Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Vitiugov, Nikita

Večiti šah lista

Vitiugov, Nikita

# Vitiugov, Nikita turnir elo rezultat FIDE lista
1 Navara, David GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2717 0 2020-03-01
2 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2713 = 2020-03-01
3 Anton Guijarro, David CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2697 1 2020-03-01
4 Ragger, Markus CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2670 = 2020-03-01
5 Grandelius, Nils CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2659 = 2020-03-01
6 Firouzja, Alireza CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2726 = 2020-03-01
7 Harikrishna, Pentala CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2713 = 2020-03-01
8 Vidit, Santosh Gujrathi CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2721 = 2020-03-01
9 Navara, David CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2717 = 2020-03-01
10 Duda, Jan-Krzysztof CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2755 = 2020-03-01
11 Shankland, Sam CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2683 0 2020-03-01
12 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 = 2020-02-01
13 Artemiev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2731 0 2020-02-01
14 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2765 = 2020-02-01
15 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2768 = 2020-02-01
16 Yu, Yangyi NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2726 = 2020-02-01
17 Xiong, Jeffery NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2712 = 2020-02-01
18 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2644 0 2020-02-01
19 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2872 0 2020-02-01
20 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2822 = 2020-02-01
21 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 = 2020-02-01
22 Dubov, Daniil NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2683 = 2020-02-01
23 Firouzja, Alireza NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2723 = 2020-02-01
24 Kovalev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2660 = 2020-02-01
25 Dragnev, Valentin GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2550 1 2019-12-01
26 Erdos, Viktor GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2604 = 2019-12-01
27 Can, Emre GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2599 1 2019-12-01
28 Sargissian, Gabriel GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2690 = 2019-12-01
29 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2656 0 2019-12-01
30 McShane, Luke J GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2682 1 2019-12-01
31 Wojtaszek, Radoslaw GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2748 = 2019-12-01
32 Navara, David GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2703 = 2019-12-01
33 Navara, David GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2703 = 2019-12-01
34 Seel, Christian, Dr. GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2485 = 2019-12-01
35 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2019/2020 November 2019 [various] 2683 = 2019-12-01
36 Urkedal, Frode Olav Olsen RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2550 = 2019-11-01
37 Urkedal, Frode Olav Olsen RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2550 1 2019-11-01
38 Huschenbeth, Niclas RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2620 = 2019-11-01
39 Huschenbeth, Niclas RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2620 = 2019-11-01
40 Karjakin, Sergey RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2760 1 2019-11-01
41 Karjakin, Sergey RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2760 1 2019-11-01
42 So, Wesley RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2767 1 2019-11-01
43 So, Wesley RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2767 = 2019-11-01
44 Yu, Yangyi RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2763 = 2019-11-01
45 Yu, Yangyi RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2763 = 2019-11-01
46 Volokitin, Andrei ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2627 1 2019-11-01
47 Melkumyan, Hrant ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2650 = 2019-11-01
48 Motylev, Alexander ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2651 1 2019-11-01
49 Cheparinov, Ivan ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2670 = 2019-11-01
50 Lenderman, Aleksandr ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2648 = 2019-11-01
51 Bluebaum, Matthias ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 1 2019-11-01
52 Anton Guijarro, David ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2674 = 2019-11-01
53 Maghsoodloo, Parham ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 = 2019-11-01
54 Wang, Hao ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2726 = 2019-11-01
55 Rakhmanov, Aleksandr ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2621 1 2019-11-01
56 Alekseenko, Kirill ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2674 = 2019-11-01
57 Dreev, Aleksey RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2662 = 2019-09-01
58 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2682 = 2019-09-01
59 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2706 = 2019-09-01
60 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2671 = 2019-09-01
61 Matlakov, Maxim RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2710 = 2019-09-01
62 Artemiev, Vladislav RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2757 1 2019-09-01
63 Motylev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2668 = 2019-09-01
64 Predke, Alexandr RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2650 1 2019-09-01
65 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2704 = 2019-09-01
66 Alekseenko, Kirill RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2668 = 2019-09-01
67 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2655 = 2019-09-01
68 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
69 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
70 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2691 1 2019-06-01
71 Iljiushenok, Ilia RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2534 = 2019-06-01
72 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2754 = 2019-06-01
73 Sjugirov, Sanan RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2661 = 2019-06-01
74 Usmanov, Vasily RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2437 = 2019-06-01
75 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2739 = 2019-06-01
76 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2739 0 2019-06-01
77 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2680 = 2019-04-01
78 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2775 = 2019-04-01
79 Kamsky, Gata GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2666 = 2019-04-01
80 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 = 2019-04-01
81 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 1 2019-04-01
82 Navara, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2739 = 2019-04-01
83 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
84 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
85 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 = 2019-04-01
86 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 1 2019-04-01
87 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 = 2019-04-01
88 Rapport, Richard CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2738 = 2019-04-01
89 Shvayger, Yuliya ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2387 1 2019-03-01
90 Hjartarson, Johann ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2530 = 2019-03-01
91 Tan, Zhongyi ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2502 1 2019-03-01
92 Lagarde, Maxime ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2604 = 2019-03-01
93 Harsha, Bharathakoti ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2481 1 2019-03-01
94 Jumabayev, Rinat ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2604 1 2019-03-01
95 Saric, Ivan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2690 = 2019-03-01
96 Anton Guijarro, David ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2642 = 2019-03-01
97 Vaibhav, Suri ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2590 1 2019-03-01
98 Konopka, Michal CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2364 1 2019-01-01
99 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2663 0 2019-01-01
