Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Matlakov, Maxim

Večiti šah lista

Matlakov, Maxim

# Matlakov, Maxim turnir elo rezultat FIDE lista
1 Hedman, Erik ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2376 = 2020-03-01
2 Mihajlov, Svetoslav ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2298 1 2020-03-01
3 Flom, Gabriel ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2510 = 2020-03-01
4 Gunina, Valentina ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2461 = 2020-03-01
5 Song, Raymond ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2478 = 2020-03-01
6 Stefanova, Antoaneta ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2469 1 2020-03-01
7 Sadhwani, Raunak ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2522 = 2020-03-01
8 Gagare, Shardul ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2481 1 2020-03-01
9 Kadric, Denis ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2585 0 2020-03-01
10 Beliavsky, Alexander G ENG Gibraltar International Chess Festival 2020 Masters [Gibraltar] 2529 1 2020-03-01
11 Fedoseev, Vladimir GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2677 = 2020-01-01
12 Abasov, Nijat GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2663 = 2020-01-01
13 Thybo, Jesper Sondergaard GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2550 0 2019-12-01
14 Prohaszka, Peter GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2610 = 2019-12-01
15 Sanal, Vahap GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2545 = 2019-12-01
16 Volokitin, Andrei GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2627 = 2019-12-01
17 Meier, Georg GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2628 = 2019-12-01
18 Jones, Gawain C B GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2688 = 2019-12-01
19 Koykka, Pekka MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2379 1 2019-12-01
20 Andreikin, Dmitry MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2733 = 2019-12-01
21 Vidit, Santosh Gujrathi MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2722 = 2019-12-01
22 Yemelin, Vasily MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2533 = 2019-12-01
23 Adams, Michael MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2692 = 2019-12-01
24 Alekseev, Evgeny MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2623 1 2019-12-01
25 Abdusattorov, Nodirbek RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2608 = 2019-11-01
26 Abdusattorov, Nodirbek RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2608 = 2019-11-01
27 Gelfand, Boris RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2686 = 2019-11-01
28 Gelfand, Boris RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2686 = 2019-11-01
29 Aronian, Levon RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2758 = 2019-11-01
30 Aronian, Levon RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2758 = 2019-11-01
31 Rakhmanov, Aleksandr ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2621 = 2019-11-01
32 Akobian, Varuzhan ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2625 1 2019-11-01
33 Bluebaum, Matthias ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 = 2019-11-01
34 Lupulescu, Constantin ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 = 2019-11-01
35 Riazantsev, Alexander ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2645 = 2019-11-01
36 Papaioannou, Ioannis ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2645 = 2019-11-01
37 Akopian, Vladimir ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2638 = 2019-11-01
38 Najer, Evgeniy ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2635 1 2019-11-01
39 Gelfand, Boris ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2686 1 2019-11-01
40 Carlsen, Magnus ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2876 0 2019-11-01
41 Nguyen, Ngoc Truong Son ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2638 = 2019-11-01
42 Lou, Yiping CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2489 = 2019-09-01
43 Khademalsharieh, Sarasadat CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2481 = 2019-09-01
44 Dai, Changren CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2510 1 2019-09-01
45 Megaranto, Susanto CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2545 = 2019-09-01
46 Deac, Bogdan-Daniel CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2621 1 2019-09-01
47 Zhao, Jun CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 = 2019-09-01
48 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 = 2019-09-01
49 Parligras, Mircea-Emilian CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 = 2019-09-01
50 Wen, Yang CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2586 1 2019-09-01
51 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2704 = 2019-09-01
52 Alekseenko, Kirill RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2668 = 2019-09-01
53 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2655 = 2019-09-01
54 Dreev, Aleksey RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2662 1 2019-09-01
55 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2728 = 2019-09-01
56 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2706 = 2019-09-01
57 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2671 = 2019-09-01
58 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2682 = 2019-09-01
59 Artemiev, Vladislav RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2757 = 2019-09-01
60 Motylev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2668 = 2019-09-01
61 Predke, Alexandr RUS Superfinal Men Championship 2019 [Izhevsk] 2650 1 2019-09-01
62 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2606 1 2019-08-01
63 Zeng, Chongsheng CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2551 1 2019-08-01
64 Peng, Xiongjian CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2467 1 2019-08-01
65 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2725 = 2019-08-01
66 Schekachikhin, Maksim RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2424 0 2019-06-01
67 Dreev, Aleksey RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2662 1 2019-06-01
68 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2602 = 2019-06-01
69 Khanin, Semen RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2524 1 2019-06-01
70 Kokarev, Dmitry RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2605 1 2019-06-01
71 Karpov, Anatoly RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2616 = 2019-06-01
72 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2620 1 2019-06-01
73 Sapaev, Maksad UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2292 1 2019-05-01
74 Dimakiling, Oliver UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2423 0 2019-05-01
75 Sri, Sai Baswanth P UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2292 = 2019-05-01
76 Sidhant, Mohapatra UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2348 1 2019-05-01
77 Shyaamnikhil, P UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2429 1 2019-05-01
78 Koniahli, Malek. UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2294 1 2019-05-01
79 Fier, Alexandr UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2551 1 2019-05-01
80 Maghsoodloo, Parham UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2673 1 2019-05-01
81 Inarkiev, Ernesto UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2692 = 2019-05-01
82 Gandhi, Anish UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2292 1 2019-05-01
83 Akash, G UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2414 1 2019-05-01
84 Visakh, N R UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2509 1 2019-05-01
85 Santos Ruiz, Miguel UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2555 = 2019-05-01
86 Bellahcene, Bilel UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2538 1 2019-05-01
87 Deepan, Chakkravarthy J. UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2534 1 2019-05-01
88 Kuzubov, Yuriy UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2653 = 2019-05-01
89 Iturrizaga Bonelli, Eduardo UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2633 = 2019-05-01
90 Indjic, Aleksandar UAE 21st Dubai Open Chess CH. 2019 [DUBAI] 2592 = 2019-05-01
91 Rodshtein, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2689 = 2019-05-01
92 Navara, David CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2733 = 2019-05-01
93 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2547 = 2019-05-01
94 Anand, Nadar ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2373 = 2019-03-01
95 Blesic, Vaso ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2390 = 2019-03-01
96 Hedman, Erik ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2378 = 2019-03-01
97 Benmesbah, Natacha ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2300 1 2019-03-01
98 Sprenger, Jan Michael, Dr. ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2498 1 2019-03-01
99 Moroni, Luca Jr ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2562 1 2019-03-01
100 Papp, Gabor ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2603 1 2019-03-01
101 Yu, Yangyi ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2764 = 2019-03-01
102 Karthikeyan, Murali ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2570 0 2019-03-01
103 Puranik, Abhimanyu ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2536 1 2019-03-01
104 Konopka, Michal CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2363 = 2019-02-01
105 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2664 = 2019-02-01
106 Webb, Laurence E GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2342 1 2018-11-01
107 Svetushkin, Dmitry GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2592 1 2018-11-01
108 Jakovenko, Dmitry GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2752 = 2018-11-01
109 Mutschnik, Illya GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2411 1 2018-11-01
