Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Vallejo Pons, Francisco

Večiti šah lista

Vallejo Pons, Francisco

# Vallejo Pons, Francisco turnir elo rezultat FIDE lista
1 Deac,Bogdan-Daniel ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2613 = Budući
2 Narayanan.S.L ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2611 = Budući
3 Durarbayli,Vasif ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2617 = Budući
4 Van Foreest,Jorden ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2621 = Budući
5 Huschenbeth,Niclas ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2624 = Budući
6 Volokitin,Andrei ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2627 = Budući
7 Espinosa Aranda, Angel ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2497 1 2019-10-01
8 Delorme, Axel ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2489 1 2019-10-01
9 Matnadze, Ana ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2363 = 2019-10-01
10 Kokarev, Dmitry ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2598 1 2019-10-01
11 Cori, Jorge ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2686 1 2019-10-01
12 Andersen, Mads ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2603 = 2019-10-01
13 Bilguun, Sumiya CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2482 = 2019-09-01
14 Peng, Xiongjian CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2467 1 2019-09-01
15 Xu, Yinglun CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2562 1 2019-09-01
16 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 = 2019-09-01
17 Zhao, Jun CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 = 2019-09-01
18 Anton Guijarro, David CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2678 = 2019-09-01
19 Megaranto, Susanto CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2545 1 2019-09-01
20 Yu, Yangyi CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2736 = 2019-09-01
21 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 = 2019-09-01
22 Garcia Martin, Marta ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2313 = 2019-09-01
23 Vara Soler, Luis ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2278 1 2019-09-01
24 Aizpurua, Patrick ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2278 = 2019-09-01
25 Cori T., Deysi ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2400 1 2019-09-01
26 Garriga Cazorla, Pere ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2495 1 2019-09-01
27 Sosa, Tomas ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2508 1 2019-09-01
28 Flores, Diego ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2604 1 2019-09-01
29 Cori, Jorge ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2686 = 2019-09-01
30 Albornoz Cabrera, Carlos Daniel ESP VII Campeonato Iberoamericano Individual Absoluto [Linares] 2566 = 2019-09-01
31 Peng, Xiongjian CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2460 = 2019-09-01
32 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2720 = 2019-09-01
33 Yu, Ruiyuan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2464 1 2019-09-01
34 Xu, Xiangyu CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2584 = 2019-09-01
35 Gogolis, Alexandros GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2287 1 2019-08-01
36 Ivic, Velimir GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2510 = 2019-08-01
37 Banikas, Hristos GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2601 = 2019-08-01
38 Laznicka, Viktor GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2658 = 2019-08-01
39 Tilicheev, Viacheslav GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2525 = 2019-08-01
40 Feller, Sebastien GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2591 = 2019-08-01
41 Nedev, Trajko GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2495 = 2019-08-01
42 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2628 = 2019-06-01
43 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2845 0 2019-06-01
44 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2763 = 2019-06-01
45 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2774 0 2019-06-01
46 Svidler, Peter GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2735 = 2019-06-01
47 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2819 = 2019-06-01
48 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2773 = 2019-06-01
49 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2695 = 2019-06-01
50 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2516 1 2019-06-01
51 Andersen, Mads GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2595 0 2019-05-01
52 Kohlweyer, Bernd GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2328 1 2019-05-01
53 Heimann, Andreas GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2609 = 2019-04-01
54 Libiszewski, Fabien GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2496 1 2019-04-01
55 Lazov, Toni GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2332 1 2019-04-01
56 Alvin, Leo GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2298 1 2019-04-01
57 Tsekmes, Dimitrios GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2298 1 2019-04-01
58 Spyropoulos, Nikolaos GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2385 1 2019-04-01
59 Halkias, Stelios GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2552 = 2019-04-01
60 Delorme, Alban GRE 5th International tournament Vardaris 2019 A [Thessaloniki] 2305 1 2019-04-01
61 Filip, Lucian-Ioan MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2438 = 2019-04-01
62 Mazur, Stefan MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2441 = 2019-04-01
63 Hnydiuk, Aleksander MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2417 = 2019-04-01
64 Martic, Zlatko MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2298 = 2019-04-01
65 Erdogdu, Mert MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2413 1 2019-04-01
66 Valsecchi, Alessio MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2515 = 2019-04-01
67 Demuth, Adrien MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2510 = 2019-04-01
68 Neverov, Valeriy MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2496 1 2019-04-01
69 Buhmann, Rainer MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2568 1 2019-04-01
70 Chigaev, Maksim MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2613 = 2019-04-01
71 Can, Emre MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2586 1 2019-04-01
72 Xiang, Zeyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2435 1 2019-01-01
73 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2617 = 2019-01-01
74 Wang, Yiye CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2437 1 2019-01-01
75 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2393 1 2019-01-01
76 Stankovic, Milos GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2451 = 2019-01-01
77 Zysk, Robert GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2406 1 2019-01-01
78 Saltaev, Mihail GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2471 1 2018-12-01
79 Spoelman, Wouter GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2573 = 2018-12-01
80 Rosenkilde, Alexander GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2313 1 2018-11-01
81 Koch, Thomas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2467 1 2018-11-01
82 Varga, Zoltan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2448 1 2018-11-01
83 Andreikin, Dmitry GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2723 = 2018-11-01
84 Navara, David GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2740 0 2018-11-01
85 Chigaev, Maksim GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2599 = 2018-11-01
86 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2712 0 2018-11-01
87 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2676 0 2018-11-01
88 Zhou, Weiqi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2594 0 2018-11-01
89 Perez Gonzalez, Jose Manuel ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2307 1 2018-09-01
90 Montoliu Cervero, Francisco ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2410 1 2018-09-01
91 Lopez Mulet, Inigo ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2395 1 2018-09-01
92 Salgado Lopez, Ivan ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2643 = 2018-09-01
93 Domingo Nunez, Alejandro ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2373 1 2018-09-01
94 Moreno Trujillo, Alejandro ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2497 = 2018-09-01
95 Quintin Navarro, Alberto ESP CECLUB Segunda [Linares Jaen] 2420 1 2018-09-01
96 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2677 = 2018-09-01
97 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2634 = 2018-09-01
98 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2590 1 2018-09-01
