Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Shirov, Alexei

Večiti šah lista

Shirov, Alexei

# Shirov, Alexei turnir elo rezultat FIDE lista
1 Vallejo Pons, Francisco ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2710 = 2020-11-01
2 Socko, Bartosz ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2601 1 2020-11-01
3 Kovalenko, Igor ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2645 = 2020-11-01
4 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2643 = 2020-11-01
5 Quispe Arteaga, Gabriel ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2402 1 2020-11-01
6 Anton Guijarro, David ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2688 = 2020-11-01
7 Naiditsch, Arkadij ESP CECLUB Division de Honor 2020 [Linares, Jaen] 2624 1 2020-11-01
8 Guillo Longares, Cecilia ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2247 1 2020-10-01
9 Moreno Ibanez, Miguel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2283 1 2020-10-01
10 Merario Alarcon, Andres ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2395 = 2020-10-01
11 Domingo Nunez, Ruben ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2367 1 2020-10-01
12 Alsina Leal, Daniel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2484 = 2020-10-01
13 Plazuelo Pascual, Juan ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2448 1 2020-10-01
14 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2503 1 2020-10-01
15 Salgado Lopez, Ivan ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2584 1 2020-10-01
16 Santos Latasa, Jaime ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2020 [Linares, Jaen] 2575 0 2020-10-01
17 Miezis, Normunds SWE Elitserien 2019-20 R456 [Sweden] 2484 = 2020-04-01
18 Urkedal, Frode Olav Olsen SWE Elitserien 2019-20 R456 [Sweden] 2528 0 2020-04-01
19 Persson, Mats SWE Elitserien 2019-20 R456 [Sweden] 2300 0 2020-04-01
20 Esipenko, Andrey RUS The Nutcracker 2020 [Moscow] 2672 = 2020-04-01
21 Lomasov, Semyon RUS The Nutcracker 2020 [Moscow] 2533 1 2020-04-01
22 Yuffa, Daniil RUS The Nutcracker 2020 [Moscow] 2594 = 2020-04-01
23 Sarana, Alexey RUS The Nutcracker 2020 [Moscow] 2652 = 2020-04-01
24 Junge, Ralph, Dr. GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2272 1 2020-03-01
25 Rogozenco, Dorian GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2475 = 2020-03-01
26 Werle, Jan GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2545 0 2020-03-01
27 Custodio, Leandro BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2277 1 2020-02-01
28 De Oliveira, Gustavo Alfredo Bue BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2277 1 2020-02-01
29 Abdalla, Luiz Guilherme Aurelli BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2277 1 2020-02-01
30 Matsuura, Frederico BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2277 1 2020-02-01
31 Rodriguez Vila, Andres BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2469 = 2020-02-01
32 Matsuura, Everaldo BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2433 1 2020-02-01
33 Vazquez, Guillermo BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2510 = 2020-02-01
34 Hungaski, Robert BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2488 = 2020-02-01
35 Fier, Alexandr BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2528 = 2020-02-01
36 Delgado Ramirez, Neuris BRA VI Floripa Chess Open 2020 Aberto do Brasil [Florianopolis SC] 2636 = 2020-02-01
37 Van Wely, Loek GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2609 = 2020-01-01
38 Dinstuhl, Volkmar, Dr. GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2380 0 2020-01-01
39 Cazacu, Gabriela CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2284 1 2020-01-01
40 Gutierrez Montes, Sebastian CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2284 1 2020-01-01
41 Coro, Lucas CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2344 1 2020-01-01
42 Abarca Gonzalez, Nicolas CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2430 1 2020-01-01
43 Cruz, Cristhian CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2562 1 2020-01-01
44 Vera Siguenas, Deivy CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2485 = 2020-01-01
45 Martinez Alcantara, Jose Eduardo CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2592 = 2020-01-01
46 Petrov, Nikita CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2585 = 2020-01-01
47 Salinas Herrera, Pablo CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2507 1 2020-01-01
48 Quintiliano Pinto, Renato R. CHI VI TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2019 [Arica] 2460 = 2020-01-01
49 Moroni, Luca Jr GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2553 1 2019-12-01
50 Parligras, Mircea-Emilian GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2629 1 2019-12-01
51 Brkic, Ante GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2600 = 2019-12-01
52 Maurizzi, Marc Andria GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2415 1 2019-12-01
53 Tomczak, Jacek GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2625 1 2019-12-01
54 Pancevski, Filip GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2490 0 2019-12-01
55 Koykka, Pekka GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2381 1 2019-12-01
56 Westerberg, Jonathan GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2546 1 2019-12-01
57 Lopez Guerrero, Jose Miguel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2266 1 2019-12-01
58 Zurano Lopez, Pedro ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2292 1 2019-12-01
59 Valmana Canto, Jaime ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2416 1 2019-12-01
60 Santos Latasa, Jaime ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2581 1 2019-12-01
61 Anton Guijarro, David ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2686 = 2019-12-01
62 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2523 = 2019-12-01
63 Santos Ruiz, Miguel ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2583 1 2019-12-01
64 Salgado Lopez, Ivan ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2594 0 2019-12-01
65 Asis Gargatagli, Hipolito ESP CE Individual Absoluto y Femenino 2019 [Marbella Malaga] 2497 1 2019-12-01
66 Kashlinskaya, Alina ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2481 1 2019-11-01
67 L`ami, Erwin ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2619 1 2019-11-01
68 Caruana, Fabiano ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2812 0 2019-11-01
69 Munguntuul, Batkhuyag ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2421 1 2019-11-01
70 Sargissian, Gabriel ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2690 1 2019-11-01
71 Carlsen, Magnus ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2876 0 2019-11-01
72 Wojtaszek, Radoslaw ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2748 = 2019-11-01
73 Yu, Yangyi ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2763 = 2019-11-01
74 Grischuk, Alexander ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2759 0 2019-11-01
75 Sethuraman, S.p. ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2624 0 2019-11-01
76 Van Foreest, Jorden ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2621 = 2019-11-01
77 Gonzalez Merino, Alberto ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2258 1 2019-10-01
78 Volkov, Sergey ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2547 0 2019-10-01
79 Plazuelo Pascual, Juan ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2411 = 2019-10-01
80 Salgado Lopez, Ivan ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2596 = 2019-10-01
81 Alekseenko, Kirill ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2668 1 2019-10-01
82 Alsina Leal, Daniel ESP CE Primera Division 2019 [Linares Jaen] 2477 = 2019-10-01
83 Hansen, Torbjorn Ringdal SWE 5th CellaVision Chess Cup 2019 lang [Lund] 2432 1 2019-09-01
84 Marin, Mihail SWE 5th CellaVision Chess Cup 2019 lang [Lund] 2522 1 2019-09-01
85 Burg, Twan SWE 5th CellaVision Chess Cup 2019 lang [Lund] 2526 1 2019-09-01
86 Kryakvin, Dmitry SWE 5th CellaVision Chess Cup 2019 lang [Lund] 2601 = 2019-09-01
87 Mathieu, Phileas ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2258 1 2019-09-01
88 Bobadilla Viera, Jorge Samuel ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2307 1 2019-09-01
89 Suarez Gomez, Julio ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2433 1 2019-09-01
90 Narciso Dublan, Marc ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2483 = 2019-09-01
91 Pulvett Marin, Daniel Eduardo ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2473 = 2019-09-01
92 Laiz Ibanez, Hector ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2274 1 2019-09-01
93 Grigoryan, Karen H. ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2562 1 2019-09-01
94 Manolache, Marius ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2529 = 2019-09-01
95 Ruck, Robert ESP VII Torneo Internacional Cidade de Pontevedra Masters [Pontevedra] 2524 1 2019-09-01
96 Laveryd, Peter SWE Elitserien 2018-19 R59 [Sweden] 2375 1 2019-05-01
97 Hammer, Jon Ludvig SWE Elitserien 2018-19 R59 [Sweden] 2652 = 2019-05-01
98 Hansen, Sune Berg SWE Elitserien 2018-19 R59 [Sweden] 2588 1 2019-05-01
99 Nyback, Tomi FIN Finnish Championship League 2018-19 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2570 = 2019-05-01
100 Yemelin, Vasily FIN Finnish Championship League 2018-19 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2544 = 2019-05-01
101 Ebeling, Daniel FIN Finnish Championship League 2018-19 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2464 1 2019-05-01
102 Cruz Bolanos, Eloy MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2260 1 2019-05-01
103 Gongora Montes, Benjamin MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2260 1 2019-05-01
104 Figueredo Losada, Leonel MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2375 = 2019-05-01
105 Gracia Alvarez, Gerardo An MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2260 1 2019-05-01
106 Berdayes Ason, Dylan Isidro MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2439 = 2019-05-01
107 Ruiz Sanchez, Orlen MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2389 = 2019-05-01
108 Obregon Rivero, Juan Carlos MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2481 = 2019-05-01
109 Gonzalez Arroyo, Lenin MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2260 1 2019-05-01