110 Haug, Johannes GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2391 1 2018-11-01
111 Tari, Aryan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2618 = 2018-11-01
112 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2566 1 2018-11-01
113 Zhao, Yuanhe CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2389 1 2018-11-01
114 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2609 1 2018-11-01
115 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2576 = 2018-08-01
116 Goryachkina, Aleksandra RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2504 = 2018-08-01
117 Shaposhnikov, Evgeny RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2572 = 2018-08-01
118 Vavulin, Maksim RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2552 1 2018-08-01
119 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2587 = 2018-08-01
120 Lobanov, Sergei RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2521 = 2018-08-01
121 Sviridov, Valery RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2512 = 2018-08-01
122 Popov, Ivan RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2608 = 2018-08-01
123 Predke, Alexandr RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2613 = 2018-08-01
124 Li, Chao B CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2724 = 2018-07-01
125 Lu, Shanglei CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2643 0 2018-07-01
126 Zhou, Jianchao CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2624 1 2018-07-01
127 Wen, Yang CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2581 = 2018-07-01
128 Bai, Jinshi CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2579 = 2018-07-01
129 Drygalov, Andrey RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2431 1 2018-06-01
130 Motylev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2660 = 2018-06-01
131 Usmanov, Vasily RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2472 = 2018-06-01
132 Yuffa, Daniil RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2566 = 2018-06-01
133 Iljin, Artem RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2528 1 2018-06-01
134 Iljiushenok, Ilia RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2516 0 2018-06-01
135 Skatchkov, Valery RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2338 1 2018-06-01
136 Tsydypov, Zhamsaran RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2525 1 2018-06-01
137 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2691 = 2018-06-01
138 Chigaev, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2560 1 2018-04-01
139 Maghsoodloo, Parham RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2594 = 2018-04-01
140 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
141 Karthikeyan, Murali RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2585 = 2018-04-01
142 Alekseenko, Kirill RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2609 = 2018-04-01
143 Bologan, Victor RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2600 = 2018-04-01
144 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2589 = 2018-04-01
145 Jumabayev, Rinat RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
146 Lobanov, Sergei GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2468 = 2018-04-01
147 Sadikhov, Ulvi GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2477 1 2018-04-01
148 Gajewski, Grzegorz GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2588 0 2018-04-01
149 Kanmazalp, Ogulcan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 = 2018-04-01
150 Jurcik, Marian GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 1 2018-04-01
151 Diermair, Andreas GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2507 1 2018-04-01
152 Kovchan, Alexander GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2596 1 2018-04-01
153 Alekseenko, Kirill GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 1 2018-04-01
154 Nabaty, Tamir GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2690 1 2018-04-01
155 Jones, Gawain C B GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2651 = 2018-04-01
156 McShane, Luke J GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2647 = 2018-04-01
157 Harikrishna, P. CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2745 = 2018-03-01
158 Michalik, Peter CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2548 = 2018-03-01
159 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2767 0 2018-02-01
160 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2792 = 2018-02-01
161 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2804 = 2018-02-01
162 Hou, Yifan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2680 1 2018-02-01
163 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2753 = 2018-02-01
164 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2811 = 2018-02-01
165 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2655 = 2018-02-01
166 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2743 = 2018-02-01
167 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2752 0 2018-02-01
168 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2787 0 2018-02-01
169 Svidler, Peter NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2768 = 2018-02-01
170 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2834 0 2018-02-01
171 Jones, Gawain C B NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2640 = 2018-02-01
172 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2713 = 2018-01-01
173 Sjugirov, Sanan RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
174 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2689 = 2018-01-01
175 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2718 0 2018-01-01
176 Malakhov, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2686 = 2018-01-01
177 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2722 = 2018-01-01
178 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2683 = 2018-01-01
179 Volkov, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2645 0 2018-01-01
180 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2765 = 2018-01-01
181 Romanov, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2626 = 2018-01-01
182 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
183 Sebenik, Matej GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2534 = 2017-12-01
184 Stupak, Kirill GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2578 1 2017-12-01
185 Plat, Vojtech GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2551 = 2017-12-01
186 Can, Emre GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2604 1 2017-12-01
187 Tomczak, Jacek GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2583 = 2017-12-01
188 Stevic, Hrvoje GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 = 2017-12-01
189 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2702 1 2017-12-01
190 Fridman, Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
191 Jobava, Baadur GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2712 1 2017-12-01
192 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2446 0 2017-12-01
193 Sepp, Olav TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2433 1 2017-11-01
194 Najer, Evgeniy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2699 1 2017-11-01
195 Postny, Evgeny TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 = 2017-11-01
196 Pijpers, Arthur TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2465 1 2017-11-01
197 Mamedov, Rauf TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2678 = 2017-11-01
198 David, Alberto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 1 2017-11-01
199 Sadorra, Julio Catalino GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 1 2017-10-01
200 Sadorra, Julio Catalino GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 = 2017-10-01
201 Andreikin, Dmitry GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2708 = 2017-10-01
202 Andreikin, Dmitry GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2708 = 2017-10-01
203 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 0 2017-10-01
204 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 1 2017-10-01
205 Esipenko, Andrey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2523 = 2017-08-01
206 Gaifullin, Artur RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2405 1 2017-08-01
207 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2607 = 2017-08-01
208 Bocharov, Dmitry RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2576 1 2017-08-01
209 Romanov, Evgeny RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2610 = 2017-08-01
210 Dreev, Aleksey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2647 = 2017-08-01
211 Shimanov, Aleksandr RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2623 = 2017-08-01
212 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2605 1 2017-08-01
213 Volkov, Sergey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2627 = 2017-08-01
214 Mazur, Stefan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2459 1 2017-07-01
215 Santos Latasa, Jaime BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2567 1 2017-07-01
216 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 = 2017-07-01
217 Ponkratov, Pavel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2590 1 2017-07-01
218 Kozul, Zdenko BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2617 = 2017-07-01
219 Kovalev, Vladislav BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2629 1 2017-07-01
220 Kovalenko, Igor BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2657 = 2017-07-01
221 Shimanov, Aleksandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2642 = 2017-07-01
222 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 1 2017-07-01
223 Howell, David W L BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2684 1 2017-07-01
224 Jobava, Baadur BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2713 = 2017-07-01
225 Ameir, Moheb RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2399 1 2017-07-01