99 Zhao, Chenxi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2307 1 2018-09-01
100 Gilevych, Artem ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2407 1 2018-06-01
101 Aghayev, Miragha ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2410 1 2018-06-01
102 Sadzikowski, Daniel ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2582 1 2018-06-01
103 Jobava, Baadur ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2669 1 2018-06-01
104 Lazic, Miroljub ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2497 0 2018-06-01
105 Zhao, Jun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2602 = 2018-06-01
106 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2673 = 2018-06-01
107 Liu, Yan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2474 = 2018-06-01
108 Dinstuhl, Volkmar, Dr. GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2384 1 2018-05-01
109 Werle, Jan GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2524 1 2018-05-01
110 Jurcik, Marian GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 1 2018-04-01
111 Petrosyan, Manuel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2569 1 2018-04-01
112 Bosiocic, Marin GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2611 0 2018-04-01
113 Moiseenko, Vadim GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2552 = 2018-04-01
114 Arutinian, David GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2536 0 2018-04-01
115 Bindrich, Falko GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2604 = 2018-03-01
116 Ganguly, Surya Shekhar GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2650 = 2018-03-01
117 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2456 1 2018-01-01
118 Ma, Zhonghan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2471 1 2018-01-01
119 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2709 = 2018-01-01
120 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2613 1 2018-01-01
121 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2682 = 2018-01-01
122 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2587 1 2018-01-01
123 Bromberger, Stefan GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2503 1 2017-12-01
124 Fedorovsky, Michael GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2480 1 2017-12-01
125 Ding, Liren ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2774 = 2017-12-01
126 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 0 2017-12-01
127 Gelfand, Boris ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2719 1 2017-12-01
128 Harikrishna, P. ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2738 0 2017-12-01
129 Li, Chao B ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
130 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 = 2017-12-01
131 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 = 2017-12-01
132 Eljanov, Pavel ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2707 = 2017-12-01
133 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 = 2017-12-01
134 Aravindh, Chithambaram Vr. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2573 1 2017-11-01
135 Panchanathan, Magesh Chandran ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2481 1 2017-11-01
136 Lenderman, Aleksandr ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 0 2017-11-01
137 Batsiashvili, Nino ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2472 = 2017-11-01
138 Perelshteyn, Eugene ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2524 1 2017-11-01
139 Timman, Jan H ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2573 = 2017-11-01
140 Sethuraman, S.p. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2617 = 2017-11-01
141 Tari, Aryan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2588 = 2017-11-01
142 Sunilduth Lyna, Narayanan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2568 = 2017-11-01
143 Karthikeyan, Murali GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 1 2017-10-01
144 Karthikeyan, Murali GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 0 2017-10-01
145 Tomashevsky, Evgeny GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2710 = 2017-10-01
146 Tomashevsky, Evgeny GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2710 1 2017-10-01
147 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 0 2017-10-01
148 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
149 Rabiega, Robert GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2510 1 2017-06-01
150 Vocaturo, Daniele GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2594 1 2017-06-01
151 Juhasz, Armin ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2404 1 2017-06-01
152 Iordachescu, Viorel ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2600 1 2017-06-01
153 Sadzikowski, Daniel ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2547 = 2017-06-01
154 Bellia, Fabrizio ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2433 1 2017-06-01
155 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2772 = 2017-06-01
156 Harikrishna, P. RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2750 = 2017-06-01
157 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2785 = 2017-06-01
158 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 0 2017-06-01
159 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 = 2017-06-01
160 Hammer, Jon Ludvig RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2621 = 2017-06-01
161 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 = 2017-06-01
162 Hou, Yifan RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2652 = 2017-06-01
163 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2751 = 2017-06-01
164 Ibanez Aullana, Ramon ESP Division de Honor 2017 [Comunidad Valenciana] 2309 1 2017-05-01
165 Komljenovic, Davorin ESP Division de Honor 2017 [Comunidad Valenciana] 2383 1 2017-05-01
166 Montalban Galvez, Antoni ESP Division de Honor 2017 [Comunidad Valenciana] 2309 1 2017-05-01
167 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2632 = 2017-05-01
168 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2570 = 2017-05-01
169 Mamedyarov, Shakhriyar UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2766 = 2017-03-01
170 Eljanov, Pavel UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2759 = 2017-03-01
171 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 = 2017-03-01
172 Hammer, Jon Ludvig UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2628 = 2017-03-01
173 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
174 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
175 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
176 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 = 2017-03-01
177 Tomashevsky, Evgeny UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2711 = 2017-03-01
178 Postny, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2616 = 2017-01-01
179 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2646 = 2017-01-01
180 Parligras, Mircea-Emilian SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2599 = 2016-12-01
181 Bauer, Christian SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2632 = 2016-12-01
182 Bokros, Albert SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2492 1 2016-12-01
183 Giri, Anish SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2767 0 2016-12-01
184 Romanov, Evgeny SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2633 = 2016-12-01
185 Aronian, Levon SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2795 = 2016-12-01
186 Laznicka, Viktor ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2651 0 2016-11-01
187 Svetushkin, Dmitry ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2543 1 2016-11-01
188 Delchev, Aleksander ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2591 = 2016-11-01
189 Forcen Esteban, Daniel ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2540 1 2016-11-01
190 Argandona Riveiro, Inigo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2453 1 2016-11-01
191 Rubio Mejia, Luis Ignacio ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2447 1 2016-11-01
192 Quesada Perez, Yuniesky ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2636 1 2016-11-01
193 Aranovitch, Emiliano SUI Swiss Team Championship NLB round 6 [decentralised] 2351 = 2016-10-01
194 Rayes, Abdul Kader AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2316 1 2016-10-01
195 Hansen, Sune Berg AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2595 = 2016-10-01
196 Vachier-Lagrave, Maxime AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2813 = 2016-10-01
197 Cordova, Emilio AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2638 1 2016-10-01
198 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 0 2016-10-01
199 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 = 2016-10-01
