2729 0 2012-11-01
607 Bruzon Batista, Lazaro RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2713 = 2012-11-01
608 Rublevsky, Sergei RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2693 = 2012-11-01
609 Wang, Yue RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2691 = 2012-11-01
610 Bologan, Viktor RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2712 1 2012-11-01
611 Short, Nigel D RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2698 = 2012-11-01
612 Jakovenko, Dmitry RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2724 = 2012-11-01
613 Onischuk, Alexander RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2672 = 2012-11-01
614 Andreikin, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
615 Arnaudov, G. Petar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2471 = 2012-11-01
616 Roiz, Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2618 = 2012-11-01
617 Radjabov, Teimour ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2792 = 2012-11-01
618 Raznikov, Danny ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2465 1 2012-11-01
619 Jakovenko, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2732 = 2012-11-01
620 Efimov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2416 1 2012-10-01
621 Morovic Fernandez, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2575 1 2012-10-01
622 Ivanchuk, Vassily TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2769 0 2012-10-01
623 Peralta, Fernando TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 = 2012-10-01
624 Leko, Peter TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2737 = 2012-10-01
625 Djukic, Nikola TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2523 1 2012-10-01
626 Saric, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 = 2012-10-01
627 Radjabov, Teimour TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2788 1 2012-10-01
628 Laznicka, Viktor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2683 1 2012-10-01
629 Nakamura, Hikaru TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2778 1 2012-10-01
630 Shkapenko, Pavel POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2397 1 2012-10-01
631 Kryvoruchko, Yuriy POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2686 1 2012-10-01
632 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2511 = 2012-10-01
633 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 0 2012-09-01
634 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
635 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
636 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
637 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
638 Almasi, Zoltan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2710 = 2012-05-01
639 Vachier-Lagrave, Maxime GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2715 = 2012-05-01
640 Negi, Parimarjan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2631 = 2012-05-01
641 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2600 1 2012-05-01
642 Zvara, Petr CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2388 = 2012-05-01
643 Michalik, Peter CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2511 = 2012-05-01
644 Jakubiec, Artur CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2528 1 2012-05-01
645 Bindrich, Falko CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2548 1 2012-05-01
646 Klima, Lukas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2370 1 2012-05-01
647 Fedorov, Aleksei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2609 1 2012-05-01
648 Jaracz, Pawel POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2542 1 2012-05-01
649 Mista, Aleksander POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2587 1 2012-05-01
650 Gajewski, Grzegorz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2616 = 2012-05-01
651 Bartel, Mateusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2658 0 2012-05-01
652 Swiercz, Dariusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2583 1 2012-05-01
653 Bulski, Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2523 = 2012-05-01
654 Miton, Kamil POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2623 = 2012-05-01