100 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2687 1 2019-01-01
101 Stark, Lars GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2374 1 2019-01-01
102 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
103 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
104 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
105 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 0 2018-12-01
106 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
107 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
108 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
109 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
110 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
111 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
112 Okas, Walter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2326 1 2018-11-01
113 O Donnell, Conor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2360 1 2018-11-01
114 Quparadze, Giga GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2495 = 2018-11-01
115 Cruz, Cristhian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2571 = 2018-11-01
116 Vidit, Santosh Gujrathi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2711 = 2018-11-01
117 Zajic, Milan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2497 = 2018-11-01
118 Stupak, Kirill GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2583 = 2018-11-01
119 Valsecchi, Alessio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2500 1 2018-11-01
120 Jones, Gawain C B GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2677 = 2018-11-01
121 Bauer, Christian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2629 = 2018-11-01
122 Bates, Richard A GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2374 1 2018-11-01
123 Sokolov, Ivan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2573 1 2018-11-01
124 Yu, Yangyi GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2765 = 2018-11-01
125 Vogt, Lothar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2368 1 2018-11-01
126 Salomon, Johan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2477 1 2018-11-01
127 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 = 2018-11-01
128 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2768 = 2018-10-01
129 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2613 = 2018-10-01
130 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2609 0 2018-10-01
131 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2690 = 2018-10-01
132 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2691 = 2018-10-01
133 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2634 = 2018-10-01
134 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2702 = 2018-10-01
135 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2707 0 2018-10-01
136 Andreikin, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2710 = 2018-10-01
137 Kobalia, Mikhail RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2619 = 2018-10-01
138 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2748 = 2018-10-01
139 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
140 Vidit, Santosh Gujrathi ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2715 = 2018-09-01
141 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 = 2018-09-01
142 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 = 2018-09-01
143 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
144 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2647 = 2018-09-01
145 Mansoor, Afras DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2334 1 2018-08-01
146 Eriksson, Jorgen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2334 1 2018-08-01
147 Aabling-Thomsen, Jakob DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2378 = 2018-08-01
148 Carlstedt, Jonathan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2425 1 2018-08-01
149 Grigorov, Grigor DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2506 1 2018-08-01
150 Moradiabadi, Elshan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2538 = 2018-08-01
151 Hjartarson, Johann DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2523 1 2018-08-01
152 Hammer, Jon Ludvig DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2630 = 2018-08-01
153 Maze, Sebastien DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2627 = 2018-08-01
154 Agdestein, Simen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2580 = 2018-08-01
155 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2686 = 2018-06-01
156 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2622 1 2018-06-01
157 Paravyan, David RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2620 = 2018-06-01
158 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2670 = 2018-06-01
159 Shinkevich, Vitaly RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2433 = 2018-06-01
160 Bocharov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2594 = 2018-06-01
161 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2714 = 2018-06-01
162 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2631 1 2018-05-01
163 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2648 1 2018-05-01
164 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2701 = 2018-05-01
165 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2776 = 2018-05-01
166 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2654 = 2018-05-01
167 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2789 = 2018-05-01
168 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2794 = 2018-05-01
169 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2843 = 2018-05-01
170 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2784 0 2018-05-01
171 Devereaux, Maxim L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2370 1 2018-03-01
172 Gagare, Shardul ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2494 0 2018-03-01
173 Gara, Anita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 1 2018-03-01
174 Cernousek, Lukas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2468 1 2018-03-01
175 Peralta, Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2559 1 2018-03-01
176 Vocaturo, Daniele ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2609 = 2018-03-01
177 Grandelius, Nils ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2647 = 2018-03-01
178 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 1 2018-03-01
179 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2682 = 2018-03-01
180 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2588 1 2018-03-01
181 Duda, Jan-Krzysztof CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2724 = 2018-03-01
182 Vykouk, Jan CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2451 1 2018-03-01
183 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2765 = 2018-01-01
184 Romanov, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2626 1 2018-01-01
185 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
186 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2713 = 2018-01-01
187 Sjugirov, Sanan RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
188 Matlakov, Maxim RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2735 = 2018-01-01
189 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2718 1 2018-01-01
190 Malakhov, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2686 = 2018-01-01
191 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2689 = 2018-01-01
192 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2683 = 2018-01-01
193 Volkov, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2645 1 2018-01-01
194 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2547 1 2017-12-01
195 Hracek, Zbynek GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2610 = 2017-12-01
196 Rapport, Richard GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2686 = 2017-12-01
197 Piorun, Kacper GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2640 = 2017-12-01
198 Bosiocic, Marin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2619 1 2017-12-01
199 Bluebaum, Matthias GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2643 1 2017-12-01
200 Korobov, Anton CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2652 0 2017-12-01
201 Sorm, Daniel CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2321 1 2017-12-01
202 Kokkila, Tero TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2328 1 2017-11-01
203 Wagner, Dennis TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2564 = 2017-11-01
204 Grachev, Boris TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2645 = 2017-11-01
205 Schoppen, Casper TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2440 = 2017-11-01