200 Sadorra, Julio Catalino AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2560 1 2016-10-01
201 Ragger, Markus AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2697 = 2016-10-01
202 Papaioannou, Ioannis AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2631 1 2016-10-01
203 Wojtaszek, Radoslaw AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2736 0 2016-10-01
204 Perez Tores, Juan Miguel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2313 1 2016-09-01
205 Hernando Rodrigo, Julio Antonio ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2318 1 2016-09-01
206 Tejedor Fuente, Enrique ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2377 1 2016-09-01
207 Suarez Gomez, Julio ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2429 1 2016-09-01
208 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2452 1 2016-09-01
209 Anton Guijarro, David ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2627 = 2016-09-01
210 Forcen Esteban, Daniel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2561 0 2016-09-01
211 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2522 1 2016-09-01
212 Narciso Dublan, Marc ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2016 [Linares] 2482 1 2016-09-01
213 Rusev, Aleksandar SUI Swiss Team Championship NLB round 4-5 [decentralised] 2311 1 2016-07-01
214 Papakonstantinou, Spyridon SUI Swiss Team Championship NLB round 4-5 [decentralised] 2311 1 2016-07-01
215 Getz, Nicolai KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2431 1 2016-06-01
216 Prohaszka, Peter KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2593 = 2016-06-01
217 Palac, Mladen KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2577 1 2016-06-01
218 Salgado Lopez, Ivan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2618 = 2016-06-01
219 Yilmaz, Mustafa KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2603 = 2016-06-01
220 Khismatullin, Denis KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2609 1 2016-06-01
221 Anton Guijarro, David KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2616 = 2016-06-01
222 Lupulescu, Constantin KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2620 1 2016-06-01
223 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 = 2016-06-01
224 Wojtaszek, Radoslaw KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2722 = 2016-06-01
225 Donchenko, Alexander KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2569 1 2016-06-01
226 Levin, Felix GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2506 = 2016-05-01
227 Heberla, Bartlomiej GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2532 1 2016-05-01
228 Chan, Kim Yew THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2291 1 2016-05-01
229 Li, Yankai THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2291 1 2016-05-01
230 Nouri, Hamed THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2325 1 2016-05-01
231 Liang, Awonder THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2410 1 2016-05-01
232 Bok, Benjamin THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2605 = 2016-05-01
233 Van Wely, Loek THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2654 = 2016-05-01
234 Wynn, Zaw Htun THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2407 1 2016-05-01
235 Ganguly, Surya Shekhar THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2647 = 2016-05-01
236 Short, Nigel D THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2671 1 2016-05-01
237 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2577 1 2016-04-01
238 Savchenko, Boris RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2610 1 2016-04-01
239 Wen, Yang RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2609 = 2016-04-01
240 Bartel, Mateusz RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2625 = 2016-04-01
241 Dubov, Daniil RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2634 = 2016-04-01
242 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2664 = 2016-04-01
243 Goganov, Aleksey RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2575 = 2016-04-01
244 Jumabayev, Rinat RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2607 0 2016-04-01
245 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2605 = 2016-04-01
246 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2606 = 2016-04-01
247 Rodshtein, Maxim ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2710 1 2016-04-01
248 Janssen, Ruud GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2491 1 2016-04-01
249 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2620 = 2016-04-01
250 Goldstern, Filip SUI Swiss Team Championship NLB Round 1 [decentralised] 2313 1 2016-04-01
251 Hanisch, Joerg GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2277 1 2016-04-01
252 Hacker, Jonas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2323 1 2016-04-01
253 Tabatabaei, Seyedmohammadamin GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2461 = 2016-04-01
254 Skembris, Spyridon GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2412 1 2016-04-01
255 Mikhalevski, Victor GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2525 = 2016-04-01
256 Stocek, Jiri GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2531 1 2016-04-01
257 Cornette, Matthieu GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2573 1 2016-04-01
258 Korobov, Anton GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2713 1 2016-04-01
259 Perunovic, Milos GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2620 = 2016-04-01
260 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2489 1 2016-03-01
261 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2613 = 2016-03-01
262 Genzling, Alain FRA Team 2016 - Nationale 1 r4-5 [FRANCE] 2386 1 2016-01-01
263 Ider, Borya FRA Team 2016 - Nationale 1 r4-5 [FRANCE] 2460 = 2016-01-01
264 Daneri, Martin ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2284 1 2015-12-01
265 Aguera Naredo, Javier ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2375 1 2015-12-01
266 Gonzalez Acosta, Bernal ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2497 1 2015-12-01
267 Fier, Alexandr ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2624 = 2015-12-01
268 Santos Latasa, Jaime ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2518 0 2015-12-01
269 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2470 1 2015-12-01
270 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2512 0 2015-12-01
271 Matnadze, Ana ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2353 1 2015-12-01
272 De La Riva Aguado, Oscar ESP VI Campeonato Iberoamericano Absoluto [Bilbao] 2497 1 2015-12-01
273 Hovhannisyan, Mher ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2495 1 2015-12-01
274 Nisipeanu, Liviu-Dieter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2683 = 2015-12-01
275 Svidler, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2745 = 2015-12-01
276 Pelletier, Yannick ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 = 2015-12-01
277 Vachier-Lagrave, Maxime ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2765 0 2015-12-01
278 Brunello, Sabino ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2562 1 2015-12-01
279 Leko, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2708 = 2015-12-01
280 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 0 2015-12-01
281 Shirov, Alexei ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 = 2015-12-01
282 Rodriguez Garcia, Manuel Fco ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2286 1 2015-10-01
283 Martin Duque, Jesus ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2354 1 2015-10-01
284 Huerga Leache, Mikel ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2436 1 2015-10-01
285 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2526 = 2015-10-01
286 Korneev, Oleg ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2569 1 2015-10-01
287 Anton Guijarro, David ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2635 = 2015-10-01
288 Santos Ruiz, Miguel ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2341 1 2015-10-01
289 Vazquez Igarza, Renier ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2581 = 2015-10-01
290 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP CE Absoluto 2015 [Linares Jaen] 2540 = 2015-10-01
291 Fedorovsky, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2451 = 2015-10-01
292 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2612 = 2015-10-01
293 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2429 = 2015-10-01
294 Landa, Konstantin ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2624 1 2015-09-01
295 Antipov, Mikhail Al. ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2515 = 2015-09-01