655 Macieja, Bartlomiej POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2617 = 2012-05-01
656 Kempinski, Robert POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2610 1 2012-05-01
657 Nyback, Tomi GRE European Team Championship [Porto Carras] 2631 1 2012-01-01
658 Topalov, Veselin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2768 = 2012-01-01
659 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Championship [Porto Carras] 2617 = 2012-01-01
660 Ragger, Markus GRE European Team Championship [Porto Carras] 2662 = 2012-01-01
661 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
662 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 = 2012-01-01
663 Banikas, Hristos GRE European Team Championship [Porto Carras] 2620 = 2012-01-01
664 Stevic, Hrvoje GRE European Team Championship [Porto Carras] 2612 = 2012-01-01
665 Pashikian, Arman RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2616 1 2011-11-01
666 Pashikian, Arman RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2616 1 2011-11-01
667 Jobava, Baadur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2713 = 2011-11-01
668 Jobava, Baadur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2713 0 2011-11-01
669 Gritsak, Orest POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2544 = 2011-11-01
670 Zhigalko, Sergei POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2696 = 2011-11-01
671 Markowski, Tomasz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2607 = 2011-11-01
672 Glud, Jakob Vang SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2496 = 2011-11-01
673 Gozzoli, Yannick SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2522 = 2011-11-01
674 Motylev, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2690 = 2011-11-01
675 Mertanen, Janne SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2369 1 2011-11-01
676 Ragger, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2655 = 2011-11-01
677 Kogan, Artur SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2563 1 2011-11-01
678 Kovacs, Gabor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2498 1 2011-11-01
679 Salgado Lopez, Ivan HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2623 1 2011-09-01
680 Berkes, Ferenc HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2693 1 2011-09-01
681 Acs, Peter HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2606 1 2011-09-01
682 Bologan, Viktor HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2678 1 2011-09-01
683 Smirin, Ilia HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2661 = 2011-09-01
684 Salgado Lopez, Ivan HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2623 = 2011-09-01
685 Berkes, Ferenc HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2693 = 2011-09-01
686 Acs, Peter HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2606 1 2011-09-01
687 Bologan, Viktor HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2678 1 2011-09-01
688 Smirin, Ilia HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2661 = 2011-09-01
689 Navara, David POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2702 = 2011-07-01
690 Czarnota, Pawel POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2538 = 2011-07-01
691 Czakon, Jakub POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2496 1 2011-07-01
692 Shirov, Alexei POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2709 0 2011-07-01
693 Grachev, Boris POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2669 = 2011-07-01
694 Sasikiran, Krishnan POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2676 0 2011-07-01
695 Roiz, Michael POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2660 = 2011-07-01
696 Zhigalko, Sergei POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2679 0 2011-07-01
697 Alekseev, Evgeny POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2673 = 2011-07-01
698 Socko, Bartosz POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2654 = 2011-07-01
699 Williams, Simon K FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2520 0 2011-07-01
700 Le Roux, Jean-Pierre FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2523 1 2011-07-01
701 Vaisser, Anatoly FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2533 = 2011-07-01