226 Can, Emre RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2589 = 2017-07-01
227 Fedorov, Alexei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2598 1 2017-07-01
228 Piorun, Kacper RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2631 = 2017-07-01
229 Wei, Yi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2017-07-01
230 Sasikiran, Krishnan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2669 = 2017-07-01
231 Robson, Ray RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2656 1 2017-07-01
232 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2610 0 2017-06-01
233 Giri, Anish RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2785 = 2017-06-01
234 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2659 = 2017-06-01
235 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2555 = 2017-06-01
236 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2661 = 2017-06-01
237 Geller, Jakov RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2505 1 2017-06-01
238 Van Der Valk, Niklas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2307 1 2017-05-01
239 Hacker, Jonas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2322 1 2017-05-01
240 Kessler, Luca GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2433 1 2017-05-01
241 Stocek, Jiri GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2560 1 2017-05-01
242 Erdos, Viktor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2593 = 2017-05-01
243 Kulaots, Kaido GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2588 = 2017-05-01
244 Heimann, Andreas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2577 = 2017-05-01
245 Annaberdiev, Meilis GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2459 1 2017-05-01
246 Melkumyan, Hrant GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2619 1 2017-05-01
247 Levin, Felix GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2528 1 2017-04-01
248 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2758 = 2017-04-01
249 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 1 2017-04-01
250 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2623 1 2017-04-01
251 Smirin, Ilia RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2670 = 2017-04-01
252 Cordova, Emilio RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2655 = 2017-04-01
253 Lysyj, Igor RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2643 = 2017-04-01
254 Iturrizaga Bonelli, Eduardo RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2652 = 2017-04-01
255 Swiercz, Dariusz RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2645 1 2017-04-01
256 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2658 0 2017-04-01
257 Bosiocic, Marin RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2602 = 2017-04-01
258 Piasetski, Leon ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2327 1 2017-03-01
259 Almagro Llamas, Pablo ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2466 = 2017-03-01
260 Kantans, Toms ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2456 1 2017-03-01
261 Blomqvist, Erik ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2574 = 2017-03-01
262 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2492 1 2017-03-01
263 Akobian, Varuzhan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2633 = 2017-03-01
264 Lagarde, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2594 1 2017-03-01
265 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2613 = 2017-03-01
266 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2655 = 2017-03-01
267 Cheparinov, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2689 = 2017-03-01
268 Richter, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2504 1 2017-01-01
269 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2657 1 2017-01-01
270 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2585 = 2016-12-01
271 Nijboer, Friso GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2546 = 2016-12-01
272 Klein, Felix SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2321 1 2016-12-01
273 Van Haastert, Edwin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2448 = 2016-12-01
274 Markus, Robert SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2652 1 2016-12-01
275 Yu, Yangyi SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2721 = 2016-12-01
276 Khmelniker, Ilya SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2489 1 2016-12-01
277 Li, Chao B SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2730 = 2016-12-01
278 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
279 Wojtaszek, Radoslaw RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
280 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 1 2016-09-01
281 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 = 2016-09-01
282 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
283 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
284 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 = 2016-09-01
285 Andreikin, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
286 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
287 Gordievsky, Dmitry RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2523 1 2016-08-01
288 Ponkratov, Pavel RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2573 = 2016-08-01
289 Kryakvin, Dmitry RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2547 = 2016-08-01
290 Antipov, Mikhail Al. RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2584 1 2016-08-01
291 Predke, Alexandr RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2550 = 2016-08-01
292 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2597 = 2016-08-01
293 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2626 = 2016-08-01
294 Alekseenko, Kirill RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2576 = 2016-08-01
295 Eliseev, Urii RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2602 = 2016-08-01
296 Cai, Zhuoran CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
297 Gang, Taoga CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
298 Zhou, Jiangnan CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
299 Peng, Xiongjian CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
300 Xiang, Zeyu CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 = 2016-08-01
301 Zhang, Pengxiang CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2567 1 2016-08-01
302 Bao, Qilin CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2305 1 2016-08-01
303 Peng, Hongchi CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
304 Zhang, Jiabao CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
305 Zhang, Yifan(a) CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
306 Liu, Yutong CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
307 Lu, Shanglei RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2614 = 2016-07-01
308 Zhou, Jianchao RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2617 = 2016-07-01
309 Wang, Yue RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2728 = 2016-07-01
310 Yu, Yangyi RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2737 0 2016-07-01
311 Wen, Yang RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2611 = 2016-07-01
312 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2644 = 2016-06-01
313 Frolyanov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2550 = 2016-06-01
314 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2598 1 2016-06-01
315 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2703 = 2016-06-01
316 Frolyanov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2550 = 2016-06-01
317 Korobov, Anton RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2674 1 2016-06-01
318 Yilmazyerli, Mert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2426 1 2016-06-01
319 Kozul, Zdenko KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2591 1 2016-06-01
320 Bok, Benjamin KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2614 1 2016-06-01
321 Dubov, Daniil KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
322 Berkes, Ferenc KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2636 = 2016-06-01
323 Saric, Ivan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2650 0 2016-06-01
324 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
325 Pashikian, Arman KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 0 2016-06-01
326 Boruchovsky, Avital KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2542 1 2016-06-01
327 Sanikidze, Tornike KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2537 = 2016-06-01
328 Antipov, Mikhail Al. KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2576 = 2016-06-01
329 Wagner, Dennis RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2583 = 2016-04-01
330 Socko, Bartosz RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2587 1 2016-04-01
331 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2621 1 2016-04-01
332 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2664 = 2016-04-01
333 Rakhmanov, Aleksandr RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2650 = 2016-04-01
334 Hovhannisyan, Robert RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2636 1 2016-04-01
335 Gelfand, Boris RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2735 = 2016-04-01
336 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2724 = 2016-04-01
337 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2662 = 2016-04-01
338 Kashlinskaya, Alina QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2448 1 2016-01-01
339 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2520 = 2016-01-01
340 Rambaldi, Francesco QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2560 1 2016-01-01
341 Kosteniuk, Alexandra QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2542 1 2016-01-01
342 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2796 0 2016-01-01
343 Tregubov, Pavel V. QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2589 = 2016-01-01
344 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 0 2016-01-01