296 Delchev, Aleksander ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2604 = 2015-09-01
297 Romero Holmes, Alfonso ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2451 1 2015-09-01
298 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2438 = 2015-09-01
299 Moreno Ruiz, Javier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2467 1 2015-09-01
300 Plazuelo Pascual, Juan ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2303 1 2015-09-01
301 Grigoriants, Sergey RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2573 = 2015-05-01
302 Bogdanovich, Stanislav RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2581 = 2015-05-01
303 Esen, Baris RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2571 1 2015-05-01
304 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2623 = 2015-05-01
305 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2613 = 2015-05-01
306 Khairullin, Ildar RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2630 = 2015-05-01
307 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2650 0 2015-05-01
308 Mozharov, Mikhail RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2555 1 2015-05-01
309 Potkin, Vladimir RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2605 = 2015-05-01
310 Traunwieser, Georg THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2296 1 2015-05-01
311 Roy, Prantik THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2308 1 2015-05-01
312 Bersamina, Paulo THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2390 1 2015-05-01
313 Deepan, Chakkravarthy J. THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2475 1 2015-05-01
314 Gustafsson, Jan THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2639 = 2015-05-01
315 Wang, Hao THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2713 = 2015-05-01
316 Horvath, Jozsef THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2522 = 2015-05-01
317 Illingworth, Max THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2489 1 2015-05-01
318 Dragun, Kamil THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2576 0 2015-05-01
319 Gruenfeld, Yehuda ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2444 = 2015-04-01
320 Westreich, Itay ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2306 1 2015-04-01
321 Iordachescu, Viorel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2590 = 2015-04-01
322 Yilmaz, Mustafa ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2570 = 2015-04-01
323 Timofeev, Artyom ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2564 1 2015-04-01
324 Bukavshin, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2622 0 2015-04-01
325 Klein, David ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2505 1 2015-04-01
326 Erdos, Viktor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2615 = 2015-04-01
327 Aleksandrov, Aleksej ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2603 = 2015-04-01
328 Hovhannisyan, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
329 Svetushkin, Dmitry ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
330 Rozhko, Dmitry RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2354 1 2015-03-01
331 Sychev, Klementy RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2414 = 2015-03-01
332 Palachev, Petr RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2306 1 2015-03-01
333 Firat, Burak RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2486 1 2015-03-01
334 Pridorozhni, Aleksei RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2545 = 2015-03-01
335 Grachev, Boris RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2670 = 2015-03-01
336 Khairullin, Ildar RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2629 = 2015-03-01
337 Kazhgaleyev, Murtas RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2573 1 2015-03-01
338 Ponkratov, Pavel RUS Moscow-Open 2015 A [Moscow] 2620 1 2015-03-01
339 Zelbel, Patrick GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2439 = 2015-03-01
340 Scholz, Christian Dr. GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2360 1 2015-03-01
341 Gharamian, Tigran GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2658 1 2015-01-01
342 Jorczik, Julian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2409 = 2015-01-01
343 Baramidze, David GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2601 = 2014-12-01
344 Jaracz, Pawel GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2499 = 2014-12-01
345 Acs, Peter GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2593 = 2014-12-01
346 Aronian, Levon ESP Chess Master Final [Bilbao] 2804 = 2014-11-01
347 Anand, Viswanathan ESP Chess Master Final [Bilbao] 2785 0 2014-11-01
348 Ponomariov, Ruslan ESP Chess Master Final [Bilbao] 2717 0 2014-11-01
349 Anand, Viswanathan ESP Chess Master Final [Bilbao] 2785 0 2014-11-01
350 Aronian, Levon ESP Chess Master Final [Bilbao] 2804 = 2014-11-01
351 Ponomariov, Ruslan ESP Chess Master Final [Bilbao] 2717 1 2014-11-01
352 Perera Borrego, Mariela ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2298 1 2014-10-01
353 Aranaz Murillo, Amalia ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2314 1 2014-10-01
354 Suarez Garcia, Carlos ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2400 1 2014-10-01
355 Perez Candelario, Manuel ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2575 1 2014-10-01
356 Arribas Lopez, Angel ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2503 1 2014-10-01
357 Korneev, Oleg ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2590 = 2014-10-01
358 Espineira Gonzalez, Diego ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2360 1 2014-10-01
359 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2529 = 2014-10-01
360 Ibarra Jerez, Jose Carlos ESP LXXIX Cto. de Espaa Absoluto y Femenino [Linares JAEN] 2521 = 2014-10-01
361 Lim, Yee-Weng NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2311 1 2014-09-01
362 Peralta, Fernando NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2574 = 2014-09-01
363 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 0 2014-09-01
364 Zhang, Zhong NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2611 = 2014-09-01
365 Leko, Peter NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2740 = 2014-09-01
366 Jere, Daniel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2405 1 2014-09-01
367 Grandelius, Nils NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2571 1 2014-09-01
368 Kramnik, Vladimir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 1 2014-09-01
369 Shirov, Alexei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2709 = 2014-09-01
370 Ismagambetov, Anuar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2531 1 2014-09-01
371 Le, Quang Liem NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2710 1 2014-09-01
372 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2014-06-01
373 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 0 2014-06-01
374 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
375 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 0 2014-06-01
376 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 1 2014-06-01
377 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2014-06-01
378 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 = 2014-06-01
379 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 0 2014-06-01
380 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 = 2014-06-01
381 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 = 2014-06-01
382 Tuorila, Kai THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2293 1 2014-05-01
383 Borsos, Bogdan THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2293 1 2014-05-01
384 Nouri, Hamed THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2355 1 2014-05-01
385 Venkatesh, M.r. THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2515 1 2014-05-01
386 Gomez, John Paul THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2524 = 2014-05-01
387 Atalik, Suat THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2562 1 2014-05-01
388 Gustafsson, Jan THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2634 = 2014-05-01
389 Liu, Qingnan THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2500 1 2014-05-01
390 Barbosa, Oliver THA Thailand Open Chess Championship 2014 [Bangkok] 2580 = 2014-05-01
391 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2477 = 2014-04-01
392 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2636 = 2014-04-01
393 Maisuradze, Nino ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2307 1 2014-03-01
394 Pardo Simon, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2450 1 2014-03-01
395 Spraggett, Kevin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2544 = 2014-03-01
396 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 1 2014-03-01
