Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Navara, David

Večiti šah lista

Navara, David

# Navara, David turnir elo rezultat FIDE lista
1 Balogh, Csaba SVK ECoC Extraliga SVK 2019/20 R7 [Various] 2588 1 2020-04-01
2 Cernousek, Lukas SVK ECoC Extraliga SVK 2019/20 R8 [Various] 2455 = 2020-04-01
3 Houska, Jovanka ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2401 1 2020-03-01
4 Lei, Tingjie ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2493 = 2020-03-01
5 Sadhwani, Raunak ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2522 = 2020-03-01
6 Buksa, Nataliya ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2403 1 2020-03-01
7 Yuffa, Daniil ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2566 0 2020-03-01
8 Roussel-Roozmon, Thomas ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2473 1 2020-03-01
9 Hjartarson, Johann ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2524 1 2020-03-01
10 Karthikeyan, Murali ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2606 = 2020-03-01
11 Pichot, Alan ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2606 1 2020-03-01
12 Kadric, Denis ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2585 1 2020-03-01
13 Vitiugov, Nikita GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2731 1 2020-03-01
14 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2594 1 2020-03-01
15 Duda, Jan-Krzysztof CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2755 0 2020-03-01
16 Shankland, Sam CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2683 = 2020-03-01
17 Anton Guijarro, David CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2697 0 2020-03-01
18 Ragger, Markus CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2670 = 2020-03-01
19 Grandelius, Nils CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2659 1 2020-03-01
20 Firouzja, Alireza CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2726 = 2020-03-01
21 Vitiugov, Nikita CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2731 = 2020-03-01
22 Vidit, Santosh Gujrathi CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2721 1 2020-03-01
23 Harikrishna, Pentala CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2713 0 2020-03-01
24 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga 2019/2020 r3-4 [various] 2628 1 2020-01-01
25 Saric, Ivan CZE Extraliga 2019/2020 r3-4 [various] 2650 = 2020-01-01
26 Wang, Hao ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2756 = 2020-01-01
27 Wang, Hao ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2756 = 2020-01-01
28 Jakovenko, Dmitry ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2698 = 2020-01-01
29 Jakovenko, Dmitry ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2698 1 2020-01-01
30 Wei, Yi ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2725 = 2020-01-01
31 Wei, Yi ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2725 = 2020-01-01
32 Kulaots, Kaido GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2542 = 2019-12-01
33 Duda, Jan-Krzysztof GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2734 = 2019-12-01
34 Aronian, Levon GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2758 = 2019-12-01
35 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2767 = 2019-12-01
36 Tutisani, Noe GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2412 1 2019-12-01
37 Jobava, Baadur GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2617 1 2019-12-01
38 Ivanchuk, Vassily GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2686 0 2019-12-01
39 Bogner, Sebastian GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2571 1 2019-12-01
40 Lagarde, Maxime GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2657 1 2019-12-01
41 Vitiugov, Nikita GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2751 = 2019-12-01
42 Vitiugov, Nikita GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2751 = 2019-12-01
43 Grischuk, Alexander GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2764 = 2019-12-01
44 Grischuk, Alexander GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2764 0 2019-12-01
45 Bosiocic, Marin MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2598 = 2019-12-01
46 Alekseenko, Kirill MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2715 = 2019-12-01
47 Ris, Robert MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2454 0 2019-12-01
48 Sadikhov, Ulvi MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2502 1 2019-12-01
49 Grachev, Boris MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2608 1 2019-12-01
50 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2667 1 2019-12-01
51 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2633 = 2019-12-01
52 Yuffa, Daniil RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2577 = 2019-11-01
53 Yuffa, Daniil RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2577 0 2019-11-01
54 Krassowizkij, Jaroslaw AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 1-4 [Linz] 2436 = 2019-11-01
55 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 1-4 [Linz] 2644 0 2019-11-01
56 Michalik, Peter AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 1-4 [Linz] 2578 = 2019-11-01
57 Schneider, Ilja AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 1-4 [Linz] 2494 1 2019-11-01
58 Nasuta, Grzegorz CZE Extraliga 2019/2020 r1-2 [various] 2534 1 2019-11-01
59 Velicka, Petr CZE Extraliga 2019/2020 r1-2 [various] 2425 1 2019-11-01
60 Shevchenko, Kirill POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2556 = 2019-10-01
61 Czarnota, Pawel POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2532 1 2019-10-01
62 Leniart, Arkadiusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2488 0 2019-10-01
63 Skawinski, Arkadiusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2398 1 2019-10-01
64 Heberla, Bartlomiej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2552 1 2019-10-01
65 Janik, Igor POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2483 1 2019-10-01
66 Mastrovasilis, Dimitrios POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2594 = 2019-10-01
67 Moranda, Wojciech POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2597 0 2019-10-01
68 Hracek, Zbynek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2572 1 2019-10-01
69 Ioannidis, Evgenios GRE 37th National Team Cup Final 8 2019 [Patra] 2407 1 2019-08-01
70 Michelakos, Panagiotis GRE 37th National Team Cup Final 8 2019 [Patra] 2334 1 2019-08-01
71 Firat, Burak GRE 37th National Team Cup Final 8 2019 [Patra] 2463 0 2019-08-01
72 Papaioannou, Ioannis GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2640 = 2019-08-01
73 Nikolov, Momchil GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2559 = 2019-08-01
74 Sadzikowski, Daniel GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2503 1 2019-08-01
75 Warmerdam, Max GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2480 1 2019-08-01
76 David, Alberto GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2553 1 2019-08-01
77 Saric, Ivan GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2681 = 2019-08-01
78 Nevednichy, Vladislav GRE 47th National Team Championship of A Category 2019 [Patra] 2531 = 2019-08-01
79 Vachier-Lagrave, Maxime LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2775 0 2019-08-01
80 Vachier-Lagrave, Maxime LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2775 = 2019-08-01
81 Malik, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2333 1 2019-06-01
82 Kislinsky, Alexey CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2429 1 2019-06-01
83 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2535 = 2019-06-01
84 Zwardon, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2458 1 2019-06-01
85 Kriebel, Tadeas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2514 1 2019-06-01
86 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2549 = 2019-06-01
87 Kociscak, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2496 1 2019-06-01
88 Cernousek, Lukas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2438 1 2019-06-01
89 Kraus, Tomas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2456 1 2019-06-01
90 Anand, Viswanathan AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 = 2019-05-01
91 Topalov, Veselin AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2740 = 2019-05-01
92 Carlsen, Magnus AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2845 0 2019-05-01
93 Mamedyarov, Shakhriyar AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 = 2019-05-01
94 Ding, Liren AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2812 1 2019-05-01
95 Giri, Anish AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2797 = 2019-05-01
96 Karjakin, Sergey AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2753 = 2019-05-01
97 Grischuk, Alexander AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2771 0 2019-05-01
98 Radjabov, Teimour AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2756 = 2019-05-01
99 Krejci, Jan SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2588 = 2019-05-01
100 Vajda, Levente SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2535 1 2019-05-01
101 Papp, Gabor SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2598 1 2019-05-01
102 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2547 = 2019-05-01
103 Matlakov, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2692 = 2019-05-01
104 Rodshtein, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2689 0 2019-05-01
105 Salgado Lopez, Ivan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2622 1 2019-04-01
106 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2694 = 2019-04-01
107 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
108 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
109 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 = 2019-04-01
110 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 0 2019-04-01
111 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 = 2019-04-01
112 Rapport, Richard CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2738 = 2019-04-01
113 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 1 2019-04-01
114 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 = 2019-04-01
115 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 0 2019-04-01
116 Shachar, Ehud ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2391 1 2019-03-01
117 Nguyen, Thai Dai Van ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2535 1 2019-03-01
118 Mikhalevski, Victor ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2581 1 2019-03-01
119 Deac, Bogdan-Daniel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2603 1 2019-03-01
120 So, Wesley ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2765 = 2019-03-01
121 Saric, Ivan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2690 = 2019-03-01
122 Grandelius, Nils ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2682 1 2019-03-01
123 Artemiev, Vladislav ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2709 0 2019-03-01
124 Melkumyan, Hrant ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2660 = 2019-03-01
125 Straka, Vojtech CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2362 1 2019-03-01
126 Azarov, Sergei CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2578 0 2019-03-01
127 Heberla, Bartlomiej CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2550 = 2019-02-01
128 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2534 1 2019-02-01
129 Nabaty, Tamir CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2670 = 2019-01-01
130 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2634 1 2019-01-01
131 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2689 = 2019-01-01
132 Biolek, Richard CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2451 1 2018-12-01