345 Bluebaum, Matthias QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2590 = 2016-01-01
346 Bok, Benjamin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2594 1 2016-01-01
347 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 0 2015-11-01
348 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 1 2015-11-01
349 Ginsburg, Gennadi MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2511 1 2015-11-01
350 Sprenger, Jan Michael, Dr. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2510 1 2015-11-01
351 Li, Chao B MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2750 0 2015-11-01
352 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 = 2015-11-01
353 Bajarani, Ulvi MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2546 1 2015-11-01
354 Adams, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2742 0 2015-11-01
355 Pridorozhni, Aleksei RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2556 0 2015-08-01
356 Rjabzev, Konstantin RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2314 1 2015-08-01
357 Eliseev, Urii RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2530 1 2015-08-01
358 Khalifman, Alexander RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2623 = 2015-08-01
359 Demchenko, Anton RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2589 = 2015-08-01
360 Gordievsky, Dmitry RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2491 0 2015-08-01
361 Lintchevski, Daniil RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2557 = 2015-08-01
362 Rozum, Ivan RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2539 = 2015-08-01
363 Shariyazdanov, Andrey RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2535 1 2015-08-01
364 Lu, Shanglei CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2595 1 2015-08-01
365 Bu, Xiangzhi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2695 = 2015-08-01
366 Yu, Yangyi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2736 = 2015-08-01
367 Wang, Chen CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2521 1 2015-08-01
368 Wei, Yi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2724 1 2015-08-01
369 Ipatov, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2612 = 2015-07-01
370 Sanikidze, Tornike FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 1 2015-07-01
371 Smith, Axel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2015-07-01
372 Terrieux, Kevin FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2015-07-01
373 Donchenko, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2570 0 2015-07-01
374 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2616 = 2015-07-01
375 Picard, Romain FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2368 1 2015-07-01
376 Dorfman, Iossif FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2015-07-01
377 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 1 2015-07-01
378 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2746 = 2015-07-01
379 Goryachkina, Aleksandra RUS Team men PL chess [Sochi] 2474 1 2015-06-01
380 Wang, Yue RUS Team men PL chess [Sochi] 2724 = 2015-06-01
381 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess [Sochi] 2659 = 2015-06-01
382 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess [Sochi] 2671 = 2015-06-01
383 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess [Sochi] 2702 = 2015-06-01
384 Jobava, Baadur RUS Team men PL chess [Sochi] 2699 = 2015-06-01
385 Lu, Shanglei RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2570 0 2015-05-01
386 Antipov, Mikhail Al. RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2529 0 2015-05-01
387 Kuderinov, Kirill RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2465 1 2015-05-01
388 Can, Emre RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2555 = 2015-05-01
389 Sanal, Vahap RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2486 1 2015-05-01
390 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2576 = 2015-05-01
391 Mozharov, Mikhail RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2555 = 2015-05-01
392 Svane, Rasmus RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2509 1 2015-05-01
393 Bok, Benjamin RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2587 1 2015-05-01
394 Mu, Ke CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2392 1 2015-05-01
395 Gao, Rui CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2542 1 2015-05-01
396 Zhao, Jun CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2621 = 2015-05-01
397 Ni, Hua CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2704 = 2015-05-01
398 Kantsler, Boris ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 1 2015-04-01
399 Ter-Sahakyan, Samvel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2580 = 2015-04-01
400 Potkin, Vladimir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 = 2015-04-01
401 Hansen, Sune Berg ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2571 1 2015-04-01
402 Bukavshin, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2622 = 2015-04-01
403 Erdos, Viktor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2615 = 2015-04-01
404 Andriasian, Zaven ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2612 1 2015-04-01
405 Dubov, Daniil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2632 = 2015-04-01
406 Khairullin, Ildar ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2629 = 2015-04-01
407 Sutovsky, Emil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2626 1 2015-04-01
408 Rodshtein, Maxim ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2660 = 2015-04-01
409 Lombaers, Peter ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2295 1 2015-03-01
410 Javakhishvili, Lela ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2486 = 2015-03-01
411 Wagner, Dennis ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2501 = 2015-03-01
412 Krush, Irina ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2467 1 2015-03-01
413 Muzychuk, Mariya ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2520 0 2015-03-01
414 Martinez Martin, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2407 1 2015-03-01
415 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 1 2015-03-01
416 Spraggett, Kevin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2538 = 2015-03-01
417 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2544 1 2015-03-01
418 Kuipers, Stefan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2390 1 2015-03-01
419 Shimanov, Aleksandr RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2589 1 2014-12-01
420 Khairullin, Ildar RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2625 = 2014-12-01
421 Mamedov, Rauf RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2652 = 2014-12-01
422 Kokarev, Dmitry RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2624 0 2014-12-01
423 Bocharov, Dmitry RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2567 = 2014-12-01
424 Yuffa, Daniil RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2467 1 2014-12-01
425 Shomoev, Anton RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2569 1 2014-12-01
426 Bukavshin, Ivan RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2629 1 2014-12-01
427 Riazantsev, Alexander RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2678 = 2014-12-01
428 Ulko, Jaroslav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2487 1 2014-12-01
429 Ulko, Jaroslav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2487 1 2014-12-01
430 Artemiev, Vladislav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2660 = 2014-12-01
431 Artemiev, Vladislav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2660 = 2014-12-01
432 Khismatullin, Denis RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2679 1 2014-12-01
433 Khismatullin, Denis RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2679 = 2014-12-01
434 Jakovenko, Dmitry RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2745 0 2014-12-01
435 Jakovenko, Dmitry RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2745 = 2014-12-01
436 Denishev, Marat RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2292 1 2014-11-01
437 Kukhmazov, Arsen RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2351 1 2014-11-01
438 Munguntuul, Batkhuyag RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 = 2014-11-01
439 Iljiushenok, Ilia RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 1 2014-11-01
440 Pridorozhni, Aleksei RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2514 = 2014-11-01
441 Batchuluun, Tsegmed RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2523 = 2014-11-01
442 Prizant, Jaroslav RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2511 = 2014-11-01
443 Gordievsky, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2455 1 2014-11-01
444 Levin, Evgeny A. RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2507 = 2014-11-01
445 Seyb, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2374 = 2014-10-01
446 Teterev, Vitaly ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2501 = 2014-10-01
447 Bacrot, Etienne ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2729 = 2014-10-01
448 Voss, Gunther ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2294 1 2014-10-01
449 Greenfeld, Alon ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2551 1 2014-10-01
450 Korobov, Anton ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2673 = 2014-10-01
451 Rasmussen, Morten DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2285 1 2014-09-01
452 Seegers, Hendrik DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2285 1 2014-09-01
453 Aabling-Thomsen, Jakob DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2333 1 2014-09-01
454 Ly, Moulthun DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2466 1 2014-09-01
455 Jones, Gawain C B DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2665 = 2014-09-01
456 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 = 2014-09-01