206 Safarli, Eltaj TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2632 = 2017-11-01
207 Kulaots, Kaido GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2571 = 2017-10-01
208 Kulaots, Kaido GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2571 1 2017-10-01
209 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
210 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
211 Lunde, Sigmund DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2324 1 2017-09-01
212 Sorensen, Torben Kyhl DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2324 1 2017-09-01
213 Petersen, Tom Petri DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2338 1 2017-09-01
214 Kvon, Andrey DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2500 = 2017-09-01
215 Timman, Jan H DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2578 1 2017-09-01
216 Sunilduth Lyna, Narayanan DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2564 = 2017-09-01
217 Delorme, Axel DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2518 1 2017-09-01
218 Saric, Ivan DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2621 = 2017-09-01
219 Jobava, Baadur DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2714 = 2017-09-01
220 Grigoriants, Sergey DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2566 1 2017-09-01
221 Fawzy, Adham RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2418 1 2017-07-01
222 Yilmaz, Mustafa RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2630 = 2017-07-01
223 Areshchenko, Alexander RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2649 = 2017-07-01
224 Stupak, Kirill RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2564 = 2017-07-01
225 Elsness, Frode RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2466 1 2017-07-01
226 Yu, Yangyi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2017-07-01
227 Onischuk, Alexander RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2685 1 2017-07-01
228 Shomoev, Anton RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2550 = 2017-06-01
229 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2772 0 2017-06-01
230 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2664 = 2017-06-01
231 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2676 = 2017-06-01
232 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2682 = 2017-06-01
233 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2566 = 2017-06-01
234 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2681 = 2017-05-01
235 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2598 = 2017-05-01
236 Cernousek, Lukas CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2456 = 2017-05-01
237 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2679 = 2017-05-01
238 Nguyen, Thai Dai Van CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2441 1 2017-05-01
239 Horn, Sven GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2329 1 2017-05-01
240 Sinz, Bernhard GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2329 1 2017-05-01
241 Sonis, Francesco GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2438 1 2017-05-01
242 Sumets, Andrey GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2559 = 2017-05-01
243 Nguyen, Thai Dai Van GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2441 1 2017-05-01
244 Erdos, Viktor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2593 = 2017-05-01
245 Papp, Gabor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2581 1 2017-05-01
246 Fedoseev, Vladimir GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2684 1 2017-05-01
247 Kozul, Zdenko GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2631 = 2017-05-01
248 Maghsoodloo, Parham RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2575 = 2017-04-01
249 Predke, Alexandr RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 = 2017-04-01
250 Lalith, Babu M R RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2584 1 2017-04-01
251 Kobalia, Mikhail RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2628 = 2017-04-01
252 Buhmann, Rainer RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2625 1 2017-04-01
253 Inarkiev, Ernesto RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2723 1 2017-04-01
254 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2659 = 2017-04-01
255 Artemiev, Vladislav RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2655 1 2017-04-01
256 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2658 = 2017-04-01
257 Siva, Mahadevan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2356 1 2017-03-01
258 Paehtz, Elisabeth ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2468 1 2017-03-01
259 Donchenko, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2559 1 2017-03-01
260 Sutovsky, Emil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2628 0 2017-03-01
261 Huzman, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2557 = 2017-03-01
262 Lagno, Kateryna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2530 = 2017-03-01
263 Gunina, Valentina ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2524 1 2017-03-01
264 Muzychuk, Anna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2558 = 2017-03-01
265 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2572 = 2017-03-01
266 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2546 1 2017-03-01
267 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2804 = 2017-01-01
268 Horvath, Adam GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2501 = 2017-01-01
269 Feygin, Michael SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2473 1 2016-12-01
270 Babula, Vlastimil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2548 = 2016-12-01
271 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 1 2016-12-01
272 Eljanov, Pavel SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2757 = 2016-12-01
273 Huzman, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2567 1 2016-12-01
274 Grischuk, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2751 = 2016-12-01
275 Kratochvil, Josef CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2321 1 2016-11-01
276 Polak, Tomas CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2505 1 2016-11-01
277 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2665 0 2016-11-01
278 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2724 = 2016-11-01
279 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2651 = 2016-11-01
280 Kokarev, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2636 = 2016-11-01
281 Goganov, Aleksey RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2635 = 2016-11-01
282 Grischuk, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2752 = 2016-11-01
283 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2714 = 2016-11-01
284 Bocharov, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2611 1 2016-11-01
285 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2617 = 2016-11-01
286 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2732 = 2016-11-01
287 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2745 = 2016-11-01
288 Mroziak, Maciej SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2328 = 2016-09-01
289 Nikhil, Magizhnan SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2328 1 2016-09-01
290 Erdos, Viktor SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2578 = 2016-09-01
291 Liang, Awonder SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2430 1 2016-09-01
292 Bachmann, Axel SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2649 = 2016-09-01
293 Kovchan, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2576 1 2016-09-01
294 Baklan, Vladimir SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2618 = 2016-09-01
295 Brkic, Ante SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2585 = 2016-09-01
296 Donchenko, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2583 = 2016-09-01
297 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2681 1 2016-06-01
298 Oparin, Grigoriy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2575 = 2016-06-01
299 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2722 = 2016-06-01
300 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2686 = 2016-06-01
301 Oparin, Grigoriy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2575 1 2016-06-01
302 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2722 = 2016-06-01
303 Erdogdu, Mert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2439 1 2016-06-01
304 Kunin, Vitaly KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2595 = 2016-06-01
305 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 1 2016-06-01
