Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Rodshtein, Maxim

Večiti šah lista

Rodshtein, Maxim

# Rodshtein, Maxim turnir elo rezultat FIDE lista
1 Paravyan,David ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2602 = Budući
2 Safarli,Eltaj ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2593 0 Budući
3 Hess,Robert ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2581 1 Budući
4 Durarbayli,Vasif ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2617 = Budući
5 Van Foreest,Jorden ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2621 = Budući
6 Sethuraman,S.P. ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2624 0 Budući
7 Bartel, Mateusz RUS World Cup [Khanty] 2621 1 Budući
8 Bartel, Mateusz RUS World Cup [Khanty] 2621 = Budući
9 Wang, Hao RUS World Cup [Khanty] 2726 = Budući
10 Wang, Hao RUS World Cup [Khanty] 2726 0 Budući
11 McShane, Luke James ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2688 0 2019-08-01
12 Dominguez Perez, Lenier ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2760 0 2019-08-01
13 Gelfand, Boris ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2676 = 2019-08-01
14 Svidler, Peter ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2737 1 2019-08-01
15 Dubov, Daniil ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2700 0 2019-08-01
16 Eljanov, Pavel ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2655 1 2019-08-01
17 Nabaty, Tamir ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2678 1 2019-08-01
18 Smirin, Ilia ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2594 = 2019-08-01
19 Postny, Evgeny ISR Netanya International Chess Festival 2019 [Netanya] 2601 = 2019-08-01
20 Duzhakov, Ilya RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2388 = 2019-06-01
21 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2635 = 2019-06-01
22 Geller, Jakov RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2518 0 2019-06-01
23 Tsydypov, Zhamsaran RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2546 0 2019-06-01
24 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2653 = 2019-06-01
25 Saveliev, Alexei RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2367 1 2019-06-01
26 Yuffa, Daniil RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2595 1 2019-06-01
27 Gharamian, Tigran FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2602 1 2019-06-01
28 Miezis, Normunds FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2456 1 2019-06-01
29 Cornette, Deimante FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2433 = 2019-06-01
30 Bailet, Pierre FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2466 = 2019-06-01
31 Postny, Evgeny FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2603 = 2019-06-01
32 Colin, Vincent FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2383 1 2019-06-01
33 Lamard, Guillaume FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2405 = 2019-06-01
34 Amin, Bassem FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2704 1 2019-06-01
35 Apicella, Manuel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2502 = 2019-06-01
36 Gozzoli, Yannick FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2622 1 2019-06-01
37 Nihal, Sarin FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2598 = 2019-06-01
38 Tifferet, Shaked ISR Israel National Team Championship 2019 Round 11 [Various] 2289 1 2019-05-01
39 Matlakov, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2692 = 2019-05-01
40 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2547 1 2019-05-01
41 Navara, David CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2733 1 2019-05-01
42 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2019 Round 9-10 [Various] 2538 1 2019-04-01
43 Soffer, Ram ISR Israel National Team Championship 2019 Round 9-10 [Various] 2479 = 2019-04-01
44 Banzea, Alexandru-Bogdan MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2427 1 2019-04-01
45 Kelires, Andreas MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2529 1 2019-04-01
46 Buhmann, Rainer MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2568 = 2019-04-01
47 Moussard, Jules MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2601 1 2019-04-01
48 Deac, Bogdan-Daniel MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2609 1 2019-04-01
49 Alekseenko, Kirill MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2644 1 2019-04-01
50 Piorun, Kacper MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2631 = 2019-04-01
51 Esipenko, Andrey MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2603 = 2019-04-01
52 Korobov, Anton MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2686 = 2019-04-01
53 Oparin, Grigoriy MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2613 = 2019-04-01
54 Artemiev, Vladislav MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2736 = 2019-04-01
55 Eljanov, Pavel ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2680 = 2019-03-01
56 Erenberg, Ariel ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2396 = 2019-03-01
57 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2526 1 2019-03-01
58 Bakalchuk, Johnatan ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2459 1 2019-03-01
59 Zanan, Evgeny ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2532 = 2019-03-01
60 Kantarji, Pinchas ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2445 1 2019-03-01
61 Velicka, Petr CZE 1. liga 2018/2019 zapad r7-8 [various] 2434 1 2019-03-01
62 Veinberg, Nimrod ISR Israel National Team Championship 2019 Round 1-2 [Various] 2399 = 2019-02-01
63 Dvoirys, Semen I. ISR Israel National Team Championship 2019 Round 1-2 [Various] 2523 = 2019-02-01
64 Nabaty, Tamir CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2669 1 2019-02-01
65 Korobov, Anton CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2698 0 2019-01-01
66 Votava, Jan CZE 1. liga 2018/2019 zapad r4 [various] 2531 = 2019-01-01
67 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2544 = 2018-12-01
68 Balogh, Csaba CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2629 = 2018-12-01
69 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2682 0 2018-12-01
70 Tesik, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2317 1 2018-12-01
71 Gemy, Jose Daniel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2400 1 2018-11-01
72 Hjartarson, Johann GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2530 1 2018-11-01
73 Hillarp Persson, Tiger GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2544 1 2018-11-01
74 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
75 Bluebaum, Matthias GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2618 = 2018-11-01
76 Laznicka, Viktor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2662 1 2018-11-01
77 McShane, Luke J GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2672 0 2018-11-01
78 Gledura, Benjamin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2621 1 2018-11-01
79 Ismagambetov, Anuar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2538 = 2018-11-01
80 Banikas, Hristos GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2601 = 2018-11-01
81 Duncan, Chris R GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2274 1 2018-11-01
82 Vuckovic, Bojan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2588 1 2018-11-01
83 Rozentalis, Eduardas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2522 = 2018-11-01
84 Eljanov, Pavel GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2703 0 2018-11-01
85 Rosenthal, Jonathan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2315 = 2018-11-01
86 Predojevic, Borki GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2616 1 2018-11-01
87 Meier, Georg ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2638 = 2018-09-01
88 Adhiban, B. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2671 = 2018-09-01
89 Saric, Ivan ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2690 = 2018-09-01
90 Ponomariov, Ruslan ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2686 = 2018-09-01
91 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 0 2018-09-01
92 Antipov, Mikhail Al. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2598 1 2018-09-01
93 Baklan, Vladimir ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2596 = 2018-09-01
94 Shchekachev, Andrei FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2540 1 2018-07-01
95 Koch, Jean-Rene FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2018-07-01
96 Lagarde, Maxime FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2604 = 2018-07-01
97 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 1 2018-07-01
98 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2705 = 2018-07-01
99 Vernay, Clovis FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2513 = 2018-07-01
100 Gledura, Benjamin FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2615 = 2018-07-01
101 Dornbusch, Tatiana FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2290 1 2018-07-01
102 Tregubov, Pavel V. FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2578 = 2018-07-01
103 Bailet, Pierre FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2501 1 2018-07-01
104 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2637 = 2018-07-01
105 Tsifanskaya, Ludmila A CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2288 1 2018-07-01
106 Oglaza, Oskar CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2322 1 2018-07-01
107 Grinberg, Eyal CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2472 = 2018-07-01
108 Iniyan, P CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2460 = 2018-07-01
109 Zanan, Evgeny CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2497 = 2018-07-01
110 Vlasak, Lukas CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2378 = 2018-07-01
111 Grela, Kacper CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2342 = 2018-07-01