457 Schandorff, Lars DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2529 1 2014-09-01
458 Edouard, Romain DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2679 = 2014-09-01
459 Timman, Jan H DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2610 1 2014-09-01
460 Negi, Parimarjan DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2645 = 2014-09-01
461 Fang, Yan CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2337 1 2014-09-01
462 Liu, Yan CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 = 2014-09-01
463 Hu, Yu CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
464 Zhu, Yilun CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
465 Gao, Rui CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2529 = 2014-09-01
466 Jia, Haoxiang CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2419 = 2014-09-01
467 Zhu, Yi CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
468 Dai, Changren CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
469 Bai, Jinshi CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2418 1 2014-09-01
470 Xie, Bowen CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
471 Wu, Xibin CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2336 1 2014-09-01
472 Mista, Aleksander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2593 = 2014-07-01
473 Sokolov, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2650 = 2014-07-01
474 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2547 = 2014-07-01
475 Rozentalis, Eduardas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2618 = 2014-07-01
476 Baron, Tal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2515 1 2014-07-01
477 Ragger, Markus FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2632 = 2014-07-01
478 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2576 1 2014-07-01
479 Fargere, Francois FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2407 1 2014-07-01
480 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2544 0 2014-07-01
481 Korniushin, Nikolay RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2357 1 2014-07-01
482 Evdokimov, Alexander A. RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2548 1 2014-07-01
483 Belous, Vladimir RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2586 1 2014-07-01
484 Zvjaginsev, Vadim RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2642 = 2014-07-01
485 Grachev, Boris RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2661 = 2014-07-01
486 Lysyj, Igor RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2670 0 2014-07-01
487 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2591 1 2014-07-01
488 Tomashevsky, Evgeny RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2695 0 2014-07-01
489 Volokitin, Andrei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2647 = 2014-05-01
490 Malakhov, Vladimir RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2701 = 2014-05-01
491 Rublevsky, Sergei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2706 = 2014-05-01
492 Landa, Konstantin RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2639 = 2014-05-01
493 Grachev, Boris RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2659 = 2014-05-01
494 Navara, David CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2705 = 2014-04-01
495 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2545 1 2014-04-01
496 Tari, Aryan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2424 = 2014-04-01
497 Ali Marandi, Cemil Can ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2380 1 2014-04-01
498 Bok, Benjamin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2575 1 2014-04-01
499 Schlosser, Philipp ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2612 = 2014-04-01
500 Salgado Lopez, Ivan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2605 = 2014-04-01
501 Fridman, Daniel ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2604 = 2014-04-01
502 Grigoryan, Avetik ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 = 2014-04-01
503 Onischuk, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
504 Swiercz, Dariusz ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2631 = 2014-04-01
505 Potkin, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2625 = 2014-04-01
506 Artemiev, Vladislav ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2621 0 2014-04-01
507 Palachev, Petr RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2349 1 2014-03-01
508 Nozdrachev, Leonid RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2434 1 2014-03-01
509 Khusnutdinov, Rustam RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2491 = 2014-03-01
510 Predke, Alexandr RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2477 = 2014-03-01
511 Atabayev, Maksat RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2471 1 2014-03-01
512 Geller, Jakov RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2536 = 2014-03-01
513 Grachev, Boris RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2669 = 2014-03-01
514 Gabuzyan, Hovhannes RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2534 1 2014-03-01
515 Swiercz, Dariusz RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2630 1 2014-03-01
516 Jumabayev, Rinat RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2561 1 2014-02-01
517 Aleksandrov, Aleksej RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2586 = 2014-02-01
518 Fedoseev, Vladimir RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2597 0 2014-02-01
519 Shomoev, Anton RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2560 1 2014-02-01
520 Goganov, Aleksey RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2581 1 2014-02-01
521 Shimanov, Aleksandr RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2650 = 2014-02-01
522 Ponkratov, Pavel RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2603 = 2014-02-01
523 Kabanov, Nikolai RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2477 = 2014-02-01
524 Artemiev, Vladislav RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2570 0 2014-02-01
525 Tugarin, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2282 1 2013-11-01
526 Zaitsev, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2386 1 2013-11-01
527 Levin, Evgeny A. RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2512 1 2013-11-01
528 Belous, Vladimir RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2554 1 2013-11-01
529 Kokarev, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2611 = 2013-11-01
530 Ponkratov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2618 1 2013-11-01
531 Eljanov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2729 0 2013-11-01
532 Korneev, Oleg RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2622 = 2013-11-01
533 David, Alberto RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2574 1 2013-11-01
534 Grafl, Florian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2379 1 2013-11-01
535 Landenbergue, Claude GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2393 1 2013-11-01
536 Sandalakis, Angelos GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2394 1 2013-11-01
537 Dreev, Aleksey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2679 = 2013-11-01
538 Rasulov, Vugar GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2514 1 2013-11-01
539 Wang, Hao GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2733 = 2013-11-01
540 Smeets, Jan NOR World Cup [Tromso] 2623 = 2013-10-01
541 Smeets, Jan NOR World Cup [Tromso] 2623 1 2013-10-01
542 Mamedyarov, Shakhriyar NOR World Cup [Tromso] 2775 = 2013-10-01
543 Mamedyarov, Shakhriyar NOR World Cup [Tromso] 2775 = 2013-10-01
544 Predke, Alexandr RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2492 1 2013-08-01
545 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2562 0 2013-08-01
546 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2545 1 2013-08-01
547 Vitiugov, Nikita RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2734 = 2013-08-01
548 Motylev, Alexander RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2655 = 2013-08-01
549 Demchenko, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2639 = 2013-08-01
550 Dubov, Daniil RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2638 1 2013-08-01
551 Jakovenko, Dmitry RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2713 = 2013-08-01
552 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2714 = 2013-08-01
553 Hajbok, Robert RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2367 1 2013-08-01
554 Nigalidze, Gaioz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2497 = 2013-08-01
555 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 = 2013-08-01
556 Rzayev, Bahruz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2429 1 2013-08-01
557 Durarbayli, Vasif RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2549 = 2013-08-01
558 Baryshpolets, Andrey RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2544 1 2013-08-01
559 Zhou, Jianchao RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2572 = 2013-08-01
560 Hovhannisyan, Robert RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2620 1 2013-08-01
561 Li, Chao B RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2686 = 2013-08-01
562 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2618 = 2013-06-01
563 Michalik, Peter CZE Extraliga 2012/13 [various] 2508 1 2013-06-01
564 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2012/13 [various] 2557 1 2013-06-01
565 Bulski, Krzysztof CZE Extraliga 2012/13 [various] 2549 1 2013-06-01
566 Luch, Michal CZE Extraliga 2012/13 [various] 2429 1 2013-06-01
567 Torshin, Anton RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2253 1 2013-05-01
568 Panarin, Mikhail RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2559 = 2013-05-01
569 Hasangatin, Ramil RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2496 1 2013-05-01
570 Khismatullin, Denis RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2640 = 2013-05-01