702 Adla, Diego FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2507 0 2011-07-01
703 Meier, Georg FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2650 = 2011-07-01
704 Avrukh, Boris FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2601 = 2011-07-01
705 Efimenko, Zahar GER 1.Bundesliga [Germany] 2683 1 2011-05-01
706 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 = 2011-05-01
707 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
708 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 1 2011-05-01
709 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 0 2011-05-01
710 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2669 1 2011-05-01
711 Gharamian, Tigran GER 1.Bundesliga [Germany] 2658 = 2011-05-01
712 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2601 0 2011-05-01
713 Mista, Alexander CZE Extraliga CR 2011 [various] 2565 = 2011-05-01
714 Kempinski, Robert CZE Extraliga CR 2011 [various] 2597 1 2011-05-01
715 Kanovsky, David CZE Extraliga CR 2011 [various] 2497 = 2011-05-01
716 Roser, Kevin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2423 = 2011-05-01
717 Vedmediuc, Serghei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2422 1 2011-05-01
718 Buhmann, Rainer FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2590 1 2011-05-01
719 Azarov, Sergei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2615 = 2011-05-01
720 Stevic, Hrvoje FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2611 1 2011-05-01
721 Saric, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 = 2011-05-01
722 Hracek, Zbynek FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2631 1 2011-05-01
723 Potkin, Vladimir FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2653 = 2011-05-01
724 Nisipeanu, Liviu-Dieter FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2673 1 2011-05-01
725 Khairullin, Ildar FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2634 1 2011-05-01
726 Svidler, Peter FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2730 = 2011-05-01
727 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2708 0 2011-03-01
728 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 = 2011-03-01
729 Li, Chao B NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2649 1 2011-03-01
730 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 = 2011-03-01
731 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 1 2011-03-01
732 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 0 2011-03-01
733 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 1 2011-03-01
734 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 1 2011-03-01
735 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 0 2011-03-01
736 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 = 2011-03-01
737 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 = 2011-03-01
738 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 0 2011-03-01
739 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 = 2011-03-01
740 Olszewski, Michal POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2532 1 2011-03-01
741 Jaracz, Pawel POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2543 = 2011-03-01
742 Swiercz, Dariusz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2540 1 2011-03-01
743 Markowski, Tomasz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2625 = 2011-03-01
744 Bartel, Mateusz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2617 = 2011-03-01
745 Socko, Bartosz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2660 0 2011-03-01
746 Mista, Aleksander POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2565 = 2011-03-01
747 Miton, Kamil POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2616 1 2011-03-01
748 Piorun, Kacper POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2513 1 2011-03-01
749 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 1 2010-11-01
750 Navara, David POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2722 1 2010-11-01
751 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 1 2010-11-01
752 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 1 2010-11-01
753 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2635 = 2010-11-01
754 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 0 2010-11-01
