Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Giri, Anish

Večiti šah lista

Giri, Anish

# Giri, Anish turnir elo rezultat FIDE lista
1 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2774 0 2020-04-01
2 Wang, Hao RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2762 = 2020-04-01
3 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2767 = 2020-04-01
4 Ding, Liren RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2805 = 2020-04-01
5 Caruana, Fabiano RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2842 = 2020-04-01
6 Alekseenko, Kirill RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2698 1 2020-04-01
7 Grischuk, Alexander RUS FIDE Candidates 2020 (unfinished) [Yekaterinburg] 2777 = 2020-04-01
8 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2872 = 2020-02-01
9 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2822 = 2020-02-01
10 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 = 2020-02-01
11 Vitiugov, Nikita NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2747 = 2020-02-01
12 Firouzja, Alireza NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2723 0 2020-02-01
13 Kovalev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2660 1 2020-02-01
14 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 = 2020-02-01
15 Artemiev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2731 = 2020-02-01
16 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2765 = 2020-02-01
17 Dubov, Daniil NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2683 = 2020-02-01
18 Yu, Yangyi NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2726 = 2020-02-01
19 Xiong, Jeffery NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2712 = 2020-02-01
20 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2644 = 2020-02-01
21 Wei, Yi ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2725 = 2020-01-01
22 Wei, Yi ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2725 = 2020-01-01
23 Macovei, Andrei GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2426 = 2019-12-01
24 Papaioannou, Ioannis GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2645 1 2019-12-01
25 Anton Guijarro, David GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2674 1 2019-12-01
26 Adams, Michael GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2694 = 2019-12-01
27 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2656 = 2019-12-01
28 Solak, Dragan GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2602 = 2019-12-01
29 Grandelius, Nils GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2691 = 2019-12-01
30 Ragger, Markus GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2684 = 2019-12-01
31 Jobava, Baadur GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2617 = 2019-12-01
32 Mohammad Fahad, Rahman RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2380 1 2019-11-01
33 Mohammad Fahad, Rahman RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2380 1 2019-11-01
34 Najer, Evgeniy RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2019-11-01
35 Najer, Evgeniy RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2019-11-01
36 Xiong, Jeffery RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2707 = 2019-11-01
37 Xiong, Jeffery RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2707 = 2019-11-01
38 Carlsen, Magnus USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2882 = 2019-09-01
39 Aronian, Levon USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2765 = 2019-09-01
40 So, Wesley USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2776 = 2019-09-01
41 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2778 = 2019-09-01
42 Ding, Liren USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2805 0 2019-09-01
43 Anand, Viswanathan USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2756 = 2019-09-01
44 Caruana, Fabiano USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2818 = 2019-09-01
45 Mamedyarov, Shakhriyar USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2764 = 2019-09-01
46 Karjakin, Sergey USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2750 = 2019-09-01
47 Nakamura, Hikaru USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2743 = 2019-09-01
48 Nepomniachtchi, Ian USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2774 1 2019-09-01
49 Carlsen, Magnus CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2875 0 2019-08-01
50 Aronian, Levon CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2752 = 2019-08-01
51 So, Wesley CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2754 = 2019-08-01
52 Vachier-Lagrave, Maxime CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2779 = 2019-08-01
53 Ding, Liren CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2805 0 2019-08-01
54 Anand, Viswanathan CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2767 = 2019-08-01
55 Caruana, Fabiano CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2819 = 2019-08-01
56 Mamedyarov, Shakhriyar CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2774 1 2019-08-01
57 Karjakin, Sergey CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2748 = 2019-08-01
58 Nakamura, Hikaru CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2754 = 2019-08-01
59 Nepomniachtchi, Ian CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2775 1 2019-08-01
60 Karjakin, Sergey LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2748 = 2019-08-01
61 Karjakin, Sergey LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2748 = 2019-08-01
62 Dubov, Daniil RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2690 = 2019-06-01
63 Dubov, Daniil RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2690 0 2019-06-01
64 Topalov, Veselin AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2740 = 2019-05-01
65 Karjakin, Sergey AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2753 0 2019-05-01
66 Grischuk, Alexander AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2771 = 2019-05-01
67 Radjabov, Teimour AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2756 = 2019-05-01
68 Anand, Viswanathan AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 0 2019-05-01
69 Navara, David AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2739 = 2019-05-01
70 Carlsen, Magnus AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2845 0 2019-05-01
71 Mamedyarov, Shakhriyar AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 = 2019-05-01
72 Ding, Liren AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2812 = 2019-05-01
73 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
74 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 1 2019-05-01
75 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
76 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
77 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
78 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 1 2019-05-01
79 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 = 2019-05-01
80 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
81 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
82 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 1 2019-05-01
83 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 0 2019-02-01
84 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 1 2019-02-01
85 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
86 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2731 1 2019-02-01
87 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
88 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 1 2019-02-01
89 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2813 = 2019-02-01
90 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
91 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 = 2019-02-01
92 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 1 2019-02-01
93 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 1 2019-02-01
94 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
95 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 = 2019-02-01
96 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
97 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
98 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
99 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
100 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
101 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
102 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
103 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
104 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
105 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
106 Eid, Fadi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2380 1 2018-11-01
107 Greet, Andrew N GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2441 1 2018-11-01
108 Caruana, Fabiano GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2827 = 2018-11-01
109 Amonatov, Farrukh GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2615 1 2018-11-01
110 Sulskis, Sarunas GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2525 1 2018-11-01
111 Tutisani, Noe GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2471 1 2018-11-01
112 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2661 = 2018-11-01
113 Ding, Liren GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2804 = 2018-11-01
114 Iordachescu, Viorel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2591 1 2018-11-01
115 Harikrishna, Pentala GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2743 = 2018-11-01
116 Batchuluun, Tsegmed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2570 = 2018-11-01
117 Kashlinskaya, Alina ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2447 = 2018-11-01
118 House, Glenn L ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2380 1 2018-11-01
119 Fridman, Daniel ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2600 = 2018-11-01
120 Debashis, Das ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2548 1 2018-11-01
121 L`ami, Erwin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2639 = 2018-11-01
122 Kovalev, Vladislav ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2664 = 2018-11-01
123 Antipov, Mikhail Al. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2593 1 2018-11-01
124 Rapport, Richard ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2725 = 2018-11-01
125 Sethuraman, S.p. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2673 = 2018-11-01
126 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2757 = 2018-08-01
127 Meier, Georg GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2627 = 2018-08-01
128 Kovalev, Vladislav GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2655 0 2018-08-01
129 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2672 1 2018-08-01
130 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2732 = 2018-08-01
131 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2792 1 2018-08-01
132 Duda, Jan-Krzysztof GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2018-08-01
133 Caruana, Fabiano GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2822 1 2018-06-01
134 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
135 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 = 2018-05-01
136 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
137 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
138 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
139 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 1 2018-05-01
140 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
141 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 0 2018-05-01
142 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