112 Kambrath, Yannick CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2333 1 2018-07-01
113 Blom, Vincent CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2288 1 2018-07-01
114 Gutenev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2474 = 2018-06-01
115 Grachev, Boris RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2647 1 2018-06-01
116 Antipov, Mikhail Al. RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2597 = 2018-06-01
117 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2502 1 2018-06-01
118 Triapishko, Alexandr RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2510 = 2018-06-01
119 Natacheev, Peter RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2278 1 2018-06-01
120 Bocharov, Ivan RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2547 1 2018-06-01
121 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2662 1 2018-06-01
122 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2625 = 2018-05-01
123 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2582 = 2018-05-01
124 Balogh, Csaba CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2628 = 2018-05-01
125 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2018 Round 11 [Tel Aviv] 2519 = 2018-04-01
126 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2461 0 2018-03-01
127 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2529 = 2018-03-01
128 Baron, Tal ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2554 1 2018-03-01
129 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2612 = 2018-03-01
130 Gokhvat, Peter ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2289 1 2018-03-01
131 Abergel, Thal ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2452 1 2018-03-01
132 Gorodetzky, David ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2418 = 2018-03-01
133 Zoler, Dan ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2502 1 2018-03-01
134 Zilberman, Yaacov ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2367 1 2018-02-01
135 Sutovsky, Emil ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2673 1 2018-02-01
136 Reshef, Omer ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2467 = 2018-02-01
137 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2542 0 2018-02-01
138 Petenyi, Tamas CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2464 = 2018-01-01
139 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2696 = 2018-01-01
140 Rasik, Vitezslav CZE 1. liga zpad 2017/2018 r4 [various] 2464 = 2018-01-01
141 Salomon, Johan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2477 1 2017-12-01
142 Hamitevici, Vladimir GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 1 2017-12-01
143 Bauer, Christian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2647 1 2017-12-01
144 Bosiocic, Marin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2619 0 2017-12-01
145 McHedlishvili, Mikheil GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2604 1 2017-12-01
146 Deac, Bogdan-Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2560 1 2017-12-01
147 Duda, Jan-Krzysztof GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2706 0 2017-12-01
148 Meier, Georg GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2655 0 2017-12-01
149 Kovalev, Vladislav GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2636 1 2017-12-01
150 Cernousek, Lukas CZE 1. liga zpad 2017/2018 r2-3 [various] 2450 1 2017-12-01
151 Mista, Aleksander CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2597 = 2017-12-01
152 Miton, Kamil CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2596 1 2017-12-01
153 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2685 = 2017-12-01
154 Mihok, Oliver HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2543 1 2017-12-01
155 Harari, Zaki ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2295 = 2017-11-01
156 Basso, Pier Luigi ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2460 1 2017-11-01
157 Mekhitarian, Krikor Sevag ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2534 = 2017-11-01
158 Brunello, Sabino ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2555 1 2017-11-01
159 Sokolov, Ivan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2603 0 2017-11-01
160 Pichot, Alan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 = 2017-11-01
161 Lampert, Jonas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2514 1 2017-11-01
162 Wagner, Dennis ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2564 = 2017-11-01
163 Svane, Rasmus ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2595 1 2017-11-01
164 Koskinen, Henri TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2299 1 2017-11-01
165 Demuth, Adrien TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2538 = 2017-11-01
166 Zvjaginsev, Vadim TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2643 = 2017-11-01
167 Huzman, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2549 = 2017-11-01
168 Wiersma, Eelke TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2341 1 2017-11-01
169 Abasov, Nijat TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2587 = 2017-11-01
170 Dvirnyy, Danyyil TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2542 = 2017-11-01
171 Hovhannisyan, Robert GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2594 = 2017-10-01
172 Hovhannisyan, Robert GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2594 = 2017-10-01
173 Adams, Michael GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2738 = 2017-10-01
174 Adams, Michael GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2738 1 2017-10-01
175 Fedoseev, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2731 0 2017-10-01
176 Fedoseev, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2731 1 2017-10-01
177 Repka, Christopher BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2452 1 2017-07-01
178 Predke, Alexandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2566 1 2017-07-01
179 Lopez Martinez, Josep Manuel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2597 1 2017-07-01
180 Fridman, Daniel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2605 = 2017-07-01
181 Demchenko, Anton BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2629 = 2017-07-01
182 Saric, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2618 = 2017-07-01
183 Salgado Lopez, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2627 = 2017-07-01
184 Banusz, Tamas BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2616 1 2017-07-01
185 Shimanov, Aleksandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2642 = 2017-07-01
186 Dubov, Daniil BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2660 = 2017-07-01
187 Zhigalko, Sergei BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2643 = 2017-07-01
188 Jakovenko, Dmitry RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2718 1 2017-06-01
189 Korobov, Anton RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2695 0 2017-06-01
190 Zhigalko, Sergei RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2639 = 2017-06-01
191 Najer, Evgeniy RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2679 0 2017-06-01
192 Inarkiev, Ernesto RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2727 0 2017-06-01
193 Sutovsky, Emil RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2650 0 2017-06-01
194 Bologan, Victor RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2640 1 2017-06-01
195 Dubov, Daniil RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2660 1 2017-06-01
196 Anton Guijarro, David RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2679 = 2017-06-01
197 Alekseenko, Kirill RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2585 1 2017-06-01
198 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 = 2017-06-01
199 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2750 0 2017-06-01
200 Motylev, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2665 0 2017-06-01
201 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2660 = 2017-06-01
202 Elistratov, Semen RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2417 0 2017-06-01
203 Navara, David FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2739 1 2017-06-01
204 Sanikidze, Tornike FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2017-06-01
205 Bachmann, Axel FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2646 = 2017-06-01
206 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2734 = 2017-06-01
207 Hamitevici, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2487 1 2017-06-01
208 Godart, Francois FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2404 1 2017-06-01
209 Brochet, Philippe FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2409 1 2017-06-01
210 Malakhov, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2712 0 2017-06-01
211 Dorfman, Iossif FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2560 1 2017-06-01
212 Gharamian, Tigran FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2626 1 2017-06-01
213 Stephan, Victor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2365 1 2017-06-01
214 Givon, Asaf ISR Israel National Team Championship 2017 Round 11 [Tel Aviv] 2465 = 2017-05-01
215 Kantarji, Pinchas ISR Israel National Team Championship 2017 Round 9-10 [various] 2441 1 2017-04-01
216 Alterman, Boris ISR Israel National Team Championship 2017 Round 9-10 [various] 2602 = 2017-04-01
217 Shvidler, Eliahu ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2382 1 2017-03-01
218 Moiseenko, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2661 = 2017-03-01
219 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2523 = 2017-03-01
220 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2605 1 2017-03-01
221 Biolek, Richard Jr. CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2431 = 2017-03-01
222 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2575 1 2017-03-01
223 Zoler, Dan ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2496 1 2017-02-01