110 Otero Acosta, Diasmany MEX LXV Campeonato Nacional e Internacional Abierto Mexicano de Ajedrez Aguascalientes 2019 [Aguascalientes, Ags] 2410 1 2019-05-01
111 Carlstedt, Jonathan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2422 1 2019-04-01
112 Junge, Ralph, Dr. GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2267 1 2019-04-01
113 Anton Guijarro, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2643 0 2019-04-01
114 Bartel, Mateusz CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2600 1 2019-04-01
115 Stocek, Jiri CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2592 0 2019-04-01
116 Nguyen, Thai Dai Van CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2546 = 2019-04-01
117 Paravyan, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2627 1 2019-04-01
118 Praggnanandhaa, R CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2532 0 2019-04-01
119 Ju, Wenjun CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2580 1 2019-04-01
120 Krejci, Jan CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2570 = 2019-04-01
121 Michalik, Peter CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - CHALLENGER TOURNAMENT [Prague] 2565 = 2019-04-01
122 Bajorski, Marius GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2257 1 2019-03-01
123 Olsson, Krister SWE Lag-DM 2018/2019, div Elit R5 [Stockholm] 2392 1 2019-03-01
124 Kryakvin, Dmitry FIN Finnish Championship League 2018-19 Rounds 7-8 [Various] 2588 1 2019-03-01
125 Neiksans, Arturs FIN Finnish Championship League 2018-19 Rounds 7-8 [Various] 2555 1 2019-03-01
126 Perez Perez, Gabriel ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2258 1 2019-02-01
127 Marechal, Andy ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2318 1 2019-02-01
128 Nguyen, Piotr ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2403 = 2019-02-01
129 Plazuelo Pascual, Juan ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2416 1 2019-02-01
130 Frolyanov, Dmitry ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2517 1 2019-02-01
131 Arjun, Kalyan ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2395 = 2019-02-01
132 Bagi, Mate ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2453 = 2019-02-01
133 Sosa, Tomas ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2499 = 2019-02-01
134 Barski, Radoslaw ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2458 1 2019-02-01
135 Polak, Tomas CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2507 = 2019-02-01
136 Blahynka, Martin CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2428 1 2019-02-01
137 Aguilar, Pedro CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2243 1 2019-01-01
138 Cerda Albornoz, Guillermo CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2243 1 2019-01-01
139 Gemy, Jose Daniel CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2401 1 2019-01-01
140 Shabalov, Alexander CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2530 = 2019-01-01
141 Martinez Alcantara, Jose Eduardo CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2531 = 2019-01-01
142 Rodriguez Vila, Andres CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2489 1 2019-01-01
143 Stupak, Kirill CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2557 1 2019-01-01
144 Amonatov, Farrukh CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2614 1 2019-01-01
145 Delgado Ramirez, Neuris CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2620 = 2019-01-01
146 Yermolinsky, Alex CHI V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 [Arica] 2506 1 2019-01-01
147 Cruz Castaneda, Luis MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2236 1 2018-12-01
148 Gutierrez Carmona, Juan Alejandr MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2236 1 2018-12-01
149 Yermolinsky, Alex MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2510 1 2018-12-01
150 Shabalov, Alexander MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2548 1 2018-12-01
151 Martinez Molina, Carlos Al MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2236 1 2018-12-01
152 Martin Del Campo C., Roberto MEX Torneo Internacional de Ajedrez Chihuahua - Bionext 2018 [Chihuahua] 2310 1 2018-12-01
153 Akesson, Ralf SWE Elitserien 2018-19 R123 [Sweden] 2366 1 2018-12-01
154 Brynell, Stellan SWE Elitserien 2018-19 R123 [Sweden] 2398 1 2018-12-01
155 Heberla, Bartlomiej SWE Elitserien 2018-19 R123 [Sweden] 2546 = 2018-12-01
156 Loxine, Jakov GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2393 0 2018-12-01
157 Schmidek, Emil GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2387 1 2018-12-01
158 Lyrberg, Patrik SWE Lag-DM 2018/2019, div Elit R3 [Stockholm] 2440 = 2018-12-01
159 Ravi, Teja S. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2357 = 2018-11-01
160 Rahul, Srivatshav P ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2395 = 2018-11-01
161 Bulmaga, Irina ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2402 1 2018-11-01
162 Lubbe, Nikolas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2447 1 2018-11-01
163 Nakamura, Hikaru ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2763 0 2018-11-01
164 Kobo, Ori ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2505 1 2018-11-01
165 Le, Quang Liem ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2715 1 2018-11-01
166 So, Wesley ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2776 = 2018-11-01
167 Kramnik, Vladimir ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2779 0 2018-11-01
168 Hillarp Persson, Tiger SWE 4th CellaVision Chess Cup standard [Lund] 2542 1 2018-09-01
169 Hector, Jonny SWE 4th CellaVision Chess Cup standard [Lund] 2491 1 2018-09-01
170 Grandelius, Nils SWE 4th CellaVision Chess Cup standard [Lund] 2658 0 2018-09-01
171 Hansen, Sune Berg SWE 4th CellaVision Chess Cup standard [Lund] 2589 1 2018-09-01
172 Jones, Gawain C B ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2666 = 2018-09-01
173 Anton Guijarro, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2652 = 2018-09-01
174 Mirzoev, Azer ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2510 1 2018-09-01
175 Perez Candelario, Manuel ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2611 = 2018-09-01
176 Forcen Esteban, Daniel ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2569 = 2018-09-01
177 Rakhmanov, Aleksandr ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2629 0 2018-09-01
178 Hyldkrog, Lars DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2237 1 2018-08-01
179 Johannsson, Orn Leo DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2237 1 2018-08-01
180 Jacobsen, Mikkel Manosri DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2320 1 2018-08-01
181 Antonsen, Mikkel DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2451 = 2018-08-01
182 Bekker-Jensen, Simon DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2483 = 2018-08-01
183 Nakar, Eylon DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2462 1 2018-08-01
184 Lin, Chen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2507 = 2018-08-01
185 Roy, Prantik DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2347 0 2018-08-01
186 Nielsen, Andre DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2237 1 2018-08-01
187 Vestby-Ellingsen, Mads DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2429 1 2018-08-01
188 Baramidze, David GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2621 1 2018-06-01
189 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2667 0 2018-06-01
190 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2587 0 2018-06-01
191 Maletin, Pavel RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2572 0 2018-06-01
192 Bezgodov, Alexei RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2460 = 2018-06-01
193 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2622 = 2018-06-01
194 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2670 = 2018-06-01
195 Gulatz, Maurice GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2251 1 2018-05-01
196 Le Corre, Benjamin GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2280 1 2018-05-01
197 Tomczak, Mikolaj GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2394 = 2018-05-01
198 Seyb, Alexander GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2395 = 2018-05-01
199 Flick, Antoine GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2364 1 2018-05-01
200 Xu, Xianliang GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2424 1 2018-05-01
201 Lampert, Jonas GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2532 1 2018-05-01
202 Moussard, Jules GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2576 1 2018-05-01
203 Korobov, Anton GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2664 = 2018-05-01
204 Krejci, Jan CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2582 = 2018-05-01
205 Londyn, Radek CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2436 1 2018-05-01
206 Lupulescu, Constantin HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 7 [Hungary] 2627 = 2018-04-01
207 Rakhmanov, Aleksandr FIN Finnish Championship League 2017-18 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2655 = 2018-04-01
208 Ebeling, Daniel FIN Finnish Championship League 2017-18 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2472 0 2018-04-01
209 Sepp, Olav FIN Finnish Championship League 2017-18 Final rounds 9-11 [Helsinki] 2434 = 2018-04-01
210 Eksmyr, Johan SWE Superettan 2017/18 R789 [Vasteras] 2251 1 2018-04-01
211 Al-Hadarani, Hatim SWE Superettan 2017/18 R789 [Vasteras] 2328 1 2018-04-01
212 Wickstrom, Lucas SWE Superettan 2017/18 R789 [Vasteras] 2355 1 2018-04-01
213 Ingbrandt, Johan SWE Superettan 2017/18 R456 [Sweden] 2368 1 2018-03-01
214 Lindh, Fredrik SWE Superettan 2017/18 R456 [Sweden] 2250 1 2018-03-01
215 Sjodahl, Pontus SWE Superettan 2017/18 R456 [Sweden] 2414 = 2018-03-01
216 Nyback, Tomi FIN Finnish Championship League 2017-18 Round 7-8 [Various] 2576 = 2018-03-01
217 Hapala, Elisabeth ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2231 1 2018-02-01
218 Ashwath, R. ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2239 1 2018-02-01
219 Bjerre, Jonas Buhl ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2365 1 2018-02-01
220 Gascon Del Nogal, Jose Rafael ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2479 1 2018-02-01