143 Hou, Yifan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2680 1 2018-02-01
144 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2787 1 2018-02-01
145 Svidler, Peter NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2768 = 2018-02-01
146 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2834 = 2018-02-01
147 Jones, Gawain C B NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2640 = 2018-02-01
148 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2767 = 2018-02-01
149 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2792 = 2018-02-01
150 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2804 1 2018-02-01
151 Matlakov, Maxim NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2718 1 2018-02-01
152 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2753 = 2018-02-01
153 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2811 = 2018-02-01
154 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2655 1 2018-02-01
155 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2743 = 2018-02-01
156 Djukic, Nikola GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 = 2017-12-01
157 Eljanov, Pavel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2720 1 2017-12-01
158 Leko, Peter GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2679 = 2017-12-01
159 Aronian, Levon GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2801 = 2017-12-01
160 Lupulescu, Constantin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2620 1 2017-12-01
161 Navara, David GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2726 = 2017-12-01
162 Zhigalko, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2638 1 2017-12-01
163 Solak, Dragan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
164 Lenic, Luka GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2650 0 2017-12-01
165 Rapport, Richard ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2692 1 2017-12-01
166 Vachier-Lagrave, Maxime ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2796 = 2017-12-01
167 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
168 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 0 2017-12-01
169 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
170 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
171 Ding, Liren ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2774 = 2017-12-01
172 Li, Chao B ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 0 2017-12-01
173 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
174 Bjornsson, Sigurbjorn TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2362 1 2017-11-01
175 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
176 Sasikiran, Krishnan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2677 = 2017-11-01
177 Podlesnik, Bogdan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2372 1 2017-11-01
178 Safarli, Eltaj TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2632 = 2017-11-01
179 Jakovenko, Dmitry TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2710 = 2017-11-01
180 Zvjaginsev, Vadim TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2643 1 2017-11-01
181 Dzagnidze, Nana GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2519 1 2017-10-01
182 Dzagnidze, Nana GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2519 = 2017-10-01
183 Motylev, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2668 = 2017-10-01
184 Motylev, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2668 = 2017-10-01
185 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
186 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
187 Ivanchuk, Vassily GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2727 0 2017-10-01
188 Ivanchuk, Vassily GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2727 = 2017-10-01
189 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
190 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 1 2017-09-01
191 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
192 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
193 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2724 0 2017-08-01
194 Salem, A.r. Saleh SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2638 1 2017-08-01
195 Li, Chao B SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2735 = 2017-08-01
196 Gelfand, Boris SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2728 = 2017-08-01
197 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 = 2017-08-01
198 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 = 2017-08-01
199 Aronian, Levon SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2809 = 2017-08-01
200 Hou, Yifan SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2666 1 2017-08-01
201 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 = 2017-08-01
202 Nakamura, Hikaru NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2785 0 2017-07-01
203 Karjakin, Sergey NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2781 = 2017-07-01
204 Aronian, Levon NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2793 = 2017-07-01
205 Anand, Viswanathan NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2786 1 2017-07-01
206 Carlsen, Magnus NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2832 = 2017-07-01
207 So, Wesley NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2812 = 2017-07-01
208 Vachier-Lagrave, Maxime NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2796 1 2017-07-01
209 Caruana, Fabiano NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 = 2017-07-01
210 Kramnik, Vladimir NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 0 2017-07-01
211 Granda Zuniga, Julio Ernesto GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2658 0 2017-06-01
212 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2616 = 2017-06-01
213 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2682 = 2017-06-01
214 Matlakov, Maxim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2714 = 2017-06-01
215 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2661 = 2017-06-01
216 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2566 = 2017-06-01
217 Romanov, Evgeny RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2636 1 2017-06-01
218 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 1 2017-06-01
219 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 = 2017-06-01
220 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 = 2017-06-01
221 Vallejo Pons, Francisco RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
222 Hammer, Jon Ludvig RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2621 = 2017-06-01
223 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2786 = 2017-06-01
224 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2696 = 2017-06-01
225 Salem, A.r. Saleh RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2633 1 2017-06-01
226 Ding, Liren RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2773 = 2017-06-01
227 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2750 = 2017-06-01
228 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
229 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
230 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 1 2017-05-01
231 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
232 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
233 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
234 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
235 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
236 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
237 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
238 Jonsson, Gauti Pall ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2371 1 2017-05-01
239 Stefansson, Vignir Vatnar ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2371 1 2017-05-01
240 Perelshteyn, Eugene ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2509 1 2017-05-01
241 Van Foreest, Jorden ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2584 1 2017-05-01
242 Vidit, Santosh Gujrathi ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2670 = 2017-05-01
243 Grandelius, Nils ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2641 = 2017-05-01
244 Kamsky, Gata ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2668 = 2017-05-01
245 Donchenko, Alexander ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2554 1 2017-05-01
246 Jobava, Baadur ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2712 1 2017-05-01
247 L`ami, Erwin ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2614 1 2017-05-01
248 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2613 1 2017-04-01
249 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2723 = 2017-04-01
250 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
251 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 = 2017-02-01
252 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
253 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
254 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
255 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 1 2017-02-01
256 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
257 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 0 2017-02-01
258 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
259 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
260 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
261 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 = 2017-02-01
262 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
263 Vachier-Lagrave, Maxime ENG London Chess Classic 2016 [London] 2804 = 2017-01-01
264 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 = 2017-01-01
265 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2016 [London] 2748 = 2017-01-01
266 So, Wesley ENG London Chess Classic 2016 [London] 2794 = 2017-01-01
267 Aronian, Levon ENG London Chess Classic 2016 [London] 2785 = 2017-01-01
268 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 = 2017-01-01
269 Topalov, Veselin ENG London Chess Classic 2016 [London] 2760 = 2017-01-01
270 Kramnik, Vladimir ENG London Chess Classic 2016 [London] 2809 = 2017-01-01
271 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2016 [London] 2823 = 2017-01-01
272 Papp, Gabor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2587 = 2016-12-01
273 Dubov, Daniil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 = 2016-12-01
274 Radjabov, Teimour SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2696 = 2016-12-01
275 Vallejo Pons, Francisco SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2716 1 2016-12-01
276 Andreikin, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2736 = 2016-12-01
277 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 1 2016-12-01
278 Anand, Viswanathan RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2776 = 2016-11-01
279 Gelfand, Boris RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2743 1 2016-11-01
280 Tomashevsky, Evgeny RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2731 1 2016-11-01
281 Svidler, Peter RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2745 1 2016-11-01
282 Nepomniachtchi, Ian RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2740 = 2016-11-01
283 Aronian, Levon RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2795 0 2016-11-01
284 Kramnik, Vladimir RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2808 = 2016-11-01
285 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2761 = 2016-11-01
286 Li, Chao B RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2746 = 2016-11-01
287 Tissir, Mohamed AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2388 1 2016-10-01
288 Gruenfeld, Yehuda AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2451 1 2016-10-01