224 Khmelniker, Ilya ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2488 1 2017-02-01
225 Mikhalevski, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2429 1 2017-02-01
226 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2540 = 2017-02-01
227 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2679 1 2017-02-01
228 Nguyen, Thai Dai Van CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2429 = 2017-02-01
229 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2744 0 2017-01-01
230 Meskovs, Nikita GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2489 1 2017-01-01
231 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2514 = 2017-01-01
232 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2633 1 2017-01-01
233 Navara, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2725 = 2017-01-01
234 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2551 = 2017-01-01
235 Meessen, Rudolf SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2297 1 2016-12-01
236 Bosman, Michiel SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2353 1 2016-12-01
237 Grigorian, Spartak SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2296 = 2016-12-01
238 Sidorenko, Ilya SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2413 1 2016-12-01
239 Wallace, John Paul ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2355 1 2016-11-01
240 Hillarp Persson, Tiger ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2513 1 2016-11-01
241 Hou, Yifan ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2649 = 2016-11-01
242 Howell, David W L ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2644 1 2016-11-01
243 So, Wesley ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2794 = 2016-11-01
244 Van Foreest, Jorden ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2615 1 2016-11-01
245 Caruana, Fabiano ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2813 0 2016-11-01
246 Grandelius, Nils ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2642 1 2016-11-01
247 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2684 0 2016-11-01
248 Rodriguez Vila, Andres AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2453 1 2016-10-01
249 Ivanisevic, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2650 = 2016-10-01
250 Nisipeanu, Liviu-Dieter AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2687 = 2016-10-01
251 Greet, Andrew N AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2455 = 2016-10-01
252 Munoz Santana, Jose Lisandro AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2439 1 2016-10-01
253 Peralta, Fernando AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2590 = 2016-10-01
254 Saric, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2668 1 2016-10-01
255 Cordova, Emilio AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2638 0 2016-10-01
256 Dervishi, Erald AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2564 1 2016-10-01
257 Nikolov, Momchil AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 = 2016-10-01
258 Todorovic, Nenad I SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2306 1 2016-09-01
259 Vernay, Clovis SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2507 = 2016-09-01
260 Gaehwiler, Gabriel SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2392 = 2016-09-01
261 Nezad, Husein Aziz SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2419 = 2016-09-01
262 Baenziger, Fabian SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2318 1 2016-09-01
263 Gozzoli, Yannick SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2571 = 2016-09-01
264 Karthikeyan, Murali SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2513 = 2016-09-01
265 Baron, Tal SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2557 = 2016-09-01
266 Al-Sayed, Mohammed SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2524 1 2016-09-01
267 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2666 = 2016-07-01
268 Petkov, Vladimir FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2493 = 2016-07-01
269 David, Alberto FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2571 1 2016-07-01
270 Donchenko, Alexander FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2569 = 2016-07-01
271 Heimann, Andreas FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2578 1 2016-07-01
272 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2531 1 2016-07-01
273 Palac, Mladen FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2577 1 2016-07-01
274 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2618 = 2016-07-01
275 Mista, Aleksander FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2593 = 2016-07-01
276 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2788 0 2016-07-01
277 Relange, Eloi FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2464 1 2016-07-01
278 Kosteniuk, Alexandra ENG Checkmate Season II [London] 2556 1 2016-07-01
279 Tari, Aryan ENG Checkmate Season II [London] 2564 = 2016-07-01
280 Smerdon, David C ENG Checkmate Season II [London] 2524 1 2016-07-01
281 Rapport, Richard ENG Checkmate Season II [London] 2731 = 2016-07-01
282 Muzychuk, Mariya ENG Checkmate Season II [London] 2546 1 2016-07-01
283 Paehtz, Elisabeth ENG Checkmate Season II [London] 2502 = 2016-07-01
284 Muzychuk, Anna ENG Checkmate Season II [London] 2551 1 2016-07-01
285 Cramling, Pia ENG Checkmate Season II [London] 2474 1 2016-07-01
286 Short, Nigel D ENG Checkmate Season II [London] 2646 0 2016-07-01
287 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2703 = 2016-06-01
288 Rublevsky, Sergei RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2692 0 2016-06-01
289 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2512 = 2016-06-01
290 Yakovich, Yuri RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2521 1 2016-06-01
291 Kokarev, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2622 1 2016-06-01
292 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2512 = 2016-06-01
293 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2546 1 2016-05-01
294 Kantsler, Boris ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2402 1 2016-05-01
295 Alterman, Boris ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2614 1 2016-05-01
296 Mesropov, Konstantin ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2411 1 2016-04-01
297 Givon, Asaf ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2461 0 2016-04-01
298 Gurbanov, Andrei ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2339 0 2016-04-01
299 Vallejo Pons, Francisco ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2677 0 2016-04-01
300 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2451 = 2016-04-01
301 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2652 0 2016-04-01
302 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2458 = 2016-03-01
303 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2616 1 2016-03-01
304 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2511 1 2016-03-01
305 Saric, Ivan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2646 = 2016-03-01
306 Cukrowski, Filip SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2320 1 2016-02-01
307 Lindgren, Philip SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2418 1 2016-02-01
308 Andersen, Mads SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2474 1 2016-02-01
309 Socko, Bartosz SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2587 1 2016-02-01
310 Hammer, Jon Ludvig SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2695 = 2016-02-01
311 Hillarp Persson, Tiger SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2521 = 2016-02-01
312 Krasenkow, Michal SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2610 1 2016-02-01
313 Donchenko, Alexander SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2588 1 2016-02-01
314 Tikkanen, Hans SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2515 1 2016-02-01
315 Navara, David CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2730 = 2016-02-01
316 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2585 = 2016-02-01
317 Krayz, Alexander ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2354 1 2016-02-01
318 Khmelniker, Ilya ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2494 = 2016-02-01
319 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2533 1 2016-02-01
320 Kravtsiv, Martyn ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2636 1 2016-02-01
321 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2580 = 2016-01-01
322 Korobov, Anton CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2713 = 2016-01-01
323 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2690 1 2016-01-01
324 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2495 1 2016-01-01
325 Petenyi, Tamas CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2469 1 2015-12-01
326 Yemelin, Vasily CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2561 = 2015-12-01
327 Iturrizaga Bonelli, Eduardo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2633 = 2015-11-01
328 Iturrizaga Bonelli, Eduardo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2633 1 2015-11-01
329 Ivanchuk, Vassily AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2726 0 2015-11-01
330 Ivanchuk, Vassily AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2726 = 2015-11-01
331 Boidman, Yuri MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2339 1 2015-11-01
332 De Jong, Jan-Willem MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2453 1 2015-11-01
333 Kramer, Julian MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2312 1 2015-11-01
334 Wang, Yue MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2724 0 2015-11-01
335 Abasov, Nijat MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2517 = 2015-11-01
336 Mamedyarov, Shakhriyar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2736 1 2015-11-01
337 Korneev, Oleg ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2569 = 2015-09-01