221 Forcen Esteban, Daniel ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2541 1 2018-02-01
222 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2520 = 2018-02-01
223 Bogner, Sebastian ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2586 1 2018-02-01
224 Vasquez Schroeder, Rodrigo ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2547 = 2018-02-01
225 Peralta, Fernando ESP VI Festival Internacional de Ajedrez Ciudad de Lorca 2017-Torneo A [Lorca (Murcia)] 2556 = 2018-02-01
226 Kociscak, Jiri CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2475 1 2018-01-01
227 Kanovsky, David CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2405 = 2018-01-01
228 Moehn, Hans GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2376 1 2018-01-01
229 Schreiner, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2457 1 2018-01-01
230 Karlsson, Lars SWE Lag-DM 2017/18 Elit R 4 [Stockholm] 2458 1 2018-01-01
231 Esipenko, Andrey RUS The Nutcracker 2017 men [Moscow] 2564 = 2018-01-01
232 Oparin, Grigoriy RUS The Nutcracker 2017 men [Moscow] 2602 1 2018-01-01
233 Artemiev, Vladislav RUS The Nutcracker 2017 men [Moscow] 2691 = 2018-01-01
234 Yuffa, Daniil RUS The Nutcracker 2017 men [Moscow] 2522 = 2018-01-01
235 Miroiu, George-Catalin ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2352 0 2017-12-01
236 Patrascu, Catalin-Lucian ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2280 1 2017-12-01
237 Fedorov, Alexei ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2582 1 2017-12-01
238 Vedmediuc, Serghei ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2460 0 2017-12-01
239 Baklan, Vladimir ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2604 = 2017-12-01
240 Cosma, Ioan ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2400 1 2017-12-01
241 Birkisson, Bjorn Holm ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2230 1 2017-11-01
242 Woellermann, Jan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2384 1 2017-11-01
243 Nakamura, Hikaru ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2781 = 2017-11-01
244 Anand, Viswanathan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2794 = 2017-11-01
245 Adams, Michael ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2738 0 2017-11-01
246 Arjun, Kalyan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2406 = 2017-11-01
247 Visakh, N R ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2458 1 2017-11-01
248 Kosteniuk, Alexandra ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2552 1 2017-11-01
249 Howell, David W L ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2701 1 2017-11-01
250 Seo, Jung Min SWE Lag-DM 2017/18 Elit R 2 [Stockholm] 2435 = 2017-11-01
251 Krupenski, Juri SWE Superettan 2017/18 R123 [Malmoe] 2400 1 2017-11-01
252 Svensson, Bengt 1960 SWE Superettan 2017/18 R123 [Malmoe] 2322 1 2017-11-01
253 Rydstrom, Tom SWE Superettan 2017/18 R123 [Malmoe] 2289 = 2017-11-01
254 Vishnu Prasanna. V, SWE Cellavision Chess Cup 2017 lang [Lund] 2538 1 2017-09-01
255 Dziuba, Marcin SWE Cellavision Chess Cup 2017 lang [Lund] 2568 = 2017-09-01
256 Saric, Ivan SWE Cellavision Chess Cup 2017 lang [Lund] 2632 1 2017-09-01
257 Sumets, Andrey SWE Cellavision Chess Cup 2017 lang [Lund] 2576 = 2017-09-01
258 Jacobs, Florian LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2263 1 2017-09-01
259 Krivonosov, Oleg LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2397 = 2017-09-01
260 Harsha, Bharathakoti LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2404 = 2017-09-01
261 Vovk, Ilja LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2307 1 2017-09-01
262 Baldauf, Marco LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2460 = 2017-09-01
263 Goh, Wei Ming Kevin LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2446 1 2017-09-01
264 Meskovs, Nikita LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2495 = 2017-09-01
265 Lugovskoy, Maxim LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2440 0 2017-09-01
266 Fruebing, Stefan LAT Riga Technical University Open 2017 - Tournament A [Riga] 2417 1 2017-09-01
267 Ghorbani, Hadi IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2248 = 2017-09-01
268 Daghli, Arash IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2261 = 2017-09-01
269 Ghanbari, Rasool IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2248 1 2017-09-01
270 Bolourchifard, Farzad IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2314 1 2017-09-01
271 Toufighi, Homayoon IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2420 = 2017-09-01
272 Rasulov, Vugar IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2509 1 2017-09-01
273 Ghaem Maghami, Ehsan IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2540 = 2017-09-01
274 Golizadeh, Asghar IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2450 = 2017-09-01
275 Pacher, Milan IRI 14th Avicenna Cup International Chess Festival A [Hamadan] 2438 = 2017-09-01
276 Ghaem Maghami, Ehsan IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2556 1 2017-08-01
277 Tabatabaei, M.amin IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2509 = 2017-08-01
278 Mousavi, Seyed Khalil IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2424 = 2017-08-01
279 Firouzja, Alireza IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2499 = 2017-08-01
280 Mosadeghpour, Masoud IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2469 1 2017-08-01
281 Maghsoodloo, Parham IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2584 = 2017-08-01
282 Idani, Pouya IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2578 0 2017-08-01
283 Moreno Tejera, Emilio GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2426 = 2017-06-01
284 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2604 = 2017-06-01
285 Rozum, Ivan RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2606 0 2017-06-01
286 Kramnik, Vladimir RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2811 = 2017-06-01
287 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2682 = 2017-06-01
288 Vitiugov, Nikita RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2731 = 2017-06-01
289 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2712 = 2017-06-01
290 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2566 = 2017-06-01
291 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2610 = 2017-06-01
292 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2626 = 2017-05-01
293 Jurcik, Marian CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2489 1 2017-05-01
294 Landa, Konstantin CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2611 = 2017-05-01
295 Reinwald, Patrick SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2293 = 2017-05-01
296 Javet, Blaise SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2293 1 2017-05-01
297 Esipenko, Andrey SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2492 = 2017-05-01
298 Klundt, Klaus SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2314 = 2017-05-01
299 Ganaus, Hannes SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2293 1 2017-05-01
300 Perunovic, Milos SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2611 = 2017-05-01
301 Miezis, Normunds SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2468 1 2017-05-01
302 Thorhallsson, Gylfi ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2293 1 2017-05-01
303 Kniest, Oliver ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2301 1 2017-05-01
304 Liang, Awonder ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2483 = 2017-05-01
305 Hambleton, Aman ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2434 0 2017-05-01
306 Louis, Thibault ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2293 1 2017-05-01
307 Ris, Robert ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2419 = 2017-05-01
308 Kleinman, Michael ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2293 1 2017-05-01
309 Thorfinnsson, Bragi ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2457 = 2017-05-01
310 Thorhallsson, Throstur ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2423 1 2017-05-01
311 Pigott, John C ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2381 0 2017-05-01
312 Gledura, Benjamin GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2583 0 2017-04-01
313 Burg, Twan GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2508 = 2017-04-01
314 Moiseenko, Vadim FIN Finnish Championship League 2016-17 final rounds 9-11 [Helsinki] 2514 1 2017-04-01
315 Rakhmanov, Aleksandr FIN Finnish Championship League 2016-17 final rounds 9-11 [Helsinki] 2670 1 2017-04-01
316 Kulaots, Kaido FIN Finnish Championship League 2016-17 final rounds 9-11 [Helsinki] 2582 1 2017-04-01
317 Albuquerque Junior, Wellington S. BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2283 1 2017-03-01
318 Da Silva Borges, Rodrigo BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2283 1 2017-03-01
319 Rodriguez Vila, Andres BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2468 1 2017-03-01
320 Di Berardino, Diego Rafael BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2499 1 2017-03-01
321 Supi, Luis Paulo BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2513 1 2017-03-01
322 Delgado Ramirez, Neuris BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2615 1 2017-03-01
323 Mecking, Henrique BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2606 = 2017-03-01
324 Granda Zuniga, Julio E BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2644 1 2017-03-01
325 Bachmann, Axel BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2628 0 2017-03-01
326 Perdomo, Leandro BRA III Floripa Chess Open 2017 [Florianopolis SC] 2459 1 2017-03-01
327 Zpevak, Pavel CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2348 = 2017-02-01
328 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2594 = 2017-02-01
329 Raykhman, Alexander GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2412 1 2017-01-01
330 Maiwald, Jens-Uwe GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2448 1 2017-01-01
331 Dragun, Kamil CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2620 1 2017-01-01
332 Bulski, Krzysztof CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2519 = 2017-01-01
333 Dubov, Daniil RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2660 = 2017-01-01
334 Artemiev, Vladislav RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2653 = 2017-01-01