306 Oleksiyenko, Mykhaylo KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2622 1 2016-06-01
307 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 = 2016-06-01
308 Berkes, Ferenc KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2636 = 2016-06-01
309 Zubov, Alexander KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 = 2016-06-01
310 Hovhannisyan, Robert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2632 0 2016-06-01
311 Can, Emre KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2557 1 2016-06-01
312 Pantsulaia, Levan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2613 = 2016-06-01
313 Onischuk, Vladimir KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2628 1 2016-06-01
314 Potkin, Vladimir CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2596 = 2016-05-01
315 Stocek, Jiri CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2534 = 2016-05-01
316 Gozzoli, Yannick FRA Team 2016 - Coupe de France 16e [FRANCE] 2565 = 2016-04-01
317 Braun, Joachim GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2321 1 2016-04-01
318 Deglmann, Ludwig GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2335 1 2016-04-01
319 Ly, Moulthun GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2500 = 2016-04-01
320 Brunner, Nicolas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2442 = 2016-04-01
321 Zeller, Frank GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2395 1 2016-04-01
322 Werle, Jan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2555 1 2016-04-01
323 Fedorchuk, Sergey GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2604 1 2016-04-01
324 Perunovic, Milos GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2620 = 2016-04-01
325 Moiseenko, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2668 1 2016-04-01
326 Petrik, Tomas CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2473 1 2016-03-01
327 Fedorov, Aleksei CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2559 = 2016-03-01
328 Xu, Yinglun QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2470 0 2016-01-01
329 Rohan, Ahuja QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2426 1 2016-01-01
330 Zhukova, Natalia QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2488 = 2016-01-01
331 Tabatabaei, M.amin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2482 1 2016-01-01
332 Zhang, Zhong QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 1 2016-01-01
333 Nguyen, Ngoc Truong Son QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2642 = 2016-01-01
334 Sasikiran, Krishnan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2638 1 2016-01-01
335 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
336 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
337 Ter-Sahakyan, Samvel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2601 = 2015-11-01
338 Ter-Sahakyan, Samvel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2601 = 2015-11-01
339 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2697 = 2015-11-01
340 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2697 = 2015-11-01
341 Pijpers, Arthur MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2436 1 2015-11-01
342 Kollars, Dmitrij MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2456 = 2015-11-01
343 Grischuk, Alexander MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2774 = 2015-11-01
344 Pelletier, Yannick MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2557 1 2015-11-01
345 Caruana, Fabiano MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2796 = 2015-11-01
346 Artemiev, Vladislav RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2671 = 2015-09-01
347 Bukavshin, Ivan RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2655 1 2015-09-01
348 Karjakin, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2753 = 2015-09-01
349 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2747 = 2015-09-01
350 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2759 = 2015-09-01
351 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2642 1 2015-09-01
352 Lysyj, Igor RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2673 = 2015-09-01
353 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2739 = 2015-09-01
354 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2654 = 2015-09-01
355 Motylev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2658 = 2015-09-01
356 Khairullin, Ildar RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2662 = 2015-09-01
357 Wang, Chen CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2521 = 2015-08-01
358 Yu, Yangyi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2736 = 2015-08-01
359 Wei, Yi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2724 0 2015-08-01
360 Bu, Xiangzhi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2695 0 2015-08-01
361 Lu, Shanglei CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2595 = 2015-08-01
362 Aronian, Levon RUS Team men PL chess [Sochi] 2776 = 2015-06-01
363 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess [Sochi] 2664 = 2015-06-01
364 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess [Sochi] 2696 = 2015-06-01
365 Bukavshin, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
366 Andreikin, Dmitry RUS Team men PL chess [Sochi] 2723 = 2015-06-01
367 Gonzalez Vidal, Yuri ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2557 = 2015-05-01
368 Wei, Yi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2703 = 2015-05-01
369 Balogh, Csaba ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2651 1 2015-05-01
370 Vidit, Santosh Gujrathi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2630 = 2015-05-01
371 Melkumyan, Hrant ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2651 = 2015-05-01
372 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 1 2015-05-01
373 Postny, Evgeny ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2636 = 2015-05-01
374 Gajewski, Grzegorz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2643 1 2015-04-01
375 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2711 = 2015-04-01
376 Goryachkina, Aleksandra ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2451 1 2015-04-01
377 Huzman, Alexander ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2582 = 2015-04-01
378 Aleksandrov, Aleksej ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2603 1 2015-04-01
379 Vovk, Yuri ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2588 = 2015-04-01
380 Van Kampen, Robin ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2626 = 2015-04-01
381 Beliavsky, Alexander G ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2623 = 2015-04-01
382 Stefansson, Hannes ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2573 = 2015-04-01
383 Swiercz, Dariusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2617 = 2015-04-01
384 Hovhannisyan, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
385 Svetushkin, Dmitry ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
386 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 1 2015-04-01
387 Olsarova, Tereza ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2335 1 2015-03-01
388 Raznikov, Danny ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2494 1 2015-03-01
389 Stefansson, Hannes ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2573 = 2015-03-01
390 Bok, Benjamin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2572 = 2015-03-01
391 Chirila, Ioan-Cristian ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2548 1 2015-03-01
392 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
393 Naroditsky, Daniel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2622 = 2015-03-01
394 Mareco, Sandro ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2583 1 2015-03-01
395 Bachmann, Axel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2629 = 2015-03-01
396 Lysyj, Igor RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2686 0 2015-01-01
397 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2745 = 2015-01-01
398 Karjakin, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2770 = 2015-01-01
399 Zvjaginsev, Vadim RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2655 1 2015-01-01
400 Grachev, Boris RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2669 = 2015-01-01
401 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2743 = 2015-01-01
402 Morozevich, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2724 = 2015-01-01
403 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2679 0 2015-01-01
404 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2714 1 2015-01-01
405 Geske, Julian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2386 = 2014-10-01