338 Santos Latasa, Jaime ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2521 = 2015-09-01
339 Cacho Reigadas, Sergio ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2512 1 2015-09-01
340 Gual Pascual, Antonio ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2439 1 2015-09-01
341 Argandona Riveiro, Inigo ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2429 = 2015-09-01
342 Touzane, Olivier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2339 = 2015-09-01
343 Vazquez Torres, Adrian ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2278 1 2015-09-01
344 Rius Marse, Josep ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2278 1 2015-08-01
345 Garcia Vicente, Nieves ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2278 1 2015-08-01
346 Stockova, Zuzana ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2391 = 2015-08-01
347 Baches Garcia, Guillermo ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2367 1 2015-08-01
348 Forcen Esteban, Daniel ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2539 1 2015-08-01
349 Vocaturo, Daniele ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2572 = 2015-08-01
350 Kharitonov, Alexandr ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2536 = 2015-08-01
351 Manolache, Marius ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2467 1 2015-08-01
352 Cori, Jorge ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2623 1 2015-08-01
353 Adhiban, B. ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2627 0 2015-08-01
354 Eljanov, Pavel ISR National Team Championship 2015 Round 11 [various] 2718 = 2015-06-01
355 Popov, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
356 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess [Sochi] 2534 = 2015-06-01
357 Lysyj, Igor RUS Team men PL chess [Sochi] 2677 = 2015-06-01
358 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess [Sochi] 2533 = 2015-06-01
359 Rublevsky, Sergei RUS Team men PL chess [Sochi] 2698 = 2015-06-01
360 Akopian, Vladimir ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2656 1 2015-05-01
361 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 1 2015-05-01
362 Eljanov, Pavel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2733 1 2015-05-01
363 Ortiz Suarez, Isan Reynald ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2612 1 2015-05-01
364 Wei, Yi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2703 0 2015-05-01
365 Almasi, Zoltan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2698 = 2015-05-01
366 Tomashevsky, Evgeny ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2745 0 2015-05-01
367 Bitensky, Igor ISR National Team Championship 2015 Round 9-10 [various] 2370 1 2015-05-01
368 Givon, Asaf ISR National Team Championship 2015 Round 9-10 [various] 2462 1 2015-05-01
369 Faizrakhmanov, Ramil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2371 = 2015-04-01
370 Bitensky, Igor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2384 1 2015-04-01
371 Zhigalko, Andrey ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2572 1 2015-04-01
372 Pantsulaia, Levan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2615 = 2015-04-01
373 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 0 2015-04-01
374 Rombaldoni, Axel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2488 1 2015-04-01
375 Nabaty, Tamir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2585 1 2015-04-01
376 Duda, Jan-Krzysztof ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2591 1 2015-04-01
377 Volokitin, Andrei ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2646 = 2015-04-01
378 Bartel, Mateusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2631 = 2015-04-01
379 Matlakov, Maxim ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2695 = 2015-04-01
380 Baron, Tal ISR National Team Championship 2015 Round 7-8 [various] 2506 1 2015-04-01
381 Zoler, Dan ISR National Team Championship 2015 Round 7-8 [various] 2528 1 2015-04-01
382 Viana, Dirceu ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2280 1 2015-03-01
383 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2482 1 2015-03-01
384 Rasmussen, Allan Stig ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2526 1 2015-03-01
385 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 0 2015-03-01
386 Al-Sayed, Mohammed ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2516 1 2015-03-01
387 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 = 2015-03-01
388 Lalith, Babu M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2537 = 2015-03-01
389 Wei, Yi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2675 = 2015-03-01
390 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 = 2015-03-01
391 Xu, Jun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2523 = 2015-03-01
392 Zubov, Alexander ISR National Team Championship 2015 Round 5-6 [various] 2607 = 2015-03-01
393 Porat, Shay ISR National Team Championship 2015 Round 5-6 [various] 2514 = 2015-03-01
394 Kirk, Ezra ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2308 1 2015-02-01
395 Flear, Glenn C ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2460 = 2015-02-01
396 Baterdene, Tsogbayar ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2276 1 2015-02-01
397 Galyas, Miklos ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2428 0 2015-02-01
398 Maisuradze, Nino ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2323 1 2015-02-01
399 Sowray, Peter J ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2365 1 2015-02-01
400 Arkell, Keith C ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2489 0 2015-02-01
401 Constantinou, Peter ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2276 1 2015-02-01
402 Gormally, Daniel W ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2499 1 2015-02-01
403 Shvidler, Eliahu ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2397 1 2015-02-01
404 Khmelniker, Ilya ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2503 1 2015-02-01
405 Boruchovsky, Avital ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2517 0 2015-02-01
406 Rechlis, Gad ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2518 0 2015-02-01
407 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2496 1 2015-01-01
408 Gelfand, Boris GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2743 = 2015-01-01
409 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2530 = 2014-12-01
410 Rapport, Richard GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2718 = 2014-12-01
411 Naiditsch, Arkadij GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2719 0 2014-12-01
412 Menkov, Aleksandr RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2278 1 2014-11-01
413 Duzhakov, Ilya RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2341 = 2014-11-01
414 Gritsayeva, Oksana RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2364 1 2014-11-01
415 Munguntuul, Batkhuyag RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 1 2014-11-01
416 Lalith, Babu M.r. RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2547 = 2014-11-01
417 Zontakh, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2539 1 2014-11-01
418 Volkov, Sergey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2599 1 2014-11-01
419 Ivanisevic, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2623 = 2014-11-01
420 Ponkratov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2617 = 2014-11-01
421 Perez Candelario, Manuel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2575 1 2014-10-01
422 Castellanos Rodriguez, Renier ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2465 1 2014-10-01
423 Guramishvili, Sopiko ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2393 1 2014-10-01
424 Berkes, Ferenc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2649 0 2014-10-01
425 Gual Pascual, Antonio ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2447 1 2014-10-01
426 Franco Alonso, Alejandro ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2471 1 2014-10-01
427 Adhiban, B. ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2619 = 2014-10-01
428 Tisdall, Jonathan D ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2418 1 2014-10-01
429 Cacho Reigadas, Sergio ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2511 1 2014-10-01
430 Grischuk, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2789 0 2014-10-01
431 Nakamura, Hikaru ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2782 0 2014-10-01
432 Geske, Julian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2386 = 2014-10-01
433 Dominguez Perez, Leinier ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2755 = 2014-10-01
434 Van Wely, Loek ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2650 = 2014-10-01
435 Christensen, Casper DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2271 1 2014-09-01
436 Evertsson, Lennart DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2271 1 2014-09-01
437 Koepke, Christian DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2322 1 2014-09-01
438 Houska, Jovanka DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2409 1 2014-09-01
439 Romanov, Evgeny DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2643 = 2014-09-01
440 Hillarp Persson, Tiger DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2564 1 2014-09-01
441 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 0 2014-09-01
442 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2522 1 2014-09-01
443 Rapport, Richard DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2701 = 2014-09-01
444 Gao, Rui DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2529 1 2014-09-01
445 Tologontegin, Semetey NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2354 1 2014-09-01
446 Zhigalko, Andrey NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2579 1 2014-09-01
447 Tiviakov, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2664 1 2014-09-01