289 Le, Quang Liem AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2723 1 2016-10-01
290 Adams, Michael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2738 = 2016-10-01
291 Zhigalko, Sergei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2652 = 2016-10-01
292 Harikrishna, P. AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
293 Shirov, Alexei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2673 = 2016-10-01
294 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
295 Navara, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2742 = 2016-10-01
296 Berkes, Ferenc AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2640 = 2016-10-01
297 Ivanisevic, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2650 = 2016-10-01
298 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2819 = 2016-09-01
299 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 0 2016-09-01
300 Ding, Liren USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2755 = 2016-09-01
301 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
302 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2016-09-01
303 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 = 2016-09-01
304 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 = 2016-09-01
305 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 0 2016-09-01
306 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 0 2016-09-01
307 Wei, Yi ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2696 = 2016-08-01
308 Karjakin, Sergey ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2773 = 2016-08-01
309 So, Wesley ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2770 = 2016-08-01
310 Nakamura, Hikaru ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2787 = 2016-08-01
311 Carlsen, Magnus ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2855 = 2016-08-01
312 Wei, Yi ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2696 0 2016-08-01
313 Karjakin, Sergey ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2773 = 2016-08-01
314 So, Wesley ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2770 0 2016-08-01
315 Carlsen, Magnus ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2855 0 2016-08-01
316 Nakamura, Hikaru ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2787 = 2016-08-01
317 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2655 = 2016-07-01
318 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 1 2016-07-01
319 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2726 = 2016-07-01
320 Harikrishna, P. AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2763 1 2016-07-01
321 Safarli, Eltaj AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2664 1 2016-07-01
322 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2765 = 2016-07-01
323 Caruana, Fabiano AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2804 = 2016-07-01
324 Hou, Yifan AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2663 = 2016-07-01
325 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 0 2016-07-01
326 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 1 2016-06-01
327 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2788 0 2016-06-01
328 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 = 2016-06-01
329 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
330 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 = 2016-06-01
331 Harikrishna, P. NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2763 0 2016-06-01
332 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
333 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
334 Li, Chao B NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2755 = 2016-06-01
335 Aronian, Levon RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2786 = 2016-04-01
336 Caruana, Fabiano RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2794 = 2016-04-01
337 Karjakin, Sergey RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2760 = 2016-04-01
338 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2790 = 2016-04-01
339 Svidler, Peter RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2757 = 2016-04-01
340 Topalov, Veselin RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2780 = 2016-04-01
341 Anand, Viswanathan RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2762 = 2016-04-01
342 Aronian, Levon RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2786 = 2016-04-01
343 Caruana, Fabiano RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2794 = 2016-04-01
344 Karjakin, Sergey RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2760 = 2016-04-01
345 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2790 = 2016-04-01
346 Svidler, Peter RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2757 = 2016-04-01
347 Anand, Viswanathan RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2762 = 2016-04-01
348 Topalov, Veselin RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2780 = 2016-04-01
349 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 0 2016-03-01
350 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
351 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
352 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 = 2016-03-01
353 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
354 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 1 2016-03-01
355 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 1 2016-03-01
356 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
357 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 = 2016-03-01
358 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
359 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
360 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
361 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2016-03-01
362 Topalov, Veselin ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2803 1 2016-01-01
363 Adams, Michael ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2737 = 2016-01-01
364 Grischuk, Alexander ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2747 = 2016-01-01
365 Aronian, Levon ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2788 = 2016-01-01
366 Vachier-Lagrave, Maxime ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2773 = 2016-01-01
367 Carlsen, Magnus ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2834 = 2016-01-01
368 Caruana, Fabiano ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2787 = 2016-01-01
369 Nakamura, Hikaru ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2793 1 2016-01-01
370 Anand, Viswanathan ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2796 = 2016-01-01
371 Sunilduth Lyna, Narayanan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2494 1 2016-01-01
372 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 1 2016-01-01
373 Wojtaszek, Radoslaw QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2723 1 2016-01-01
374 Li, Chao B QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2750 = 2016-01-01
375 So, Wesley QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2775 = 2016-01-01
376 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
377 Carlsen, Magnus QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2834 = 2016-01-01
378 Ponomariov, Ruslan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2710 = 2016-01-01
379 Akopian, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
380 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
381 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
382 Ding, Liren ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2782 = 2015-12-01
383 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 1 2015-12-01
384 Ding, Liren ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2782 = 2015-12-01
385 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
386 Olafsson, Helgi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2549 1 2015-12-01
387 Saric, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2652 = 2015-12-01
388 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
389 Papaioannou, Ioannis ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2638 = 2015-12-01
390 Beliavsky, Alexander G ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2622 1 2015-12-01
391 Mamedyarov, Shakhriyar ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 = 2015-12-01
392 Adams, Michael ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2744 = 2015-12-01
393 Shirov, Alexei ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 1 2015-12-01
394 Vachier-Lagrave, Maxime ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2765 = 2015-12-01
395 Ssegwanyi, Arthur AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2393 = 2015-11-01
396 Ssegwanyi, Arthur AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2393 1 2015-11-01
397 Motylev, Alexander AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2649 = 2015-11-01
398 Motylev, Alexander AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2649 = 2015-11-01
399 Leko, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2707 = 2015-11-01
400 Leko, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2707 1 2015-11-01
401 Wojtaszek, Radoslaw AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2741 = 2015-11-01
402 Wojtaszek, Radoslaw AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2741 = 2015-11-01
403 Vachier-Lagrave, Maxime AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2744 = 2015-11-01
404 Vachier-Lagrave, Maxime AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2744 1 2015-11-01
405 Svidler, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2727 0 2015-11-01
406 Svidler, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2727 = 2015-11-01
407 Pohjala, Henri MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2408 1 2015-11-01
408 Babula, Vlastimil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2554 0 2015-11-01
409 Malakhov, Vladimir MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2694 = 2015-11-01
410 Aronian, Levon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2784 = 2015-11-01
411 Harikrishna, P. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2737 = 2015-11-01
412 Dominguez Perez, Leinier MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2732 = 2015-11-01
413 Grischuk, Alexander USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 1 2015-10-01
414 So, Wesley USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2779 = 2015-10-01
415 Aronian, Levon USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2765 = 2015-10-01
416 Carlsen, Magnus USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2853 = 2015-10-01
417 Nakamura, Hikaru USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2814 = 2015-10-01
418 Anand, Viswanathan USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 = 2015-10-01
419 Topalov, Veselin USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 = 2015-10-01
420 Caruana, Fabiano USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2808 = 2015-10-01
421 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2731 = 2015-10-01
422 Tiviakov, Sergei NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2639 = 2015-08-01
423 Pruijssers, Roeland NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2507 1 2015-08-01
424 Van Wely, Loek NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2647 = 2015-08-01
425 Bok, Benjamin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2562 1 2015-08-01
426 Ernst, Sipke NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2545 1 2015-08-01
427 L`ami, Erwin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2628 1 2015-08-01