335 Fedoseev, Vladimir RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2667 1 2017-01-01
336 Oparin, Grigoriy RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2616 = 2017-01-01
337 Schenk, Andreas GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2463 = 2016-12-01
338 Hertneck, Gerald GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2476 1 2016-12-01
339 Fioramonti, Hung SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2325 1 2016-12-01
340 Zelbel, Patrick SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2457 1 2016-12-01
341 Predke, Alexandr SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2579 0 2016-12-01
342 Grigorian, Spartak SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2280 1 2016-12-01
343 Georgescu, Tiberiu-Marian SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2460 1 2016-12-01
344 Ivanisevic, Ivan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2645 0 2016-12-01
345 Brankovic, Dejan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2373 1 2016-12-01
346 Kavutskiy, Konstantin ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2332 1 2016-11-01
347 Trent, Lawrence ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2463 1 2016-11-01
348 Brunello, Sabino ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2566 1 2016-11-01
349 Vidit, Santosh Gujrathi ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2686 1 2016-11-01
350 Eljanov, Pavel ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2741 0 2016-11-01
351 Bok, Benjamin ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2594 = 2016-11-01
352 Harika, Dronavalli ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2528 1 2016-11-01
353 Sargissian, Gabriel ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2670 = 2016-11-01
354 Schneider-Zinner, Harald AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2398 = 2016-11-01
355 Krassowizkij, Jaroslaw AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2438 = 2016-11-01
356 Harikrishna, P. AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2762 0 2016-11-01
357 Martinovic, Sasa AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2563 = 2016-11-01
358 Gevorgyan, Maria IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2274 1 2016-10-01
359 Egorov, Evgeny IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2368 1 2016-10-01
360 Hayrapetyan, Hovik IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2453 = 2016-10-01
361 Mosadeghpour, Masoud IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2437 1 2016-10-01
362 Mousavi, Seyed Khalil IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2422 0 2016-10-01
363 Gholami Orimi, Mahdi IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2304 1 2016-10-01
364 Petrosian, Davit G. IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2399 1 2016-10-01
365 Gabuzyan, Hovhannes IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2590 1 2016-10-01
366 Tiviakov, Sergei IRI 13th international chess festival avicenna Open Group A (Masters) [Hamedan] 2592 = 2016-10-01
367 Morovic Fernandez, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2554 = 2016-10-01
368 Grandelius, Nils AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2641 = 2016-10-01
369 Zhigalko, Sergei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2652 0 2016-10-01
370 Rapport, Richard AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 1 2016-10-01
371 Jumabayev, Rinat AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2604 0 2016-10-01
372 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
373 Mamedyarov, Shakhriyar AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2761 = 2016-10-01
374 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 1 2016-10-01
375 Bareev, Evgeny AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2675 1 2016-10-01
376 Ferreira, Jorge Viterbo AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2511 1 2016-10-01
377 Bluebaum, Johanna DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2274 1 2016-09-01
378 Burrows, Martin P DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2274 1 2016-09-01
379 Percivaldi, Martin DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2347 = 2016-09-01
380 Akdag, Dara DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2274 1 2016-09-01
381 Schroeder, Jan-Christian DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2507 = 2016-09-01
382 Haug, Johannes DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2318 1 2016-09-01
383 Andersen, Mads DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2525 = 2016-09-01
384 Timman, Jan H DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2559 1 2016-09-01
385 Burmakin, Vladimir DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2549 = 2016-09-01
386 Tarjan, James E DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2447 1 2016-09-01
387 Wang, Richard CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2341 1 2016-07-01
388 Shankland, Samuel CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2646 = 2016-07-01
389 Valencia, Belsar CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2282 1 2016-07-01
390 Banerjee, Bitan CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2341 = 2016-07-01
391 Sethuraman, S.p. CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2653 0 2016-07-01
392 Findlay, Ian CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2282 1 2016-07-01
393 Sambuev, Bator CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2540 1 2016-07-01
394 Haessel, Dale CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2282 1 2016-07-01
395 Ganguly, Surya CAN 11th Edmonton International [Edmonton] 2654 0 2016-07-01
396 Saren, Bjorn SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2286 1 2016-06-01
397 Lindborg, Petter SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2286 1 2016-06-01
398 Akesson, Ralf SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2452 1 2016-06-01
399 Bok, Benjamin SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2605 = 2016-06-01
400 Sevian, Samuel SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2589 0 2016-06-01
401 Ziegler, Ari SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2296 1 2016-06-01
402 Mikhalevski, Victor SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2516 = 2016-06-01
403 Forsberg, Viktor SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2370 1 2016-06-01
404 Thorn, Eric SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2286 1 2016-06-01
405 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2679 0 2016-05-01
406 Braeuer, Franz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2412 1 2016-05-01
407 Simacek, Pavel CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2455 1 2016-05-01
408 Vorobiov, Evgeny CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2572 = 2016-05-01
409 Berzinsh, Roland LAT Latvian Teams Chess Championship Higher League,2016 1-4 [Riga] 2394 1 2016-05-01
410 Burg, Twan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2501 1 2016-04-01
411 Efimenko, Zahar GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2660 = 2016-04-01
412 Weller, Manuel GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2285 1 2016-04-01
413 Yurtseven, Melih GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2323 1 2016-04-01
414 Ali Marandi, Cemil Can GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2466 1 2016-04-01
415 Bindrich, Falko GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2557 = 2016-04-01
416 Kovalev, Vladislav GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2560 = 2016-04-01
417 Svane, Rasmus GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2528 1 2016-04-01
418 Sandipan, Chanda GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2577 1 2016-04-01
419 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2605 0 2016-04-01
420 Sadzikowski, Daniel GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2550 = 2016-04-01
421 Stohl, Igor CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2480 = 2016-03-01
422 Antoniewski, Rafal CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2543 1 2016-03-01
423 Kokol, Peter UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2363 1 2016-02-01
424 Gopal, G.n. UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2525 1 2016-02-01
425 Pashikian, Arman UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2606 = 2016-02-01
426 Adly, Ahmed UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2598 1 2016-02-01
427 Gupta, Abhijeet UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2613 1 2016-02-01
428 Wang, Hao UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2707 = 2016-02-01
429 Pantsulaia, Levan UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2598 = 2016-02-01
430 Kryvoruchko, Yuriy UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2711 = 2016-02-01
431 Zhigalko, Sergei UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2655 = 2016-02-01
432 Movsesian, Sergei CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2655 = 2016-02-01
433 Klekowski, Maciej CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2457 1 2016-02-01
434 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2529 0 2016-01-01
435 Bekker-Jensen, Simon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2449 1 2016-01-01
436 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 1 2015-12-01
437 Vocaturo, Daniele ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2588 0 2015-12-01
438 Mannion, Stephen R ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2342 1 2015-12-01
439 Olafsson, Helgi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2549 = 2015-12-01
440 Saric, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2652 0 2015-12-01
441 Perunovic, Milos ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2624 1 2015-12-01
442 Mamedyarov, Shakhriyar ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 0 2015-12-01
443 Giri, Anish ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2778 0 2015-12-01
444 Vallejo Pons, Francisco ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2684 = 2015-12-01
445 Inarkiev, Ernesto RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2660 = 2015-11-01
446 Sutovsky, Emil RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2635 0 2015-11-01
447 Khismatullin, Denis RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2651 = 2015-11-01
