Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Harikrishna, Pentala

Večiti šah lista

Harikrishna, Pentala

# Harikrishna, Pentala turnir elo rezultat FIDE lista
1 Alekseev,Evgeny ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2629 = Budući
2 Van Foreest,Jorden ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2621 = Budući
3 L'ami,Erwin ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2619 1 Budući
4 Kasimdzhanov,Rustam ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2657 = Budući
5 Sarana,Alexey ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2655 = Budući
6 Kovalev,Vladislav ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2661 0 Budući
7 Gonzalez Vidal, Yuri RUS World Cup [Khanty] 2552 1 Budući
8 Gonzalez Vidal, Yuri RUS World Cup [Khanty] 2552 1 Budući
9 Fedoseev, Vladimir RUS World Cup [Khanty] 2664 1 Budući
10 Fedoseev, Vladimir RUS World Cup [Khanty] 2664 = Budući
11 Alekseenko, Kirill RUS World Cup [Khanty] 2671 0 Budući
12 Alekseenko, Kirill RUS World Cup [Khanty] 2671 0 Budući
13 Tomczak, Jacek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2628 = 2019-10-01
14 Heberla, Bartlomiej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2552 1 2019-10-01
15 Piorun, Kacper POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2660 1 2019-10-01
16 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2599 1 2019-10-01
17 Wojtaszek, Radoslaw POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2739 = 2019-10-01
18 Huschenbeth, Niclas POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2620 1 2019-10-01
19 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019 [Katowice] 2579 = 2019-10-01
20 Studer, Noel SUI SMM 2019 - League A round 6-7 [decentralised] 2533 0 2019-10-01
21 Wei, Yi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2727 1 2019-09-01
22 Liu, Guanchu CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2449 1 2019-09-01
23 Xu, Minghui CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2399 1 2019-09-01
24 Yu, Yangyi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2752 = 2019-09-01
25 Fontaine, Robert SUI SMM 2019 - League A round 5 [decentralised] 2557 1 2019-08-01
26 So, Wesley LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2763 = 2019-08-01
27 So, Wesley LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2763 = 2019-08-01
28 Hillarp Persson, Tiger SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2563 = 2019-06-01
29 Maghsoodloo, Parham SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2671 = 2019-06-01
30 Grandelius, Nils SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2688 1 2019-06-01
31 Nihal, Sarin SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2598 1 2019-06-01
32 Saric, Ivan SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2694 = 2019-06-01
33 Nisipeanu, Liviu-Dieter SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2667 = 2019-06-01
34 Jones, Gawain C B SWE TePe Sigeman Chess Tournament 2019 [Malmo] 2702 = 2019-06-01
35 Balogh, Csaba FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2598 1 2019-06-01
36 Godart, Francois FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2419 1 2019-06-01
37 Tabatabaei, M.amin FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2610 = 2019-06-01
38 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2584 = 2019-06-01
39 Hera, Imre Jr. FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2611 = 2019-06-01
40 Nihal, Sarin FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2598 = 2019-06-01
41 Eljanov, Pavel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2661 1 2019-06-01
42 Ragger, Markus FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2682 = 2019-06-01
43 Naiditsch, Arkadij HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 7 [Hungary] 2710 = 2019-05-01
44 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2773 0 2019-05-01
45 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2675 = 2019-05-01
46 Pelletier, Yannick SUI SMM 2019 - League A Round 2 [decentralised] 2550 = 2019-05-01
47 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
48 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 0 2019-05-01
49 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 1 2019-05-01
50 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 1 2019-05-01
51 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 1 2019-05-01
52 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 1 2019-05-01
53 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
54 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 0 2019-05-01
55 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 1 2019-05-01
56 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 0 2019-05-01
57 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
58 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 0 2019-04-01
59 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 1 2019-04-01
60 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 = 2019-04-01
61 Rapport, Richard CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2738 = 2019-04-01
62 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 = 2019-04-01
63 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 = 2019-04-01
64 Navara, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2739 = 2019-04-01
65 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 0 2019-04-01
66 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2631 = 2019-03-01
67 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2680 = 2019-03-01
68 Molenda, Marcin CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2393 1 2019-03-01
69 Korobov, Anton CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2687 1 2019-03-01
70 Balogh, Csaba CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2632 = 2019-02-01
71 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2585 = 2019-02-01
72 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 4 [Hungary] 2680 = 2019-02-01
73 Liang, Jinrong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2452 1 2019-01-01
74 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2535 1 2019-01-01
75 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2384 1 2019-01-01
76 Zuo, Yifan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2329 1 2019-01-01
77 Shankland, Samuel GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2724 = 2019-01-01
78 Malakhov, Vladimir GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2658 = 2019-01-01
79 Fontaine, Robert SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2555 = 2018-12-01
80 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2626 = 2018-12-01
81 Kociscak, Jiri CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2487 1 2018-12-01
82 Kempinski, Robert CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2574 = 2018-12-01
83 Giron, Jorge Ernesto GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2343 1 2018-11-01
84 Dragnev, Valentin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2508 1 2018-11-01
85 Preotu, Razvan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2513 1 2018-11-01