428 Van Kampen, Robin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2609 = 2015-08-01
429 Iordachescu, Viorel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 1 2015-07-01
430 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2592 0 2015-07-01
431 Michiels, Bart FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2536 1 2015-07-01
432 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2616 = 2015-07-01
433 Demuth, Adrien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 1 2015-07-01
434 Fressinet, Laurent FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2712 1 2015-07-01
435 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 1 2015-07-01
436 Navara, David FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2751 = 2015-07-01
437 Cornette, Matthieu FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2590 1 2015-07-01
438 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2534 1 2015-07-01
439 Grischuk, Alexander NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2781 1 2015-07-01
440 Anand, Viswanathan NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2804 = 2015-07-01
441 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2876 = 2015-07-01
442 Nakamura, Hikaru NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2802 = 2015-07-01
443 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2723 = 2015-07-01
444 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2780 = 2015-07-01
445 Hammer, Jon Ludvig NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2677 = 2015-07-01
446 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2798 1 2015-07-01
447 Caruana, Fabiano NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2805 = 2015-07-01
448 Jakovenko, Dmitry RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2738 0 2015-06-01
449 Karjakin, Sergey RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2753 = 2015-06-01
450 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2799 = 2015-06-01
451 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2744 = 2015-06-01
452 Dominguez Perez, Leinier RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 = 2015-06-01
453 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 0 2015-06-01
454 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2749 1 2015-06-01
455 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2754 = 2015-06-01
456 Jobava, Baadur RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2699 1 2015-06-01
457 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2015-06-01
458 Caruana, Fabiano RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2803 = 2015-06-01
459 Fridman, Daniel NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 8-9 [Various] 2650 = 2015-05-01
460 So, Wesley AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2788 0 2015-05-01
461 Mamedov, Rauf AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2651 = 2015-05-01
462 Anand, Viswanathan AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2791 = 2015-05-01
463 Memedyarov, Shakhriyar AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2754 = 2015-05-01
464 Caruana, Fabiano AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2802 = 2015-05-01
465 Carlsen, Magnus AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2863 = 2015-05-01
466 Vachier-Lagrave, Maxime AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2762 = 2015-05-01
467 Adams, Michael AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2746 0 2015-05-01
468 Kramnik, Vladimir AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2783 = 2015-05-01
469 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2706 = 2015-03-01
470 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2738 = 2015-03-01
471 Balogh, Csaba GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2659 1 2015-03-01
472 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 1 2015-03-01
473 Vachier-Lagrave, Maxime GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2775 = 2015-03-01
474 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
475 Andreikin, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2737 = 2015-03-01
476 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 = 2015-03-01
477 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 = 2015-03-01
478 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 0 2015-03-01
479 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
480 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 = 2015-03-01
481 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
482 Dominguez Perez, Leinier GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2726 = 2015-03-01
483 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
484 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
485 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 = 2015-02-01
486 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2015-02-01
487 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
488 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2015-02-01
489 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
490 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 0 2015-02-01
491 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 1 2015-02-01
492 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
493 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
494 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 1 2015-02-01
495 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2015-02-01
496 Antipov, Mikhail Al. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2520 1 2015-01-01
497 Mista, Aleksander QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2616 1 2015-01-01
498 Ivanisevic, Ivan QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2643 1 2015-01-01
499 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 1 2015-01-01
500 Mamedyarov, Shakhriyar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2757 1 2015-01-01
501 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2573 1 2015-01-01
502 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2760 0 2015-01-01
503 Yu, Yangyi QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2705 0 2015-01-01
504 Akopian, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2657 1 2015-01-01
505 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2775 = 2015-01-01
506 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2745 1 2015-01-01
507 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2829 = 2015-01-01
508 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2793 = 2015-01-01
509 Kramnik, Vladimir ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2769 = 2015-01-01
510 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2748 = 2014-12-01
511 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
512 Nakamura, Hikaru UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
513 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2844 = 2014-12-01
514 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2706 = 2014-12-01
515 Radjabov, Teimour UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2726 = 2014-12-01
516 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2767 0 2014-12-01
517 Jakovenko, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2747 = 2014-12-01
518 Vachier-Lagrave, Maxime UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2757 = 2014-12-01
519 Jobava, Baadur UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2717 = 2014-12-01
520 Andreikin, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2722 = 2014-12-01
521 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
522 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
523 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
524 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
525 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
526 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
527 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2691 = 2014-10-01
528 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 0 2014-10-01
529 Narciso Dublan, Marc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2524 1 2014-10-01
530 Ivanchuk, Vassily ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2726 = 2014-10-01
531 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2626 = 2014-10-01
532 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2729 1 2014-10-01
533 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2725 1 2014-10-01
534 Lindberg 1984, Bo ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2403 1 2014-10-01
535 Grachev, Boris ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2673 = 2014-10-01
536 Stubberud, Ornulf ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2358 1 2014-10-01
537 Laznicka, Viktor ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2675 1 2014-10-01
538 Bacrot, Etienne ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2729 = 2014-10-01
539 Malakhov, Vladimir ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2696 1 2014-10-01
540 Dominguez Perez, Leinier ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2755 = 2014-10-01
541 De La Riva Aguado, Oscar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2523 1 2014-09-01
542 Matamoros Franco, Carlos S. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2525 1 2014-09-01
543 Nakamura, Hikaru NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2787 = 2014-09-01
544 Gelfand, Boris NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2753 1 2014-09-01
545 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
546 Moradiabadi, Elshan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2598 = 2014-09-01
547 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 = 2014-09-01
548 Fier, Alexandr NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2570 1 2014-09-01
549 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 = 2014-09-01
550 Kasimdzhanov, Rustam NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2700 = 2014-09-01
551 Bachmann, Axel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2644 1 2014-09-01
552 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 0 2014-08-01
553 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 0 2014-08-01
554 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 1 2014-08-01
555 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 0 2014-08-01
556 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 1 2014-08-01
557 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
558 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
559 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
560 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 1 2014-08-01
561 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
562 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2881 = 2014-07-01
563 Agdestein, Simen NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2628 = 2014-07-01
564 Kramnik, Vladimir NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2783 0 2014-07-01
565 Caruana, Fabiano NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2791 = 2014-07-01
566 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2772 1 2014-07-01
567 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2815 = 2014-07-01
568 Karjakin, Sergey NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2771 0 2014-07-01
569 Grischuk, Alexander NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2792 = 2014-07-01
570 Svidler, Peter NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2753 = 2014-07-01
571 Wells, Peter K ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2463 1 2014-06-01
572 Jackson, James P ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2346 1 2014-06-01