448 Bruzon Batista, Lazaro NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2664 0 2014-09-01
449 Batchuluun, Tsegmed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2513 = 2014-09-01
450 Farid, Firman Syah NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2400 1 2014-09-01
451 Balogh, Csaba NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2637 0 2014-09-01
452 Kovalenko, Igor NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2650 = 2014-09-01
453 Stevic, Hrvoje NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2606 = 2014-09-01
454 Steinberg, Nitzan ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2414 1 2014-07-01
455 Haimovich, Tal ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2375 1 2014-07-01
456 Deutsch, Eyal ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2380 = 2014-07-01
457 Alterman, Boris ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2582 = 2014-07-01
458 Porat, Ido ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2409 1 2014-07-01
459 Avrukh, Boris ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2590 = 2014-07-01
460 Harutyunian, Tigran K. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2422 1 2014-04-01
461 Anton Guijarro, David ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2559 = 2014-04-01
462 Grigoryan, Karen H. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2572 = 2014-04-01
463 Aleksandrov, Aleksej ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2544 = 2014-04-01
464 Gabuzyan, Hovhannes ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2537 = 2014-04-01
465 Paichadze, Luka ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2529 = 2014-04-01
466 Oral, Tomas ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2528 = 2014-04-01
467 Gabrielian, Artur ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2560 1 2014-04-01
468 Bok, Benjamin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2575 0 2014-04-01
469 Gajic, Mladen ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2282 1 2014-03-01
470 Kohlweyer, Bernd ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2437 1 2014-03-01
471 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2517 1 2014-03-01
472 Dvirnyy, Danyyil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2574 1 2014-03-01
473 Li, Chao B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2680 = 2014-03-01
474 Navara, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2702 = 2014-03-01
475 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
476 Adams, Michael ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2754 = 2014-03-01
477 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 = 2014-03-01
478 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 1 2014-03-01
479 Ipatov, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2610 = 2014-03-01
480 Fier, Alexandr GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2587 = 2014-03-01
481 Hund, Barbara SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2282 1 2014-02-01
482 Kurayan, Ruslan SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2411 1 2014-02-01
483 Sengupta, Deep SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2538 0 2014-02-01
484 Kashlinskaya, Alina SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2437 1 2014-02-01
485 Kopylov, Michael SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2460 1 2014-02-01
486 El Debs, Felipe De Cresce SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2520 1 2014-02-01
487 Wojtaszek, Radoslaw SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2711 0 2014-02-01
488 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2665 1 2014-01-01
489 Ftacnik, Lubomir GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2530 = 2014-01-01
490 Lyell, Mark NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2283 1 2014-01-01
491 Goudriaan, Etienne NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2429 1 2014-01-01
492 Stukopin, Andrey NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2509 = 2014-01-01
493 Svane, Rasmus NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2472 1 2014-01-01
494 Michalik, Peter NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2577 0 2014-01-01
495 Lobzhanidze, Davit NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2445 1 2014-01-01
496 Javakhadze, Zurab NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2451 = 2014-01-01
497 Klein, David NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2491 = 2014-01-01
498 Zakhartsov, Viacheslav V. NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2555 1 2014-01-01
499 Nikolic, Predrag GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2620 = 2013-12-01
500 Cyborowski, Lukasz GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2526 1 2013-12-01
501 Dragun, Kamil GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2547 1 2013-11-01
502 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2640 1 2013-11-01
503 Hovenga, Alje NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2264 1 2013-11-01
504 Hopman, Pieter NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2338 1 2013-11-01
505 Donchenko, Alexander NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2479 1 2013-11-01
506 Moskalenko, Viktor NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2520 = 2013-11-01
507 Levin, Felix NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2480 1 2013-11-01
508 L`ami, Erwin NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2645 = 2013-11-01
509 Krasenkow, Michal NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2640 1 2013-11-01
510 Pel, Bonno NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2291 1 2013-11-01
511 Haslinger, Stewart NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2543 = 2013-11-01
512 Kafka, Graeme AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2241 1 2013-09-01
513 Macqueen, Calum AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2248 1 2013-09-01
514 Tania, Sachdev AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2430 1 2013-09-01
515 Cabrera, Alexis AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2525 1 2013-09-01
516 Vovk, Andrey AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2567 = 2013-09-01
517 Lopez Martinez, Josep Manuel AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2547 1 2013-09-01
518 Iturrizaga, Eduardo AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2643 = 2013-09-01
519 Vazquez Igarza, Renier AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2571 = 2013-09-01
520 Narciso Dublan, Marc AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2536 = 2013-09-01
521 Morona Minguez, Irene ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2241 1 2013-08-01
522 Rodriguez Melgar, Josep M. ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2241 1 2013-08-01
523 Roeder, Matthias ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2408 1 2013-08-01
524 Guerra Mendez, Jose Angel ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2505 1 2013-08-01
525 Moskalenko, Viktor ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2529 1 2013-08-01
526 Vazquez Igarza, Renier ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2571 = 2013-08-01
527 Ni, Hua ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2661 = 2013-08-01
528 Cori T., Deysi ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2439 1 2013-08-01
529 Shyam, Sundar M. ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2505 1 2013-08-01
530 Iturrizaga, Eduardo ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2643 = 2013-08-01
531 Goumas, Georgios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2410 1 2013-06-01
532 Yilmaz, Mustafa POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2537 0 2013-06-01
533 Fauland, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2449 = 2013-06-01
534 Neverov, Valeriy POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2489 1 2013-06-01
535 Gabuzyan, Hovhannes POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2532 = 2013-06-01
536 Petr, Martin POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2523 1 2013-06-01
537 Zontakh, Andrey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2521 1 2013-06-01
538 Vachier-Lagrave, Maxime POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2718 1 2013-06-01
539 Alekseev, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2700 0 2013-06-01
540 Nepomniachtchi, Ian POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2710 0 2013-06-01
541 Shengelia, David POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2546 1 2013-06-01
542 Gruenfeld, Yehuda ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2434 1 2013-05-01
543 Popilski, Gil ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2523 = 2013-05-01
544 Nabaty, Tamir ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2564 = 2013-05-01
545 Greenfeld, Alon ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2545 = 2013-05-01
546 Smirin, Ilia ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2663 = 2013-05-01
547 Raznikov, Danny ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2488 1 2013-05-01
548 Mikhalevski, Victor ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2530 = 2013-05-01
549 Postny, Evgeny ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2635 = 2013-05-01
550 Avrukh, Boris ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2572 = 2013-05-01
551 Georgiadis, Nico FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2380 1 2013-04-01
552 Andreev, Eduard FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2514 1 2013-04-01
553 Kharitonov, Alexandr FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2536 = 2013-04-01
554 Manolache, Marius FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2533 1 2013-04-01
555 Kovacevic, Aleksandar FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2563 = 2013-04-01