755 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
756 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 1 2010-11-01
757 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 = 2010-11-01
758 Mehmeti, Dritan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2415 1 2010-11-01
759 Sokolov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2641 0 2010-11-01
760 Van Wely, Loek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2679 1 2010-11-01
761 Kulaots, Kaido RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2592 = 2010-11-01
762 Nakamura, Hikaru RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2733 1 2010-11-01
763 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 = 2010-11-01
764 Sasikiran, Krishnan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2681 = 2010-11-01
765 Sedlak, Nikola RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2550 1 2010-11-01
766 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 = 2010-11-01
767 Szczepkowska-Horowska, Karina POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2297 1 2010-09-01
768 Zawadzka, Jolanta POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2415 1 2010-09-01
769 Simacek, Pavel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2518 1 2010-09-01
770 Balogh, Csaba POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2621 = 2010-09-01
771 Macieja, Bartlomiej POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2618 1 2010-09-01
772 Fridman, Daniel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2654 = 2010-09-01
773 Bartel, Mateusz POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2609 = 2010-09-01
774 Markus, Robert POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2615 = 2010-09-01
775 Tiviakov, Sergei POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2634 1 2010-09-01
776 Kurnosov, Igor ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2662 1 2010-09-01
777 Fedorchuk, Sergey A. ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2665 = 2010-09-01
778 Iturrizaga, Eduardo ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2614 = 2010-09-01
779 Reinaldo Castineira, Roi ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2511 = 2010-09-01
780 Morozevich, Alexander ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2715 1 2010-09-01
781 Granda Zuniga, Julio E ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2639 1 2010-09-01
782 Fressinet, Laurent ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2697 = 2010-09-01
783 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2543 1 2010-09-01
784 Zvjaginsev, Vadim ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2656 = 2010-09-01
785 Rusev, Krasimir ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2543 1 2010-09-01
786 Iturrizaga, Eduardo ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2614 1 2010-09-01
787 Pena Gomez, Manuel ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2430 1 2010-09-01
788 Granda Zuniga, Julio E ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2639 1 2010-09-01
789 Mirzoev, Azer ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2541 = 2010-09-01
790 Alvarez Pedraza, Aramis ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2496 1 2010-09-01
791 Vera Gonzalez-Quevedo, Reynaldo ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2513 1 2010-09-01
792 Bobras, Piotr GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 = 2010-05-01
793 Postny, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2651 = 2010-05-01
794 Eljanov, Pavel GER 1.Bundesliga [Germany] 2717 = 2010-05-01
795 Bezold, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2517 1 2010-05-01
796 Romanov, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2588 = 2010-05-01
797 Molchanova, Tatjana SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2368 1 2010-03-01
798 Lauber, Arnd SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2504 = 2010-03-01
799 Bellon, Juan SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2435 1 2010-03-01
800 Ivanov, Sergey SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2530 = 2010-03-01
801 Cramling, Pia SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2525 1 2010-03-01