573 McShane, Luke J ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2674 1 2014-06-01
574 Jussupow, Artur NED Dutch Team Competiton 13-14 - Meester - round 7-8 [Several] 2581 = 2014-05-01
575 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2712 = 2014-03-01
576 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2451 1 2014-03-01
577 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2610 = 2014-03-01
578 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2709 = 2014-03-01
579 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 = 2014-02-01
580 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 1 2014-02-01
581 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
582 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 = 2014-02-01
583 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 1 2014-02-01
584 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2014-02-01
585 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 = 2014-02-01
586 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
587 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 = 2014-02-01
588 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 = 2014-02-01
589 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 = 2014-02-01
590 Ding, Liren TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2711 = 2014-01-01
591 Mamedov, Rauf TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2647 = 2014-01-01
592 Khenkin, Igor TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2612 1 2014-01-01
593 Ipatov, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2630 1 2014-01-01
594 Abdel Razik, Khaled TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2450 1 2014-01-01
595 Ivanchuk, Vassily TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2731 = 2014-01-01
596 Kramnik, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2793 0 2014-01-01
597 Aronian, Levon TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2801 0 2014-01-01
598 Nakamura, Hikaru TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2786 = 2014-01-01
599 Bok, Benjamin NED Dutch Team Competiton 13-14 - Meester - round 2 [Several] 2532 = 2013-12-01
600 Ragger, Markus POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2672 = 2013-12-01
601 Jones, Richard S. POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2435 1 2013-12-01
602 Popilski, Gil POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2483 = 2013-12-01
603 Hansen, Sune Berg POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2563 = 2013-12-01
604 Tazbir, Marcin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2555 1 2013-12-01
605 Navara, David POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2705 1 2013-12-01
606 Lenic, Luka POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2637 = 2013-12-01
607 Grischuk, Alexander POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2785 = 2013-12-01
608 Rusev, Krasimir POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2539 1 2013-12-01
609 Gelfand, Boris FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2764 0 2013-11-01
610 Ponomariov, Ruslan FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2756 = 2013-11-01
611 Tomashevsky, Evgeny FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2703 = 2013-11-01
612 Dominguez Perez, Leinier FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2757 0 2013-11-01
613 Bacrot, Etienne FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2723 0 2013-11-01
614 Wang, Hao FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2736 = 2013-11-01
615 Fressinet, Laurent FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2708 = 2013-11-01
616 Grischuk, Alexander FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2785 0 2013-11-01
617 Caruana, Fabiano FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2779 = 2013-11-01
618 Ivanchuk, Vassily FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2731 = 2013-11-01
619 Nakamura, Hikaru FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2772 = 2013-11-01
620 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2730 0 2013-11-01
621 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2582 1 2013-11-01
622 Trygstad, Kristian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2349 1 2013-11-01
623 Lindgren, Philip GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2349 1 2013-11-01
624 Mullon, Jean-Baptiste GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2445 1 2013-11-01
625 Khismatullin, Denis GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2656 = 2013-11-01
626 Bartel, Mateusz GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2638 1 2013-11-01
627 Efimenko, Zahar GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2661 = 2013-11-01
628 Salem, A.r. Saleh NOR World Cup [Tromso] 2556 1 2013-10-01
629 Salem, A.r. Saleh NOR World Cup [Tromso] 2556 = 2013-10-01
630 Li, Chao B NOR World Cup [Tromso] 2693 1 2013-10-01
631 Li, Chao B NOR World Cup [Tromso] 2693 1 2013-10-01
632 Granda Zuniga, Julio E NOR World Cup [Tromso] 2664 1 2013-10-01
633 Granda Zuniga, Julio E NOR World Cup [Tromso] 2664 0 2013-10-01
634 Naiditsch, Arkadij ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2710 = 2013-10-01
635 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2614 1 2013-10-01
636 Almagro Llamas, Pablo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2477 = 2013-10-01
637 Negi, Parimarjan ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2662 = 2013-10-01
638 Vallejo Pons, Francisco ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2706 = 2013-10-01
639 Iturrizaga, Eduardo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2661 1 2013-10-01
640 Moskalenko, Viktor ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2524 1 2013-10-01
641 Karjakin, Sergey CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2776 0 2013-08-01
642 Morozevich, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2736 = 2013-08-01
643 Gelfand, Boris CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2773 1 2013-08-01
644 Leko, Peter CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2737 = 2013-08-01
645 Kamsky, Gata CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2763 1 2013-08-01
646 Ivanchuk, Vassily CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2733 = 2013-08-01
647 Wang, Hao CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2752 0 2013-08-01
648 Grischuk, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2780 = 2013-08-01
649 Mamedyarov, Shakhriyar CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2761 0 2013-08-01
650 Topalov, Veselin CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2767 1 2013-08-01
651 Wang, Yue CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2705 = 2013-08-01
652 Zherebukh, Yaroslaw GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2628 0 2013-05-01
653 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
654 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
655 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 1 2013-05-01
656 Bartel, Mateusz GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2635 1 2013-05-01
657 Ragger, Markus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
658 McShane, Luke James GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2713 = 2013-05-01
659 Prusikin, Michael GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2545 1 2013-05-01
660 Melkumyan, Hrant GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2649 1 2013-05-01
661 Topalov, Veselin SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2771 = 2013-05-01
662 Nakamura, Hikaru SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2767 = 2013-05-01
663 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2793 = 2013-05-01
664 Ponomariov, Ruslan SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2733 = 2013-05-01
665 Morozevich, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2758 0 2013-05-01
666 Mamedyarov, Shakhriyar SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2766 = 2013-05-01
667 Caruana, Fabiano SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2772 = 2013-05-01
668 Karjakin, Sergey SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2786 = 2013-05-01
669 Kasimdzhanov, Rustam SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2709 = 2013-05-01
670 Leko, Peter SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2744 = 2013-05-01
671 Kamsky, Gata SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2741 = 2013-05-01
672 Michiels, Bart BEL Belgische Interclubs 2012-2013 [all] 2506 1 2013-04-01
673 Naiditsch, Arkadij BEL Belgische Interclubs 2012-2013 [all] 2712 = 2013-04-01
674 Ris, Robert NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 7 [various] 2412 = 2013-04-01
675 Driessens, Patrick NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 6 [various] 2341 1 2013-03-01
676 Christiansen, Johan-Sebastian ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2322 1 2013-03-01
677 Arngrimsson, Dagur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2375 1 2013-03-01
678 Smith, Axel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2485 1 2013-03-01
679 Socko, Bartosz ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2643 = 2013-03-01
680 Ipatov, Alexander ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2569 1 2013-03-01
681 Yu, Yangyi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2688 = 2013-03-01
682 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 = 2013-03-01
683 Amin, Bassem ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2631 = 2013-03-01
684 L`ami, Erwin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2622 1 2013-03-01
685 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2637 = 2013-03-01
686 Harikrishna, P. NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2698 0 2013-02-01
687 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 = 2013-02-01
688 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 = 2013-02-01
689 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 = 2013-02-01
690 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 = 2013-02-01
691 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 0 2013-02-01
692 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 = 2013-02-01
693 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2752 = 2013-02-01
694 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 = 2013-02-01
695 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2679 = 2013-02-01
696 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 1 2013-02-01
697 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 = 2013-02-01
698 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 = 2013-02-01
699 El Gindy, Essam UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2486 1 2013-01-01
700 Ivanisevic, Ivan UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2633 = 2013-01-01
701 Wang, Yue UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2696 = 2013-01-01
702 Akobian, Varuzhan UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2622 1 2013-01-01
703 Tomashevsky, Evgeny UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2725 = 2013-01-01
704 Dzhumaev, Marat UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2530 1 2013-01-01
705 Safarli, Eltaj UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2626 = 2013-01-01
706 Nakamura, Hikaru NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2786 0 2012-12-01
707 Hou, Yifan NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2605 = 2012-12-01
708 Tiviakov, Sergei NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2659 = 2012-12-01
709 Nakamura, Hikaru NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2786 = 2012-12-01