571 Dubov, Daniil RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2614 1 2013-05-01
572 Popov, Ivan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2627 0 2013-05-01
573 Pridorozhni, Aleksei RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2541 = 2013-01-01
574 Akselrod, Vladislav RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2402 1 2013-01-01
575 Shimanov, Aleksandr RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2597 = 2013-01-01
576 Onischuk, Vladimir RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2563 0 2013-01-01
577 Kopylov, Alexander A. RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2425 1 2013-01-01
578 Kurnosov, Igor RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2645 = 2013-01-01
579 Geller, Jakov RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2559 = 2013-01-01
580 Frolyanov, Dmitry RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2556 = 2013-01-01
581 Aleksandrov, Aleksej RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2607 = 2013-01-01
582 Yakimenko, Alexander A. RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2265 = 2012-12-01
583 Kuratov, Vasily RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2265 1 2012-12-01
584 Nikologorskiy, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2400 = 2012-12-01
585 Belousov, Danila RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2340 1 2012-12-01
586 Antipov, Mikhail Al. RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2457 0 2012-12-01
587 Melnikov, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2292 1 2012-12-01
588 Bodnaruk, Anastasia RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2425 = 2012-12-01
589 Gladyszev, Oleg RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2446 1 2012-12-01
590 Al-Sayed, Mohammed RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2511 1 2012-12-01
591 Gonzalez De La Torre, Santiago ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2442 1 2012-11-01
592 Oblamski, Vladimir ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2265 1 2012-11-01
593 Penttinen, Jarkko ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2265 1 2012-11-01
594 Avrukh, Boris ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2585 1 2012-11-01
595 Suslova, Alena RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2263 1 2012-10-01
596 Akkozov, Berik RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2401 1 2012-10-01
597 Kabanov, Nikolai RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2501 = 2012-10-01
598 Yakovich, Yuri RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2525 = 2012-10-01
599 Fedoseev, Vladimir RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2498 1 2012-10-01
600 Popov, Valerij RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2557 0 2012-10-01
601 Smirnov, Artem RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2425 1 2012-10-01
602 Iljiushenok, Ilia RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2413 1 2012-10-01
603 Yevseev, Denis RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2535 1 2012-10-01
604 Artemiev, Vladislav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2459 = 2012-08-01
605 Makhmutov, Rail RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2363 1 2012-08-01
606 Inarkiev, Ernesto RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2707 = 2012-08-01
607 Frolyanov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2564 0 2012-08-01
608 Kabanov, Nikolai RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2496 1 2012-08-01
609 Shimanov, Aleksandr RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 = 2012-08-01
610 Khairullin, Ildar RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2631 = 2012-08-01
611 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 0 2012-08-01
612 Stukopin, Andrey RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2502 1 2012-08-01
613 Prizant, Jaroslav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2524 = 2012-08-01
614 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 1 2012-08-01
615 Yu, Yangyi RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2656 1 2012-08-01
616 Wang, Yue RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2697 = 2012-08-01
617 Li, Chao B RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2687 = 2012-08-01
618 Ding, Liren RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2680 0 2012-08-01
619 Wang, Hao RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2739 = 2012-08-01
620 Bator, Robert SWE Elitserien 2011/12 [Sweden] 2411 1 2012-05-01
621 Smith, Axel SWE Elitserien 2011/12 [Sweden] 2488 1 2012-05-01
622 Jakubiec, Artur CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2528 = 2012-05-01
623 Polak, Tomas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2543 1 2012-05-01
624 Laznicka, Viktor CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2701 0 2012-05-01
625 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2558 1 2012-05-01
626 Kanter, Eduard BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2393 = 2012-05-01
627 Schachinger, Mario BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2391 1 2012-05-01
628 Onischuk, Vladimir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2516 1 2012-05-01
629 Dvirnyy, Daniyyl BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2507 1 2012-05-01
630 Andreikin, Dmitry BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2689 = 2012-05-01
631 Berkes, Ferenc BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2682 1 2012-05-01
632 Fressinet, Laurent BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2693 = 2012-05-01
633 Bologan, Viktor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2687 1 2012-05-01
634 Vitiugov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2709 = 2012-05-01
635 Inarkiev, Ernesto BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 = 2012-05-01
636 Azarov, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2667 = 2012-05-01
637 Sharafiev, Azat RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2433 1 2012-05-01
638 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2546 1 2012-05-01
639 Khismatullin, Denis RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2656 1 2012-05-01
640 Andreikin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2689 = 2012-05-01
641 Najer, Evgeniy RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2640 0 2012-05-01
642 Ipatov, Alexander RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2586 1 2012-03-01
643 Zherebukh, Yaroslav RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2594 = 2012-03-01
644 Stukopin, Andrey RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2460 1 2012-03-01
645 Reshetnikov, Alexey RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2514 0 2012-03-01
646 Grigoryan, Avetik RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2621 1 2012-03-01
647 Yilmaz, Mustafa RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2521 = 2012-03-01
648 Belous, Vladimir RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2522 1 2012-03-01
649 Swiercz, Dariusz RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2583 = 2012-03-01
650 Robson, Ray RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2596 = 2012-03-01
651 Geller, Jakov RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2563 0 2012-01-01
652 Geller, Jakov RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2563 1 2012-01-01
653 Andriasian, Zaven RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2619 = 2012-01-01
654 Andriasian, Zaven RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2619 = 2012-01-01
655 Khismatullin, Denis RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2660 0 2012-01-01
656 Khismatullin, Denis RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2660 = 2012-01-01
657 Likhomanov, Alexey RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2232 1 2011-11-01
658 Abramov, Alexander RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2246 1 2011-11-01
659 Kabanov, Nikolai RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2520 = 2011-11-01
660 Iskusnyh, Sergei RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2455 1 2011-11-01
661 Fedorov, Alexei RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2598 1 2011-11-01
662 Guseinov, Gadir RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2625 = 2011-11-01
663 Khismatullin, Denis RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2656 = 2011-11-01
664 Shomoev, Anton RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2577 1 2011-11-01
665 Ponkratov, Pavel RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2593 = 2011-11-01
666 Hammerstad, Asmund SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2230 1 2011-11-01
667 Nilsson, Sebastian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2362 1 2011-11-01
668 Nogly, Christoph SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2231 1 2011-11-01
669 Kadric, Denis SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2403 = 2011-11-01
670 Tsydypov, Zhamsaran RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2288 = 2011-11-01
671 Chigaev, Maksim RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2289 = 2011-11-01
672 Zakharchenko, Arnold RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2230 = 2011-11-01
673 Vunder, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2282 1 2011-11-01
674 Yuffa, Daniil RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2378 1 2011-11-01
675 Obolenskikh, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2500 1 2011-11-01
676 Stukopin, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2438 1 2011-11-01
677 Kovchan, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2569 = 2011-11-01
678 Shomoev, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2577 0 2011-11-01
679 Reshetnikov, Alexey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2487 = 2011-09-01