133 Markowski, Tomasz CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2551 = 2018-12-01
134 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2701 1 2018-12-01
135 Demchenko, Anton GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2679 = 2018-12-01
136 Johnson, Joshua GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2340 1 2018-11-01
137 Amonatov, Farrukh GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2615 0 2018-11-01
138 Morovic Fernandez, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2501 1 2018-11-01
139 Ding, Liren GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2804 = 2018-11-01
140 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2820 0 2018-11-01
141 Gelfand, Boris GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2703 1 2018-11-01
142 Anand, Viswanathan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2771 = 2018-11-01
143 Fernandes, Antonio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2389 1 2018-11-01
144 Anton Guijarro, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 = 2018-11-01
145 Ivanchuk, Vassily GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2710 = 2018-11-01
146 Admiraal, Miguoel GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2491 1 2018-11-01
147 Lovik, Lasse Ostebo GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2362 1 2018-11-01
148 Grandelius, Nils GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2655 0 2018-11-01
149 Malikentzos, Sotirios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2441 = 2018-11-01
150 Vallejo Pons, Francisco GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 1 2018-11-01
151 Mamedov, Rauf GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2699 1 2018-11-01
152 Krasenkow, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2626 0 2018-11-01
153 Plat, Vojtech POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2539 1 2018-11-01
154 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2591 = 2018-11-01
155 Antoniewski, Rafal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2524 = 2018-10-01
156 Plichta, Kamil POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2341 1 2018-10-01
157 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2507 1 2018-10-01
158 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 0 2018-09-01
159 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 = 2018-09-01
160 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 1 2018-09-01
161 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 = 2018-09-01
162 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
163 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 = 2018-09-01
164 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 0 2018-09-01
165 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 = 2018-09-01
166 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
167 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 0 2018-09-01
168 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2647 1 2018-09-01
169 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
170 Harikrishna, P. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2739 = 2018-09-01
171 Vitiugov, Nikita ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2730 = 2018-09-01
172 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 1 2018-09-01
173 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 1 2018-09-01
174 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
175 Riazantsev, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2662 1 2018-07-01
176 Cornette, Deimante FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2461 1 2018-07-01
177 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2580 0 2018-07-01
178 Donchenko, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2587 = 2018-07-01
179 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 = 2018-07-01
180 Piorun, Kacper FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2018-07-01
181 Edouard, Romain FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2621 1 2018-07-01
182 Eljanov, Pavel FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2702 = 2018-07-01
183 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 1 2018-07-01
184 Kuzubov, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 1 2018-07-01
185 Miton, Kamil FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2604 = 2018-07-01
186 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2575 1 2018-07-01
187 Czarnota, Pawel POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2546 1 2018-07-01
188 Piesik, Piotr POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2353 1 2018-07-01
189 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2789 0 2018-05-01
190 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2618 1 2018-05-01
191 Sysel, Jaroslav CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2345 1 2018-05-01
192 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2568 = 2018-05-01
193 Petenyi, Tamas CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2454 1 2018-05-01
194 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
195 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
196 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
197 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
198 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 0 2018-05-01
199 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 0 2018-05-01
200 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 0 2018-05-01
201 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 0 2018-05-01
202 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
203 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2600 1 2018-04-01
204 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2627 1 2018-04-01
205 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2539 1 2018-04-01
206 Sadikhov, Ulvi GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2477 = 2018-04-01
207 Sargsyan, Shant GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2481 1 2018-04-01
208 Danielyan, Vahe GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2337 1 2018-04-01
209 Bartel, Mateusz GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 = 2018-04-01
210 Ponkratov, Pavel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2613 = 2018-04-01
211 Abasov, Nijat GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2608 1 2018-04-01
212 Bok, Benjamin GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2622 1 2018-04-01
213 Sjugirov, Sanan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2652 = 2018-04-01
214 Dubov, Daniil GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2701 = 2018-04-01
215 Piorun, Kacper GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2653 1 2018-04-01
216 Saric, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2657 0 2018-04-01
217 Paehtz, Thomas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2356 1 2018-03-01
218 Debashis, Das ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2501 0 2018-03-01
219 Tate, Alan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2358 1 2018-03-01
220 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2489 1 2018-03-01
221 Esipenko, Andrey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2571 1 2018-03-01
222 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 = 2018-03-01
223 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2610 = 2018-03-01
224 Tregubov, Pavel V. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2575 = 2018-03-01
225 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2607 = 2018-03-01
226 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2549 = 2018-03-01
227 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2529 = 2018-03-01
228 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2511 1 2018-03-01
229 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2649 1 2018-03-01
230 Kraus, Tomas CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2429 1 2018-03-01
231 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 1 2018-02-01
232 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
233 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 0 2018-02-01
234 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
235 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2468 = 2018-02-01
236 Miton, Kamil SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2585 = 2018-02-01
237 Balogh, Csaba CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2633 1 2018-02-01
238 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2587 = 2018-02-01
239 Dziuba, Marcin CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2584 1 2018-01-01
240 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2513 1 2018-01-01
241 Krejci, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2570 1 2018-01-01
242 Plachetka, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2340 1 2018-01-01
243 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2542 1 2017-12-01
244 Jobava, Baadur GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2705 1 2017-12-01
245 Grischuk, Alexander GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2785 = 2017-12-01
246 Markus, Robert GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2644 1 2017-12-01
247 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2791 0 2017-12-01
248 Giri, Anish GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2762 = 2017-12-01
249 Steingrimsson, Hedinn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2576 = 2017-12-01
250 Vocaturo, Daniele GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 = 2017-12-01
251 Nikolaidis, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 1 2017-12-01
252 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2439 1 2017-12-01
253 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2656 1 2017-12-01
254 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2552 1 2017-12-01
255 Rosko, Lubos CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2332 1 2017-12-01
256 Nasuta, Grzegorz POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2452 0 2017-12-01
257 Kempinski, Robert POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2582 = 2017-12-01
258 Bobras, Piotr POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2512 1 2017-12-01
259 Mastrovasilis, Dimitrios POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2573 = 2017-11-01
260 Krzyzanowski, Marcin POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2468 1 2017-11-01
261 Czarnota, Pawel POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2554 1 2017-11-01
262 Christiansen, Johan-Sebastian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2462 1 2017-11-01
263 Roiz, Michael TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2604 = 2017-11-01
264 Grischuk, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2785 = 2017-11-01
265 Baliasnyj, Timur TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2326 1 2017-11-01
266 Malakhov, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2691 1 2017-11-01
267 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
268 Guseinov, Gadir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2647 = 2017-11-01
269 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
270 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
271 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 1 2017-10-01
272 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 0 2017-10-01
273 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
274 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
275 Georgiadis, Nico SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2496 = 2017-09-01
276 Morozevich, Alexander SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2675 0 2017-09-01
277 Studer, Noel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2493 = 2017-09-01