448 Laznicka, Viktor RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2676 1 2015-11-01
449 Lysyj, Igor RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2671 = 2015-11-01
450 Morozevich, Alexander RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2711 = 2015-11-01
451 Bologan, Viktor RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2607 = 2015-11-01
452 Korobov, Anton RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2700 0 2015-11-01
453 Smirin, Ilia RUS 16. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2655 0 2015-11-01
454 Burg, Twan MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2511 = 2015-11-01
455 Leko, Peter MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2707 = 2015-11-01
456 Westerberg, Jonathan MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2478 1 2015-11-01
457 Dambacher, Martijn MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2493 = 2015-11-01
458 Svidler, Peter MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2727 = 2015-11-01
459 Svane, Rasmus MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2543 = 2015-11-01
460 Wojtaszek, Radoslaw MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2734 0 2015-11-01
461 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2488 = 2015-10-01
462 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2579 1 2015-10-01
463 Klekowski, Maciej GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2478 1 2015-10-01
464 Johannesson, Oliver LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2302 1 2015-09-01
465 Sipila, Vilka LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2410 1 2015-09-01
466 Stremavicius, Titas LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2457 1 2015-09-01
467 Dragun, Kamil LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2572 = 2015-09-01
468 Kovalev, Vladislav LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2540 1 2015-09-01
469 Chigaev, Maksim LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2519 1 2015-09-01
470 Hovhannisyan, Robert LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2612 = 2015-09-01
471 Kovalenko, Igor LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2702 = 2015-09-01
472 Baron, Tal LAT 5 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2524 1 2015-09-01
473 Popov, Valerij LAT Latvian Teams Chess Championship Higher League,2015 [Riga] 2555 1 2015-07-01
474 Kramnik, Vladimir RUS Team men PL chess [Sochi] 2777 1 2015-06-01
475 Sjugirov, Sanan RUS Team men PL chess [Sochi] 2670 1 2015-06-01
476 Andreikin, Dmitry RUS Team men PL chess [Sochi] 2723 = 2015-06-01
477 Belyakov, Bogdan RUS Team men PL chess [Sochi] 2478 = 2015-06-01
478 Vitiugov, Nikita RUS Team men PL chess [Sochi] 2736 = 2015-06-01
479 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess [Sochi] 2664 = 2015-06-01
480 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess [Sochi] 2673 0 2015-06-01
481 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2513 1 2015-05-01
482 Szelag, Marcin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2436 1 2015-05-01
483 Novotny, Michal CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2328 1 2015-04-01
484 Areshchenko, Oleksandr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2655 = 2015-04-01
485 Simacek, Pavel CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2464 1 2015-04-01
486 Antoniewski, Rafal CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2543 = 2015-04-01
487 Studnicka, Tomas CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2359 1 2015-04-01
488 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2647 = 2015-04-01
489 Naumann, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2542 = 2015-04-01
490 Van Foreest, Jorden GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2472 1 2015-03-01
491 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2672 = 2015-03-01
492 Tari, Aryan GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2493 = 2015-03-01
493 Zaragatski, Ilja GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2469 1 2015-03-01
494 Moiseenko, Vadim FIN Finnish Championship League 2014-15 round 7-8 [Various] 2486 = 2015-03-01
495 Sulskis, Sarunas FIN Finnish Championship League 2014-15 round 7-8 [Various] 2559 1 2015-03-01
496 Grigoriants, Sergey HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 2-3 [Hungary] 2570 1 2015-01-01
497 Li, Chao B GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2730 1 2015-01-01
498 Schenk, Andreas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2497 1 2015-01-01
499 Dubov, Daniil RUS The Nutcracker [Moscow] 2629 1 2015-01-01
500 Artemiev, Vladislav RUS The Nutcracker [Moscow] 2662 = 2015-01-01
501 Oparin, Grigoriy RUS The Nutcracker [Moscow] 2543 1 2015-01-01
502 Fedoseev, Vladimir RUS The Nutcracker [Moscow] 2661 0 2015-01-01
503 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 = 2014-12-01
504 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 0 2014-12-01
505 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 0 2014-12-01
506 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 = 2014-12-01
507 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 1 2014-12-01
508 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VEN Match GM Alexei Shirov (LAT)-GM Eduardo Iturrizaga (VEN) Copa Presidente de la Republica [Caracas] 2646 = 2014-12-01
509 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 0 2014-11-01
510 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 0 2014-11-01
511 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 = 2014-11-01
512 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 = 2014-11-01
513 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 = 2014-11-01
514 Giri, Anish NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2768 0 2014-11-01
515 Vedder, Henk ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2382 1 2014-10-01
516 Jensson, Einar Hjalti ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2349 0 2014-10-01
517 Greenfeld, Alon ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2551 0 2014-10-01
518 Timofeev, Artyom ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2598 1 2014-10-01
519 Adams, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2752 0 2014-10-01
520 Bacrot, Etienne ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2729 1 2014-10-01
521 Sulskis, Sarunas NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2544 1 2014-09-01
522 Ismagambetov, Anuar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2531 1 2014-09-01
523 Adams, Michael NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2740 0 2014-09-01
524 Palo, Davor NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2562 = 2014-09-01
525 Solak, Dragan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2632 1 2014-09-01
526 Leitao, Rafael NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2649 1 2014-09-01
527 Caruana, Fabiano NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2801 = 2014-09-01
528 Vallejo Pons, Francisco NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2698 = 2014-09-01
529 Gelfand, Boris NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2753 = 2014-09-01
530 Markos, Jan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
531 Armbrust, Florian LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2309 0 2014-09-01
532 Makka, Ioulia LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2309 1 2014-09-01
533 Sandler, Leonid LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2309 1 2014-09-01
534 Sanders, Isaac B LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2309 1 2014-09-01
535 Bailet, Pierre LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2476 1 2014-09-01
536 Kveinys, Aloyzas LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2527 = 2014-09-01
537 Molner, Mackenzie LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2509 = 2014-09-01
538 Boruchovsky, Avital LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2483 = 2014-09-01
539 Aravindh, Chithambaram Vr. LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2467 0 2014-09-01
540 Williams, Simon K ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2465 1 2014-06-01
541 Sadler, Matthew D ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2649 = 2014-06-01
542 Saric, Ivan RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2666 = 2014-06-01
543 Sutovsky, Emil RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2642 = 2014-06-01
544 Morozevich, Alexander RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2719 = 2014-06-01
545 Jakovenko, Dmitry RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2730 = 2014-06-01
546 Bacrot, Etienne RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2721 = 2014-06-01
547 Nepomniachtchi, Ian RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2735 = 2014-06-01
548 Eljanov, Pavel RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2732 = 2014-06-01
549 Bologan, Viktor RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2655 1 2014-06-01
550 Motylev, Alexander RUS 15. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2687 = 2014-06-01
551 Grachev, Boris RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2659 1 2014-05-01
552 Movsesian, Sergei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2670 = 2014-05-01
553 Landa, Konstantin RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2639 = 2014-05-01
554 Khismatullin, Denis RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2681 = 2014-05-01
555 Volokitin, Andrei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2647 = 2014-05-01
556 Maletin, Pavel RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2582 1 2014-05-01
557 Kryvoruchko, Yuriy CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2701 = 2014-04-01
558 Tazbir, Marcin CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2555 = 2014-04-01
559 Kanovsky, David CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2404 1 2014-04-01
560 Fedorov, Aleksei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2569 1 2014-04-01
561 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2502 = 2014-04-01
562 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2543 0 2014-04-01
563 Simek, Petr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2392 = 2014-04-01
564 Kulaots, Kaido FIN Finnish Championship League 2013-14 round 9-11 [Helsinki] 2560 1 2014-04-01