680 Diu, Viacheslav RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2475 1 2011-09-01
681 Vitiugov, Nikita RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2733 = 2011-09-01
682 Kryakvin, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2551 1 2011-09-01
683 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2629 = 2011-09-01
684 Tomashevsky, Evgeny RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2707 = 2011-09-01
685 Lysyj, Igor RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2629 = 2011-09-01
686 Najer, Evgeniy RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2643 = 2011-09-01
687 Jakovenko, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2732 1 2011-09-01
688 Volkov, Sergey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2615 = 2011-09-01
689 Rublevsky, Sergei RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2682 = 2011-09-01
690 Rajesh, V A V IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2292 = 2011-09-01
691 Prasannaa, S IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2232 1 2011-09-01
692 Debashis, Das IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2396 = 2011-09-01
693 Priyadharshan, K IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2376 = 2011-09-01
694 Janev, Tihomir IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2349 1 2011-09-01
695 Vidit, Santosh Gujrathi IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2492 = 2011-09-01
696 Lalith, Babu M R IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2495 1 2011-09-01
697 Ter-Sahakyan, Samvel IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2558 0 2011-09-01
698 Roganovic, Milos IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2476 0 2011-09-01
699 Valsecchi, Alessio IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2354 1 2011-09-01
700 Shyam, Nikil P IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2398 = 2011-09-01
701 Krysa, Leandro IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2374 1 2011-09-01
702 Stany, G A IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2435 1 2011-09-01
703 Rozum, Ivan RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2475 = 2011-05-01
704 Goganov, Aleksey RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2469 1 2011-05-01
705 Fedoseev, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2519 = 2011-05-01
706 Shimanov, Aleksandr RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2550 = 2011-05-01
707 Belous, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2524 1 2011-05-01
708 Rozum, Ivan RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2475 1 2011-05-01
709 Goganov, Aleksey RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2469 = 2011-05-01
710 Fedoseev, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2519 1 2011-05-01
711 Belous, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2524 0 2011-05-01
712 Shimanov, Aleksandr RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2550 1 2011-05-01
713 Renaze, Luc FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2286 1 2011-05-01
714 Gallagher, Joseph G FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2500 = 2011-05-01
715 Goganov, Aleksey FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2469 = 2011-05-01
716 Potapov, Pavel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2474 1 2011-05-01
717 Javakhishvili, Lela FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2437 = 2011-05-01
718 Dembo, Yelena FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2457 = 2011-05-01
719 Smirnov, Artem FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2425 = 2011-05-01
720 Markos, Jan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2545 1 2011-05-01
721 Riazantsev, Alexander FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2679 = 2011-05-01
722 Dreev, Aleksey FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2697 = 2011-05-01
723 Fressinet, Laurent FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2693 = 2011-05-01
724 Bogdanovich, Stanislav RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2511 = 2011-05-01
725 Rodin, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2442 1 2011-05-01
726 Cheremnova, Tamara RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2225 1 2011-05-01
727 Pranizin, Gennady RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2225 1 2011-05-01
728 Ajrapetian, Gevorg RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2419 1 2011-05-01
729 Vokarev, Sergey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2455 = 2011-05-01
730 Toder, Alexander RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2216 1 2011-03-01
731 Shuvalov, Evgenij RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2255 1 2011-03-01
732 Pogosian, Manvel RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2391 1 2011-03-01
733 Bukavshin, Ivan RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2458 = 2011-03-01
734 Sharavdorj, Dashzegve RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2452 1 2011-03-01
735 Lou, Yiping RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2429 1 2011-03-01
736 Kabanov, Nikolai RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2482 = 2011-03-01
737 Yu, Yangyi RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2607 = 2011-03-01
738 Bezgodov, Alexei RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2494 1 2011-03-01
739 Pavlov, Aleksandr RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2269 0 2011-01-01
740 Belenkaya, Dina RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2213 1 2011-01-01
741 Akatova, Ekaterina RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2260 = 2011-01-01
742 Krivenko, Sergey RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2300 1 2011-01-01
743 Solovjov, Sergey I. RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2394 1 2011-01-01
744 Neverov, Valeriy RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2519 1 2011-01-01
745 Papin, Vasily RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2534 = 2011-01-01
746 Makarov, Marat RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2521 1 2011-01-01
747 Demchenko, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2529 = 2011-01-01
748 Cheparinov, Ivan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2661 = 2010-11-01
749 Zhigalko, Andrey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2591 1 2010-11-01
750 Delchev, Aleksander ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2632 = 2010-11-01
751 Gustafsson, Jan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2643 0 2010-11-01
752 Gustafsson, Jan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2643 = 2010-11-01
753 Ubilava, Elizbar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2528 1 2010-11-01
754 Arutinian, David ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2572 = 2010-09-01
755 Ter-Sahakyan, Samvel ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2525 1 2010-09-01
756 Lenic, Luka ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2602 = 2010-09-01
757 Ponkratov, Pavel ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2604 = 2010-09-01
758 Pashikian, Arman ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2630 0 2010-09-01
759 Gopal, G.n. ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2611 = 2010-09-01
760 Petrosian, Tigran L. ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2597 = 2010-09-01
761 Hovhannisyan, Robert ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2529 1 2010-09-01
762 Grigoryan, Avetik ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2584 = 2010-09-01
763 Arenas, David POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2364 1 2010-09-01
764 Swapnil, S. Dhopade POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2426 = 2010-09-01
765 Fodor, Tamas Jr. POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2452 1 2010-09-01
766 Salem, A.r. Saleh POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2468 = 2010-09-01
767 Sieciechowicz, Marcin POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2445 = 2010-09-01
768 Firat, Burak POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2420 1 2010-09-01
769 Yilmaz, Mustafa POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2479 = 2010-09-01
770 Baryshpolets, Andrey POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2450 1 2010-09-01
771 Hammer, Jon Ludvig POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2636 = 2010-09-01
772 Sjugirov, Sanan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2610 = 2010-09-01
773 Swiercz, Dariusz POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2492 1 2010-09-01
774 Andreikin, Dmitry POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2650 = 2010-09-01
775 Negi, Parimarjan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2615 = 2010-09-01
776 Fedoseev, Vladimir RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2428 1 2010-07-01
777 Ionov, Sergey RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2542 1 2010-07-01
778 Makarov, Marat RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2518 = 2010-07-01
779 Levin, Evgeny A. RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2500 = 2010-07-01
780 Popov, Valerij RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2592 = 2010-07-01
781 Gorovykh, Eduard RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2430 = 2010-07-01
782 Klimov, Sergey RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2518 1 2010-07-01
783 Romanov, Evgeny RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2594 = 2010-07-01
784 Ivanov, Sergey RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2542 0 2010-07-01
785 Khairullin, Ildar RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2617 0 2010-07-01
786 Yevseev, Denis RUS 83. St.Petersburg Chmp. 2010 [St.Petersburg] 2520 1 2010-07-01
787 Grandelius, Nils SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2537 = 2010-05-01
788 Schneider, Stefan SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2351 1 2010-05-01