278 Leko, Peter SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2678 1 2017-09-01
279 Hou, Yifan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2666 0 2017-09-01
280 Ponomariov, Ruslan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2699 0 2017-09-01
281 Harikrishna, P. SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2737 = 2017-09-01
282 Bacrot, Etienne SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2715 = 2017-09-01
283 Vaganian, Rafael A SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2562 1 2017-09-01
284 Kharchenko, Boris BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2468 = 2017-07-01
285 Kuizhev, Adam BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2339 1 2017-07-01
286 Can, Emre BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2589 1 2017-07-01
287 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 = 2017-07-01
288 Paichadze, Luka BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2568 = 2017-07-01
289 Neiksans, Arturs BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2599 = 2017-07-01
290 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
291 Svetushkin, Dmitry BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2573 1 2017-07-01
292 Ivanisevic, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2638 1 2017-07-01
293 Mikaelyan, Arman BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2444 1 2017-07-01
294 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 = 2017-07-01
295 Worek, Joanna CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2332 1 2017-06-01
296 Jansa, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2446 1 2017-06-01
297 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2510 1 2017-06-01
298 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2560 0 2017-06-01
299 Nguyen, Thai Dai Van CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2441 1 2017-06-01
300 Kislinsky, Alexey CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2481 1 2017-06-01
301 Velicka, Petr CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2432 = 2017-06-01
302 Cernousek, Lukas CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2462 1 2017-06-01
303 Malinovsky, Karel CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2479 1 2017-06-01
304 Rodshtein, Maxim FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2698 0 2017-06-01
305 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 = 2017-06-01
306 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
307 Jobava, Baadur FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2713 = 2017-06-01
308 Laznicka, Viktor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2672 1 2017-06-01
309 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
310 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 1 2017-05-01
311 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2701 1 2017-05-01
312 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2578 1 2017-05-01
313 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2709 = 2017-05-01
314 Danin, Alexandre CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2564 = 2017-05-01
315 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2609 1 2017-04-01
316 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2596 = 2017-04-01
317 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2550 1 2017-04-01
318 Balogh, Csaba SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2630 = 2017-03-01
319 Balog, Imre SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2563 1 2017-03-01
320 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2610 = 2017-03-01
321 Mista, Aleksander CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2611 = 2017-03-01
322 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2461 1 2017-02-01
323 Pechac, Jergus SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2427 0 2017-02-01
324 Sadzikowski, Daniel CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2537 = 2017-02-01
325 Korobov, Anton CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2689 1 2017-02-01
326 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2546 1 2017-01-01
327 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2655 1 2017-01-01
328 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2695 = 2017-01-01
329 Sethuraman, S.p. CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2647 1 2017-01-01
330 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2521 1 2016-12-01
331 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2665 1 2016-12-01
332 Vuilleumier, Alexandre SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2350 1 2016-12-01
333 Swinkels, Robin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2480 1 2016-12-01
334 Koop, Thorben SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2430 = 2016-12-01
335 Vajda, Levente SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2597 = 2016-12-01
336 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 = 2016-12-01
337 Radovanovic, Nikola SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2411 = 2016-12-01
338 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
339 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 0 2016-11-01
340 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
341 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
342 Druska, Juraj CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2457 1 2016-11-01
343 Ponizil, Cyril CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2497 0 2016-11-01
344 Bulski, Krzysztof SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2522 1 2016-11-01
345 Neuman, Petr SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2423 1 2016-11-01
346 Mok, Tze-Meng AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2373 1 2016-10-01
347 Stefansson, Hannes AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2574 1 2016-10-01
348 Kasimdzhanov, Rustam AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2696 1 2016-10-01
349 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
350 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 = 2016-10-01
351 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
352 Karjakin, Sergey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2769 0 2016-10-01
353 Wojtaszek, Radoslaw AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2736 = 2016-10-01
354 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
355 Eljanov, Pavel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2739 0 2016-10-01
356 Vachier-Lagrave, Maxime AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2813 = 2016-10-01
357 Tomczak, Jacek POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2601 = 2016-10-01
358 Kveinys, Aloyzas POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2512 1 2016-10-01
359 Tazbir, Marcin POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2517 = 2016-10-01
360 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2593 0 2016-08-01
361 Kanellopoulos, Panayotis GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
362 Arnaudov, G. Petar GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2461 = 2016-08-01
363 Kanakaris, Georgios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
364 Balogh, Csaba GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2635 1 2016-08-01
365 Tzermiadianos, Andreas GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2428 1 2016-08-01
366 Georgiev, Krum GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2410 1 2016-08-01
367 Sanikidze, Tornike FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2537 1 2016-07-01
368 Palac, Mladen FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2577 0 2016-07-01
369 Krasenkow, Michal FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2610 1 2016-07-01
370 Fier, Alexandr FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2016-07-01
371 Edouard, Romain FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2641 = 2016-07-01
372 Moussard, Jules FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2506 1 2016-07-01
373 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
374 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
375 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
376 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 0 2016-07-01
377 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 1 2016-07-01
378 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 = 2016-07-01
379 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
380 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 = 2016-07-01
381 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 1 2016-07-01
382 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
383 Antoniewski, Rafal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2532 = 2016-07-01
384 Matuszewski, Michal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2468 1 2016-07-01
385 Piorun, Kacper POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2676 = 2016-07-01
386 Agopov, Mikael KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2442 1 2016-06-01
387 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
388 Kunin, Vitaly KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2595 1 2016-06-01
389 Sturua, Zurab KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2548 1 2016-06-01
390 Zhigalko, Sergei KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2647 1 2016-06-01
391 Wojtaszek, Radoslaw KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2722 = 2016-06-01
392 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 1 2016-06-01
393 Inarkiev, Ernesto KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2686 0 2016-06-01
394 Piorun, Kacper KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2681 = 2016-06-01
395 Dubov, Daniil KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
396 Pashikian, Arman KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 1 2016-06-01
397 Bluebaum, Matthias NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 8-9 [Various] 2628 1 2016-05-01
398 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2674 1 2016-05-01
399 Spoelman, Wouter GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2582 1 2016-05-01
400 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2574 = 2016-05-01
401 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2682 = 2016-05-01
402 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
403 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
404 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
405 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 0 2016-03-01
406 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
407 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
408 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
409 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 1 2016-03-01
410 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 0 2016-03-01
411 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
412 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
413 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
414 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 0 2016-03-01
415 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2760 = 2016-03-01
416 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2649 = 2016-03-01
417 Biolek, Richard CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2418 1 2016-03-01
418 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2598 = 2016-03-01
419 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2685 = 2016-02-01
420 Swiercz, Dariusz CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2664 1 2016-02-01
421 Demidov, Mikhail CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2485 0 2016-01-01
422 Studnicka, Tomas CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2358 1 2016-01-01