565 Nyback, Tomi FIN Finnish Championship League 2013-14 round 9-11 [Helsinki] 2593 = 2014-04-01
566 Yemelin, Vasily FIN Finnish Championship League 2013-14 round 9-11 [Helsinki] 2554 1 2014-04-01
567 Heinemann, Thies GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2463 = 2014-04-01
568 Babula, Vlastimil GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2566 = 2014-04-01
569 Kanep, Meelis FIN Finnish Championship League 2013-14 round 7-8 [Various] 2525 1 2014-03-01
570 Moiseenko, Vadim FIN Finnish Championship League 2013-14 round 7-8 [Various] 2467 = 2014-03-01
571 Wegerle, Joerg GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2422 1 2014-03-01
572 Seger, Ruediger GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2379 1 2014-03-01
573 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 = 2014-01-01
574 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 1 2014-01-01
575 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 1 2014-01-01
576 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 1 2014-01-01
577 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 1 2014-01-01
578 Dubov, Daniil RUS Match Dubov Shirov [Moscow] 2629 = 2014-01-01
579 Handke, Florian GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2540 1 2014-01-01
580 Berelowitsch, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2546 = 2014-01-01
581 Ipatov, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2625 1 2013-11-01
582 Firman, Nazar GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2526 = 2013-11-01
583 Pedersen, Jan Rode GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2285 1 2013-11-01
584 Koykka, Pekka GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2302 1 2013-11-01
585 Sasikiran, Krishnan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2662 1 2013-11-01
586 Boidman, Yuri GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2398 1 2013-11-01
587 Zhigalko, Sergei GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2683 = 2013-11-01
588 Hou, Yifan NOR World Cup [Tromso] 2609 = 2013-10-01
589 Hou, Yifan NOR World Cup [Tromso] 2609 = 2013-10-01
590 Wei, Yi NOR World Cup [Tromso] 2551 = 2013-10-01
591 Wei, Yi NOR World Cup [Tromso] 2551 0 2013-10-01
592 Sulskis, Sarunas LAT Latvian Teams Chess Championship Higher League, 2013 [Riga,Liepaja, Ventspils] 2556 0 2013-07-01
593 Palliser, Richard Jd ENG 4NCL 2012-13 [Various] 2453 = 2013-06-01
594 Chapman, Terry Pd ENG 4NCL 2012-13 [Various] 2316 1 2013-06-01
595 Jones, Gawain Cb ENG 4NCL 2012-13 [Various] 2644 = 2013-06-01
596 Luch, Michal CZE Extraliga 2012/13 [various] 2429 1 2013-06-01
597 Tazbir, Marcin CZE Extraliga 2012/13 [various] 2555 1 2013-06-01
598 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 0 2013-06-01
599 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
600 Navara, David CZE Extraliga 2012/13 [various] 2710 = 2013-06-01
601 Areshchenko, Alexander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2710 1 2013-05-01
602 Janssen, Ruud GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2483 1 2013-05-01
603 Navara, David GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2722 = 2013-05-01
604 Firman, Nazar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2531 0 2013-05-01
605 Appel, Ralf GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2525 = 2013-05-01
606 Smeets, Jan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2613 1 2013-05-01
607 Makarov, Marat RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2518 = 2013-05-01
608 Sjugirov, Sanan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2657 1 2013-05-01
609 Andreikin, Dmitry RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2727 = 2013-05-01
610 Movsesian, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2695 = 2013-05-01
611 Dreev, Aleksey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2654 1 2013-05-01
612 Wojtaszek, Radoslaw RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
613 Valgmae, Toomas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2308 1 2013-03-01
614 Bellon Lopez, Juan Manuel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2404 = 2013-03-01
615 Karavade, Eesha ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2391 = 2013-03-01
616 Wemmers, Xander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2349 1 2013-03-01
617 Hoang, Thanh Trang ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2469 1 2013-03-01
618 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 1 2013-03-01
619 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 = 2013-03-01
620 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2478 = 2013-03-01
621 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2590 0 2013-03-01
622 Al-Sayed, Mohammed ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2507 1 2013-03-01
623 Frischmann, Rick SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2308 1 2013-02-01
624 Knoedler, Dieter SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2342 1 2013-02-01
625 Anton Guijarro, David SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2558 1 2013-02-01
626 Vajda, Levente SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2603 0 2013-02-01
627 Stojanovic, Mihajlo SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2566 = 2013-02-01
628 Gaehler, Marco SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2314 1 2013-02-01
629 Prohaszka, Peter SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2573 1 2013-02-01
630 Spielmann, Alain RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2318 1 2012-12-01
631 Iljiushenok, Ilia RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2427 = 2012-12-01
632 Pasiev, Rakhim RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2334 = 2012-12-01
633 Shchukin, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2348 1 2012-12-01
634 Stukopin, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2494 1 2012-12-01
635 Malakhatko, Vadim RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2558 = 2012-12-01
636 Cori, Jorge RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2522 1 2012-12-01
637 Lenderman, Aleksandr RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2614 0 2012-12-01
638 Baghdasaryan, Vahe RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2373 1 2012-12-01
639 Kosashvili, Yona ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2529 1 2012-11-01
640 Volokitin, Andrei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2724 = 2012-11-01
641 Leko, Peter ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2734 1 2012-11-01
642 Naiditsch, Arkadij ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 0 2012-11-01
643 Areshchenko, Alexander ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2710 0 2012-11-01
644 Navara, David ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2722 = 2012-11-01
645 Nyback, Tomi TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 1 2012-10-01
646 Kramnik, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2797 = 2012-10-01
647 Georgiev, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2566 = 2012-10-01
648 Quinonez Centeno, Carlos David TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2306 1 2012-10-01
649 Bachmann, Axel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2533 1 2012-10-01
650 Amanov, Mesgen TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2516 1 2012-10-01
651 Giri, Anish TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2711 = 2012-10-01
652 Dominguez Perez, Leinier TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2725 0 2012-10-01
653 Munoz Santana, Jose Lisandro TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2428 1 2012-10-01
654 Cori, Jorge TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2487 = 2012-10-01
655 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 = 2012-09-01
656 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 = 2012-09-01
657 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 = 2012-09-01
658 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 1 2012-09-01
659 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 1 2012-09-01
660 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2012 [Novy Bor] 2683 = 2012-09-01
661 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2517 1 2012-07-01
662 Sveshnikov, Evgeny LAT Latvian Team Chess Championship Higher League, 2012 [Riga, Daugavpils,Ventspils, Liepaja] 2499 = 2012-07-01
663 Neiksans, Arturs LAT Latvian Team Chess Championship Higher League, 2012 [Riga, Daugavpils,Ventspils, Liepaja] 2524 1 2012-07-01
664 Flores, Diego ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2604 1 2012-07-01
665 Mareco, Sandro ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2583 = 2012-07-01
666 Slipak, Sergio ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2453 = 2012-07-01
667 Lemos, Damian ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2538 = 2012-07-01
668 Felgaer, Ruben ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2572 1 2012-07-01
669 Rodriguez Vila, Andres ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2532 1 2012-07-01
670 Valerga, Diego ARG Magistral Ciudad de Buenos Aires [Buenos Aires] 2487 1 2012-07-01
671 Najer, Evgeniy GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2637 = 2012-05-01
672 Steingrimsson, Hedinn GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2562 = 2012-05-01
673 Aronian, Levon GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2807 = 2012-05-01
674 Huschenbeth, Niclas GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2510 1 2012-05-01
675 McShane, Luke James GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2671 = 2012-05-01
676 Ipatov, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2591 = 2012-05-01
677 Sitnikov, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2500 1 2012-05-01
678 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2736 = 2012-05-01
679 Vitiugov, Nikita RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2709 = 2012-05-01
680 Landa, Konstantin RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2645 = 2012-05-01
681 Ponomariov, Ruslan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2727 = 2012-05-01
682 Yandemirov, Valeri RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2379 = 2012-05-01
683 Sasikiran, Krishnan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2703 = 2012-05-01