406 Zhigalko, Andrey ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2584 = 2014-10-01
407 Vachier-Lagrave, Maxime ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2768 = 2014-10-01
408 Leko, Peter ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2734 = 2014-10-01
409 Levin, Felix ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2513 1 2014-10-01
410 Radjabov, Teimour ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2717 = 2014-10-01
411 Smirnov, Pavel RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2624 = 2014-05-01
412 Grischuk, Alexander RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2777 0 2014-05-01
413 Tomashevsky, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2697 = 2014-05-01
414 Alekseev, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2678 = 2014-05-01
415 Bukavshin, Ivan RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2608 1 2014-05-01
416 Morozevich, Alexander RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2722 = 2014-05-01
417 Haugli, Petter ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2337 1 2014-03-01
418 Galego, Luis ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2465 1 2014-03-01
419 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 = 2014-03-01
420 Vocaturo, Daniele ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 1 2014-03-01
421 Spraggett, Kevin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2544 1 2014-03-01
422 Rapport, Richard ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2691 = 2014-03-01
423 Dreev, Aleksey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2673 = 2014-03-01
424 Ganguly, Surya Shekhar ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2619 1 2014-03-01
425 Zhao, Xue ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2567 1 2014-03-01
426 Robson, Ray TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2613 0 2014-01-01
427 Guseinov, Gadir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2607 = 2014-01-01
428 Naiditsch, Arkadij TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2727 1 2014-01-01
429 Esen, Baris TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2565 = 2014-01-01
430 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 1 2014-01-01
431 Amin, Bassem TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2652 = 2014-01-01
432 Goganov, Aleksey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2575 1 2013-11-01
433 Motylev, Alexander RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2676 1 2013-11-01
434 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2695 = 2013-11-01
435 Shomoev, Anton RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2579 = 2013-11-01
436 Karjakin, Sergey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2762 = 2013-11-01
437 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2702 0 2013-11-01
438 Kramnik, Vladimir RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2796 = 2013-11-01
439 Svidler, Peter RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2740 = 2013-11-01
440 Andreikin, Dmitry RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2706 1 2013-11-01
441 Gerber, Richard GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2390 1 2013-11-01
442 Halkias, Stelios GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2568 1 2013-11-01
443 Korobov, Anton GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2716 0 2013-11-01
444 Georgiev, Kiril GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2664 1 2013-11-01
445 Mamedov, Nidjat GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2612 1 2013-11-01
446 Kamsky, Gata GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2725 = 2013-11-01
447 Holt, Conrad NOR World Cup [Tromso] 2539 1 2013-10-01
448 Holt, Conrad NOR World Cup [Tromso] 2539 1 2013-10-01
449 Ragger, Markus NOR World Cup [Tromso] 2680 = 2013-10-01
450 Ragger, Markus NOR World Cup [Tromso] 2680 1 2013-10-01
451 Morozevich, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2739 = 2013-10-01
452 Morozevich, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2739 = 2013-10-01
453 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2545 = 2013-08-01
454 Ovetchkin, Roman RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2529 = 2013-08-01
455 Artemiev, Vladislav RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2524 1 2013-08-01
456 Matlakov, Maxim RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2665 = 2013-08-01
457 Demchenko, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2639 = 2013-08-01
458 Shomoev, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2565 0 2013-08-01
459 Vokarev, Sergey RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2472 1 2013-08-01
460 Najer, Evgeniy RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2633 = 2013-08-01
461 Prizant, Jaroslav RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2515 = 2013-08-01
462 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2647 1 2013-06-01
463 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2688 1 2013-06-01
464 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 = 2013-06-01
465 Miton, Kamil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2626 1 2013-06-01
466 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 0 2013-06-01
467 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 = 2013-06-01
468 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 = 2013-06-01
469 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 = 2013-06-01
470 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
471 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
472 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 = 2013-06-01
473 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2722 1 2013-06-01
474 Ding, Liren RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2707 = 2013-06-01
475 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 = 2013-05-01
476 Kempinski, Robert GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2602 = 2013-05-01
477 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2722 1 2013-05-01
478 Timofeev, Artyom RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2616 1 2013-05-01
479 Grischuk, Alexander RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2764 = 2013-05-01
480 Leko, Peter RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2744 = 2013-05-01
481 Nepomniachtchi, Ian RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2708 = 2013-05-01
482 Semprun Martinez, Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2294 1 2013-03-01
483 Arakhamia-Grant, Ketevan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2405 1 2013-03-01
484 Mastrovasilis, Athanasios ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2498 1 2013-03-01
485 Kulaots, Kaido ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2587 1 2013-03-01
486 Swiercz, Dariusz ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2627 1 2013-03-01
487 Le, Quang Liem ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2705 = 2013-03-01
488 Georgiev, Kiril ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2643 1 2013-03-01
489 Kamsky, Gata ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2740 = 2013-03-01
490 Short, Nigel D ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2690 = 2013-03-01
491 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2713 = 2013-03-01
492 Andrenko, Irina RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2291 1 2012-12-01
493 Atabayev, Yusup RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2407 1 2012-12-01
494 Oparin, Grigoriy RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2484 = 2012-12-01
495 Alekseenko, Kirill RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2434 1 2012-12-01
496 Zhigalko, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2582 1 2012-12-01
497 Swiercz, Dariusz RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2609 = 2012-12-01
498 Jumabayev, Rinat RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2545 = 2012-12-01
499 Hovhannisyan, Robert RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2610 = 2012-12-01
500 Savchenko, Boris RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2540 0 2012-12-01
501 Bauer, Christian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2664 1 2012-11-01
502 Teterev, Vitaly ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2529 = 2012-11-01
503 Morozevich, Alexander ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2758 = 2012-11-01
504 Bologan, Viktor ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2695 1 2012-11-01