710 Tiviakov, Sergei NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2659 = 2012-12-01
711 Hou, Yifan NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2605 = 2012-12-01
712 Solleveld, Maarten NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 3-4 [various] 2513 1 2012-12-01
713 Sprenger, Jan NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 3-4 [various] 2501 1 2012-12-01
714 Svetushkin, Dmitry ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2589 1 2012-12-01
715 Ivanov, Sergey ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2542 = 2012-12-01
716 Kovalyov, Anton ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2596 = 2012-12-01
717 Bauer, Christian ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2639 1 2012-12-01
718 Ganguly, Surya Shekhar ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2619 1 2012-12-01
719 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2490 1 2012-12-01
720 Dominguez, Perez Leinier ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2725 = 2012-11-01
721 Wang, Hao ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2742 = 2012-11-01
722 Mamedyarov, Shakhriyar ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2729 0 2012-11-01
723 Ivanchuk, Vassily ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2769 = 2012-11-01
724 Adams, Michael ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2722 = 2012-11-01
725 Leko, Peter ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2737 = 2012-11-01
726 Grischuk, Alexander ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2754 = 2012-11-01
727 Gelfand, Boris ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2738 = 2012-11-01
728 Kasimdzhanov, Rustam ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2684 = 2012-11-01
729 Nakamura, Hikaru ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2783 0 2012-11-01
730 Topalov, Veselin ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2752 0 2012-11-01
731 Van Oosterom, Chiel NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 2 [various] 2390 1 2012-11-01
732 Rodshtein, Maxim ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2616 1 2012-11-01
733 Naiditsch, Arkadij ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 0 2012-11-01
734 Galego, Luis ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2485 1 2012-11-01
735 Popilski, Gil ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2475 = 2012-11-01
736 Brunner, Lucas ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2448 1 2012-11-01
737 Landa, Konstantin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2642 = 2012-11-01
738 Efimov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2416 1 2012-10-01
739 Dgebuadze, Alexandre TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2556 1 2012-10-01
740 Topalov, Veselin TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2752 0 2012-10-01
741 Shirov, Alexei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2706 = 2012-10-01
742 Gelfand, Boris TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2738 = 2012-10-01
743 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 0 2012-10-01
744 Peralta, Fernando TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 1 2012-10-01
745 Morozevich, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2770 1 2012-09-01
746 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 = 2012-09-01
747 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 1 2012-09-01
748 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 = 2012-09-01
749 Wang, Hao SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2739 0 2012-09-01
750 Bologan, Viktor SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2732 1 2012-09-01
751 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 = 2012-09-01
752 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 1 2012-09-01
753 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 = 2012-09-01
754 Wang, Hao SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2739 0 2012-09-01
755 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2676 1 2012-08-01
756 Ernst, Sipke NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2558 1 2012-08-01
757 Swinkels, Robin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2485 1 2012-08-01
758 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2598 = 2012-08-01
759 L`ami, Erwin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2615 1 2012-08-01
760 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2560 1 2012-08-01
761 Smeets, Jan NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2620 = 2012-08-01
762 Caruana, Fabiano SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2770 0 2012-07-01
763 Li, Chao B SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2703 = 2012-07-01
764 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2566 1 2012-07-01
765 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2556 = 2012-07-01
766 Leko, Peter SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2723 = 2012-07-01
767 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2560 = 2012-07-01
768 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2587 1 2012-07-01
769 Navara, David FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2706 1 2012-07-01
770 Bauer, Christian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
771 Le, Quang Liem FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2703 = 2012-07-01
772 Gharamian, Tigran FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
773 Gyimesi, Zoltan FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2651 = 2012-07-01
774 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2627 = 2012-07-01
775 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 = 2012-07-01
776 Vachier-Lagrave, Maxime GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2715 = 2012-05-01
777 Negi, Parimarjan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2631 = 2012-05-01
778 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 = 2012-05-01
779 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 = 2012-05-01
780 Cyborowski, Lukasz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2543 = 2012-05-01
781 Anand, Viswanathan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2817 = 2012-05-01
782 Markus, John NED Dutch Team Competition - Meester - Round 7-9 [Various] 2317 1 2012-05-01
783 Winants, Luc NED Dutch Team Competition - Meester - Round 7-9 [Various] 2537 1 2012-05-01
784 Jianu, Vlad-Cristian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2497 1 2012-05-01
785 Nyzhnyk, Illya BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 0 2012-05-01
786 Stojanovic, Dalibor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2471 = 2012-05-01
787 Paichadze, Luka BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2491 = 2012-05-01
788 Holzke, Frank BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2508 0 2012-05-01
789 Manea, Alexandru BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2381 1 2012-05-01
790 Fodor, Tamas Jr BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2482 0 2012-05-01
791 Goumas, Georgios BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2398 1 2012-05-01
792 Kabanov, Nikolai BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2502 = 2012-05-01
793 Petrisor, Adrian-Marian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2383 1 2012-05-01
794 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 1 2012-05-01
795 Zontakh, Andrey RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2556 1 2012-05-01
796 Smirnov, Pavel RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2599 = 2012-05-01
797 Burmakin, Vladimir RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2592 = 2012-05-01
798 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 = 2012-03-01
799 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 0 2012-03-01
800 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 = 2012-03-01
801 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
802 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 1 2012-03-01
803 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 1 2012-03-01
804 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 = 2012-03-01
805 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 1 2012-03-01
806 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 1 2012-03-01
807 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 = 2012-03-01
808 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 1 2012-03-01
809 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2012-03-01
810 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
811 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 = 2012-03-01
812 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
813 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 1 2012-03-01
814 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
815 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 0 2012-03-01
816 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 0 2012-03-01
817 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 0 2012-03-01
818 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 0 2012-03-01
819 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 0 2012-03-01
820 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2012-03-01
821 Nyback, Tomi GRE European Team Championship [Porto Carras] 2631 = 2012-01-01
822 Tikkanen, Hans GRE European Team Championship [Porto Carras] 2586 1 2012-01-01
823 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 = 2012-01-01
824 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
825 Lupulescu, Constantin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2657 = 2012-01-01
826 Wojtaszek, Radoslaw GRE European Team Championship [Porto Carras] 2705 = 2012-01-01
827 Banikas, Hristos GRE European Team Championship [Porto Carras] 2620 1 2012-01-01
828 Aronian, Levon GRE European Team Championship [Porto Carras] 2802 0 2012-01-01
829 Navara, David GRE European Team Championship [Porto Carras] 2724 = 2012-01-01
830 Krasenkow, Michal ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2608 1 2012-01-01
831 Jobava, Baadur ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2678 0 2012-01-01
832 Svetushkin, Dmitry ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 = 2012-01-01
833 Aleksandrov, Aleksej ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2626 1 2012-01-01
834 Negi, Parimarjan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2617 0 2012-01-01
835 Bacrot, Etienne ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2714 1 2012-01-01
836 De Jong, Jan-Willem NED Dutch Team Competition - Meester - Round 1 [Various] 2424 1 2011-11-01
837 Bawart, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2417 = 2011-11-01
838 Johannessen, Leif Erlend SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2499 = 2011-11-01
839 Azarov, Sergei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2648 = 2011-11-01
840 Dreev, Aleksey SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2711 = 2011-11-01
841 Naiditsch, Arkadij SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2707 0 2011-11-01
842 Thorfinnsson, Bragi SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2427 1 2011-11-01
843 Moiseenko, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2726 = 2011-11-01
844 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 0 2011-11-01
845 Vachier-Lagrave, Maxime NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2715 = 2011-11-01
846 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 = 2011-11-01
847 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 = 2011-11-01