789 Blomqvist, Erik SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2421 = 2010-05-01
790 Vitiugov, Nikita RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2710 = 2010-05-01
791 Evdokimov, Alexander A. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2564 = 2010-05-01
792 Kurnosov, Igor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2674 = 2010-05-01
793 Rakhmanov, Aleksandr RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2584 = 2010-05-01
794 Belov, Vladimir RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2619 = 2010-05-01
795 Jakovenko, Dmitry RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2725 = 2010-05-01
796 Wang, Hao RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2715 0 2010-05-01
797 Ivanov, Alexander Al. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2481 1 2010-05-01
798 Masic, Predrag RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2358 1 2010-03-01
799 Korobkov, Piotr RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2482 1 2010-03-01
800 Grachev, Boris RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2653 = 2010-03-01
801 Bu, Xiangzhi RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2673 = 2010-03-01
802 Reshetnikov, Alexey RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2447 1 2010-03-01
803 Kurnosov, Igor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2668 0 2010-03-01
804 Krivoborodov, Egor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2471 1 2010-03-01
805 Rublevsky, Sergei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2697 = 2010-03-01
806 Najer, Evgeniy RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2665 = 2010-03-01
807 Bebel, Arkadiusz   2275 = 2010-01-01
808 Inonu, Muhsin Munci   2175 1 2010-01-01
809 Arslanov, Shamil   2379 1 2010-01-01
810 Pavlidis, Anastasios   2300 1 2010-01-01
811 Durarbeyli, Vasif   2456 1 2010-01-01
812 Shukh, Nikolai   2438 = 2010-01-01
813 Salgado Lopez, Ivan   2562 = 2010-01-01
814 Adhiban, B.   2486 = 2010-01-01
815 Benidze, Davit   2450 1 2010-01-01
816 Rozum, Ivan   2458 1 2010-01-01
817 Salem, A.r. Saleh   2472 1 2010-01-01
818 Dreev, Alexey   2659 = 2009-11-01
819 Landa, Konstantin   2655 1 2009-11-01
820 Lastin, Alexander   2648 = 2009-11-01
821 Motylev, Alexander   2710 = 2009-11-01
822 Zvjaginsev, Vadim   2635 = 2009-11-01
823 Vitiugov, Nikita   2681 = 2009-11-01
824 Kokarev, Dmitry   2630 = 2009-11-01
825 Amonatov, Farrukh   2643 0 2009-11-01
826 Lysyj, Igor   2612 = 2009-11-01
827 Volkov, Sergey   2616 = 2009-11-01
828 Savchenko, Boris   2638 0 2009-11-01
829 Negi, Parimarjan   2615 = 2009-11-01
830 Del Rio De Angelis, Salvador G.   2559 = 2009-11-01
831 Magem Badals, Jordi   2553 = 2009-11-01
832 Fontana Sotomayor, Luis Javier   2373 1 2009-11-01
833 Adams, Michael   2682 0 2009-11-01
834 Karalkin, Maksim   2223 1 2009-11-01
835 Vlasenko, Miroslav   2384 = 2009-11-01
836 Svetlov, Dmitry   2399 0 2009-11-01
837 Rjabzev, Konstantin   2333 1 2009-11-01
838 Utegaliyev, Azamat   2427 1 2009-11-01
839 Vokarev, Sergey   2505 = 2009-11-01
840 Kovalenko, Igor   2484 1 2009-11-01
841 Kobalia, Mikhail   2648 = 2009-11-01
842 Tovmasian, Vardges   2228 = 2009-11-01
843 Mucha, Roman   2176 1 2009-09-01
844 Lagowski, Patryk   2349 1 2009-09-01
845 Nedilko, Vasily   2414 1 2009-09-01
846 Andriasian, Zaven   2585 = 2009-09-01
847 Malisauskas, Vidmantas   2489 1 2009-09-01
848 Czarnota, Pawel   2530 = 2009-09-01
849 Vysochin, Spartak   2554 1 2009-09-01
850 Brodsky, Michail   2522 = 2009-09-01
851 Goganov, Aleksey   2434 = 2009-09-01
852 Omariev, Maksim   2243 1 2009-09-01
853 Ulanov, Alexandr   2331 1 2009-09-01
854 Kopylov, Alexander A.   2442 = 2009-09-01
855 Pustovoitova, Daria   2285 1 2009-09-01
856 Demidov, Mikhail   2351 1 2009-09-01
857 Chekhov, Sergei   2328 1 2009-09-01
858 Yankovsky, Roman   2288 1 2009-09-01
859 Kalugin, Sergey V.   2406 1 2009-07-01
860 Kozlov, Gennady   2265 1 2009-07-01
861 Ovetchkin, Roman   2549 = 2009-07-01
862 Kovchan, Alexander   2543 = 2009-07-01
863 Pridorozhni, Aleksei   2528 = 2009-07-01
864 Gabrielian, Artur   2462 0 2009-07-01
865 Shorokhov, Alexandr   2457 1 2009-07-01
866 Ulko, Jaroslav   2489 1 2009-07-01
867 Slugin, Sergey   2439 = 2009-07-01
868 Solovjov, Sergey I.   2404 1 2009-07-01
869 Anisimov, Pavel   2503 = 2009-07-01
870 Goganov, Aleksey   2462 = 2009-07-01
871 Yemelin, Vasily   2582 1 2009-07-01
872 Smirnov, Artem   2454 0 2009-07-01
873 Ivanov, Sergey   2551 = 2009-07-01
874 Gorovykh, Eduard   2404 1 2009-07-01
875 Yevseev, Denis   2529 1 2009-07-01
876 Klimov, Sergey   2521 = 2009-07-01
877 Popov, Valerij   2570 = 2009-07-01
878 Khakimov, Timur   2310 1 2009-04-01
879 Gorovykh, Eduard   2391 = 2009-04-01
880 Trushelyov, Victor   2354 = 2009-04-01
881 Savchenko, Stanislav   2571 = 2009-04-01
882 Abasov, Nijat Azad Oglu   2397 1 2009-04-01
883 Goganov, Aleksey   2385 = 2009-04-01
884 Brodsky, Michail   2517 = 2009-04-01
885 Lintchevski, Daniil   2481 = 2009-04-01
886 Kovalev, Andrei   2534 = 2009-04-01
887 Solovjov, Sergey I.   2410 = 2009-04-01
888 Lovkov, Roman   2429 = 2009-04-01
889 Goganov, Aleksey   2385 1 2009-04-01
890 Rozum, Ivan   2451 = 2009-04-01
891 Khruschiov, Alexey   2497 = 2009-04-01
892 Vysochin, Spartak   2526 = 2009-04-01
893 Trushelyov, Victor   2354 1 2009-04-01
894 Pogosian, Vladimir   2308 1 2009-04-01
895 Kislinsky, Alexey   2468 = 2009-04-01
896 Mikkelsen, Nikolaj   2426 1 2009-04-01
897 Kosov, Ivan   2383 1 2009-04-01
898 Levin, Evgeny A.   2484 = 2009-04-01
899 Shchukin, Dmitry   2385 1 2009-04-01
900 Klovans, Janis   2415 1 2009-04-01
901 Neiksans, Arturs   2456 1 2009-04-01
902 Malisauskas, Vidmantas   2457 1 2009-04-01
903 Starostits, Ilmars   2499 = 2009-04-01
904 Samolins, Vitalijs   2430 1 2009-04-01
905 Mihailovs, Jurijs   2398 = 2009-04-01
906 Petkevich, Juzefs   2435 1 2009-04-01
907 Gorovykh, Eduard   2391 = 2009-04-01
908 Saulespurens, Valdis   2384 1 2009-04-01
909 Massironi, Marco   2169 1 2009-01-01
910 Molchanova, Tatjana   2337 = 2009-01-01
911 Malakhov, Igor   2346 0 2009-01-01
912 Utkin, Alexander   2196 1 2009-01-01
913 Urjubdshzirov, Erdni   2300 1 2009-01-01
914 Goganov, Aleksey   2356 1 2009-01-01
915 Sjugirov, Sanan   2549 0 2009-01-01
916 Khuseinkhodzhaev, Muhammad   2375 = 2009-01-01
917 Gorovykh, Eduard   2390 1 2009-01-01
918 Rosberg, Simon   2222 1 2009-01-01
919 Pavlidis, Anastasios   2322 = 2009-01-01
920 Carlstedt, Jonathan   2286 1 2009-01-01
921 Delorme, Axel   2415 = 2009-01-01
922 Potapov, Pavel   2442 1 2009-01-01
923 Chirila, Ioan Cristian   2462 = 2009-01-01
924 Saric, Ivan   2516 0 2009-01-01
925 Tologontegin, Semetey   2359 1 2009-01-01
926 Darini, Pouria   2263 = 2009-01-01
927 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-01-01
928 Ma, Qun   2241 = 2009-01-01
929 Buharin, Anton   2135 1 2008-10-01
930 Efanov, Nikolai   2395 1 2008-10-01
931 Kopylov, Alexander A.   2421 = 2008-10-01
932 Shukh, Nikolai   2370 = 2008-10-01
933 Chekhov, Sergei   2273 1 2008-10-01
934 Yumakhuzhin, Vadim   2135 1 2008-10-01
935 Antipov, Mikhail Al.   2150 0 2008-10-01
936 Rozum, Ivan   2444 0 2008-10-01
937 Sharafiev, Azat   2418 = 2008-10-01
938 Zacurdajev, Mikhail   2400 1 2008-10-01
939 Khruschiov, Alexey   2495 0 2008-10-01
940 Vorobjov, Denis S.   2256 = 2008-10-01
941 Volodin, Aleksandr   2397 1 2008-10-01
942 Zhidkov, Valery S   2346 = 2008-10-01
943 Kasparov, Sergey   2486 1 2008-10-01
944 Yevseev, Denis   2510 = 2008-10-01
945 Utkin, Aleksey   2412 1 2008-10-01
946 Gorovykh, Eduard   2380 = 2008-10-01
947 Goganov, Aleksey   2382 = 2008-10-01
948 Korotylev, Alexey   2609 = 2008-10-01
949 Khalifman, Alexander   2634 = 2008-10-01
950 Bocharov, Dmitry   2582 = 2008-10-01
951 Lysyj, Igor   2596 = 2008-10-01
952 Amonatov, Farrukh   2650 = 2008-10-01
953 Yakovich, Yuri   2566 = 2008-10-01
954 Najer, Evgeniy   2670 = 2008-10-01
955 Vorobiov, Evgeny E.   2550 = 2008-10-01
956 Smikovski, Ivan   2553 0 2008-10-01
957 Chuprov, Dmitry   2577 = 2008-10-01
958 Lintchevski, Daniil   2506 = 2008-10-01
959 Pogosian, Vladimir   2289 1 2008-07-01
960 Pankov, German   2358 = 2008-07-01
961 Karasev, Vladimir I   2408 = 2008-07-01
962 Kosov, Ivan   2365 1 2008-07-01
963 Levin, Evgeny A.   2440 = 2008-07-01
964 Popov, Valerij   2531 = 2008-07-01
965 Yemelin, Vasily   2562 = 2008-07-01
966 Andreev, Konstantin   2304 1 2008-07-01
967 Smirnov, Artem   2435 = 2008-07-01
968 Benza, Artem   2335 1 2008-07-01
969 Musakaev, Emil   2356 1 2008-07-01
970 Shukh, Nikolai   2350 1 2008-07-01
971 Levin, Evgeny A.   2463 = 2008-07-01
972 Kosov, Ivan   2380 1 2008-07-01
973 Ajrapetian, Gevorg   2368 = 2008-07-01
974 Airapetian, Gor   2320 = 2008-07-01
975 Rozum, Ivan   2414 = 2008-07-01
976 Kopylov, Alexander A.   2384 1 2008-07-01
977 Khairullin, Ildar   2567 0 2008-04-01
978 Bratus, Pater P.   2211 1 2008-04-01
979 Evdokimov, Alexander A.   2562 = 2008-04-01
980 Solovjov, Sergey I.   2461 1 2008-04-01
981 Gasanov, Eldar   2504 1 2008-04-01
982 Safarli, Eltaj   2487 = 2008-04-01
983 Yemelin, Vasily   2564 = 2008-04-01
984 Popov, Valerij   2580 = 2008-04-01
985 Yevseev, Denis   2499 0 2008-04-01
986 Vedmediuc, Serghei   2410 1 2008-04-01
987 Levin, Evgeny A.   2440 1 2008-04-01
988 Yevseev, Denis   2499 = 2008-04-01
989 Fazulyanov, Sergey   2354 1 2008-04-01
990 Gorovykh, Eduard   2402 1 2008-04-01
991 Pogosian, Vladimir   2289 1 2008-04-01
992 Khuseinkhodzhaev, Muhammad   2396 0 2008-04-01
993 Malinin, Vasily B.   2346 = 2008-04-01
994 Khruschiov, Alexey   2504 = 2008-04-01
995 Shimanov, Aleksandr   2441 = 2008-04-01
996 Sjugirov, Sanan   2491 1 2008-04-01
997 Brodsky, Michail   2572 = 2008-04-01
998 Lintchevski, Daniil   2440 = 2008-04-01
999 Lanin, Alexsej   2456 0 2008-04-01
1000 Kveinys, Aloyzas   2521 = 2008-04-01
1001 Mihajlovskij, Sergei   2466 0 2008-04-01
1002 Savchenko, Stanislav   2558 = 2008-04-01
1003 Gorovykh, Eduard   2402 0 2008-04-01
1004 Shimanov, Aleksandr   2441 0 2008-04-01