684 Lyrberg, Patrik ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2435 = 2012-03-01
685 Ansell, Simon T ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2373 1 2012-03-01
686 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2483 1 2012-03-01
687 David, Alberto ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2598 = 2012-03-01
688 Gallagher, Joseph G ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2505 = 2012-03-01
689 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2523 = 2012-03-01
690 Baron, Tal ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2498 1 2012-03-01
691 Jussupow, Artur ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2569 1 2012-03-01
692 Hou, Yifan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2605 0 2012-03-01
693 Howell, David W L ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2603 = 2012-03-01
694 Gretarsson, Hjorvar Steinn GRE European Team Championship [Porto Carras] 2452 0 2012-01-01
695 Solak, Dragan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2629 1 2012-01-01
696 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Championship [Porto Carras] 2650 1 2012-01-01
697 Gashimov, Vugar GRE European Team Championship [Porto Carras] 2757 = 2012-01-01
698 Mastrovasilis, Dimitrios GRE European Team Championship [Porto Carras] 2621 = 2012-01-01
699 Grischuk, Alexander GRE European Team Championship [Porto Carras] 2752 = 2012-01-01
700 Sveshnikov, Evgeny GRE European Team Championship [Porto Carras] 2514 = 2012-01-01
701 Fressinet, Laurent GRE European Team Championship [Porto Carras] 2700 1 2012-01-01
702 McHedlishvili, Mikheil ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2636 = 2012-01-01
703 Naiditsch, Arkadij ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 1 2012-01-01
704 Kuzubov, Yuriy ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 1 2012-01-01
705 Ganguly, Surya Shekhar ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2625 = 2012-01-01
706 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 0 2012-01-01
707 Leon Hoyos, Manuel RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2548 1 2011-11-01
708 Leon Hoyos, Manuel RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2548 = 2011-11-01
709 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 0 2011-11-01
710 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 0 2011-11-01
711 Pijpers, Arthur SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2313 1 2011-11-01
712 Nikolov, Momchil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2578 = 2011-11-01
713 Rodshtein, Maxim SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2641 = 2011-11-01
714 Petrosian, Tigran L SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2649 1 2011-11-01
715 Wang, Hao SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2733 1 2011-11-01
716 Vitiugov, Nikita SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2726 = 2011-11-01
717 Grischuk, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2757 0 2011-11-01
718 Ponomariov, Ruslan RUS Guverner's Cup [Saratov] 2758 = 2011-11-01
719 Roiz, Michael RUS Guverner's Cup [Saratov] 2668 = 2011-11-01
720 Leko, Peter RUS Guverner's Cup [Saratov] 2728 = 2011-11-01
721 Vitiugov, Nikita RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
722 Moiseenko, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
723 Morozevich, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2737 = 2011-11-01
724 Eljanov, Pavel RUS Guverner's Cup [Saratov] 2683 = 2011-11-01
725 Ni, Hua RUS Guverner's Cup [Saratov] 2670 = 2011-11-01
726 Alekseev, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2662 = 2011-11-01
727 Andreikin, Dmitry RUS Guverner's Cup [Saratov] 2705 = 2011-11-01
728 Tomashevsky, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2710 = 2011-11-01
729 Morozevich, Alexander SUI GM Tournament [Biel] 2694 = 2011-09-01
730 Carlsen, Magnus SUI GM Tournament [Biel] 2821 0 2011-09-01
731 Caruana, Fabiano SUI GM Tournament [Biel] 2711 1 2011-09-01
732 Vachier-Lagrave, Maxime SUI GM Tournament [Biel] 2722 = 2011-09-01
733 Pelletier, Yannick SUI GM Tournament [Biel] 2590 = 2011-09-01
734 Morozevich, Alexander SUI GM Tournament [Biel] 2694 = 2011-09-01
735 Carlsen, Magnus SUI GM Tournament [Biel] 2821 0 2011-09-01
736 Caruana, Fabiano SUI GM Tournament [Biel] 2711 1 2011-09-01
737 Pelletier, Yannick SUI GM Tournament [Biel] 2590 = 2011-09-01
738 Vachier-Lagrave, Maxime SUI GM Tournament [Biel] 2722 = 2011-09-01
739 Wojtaszek, Radoslaw POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2721 1 2011-07-01
740 Roiz, Michael POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2660 = 2011-07-01
741 Zhigalko, Sergei POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2679 1 2011-07-01
742 Alekseev, Evgeny POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2673 1 2011-07-01
743 Socko, Bartosz POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2654 = 2011-07-01
744 Sasikiran, Krishnan POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2676 = 2011-07-01
745 Grachev, Boris POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2669 = 2011-07-01
746 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2585 1 2011-07-01
747 So, Wesley SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2667 0 2011-07-01
748 Giri, Anish SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2687 = 2011-07-01
749 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2560 = 2011-07-01
750 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2541 = 2011-07-01
751 Baramidze, David GER 1.Bundesliga [Germany] 2542 1 2011-05-01
752 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 = 2011-05-01
753 Fridman, Daniel GER 1.Bundesliga [Germany] 2645 1 2011-05-01
754 Chuchelov, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2565 1 2011-05-01
755 Eljanov, Pavel GER 1.Bundesliga [Germany] 2761 = 2011-05-01
756 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 1 2011-05-01
757 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 0 2011-03-01
758 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2814 = 2011-03-01
759 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2751 0 2011-03-01
760 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2715 0 2011-03-01
761 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2733 = 2011-03-01
762 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2784 0 2011-03-01
763 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2731 = 2011-03-01
764 Grischuk, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2773 1 2011-03-01
765 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2805 0 2011-03-01
766 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 0 2011-03-01
767 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2686 = 2011-03-01
768 Ponomariov, Ruslan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2744 = 2011-03-01
769 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2628 = 2011-03-01
770 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 = 2011-01-01
771 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 1 2011-01-01
772 Giri, Anish NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2677 = 2011-01-01
773 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 0 2011-01-01
774 Giri, Anish NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2677 1 2011-01-01
775 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 = 2011-01-01
776 Wang, Hao RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2727 0 2011-01-01
777 Gelfand, Boris RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2741 0 2011-01-01
778 Mamedyarov, Shakhriyar RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2763 0 2011-01-01
779 Karjakin, Sergey RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2760 = 2011-01-01
780 Nakamura, Hikaru RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2741 = 2011-01-01
781 Aronian, Levon RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2801 = 2011-01-01
782 Grischuk, Alexander RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2771 = 2011-01-01
783 Eljanov, Pavel RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2742 1 2011-01-01
784 Kramnik, Vladimir RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2791 0 2011-01-01
785 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
786 Bacrot, Etienne ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2720 = 2010-11-01
787 Almasi, Zoltan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2717 = 2010-11-01
788 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
789 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
790 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 0 2010-11-01
791 Kramnik, Vladimir CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2780 = 2010-11-01
792 Aronian, Levon CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2783 = 2010-11-01
793 Wang, Hao CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2724 1 2010-11-01
794 Kramnik, Vladimir CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2780 1 2010-11-01
795 Wang, Hao CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2724 1 2010-11-01
796 Aronian, Levon CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2783 = 2010-11-01
797 So, Wesley RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2668 = 2010-11-01
798 Miezis, Normunds RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2519 1 2010-11-01
799 Van Wely, Loek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2679 0 2010-11-01
800 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2721 = 2010-11-01
801 Berg, Emanuel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2616 1 2010-11-01
802 Stevic, Hrvoje RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2607 = 2010-11-01
803 Jobava, Baadur RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2710 1 2010-11-01
804 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 0 2010-11-01
805 Anand, Viswanathan ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2800 = 2010-11-01
806 Kramnik, Vladimir ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2780 0 2010-11-01
807 Carlsen, Magnus ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2826 = 2010-11-01
808 Anand, Viswanathan ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2800 = 2010-11-01
809 Kramnik, Vladimir ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2780 = 2010-11-01