423 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2744 1 2016-01-01
424 Klekowski, Maciej GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2465 1 2016-01-01
425 Hinks-Edwards, Thomas CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2392 = 2015-12-01
426 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2430 1 2015-12-01
427 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2612 1 2015-12-01
428 Mista, Alexander CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2575 1 2015-12-01
429 Hansen, Sune Berg ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 0 2015-12-01
430 Grandelius, Nils ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2644 = 2015-12-01
431 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 1 2015-12-01
432 Djukic, Nikola ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2553 = 2015-12-01
433 Lupulescu, Constantin ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2631 = 2015-12-01
434 Lenic, Luka ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2625 1 2015-12-01
435 Nisipeanu, Liviu-Dieter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2683 = 2015-12-01
436 Pelletier, Yannick ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 1 2015-12-01
437 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
438 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
439 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
440 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 0 2015-11-01
441 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
442 Krasenkow, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2620 1 2015-11-01
443 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2622 = 2015-11-01
444 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2580 1 2015-11-01
445 Bosch, Jeroen MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2376 = 2015-11-01
446 Danchevski, Orce MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2356 1 2015-11-01
447 Caspi, Israel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2457 1 2015-11-01
448 Jakovenko, Dmitry MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2748 = 2015-11-01
449 Getz, Nicolai MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2409 1 2015-11-01
450 Caruana, Fabiano MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2796 = 2015-11-01
451 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 1 2015-11-01
452 Markowski, Tomasz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2582 1 2015-10-01
453 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2466 1 2015-10-01
454 Stryjecki, Marek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2418 1 2015-10-01
455 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
456 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 1 2015-09-01
457 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
458 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 1 2015-09-01
459 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
460 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
461 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
462 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
463 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 0 2015-09-01
464 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
465 Feller, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2626 1 2015-07-01
466 Szabo, Krisztian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2015-07-01
467 Bauer, Christian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2015-07-01
468 Sanikidze, Tornike FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 = 2015-07-01
469 Fier, Alexandr FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2632 = 2015-07-01
470 Riazantsev, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2671 0 2015-07-01
471 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2592 1 2015-07-01
472 Giri, Anish FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2776 = 2015-07-01
473 Krasenkow, Michal FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2610 0 2015-07-01
474 Demuth, Adrien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 0 2015-07-01
475 So, Wesley FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2778 = 2015-07-01
476 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
477 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
478 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
479 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
480 Biolek, Richard CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2461 1 2015-06-01
481 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2590 = 2015-06-01
482 Kraus, Tomas CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2402 1 2015-06-01
483 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2542 = 2015-06-01
484 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2514 1 2015-06-01
485 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2513 1 2015-06-01
486 Petr, Martin CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2516 1 2015-06-01
487 Hracek, Zbynek CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2617 = 2015-06-01
488 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2559 = 2015-06-01
489 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2458 1 2015-05-01
490 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2455 1 2015-05-01
491 Soukup, Jiri CZE 1. liga zapad 2014/2015 r5-6 [various] 2366 1 2015-05-01
492 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2014/2015 r7-8 [various] 2470 1 2015-05-01
493 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2697 = 2015-05-01
494 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2539 1 2015-05-01
495 Bures, Jaroslav CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2395 1 2015-04-01
496 Kryvoruchko, Yuriy CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2706 = 2015-04-01
497 Danin, Alexandr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2564 1 2015-04-01
498 Jurcik, Marian CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2466 1 2015-04-01
499 Bobras, Piotr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2530 1 2015-04-01
500 Jakubiec, Artur CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2528 = 2015-04-01
501 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2609 1 2015-04-01
502 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2635 = 2015-04-01
503 Luch, Michal CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2413 1 2015-04-01
504 Damaso, Rui ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2451 1 2015-04-01
505 Parligras, Mircea-Emilian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2583 1 2015-04-01
506 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 1 2015-04-01
507 Najer, Evgeniy ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2634 = 2015-04-01
508 Korobov, Anton ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2687 = 2015-04-01
509 Bartel, Mateusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2631 0 2015-04-01
510 Potkin, Vladimir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 1 2015-04-01
511 Kempinski, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2625 1 2015-04-01
512 Nepomniachtchi, Ian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2714 1 2015-04-01
513 Sjugirov, Sanan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2678 = 2015-04-01
514 Cheparinov, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2681 = 2015-04-01
515 Bergsson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2336 1 2015-04-01
516 Nguyen, Thai Dai Van ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2338 1 2015-04-01
517 Gunnarsson, Jon Viktor ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2443 = 2015-04-01
518 Kristjansson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2482 1 2015-04-01
519 Jussupow, Artur ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2573 1 2015-04-01
520 Mamedyarov, Shakhriyar ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2756 = 2015-04-01
521 Fier, Alexandr ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2601 0 2015-04-01
522 Esserman, Marc ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2426 1 2015-04-01
523 Danielsen, Henrik ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2514 0 2015-04-01
524 Henrichs, Thomas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2472 = 2015-03-01
525 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2646 1 2015-03-01
526 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2613 = 2015-02-01
527 Haast, Anne NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2352 1 2015-02-01
528 Shankland, Samuel L NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2652 = 2015-02-01
529 Dale, Ari NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2329 1 2015-02-01
530 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2675 = 2015-02-01
531 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 1 2015-02-01
532 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2615 1 2015-02-01
533 Michiels, Bart NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2563 1 2015-02-01
534 Salem, A.r. Saleh NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2603 1 2015-02-01
535 Potkin, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2608 = 2015-02-01
536 Gunina, Valentina NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2538 = 2015-02-01
537 Sevian, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2511 = 2015-02-01
538 Klein, David NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2517 1 2015-02-01
539 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 = 2015-01-01
540 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2495 1 2015-01-01
541 Yu, Yangyi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2705 = 2015-01-01
542 Mu, Ke CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2413 1 2015-01-01
543 Grachev, Boris CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 = 2014-11-01
544 Armanda, Ivica CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2356 1 2014-11-01
545 Stevic, Hrvoje CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2616 1 2014-11-01
546 Erdos, Viktor CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2621 = 2014-11-01
547 Almasi, Zoltan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2695 1 2014-11-01
548 Fedorchuk, Sergey A. CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 1 2014-11-01
549 Bozinovic, Bogdan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2318 1 2014-11-01
550 Malakhov, Vladimir CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2699 0 2014-11-01
551 Saric, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2678 = 2014-11-01
552 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2747 = 2014-11-01
553 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2504 1 2014-11-01
554 Klekowski, Maciej POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2411 0 2014-10-01
555 Kempinski, Robert POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2615 = 2014-10-01
556 Maksimenko, Andrei POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2497 1 2014-10-01
557 Broekmeulen, Jasper ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2425 1 2014-10-01
558 Varga, Zoltan ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2459 1 2014-10-01
559 Hermansson, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2455 1 2014-10-01
560 Topalov, Veselin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2784 0 2014-10-01
561 Durarbayli, Vasif ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2614 0 2014-10-01
562 Van Kampen, Robin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2637 1 2014-10-01
563 Morozevich, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2731 1 2014-10-01