556 Eingorn, Vereslav S FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2547 1 2013-04-01
557 Djukic, Nikola FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2538 = 2013-04-01
558 Grigoryan, Karen H. FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2531 1 2013-04-01
559 Gharamian, Tigran FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2661 = 2013-04-01
560 Stosevski, Ilija MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2215 1 2013-04-01
561 Goryachkina, Aleksandra MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2386 = 2013-04-01
562 Erturan, Yakup MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2373 1 2013-04-01
563 Drenchev, Petar MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2491 1 2013-04-01
564 Jankovic, Alojzije MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2538 = 2013-04-01
565 Baron, Tal MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2470 1 2013-04-01
566 Yemelin, Vasily MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2574 = 2013-04-01
567 Popilski, Gil MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2520 1 2013-04-01
568 Iturrizaga, Eduardo MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2650 = 2013-04-01
569 Gofshtein, Leonid ISR Israel National League 2013 [Various] 2468 = 2013-03-01
570 Sidorenko, Ilya ISR Israel National League 2013 [Various] 2415 1 2013-03-01
571 Raznikov, Danny ISR Israel National League 2013 [Various] 2469 = 2013-03-01
572 Baron, Tal ISR Israel National League 2013 [Various] 2470 = 2013-03-01
573 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2013 [Various] 2486 1 2013-03-01
574 Jirka, Jiri ISR Israel National League 2013 [Various] 2411 = 2013-03-01
575 Axelrod, Arie ISR Israel National League 2013 [Various] 2343 1 2013-03-01
576 Zoler, Dan ISR Israel National League 2013 [Various] 2548 0 2013-03-01
577 Kudischewitsch, David ISR Israel National League 2013 [Various] 2348 = 2013-03-01
578 Godena, Michele ISR Israel National League 2013 [Various] 2516 1 2013-03-01
579 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2013 [Various] 2684 1 2013-03-01
580 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2538 = 2012-11-01
581 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2531 = 2012-11-01
582 Sargissian, Gabriel SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2693 = 2012-11-01
583 Ipatov, Alexander SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2601 = 2012-11-01
584 Andrijevic, Milan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2357 1 2012-11-01
585 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2458 = 2012-11-01
586 Ivkov, Borislav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2420 = 2012-11-01
587 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2638 = 2012-11-01
588 Solak, Dragan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2599 = 2012-11-01
589 Efimenko, Zahar SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2689 = 2012-11-01
590 Giri, Anish ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2730 0 2012-11-01
591 Nakar, Eylon ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2397 = 2012-11-01
592 Tan, Matthew ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2425 1 2012-11-01
593 Navara, David ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2722 1 2012-11-01
594 Bulanov, Dmitri ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2376 = 2012-11-01
595 Bauer, Christian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2664 1 2012-11-01
596 Pelletier, Yannick ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2601 = 2012-11-01
597 Yarmonov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2333 = 2012-10-01
598 Pasko, Llambi TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2242 1 2012-10-01
599 Ponomariov, Ruslan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2734 0 2012-10-01
600 Ismagambetov, Anuar TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2471 1 2012-10-01
601 Astaneh Lopez, Alex TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2398 0 2012-10-01
602 Negi, Parimarjan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2664 0 2012-10-01
603 Illescas Cordoba, Miguel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2601 1 2012-10-01
604 Sokolov, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2696 = 2012-10-01
605 Gagunashvili, Merab TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2578 = 2012-10-01
606 Zhigalko, Andrey TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2582 0 2012-10-01
607 Karrer, Damian SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2242 1 2012-09-01
608 Boruchovsky, Avital SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2416 = 2012-09-01
609 Petrov, Nikita SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2282 1 2012-09-01
610 Kraemer, Martin SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2506 = 2012-09-01
611 Czebe, Attila SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2478 1 2012-09-01
612 Movsesian, Sergei SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2698 = 2012-09-01
613 Harikrishna, Pentala SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2684 0 2012-09-01
614 Bok, Benjamin SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2512 = 2012-09-01
615 Golod, Vitali SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2547 0 2012-09-01
616 Weindl, Alfred SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2329 1 2012-09-01
617 Raetsky, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2449 1 2012-09-01
618 Porat, Shay ISR Israel National League 2012 [ISR] 2490 = 2012-05-01
619 Zoler, Dan ISR Israel National League 2012 [ISR] 2541 1 2012-05-01
620 Bitensky, Igor ISR Israel National League 2012 [ISR] 2390 1 2012-05-01
621 Tseitlin, Mark D ISR Israel National League 2012 [ISR] 2403 1 2012-05-01
622 Baron, Tal ISR Israel National League 2012 [ISR] 2504 = 2012-05-01
623 Raznikov, Danny ISR Israel National League 2012 [ISR] 2442 = 2012-05-01
624 Nakar, Eylon ISR Israel National League 2012 [ISR] 2286 = 2012-05-01
625 Kantsler, Boris ISR Israel National League 2012 [ISR] 2422 = 2012-05-01
626 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2012 [ISR] 2696 = 2012-05-01
627 Battaglini, Gabriel ISR Israel National League 2012 [ISR] 2423 1 2012-05-01
628 Gladyszev, Oleg ISR Israel National League 2012 [ISR] 2469 1 2012-05-01
629 Ledger, Andrew J BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2424 1 2012-05-01
630 Radulski, Julian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 0 2012-05-01
631 Poetsch, Hagen BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2432 1 2012-05-01
632 Rasulov, Vugar BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2526 1 2012-05-01
633 Alekseenko, Kirill BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2367 1 2012-05-01
634 Inarkiev, Ernesto BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 0 2012-05-01
635 Grigoriants, Sergey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2561 = 2012-05-01
636 Swiercz, Dariusz BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2565 1 2012-05-01
637 Caruana, Fabiano BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2767 0 2012-05-01
638 Nevednichy, Vladislav BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2562 = 2012-05-01
639 Nyzhnyk, Illya BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 0 2012-05-01
640 Lu, Shanglei RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2516 1 2012-03-01
641 Akopian, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2685 1 2012-03-01
642 Alekseev, Evgeny RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 = 2012-03-01
643 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2664 = 2012-03-01
644 Zhigalko, Sergei RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2658 1 2012-03-01
645 Korobov, Anton RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2660 0 2012-03-01
646 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 = 2012-03-01
647 Jobava, Baadur RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2704 = 2012-03-01
648 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2688 1 2012-03-01
649 Georgiev, Vladimir GRE European Team Championship [Porto Carras] 2553 0 2012-01-01
650 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Championship [Porto Carras] 2712 = 2012-01-01
651 Bacrot, Etienne GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
652 Caruana, Fabiano GRE European Team Championship [Porto Carras] 2727 0 2012-01-01
653 Ivanchuk, Vassily GRE European Team Championship [Porto Carras] 2775 = 2012-01-01
654 Navara, David GRE European Team Championship [Porto Carras] 2724 0 2012-01-01
655 Hansen, Sune Berg GRE European Team Championship [Porto Carras] 2566 = 2012-01-01
656 Harikrishna, P. RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2669 0 2011-11-01
657 Harikrishna, P. RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2669 = 2011-11-01
658 Mickevicius, Juras SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2342 = 2011-11-01
659 Korchnoi, Viktor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2556 1 2011-11-01
660 Shirov, Alexei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2713 = 2011-11-01
661 Nikolov, Momchil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2578 1 2011-11-01
662 Nepomniachtchi, Ian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2718 = 2011-11-01
663 Polzin, Rainer SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 1 2011-11-01
664 Jankovic, Alojzije SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2584 = 2011-11-01
665 Solonsky, Alexandr BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2238 1 2011-09-01
666 Aseeva, Marina BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2238 1 2011-09-01
667 Sarenac, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2315 1 2011-09-01
668 Farago, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2448 1 2011-09-01
669 Szabo, Gergely-Andras-Gyula BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2545 1 2011-09-01