505 Topalov, Veselin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2751 = 2012-11-01
506 Eljanov, Pavel ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2681 = 2012-11-01
507 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2542 1 2012-10-01
508 Gao, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2442 = 2012-10-01
509 Liu, Qingnan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2491 = 2012-10-01
510 Li, Chao B CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2665 0 2012-10-01
511 Alekseev, Evgeny RUS 65 Russian championship [Moscow] 2673 0 2012-09-01
512 Andreikin, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2715 = 2012-09-01
513 Sjugirov, Sanan RUS 65 Russian championship [Moscow] 2635 = 2012-09-01
514 Grischuk, Alexander RUS 65 Russian championship [Moscow] 2763 = 2012-09-01
515 Karjakin, Sergey RUS 65 Russian championship [Moscow] 2785 = 2012-09-01
516 Dubov, Daniil RUS 65 Russian championship [Moscow] 2594 1 2012-09-01
517 Potkin, Vladimir RUS 65 Russian championship [Moscow] 2651 0 2012-09-01
518 Svidler, Peter RUS 65 Russian championship [Moscow] 2749 = 2012-09-01
519 Jakovenko, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2722 = 2012-09-01
520 Prizant, Jaroslav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2524 1 2012-08-01
521 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 0 2012-08-01
522 Kabanov, Nikolai RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2496 = 2012-08-01
523 Mokshanov, Alexey RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2429 1 2012-08-01
524 Panarin, Mikhail RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2538 = 2012-08-01
525 Potkin, Vladimir RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2642 1 2012-08-01
526 Frolyanov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2564 1 2012-08-01
527 Dubov, Daniil RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2569 = 2012-08-01
528 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2625 1 2012-08-01
529 Andreikin, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2700 = 2012-08-01
530 Grachev, Boris RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2680 = 2012-08-01
531 Ding, Liren RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2680 1 2012-08-01
532 Li, Chao B RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2687 = 2012-08-01
533 Wang, Yue RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2697 = 2012-08-01
534 Wang, Hao RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2739 = 2012-08-01
535 Yu, Yangyi RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2656 0 2012-08-01
536 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 1 2012-05-01
537 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 = 2012-05-01
538 Fridman, Daniel GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2652 = 2012-05-01
539 Volokitin, Andrei GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2686 0 2012-05-01
540 Babula, Vlastimil CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2571 1 2012-05-01
541 Tazbir, Marcin CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2520 = 2012-05-01
542 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2758 = 2012-05-01
543 Nedev, Trajko BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2492 1 2012-05-01
544 Damljanovic, Branko BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2582 1 2012-05-01
545 Sedlak, Nikola BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2593 1 2012-05-01
546 Melkumyan, Hrant BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 = 2012-05-01
547 Jones, Gawain C B BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2635 = 2012-05-01
548 Khismatullin, Denis BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2656 0 2012-05-01
549 Hovhannisyan, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2600 1 2012-05-01
550 Cheparinov, Ivan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 1 2012-05-01
551 Matlakov, Maxim BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2632 = 2012-05-01
552 Ragger, Markus BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2654 = 2012-05-01
553 Balogh, Csaba BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 = 2012-05-01
554 Yandemirov, Valeri RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2379 1 2012-05-01
555 Shimanov, Aleksandr RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2591 0 2012-05-01
556 Shirov, Alexei RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2701 = 2012-05-01
557 Ponomariov, Ruslan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2727 = 2012-05-01
558 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2736 = 2012-05-01
559 Sasikiran, Krishnan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2703 0 2012-05-01
560 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
561 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 = 2012-03-01
562 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 = 2012-03-01
563 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 0 2012-03-01
564 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 0 2012-03-01
565 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
566 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 1 2012-03-01
567 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 0 2012-03-01
568 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 0 2012-03-01
569 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 1 2012-03-01
570 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2487 = 2012-01-01
571 Bezgodov, Alexei RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2503 = 2011-11-01
572 Bezgodov, Alexei RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2503 = 2011-11-01
573 Korobov, Anton RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2671 1 2011-11-01
574 Korobov, Anton RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2671 = 2011-11-01
575 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 = 2011-11-01
576 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 = 2011-11-01
577 Ostenstad, Berge SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 = 2011-11-01
578 Tikkanen, Hans SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2591 1 2011-11-01
579 Polzin, Rainer SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 1 2011-11-01
580 Ragger, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2655 = 2011-11-01
581 Motylev, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2690 1 2011-11-01
582 Shirov, Alexei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2713 = 2011-11-01
583 Petrosian, Tigran L SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2649 1 2011-11-01
584 Moiseenko, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
585 Morozevich, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2737 0 2011-11-01
586 Eljanov, Pavel RUS Guverner's Cup [Saratov] 2683 = 2011-11-01
587 Shirov, Alexei RUS Guverner's Cup [Saratov] 2713 = 2011-11-01
588 Alekseev, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2662 = 2011-11-01
589 Andreikin, Dmitry RUS Guverner's Cup [Saratov] 2705 1 2011-11-01
590 Tomashevsky, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2710 = 2011-11-01
591 Ponomariov, Ruslan RUS Guverner's Cup [Saratov] 2758 = 2011-11-01
592 Roiz, Michael RUS Guverner's Cup [Saratov] 2668 = 2011-11-01
593 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2580 = 2011-09-01
594 Chadaev, Nikolai RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2577 1 2011-09-01
595 Matlakov, Maxim RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2632 = 2011-09-01
596 Khalifman, Alexander RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2627 = 2011-09-01
597 Grigoriants, Sergey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2562 1 2011-09-01
598 Zvjaginsev, Vadim RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2659 = 2011-09-01
599 Kurnosov, Igor RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2633 = 2011-09-01
600 Savchenko, Boris RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2630 = 2011-09-01
601 Galkin, Alexander RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2598 = 2011-09-01
602 Alekseev, Evgeny RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2673 = 2011-09-01
603 Khairullin, Ildar RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2649 = 2011-09-01
604 Hess, Robert L CHN World Team Championship [Ningbo] 2609 1 2011-09-01
605 Balogh, Csaba CHN World Team Championship [Ningbo] 2643 = 2011-09-01
606 Ezat, Mohamed CHN World Team Championship [Ningbo] 2430 = 2011-09-01
607 Moiseenko, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2715 = 2011-09-01
608 Nabaty, Tamir CHN World Team Championship [Ningbo] 2584 1 2011-09-01