564 Elarbi, Abobker NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2316 1 2014-09-01
565 Ali, Sebbar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2387 1 2014-09-01
566 Ghaem Maghami, Ehsan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2594 1 2014-09-01
567 Ivanisevic, Ivan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2613 = 2014-09-01
568 Grandelius, Nils NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2571 = 2014-09-01
569 Urkedal, Frode NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2500 1 2014-09-01
570 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 1 2014-09-01
571 Lupulescu, Constantin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2625 = 2014-09-01
572 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2768 = 2014-09-01
573 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 = 2014-09-01
574 Aronian, Levon NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2805 0 2014-09-01
575 Sokolov, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2650 = 2014-07-01
576 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2547 = 2014-07-01
577 Rozentalis, Eduardas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2618 1 2014-07-01
578 Swiercz, Dariusz FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2608 = 2014-07-01
579 Schlosser, Philipp FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2586 1 2014-07-01
580 Istratescu, Andrei FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2667 = 2014-07-01
581 Jakovenko, Dmitry FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2730 = 2014-07-01
582 Ipatov, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2613 1 2014-07-01
583 Riazantsev, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 = 2014-07-01
584 Fier, Alexandr FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2575 = 2014-07-01
585 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
586 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
587 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 = 2014-07-01
588 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
589 Olsar, Jaroslav CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2306 1 2014-06-01
590 Hausner, Ivan CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2370 1 2014-06-01
591 Kislinsky, Alexey CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2483 1 2014-06-01
592 Simacek, Pavel CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2469 1 2014-06-01
593 Oral, Tomas CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2515 1 2014-06-01
594 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2633 = 2014-06-01
595 Petr, Martin CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2529 1 2014-06-01
596 Rausis, Igors CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2578 1 2014-06-01
597 Babula, Vlastimil CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2553 = 2014-06-01
598 Pakleza, Zbigniew POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2484 = 2014-06-01
599 Krasenkow, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2635 1 2014-06-01
600 Czarnota, Pawel POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2526 1 2014-06-01
601 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2480 1 2014-05-01
602 Petr, Martin CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2534 = 2014-05-01
603 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-05-01
604 Konopka, Michal CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2416 1 2014-05-01
605 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2427 1 2014-05-01
606 Matlakov, Maxim CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2700 = 2014-04-01
607 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2627 = 2014-04-01
608 Mista, Alexander CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 = 2014-04-01
609 Miton, Kamil CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2597 = 2014-04-01
610 Biolek, Richard CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2404 0 2014-04-01
611 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2616 1 2014-04-01
612 Jurcik, Marian CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2481 1 2014-04-01
613 Michalik, Peter CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2576 1 2014-04-01
614 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2545 = 2014-04-01
615 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2731 = 2014-04-01
616 Carlsson, Pontus CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-04-01
617 Simonian, Tigran ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2425 1 2014-04-01
618 Duda, Jan-Krzysztof ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2563 1 2014-04-01
619 Ipatov, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 = 2014-04-01
620 Melkumyan, Hrant ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2613 = 2014-04-01
621 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 0 2014-04-01
622 Dzagnidze, Nana ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2546 1 2014-04-01
623 Andriasian, Zaven ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2600 1 2014-04-01
624 Shomoev, Anton ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2581 1 2014-04-01
625 Fedoseev, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2641 = 2014-04-01
626 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 1 2014-04-01
627 Motylev, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2656 = 2014-04-01
628 Hommerson, Paul ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2302 1 2014-03-01
629 Zhukova, Natalia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2449 1 2014-03-01
630 Libiszewski, Fabien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2533 1 2014-03-01
631 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 0 2014-03-01
632 Rahman, Ziaur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2499 1 2014-03-01
633 Rodshtein, Maxim ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2682 = 2014-03-01
634 Fier, Alexandr ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2572 = 2014-03-01
635 Maze, Sebastien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2536 = 2014-03-01
636 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 = 2014-03-01
637 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2525 1 2014-03-01
638 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2569 = 2014-01-01
639 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2740 0 2014-01-01
640 Steingrimsson, Hedinn POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 = 2013-12-01
641 Caruana, Fabiano POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2782 = 2013-12-01
642 Solak, Dragan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2618 1 2013-12-01
643 Bacrot, Etienne POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2749 = 2013-12-01
644 Mamedyarov, Shakhriyar POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2757 = 2013-12-01
645 Giri, Anish POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2732 0 2013-12-01
646 Lupulescu, Constantin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2630 = 2013-12-01
647 Zhigalko, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2694 = 2013-12-01
648 Jobava, Baadur POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2695 1 2013-12-01
649 Bezold, Michael GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2524 = 2013-11-01
650 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2709 = 2013-11-01
651 Agopov, Mikael GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2434 1 2013-11-01
652 Sumets, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2598 0 2013-11-01
653 Jobava, Baadur GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2694 1 2013-11-01
654 Grischuk, Alexander GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2786 0 2013-11-01
655 Swinkels, Robin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2536 1 2013-11-01
656 Caruana, Fabiano GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2779 1 2013-11-01
657 Zhigalko, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2615 = 2013-11-01
658 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 1 2013-10-01
659 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 = 2013-10-01
660 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
661 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
662 Duda, Jan-Krzysztof POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2534 1 2013-10-01
663 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2678 0 2013-10-01
664 Mista, Aleksander POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2576 1 2013-10-01
665 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2574 0 2013-10-01
666 Nisipeanu, Liviu-Dieter ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2665 0 2013-10-01
667 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2568 1 2013-10-01
668 Bruzon Batista, Lazaro ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2699 = 2013-10-01
669 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2757 = 2013-10-01
670 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2723 = 2013-10-01
671 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2671 = 2013-10-01
672 Lagopatis, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
673 Papadopoulos, Ioannis K. GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2415 1 2013-08-01
674 Mendrinos, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
675 Antic, Dejan GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2470 1 2013-08-01
676 Zysk, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2424 1 2013-08-01
677 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 0 2013-08-01
678 Kempinski, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2569 = 2013-08-01
679 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2518 1 2013-07-01
680 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2540 1 2013-07-01
681 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2525 1 2013-07-01
682 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2591 = 2013-07-01
683 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2537 1 2013-07-01
684 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2455 = 2013-07-01
685 Krejci, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2505 1 2013-07-01
686 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2574 1 2013-07-01
687 Polak, Tomas CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2502 1 2013-07-01
688 Postny, Evgeny FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2637 = 2013-07-01
689 Swiercz, Dariusz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2631 1 2013-07-01
690 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2718 0 2013-07-01
691 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
692 Istratescu, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2651 = 2013-07-01
693 Sanikidze, Tornike FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2549 = 2013-07-01
694 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
695 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
696 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
697 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
698 Kryvoruchko, Yuriy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2679 = 2013-06-01
699 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2647 1 2013-06-01
700 Rasik, Vitezslav CZE Extraliga 2012/13 [various] 2516 1 2013-06-01
701 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 = 2013-06-01
702 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2012/13 [various] 2611 1 2013-06-01
703 Babula, Vlastimil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2585 = 2013-06-01
704 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2618 = 2013-06-01
705 Michalik, Peter CZE Extraliga 2012/13 [various] 2508 1 2013-06-01