397 Adhiban, B. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2590 1 2014-03-01
398 Ganguly, Surya Shekhar ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2619 0 2014-03-01
399 Anton Guijarro, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2557 0 2014-03-01
400 Docx, Stefan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2468 0 2014-03-01
401 Wemmers, Xander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2348 1 2014-03-01
402 Dann, Matthias GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2453 1 2014-03-01
403 Richter, Michael GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2470 1 2014-03-01
404 Czarnota, Pawel GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2528 = 2014-01-01
405 Potkin, Vladimir GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2648 1 2014-01-01
406 Djukic, Nikola POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 1 2013-12-01
407 Grandelius, Nils POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2557 = 2013-12-01
408 Erdos, Viktor POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2658 = 2013-12-01
409 Naiditsch, Arkadij POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2727 = 2013-12-01
410 Saric, Ivan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2628 = 2013-12-01
411 Socko, Bartosz POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2661 1 2013-12-01
412 Ragger, Markus POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2672 = 2013-12-01
413 Steingrimsson, Hedinn POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 0 2013-12-01
414 Grabarczyk, Miroslaw GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2470 1 2013-12-01
415 Meinhardt, Maximilian GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2399 1 2013-12-01
416 Flores, Diego NOR World Cup [Tromso] 2578 1 2013-10-01
417 Flores, Diego NOR World Cup [Tromso] 2578 1 2013-10-01
418 Le, Quang Liem NOR World Cup [Tromso] 2702 = 2013-10-01
419 Le, Quang Liem NOR World Cup [Tromso] 2702 = 2013-10-01
420 Almagro Llamas, Pablo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2477 1 2013-10-01
421 Negi, Parimarjan ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2662 0 2013-10-01
422 Moskalenko, Viktor ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2524 0 2013-10-01
423 Iturrizaga, Eduardo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2661 1 2013-10-01
424 Giri, Anish ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2737 = 2013-10-01
425 Naiditsch, Arkadij ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2710 0 2013-10-01
426 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2614 1 2013-10-01
427 Danielian, Elina POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2478 1 2013-06-01
428 Papp, Gabor POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2570 = 2013-06-01
429 Babula, Vlastimil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2591 1 2013-06-01
430 Hovhannisyan, Robert POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2607 = 2013-06-01
431 Rakhmanov, Aleksandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2616 1 2013-06-01
432 Kotronias, Vasilios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2580 1 2013-06-01
433 Lupulescu, Constantin POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2634 = 2013-06-01
434 Beliavsky, Alexander G POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
435 Hracek, Zbynek POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
436 Balogh, Csaba POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2644 = 2013-06-01
437 Tkachiev, Vladislav POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2632 1 2013-06-01
438 Hansen, Sune Berg GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2566 1 2013-05-01
439 Feuerstack, Aljoscha GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2421 1 2013-05-01
440 Rapport, Richard GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2621 = 2013-05-01
441 Kuipers, Stefan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2434 1 2013-05-01
442 Motylev, Alexander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
443 Siebrecht, Sebastian GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2479 1 2013-05-01
444 Dinstuhl, Volkmar Dr. GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2409 1 2013-05-01
445 Jussupow, Artur GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2608 = 2013-05-01
446 Poetsch, Hagen GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2466 = 2013-05-01
447 Izsak, Gyula GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2471 = 2013-05-01
448 Alsina Leal, Daniel ESP Catalunya Equips Divisio Honor 2013 [Cataluna] 2511 1 2013-05-01
449 Spraggett, Kevin ESP Catalunya Equips Divisio Honor 2013 [Cataluna] 2577 = 2013-05-01
450 Narciso Dublan, Marc ESP Catalunya Equips Divisio Honor 2013 [Cataluna] 2549 = 2013-05-01
451 Anand, Viswanathan ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2780 = 2012-11-01
452 Carlsen, Magnus ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2843 0 2012-11-01
453 Aronian, Levon ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2816 = 2012-11-01
454 Caruana, Fabiano ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2773 0 2012-11-01
455 Karjakin, Sergey ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2778 = 2012-11-01
456 Anand, Viswanathan ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2780 = 2012-11-01
457 Carlsen, Magnus ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2843 0 2012-11-01
458 Aronian, Levon ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2816 = 2012-11-01
459 Karjakin, Sergey ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2778 0 2012-11-01
460 Caruana, Fabiano ESP V Final de Maestros del Grand Slam de Ajedrez [Bilbao Sao Paulo] 2773 = 2012-11-01
461 Eid, Fadi TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2377 1 2012-10-01
462 Zhigalko, Sergei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2667 = 2012-10-01
463 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 0 2012-10-01
464 Al-Zendani, Zendan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2363 1 2012-10-01
465 Bachmann, Axel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2533 1 2012-10-01
466 Laznicka, Viktor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2683 1 2012-10-01
467 Ivanchuk, Vassily TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2769 0 2012-10-01
468 Gelfand, Boris TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2738 = 2012-10-01
469 Alavi, Sayed Javad TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2458 1 2012-10-01
470 Papaioannou, Ioannis TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 = 2012-10-01
471 Ivanisevic, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2645 = 2012-10-01
472 De Paoli, Emilio ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
473 Barucco, Mattia ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
474 Panjkovic, Aleksandar ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
475 De Santis, Alessio ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2349 1 2012-09-01
476 Medancic, Rikard ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
477 Brun, Dario ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
478 Marguerettaz, Davy ITA OP 12 Valle del Chiese [Condino] 2297 1 2012-09-01
479 Moreno Trujillo, Alejandro ESP CE Equipos Primera Divisin G-B [Badajoz] 2500 0 2012-09-01
480 Espinosa Aranda, Angel ESP CE Equipos Primera Divisin G-B [Badajoz] 2402 1 2012-09-01
481 Mate Adan, Carlos ESP CE Equipos Primera Divisin G-B [Badajoz] 2297 1 2012-09-01
482 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Primera Divisin G-B [Badajoz] 2490 1 2012-09-01
483 Khenkin, Igor ESP CE Equipos Primera Divisin G-B [Badajoz] 2669 = 2012-09-01
484 Illescas Cordoba, Miguel ESP CE Equipos Primera Divisin Final [Badajoz] 2601 = 2012-09-01
485 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Primera Divisin Final [Badajoz] 2588 = 2012-09-01
486 Erdoes, Viktor GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2608 = 2012-05-01
487 Potkin, Vladimir GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2671 = 2012-05-01
488 Bischoff, Klaus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2547 1 2012-05-01
489 Melkumyan, Hrant GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 = 2012-05-01
490 Kempinski, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2604 = 2012-05-01
491 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
492 Maiwald, Jens-Uwe GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2459 1 2012-05-01
493 Acs, Peter GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2587 0 2012-05-01
494 Baramidze, David GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2591 = 2012-05-01
495 Rombaldoni, Axel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2464 = 2012-05-01