802 Lysyj, Igor SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2609 = 2010-03-01
803 Rozentalis, Eduardas SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2611 1 2010-03-01
804 Ponkratov, Pavel SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2575 = 2010-03-01
805 McShane, Luke SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2615 = 2010-03-01
806 Pakleza, Zbigniew POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2498 1 2010-03-01
807 Bobras, Piotr POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2554 1 2010-03-01
808 Bartel, Mateusz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2614 1 2010-03-01
809 Macieja, Bartlomiej POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2624 1 2010-03-01
810 Krasenkow, Michal POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2656 = 2010-03-01
811 Dziuba, Marcin POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2588 = 2010-03-01
812 Markowski, Tomasz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2629 = 2010-03-01
813 Socko, Bartosz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2643 0 2010-03-01
814 Piorun, Kacper POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2489 1 2010-03-01
815 Stojanovic, Dalibor   2469 = 2010-01-01
816 Saric, Ivan   2573 1 2010-01-01
817 Stellwagen, Daniel   2630 = 2010-01-01
818 Meier, Georg   2664 0 2010-01-01
819 Rasmussen, Allan Stig   2535 = 2010-01-01
820 Fressinet, Laurent   2658 = 2010-01-01
821 Gashimov, Vugar   2740 = 2010-01-01
822 Laznicka, Viktor   2634 1 2010-01-01
823 Czakon, Jakub   2493 = 2009-11-01
824 Volokitin, Andrei   2681 0 2009-11-01
825 Kravtsiv, Martyn   2540 = 2009-11-01
826 Grabarczyk, Miroslaw   2464 = 2009-11-01
827 Socko, Bartosz   2637 0 2009-11-01
828 Markowski, Tomasz   2632 1 2009-11-01
829 Krasenkow, Michal   2651 1 2009-11-01
830 Antoniewski, Rafal   2558 = 2009-11-01
831 Tomczak, Jacek   2496 1 2009-11-01
832 Istratescu, Andrei   2624 1 2009-09-01
833 Chatalbashev, Boris   2548 1 2009-09-01
834 Ninov, Nikolai   2562 = 2009-09-01
835 Macieja, Bartlomiej   2612 = 2009-09-01
836 Papaioannou, Ioannis   2624 = 2009-09-01
837 Banikas, Hristos   2598 = 2009-09-01
838 Kapnisis, Spyridon   2464 0 2009-09-01
839 Nikolaidis, Ioannis   2529 = 2009-09-01
840 Olszewski, Michal   2559 = 2009-09-01
841 Sasikiran, Krishnan   2669 1 2009-09-01
842 Nyback, Tomi   2627 = 2009-09-01
843 Abasov, Nijat Azad Oglu   2505 1 2009-09-01
844 Aleksandrov, Aleksej   2616 = 2009-09-01
845 Socko, Bartosz   2656 1 2009-09-01
846 Krasenkow, Michal   2631 = 2009-09-01
847 Macieja, Bartlomiej   2612 = 2009-09-01
848 Rozentalis, Eduardas   2588 = 2009-09-01
849 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-09-01
850 Peralta, Fernando   2574 0 2009-09-01
851 Burmakin, Vladimir   2627 = 2009-09-01
852 Postny, Evgeny   2647 = 2009-09-01
853 Marin, Mihail   2583 = 2009-09-01
854 Landa, Konstantin   2613 = 2009-07-01
855 Chuchelov, Vladimir   2575 1 2009-07-01
856 Fedorchuk, Sergey   2603 0 2009-07-01
857 Cyborowski, Lukasz   2504 = 2009-07-01
858 Cramling, Pia   2550 1 2009-07-01
859 Meier, Georg   2558 = 2009-07-01
860 Cerveny, Petr   2342 1 2009-07-01
861 Mista, Alexander   2560 = 2009-07-01
862 Degraeve, Jean-Marc   2558 = 2009-07-01
863 Naiditsch, Arkadij   2700 0 2009-07-01
864 Adla, Diego   2508 = 2009-07-01
865 Shirazi, Kamran   2404 1 2009-07-01
866 Grachev, Boris   2652 = 2009-07-01
867 Khenkin, Igor   2630 = 2009-07-01
868 Gajewski, Grzegorz   2571 1 2009-07-01
869 Malakhatko, Vadim   2618 = 2009-07-01
870 Roiz, Michael   2635 = 2009-07-01
871 Socko, Bartosz   2637 = 2009-07-01
872 Zhigalko, Sergei   2622 = 2009-07-01
873 Bartel, Mateusz   2601 1 2009-07-01
874 Dziuba, Marcin   2535 = 2009-07-01
875 Kosmo, Santul   2274 1 2009-04-01
876 Tikkanen, Hans   2415 1 2009-04-01
877 Grandelius, Nils   2464 = 2009-04-01
878 Berczes, Csaba   2398 1 2009-04-01
879 Hillarp-Persson, Tiger   2543 1 2009-04-01
880 Kuzubov, Yuriy   2622 = 2009-04-01
881 Ivanov, Sergej   2547 = 2009-04-01
882 Gleizerov, Evgeny   2545 = 2009-04-01
883 Ulibin, Mikhail   2521 1 2009-04-01
884 Tomczak, Jacek   2465 1 2009-04-01
885 Olszewski, Michal   2518 0 2009-04-01
886 Macieja, Bartlomiej   2607 = 2009-04-01