706 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
707 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 1 2013-06-01
708 Shirov, Alexej CZE Extraliga 2012/13 [various] 2716 = 2013-06-01
709 Muzychuk, Mariya POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2483 = 2013-06-01
710 Duda, Jan-Krzysztof POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2506 = 2013-06-01
711 Matinian, Nikita POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2491 1 2013-06-01
712 Oleksienko, Mikhailo POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2565 = 2013-06-01
713 Shomoev, Anton POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2561 1 2013-06-01
714 Hovhannisyan, Robert POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2607 1 2013-06-01
715 Dubov, Daniil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2622 = 2013-06-01
716 Stevic, Hrvoje POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2637 1 2013-06-01
717 Beliavsky, Alexander G POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
718 Lysyj, Igor POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2641 = 2013-06-01
719 Romanov, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2640 0 2013-06-01
720 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
721 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
722 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
723 Zherebukh, Yaroslaw GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2628 0 2013-05-01
724 Shirov, Alexei GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2718 = 2013-05-01
725 Parligras, Mircea GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2633 1 2013-05-01
726 Firman, Nazar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2531 1 2013-05-01
727 Stellwagen, Daniel GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2622 = 2013-05-01
728 Rustemov, Alexander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2544 = 2013-05-01
729 Vokac, Marek CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2471 = 2013-05-01
730 Sodoma, Jan CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2380 1 2013-05-01
731 Hrabusa, Matej CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2330 1 2013-05-01
732 Jirovsky, Milos CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2453 = 2013-05-01
733 Bird, Andrew ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2310 1 2013-03-01
734 Houska, Jovanka ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2416 1 2013-03-01
735 Al-Sayed, Mohammed ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2507 = 2013-03-01
736 Harika, Dronavalli ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2514 1 2013-03-01
737 Ibarra Jerez, Jose Carlos ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2538 1 2013-03-01
738 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 = 2013-03-01
739 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2606 = 2013-03-01
740 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2590 = 2013-03-01
741 Yu, Yangyi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2688 1 2013-03-01
742 Short, Nigel D ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2690 = 2013-03-01
743 Marentini, Marcel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2310 1 2013-03-01
744 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 = 2013-03-01
745 Olafsson, Fridrik ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2416 = 2013-03-01
746 Ris, Robert ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2407 1 2013-03-01
747 Tan, Zhongyi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2466 = 2013-03-01
748 Andersen, Mads ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2462 1 2013-03-01
749 Grandelius, Nils ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2566 = 2013-03-01
750 Williams, Simon K ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2498 1 2013-03-01
751 Amin, Bassem ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2631 0 2013-03-01
752 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2509 1 2013-03-01
753 Grachev, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2672 = 2012-11-01
754 Lalic, Bogdan CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2475 = 2012-11-01
755 Movsesian, Sergei CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2705 = 2012-11-01
756 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2498 1 2012-11-01
757 Avrukh, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2596 = 2012-11-01
758 Balogh, Csaba CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2668 = 2012-11-01
759 Sax, Gyula CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2451 = 2012-11-01
760 Fedorchuk, Sergey A. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2646 = 2012-11-01
761 Naiditsch, Arkadij CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2712 = 2012-11-01
762 Bok, Benjamin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2530 = 2012-11-01
763 Nepomniachtchi, Ian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 = 2012-11-01
764 Mitkov, Marjan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2331 1 2012-11-01
765 Rodshtein, Maxim ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2616 0 2012-11-01
766 Mamedyarov, Shakhriyar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2748 = 2012-11-01
767 Boruchovsky, Avital ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2435 1 2012-11-01
768 Shirov, Alexei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
769 Amdouni, Zoubaier TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2305 1 2012-10-01
770 Ipatov, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2577 = 2012-10-01
771 Dzhumaev, Marat TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 = 2012-10-01
772 Hansen, Torbjorn Ringdal TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 1 2012-10-01
773 Kamsky, Gata TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2746 = 2012-10-01
774 Salgado Lopez, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 1 2012-10-01
775 Dizdarevic, Emir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 1 2012-10-01
776 Iordachescu, Viorel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2645 1 2012-10-01
777 Kindermann, Stefan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2498 1 2012-10-01
778 Socko, Bartosz TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2635 1 2012-10-01
779 Jones, Gawain C B TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2653 1 2012-10-01
780 Kryvoruchko, Yuriy POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2686 1 2012-10-01
781 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2511 1 2012-10-01
782 Nurkiewicz, Maciej POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2391 1 2012-10-01
783 Sarandos, Vasilios GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2306 1 2012-08-01
784 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 = 2012-08-01
785 Kalesis, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2473 1 2012-08-01
786 Brunello, Sabino GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2592 1 2012-08-01
787 Kempinski, Robert GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2606 1 2012-08-01
788 Svetushkin, Dmitry GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2597 1 2012-08-01
789 Kamsky, Gata GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2741 = 2012-08-01
790 Macieja, Bartlomiej POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2614 = 2012-07-01
791 Bartel, Mateusz POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2677 = 2012-07-01
792 Shkapenko, Pavel POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2395 1 2012-07-01
793 Sikorova, Olga CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2306 1 2012-07-01
794 Lechtynsky, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2382 1 2012-07-01
795 Rasik, Vitezslav CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2495 1 2012-07-01
796 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2532 = 2012-07-01
797 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
798 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
799 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2513 1 2012-07-01
800 Konopka, Michal CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2452 1 2012-07-01
801 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2476 = 2012-07-01
802 Giri, Anish FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2693 0 2012-07-01
803 Meier, Georg FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2637 1 2012-07-01
804 Le, Quang Liem FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2703 0 2012-07-01
805 Kulaots, Kaido FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2574 = 2012-07-01
806 Buhmann, Rainer FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2567 = 2012-07-01
807 So, Wesley FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2653 = 2012-07-01
808 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 0 2012-07-01
809 Terrieux, Kevin FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2372 1 2012-07-01
810 Sanchez, Joseph FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2531 1 2012-07-01
811 Iordachescu, Viorel FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2614 0 2012-07-01
812 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
813 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
814 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
815 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
816 Markowski, Tomasz GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2607 1 2012-05-01
817 Bromberger, Stefan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2511 1 2012-05-01
818 Machelett, Heiko GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2421 0 2012-05-01
819 Votava, Jan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2538 1 2012-05-01
820 Meijers, Viesturs GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2471 = 2012-05-01
821 Votava, Jan CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2538 = 2012-05-01
822 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2466 1 2012-05-01
823 Romanov, Evgeny CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2639 = 2012-05-01
824 Svoboda, Vaclav CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2321 1 2012-05-01
825 Havlikova, Kristyna CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2305 1 2012-05-01
826 Kanovsky, David CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2462 1 2012-05-01
827 Krejci, Jan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2489 1 2012-05-01
828 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2637 1 2012-05-01
829 Polak, Tomas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2543 1 2012-05-01
830 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2592 1 2012-05-01
831 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2715 = 2012-05-01
832 Pacher, Milan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2403 1 2012-05-01
833 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2558 = 2012-05-01
834 Mista, Alexander CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2561 = 2012-05-01
835 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2648 1 2012-05-01
836 Goodger, Martyn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2300 1 2012-05-01
837 Gislason, Gudmundur ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2346 1 2012-05-01
838 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2460 1 2012-05-01
839 Avrukh, Boris ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2591 1 2012-05-01
840 Sokolov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2653 0 2012-05-01
841 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2531 = 2012-05-01
842 Akshayraj, Kore ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2422 1 2012-05-01