848 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 1 2011-11-01
849 Vachier-Lagrave, Maxime NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2715 = 2011-11-01
850 Ernst, Sipke NED Dutch Championship [Boxtel] 2596 = 2011-09-01
851 L`ami, Erwin NED Dutch Championship [Boxtel] 2611 1 2011-09-01
852 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship [Boxtel] 2645 = 2011-09-01
853 Nijboer, Friso NED Dutch Championship [Boxtel] 2538 = 2011-09-01
854 Smeets, Jan NED Dutch Championship [Boxtel] 2647 1 2011-09-01
855 Brandenburg, Daan NED Dutch Championship [Boxtel] 2535 1 2011-09-01
856 Swinkels, Robin NED Dutch Championship [Boxtel] 2483 1 2011-09-01
857 Janssen, Ruud NED Dutch Championship [Boxtel] 2512 1 2011-09-01
858 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship [Boxtel] 2564 1 2011-09-01
859 Nakamura, Hikaru GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2770 = 2011-09-01
860 Ponomariov, Ruslan GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2764 0 2011-09-01
861 Meier, Georg GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2656 1 2011-09-01
862 Le, Quang Liem GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2715 = 2011-09-01
863 Kramnik, Vladimir GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2781 0 2011-09-01
864 Nakamura, Hikaru GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2770 = 2011-09-01
865 Ponomariov, Ruslan GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2764 1 2011-09-01
866 Meier, Georg GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2656 = 2011-09-01
867 Kramnik, Vladimir GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2781 = 2011-09-01
868 Le, Quang Liem GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2715 = 2011-09-01
869 Vandevoort, Pascal NED Dutch Team - Meester Round 9 [NED] 2400 1 2011-07-01
870 David, Alberto FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2593 = 2011-07-01
871 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
872 Le Roux, Jean-Pierre FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2523 1 2011-07-01
873 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
874 Aguettaz, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2417 1 2011-07-01
875 Landa, Konstantin FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2613 1 2011-07-01
876 So, Wesley SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2667 = 2011-07-01
877 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2541 1 2011-07-01
878 Shirov, Alexei SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2709 = 2011-07-01
879 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2585 = 2011-07-01
880 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2560 = 2011-07-01
881 Mista, Aleksandar GER 1.Bundesliga [Germany] 2574 = 2011-05-01
882 Bobras, Piotr GER 1.Bundesliga [Germany] 2535 1 2011-05-01
883 Berkes, Ferenc GER 1.Bundesliga [Germany] 2678 0 2011-05-01
884 Svidler, Peter GER 1.Bundesliga [Germany] 2731 = 2011-05-01
885 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2669 1 2011-05-01
886 Parligras, Mircea GER 1.Bundesliga [Germany] 2601 = 2011-05-01
887 Najer, Evgeniy GER 1.Bundesliga [Germany] 2657 = 2011-05-01
888 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 1 2011-05-01
889 Gashimov, Vugar GER 1.Bundesliga [Germany] 2719 0 2011-05-01
890 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
891 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 = 2011-05-01
892 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP Liga Interfederativa de Clubs Division de Honor [Bergara] 2412 1 2011-05-01
893 Bosch, Jeroen NED Dutch Team Competition - Meester - round 7-8 [Various] 2424 1 2011-05-01
894 Maletin, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2584 = 2011-05-01
895 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2707 = 2011-05-01
896 Malaniuk, Vladimir P RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2494 = 2011-05-01
897 Grishchenko, Sergey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2475 1 2011-05-01
898 Vitiugov, Nikita RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2720 = 2011-05-01
899 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2565 1 2011-05-01
900 Sitnikov, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2470 0 2011-05-01
901 Zolotukhin, Valery RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2338 1 2011-05-01
902 Vysochin, Spartak RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2526 = 2011-05-01
903 Braun, Christian NED Dutch Team Competition - Meester - round 5-6 2011 [Various] 2367 = 2011-03-01
904 Zaragatski, Ilja NED Dutch Team Competition - Meester - round 5-6 2011 [Various] 2502 = 2011-03-01
905 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2628 = 2011-03-01
906 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 = 2011-03-01
907 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2814 1 2011-03-01
908 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2751 = 2011-03-01
909 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2715 = 2011-03-01
910 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2733 0 2011-03-01
911 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2784 0 2011-03-01
912 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2731 1 2011-03-01
913 Grischuk, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2011-03-01
914 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2011-03-01
915 Shirov, Alexei NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2722 = 2011-03-01
916 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 = 2011-03-01
917 Ponomariov, Ruslan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2744 = 2011-03-01
918 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 = 2011-01-01
919 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 = 2011-01-01
920 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 = 2011-01-01
921 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 1 2011-01-01
922 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 0 2011-01-01
923 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 = 2011-01-01
924 Van Wessel, Rudy NED Dutch Team Competition - Meester - round 3-4 [Various] 2383 1 2011-01-01
925 Infante, Miguel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2277 1 2010-11-01
926 Genba, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2445 1 2010-11-01
927 Jurcik, Marian RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2466 1 2010-11-01
928 Salgado Lopez, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2595 = 2010-11-01
929 Bartel, Mateusz RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2599 1 2010-11-01
930 Tomashevsky, Evgeny RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2701 = 2010-11-01
931 Quesada Perez, Yuniesky RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2614 = 2010-11-01
932 Smirin, Ilia RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
933 Khamrakulov, Dzhurabek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2485 1 2010-11-01
934 McShane, Luke J RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
935 Vuckovic, Bojan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2615 = 2010-11-01
936 Ree, Hans NED Dutch Team Competition - Meester - round 1-2 [Various] 2385 = 2010-11-01
937 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
938 Andreikin, Dmitry SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2650 = 2010-09-01
939 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 = 2010-09-01
940 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 = 2010-09-01
941 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2609 0 2010-09-01
942 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 = 2010-09-01
943 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
944 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 1 2010-09-01
945 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 0 2010-09-01
946 Svidler, Peter NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2734 = 2010-09-01
947 Gelfand, Boris NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2739 = 2010-09-01
948 Ljubojevic, Ljubomir NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2572 = 2010-09-01
949 Van Wely, Loek NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2677 1 2010-09-01
950 Nielsen, Peter Heine NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2700 1 2010-09-01
951 Svidler, Peter NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2734 = 2010-09-01
952 Gelfand, Boris NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2739 = 2010-09-01
953 Ljubojevic, Ljubomir NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2572 1 2010-09-01
954 Van Wely, Loek NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2677 = 2010-09-01
955 Nielsen, Peter Heine NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2700 0 2010-09-01
956 Ivanchuk, Vassily FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2748 = 2010-07-01
957 Postny, Evgeny FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2641 = 2010-07-01
958 Laznicka, Viktor FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2659 1 2010-07-01
959 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 = 2010-07-01
960 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 = 2010-07-01
961 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 0 2010-07-01
962 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 1 2010-07-01
963 Cramling, Pia SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2536 1 2010-07-01
964 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2476 1 2010-07-01
965 Hillarp Persson, Tiger SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2542 1 2010-07-01
966 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2609 = 2010-07-01
967 Hammer, Jon Ludvig SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2610 1 2010-07-01
968 Bauer, Christian FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2607 = 2010-07-01
969 Housieaux, David FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2431 1 2010-07-01
970 Bacrot, Etienne FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2710 = 2010-07-01
971 Svidler, Peter FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2735 0 2010-07-01
972 Ernst, Sipke NED Dutch Championship [Eindhoven] 2572 = 2010-07-01
973 L`ami, Erwin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2620 = 2010-07-01
974 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2481 1 2010-07-01
975 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship [Eindhoven] 2580 1 2010-07-01
976 Bok, Benjamin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2430 1 2010-07-01
977 Smeets, Jan NED Dutch Championship [Eindhoven] 2659 = 2010-07-01
978 Nijboer, Friso NED Dutch Championship [Eindhoven] 2567 = 2010-07-01
979 Van Wely, Loek NED Dutch Championship [Eindhoven] 2653 0 2010-07-01
980 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship [Eindhoven] 2608 1 2010-07-01
981 Fressinet, Laurent GER 1.Bundesliga [Germany] 2658 = 2010-05-01
982 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Bundesliga [Germany] 2579 1 2010-05-01
983 Firman, Nazar GER 1.Bundesliga [Germany] 2571 = 2010-05-01
984 Landa, Konstantin GER 1.Bundesliga [Germany] 2655 = 2010-05-01
985 Parligras, Mircea GER 1.Bundesliga [Germany] 2547 = 2010-05-01
986 Nikolic, Predrag GER 1.Bundesliga [Germany] 2603 = 2010-05-01
987 Bacrot, Etienne GER 1.Bundesliga [Germany] 2709 = 2010-05-01
988 Ginsburg, Gennadi GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 1 2010-05-01
989 Lupulescu, Constantin GER 1.Bundesliga [Germany] 2599 0 2010-05-01
990 Tiviakov, Sergei GER 1.Bundesliga [Germany] 2670 = 2010-05-01