887 Bartel, Mateusz   2594 = 2009-04-01
888 Swiercz, Dariusz   2472 1 2009-04-01
889 Miton, Kamil   2595 = 2009-04-01
890 Mista, Aleksander   2560 1 2009-04-01
891 Piorun, Kacper   2464 1 2009-04-01
892 Kanarek, Marcel   2453 1 2009-04-01
893 Dziuba, Marcin   2556 = 2009-04-01
894 Gajewski, Grzegorz   2581 = 2009-04-01
895 Rasulov, Vugar   2390 0 2009-04-01
896 Misailovic, Nebojsa   2293 1 2009-04-01
897 Klenburg, Mikhail   2426 1 2009-04-01
898 Ekstroem, Roland   2495 = 2009-04-01
899 Antic, Dejan   2495 1 2009-04-01
900 Gallagher, Joseph G   2480 1 2009-04-01
901 Cheparinov, Ivan   2679 = 2009-04-01
902 Areshchenko, Alexander   2673 = 2009-04-01
903 Motylev, Alexander   2676 = 2009-04-01
904 Dreev, Alexey   2688 = 2009-04-01
905 Vitiugov, Nikita   2687 0 2009-04-01
906 Collins, Sam E   2412 1 2009-01-01
907 Grischuk, Alexander   2719 = 2009-01-01
908 Pace, Colin   2249 1 2009-01-01
909 Valdes, Leonardo   2401 1 2009-01-01
910 Tkachiev, Vladislav   2664 = 2009-01-01
911 Oyunbaatar, Tumendemberel   2306 1 2009-01-01
912 Can, Emre   2464 1 2009-01-01
913 Khenkin, Igor   2647 = 2009-01-01
914 Stellwagen, Daniel   2605 = 2009-01-01
915 Pavasovic, Dusko   2597 0 2009-01-01
916 Calvo Alfonso, Vicente   2243 1 2008-10-01
917 Fernandez Barrera, Victor   2319 1 2008-10-01
918 Garcia Roman, Daniel   2428 = 2008-10-01
919 Razmyslov, Alexander   2387 = 2008-10-01
920 Perez Garcia, Rodney   2432 = 2008-10-01
921 Babula, Vlastimil   2597 = 2008-10-01
922 Socko, Bartosz   2627 1 2008-10-01
923 Navara, David   2646 = 2008-10-01
924 Jasnikowski, Zbigniew   2402 1 2008-10-01
925 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
926 Tazbir, Marcin   2444 = 2008-10-01
927 Koziak, Vitali   2489 1 2008-10-01
928 Kveinys, Aloyzas   2527 = 2008-10-01
929 Fedorchuk, Sergey A.   2624 = 2008-10-01
930 Gritsak, Orest   2522 = 2008-10-01
931 Flumbort, Andras   2499 = 2008-07-01
932 Anand, Viswanathan   2801 = 2008-07-01
933 Efimenko, Zahar   2624 = 2008-07-01
934 Kasimdzhanov, Rustam   2690 0 2008-07-01
935 Ivanchuk, Vassily   2787 = 2008-07-01
936 Maksimenko, Andrei   2505 = 2008-07-01
937 Luther, Thomas   2534 = 2008-07-01
938 Priborsky, Ivo   2331 = 2008-07-01
939 Laznicka, Viktor   2610 1 2008-07-01
940 Hracek, Zbynek   2598 0 2008-07-01
941 Sergeev, Vladimir   2507 = 2008-07-01
942 Mista, Alexander   2543 1 2008-07-01
943 Kozakov, Mikhail   2450 = 2008-07-01
944 Bauer, Christian   2619 = 2008-07-01
945 Naiditsch, Arkadij   2623 = 2008-07-01
946 Brunner, Nicolas   2404 = 2008-07-01
947 Margvelashvili, Giorgi   2455 = 2008-07-01
948 Khmelniker, Ilya   2459 = 2008-07-01
949 Vavrak, Peter   2466 1 2008-07-01
950 Jovanovic, Zoran   2546 = 2008-07-01
951 Kulaots, Kaido   2530 = 2008-07-01
952 Zhigalko, Andrey   2545 = 2008-07-01
953 Aveskulov, Valeriy   2535 = 2008-07-01
954 Jones, Gawain   2522 = 2008-07-01
955 Braun, Arik   2529 0 2008-07-01
956 Szabo, Gergely   2516 1 2008-07-01
957 Kharitonov, Alexandr   2526 = 2008-07-01
958 Dominguez Perez, Leinier   2695 0 2008-07-01
959 Arencibia Rodriguez, Walter   2535 = 2008-07-01
960 Tiviakov, Sergei   2634 = 2008-07-01
961 Amonatov, Farrukh   2625 = 2008-07-01
962 Khenkin, Igor   2609 = 2008-07-01
963 Nogueiras Santiago, Jesus   2559 = 2008-07-01
964 Hernandez Carmenates, Holden   2568 = 2008-07-01
965 Quezada Perez, Yuniesky   2567 = 2008-07-01
966 Dede, Erno   2285 1 2008-04-01
967 Furhoff, Johan   2392 1 2008-04-01
968 Szabo, Krisztian   2492 1 2008-04-01
969 Cramling, Pia   2531 = 2008-04-01
970 Akesson, Ralf   2468 1 2008-04-01
971 Kotronias, Vasilios   2614 = 2008-04-01
972 Ivanov, Sergey   2537 = 2008-04-01
973 Berczes, David   2430 = 2008-04-01
974 Nyback, Tomi   2565 = 2008-04-01
975 Lubczynski, Rafal   2413 = 2008-04-01
976 Bobras, Piotr   2581 1 2008-04-01
977 Socko, Bartosz   2635 = 2008-04-01
978 Dziuba, Marcin   2556 = 2008-04-01
979 Grabarczyk, Miroslaw   2476 = 2008-04-01
980 Moranda, Wojciech   2533 = 2008-04-01
981 Heberla, Bartlomiej   2506 1 2008-04-01
982 Macieja, Bartlomiej   2617 0 2008-04-01
983 Miton, Kamil   2609 = 2008-04-01
984 Szoen, Dariusz   2491 1 2008-04-01
985 Bartel, Mateusz   2613 1 2008-04-01
986 Gajewski, Grzegorz   2594 = 2008-04-01
987 Czakon, Jakub   2504 1 2008-04-01