843 Hess, Robert L ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2635 1 2012-05-01
844 Cheparinov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2664 = 2012-05-01
845 Kovalev, Vladislav BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2477 = 2012-05-01
846 Stojanovic, Dalibor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2471 = 2012-05-01
847 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 0 2012-05-01
848 Balla, Tamas-Kristof BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2369 = 2012-05-01
849 Froewis, Georg BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2407 = 2012-05-01
850 Braun, Christian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2372 1 2012-05-01
851 Jianu, Vlad-Cristian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2497 1 2012-05-01
852 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 = 2012-05-01
853 Maiorov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 1 2012-05-01
854 Mista, Aleksander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
855 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 = 2012-05-01
856 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 = 2012-03-01
857 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2012-03-01
858 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 0 2012-03-01
859 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
860 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 0 2012-03-01
861 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
862 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 0 2012-03-01
863 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
864 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 = 2012-03-01
865 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 0 2012-03-01
866 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 1 2012-03-01
867 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 = 2012-03-01
868 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2714 = 2012-03-01
869 Lie, Kjetil A GRE European Team Championship [Porto Carras] 2560 1 2012-01-01
870 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 0 2012-01-01
871 Miezis, Normunds GRE European Team Championship [Porto Carras] 2547 0 2012-01-01
872 Bologan, Viktor GRE European Team Championship [Porto Carras] 2665 = 2012-01-01
873 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 0 2012-01-01
874 Rodshtein, Maxim GRE European Team Championship [Porto Carras] 2645 1 2012-01-01
875 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
876 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
877 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
878 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
879 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
880 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 1 2011-11-01
881 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
882 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
883 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
884 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
885 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
886 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
887 Antoniewski, Rafal CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2585 1 2011-11-01
888 Martinovic, Sasa CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2513 1 2011-11-01
889 Erdos, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2608 = 2011-11-01
890 Fedorchuk, Sergey A CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2635 = 2011-11-01
891 Bologan, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2657 = 2011-11-01
892 Naiditsch, Arkadij CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2707 = 2011-11-01
893 Ramesa, Davor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2314 1 2011-11-01
894 Movsesian, Sergei CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2715 = 2011-11-01
895 Grachev, Boris CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2682 = 2011-11-01
896 Koliopoulos, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
897 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
898 Mouroutis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
899 Kritz, Leonid GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2615 = 2011-09-01
900 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 1 2011-09-01
901 Ivanchuk, Vassily GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2768 1 2011-09-01
902 Bologan, Viktor GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2678 0 2011-09-01
903 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
904 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
905 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
906 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
907 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
908 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
909 Wojtaszek, Radoslaw POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2721 = 2011-07-01
910 Markowski, Tomasz POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2616 = 2011-07-01
911 Hracek, Zbynek POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2629 1 2011-07-01
912 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
913 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
914 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
915 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
916 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
917 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
918 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
919 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 0 2011-07-01
920 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 0 2011-07-01
921 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
922 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
923 Cornette, Matthieu FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2562 1 2011-07-01
924 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
925 Aguettaz, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2417 = 2011-07-01
926 Bauer, Christian FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2638 1 2011-07-01
927 Moiseenko, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 1 2011-07-01
928 Peralta, Fernando FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2608 = 2011-07-01
929 Istratescu, Andrei FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2623 = 2011-07-01
930 Nisipeanu, Liviu-Dieter FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2662 = 2011-07-01
931 Vachier-Lagrave, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2731 = 2011-07-01
932 Riazantsev, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 = 2011-07-01
933 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
934 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
935 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
936 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 1 2011-07-01
937 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
938 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
939 Machelett, Heiko GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2431 1 2011-05-01
940 Fedorovsky, Michael GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2411 = 2011-05-01
941 Graf, Alexander GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2606 1 2011-05-01
942 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2721 = 2011-05-01
943 Kanovsky, David CZE Extraliga CR 2011 [various] 2497 = 2011-05-01
944 Miton, Kamil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2616 = 2011-05-01
945 Polak, Tomas CZE Extraliga CR 2011 [various] 2532 1 2011-05-01
946 Yemelin, Vasily Vladimirov CZE Extraliga CR 2011 [various] 2572 0 2011-05-01
947 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2536 1 2011-05-01
948 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga CR 2011 [various] 2522 = 2011-05-01
949 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2601 1 2011-05-01
950 Mista, Alexander CZE Extraliga CR 2011 [various] 2565 = 2011-05-01
951 Moskalenko, Viktor ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2564 1 2011-05-01
952 Felgaer, Ruben ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2585 1 2011-05-01
953 Colin, Vincent FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2427 = 2011-05-01
954 Ftacnik, Lubomir FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 = 2011-05-01
955 Manolache, Marius FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2546 1 2011-05-01
956 Bellaiche, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2472 = 2011-05-01
957 Ivanisevic, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2617 = 2011-05-01
958 Popov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2613 1 2011-05-01
959 Gharamian, Tigran FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2650 0 2011-05-01
960 Manea, Alexandru FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2392 1 2011-05-01
961 Saric, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 0 2011-05-01
962 Jones, Gawain C B FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 0 2011-05-01
963 Morozevich, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2700 0 2011-03-01
964 Caruana, Fabiano ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2709 1 2011-03-01
965 Vallejo Pons, Francisco ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2698 0 2011-03-01
966 Onischuk, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2683 = 2011-03-01
967 Movsesian, Sergei ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2721 = 2011-03-01
968 Godena, Michele ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2549 1 2011-03-01
969 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2764 1 2011-03-01
970 Gashimov, Vugar ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2733 0 2011-03-01
971 Short, Nigel D ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2680 1 2011-03-01
972 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2726 1 2011-03-01
973 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
974 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 = 2011-03-01
975 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 = 2011-03-01
976 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 0 2011-03-01
977 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 1 2011-03-01
978 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 0 2011-03-01
979 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 = 2011-03-01
980 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 1 2011-03-01
981 Li, Chao B NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2649 1 2011-03-01
982 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 1 2011-03-01
983 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 1 2011-03-01
984 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
985 Bruzon Batista, Lazaro ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2653 = 2010-11-01
986 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
987 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 0 2010-11-01
988 Alsina Leal, Daniel ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2546 1 2010-11-01
989 Nakamura, Hikaru ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2729 0 2010-11-01
990 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 = 2010-11-01
991 Wojtaszek, Radoslaw POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2711 0 2010-11-01
992 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 = 2010-11-01
993 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 1 2010-11-01
994 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 = 2010-11-01
995 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
996 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 1 2010-11-01