609 Negi, Parimarjan CHN World Team Championship [Ningbo] 2642 = 2011-09-01
610 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 1 2011-05-01
611 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
612 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 0 2011-05-01
613 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Bundesliga [Germany] 2594 1 2011-05-01
614 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2536 = 2011-05-01
615 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga CR 2011 [various] 2522 = 2011-05-01
616 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga CR 2011 [various] 2578 = 2011-05-01
617 Drozdovskij, Yuri CZE Extraliga CR 2011 [various] 2620 1 2011-05-01
618 Yemelin, Vasily Vladimirov CZE Extraliga CR 2011 [various] 2572 = 2011-05-01
619 Dziuba, Martin CZE Extraliga CR 2011 [various] 2584 = 2011-05-01
620 Polak, Tomas CZE Extraliga CR 2011 [various] 2532 1 2011-05-01
621 Potapov, Alexander FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2425 = 2011-05-01
622 Terrieux, Kevin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2422 1 2011-05-01
623 Zherebukh, Yaroslav FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2560 = 2011-05-01
624 Yakovich, Yuri FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2546 1 2011-05-01
625 Azarov, Sergei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2615 = 2011-05-01
626 Kulaots, Kaido FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2601 1 2011-05-01
627 Wirig, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2480 1 2011-05-01
628 Khismatullin, Denis FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2662 1 2011-05-01
629 Iordachescu, Viorel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 = 2011-05-01
630 Mamedov, Rauf FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2667 = 2011-05-01
631 Feller, Sebastien FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2657 = 2011-05-01
632 Malaniuk, Vladimir P RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2494 = 2011-05-01
633 Rublevsky, Sergei RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2678 1 2011-05-01
634 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2565 1 2011-05-01
635 Giri, Anish RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2690 = 2011-05-01
636 Sitnikov, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2470 1 2011-05-01
637 Areshchenko, Alexander RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2687 = 2011-05-01
638 Zontakh, Andrey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2568 1 2011-05-01
639 Maletin, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2584 1 2011-05-01
640 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2707 = 2011-05-01
641 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2604 0 2011-03-01
642 Novikov, Stanislav RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2568 1 2011-03-01
643 Bluvshtein, Mark RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2590 1 2011-03-01
644 Ragger, Markus RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2615 1 2011-03-01
645 Mamedov, Rauf RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
646 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2655 1 2011-03-01
647 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
648 Tomashevsky, Evgeny RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2695 = 2011-03-01
649 Cheparinov, Ivan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2665 1 2011-03-01
650 Svidler, Peter RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2722 = 2011-01-01
651 Grischuk, Alexander RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2771 0 2011-01-01
652 Jakovenko, Dmitry RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2726 = 2011-01-01
653 Khismatullin, Denis RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2659 1 2011-01-01
654 Kurnosov, Igor RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2676 = 2011-01-01
655 Karjakin, Sergey RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2760 = 2011-01-01
656 Tomashevsky, Evgeny RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2699 = 2011-01-01
657 Malakhov, Vladimir RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2712 0 2011-01-01
658 Potkin, Vladimir RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2646 = 2011-01-01
659 Zvjaginsev, Vadim RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2676 1 2011-01-01
660 Nepomniachtchi, Ian RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2720 = 2011-01-01
661 Krylov, Sergey RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2359 1 2010-11-01
662 Alvarez, Marquez Johann RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2414 = 2010-11-01
663 Ganguly, Surya Shekhar RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2650 1 2010-11-01
664 Sargissian, Gabriel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2677 = 2010-11-01
665 L`ami, Erwin RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2624 = 2010-11-01
666 Svidler, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2731 = 2010-11-01
667 Tkachiev, Vladislav RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 = 2010-11-01
668 Vasquez Schroeder, Rodrigo RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2521 1 2010-11-01
669 Mastrovasilis, Dimitrios RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2569 = 2010-11-01
670 Motylev, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2694 = 2010-11-01
671 Sargissian, Gabriel BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2677 = 2010-11-01
672 Johannessen, Leif Erlend BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2516 1 2010-11-01
673 Gyimesi, Zoltan BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2595 = 2010-11-01
674 Grischuk, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2760 = 2010-11-01
675 Rodshtein, Maxim BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2632 = 2010-11-01
676 Zhou, Jianchao CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2668 = 2010-09-01
677 Wang, Hao CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2724 0 2010-09-01
678 Wang, Yue CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2716 = 2010-09-01
679 Ni, Hua CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2645 = 2010-09-01
680 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2676 0 2010-09-01
681 Maryasin, Boris ISR Israel National League 2010 [Various] 2340 1 2010-07-01
682 Haimovich, Tal ISR Israel National League 2010 [Various] 2421 1 2010-07-01
683 Bykhovsky, Anatoly ISR Israel National League 2010 [Various] 2499 1 2010-07-01
684 Jirka, Jiri ISR Israel National League 2010 [Various] 2398 1 2010-07-01
685 Oratovsky, Michael ISR Israel National League 2010 [Various] 2512 1 2010-07-01
686 Kosashvili, Yona ISR Israel National League 2010 [Various] 2521 0 2010-07-01
687 Miroshnichenko, Evgenij ISR Israel National League 2010 [Various] 2686 1 2010-07-01
688 Naiditsch, Arkadij RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2686 = 2010-07-01
689 Bologan, Viktor RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2668 = 2010-07-01
690 Sokolov, Ivan RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2654 = 2010-07-01
691 Motylev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 = 2010-07-01
692 Karjakin, Sergey RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2739 1 2010-07-01
693 Jakovenko, Dmitry RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2725 0 2010-07-01
694 Riazantsev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2674 = 2010-07-01
695 Onischuk, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2699 = 2010-07-01
696 Rublevsky, Sergei RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 1 2010-07-01
697 Sutovsky, Emil RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2661 1 2010-07-01
698 Jobava, Baadur RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2715 = 2010-07-01
699 Rabiega, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2531 1 2010-05-01
700 Markos, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2565 1 2010-05-01
701 Kempinski, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2616 = 2010-05-01
702 Efimenko, Zahar GER 1.Bundesliga [Germany] 2654 = 2010-05-01
703 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1.Bundesliga [Germany] 2718 = 2010-05-01
704 Chuchelov, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2598 1 2010-05-01
705 Navara, David CZE Extraliga CR [various] 2707 0 2010-05-01
706 Jirka, Jiri CZE Extraliga CR [various] 2398 1 2010-05-01
707 Petr, Martin CZE Extraliga CR [various] 2495 = 2010-05-01