86 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
87 Vazquez, Guillermo GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2468 = 2018-11-01
88 Kramnik, Vladimir GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2779 = 2018-11-01
89 Adly, Ahmed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2620 1 2018-11-01
90 Sargissian, Gabriel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2691 = 2018-11-01
91 Giri, Anish GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2780 = 2018-11-01
92 Wojtaszek, Radoslaw GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2727 = 2018-11-01
93 Hansen, Torbjorn Ringdal GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2423 1 2018-11-01
94 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 0 2018-11-01
95 Mastrovasilis, Athanasios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2503 = 2018-11-01
96 Postny, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2612 = 2018-11-01
97 Leko, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2690 = 2018-11-01
98 Naiditsch, Arkadij GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2721 = 2018-11-01
99 Stojanovic, Mihajlo SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2498 0 2018-10-01
100 Heimann, Andreas SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2597 = 2018-10-01
101 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 = 2018-09-01
102 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 = 2018-09-01
103 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 1 2018-09-01
104 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
105 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2760 = 2018-09-01
106 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2501 1 2018-09-01
107 Li, Yankai CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2426 1 2018-09-01
108 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2634 = 2018-09-01
109 Aranovitch, Emiliano SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 5 [decentralised] 2373 1 2018-08-01
110 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2495 = 2018-08-01
111 Zhou, Weiqi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2590 1 2018-08-01
112 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2411 1 2018-08-01
113 Liu, Qingnan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2545 1 2018-08-01
114 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 4 [decentralised] 2518 1 2018-07-01
115 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2680 = 2018-06-01
116 Van Foreest, Jorden GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2631 1 2018-06-01
117 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2691 = 2018-06-01
118 Gao, Rui CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2568 1 2018-06-01
119 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2452 1 2018-06-01
120 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2581 = 2018-06-01
121 Michalik, Peter CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2563 = 2018-05-01
122 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2683 = 2018-05-01
123 Wang, Yiye CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2448 1 2018-05-01
124 Peng, Hongchi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2327 1 2018-05-01
125 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2399 = 2018-05-01
126 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2640 1 2018-05-01
127 Sermier, Guillaume SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 1 [decentralised] 2378 = 2018-04-01
128 Hemant, Sharma (del) ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2348 = 2018-03-01
129 Gara, Anita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 = 2018-03-01
130 Renman, Nils-Gustaf ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 1 2018-03-01
131 Studer, Noel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2476 1 2018-03-01
132 Grigoriants, Sergey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2568 1 2018-03-01
133 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2588 = 2018-03-01
134 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2607 0 2018-03-01
135 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2538 0 2018-03-01
136 Cawdery, Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2446 1 2018-03-01
137 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2540 1 2018-03-01
138 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2645 1 2018-03-01
139 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2604 = 2018-03-01
140 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2609 = 2018-03-01
141 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2793 = 2018-03-01
142 Matlakov, Maxim CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2709 = 2018-03-01
143 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2499 1 2018-03-01
144 Miton, Kamil CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2584 1 2018-01-01
145 Mista, Aleksander CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2587 = 2018-01-01
146 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2597 = 2017-12-01
147 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2685 1 2017-12-01
148 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 = 2017-12-01
149 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
150 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 = 2017-12-01
151 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 1 2017-12-01
152 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
153 Vachier-Lagrave, Maxime ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2796 = 2017-12-01
154 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
155 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
156 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
157 Tari, Aryan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2578 1 2017-11-01
158 Postny, Evgeny TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 = 2017-11-01
159 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2791 = 2017-11-01
160 Burstein, Roman TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2333 1 2017-11-01
161 Najer, Evgeniy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2699 = 2017-11-01
162 Erdos, Viktor TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2624 1 2017-11-01
163 Mamedov, Rauf TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2678 = 2017-11-01
164 Gonzalez Vidal, Yuri GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2547 0 2017-10-01
165 Gonzalez Vidal, Yuri GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2547 1 2017-10-01
166 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
167 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
168 Vaganian, Rafael A SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2562 = 2017-09-01
169 Georgiadis, Nico SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2496 = 2017-09-01
170 Morozevich, Alexander SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2675 = 2017-09-01
171 Studer, Noel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2493 1 2017-09-01
172 Leko, Peter SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2678 = 2017-09-01