997 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 = 2010-11-01
998 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2635 = 2010-11-01
999 Ghaem, Maghami Ehsan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2594 1 2010-11-01
1000 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 1 2010-11-01
1001 Matamoros, Franco Carlos S RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2542 = 2010-11-01
1002 Leon Hoyos, Manuel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2579 1 2010-11-01
1003 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2010-11-01
1004 Sasikiran, Krishnan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2681 0 2010-11-01
1005 Zhao, Zong-Yuan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 = 2010-11-01
1006 Bluvshtein, Mark RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 1 2010-11-01
1007 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 0 2010-11-01
1008 Adams, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2010-11-01
1009 Ivanov, Mikhail M ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2438 1 2010-11-01
1010 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2550 = 2010-11-01
1011 Kryvoruchko, Yuriy ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2635 1 2010-11-01
1012 Thorgeirsson, Sverrir ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2322 1 2010-11-01
1013 Pappas, Mihail GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2331 1 2010-09-01
1014 Kapnisis, Spyridon GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2514 1 2010-09-01
1015 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 0 2010-09-01
1016 Kempinski, Robert GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2612 = 2010-09-01
1017 Sjugirov, Sanan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2610 = 2010-09-01
1018 Nielsen, Peter Heine GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2700 = 2010-09-01
1019 Naiditsch, Arkadij GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2684 = 2010-09-01
1020 Sobek, Jaroslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2318 1 2010-07-01
1021 Zpevak, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2401 1 2010-07-01
1022 Velicka, Petr CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2479 1 2010-07-01
1023 Kanovsky, David CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2489 1 2010-07-01
1024 Orsag, Milan CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2419 1 2010-07-01
1025 Simacek, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2518 1 2010-07-01
1026 Rasik, Vitezslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2480 1 2010-07-01
1027 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2632 1 2010-07-01
1028 Polak, Tomas CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2525 = 2010-07-01
1029 Vitiugov, Nikita CZE Extraliga CR [various] 2694 1 2010-05-01
1030 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga CR [various] 2546 1 2010-05-01
1031 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2622 1 2010-05-01
1032 Mista, Alexander CZE Extraliga CR [various] 2563 1 2010-05-01
1033 Zvara, Petr CZE Extraliga CR [various] 2419 1 2010-05-01
1034 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR [various] 2563 = 2010-05-01
1035 Jakubiec, Artur CZE Extraliga CR [various] 2526 1 2010-05-01
1036 Polak, Tomas CZE Extraliga CR [various] 2500 0 2010-05-01
1037 Krejci, Jan CZE Extraliga CR [various] 2458 1 2010-05-01
1038 Petr, Martin CZE Extraliga CR [various] 2495 1 2010-05-01
1039 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2718 = 2010-05-01
1040 Cuartas, Jaime Alexander ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2548 1 2010-05-01
1041 Alsina Leal, Daniel ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2551 0 2010-05-01
1042 Durarbeyli, Vasif CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2476 1 2010-05-01
1043 Nevednichy, Vladislav CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
1044 Pelletier, Yannick CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2611 0 2010-05-01
1045 Sedlak, Nikola CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2570 = 2010-05-01
1046 Grigoriants, Sergey CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2562 = 2010-05-01
1047 Nikolov, Momchil CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2550 1 2010-05-01
1048 Szabo, Gergely-Andras-Gyula CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2525 1 2010-05-01
1049 Mamedov, Nidjat CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2623 = 2010-05-01
1050 Balogh, Csaba CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2622 = 2010-05-01
1051 Ragger, Markus CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
1052 Zvjaginsev, Vadim CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2643 = 2010-05-01
1053 Gunnarsson, Jon Viktor   2462 1 2010-01-01
1054 Shirov, Alexei   2730 = 2010-01-01
1055 Beliavsky, Alexander G   2656 1 2010-01-01
1056 Almasi, Zoltan   2685 0 2010-01-01
1057 Smeets, Jan   2642 1 2010-01-01
1058 Topalov, Veselin   2813 = 2010-01-01
1059 Eljanov, Pavel   2717 0 2010-01-01
1060 Bacrot, Etienne   2709 = 2010-01-01
1061 Socko, Bartosz   2637 1 2010-01-01
1062 Laylo, Darwin   2552 1 2010-01-01
1063 Laylo, Darwin   2552 0 2010-01-01
1064 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
1065 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
1066 Karjakin, Sergey   2723 1 2010-01-01
1067 Karjakin, Sergey   2723 0 2010-01-01
1068 Eljanov, Pavel   2717 = 2009-11-01
1069 Malakhov, Vladimir   2715 1 2009-11-01
1070 Grachev, Boris   2684 1 2009-11-01
1071 Bologan, Viktor   2688 = 2009-11-01
1072 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
1073 Balogh, Csaba   2620 = 2009-11-01
1074 Fedorchuk, Sergey A   2643 = 2009-11-01
1075 Zufic, Miroslav   2461 1 2009-11-01
1076 Naiditsch, Arkadij   2685 1 2009-11-01
1077 Papaioannou, Ioannis   2624 = 2009-09-01
1078 Arnaudov, G Petar   2443 1 2009-09-01
1079 Rozentalis, Eduardas   2588 1 2009-09-01
1080 Braun, Arik   2529 1 2009-09-01
1081 Moradiabadi, Elshan   2542 1 2009-09-01
1082 Gelashvili, Tamaz   2605 = 2009-09-01
1083 Postny, Evgeny   2647 = 2009-09-01
1084 Shavtvaladze, Nikoloz   2452 = 2009-09-01
1085 Nevednichy, Vladislav   2570 = 2009-09-01
1086 Meijers, Viesturs   2514 1 2009-07-01
1087 Prusikin, Michael   2538 1 2009-07-01
1088 Spiess, Gunter   2399 1 2009-07-01
1089 Rasik, Vitezslav   2445 1 2009-07-01
1090 Azarov, Sergei   2612 1 2009-07-01
1091 Jakubiec, Artur   2528 = 2009-07-01
1092 Murdzia, Piotr   2479 1 2009-07-01
1093 Cerveny, Petr   2342 1 2009-07-01
1094 Neuman, Petr   2455 1 2009-07-01
1095 Kempinski, Robert   2595 = 2009-07-01
1096 Cernousek, Lukas   2435 1 2009-07-01
1097 Polak, Tomas   2553 1 2009-07-01
1098 Babula, Vlastimil   2608 1 2009-07-01
1099 Zilka, Stepan   2471 = 2009-07-01
1100 Laznicka, Viktor   2591 0 2009-07-01
1101 Bartel, Mateusz   2601 1 2009-07-01
1102 Jakovenko, Dmitry   2753 0 2009-07-01
1103 Magem Badals, Jordi   2531 1 2009-07-01
1104 David, Alberto   2587 1 2009-07-01
1105 Motylev, Alexander   2676 1 2009-04-01
1106 Kasimdzhanov, Rustam   2687 = 2009-04-01
1107 Efimenko, Zahar   2688 1 2009-04-01
1108 Caruana, Fabiano   2646 0 2009-04-01
1109 Werle, Jan   2607 = 2009-04-01
1110 Vallejo Pons, Francisco   2702 1 2009-04-01
1111 L`ami, Erwin   2603 0 2009-04-01
1112 Hou, Yifan   2571 = 2009-04-01
1113 Sasikiran, Krishnan   2711 1 2009-04-01
1114 Reinderman, Dimitri   2549 = 2009-04-01
1115 Short, Nigel D   2663 0 2009-04-01
1116 Volokitin, Andrei   2671 0 2009-04-01
1117 Mecking, Henrique   2567 = 2009-04-01
1118 Jakovljevic, Vlado   2420 1 2009-04-01
1119 Ragger, Markus   2540 0 2009-04-01
1120 Chibukhchian, Artur   2444 1 2009-04-01
1121 Jovanic, Ognjen   2527 1 2009-04-01
1122 Grigoriants, Sergey   2565 1 2009-04-01
1123 Nanu, Ciprian-Costica   2506 1 2009-04-01
1124 Meier, Georg   2608 = 2009-04-01
1125 Sokolov, Ivan   2657 = 2009-04-01
1126 Grachev, Boris   2655 = 2009-04-01
1127 Malakhov, Vladimir   2692 = 2009-04-01
1128 Cheparinov, Ivan   2679 1 2009-04-01
1129 Zhao, Zong-Yuan   2567 = 2009-01-01
1130 Kveinys, Aloyzas   2534 1 2009-01-01
1131 Leko, Peter   2747 0 2009-01-01
1132 Cuartas, Jaime Alexander   2489 = 2009-01-01
1133 Velasco, Santiago   2287 1 2009-01-01
1134 Hernandez Guerrero, Gilberto   2549 1 2009-01-01
1135 Carlsen, Magnus   2786 0 2009-01-01
1136 Villamayor, Buenaventura   2468 1 2009-01-01
1137 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
1138 Gonzalez, Bernal   2432 1 2009-01-01
1139 Ivanchuk, Vassily   2781 = 2008-10-01
1140 Aronian, Levon   2737 0 2008-10-01
1141 Karjakin, Sergey   2727 = 2008-10-01
1142 Al-Modiahki, Mohamad   2556 0 2008-10-01
1143 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
1144 Gashimov, Vugar   2717 0 2008-10-01
1145 Svidler, Peter   2738 = 2008-10-01
1146 Cheparinov, Ivan   2687 = 2008-10-01
1147 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
1148 Radjabov, Teimour   2744 0 2008-10-01
1149 Grischuk, Alexander   2728 = 2008-10-01
1150 Wang, Yue   2704 = 2008-10-01
1151 Kamsky, Gata   2723 0 2008-10-01
1152 Tazbir, Marcin   2444 0 2008-10-01
1153 Wojtaszek, Radoslaw   2593 = 2008-10-01
1154 Kveinys, Aloyzas   2527 1 2008-10-01
1155 Fedorchuk, Sergey A.   2624 = 2008-10-01
1156 Gritsak, Orest   2522 = 2008-10-01
1157 Krasenkow, Michal   2639 1 2008-10-01
1158 Koziak, Vitali   2489 1 2008-10-01
1159 Kovalev, Andrei   2549 = 2008-10-01
1160 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
1161 Kasimdzhanov, Rustam   2690 = 2008-07-01
1162 Ivanchuk, Vassily   2787 = 2008-07-01
1163 Stellwagen, Daniel   2639 = 2008-07-01
1164 Najer, Evgeniy   2635 0 2008-07-01
1165 Kraemer, Martin   2436 = 2008-07-01
1166 Postny, Evgeny   2599 = 2008-07-01
1167 Landa, Konstantin   2678 1 2008-07-01
1168 Sargissian, Gabriel   2673 0 2008-07-01
1169 Maksimenko, Andrei   2505 = 2008-07-01
1170 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2668 = 2008-07-01
1171 Babula, Vlastimil   2596 0 2008-07-01
1172 Zurek, Milan   2388 1 2008-07-01
1173 Laznicka, Viktor   2610 = 2008-07-01
1174 Gross, David   2389 1 2008-07-01
1175 Neuman, Petr   2415 = 2008-07-01
1176 Ftacnik, Lubomir   2553 0 2008-07-01
1177 Hracek, Zbynek   2598 = 2008-07-01
1178 Mista, Alexander   2543 0 2008-07-01
1179 Jakubiec, Artur   2524 1 2008-07-01
1180 Avrukh, Boris   2632 0 2008-07-01
1181 Sveshnikov, Evgeny   2496 = 2008-07-01
1182 Potkin, Vladimir   2617 0 2008-07-01
1183 Volkov, Sergey   2633 = 2008-07-01
1184 Harikrishna, P.   2679 1 2008-07-01
1185 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 1 2008-07-01
1186 Iljushin, Alexei   2552 = 2008-07-01
1187 Van Wely, Loek   2676 = 2008-07-01
1188 Lysyj, Igor   2595 = 2008-07-01
1189 Ni, Hua   2704 1 2008-07-01
1190 Akopian, Vladimir   2673 = 2008-07-01
1191 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-07-01
1192 Kamsky, Gata   2726 = 2008-07-01
1193 Grischuk, Alexander   2716 0 2008-07-01
1194 Adams, Michael   2729 0 2008-07-01
1195 Bacrot, Etienne   2705 = 2008-07-01
1196 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
1197 Svidler, Peter   2746 = 2008-07-01
1198 Inarkiev, Ernesto   2684 0 2008-07-01
1199 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 0 2008-07-01
1200 Carlsen, Magnus   2765 = 2008-07-01
1201 Gashimov, Vugar   2679 = 2008-07-01
1202 Radjabov, Teimour   2751 1 2008-07-01
1203 Cheparinov, Ivan   2695 1 2008-07-01
1204 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
1205 Marin, Mihail   2551 = 2008-04-01
1206 Gashimov, Vugar   2663 0 2008-04-01
1207 Harikrishna, P.   2668 0 2008-04-01
1208 Korchnoi, Viktor   2611 1 2008-04-01
1209 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
1210 Landa, Konstantin   2678 = 2008-04-01
1211 Almasi, Zoltan   2691 0 2008-04-01
1212 Godena, Michele   2535 1 2008-04-01