670 Cheparinov, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2669 = 2011-09-01
671 Grigoryan, Avetik BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2608 1 2011-09-01
672 Lupulescu, Constantin BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2638 = 2011-09-01
673 Kolev, Atanas BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2590 0 2011-09-01
674 Bozinovic, Bogdan SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2237 1 2011-09-01
675 Nezad, Husein SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2423 = 2011-09-01
676 Delorme, Axel SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2448 1 2011-09-01
677 Megaranto, Susanto SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2544 = 2011-09-01
678 Wirig, Anthony SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2510 = 2011-09-01
679 Tischbierek, Raj SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2436 1 2011-09-01
680 Shankland, Samuel SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2539 1 2011-09-01
681 Edouard, Romain SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2587 = 2011-09-01
682 Kovchan, Alexander SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2554 = 2011-09-01
683 Ni, Hua SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2662 0 2011-09-01
684 Holzke, Frank SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2497 = 2011-09-01
685 Lederer, Yoav ISR Israel National League 2011 [ISR] 2299 = 2011-07-01
686 Drozdov, Alexandre ISR Israel National League 2011 [ISR] 2319 1 2011-07-01
687 Sidorenko, Ilya ISR Israel National League 2011 [ISR] 2430 0 2011-07-01
688 Zifroni, Dov ISR Israel National League 2011 [ISR] 2490 1 2011-07-01
689 Manor, Ilan ISR Israel National League 2011 [ISR] 2491 = 2011-07-01
690 Lerner, Konstantin Z. ISR Israel National League 2011 [ISR] 2521 1 2011-07-01
691 Avrukh, Boris ISR Israel National League 2011 [ISR] 2626 = 2011-07-01
692 Soffer, Ram ISR Israel National League 2011 [ISR] 2489 1 2011-07-01
693 Liss, Eran ISR Israel National League 2011 [ISR] 2471 1 2011-07-01
694 Zubov, Alexander ISR Israel National League 2011 [ISR] 2583 0 2011-07-01
695 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2011 [ISR] 2462 1 2011-07-01
696 Dubov, Daniil RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2459 = 2011-03-01
697 Paikidze, Nazi RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2455 1 2011-03-01
698 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 0 2011-03-01
699 Xiu, Deshun RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2508 1 2011-03-01
700 Riazantsev, Alexander RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2689 = 2011-03-01
701 Movsesian, Sergei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2721 = 2011-03-01
702 Kurnosov, Igor RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2662 1 2011-03-01
703 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2655 1 2011-03-01
704 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2649 = 2011-03-01
705 Damia, Angelo RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2287 0 2011-01-01
706 Kaneyama, Men Cher RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
707 Letov, Petr RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2264 0 2011-01-01
708 Kozenkov, Valery RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
709 Kovalev, Vladislav RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2328 = 2011-01-01
710 Duzhakov, Ilya RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2336 = 2011-01-01
711 Charochkina, Daria RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2303 = 2011-01-01
712 Popelyshev, Igor V. RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
713 Bove, Alessandro RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2397 1 2011-01-01
714 Galvez Extremera, Francisco ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2209 1 2010-11-01
715 Ayza Leon, David ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2249 1 2010-11-01
716 Breier, Andreas ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2399 1 2010-11-01
717 Cori, Jorge ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2486 = 2010-11-01
718 Escobar Forero, Alder ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2474 = 2010-11-01
719 Leniart, Arkadiusz ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2423 1 2010-11-01
720 Brunner, Nicolas ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2451 1 2010-11-01
721 Handke, Florian ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2494 1 2010-11-01
722 Perez Mitjans, Orelvis ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2424 1 2010-11-01
723 Peralta, Fernando ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2570 = 2010-11-01
724 Novita, Anjas RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2356 1 2010-11-01
725 Edouard, Romain RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2636 = 2010-11-01
726 Hamitevici, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2415 1 2010-11-01
727 Rublevsky, Sergei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2683 0 2010-11-01
728 Palacios, Efrain RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2232 1 2010-11-01
729 Stellwagen, Daniel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2010-11-01
730 Berkes, Ferenc RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2678 = 2010-11-01
731 Onischuk, Alexander RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2688 = 2010-11-01
732 Eljanov, Pavel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2761 = 2010-11-01
733 Pilgaard, Kim BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2435 1 2010-11-01
734 Akopian, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2691 = 2010-11-01
735 Hoffmann, Michael BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2510 = 2010-11-01
736 Malakhov, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2725 0 2010-11-01
737 Van Der Werf, Mark BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2432 1 2010-11-01
738 Kobalia, Mikhail BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2656 = 2010-11-01
739 Vitiugov, Nikita BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2709 = 2010-11-01
740 Sadzikowski, Daniel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2258 1 2010-09-01
741 Aliavdin, Nikolai POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2367 = 2010-09-01
742 Zeberski, Jakub POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2403 1 2010-09-01
743 Piorun, Kacper POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2499 0 2010-09-01
744 Daulyte, Deimante POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2334 1 2010-09-01
745 Matuszewski, Michal POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2308 1 2010-09-01
746 Tiviakov, Sergei POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2634 = 2010-09-01
747 Balogh, Csaba POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2621 = 2010-09-01
748 Baklan, Vladimir POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2633 1 2010-09-01
749 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 1 2010-09-01
750 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
751 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 0 2010-09-01
752 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 = 2010-09-01
753 Giri, Anish SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2672 1 2010-09-01
754 Andreikin, Dmitry SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2650 = 2010-09-01
755 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 = 2010-09-01
756 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 0 2010-09-01
757 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
758 Nielsen, Morten DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2209 1 2010-09-01
759 Nielsen, Jan Mose DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2209 1 2010-09-01
760 Jorgensen, Michael DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2230 1 2010-09-01
761 Sorensen, Torben DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2419 1 2010-09-01
762 Cmilyte, Viktorija DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2527 1 2010-09-01
763 Landa, Konstantin DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2598 = 2010-09-01
764 Eljanov, Pavel DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2755 = 2010-09-01
765 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2510 1 2010-09-01
766 Ganguly, Surya Shekhar DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2655 = 2010-09-01
767 Macieja, Bartlomiej DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2639 = 2010-09-01
768 Nabaty, Tamir ISR Israel National League 2010 [Various] 2489 1 2010-07-01
769 Lederer, Yoav ISR Israel National League 2010 [Various] 2298 1 2010-07-01
770 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2010 [Various] 2460 1 2010-07-01
771 Zoler, Dan ISR Israel National League 2010 [Various] 2464 0 2010-07-01
772 Kantsler, Boris ISR Israel National League 2010 [Various] 2468 = 2010-07-01
773 Zifroni, Dov ISR Israel National League 2010 [Various] 2472 = 2010-07-01
774 Lerner, Konstantin Z. ISR Israel National League 2010 [Various] 2538 0 2010-07-01
775 Porat, Ido ISR Israel National League 2010 [Various] 2441 = 2010-07-01
776 Deutsch, Eyal ISR Israel National League 2010 [Various] 2374 1 2010-07-01
777 Popilski, Gil ISR Israel National League 2010 [Various] 2449 0 2010-07-01
778 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2010 [Various] 2657 = 2010-07-01
779 Plenca, Julijan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2323 1 2010-05-01
780 Danielsen, Henrik CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2494 = 2010-05-01
781 Prohaszka, Peter CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 = 2010-05-01
782 Arkell, Keith C CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2474 1 2010-05-01