173 Hou, Yifan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2666 1 2017-09-01
174 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2737 = 2017-09-01
175 Ponomariov, Ruslan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2699 1 2017-09-01
176 Bacrot, Etienne SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2715 0 2017-09-01
177 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 1 2017-08-01
178 Adams, Michael SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2736 = 2017-08-01
179 Mamedyarov, Shakhriyar SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2800 = 2017-08-01
180 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2724 = 2017-08-01
181 Nepomniachtchi, Ian SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2742 = 2017-08-01
182 Aronian, Levon SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2809 1 2017-08-01
183 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 = 2017-08-01
184 Li, Chao B SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2735 0 2017-08-01
185 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 = 2017-08-01
186 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2783 = 2017-06-01
187 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2751 0 2017-06-01
188 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2710 = 2017-06-01
189 Kramnik, Vladimir AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2811 0 2017-06-01
190 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2772 = 2017-06-01
191 Adams, Michael AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2761 = 2017-06-01
192 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 = 2017-06-01
193 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2741 = 2017-06-01
194 So, Wesley AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2822 = 2017-06-01
195 Hammer, Jon Ludvig RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2621 = 2017-06-01
196 Vallejo Pons, Francisco RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
197 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2755 0 2017-06-01
198 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 = 2017-06-01
199 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 1 2017-06-01
200 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 0 2017-06-01
201 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2696 = 2017-06-01
202 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2751 1 2017-06-01
203 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
204 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
205 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 1 2017-05-01
206 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 0 2017-05-01
207 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
208 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
209 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 0 2017-05-01
210 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 1 2017-05-01
211 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
212 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
213 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 0 2017-05-01
214 Socko, Bartosz GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2598 = 2017-04-01
215 Matlakov, Maxim Sergeevich GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2701 = 2017-04-01
216 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 = 2017-02-01
217 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 1 2017-02-01
218 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
219 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
220 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
221 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
222 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
223 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
224 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
225 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
226 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
227 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
228 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 0 2017-02-01
229 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2655 1 2017-01-01
230 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2546 0 2017-01-01
231 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2665 = 2016-12-01
232 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2521 1 2016-12-01
233 Dambacher, Martijn SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2479 1 2016-12-01
234 Sjugirov, Sanan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2664 0 2016-12-01
235 Bluebaum, Matthias SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2641 1 2016-12-01
236 Papp, Gabor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2587 1 2016-12-01
237 Mamedyarov, Shakhriyar SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2762 = 2016-12-01
238 Cheparinov, Ivan ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2677 1 2016-11-01
239 Banusz, Tamas ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2613 1 2016-11-01
240 Radjabov, Teimour ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2722 = 2016-11-01
241 Bacrot, Etienne ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2692 = 2016-11-01
242 Anton Guijarro, David ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2630 = 2016-11-01
243 Piorun, Kacper ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2681 0 2016-11-01
244 Inarkiev, Ernesto ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2732 = 2016-11-01
245 Biolek, Richard Jr. CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2440 1 2016-11-01
246 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2557 1 2016-11-01
247 Shirov, Alexei AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2679 1 2016-11-01
248 Durarbayli, Vasif AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2612 = 2016-10-01
249 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
250 Mamedyarov, Shakhriyar AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2761 1 2016-10-01
251 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
252 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
253 Adams, Michael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2738 = 2016-10-01
254 Eljanov, Pavel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2739 = 2016-10-01
255 Karjakin, Sergey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2769 1 2016-10-01
256 Carlsen, Magnus AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2857 = 2016-10-01
257 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 0 2016-08-01
258 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
259 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 1 2016-08-01
260 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
261 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
262 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
263 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 1 2016-08-01
264 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
265 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