991 Kanarek, Marcel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2388 1 2010-05-01
992 Jovanovic, Zoran CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2526 = 2010-05-01
993 Berczes, David CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2510 = 2010-05-01
994 Stern, Rene CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 = 2010-05-01
995 Sebenik, Matej CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2504 = 2010-05-01
996 Llaneza Vega, Marcos CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2514 1 2010-05-01
997 Brkic, Ante CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2543 = 2010-05-01
998 Szabo, Gergely-Andras-Gyula CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2525 1 2010-05-01
999 Vallejo Pons, Francisco CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2708 = 2010-05-01
1000 Almasi, Zoltan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2720 0 2010-05-01
1001 Lopez Martinez, Josep Manuel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2548 = 2010-05-01
1002 Vaisser, Anatoly FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2511 1 2010-05-01
1003 Miralles, Gilles FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2469 1 2010-05-01
1004 Tkachiev, Vladislav FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2639 = 2010-05-01
1005 Thompson, Ian D NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2266 1 2010-03-01
1006 Burg, Twan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2460 0 2010-03-01
1007 Assendelft Van, Floris NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2325 1 2010-03-01
1008 Berkovich, Mark A NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2406 1 2010-03-01
1009 Genov, Petar NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2476 1 2010-03-01
1010 Reinderman, Dimitri NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2575 = 2010-03-01
1011 Greenfeld, Alon NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2559 = 2010-03-01
1012 Brandenburg, Daan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2481 = 2010-03-01
1013 Werle, Jan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2565 = 2010-03-01
1014 Klip, Hans NED Meesterklasse Round 5-6 - Dutch Team Competition [Various] 2371 1 2010-03-01
1015 Harikrishna, Pentala NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2672 1 2010-03-01
1016 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2681 1 2010-03-01
1017 Reinderman, Dimitri NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2573 = 2010-03-01
1018 Ni, Hua NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
1019 Sutovsky, Emil NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 1 2010-03-01
1020 Nyback, Tomi NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2643 1 2010-03-01
1021 L`ami, Erwin NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2615 = 2010-03-01
1022 Howell, David W L NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2606 1 2010-03-01
1023 Muzychuk, Anna NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2523 0 2010-03-01
1024 Naiditsch, Arkadij NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2687 = 2010-03-01
1025 So, Wesley NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2656 1 2010-03-01
1026 Akobian, Varuzhan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2628 = 2010-03-01
1027 Negi, Parimarjan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2621 = 2010-03-01
1028 Feygin, Michael   2546 = 2010-01-01
1029 Chabanon, Jean-Luc   2448 1 2010-01-01
1030 Ernst, Sipke   2589 = 2009-11-01
1031 Bitalzadeh, Ali   2437 = 2009-11-01
1032 Swinkels, Robin   2511 = 2009-11-01
1033 Miedema, Roi   2396 1 2009-11-01
1034 Cuijpers, Frans   2480 1 2009-11-01
1035 Nijboer, Friso   2540 1 2009-11-01
1036 Van Der Weide, Karel   2462 1 2009-11-01
1037 Reinderman, Dimitri   2572 = 2009-11-01
1038 Maenhout, Thibaut   2303 1 2009-11-01
1039 Nelis, Jean-Francois   2227 1 2009-11-01
1040 Eljanov, Pavel   2717 0 2009-11-01
1041 Rapport, Richard   2440 1 2009-11-01
1042 Wiedenkeller, Michael   2434 1 2009-11-01
1043 Wegerle, Joerg   2451 = 2009-11-01
1044 Stupak, Kirill   2451 = 2009-11-01
1045 Sodoma, Jan   2376 1 2009-11-01
1046 Ivanchuk, Vassily   2756 = 2009-11-01
1047 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
1048 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
1049 Ivanchuk, Vassily   2756 = 2009-11-01
1050 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
1051 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
1052 Galje, Hans   2167 1 2009-09-01
1053 Van Eijk, Sander   2319 1 2009-09-01
1054 Nikolic, Predrag   2618 = 2009-09-01
1055 Nijboer, Friso   2562 0 2009-09-01
1056 Bitalzadeh, Ali   2417 1 2009-09-01
1057 Hopman, Pieter   2325 1 2009-09-01
1058 Reinderman, Dimitri   2560 = 2009-09-01
1059 Zatonskih, Anna   2461 = 2009-09-01
1060 De Groote, Ewoud   2206 1 2009-09-01
1061 Bezemer, Arno   2332 1 2009-09-01
1062 Brandenburg, Daan   2463 1 2009-09-01
1063 L`ami, Erwin   2593 1 2009-09-01
1064 Nijboer, Friso   2552 1 2009-09-01
1065 Ernst, Sipke   2598 = 2009-09-01
1066 Timman, Jan H   2569 = 2009-09-01
1067 Miedema, Roi   2432 0 2009-09-01
1068 Lalith, Babu M.r.   2472 1 2009-09-01
1069 Van Assendelft, Floris   2332 1 2009-09-01
1070 Zhigalko, Sergei   2621 = 2009-09-01
1071 Burg, Twan   2422 0 2009-09-01
1072 Melia, Salome   2441 = 2009-09-01
1073 Kleijn, Christov   2377 1 2009-09-01
1074 Moranda, Wojciech   2545 = 2009-09-01
1075 Geetha, Narayanan Gopal   2575 0 2009-09-01
1076 Van Oosterom, Chiel   2402 1 2009-09-01
1077 Pruijssers, Roeland   2401 = 2009-09-01
1078 Kappeler, Kaspar   2175 1 2009-09-01
1079 Slavin, Alexei   2304 1 2009-09-01
1080 Sutovsky, Emil   2675 = 2009-09-01
1081 Bauer, Christian   2602 = 2009-09-01
1082 Jurek, Josef   2353 1 2009-09-01
1083 Kuzubov, Yuriy   2635 0 2009-09-01
1084 Das, Arghyadip   2392 = 2009-09-01
1085 Scalcione, Michelangelo   2389 1 2009-09-01
1086 Roiz, Michael   2658 = 2009-09-01
1087 Wiersma, Eelke   2419 = 2009-07-01
1088 Janssen, Ruud   2503 = 2009-07-01
1089 Hausrath, Daniel   2491 0 2009-07-01
1090 Hoolt, Sarah   2298 1 2009-07-01
1091 Kalinitschew, Sergey   2492 = 2009-07-01
1092 Graf, Felix   2288 = 2009-07-01
1093 Werle, Jan   2582 1 2009-07-01
1094 Bartel, Mateusz   2602 1 2009-07-01
1095 Malakhatko, Vadim   2633 = 2009-07-01
1096 Meissner, Bernd   2418 = 2009-07-01
1097 Teske, Henrik   2513 1 2009-07-01
1098 Bacrot, Etienne   2705 0 2009-07-01
1099 Bindrich, Falko   2517 1 2009-07-01
1100 Heinemann, Thies   2490 = 2009-07-01
1101 Berndt, Stephan   2440 = 2009-07-01
1102 Roettig, Hans-Peter   2167 1 2009-07-01
1103 Frosch, Ronald   2230 1 2009-07-01
1104 Deglmann, Ludwig   2329 0 2009-07-01
1105 Schleich, Markus   2212 = 2009-07-01
1106 Mende, Andreas   2191 1 2009-07-01
1107 Gheng, Josef   2310 1 2009-07-01
1108 Miedema, Roi   2370 0 2009-07-01
1109 Tiemann, Christoph   2167 = 2009-07-01
1110 Armbrust, Florian   2278 = 2009-07-01
1111 Blom, Vincent   2167 0 2009-07-01
1112 Bodicker, Rob   2167 1 2009-07-01
1113 Picard, Romain   2339 1 2009-07-01
1114 Wantola, Ivo   2304 1 2009-07-01
1115 Danin, Alexandre   2498 = 2009-07-01
1116 Miezis, Normunds   2579 = 2009-07-01
1117 Jussupow, Artur   2587 = 2009-04-01
1118 Klein, David   2184 1 2009-04-01
1119 Van Assendelft, Floris   2253 1 2009-04-01
1120 Van Den Doel, Erik   2570 = 2009-04-01
1121 Ernst, Sipke   2576 = 2009-04-01
1122 Afek, Yochanan   2319 1 2009-04-01
1123 Swinkels, Robin   2451 = 2009-04-01
1124 Bojkov, Dejan   2472 = 2009-04-01
1125 Nijboer, Friso   2539 1 2009-04-01
1126 Rotstein, Arkadij   2495 = 2009-04-01
1127 Holzke, Frank   2524 = 2009-04-01
1128 Bitalzadeh, Ali   2400 = 2009-04-01
1129 So, Wesley   2627 = 2009-04-01
1130 Bosboom, Manuel   2418 = 2009-04-01
1131 Hillarp Persson, Tiger   2586 0 2009-04-01
1132 Howell, David W L   2622 = 2009-04-01
1133 Nijboer, Friso   2559 = 2009-04-01
1134 Romanishin, Oleg M   2533 1 2009-04-01
1135 Pruijssers, Roeland   2445 1 2009-04-01
1136 Gupta, Abhijeet   2569 1 2009-04-01
1137 Iturrizaga, Eduardo   2528 1 2009-04-01
1138 Leon Hoyos, Manuel   2542 1 2009-04-01
1139 Harika, Dronavalli   2473 = 2009-04-01
1140 Jens, Jelmer   2397 1 2009-01-01
1141 Zherebukh, Yaroslav   2474 = 2009-01-01
1142 Bukavshin, Ivan   2376 0 2009-01-01
1143 Lintchevski, Daniil   2502 = 2009-01-01
1144 Kovalev, Vladislav   2318 = 2009-01-01
1145 Firat, Burak   2237 = 2009-01-01
1146 Aghasaryan, Robert   2235 1 2009-01-01
1147 Fedoseev, Vladimir   2312 1 2009-01-01
1148 Swiercz, Dariusz   2478 = 2009-01-01
1149 Shimanov, Aleksandr   2476 = 2009-01-01
1150 Paikidze, Nazi   2292 1 2009-01-01
1151 Ganichev, Alexander   2148 1 2009-01-01
1152 Kubbenga, Michael   2080 1 2008-10-01
1153 Schroer, Marcel   2111 1 2008-10-01
1154 Van Den Doel, Erik   2567 = 2008-10-01
1155 Gutman, Lev   2497 = 2008-10-01
1156 Pruijssers, Roeland   2452 0 2008-10-01
1157 Ducarmon, Quinten   2087 1 2008-10-01
1158 Meijer, Dolf   2237 1 2008-10-01
1159 Sandipan, Chanda   2588 = 2008-10-01
1160 Van Der Wiel, John T.h.   2504 = 2008-10-01
1161 Van Der Velden, Bram   2230 1 2008-10-01
1162 Filippov, Anton   2531 0 2008-10-01
1163 Bitalzadeh, Ali   2310 0 2008-10-01
1164 Yilmaz, Mustafa   2362 1 2008-10-01
1165 Shimanov, Aleksandr   2480 1 2008-10-01
1166 Nyzhnyk, Illya   2428 1 2008-10-01
1167 Mamedov, Nidjat   2564 = 2008-10-01
1168 Iotov, Valentin   2519 = 2008-10-01
1169 Adly, Ahmed   2593 = 2008-10-01
1170 Beckhuis, Gernod   2353 = 2008-10-01
1171 Timoshenko, Georgy   2572 1 2008-10-01
1172 Neubauer, Martin   2457 = 2008-10-01
1173 Schneider-Zinner, Harald   2378 = 2008-10-01
1174 Pachta, Paul   2312 1 2008-10-01
1175 Chatalbashev, Boris   2596 1 2008-10-01
1176 Kreisl, Robert   2337 0 2008-10-01
1177 Schroll, Gerhard   2436 1 2008-10-01
1178 Sulskis, Sarunas   2562 = 2008-10-01
1179 Timmermans, Ivo   2227 1 2008-07-01
1180 Van Den Berg, Ad   2197 1 2008-07-01
1181 Van Den Bergh, Ben   2051 1 2008-07-01
1182 Van Oosten, Arend   2147 1 2008-07-01
1183 Fridman, Daniel   2640 0 2008-07-01
1184 Ceko, Jovan   2242 1 2008-07-01
1185 Schroer, Marcel   2083 1 2008-07-01
1186 Chatalbashev, Boris   2605 = 2008-07-01
1187 Miedema, Roi   2281 1 2008-07-01
1188 Van Der Wiel, John T.h.   2493 = 2008-07-01
1189 Dgebuadze, Alexandre   2528 1 2008-07-01
1190 Van Der Veen, Jan   2121 1 2008-07-01
1191 Miezis, Normunds   2551 0 2008-07-01
1192 Alienkin, Aleksander   2407 = 2008-07-01
1193 Klein, David   2088 1 2008-07-01
1194 Wempe, Joost   2282 = 2008-07-01
1195 Wustefeld, Emile   2244 1 2008-07-01
1196 Duzhakov, Ilya   2118 = 2008-04-01
1197 Butuc, Maria   2099 = 2008-04-01
1198 Savchuk, Vladimir   2080 1 2008-04-01
1199 Chehlov, Aleksander   2233 1 2008-04-01
1200 Lelekova, Olga   2230 1 2008-04-01
1201 Kochetkova, Julia   2297 = 2008-04-01
1202 Vyatkin, Dmitry   2355 = 2008-04-01
1203 Kozlov, Roman   2352 0 2008-04-01
1204 Orlov, Oleg   2238 1 2008-04-01
1205 Belenkaya, Dina   1994 1 2008-04-01
1206 Alekseenko, Kirill   2069 1 2008-04-01
1207 Zhukov, Klim   2154 1 2008-04-01
1208 Kashtanov, Ruslan   2332 0 2008-04-01
1209 Gnidenko, Andrey   2140 1 2008-04-01
1210 Bocharov, Leonid   2185 1 2008-04-01
1211 Rutman, Aleksandr   2261 = 2008-04-01
1212 Palchun, Grigory   2069 1 2008-04-01
1213 Churkin, Vitaly   2284 1 2008-04-01
1214 Gantsevich, Aleksei   2045 1 2008-04-01
1215 Kobzar, Alexandr   2152 1 2008-04-01
1216 Miednikova, Swietlana   2171 1 2008-04-01
1217 Dushenok, Anna   2163 1 2008-04-01
1218 Frolochkin, Vladimir   2325 1 2008-04-01
1219 Pashinsky, Mikhail   2184 1 2008-04-01
1220 Davydov, Andrey   2351 1 2008-04-01
1221 Pankov, German   2358 = 2008-04-01
1222 Serov, Maksim   2288 1 2008-04-01