783 Naiditsch, Arkadij CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2691 0 2010-05-01
784 Stern, Rene CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 1 2010-05-01
785 Dvirnyy, Daniyyl CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2450 1 2010-05-01
786 Georgiev, Kiril CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2669 1 2010-05-01
787 Mamedov, Rauf CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2639 0 2010-05-01
788 Moiseenko, Alexander CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2668 1 2010-05-01
789 Fressinet, Laurent CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2670 1 2010-05-01
790 Petrosian, Tigran L. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2627 = 2010-03-01
791 Milos, Gilberto TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2618 = 2010-03-01
792 Mamedov, Rauf TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2640 = 2010-03-01
793 Esen, Baris TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 0 2010-03-01
794 Arun Prasad, S. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2567 = 2010-03-01
795 Vitiugov, Nikita TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2692 0 2010-03-01
796 Khusnutdinov, Rustam RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2513 1 2010-03-01
797 Cheparinov, Ivan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2660 = 2010-03-01
798 Motylev, Alexander RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2697 = 2010-03-01
799 Volokitin, Andrei RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2692 = 2010-03-01
800 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2673 = 2010-03-01
801 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2665 = 2010-03-01
802 Predojevic, Borki RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2642 = 2010-03-01
803 Sargissian, Gabriel RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2680 0 2010-03-01
804 Novikov, Stanislav RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2557 0 2010-03-01
805 Stella, Andrea   2330 1 2010-01-01
806 Gundavaa, Bayarsaikhan   2477 1 2010-01-01
807 Diamant, Andre   2526 1 2010-01-01
808 Olszewski, Michal   2544 = 2010-01-01
809 Andreikin, Dmitry   2659 = 2010-01-01
810 Yu, Yangyi   2509 = 2010-01-01
811 Zhigalko, Sergei   2646 0 2010-01-01
812 Adhiban, Baskaran   2490 1 2010-01-01
813 Bindrich, Falko   2516 1 2010-01-01
814 Popov, Ivan   2582 0 2010-01-01
815 Margvelashvili, Giorgi   2509 = 2010-01-01
816 Iturrizaga, Eduardo   2605 = 2010-01-01
817 Chirila, Ioan-Cristian   2504 = 2010-01-01
818 Kokkila, Tero   2342 1 2009-11-01
819 Bujupi, Bajram   2242 = 2009-11-01
820 Fedorchuk, Sergey A   2643 1 2009-11-01
821 Eljanov, Pavel   2717 0 2009-11-01
822 Gashimov, Vugar   2740 0 2009-11-01
823 Porat, Ido   2448 1 2009-11-01
824 Vedder, Henk   2364 1 2009-11-01
825 Kierzek, Matthias   2224 1 2009-09-01
826 Klauser, Markus   2386 1 2009-09-01
827 Ulibin, Mikhail   2516 = 2009-09-01
828 Gleizerov, Evgeny   2538 1 2009-09-01
829 Grachev, Boris   2669 0 2009-09-01
830 Zhu, Chen   2473 = 2009-09-01
831 Gerber, Richard   2388 1 2009-09-01
832 Popov, Valerij   2563 = 2009-09-01
833 Hausrath, Daniel   2519 = 2009-09-01
834 Kosintseva, Nadezhda   2482 = 2009-09-01
835 Gallagher, Joseph   2455 1 2009-09-01
836 Lerner, Konstantin Z.   2546 = 2009-07-01
837 Vydeslaver, Alik   2398 1 2009-07-01
838 Bar, Roman   2442 = 2009-07-01
839 Murey, Jacob   2403 1 2009-07-01
840 Sutovsky, Emil   2660 0 2009-07-01
841 Bitensky, Igor   2427 1 2009-07-01
842 Gofshtein, Leonid   2533 = 2009-07-01
843 Zaslavsky, Mikhail   2356 1 2009-07-01
844 Rechlis, Gad   2456 1 2009-07-01
845 Porat, Shi   2459 = 2009-07-01
846 Alterman, Boris   2572 = 2009-07-01
847 Grigoriants, Sergey   2565 = 2009-04-01
848 Safarli, Eltaj   2564 0 2009-04-01
849 Li, Shilong   2559 = 2009-04-01
850 Zhou, Weiqi   2542 = 2009-04-01
851 Kotsur, Pavel   2563 0 2009-04-01
852 Bartel, Mateusz   2594 = 2009-04-01
853 Zherebukh, Yaroslav   2559 1 2009-04-01
854 Akobian, Varuzhan   2620 0 2009-04-01
855 Ragger, Markus   2540 1 2009-04-01
856 Savanovic, Aleksandar   2428 = 2009-04-01
857 D`costa, Lorin A R   2445 = 2009-04-01
858 Devereaux, Maxim L   2437 1 2009-04-01
859 Berczes, David   2513 1 2009-04-01
860 Lopez Martinez, Josep Manuel   2540 1 2009-04-01
861 Hillarp Persson, Tiger   2586 = 2009-04-01
862 Sjugirov, Sanan   2562 0 2009-04-01
863 Pikula, Dejan   2570 1 2009-04-01
864 Banikas, Hristos   2582 = 2009-04-01
865 Bartel, Mateusz   2594 0 2009-04-01
866 Khairullin, Ildar   2574 = 2009-04-01
867 Bae, Torstein   2404 = 2009-01-01
868 Volke, Karsten   2453 1 2009-01-01
869 David, Alberto   2586 = 2009-01-01
870 Jakovenko, Dmitry   2737 0 2009-01-01
871 Glek, Igor   2512 1 2009-01-01
872 Milov, Vadim   2681 1 2009-01-01
873 Aronian, Levon   2757 1 2009-01-01
874 Lanka, Zigurds   2491 1 2009-01-01
875 Blagojevic, Dragisa   2522 = 2009-01-01
876 Zagorskis, Darius   2509 = 2009-01-01
877 Glud, Jakob Vang   2444 1 2009-01-01
878 Cicak, Slavko   2564 1 2009-01-01
879 Khamrakulov, Ibragim S   2580 1 2009-01-01
880 Petrosian, Tigran L   2629 1 2009-01-01
881 Volokitin, Andrei   2659 = 2009-01-01
882 L`ami, Erwin   2610 = 2009-01-01
883 Prozhanski, Genrik   2316 = 2009-01-01
884 Igla, Bella   2259 1 2009-01-01
885 Caspi, Israel   2408 1 2009-01-01
886 Gofshtein, Leonid   2546 = 2009-01-01
887 Postny, Evgeny   2674 = 2009-01-01
888 Kantsler, Boris   2491 1 2009-01-01
889 Golod, Vitali   2584 1 2009-01-01
890 Avrukh, Boris   2657 = 2009-01-01
891 Smirin, Ilia   2649 = 2009-01-01
892 Arregui Untoria, Carlos   2255 1 2008-10-01
893 Angulo Martinez, Jon   2255 1 2008-10-01
894 Genocchio, Daniele   2420 1 2008-10-01
895 Rotstein, Arkadij   2499 1 2008-10-01
896 Grabarczyk, Miroslaw   2510 = 2008-10-01
897 Neelotpal, Das   2462 = 2008-10-01
898 De La Villa Garcia, Jesus Maria   2458 = 2008-10-01
899 Lafuente, Pablo   2504 1 2008-10-01
900 Strikovic, Aleksa   2512 0 2008-10-01
901 Guliev, Logman   2437 1 2008-10-01
902 Lam, Sophie   2255 1 2008-10-01
903 Simon Padros, Emili   2255 1 2008-10-01
904 Caspi, Israel   2412 1 2008-10-01
905 Strikovic, Aleksa   2512 = 2008-10-01
906 Zambrana, Oswaldo   2458 0 2008-10-01
907 Burg, Twan   2359 1 2008-10-01
908 Mellado Trivino, Juan   2413 1 2008-10-01
909 Ibarra Jerez, Jose Carlos   2496 1 2008-10-01
910 Edouard, Romain   2508 0 2008-10-01
911 Akshayraj, Kore   2392 = 2008-10-01
912 Vavric, Pavel   2255 1 2008-10-01
913 Nechepurenko, Roman V.   2476 = 2008-10-01
914 Sengupta, Deep   2454 1 2008-10-01
915 Leon Hoyos, Manuel   2543 = 2008-10-01
916 Lin, Chen   2417 1 2008-10-01
917 Popov, Ivan   2549 = 2008-10-01
918 Brkic, Ante   2530 1 2008-10-01
919 Li, Chao B   2590 1 2008-10-01
920 Braun, Arik   2533 1 2008-10-01
921 Nguyen, Ngoc Truong Son   2579 0 2008-10-01
922 Howell, David W L   2561 0 2008-10-01
923 Safarli, Eltaj   2527 = 2008-10-01
924 Alonso Castillo, Sergio   2255 1 2008-10-01
925 Yepes Martinez, Eduard   2268 1 2008-10-01
926 Rojas, Luis   2406 1 2008-10-01
927 Di Berardino, Diego Rafael   2471 = 2008-10-01
928 Lorenzo De La Riva, Lazaro   2367 = 2008-10-01
929 Huerga Leache, Mikel   2434 1 2008-10-01
930 Guliyev, Namig   2510 = 2008-10-01
931 Cruz, Cristhian   2508 = 2008-10-01
932 Lafuente, Pablo   2504 = 2008-10-01
933 Akesson, Ralf   2481 1 2008-10-01
934 Tseitlin, Mark D   2502 = 2008-07-01
935 Lerner, Konstantin Z.   2513 = 2008-07-01
936 Zilberman, Yaacov   2463 = 2008-07-01
937 Deutsch, Eyal   2405 1 2008-07-01
938 Avrukh, Boris   2628 = 2008-07-01
939 Liss, Eran   2488 0 2008-07-01
940 Gelfand, Boris   2737 = 2008-07-01
941 Maryasin, Boris   2319 1 2008-07-01
942 Rechlis, Gad   2473 = 2008-07-01
943 Gofshtein, Leonid   2523 = 2008-07-01
944 Bar, Roman   2425 = 2008-07-01
945 Novikov, Stanislav   2564 = 2008-07-01
946 Kokarev, Dmitry   2579 0 2008-07-01
947 Najer, Evgeniy   2627 = 2008-07-01
948 Moiseenko, Alexander   2650 = 2008-07-01
949 Motylev, Alexander   2666 = 2008-07-01
950 Khismatullin, Denis   2584 0 2008-07-01
951 Lushenkov, Mikhail   2434 = 2008-07-01
952 Sanikidze, Tornike   2457 1 2008-07-01
953 Dizdar, Goran   2548 = 2008-07-01
954 Khairullin, Ildar   2554 = 2008-07-01
955 Vuckovic, Bojan   2556 1 2008-07-01
956 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
957 Bocharov, Dmitry   2569 = 2008-07-01
958 Mamedov, Nidjat   2577 = 2008-07-01
959 Markos, Jan   2565 1 2008-07-01
960 Papaioannou, Ioannis   2566 = 2008-07-01
961 Nyback, Tomi   2587 0 2008-07-01
962 Parligras, Mircea   2561 1 2008-07-01
963 Kaplan, Sasha   2466 1 2008-04-01
964 Wang, Yue   2703 = 2008-04-01
965 Sargissian, Gabriel   2673 1 2008-04-01
966 Khamrakulov, Ibragim S.   2604 0 2008-04-01
967 Movsesian, Sergei   2670 = 2008-04-01
968 Jobava, Baadur   2644 = 2008-04-01
969 Vallejo Pons, Francisco   2660 = 2008-04-01
970 Beliavsky, Alexander G   2646 0 2008-04-01
971 Roiz, Michael   2659 = 2008-04-01
972 Gyimesi, Zoltan   2605 = 2008-04-01
973 Avrukh, Boris   2628 = 2008-04-01
974 Moiseenko, Alexander   2643 = 2008-04-01
975 Postny, Evgeny   2627 0 2008-04-01
976 Macieja, Bartlomiej   2617 = 2008-04-01
977 Khenkin, Igor   2602 = 2008-04-01
978 Kogan, Artur   2591 1 2008-04-01
979 Smirin, Ilia   2616 = 2008-04-01
980 Soltanici, Ruslan   2379 = 2008-04-01
981 Hambardzumian, Yuri   2378 = 2008-04-01
982 Kalashian, David   2378 0 2008-04-01
983 Leontiev, Aleksandr V.   2330 1 2008-04-01
984 Polivanov, Anatoliy   2391 1 2008-04-01
985 Gutov, Andrey   2467 = 2008-04-01
986 Vorotnikov, Vladislav V   2425 1 2008-04-01
987 Tarlev, Konstantin   2492 1 2008-04-01
988 Gabrielian, Artur   2479 1 2008-04-01
989 Khairullin, Ildar   2544 = 2008-04-01
990 Kotanjian, Tigran   2545 1 2008-04-01
991 Zhigalko, Sergei   2558 1 2008-04-01
992 Feller, Sebastien   2522 1 2008-04-01
993 Bologan, Viktor   2663 1 2008-04-01
994 Nepomniachtchi, Ian   2600 = 2008-04-01
995 Dreev, Alexey   2633 = 2008-04-01
996 Motylev, Alexander   2644 0 2008-04-01
997 Guseinov, Gadir   2617 = 2008-04-01