496 Nigalidze, Gaioz BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2472 1 2012-05-01
497 Swiercz, Dariusz BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2565 = 2012-05-01
498 Nabaty, Tamir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2559 1 2012-05-01
499 Delchev, Aleksander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2622 1 2012-05-01
500 Lenic, Luka BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2637 = 2012-05-01
501 Pantsulaia, Levan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2595 = 2012-05-01
502 Khairullin, Ildar BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 1 2012-05-01
503 Kuzubov, Yuriy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2615 = 2012-05-01
504 Nisipeanu, Liviu-Dieter BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2643 1 2012-05-01
505 Inarkiev, Ernesto BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 = 2012-05-01
506 Zenyuk, Iryna USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2305 1 2012-03-01
507 Coleman, Teddy USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2310 1 2012-03-01
508 Hunt, Adam USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2458 1 2012-03-01
509 Sokolov, Ivan USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2646 = 2012-03-01
510 Shabalov, Alexander USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2523 1 2012-03-01
511 Mitkov, Nikola USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2513 1 2012-03-01
512 Akobian, Varuzhan USA 21st Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2612 = 2012-03-01
513 Popov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2599 = 2012-03-01
514 Ponkratov, Pavel RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2611 1 2012-03-01
515 Gupta, Abhijeet RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2652 = 2012-03-01
516 Sokolov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2641 0 2012-03-01
517 Zherebukh, Yaroslav RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2594 0 2012-03-01
518 Pap, Gyula RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2533 = 2012-03-01
519 Gopal, G.n. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2566 1 2012-03-01
520 Bocharov, Dmitry RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2611 = 2012-03-01
521 Esen, Baris RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2534 0 2012-03-01
522 Danielsen, Henrik GRE European Team Championship [Porto Carras] 2542 1 2012-01-01
523 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
524 Lupulescu, Constantin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2657 = 2012-01-01
525 Radjabov, Teimour GRE European Team Championship [Porto Carras] 2781 = 2012-01-01
526 Banikas, Hristos GRE European Team Championship [Porto Carras] 2620 = 2012-01-01
527 Aronian, Levon GRE European Team Championship [Porto Carras] 2802 = 2012-01-01
528 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 = 2012-01-01
529 Miezis, Normunds GRE European Team Championship [Porto Carras] 2547 = 2012-01-01
530 Bacrot, Etienne GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
531 Harikrishna, P. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2673 1 2012-01-01
532 Dominguez Perez, Leinier ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 = 2012-01-01
533 Ponomariov, Ruslan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2723 0 2012-01-01
534 Dreev, Aleksey ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 = 2012-01-01
535 Sargissian, Gabriel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2671 = 2012-01-01
536 Fedorchuk, Sergey A. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2632 = 2012-01-01
537 Cori, Jorge RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2514 1 2011-11-01
538 Cori, Jorge RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2514 0 2011-11-01
539 Bruzon Batista, Lazaro RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2673 0 2011-11-01
540 Bruzon Batista, Lazaro RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2673 1 2011-11-01
541 Aronian, Levon ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2807 0 2011-11-01
542 Ivanchuk, Vassily ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2765 0 2011-11-01
543 Carlsen, Magnus ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2823 1 2011-11-01
544 Nakamura, Hikaru ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2753 0 2011-11-01
545 Anand, Viswanathan ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2817 0 2011-11-01
546 Aronian, Levon ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2807 = 2011-11-01
547 Ivanchuk, Vassily ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2765 1 2011-11-01
548 Carlsen, Magnus ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2823 0 2011-11-01
549 Nakamura, Hikaru ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2753 1 2011-11-01
550 Anand, Viswanathan ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2817 0 2011-11-01
551 Morchiashvili, Bachana AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2376 1 2011-09-01
552 Sanikidze, Tornike AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2525 1 2011-09-01
553 Cheparinov, Ivan AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2669 0 2011-09-01
554 Bajarani, Ulvi AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2424 1 2011-09-01
555 Volkov, Sergey AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2607 = 2011-09-01
556 Najer, Evgeniy AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2643 = 2011-09-01
557 Smirin, Ilia AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2676 = 2011-09-01
558 Ibrahimov, Rasul AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2547 = 2011-09-01
559 Safarli, Eltaj AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2622 = 2011-09-01
560 Mammadov, Zaur Fazahir Oglu AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2379 1 2011-07-01
561 Shanava, Konstantine AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2560 1 2011-07-01
562 Landa, Konstantin AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2609 = 2011-07-01
563 Turov, Maxim AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2635 1 2011-07-01
564 Sokolov, Ivan AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2643 = 2011-07-01
565 Almasi, Zoltan AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2719 1 2011-07-01
566 Smirin, Ilia AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2658 1 2011-07-01
567 Safarli, Eltaj AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2628 = 2011-07-01
568 Korobov, Anton AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2647 0 2011-07-01
569 Vega Gutierrez, Sabrina ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2322 1 2011-07-01
570 Kindermann, Stefan ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2515 = 2011-07-01
571 Mateo, Ramon ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2422 1 2011-07-01
572 Nyzhnyk, Illya ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2583 1 2011-07-01
573 Hertneck, Gerald ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2552 = 2011-07-01
574 Bromberger, Stefan ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2505 = 2011-07-01
575 Ragger, Markus ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2674 = 2011-07-01
576 Mecking, Henrique ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2577 1 2011-07-01
577 Granda Zuniga, Julio E ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2614 0 2011-07-01
578 Edouard, Romain GER 1.Bundesliga [Germany] 2636 1 2011-05-01
579 Bok, Benjamin GER 1.Bundesliga [Germany] 2453 1 2011-05-01
580 Huschenbeth, Niclas GER 1.Bundesliga [Germany] 2461 0 2011-05-01
581 Polzin, Rainer GER 1.Bundesliga [Germany] 2494 = 2011-05-01
582 Eichner, Sebastian GER 1.Bundesliga [Germany] 2323 1 2011-05-01
583 Belezky, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2454 1 2011-05-01
584 Berelowitsch, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2574 1 2011-05-01
585 Siebrecht, Sebastian GER 1.Bundesliga [Germany] 2421 1 2011-05-01
586 Roiz, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2637 = 2011-05-01
587 Hoeffer, David GER 1.Bundesliga [Germany] 2297 1 2011-05-01
588 Vedmediuc, Serghei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2422 = 2011-05-01
589 Roser, Kevin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2423 1 2011-05-01
590 Postny, Evgeny FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2585 1 2011-05-01
591 Stevic, Hrvoje FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2611 = 2011-05-01
592 Papaioannou, Ioannis FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2605 1 2011-05-01
593 Romanov, Evgeny FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2624 1 2011-05-01