810 Carlsen, Magnus ESP Final chess masters Bilbao-2010 [Bilbao] 2826 0 2010-11-01
811 Levin, Felix BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2482 1 2010-11-01
812 Baklan, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2621 = 2010-11-01
813 Teterev, Vitaly BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2511 = 2010-11-01
814 Andreikin, Dmitry BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2669 0 2010-11-01
815 Movsesian, Sergei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2723 1 2010-11-01
816 Riazantsev, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2686 0 2010-11-01
817 Palac, Mladen ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2557 1 2010-07-01
818 Rusev, Krasimir ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2543 1 2010-07-01
819 Caruana, Fabiano ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2680 0 2010-07-01
820 Dvirnyy, Daniyyl ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2450 1 2010-07-01
821 Pavasovic, Dusko ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2579 = 2010-07-01
822 Vallejo Pons, Francisco ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2708 1 2010-07-01
823 Lenic, Luka ITA CIS - Serie Master [Arvier] 2603 1 2010-07-01
824 Nikolic, Predrag GER 1.Bundesliga [Germany] 2603 = 2010-05-01
825 Degraeve, Jean-Marc GER 1.Bundesliga [Germany] 2573 1 2010-05-01
826 Bezold, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2517 0 2010-05-01
827 Romanov, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2588 1 2010-05-01
828 Eljanov, Pavel GER 1.Bundesliga [Germany] 2717 = 2010-05-01
829 Baramidze, David GER 1.Bundesliga [Germany] 2532 1 2010-05-01
830 McHedlishvili, Mikheil GER 1.Bundesliga [Germany] 2613 1 2010-05-01
831 Najer, Evgeniy GER 1.Bundesliga [Germany] 2681 1 2010-05-01
832 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1.Bundesliga [Germany] 2718 = 2010-05-01
833 Chuchelov, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2598 = 2010-05-01
834 Leko, Peter NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2739 1 2010-03-01
835 Caruana, Fabiano NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2675 1 2010-03-01
836 Tiviakov, Sergei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 1 2010-03-01
837 Smeets, Jan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2657 1 2010-03-01
838 Van Wely, Loek NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2641 1 2010-03-01
839 Short, Nigel D NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2696 = 2010-03-01
840 Nakamura, Hikaru NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2708 0 2010-03-01
841 Carlsen, Magnus NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 = 2010-03-01
842 Ivanchuk, Vassily NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2749 = 2010-03-01
843 Anand, Viswanathan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2790 0 2010-03-01
844 Kramnik, Vladimir NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2788 = 2010-03-01
845 Karjakin, Sergey NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2720 = 2010-03-01
846 Dominguez Perez, Leinier NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2010-03-01
847 Sulskis, Sarunas   2568 1 2010-01-01
848 Navara, David   2692 = 2010-01-01
849 Sutovsky, Emil   2676 = 2010-01-01
850 Hansen, Lars Bo   2574 = 2010-01-01
851 Solak, Dragan   2583 = 2010-01-01
852 Aronian, Levon   2773 = 2010-01-01
853 Papaioannou, Ioannis   2628 1 2010-01-01
854 Almasi, Zoltan   2685 = 2010-01-01
855 Svidler, Peter   2741 = 2010-01-01
856 Kasimdzhanov, Rustam   2705 1 2010-01-01
857 Gashimov, Vugar   2758 = 2010-01-01
858 Kunte, Abhijit   2522 = 2010-01-01
859 Kunte, Abhijit   2522 1 2010-01-01
860 Fedorchuk, Sergey A.   2619 1 2010-01-01
861 Fedorchuk, Sergey A.   2619 0 2010-01-01
862 Tomashevsky, Evgeny   2708 = 2010-01-01
863 Tomashevsky, Evgeny   2708 1 2010-01-01
864 Svidler, Peter   2754 0 2010-01-01
865 Svidler, Peter   2754 = 2010-01-01
866 Karjakin, Sergey   2722 = 2009-11-01
867 Grischuk, Alexander   2733 0 2009-11-01
868 Aronian, Levon   2773 0 2009-11-01
869 Karjakin, Sergey   2722 = 2009-11-01
870 Aronian, Levon   2773 0 2009-11-01
871 Grischuk, Alexander   2733 = 2009-11-01
872 Antoli Royo, Joaquin Miguel   2400 1 2009-11-01
873 Flores, Diego   2607 1 2009-11-01
874 Ganguly, Surya Shekhar   2634 1 2009-11-01
875 Markos, Jan   2565 1 2009-11-01
876 Dreev, Alexey   2659 = 2009-11-01
877 Manik, Mikulas   2426 1 2009-11-01
878 Glek, Igor   2537 = 2009-11-01
879 Drozdovskij, Yuri   2627 0 2009-11-01
880 Nyback, Tomi   2615 = 2009-11-01
881 Stocek, Jiri   2582 1 2009-11-01
882 Akopian, Vladimir   2698 = 2009-11-01
883 Georgiev, Kiril   2663 = 2009-11-01
884 Kamsky, Gata   2720 1 2009-09-01
885 Ivanchuk, Vassily   2746 = 2009-09-01
886 Radjabov, Teimour   2756 = 2009-09-01
887 Gelfand, Boris   2733 0 2009-09-01
888 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2675 = 2009-09-01
889 Kamsky, Gata   2720 1 2009-09-01
890 Ivanchuk, Vassily   2746 0 2009-09-01
891 Radjabov, Teimour   2756 = 2009-09-01
892 Gelfand, Boris   2733 = 2009-09-01
893 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2675 1 2009-09-01
894 Kagramanov, Dina   2332 1 2009-09-01
895 Piasetski, Leon   2332 1 2009-09-01
896 Zhao, Xue   2544 = 2009-09-01
897 Panjwani, Raja   2350 1 2009-09-01
898 Porper, Edward   2448 = 2009-09-01
899 Ganguly, Surya   2637 1 2009-09-01
900 Bluvshtein, Mark   2558 = 2009-09-01
901 Perelshteyn, Eugene   2534 = 2009-09-01
902 Cyborowski, Lukasz   2504 1 2009-07-01
903 Fedorchuk, Sergey   2603 0 2009-07-01
904 Marcelin, Cyril   2494 0 2009-07-01
905 Khenkin, Igor   2647 = 2009-07-01
906 Gauglitz, Gernot   2397 1 2009-07-01
907 Luther, Thomas   2532 = 2009-07-01
908 Landa, Konstantin   2613 1 2009-07-01
909 Chuchelov, Vladimir   2575 1 2009-07-01
910 Feygin, Michael   2569 1 2009-07-01
911 Mamedyarov, Shakhriyar   2731 = 2009-07-01
912 Predojevic, Borki   2615 = 2009-07-01
913 Hera, Imre Jr.   2530 1 2009-07-01
914 Timofeev, Artyom   2677 = 2009-07-01
915 Wang, Hao   2696 1 2009-07-01
916 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
917 Vorobiov, Evgeny E.   2596 1 2009-07-01
918 Alekseev, Evgeny   2716 = 2009-07-01
919 Levin, Evgeny A.   2456 = 2009-07-01
920 Volokitin, Andrei   2671 1 2009-07-01
921 Ivanchuk, Vassily   2746 1 2009-07-01
922 Topalov, Veselin   2812 = 2009-07-01
923 Wang, Yue   2738 = 2009-07-01
924 Dominguez Perez, Leinier   2721 = 2009-07-01
925 Carlsen, Magnus   2770 = 2009-07-01
926 Ivanchuk, Vassily   2746 1 2009-07-01
927 Topalov, Veselin   2812 = 2009-07-01
928 Wang, Yue   2738 = 2009-07-01
929 Dominguez Perez, Leinier   2721 = 2009-07-01
930 Carlsen, Magnus   2770 1 2009-07-01
931 Inarkiev, Ernesto   2676 0 2009-07-01
932 Naiditsch, Arkadij   2700 0 2009-07-01
933 Motylev, Alexander   2677 0 2009-07-01
934 Gashimov, Vugar   2730 0 2009-07-01
935 Bologan, Viktor   2690 = 2009-07-01
936 Rublevsky, Sergei   2702 = 2009-07-01
937 Onischuk, Alexander   2684 0 2009-07-01
938 Efimenko, Zahar   2682 = 2009-07-01
939 Sutovsky, Emil   2660 = 2009-07-01
940 Glek, Igor   2512 1 2009-01-01
941 D`costa, Lorin A, R   2411 1 2009-01-01
942 Fercec, Nenad   2481 1 2009-01-01
943 Gelfand, Boris   2719 = 2009-01-01
944 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-01-01
945 Sutovsky, Emil   2651 = 2009-01-01
946 Fridman, Daniel   2629 1 2009-01-01
947 Karjakin, Sergey   2730 1 2009-01-01
948 Ivanchuk, Vassily   2786 = 2009-01-01
949 Buhmann, Rainer   2541 1 2009-01-01
950 Predojevic, Borki   2615 = 2009-01-01
951 Khuseinov, Rashid   2376 1 2009-01-01
952 Naiditsch, Arkadij   2678 0 2009-01-01
953 So, Wesley   2610 = 2009-01-01
954 Gelfand, Boris   2719 = 2009-01-01
955 Rahman, Ziaur   2510 1 2009-01-01
956 Salem, A R Saleh   2476 1 2009-01-01
957 Topalov, Veselin   2791 1 2009-01-01
958 Kramnik, Vladimir   2772 = 2009-01-01
959 Van Wely, Loek   2676 1 2008-10-01
960 Jakovenko, Dmitry   2711 1 2008-10-01
961 Eljanov, Pavel   2687 0 2008-10-01
962 Volokitin, Andrei   2684 = 2008-10-01
963 Carlsen, Magnus   2765 0 2008-10-01
964 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-10-01
965 Alekseev, Evgeny   2711 = 2008-10-01
966 Ivanchuk, Vassily   2740 0 2008-10-01
967 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 0 2008-10-01
968 Svidler, Peter   2746 1 2008-10-01
969 Onischuk, Alexander   2664 1 2008-10-01
970 Sutovsky, Emil   2654 = 2008-10-01
971 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
972 Bologan, Viktor   2686 = 2008-10-01
973 Wang, Hao   2691 = 2008-10-01
974 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2008-10-01
975 Onischuk, Alexander   2670 1 2008-10-01
976 Volokitin, Andrei   2671 1 2008-10-01
977 Gashimov, Vugar   2717 0 2008-10-01
978 Rublevsky, Sergei   2699 = 2008-10-01
979 Kramnik, Vladimir   2788 0 2008-10-01
980 Kamsky, Gata   2723 0 2008-10-01
981 Leko, Peter   2741 0 2008-10-01
982 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
983 Morozevich, Alexander   2788 = 2008-10-01
984 Alekseev, Evgeny   2708 = 2008-10-01
985 Ponomariov, Ruslan   2718 0 2008-10-01
986 Mamedyarov, Shakhriyar   2742 1 2008-10-01
987 Ivanchuk, Vassily   2781 = 2008-10-01
988 Vallejo Pons, Francisco   2650 = 2008-10-01
989 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
990 Rublevsky, Sergei   2699 1 2008-10-01
991 Roiz, Michael   2680 = 2008-10-01
992 Bareev, Evgeny   2655 = 2008-10-01
993 Nikolic, Predrag   2657 = 2008-07-01
994 Rustemov, Alexander   2552 1 2008-07-01
995 Khenkin, Igor   2609 1 2008-07-01
996 Andreikin, Dmitry   2580 1 2008-07-01
997 Jakovenko, Dmitry   2711 = 2008-07-01
998 Lysyj, Igor   2595 = 2008-07-01
999 Tomashevsky, Evgeny   2658 = 2008-07-01
1000 Gelfand, Boris   2723 0 2008-07-01
1001 Bu, Xiangzhi   2708 = 2008-07-01
1002 Grigoriants, Sergey   2573 1 2008-07-01
1003 Ivanchuk, Vassily   2740 = 2008-07-01
1004 Anand, Viswanathan   2799 0 2008-04-01
1005 Carlsen, Magnus   2733 = 2008-04-01
1006 Leko, Peter   2753 = 2008-04-01
1007 Topalov, Veselin   2780 1 2008-04-01
1008 Aronian, Levon   2739 = 2008-04-01
1009 Radjabov, Teimour   2735 1 2008-04-01
1010 Ivanchuk, Vassily   2751 = 2008-04-01
1011 Anand, Viswanathan   2799 0 2008-04-01
1012 Carlsen, Magnus   2733 0 2008-04-01
1013 Leko, Peter   2753 = 2008-04-01
1014 Topalov, Veselin   2780 0 2008-04-01
1015 Aronian, Levon   2739 = 2008-04-01
1016 Radjabov, Teimour   2735 0 2008-04-01
1017 Ivanchuk, Vassily   2751 = 2008-04-01