708 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2718 0 2010-05-01
709 Matlakov, Maxim RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2600 = 2010-05-01
710 Gasanov, Eldar RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2514 1 2010-05-01
711 Novikov, Stanislav RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2552 1 2010-05-01
712 Bologan, Viktor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2684 = 2010-05-01
713 Kobalia, Mikhail RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2637 = 2010-05-01
714 Malakhov, Vladimir RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2721 0 2010-05-01
715 Wang, Hao RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2715 = 2010-05-01
716 Alekseev, Evgeny RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2700 = 2010-05-01
717 Svidler, Peter RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2754 = 2010-03-01
718 Grischuk, Alexander RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2736 = 2010-03-01
719 Sjugirov, Sanan RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2612 0 2010-03-01
720 Timofeev, Artyom RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2651 1 2010-03-01
721 Jakovenko, Dmitry RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2736 1 2010-03-01
722 Alekseev, Evgeny RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2715 = 2010-03-01
723 Tomashevsky, Evgeny RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2708 = 2010-03-01
724 Riazantsev, Alexander RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2661 0 2010-03-01
725 Khismatullin, Denis RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2643 1 2010-03-01
726 Mastrovasilis, Athanasios TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2510 = 2010-03-01
727 Akobian, Varuzhan TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2628 1 2010-03-01
728 Esen, Baris TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 1 2010-03-01
729 Arun Prasad, S. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2567 1 2010-03-01
730 Sarwat, Walaa TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2386 1 2010-03-01
731 Rodshtein, Maxim TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2622 1 2010-03-01
732 Gupta, Abhijeet   2578 = 2010-01-01
733 Gupta, Abhijeet   2578 1 2010-01-01
734 Milos, Gilberto   2603 = 2010-01-01
735 Milos, Gilberto   2603 = 2010-01-01
736 Sakaev, Konstantin   2626 1 2010-01-01
737 Sakaev, Konstantin   2626 = 2010-01-01
738 Karjakin, Sergey   2723 = 2010-01-01
739 Karjakin, Sergey   2723 0 2010-01-01
740 Tong, Yuanming   2502 = 2009-11-01
741 Zhou, Weiqi   2593 1 2009-11-01
742 Bu, Xiangzhi   2702 = 2009-11-01
743 Zhou, Jianchao   2623 1 2009-11-01
744 Ding, Liren   2530 0 2009-11-01
745 Wang, Yue   2736 = 2009-11-01
746 Ni, Hua   2701 = 2009-11-01
747 Romanov, Evgeny   2588 1 2009-11-01
748 Khismatullin, Denis   2614 = 2009-11-01
749 Galkin, Alexander   2608 0 2009-11-01
750 Burmakin, Vladimir   2599 = 2009-11-01
751 Shomoev, Anton   2566 1 2009-11-01
752 Matlakov, Maxim   2574 = 2009-11-01
753 Yemelin, Vasily   2570 1 2009-11-01
754 Tomashevsky, Evgeny   2688 = 2009-11-01
755 Popov, Ivan   2582 1 2009-11-01
756 Potkin, Vladimir   2606 1 2009-11-01
757 Riazantsev, Alexander   2646 = 2009-11-01
758 Rasmussen, Allan Stig   2535 1 2009-11-01
759 Gashimov, Vugar   2740 0 2009-11-01
760 Kamsky, Gata   2692 = 2009-11-01
761 Karjakin, Sergey   2722 = 2009-11-01
762 Bacrot, Etienne   2709 1 2009-11-01
763 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
764 Tomashevsky, Evgeny   2684 = 2009-07-01
765 Deviatkin, Andrei   2566 = 2009-07-01
766 Malakhov, Vladimir   2709 0 2009-07-01
767 Tregubov, Pavel V.   2628 = 2009-07-01
768 Tiviakov, Sergei   2697 = 2009-07-01
769 Najer, Evgeniy   2669 = 2009-07-01
770 Maze, Sebastien   2578 1 2009-04-01
771 Lysyj, Igor   2620 = 2009-04-01
772 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
773 Potkin, Vladimir   2613 = 2009-04-01
774 Romanov, Evgeny   2576 = 2009-04-01
775 Ehlvest, Jaan   2595 = 2009-04-01
776 Zhigalko, Sergei   2587 0 2009-04-01
777 Smirnov, Pavel   2579 1 2009-04-01
778 Grigoriants, Sergey   2565 1 2009-04-01
779 Pap, Misa   2469 1 2009-04-01
780 Iljushin, Alexei   2564 = 2009-04-01
781 Andriasian, Zaven   2564 = 2009-04-01
782 Jovanovic, Zoran   2558 1 2009-04-01
783 Stevic, Hrvoje   2592 = 2009-04-01
784 Kozul, Zdenko   2594 = 2009-04-01
785 Romanov, Evgeny   2576 = 2009-04-01
786 Hillarp Persson, Tiger   2586 = 2009-04-01
787 Ruck, Robert   2558 1 2009-04-01
788 Kurnosov, Igor   2602 = 2009-04-01
789 Wojtaszek, Radoslaw   2608 1 2009-04-01
790 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
791 Inarkiev, Ernesto   2669 1 2009-01-01
792 Morozevich, Alexander   2787 = 2009-01-01
793 Riazantsev, Alexander   2656 = 2009-01-01
794 Lastin, Alexander   2651 1 2009-01-01
795 Maslak, Konstantin   2544 = 2009-01-01
796 Sakaev, Konstantin   2640 = 2009-01-01
797 Svidler, Peter   2727 = 2009-01-01
798 Tomashevsky, Evgeny   2646 = 2009-01-01
799 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
800 Jakovenko, Dmitry   2737 0 2009-01-01
801 Moen, Andreas   2353 1 2009-01-01
802 Bellini, Fabio   2489 1 2009-01-01
803 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
804 Nyback, Tomi   2639 1 2009-01-01
805 Ponomariov, Ruslan   2719 = 2009-01-01
806 Predojevic, Borki   2615 = 2009-01-01
807 Braun, Arik   2567 = 2009-01-01
808 Yakovich, Yuri   2567 = 2009-01-01
809 Yakovich, Yuri   2567 1 2009-01-01
810 Lysyj, Igor   2599 1 2009-01-01
811 Lysyj, Igor   2599 0 2009-01-01
812 Nepomniachtchi, Ian   2616 = 2009-01-01
813 Nepomniachtchi, Ian   2616 1 2009-01-01
814 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
815 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
816 Savchenko, Boris   2648 = 2009-01-01
817 Savchenko, Boris   2648 1 2009-01-01
818 Berg, Peter   2266 = 2008-10-01
819 Hansen, Martin   2266 1 2008-10-01
820 Hansen, Lars Bo   2569 = 2008-10-01
821 Welz, Peter, Dr.   2266 1 2008-10-01
822 Lund, Esben   2431 1 2008-10-01
823 Savchenko, Boris   2578 0 2008-10-01
824 Urkedal, Frode   2299 1 2008-10-01
825 Tiviakov, Sergei   2645 = 2008-10-01
826 Evdokimov, Alexander A.   2555 1 2008-10-01
827 Gyimesi, Zoltan   2585 1 2008-10-01
828 Skorchenko, Dmitriy   2511 1 2008-10-01
829 Lintchevski, Daniil   2506 1 2008-10-01
830 Lastin, Alexander   2639 = 2008-10-01
831 Riazantsev, Alexander   2617 = 2008-10-01
832 Smirnov, Pavel   2592 1 2008-10-01
833 Nepomniachtchi, Ian   2602 = 2008-10-01
834 Timofeev, Artyom   2650 = 2008-10-01
835 Galkin, Alexander   2615 = 2008-10-01
836 Volkov, Sergey   2636 = 2008-10-01
837 Maslak, Konstantin   2521 1 2008-10-01
838 Inarkiev, Ernesto   2675 = 2008-10-01
839 Inarkiev, Ernesto   2684 0 2008-07-01
840 Dyachkov, Sergej   2566 1 2008-07-01
841 Timofeev, Artyom   2664 0 2008-07-01
842 Bocharov, Dmitry   2569 0 2008-07-01
843 Roiz, Michael   2659 1 2008-07-01
844 Dreev, Alexey   2657 = 2008-07-01
845 Collas, Didier   2446 = 2008-07-01
846 Lintchevski, Daniil   2450 = 2008-07-01
847 Jakovljevic, Vlado   2463 1 2008-07-01
848 Blagojevic, Dragisa   2532 = 2008-07-01
849 Popov, Valerij   2525 = 2008-07-01
850 Kulaots, Kaido   2530 1 2008-07-01
851 Bocharov, Dmitry   2569 = 2008-07-01
852 Nevednichy, Vladislav   2558 1 2008-07-01
853 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
854 Lopez Martinez, Josep Manuel   2576 1 2008-07-01
855 Vachier-Lagrave, Maxime   2632 0 2008-07-01
856 Tomashevsky, Evgeny   2646 0 2008-04-01
857 Morozevich, Alexander   2755 1 2008-04-01
858 Sakaev, Konstantin   2634 = 2008-04-01
859 Timofeev, Artyom   2637 1 2008-04-01
860 Grischuk, Alexander   2715 = 2008-04-01
861 Svidler, Peter   2732 0 2008-04-01
862 Dreev, Alexey   2607 = 2008-04-01
863 Amonatov, Farrukh   2637 = 2008-04-01
864 Inarkiev, Ernesto   2674 0 2008-04-01
865 Jakovenko, Dmitry   2710 = 2008-04-01
866 Rychagov, Andrey   2528 1 2008-04-01
867 Gagarin, Vasilij   2378 1 2008-04-01
868 Kim, Alexey   2442 0 2008-04-01
869 Ozolin, Maxim   2387 1 2008-04-01
870 Looshnikov, Nikolai   2454 = 2008-04-01
871 Ulko, Jaroslav   2482 = 2008-04-01
872 Sitnikov, Anton   2450 = 2008-04-01
873 Sergienko, Sergey   2449 1 2008-04-01
874 Nikolenko, Oleg   2509 = 2008-04-01
875 Safarli, Eltaj   2496 = 2008-04-01
876 Larino Nieto, David   2439 = 2008-04-01
877 Petkevich, Jusefs   2434 1 2008-04-01
878 Tunik, Gennady   2473 = 2008-04-01
879 Kasparov, Sergey   2458 1 2008-04-01
880 Naumkin, Igor   2475 1 2008-04-01
881 Kravtsiv, Martyn   2516 = 2008-04-01
882 Kanep, Meelis   2523 1 2008-04-01
883 Fedorchuk, Sergey   2652 = 2008-04-01
884 Renet, Olivier   2513 = 2008-04-01