594 Iordachescu, Viorel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 = 2011-05-01
595 Feller, Sebastien FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2657 = 2011-05-01
596 Korobov, Anton FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2647 1 2011-05-01
597 Ragger, Markus FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2614 = 2011-05-01
598 Mamedov, Rauf FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2667 = 2011-05-01
599 Erlandsen, Carsten THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2307 1 2011-05-01
600 Arvind, Shastry THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2307 1 2011-05-01
601 Hopman, Pieter THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2365 1 2011-05-01
602 Mohota, Nisha THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2324 1 2011-05-01
603 Short, Nigel D THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2676 = 2011-05-01
604 Kunte, Abhijit THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2526 = 2011-05-01
605 Yang, Kaiqi THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2399 1 2011-05-01
606 Gustafsson, Jan THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2647 = 2011-05-01
607 Murshed, Niaz THA Thailand Open Chess Championship 2011 [Pattaya] 2455 1 2011-05-01
608 Godena, Michele ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2549 1 2011-03-01
609 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2764 = 2011-03-01
610 Navara, David ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2708 1 2011-03-01
611 Short, Nigel D ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2680 1 2011-03-01
612 Morozevich, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2700 = 2011-03-01
613 Caruana, Fabiano ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2709 = 2011-03-01
614 Gashimov, Vugar ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2733 0 2011-03-01
615 Onischuk, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2683 1 2011-03-01
616 Movsesian, Sergei ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2721 = 2011-03-01
617 Melia, Salome ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2449 1 2011-03-01
618 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2546 1 2011-03-01
619 Buhmann, Rainer ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2572 = 2011-03-01
620 Rapport, Richard ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2531 0 2011-03-01
621 Zhu, Chen ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2495 1 2011-03-01
622 Dzagnidze, Nana ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2550 0 2011-03-01
623 Thomassen, Joachim ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2404 1 2011-03-01
624 Zhukova, Natalia ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2441 = 2011-03-01
625 Fernandez Romero, Ernesto ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2453 1 2011-03-01
626 Korchnoi, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2544 1 2011-03-01
627 Kasimdzhanov, Rustam ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2699 0 2010-11-01
628 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2723 = 2010-11-01
629 Laznicka, Viktor ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2638 1 2010-11-01
630 Krasenkow, Michal ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2628 = 2010-11-01
631 Ponomariov, Ruslan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2734 = 2010-11-01
632 Garcia Gata, Jorge D. ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2297 1 2010-11-01
633 Perez Felipe, Marcos Adrian ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2308 1 2010-11-01
634 Recuero Guerra, David ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2457 1 2010-11-01
635 Reinaldo Castineira, Roi ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2502 1 2010-11-01
636 Alonso Rosell, Alvar ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2485 = 2010-11-01
637 Arizmendi Martinez, Julen Luis ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2551 = 2010-11-01
638 Magem Badals, Jordi ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2589 = 2010-11-01
639 Larino Nieto, David ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2451 1 2010-11-01
640 Moreno Ruiz, Javier ESP Campeonato de Espaa Absoluto [Tenerife] 2491 = 2010-11-01
641 Haddouche, Mohamed RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2425 1 2010-11-01
642 Sveshnikov, Evgeny RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2494 1 2010-11-01
643 Smeets, Jan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2669 = 2010-11-01
644 Carlsen, Magnus RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2826 0 2010-11-01
645 Caruana, Fabiano RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2700 = 2010-11-01
646 Tkachiev, Vladislav RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 = 2010-11-01
647 Agrest, Evgenij RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2585 1 2010-11-01
648 Kozul, Zdenko RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2604 1 2010-11-01
649 Gagunashvili, Merab RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2598 = 2010-11-01
650 Grischuk, Alexander RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2760 = 2010-11-01
651 Zaragatski, Ilja BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2490 1 2010-11-01
652 Malisauskas, Vidmantas BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2510 = 2010-11-01
653 Karjakin, Sergey BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2747 0 2010-11-01
654 Delchev, Aleksander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2623 = 2010-11-01
655 Kobalia, Mikhail BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2656 = 2010-11-01
656 Dizdarevic, Emir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2475 1 2010-11-01
657 Akopian, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2691 = 2010-11-01
658 Pilgaard, Kim USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2444 1 2010-09-01
659 Gustafsson, Jan USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2640 1 2010-09-01
660 Chanda, Sandipan USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2640 = 2010-09-01
661 Van Wely, Loek USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2653 = 2010-09-01
662 Ehlvest, Jaan USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2591 = 2010-09-01
663 Holt, Conrad USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2375 1 2010-09-01
664 McShane, Luke USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2623 = 2010-09-01
665 Lenderman, Aleksandr USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2598 = 2010-09-01
666 Kacheishvili, Giorgi USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2587 = 2010-09-01
667 Caruana, Fabiano ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2680 = 2010-07-01
668 Shirov, Alexei ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2737 0 2010-07-01
669 Milov, Leonid FRA Nationale 2 - R10-11 [Various] 2561 = 2010-07-01
670 Dekar, Lies FRA Nationale 2 - R10-11 [Various] 2303 1 2010-07-01
671 Reiss, Tibor GER 1.Bundesliga [Germany] 2414 1 2010-05-01
672 Casper, Thomas GER 1.Bundesliga [Germany] 2395 1 2010-05-01
673 Jaracz, Pawel GER 1.Bundesliga [Germany] 2547 = 2010-05-01
674 Braun, Arik GER 1.Bundesliga [Germany] 2519 1 2010-05-01
675 Gerigk, Erasmus GER 1.Bundesliga [Germany] 2335 = 2010-05-01
676 Feygin, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2546 = 2010-05-01
677 Johannessen, Leif Erlend GER 1.Bundesliga [Germany] 2532 1 2010-05-01
678 Berelovich, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2551 0 2010-05-01
679 Siebrecht, Sebastian GER 1.Bundesliga [Germany] 2456 1 2010-05-01
680 Topalov, Veselin ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2805 = 2010-05-01
681 Aronian, Levon ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2781 = 2010-05-01
682 Gelfand, Boris ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2761 = 2010-05-01
683 Gashimov, Vugar ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2759 0 2010-05-01
684 Grischuk, Alexander ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2736 = 2010-05-01
685 Topalov, Veselin ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2805 0 2010-05-01
686 Aronian, Levon ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2781 = 2010-05-01
687 Gelfand, Boris ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2761 = 2010-05-01
688 Gashimov, Vugar ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2759 = 2010-05-01
689 Grischuk, Alexander ESP XXVII Torneo Intercontinental de Ajderez Ciudad de Linares [Linares] 2736 = 2010-05-01
690 Arkell, Keith C CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2474 1 2010-05-01
691 Ruck, Robert CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2570 1 2010-05-01
692 Saric, Ivan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2607 1 2010-05-01
693 Timofeev, Artyom CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2655 = 2010-05-01
694 Sokolov, Ivan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2638 = 2010-05-01
695 Zvjaginsev, Vadim CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2643 = 2010-05-01
696 Delchev, Aleksander CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2625 = 2010-05-01
697 Vuckovic, Bojan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2630 = 2010-05-01
698 Giri, Anish CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2624 = 2010-05-01
699 Belov, Vladimir CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2619 = 2010-05-01
700 Potkin, Vladimir CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2606 = 2010-05-01
701 Lovik, Lasse Ostebo ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2343 1 2010-03-01
702 Carlsson, Pontus ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2476 1 2010-03-01
703 Stefanova, Antoaneta ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2545 = 2010-03-01
704 Gustafsson, Jan ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2627 = 2010-03-01
705 Harika, Dronavalli ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2471 = 2010-03-01
706 Zatonskih, Anna ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2466 1 2010-03-01
707 Malakhatko, Vadim ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2549 1 2010-03-01
708 Sandipan, Chanda ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2622 = 2010-03-01
709 Naumann, Alexander ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2525 1 2010-03-01
710 Adams, Michael ENG Gibraltar Masters [Gibraltar] 2694 = 2010-03-01
711 Malisauskas, Vidmantas   2483 = 2010-01-01
712 Roiz, Michael   2658 = 2010-01-01
713 Hansen, Sune Berg   2552 = 2010-01-01
714 Markus, Robert   2608 1 2010-01-01
715 Akopian, Vladimir   2698 = 2010-01-01
716 Banikas, Hristos   2599 = 2010-01-01
717 Berkes, Ferenc   2663 1 2010-01-01
718 Morozevich, Alexander   2750 0 2010-01-01
719 Rahal, Michael A   2356 = 2010-01-01
720 Adams, Michael   2698 = 2010-01-01
721 Landa, Konstantin   2655 0 2009-11-01
722 Perez Garcia, Rodney   2426 1 2009-11-01
723 Kasimdzhanov, Rustam   2702 = 2009-11-01
724 Lopez Martinez, Josep Manuel   2570 = 2009-11-01
725 Aleksandrov, Aleksej   2639 1 2009-11-01
726 Diaz Rodriguez, Jose Antonio   2296 1 2009-11-01
727 Valmana Canto, Jaime   2332 1 2009-11-01
728 Vehi Bach, Victor Manuel   2381 1 2009-11-01
729 Teran Alvarez, Ismael   2432 1 2009-11-01
730 Garza Marco, Sergio   2447 1 2009-11-01
731 Lopez Martinez, Josep Manuel   2570 = 2009-11-01
732 Illescas Cordoba, Miguel   2591 = 2009-11-01
733 Cabrera, Alexis   2529 1 2009-11-01
734 Cacho Reigadas, Sergio   2484 1 2009-11-01
735 Boros, Denes   2462 1 2009-11-01
736 Pacher, Milan   2366 1 2009-11-01
737 Sargissian, Gabriel   2678 = 2009-11-01
738 Grabliauskas, Virginijus   2426 1 2009-11-01
739 Sakaev, Konstantin   2625 = 2009-11-01
740 Hracek, Zbynek   2606 1 2009-11-01
741 Granda Zuniga, Julio E   2647 1 2009-09-01
742 Movsesian, Sergei   2716 = 2009-09-01
743 Kasimdzhanov, Rustam   2672 = 2009-09-01
744 Nakamura, Hikaru   2710 0 2009-09-01
745 Vachier-Lagrave, Maxime   2703 = 2009-09-01
746 Svidler, Peter   2739 = 2009-09-01
747 Karpov, Anatoly   2644 1 2009-09-01
748 San Segundo Carrillo, Pablo   2570 1 2009-09-01
749 Ponomariov, Ruslan   2727 0 2009-09-01
750 Deglmann, Ludwig   2342 1 2009-07-01
751 Beim, Valery   2506 1 2009-07-01
752 Abel, Dennes   2328 1 2009-07-01
753 Beikert, Guenther Dr.   2470 1 2009-07-01
754 Guliyev, Namig   2521 = 2009-07-01
755 Hoffmann, Michael   2469 = 2009-07-01
756 Straeter, Timo   2314 1 2009-07-01
757 Salgado Lopez, Ivan   2556 1 2009-04-01
758 Delchev, Aleksander   2632 1 2009-04-01
759 Caruana, Fabiano   2640 0 2009-04-01
760 Malakhov, Vladimir   2675 = 2009-04-01
761 Sasikiran, Krishnan   2694 0 2009-04-01
762 Nepomniachtchi, Ian   2616 1 2009-04-01
763 Roiz, Michael   2677 = 2009-04-01
764 Reinderman, Dimitri   2549 1 2009-04-01
765 Short, Nigel D   2663 0 2009-04-01
766 Volokitin, Andrei   2671 = 2009-04-01
767 Mecking, Henrique   2567 1 2009-04-01
768 Motylev, Alexander   2676 = 2009-04-01
769 Navara, David   2638 0 2009-04-01
770 Efimenko, Zahar   2688 = 2009-04-01
771 Caruana, Fabiano   2646 1 2009-04-01
772 Werle, Jan   2607 1 2009-04-01
773 Kasimdzhanov, Rustam   2687 0 2009-04-01
774 L`ami, Erwin   2603 1 2009-04-01
775 Hou, Yifan   2571 0 2009-04-01
776 Sasikiran, Krishnan   2711 1 2009-04-01
777 Doric, Darko   2477 = 2009-04-01
778 Martinovic, Sasa   2427 1 2009-04-01
779 Jankovic, Alojzije   2571 1 2009-04-01
780 Nanu, Ciprian-Costica   2506 = 2009-04-01
781 Kotronias, Vasilios   2603 0 2009-04-01
782 Brkic, Ante   2550 0 2009-04-01
783 Maksimovic, Branimir   2423 1 2009-04-01
784 Spoelman, Wouter   2493 1 2009-04-01
785 Timman, Jan H   2582 0 2009-04-01
786 Ragger, Markus   2540 = 2009-04-01
787 Drasko, Milan   2533 1 2009-04-01
788 Vicari, Luigi   2300 1 2009-01-01
789 Frigieri, Fabrizio   2300 1 2009-01-01
790 Vita, Fabrizio   2300 1 2009-01-01
791 Marani, Luca   2300 1 2009-01-01
792 Pantaleoni, Claudio   2300 1 2009-01-01
793 Cacinschi, Alexandru   2314 1 2009-01-01
794 Marguerettaz, Davy   2314 1 2009-01-01
795 Gallucci, Alessio   2314 1 2009-01-01
796 Pulito, Alberto   2314 1 2009-01-01
797 Giacomasso, Enrico   2314 1 2009-01-01
798 Damia, Angelo   2314 1 2009-01-01
799 Hedman, Erik   2352 = 2009-01-01
800 Novikov, Vitalij   2325 1 2009-01-01
801 Volkov, Sergey   2632 1 2009-01-01
802 Petrosian, Tigran L   2629 0 2009-01-01
803 Ivanisevic, Ivan   2658 = 2009-01-01
804 Tarrin, Eric   2314 1 2009-01-01
805 Talamon, Jerome   2314 1 2009-01-01
806 Marechal, Pascal   2314 1 2009-01-01
807 Brunier, Jules   2314 1 2009-01-01
808 Kahla, Souhaiel   2314 1 2009-01-01
809 Strugnell, Carl   2314 1 2009-01-01
810 Neiman, Emmanuel   2366 1 2009-01-01
811 Prusikin, Michael   2538 1 2009-01-01
812 Saric, Ibro   2559 = 2009-01-01
813 Isaev, Jamshed   2400 1 2009-01-01
814 Khenkin, Igor   2647 = 2009-01-01
815 Azarov, Sergei   2612 1 2009-01-01
816 Gonzales, Jayson   2468 1 2009-01-01
817 Roiz, Michael   2677 = 2009-01-01
818 Hossain, Enamul   2494 1 2009-01-01
819 Ali, Abdulkhaleq   2314 1 2009-01-01
820 Cheparinov, Ivan   2696 1 2009-01-01
821 Svidler, Peter   2727 = 2009-01-01
822 Fabbro, David   2300 1 2008-10-01
823 Hassine, Daniel   2300 1 2008-10-01
824 Fogel, Pierre   2300 1 2008-10-01
825 Borzakian, Manouk   2300 1 2008-10-01
826 Abergel, Thal   2499 1 2008-10-01
827 Kirszenberg, Marc   2300 1 2008-10-01
828 Strugnell, Carl   2300 1 2008-10-01
829 Leuly, Max   2300 = 2008-10-01
830 Tarchichi, Paul   2300 = 2008-10-01
831 Radovanovic, Nicolas   2300 1 2008-10-01
832 Nguyen, Thanh-Tong   2307 1 2008-10-01
833 Debray, Christopher   2378 1 2008-10-01
834 Guliyev, Namig   2510 = 2008-10-01
835 Shirazi, Kamran   2440 1 2008-10-01
836 Goldsztejn, Gildas   2374 = 2008-10-01
837 Camus De Solliers, Guillaume   2319 1 2008-10-01
838 Piankov, Evgenij   2337 1 2008-10-01
839 Shirov, Alexei   2741 = 2008-10-01
840 Roiz, Michael   2680 1 2008-10-01
841 Bareev, Evgeny   2655 = 2008-10-01
842 Rublevsky, Sergei   2699 = 2008-10-01
843 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
844 Goloshchapov, Alexander   2563 = 2008-07-01
845 Sprenger, Jan-Michael   2536 1 2008-07-01
846 Areshchenko, Alexander   2638 0 2008-07-01
847 Ftacnik, Lubomir Dr.   2553 0 2008-07-01
848 Parligras, Mircea   2553 0 2008-07-01
849 Chuchelov, Vladimir   2544 0 2008-07-01
850 Berelovich, Alexander   2595 1 2008-07-01
851 Balogh, Csaba   2575 = 2008-07-01
852 Mikhalevski, Victor   2632 0 2008-07-01
853 Naiditsch, Arkadij   2638 0 2008-07-01
854 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 = 2008-07-01
855 Almasi, Zoltan   2667 = 2008-07-01
856 Balogh, Csaba   2575 = 2008-07-01
857 Mikhalevski, Victor   2632 = 2008-07-01
858 Naiditsch, Arkadij   2638 1 2008-07-01
859 Almasi, Zoltan   2667 = 2008-07-01
860 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 = 2008-07-01
861 Mudelsee, Manfred   2334 1 2008-07-01
862 Bartel, Mateusz   2588 1 2008-07-01
863 Fedorov, Alexei   2603 = 2008-07-01
864 Nyback, Tomi   2587 = 2008-07-01
865 Kempinski, Robert   2595 = 2008-07-01
866 Azarov, Sergei   2584 = 2008-07-01
867 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
868 Kurnosov, Igor   2593 = 2008-07-01
869 Erdos, Viktor   2576 1 2008-07-01
870 Gustafsson, Jan   2603 0 2008-07-01
871 Khamrakulov, Ibragim S.   2604 1 2008-04-01
872 Jobava, Baadur   2644 1 2008-04-01
873 Beliavsky, Alexander G   2646 = 2008-04-01
874 Sargissian, Gabriel   2673 = 2008-04-01
875 Movsesian, Sergei   2670 = 2008-04-01
876 Rodshtein, Maxim   2615 = 2008-04-01
877 Wang, Yue   2703 = 2008-04-01