266 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2632 = 2016-08-01
267 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2552 1 2016-08-01
268 Yu, Yangyi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2734 = 2016-08-01
269 Xu, Minghui CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2355 = 2016-08-01
270 Caruana, Fabiano AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2804 = 2016-07-01
271 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 1 2016-07-01
272 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 0 2016-07-01
273 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 0 2016-07-01
274 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2765 1 2016-07-01
275 Hou, Yifan AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2663 = 2016-07-01
276 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2655 = 2016-07-01
277 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2726 = 2016-07-01
278 Safarli, Eltaj AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2664 0 2016-07-01
279 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 0 2016-06-01
280 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 = 2016-06-01
281 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
282 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
283 Li, Chao B NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2755 1 2016-06-01
284 Giri, Anish NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2790 1 2016-06-01
285 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2788 = 2016-06-01
286 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 0 2016-06-01
287 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
288 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2572 1 2016-04-01
289 Tregubov, Pavel V. GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2581 1 2016-04-01
290 Tate, Alan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2355 1 2016-03-01
291 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2484 = 2016-03-01
292 Libiszewski, Fabien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2515 1 2016-03-01
293 Aravindh, Chithambaram Vr. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2500 1 2016-03-01
294 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 1 2016-03-01
295 Gupta, Abhijeet ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2613 = 2016-03-01
296 Bruzon Batista, Lazaro ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2666 = 2016-03-01
297 Vidit, Santosh Gujrathi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2642 1 2016-03-01
298 Anton Guijarro, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
299 Li, Chao B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2751 = 2016-03-01
300 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2455 1 2016-03-01
301 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2620 1 2016-03-01
302 Gabriel, Christian GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2496 = 2016-03-01
303 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2784 = 2016-03-01
304 Kryvoruchko, Yuriy CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2695 = 2016-02-01
305 Gajewski, Grzegorz CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2634 = 2016-02-01
306 Horvath, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 1-3 [Hungary] 2534 1 2016-01-01
307 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2562 1 2016-01-01
308 Luch, Michal CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2446 1 2016-01-01
309 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2615 = 2016-01-01
310 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2707 1 2016-01-01
311 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2632 1 2016-01-01
312 Aravindh, Chithambaram Vr. QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2486 = 2016-01-01
313 Batsiashvili, Nino QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2498 1 2016-01-01
314 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2622 = 2016-01-01
315 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 = 2016-01-01
316 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 1 2016-01-01
317 Fedoseev, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2664 1 2016-01-01
318 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
319 Ni, Hua QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2693 = 2016-01-01
320 Nguyen, Ngoc Truong Son QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2642 = 2016-01-01
321 Illingworth, Max AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2517 1 2015-11-01
322 Illingworth, Max AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2517 = 2015-11-01
323 Sethuraman, S.p. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2640 = 2015-11-01
324 Sethuraman, S.p. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2640 0 2015-11-01
325 Kobo, Ori ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2427 1 2015-11-01
326 Vishnu, Prasanna. V ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2503 1 2015-11-01
327 Grandelius, Nils ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2647 = 2015-11-01
328 L`ami, Erwin ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2619 1 2015-11-01
329 Movsesian, Sergei ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2658 = 2015-11-01
330 Zumsande, Martin ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2422 1 2015-11-01
331 Naiditsch, Arkadij ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2682 1 2015-11-01
332 Sargissian, Gabriel ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2679 = 2015-11-01
333 Short, Nigel D ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2678 = 2015-11-01
334 Ondersteijn, Niels MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2415 1 2015-11-01
335 Arnaudov, G. Petar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2480 1 2015-11-01
336 Nakar, Eylon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2463 1 2015-11-01
337 Tomashevsky, Evgeny MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2758 = 2015-11-01
338 Johannessen, Leif Erlend MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2503 1 2015-11-01
339 Giri, Anish MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2798 = 2015-11-01
340 Pelletier, Yannick MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2557 = 2015-11-01
341 Ahmetoglu, Ziya TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2340 1 2015-09-01
342 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2735 = 2015-09-01
343 Mamedov, Nidjat TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2597 1 2015-09-01
344 Moiseenko, Alexander TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2710 = 2015-09-01
345 Cheparinov, Ivan TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2690 = 2015-09-01
346 Zhigalko, Sergei TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2654 = 2015-09-01
347 Berkes, Ferenc TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2659 = 2015-09-01
348 Yilmaz, Mustafa TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2582 = 2015-09-01
349 So, Wesley TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2779 = 2015-09-01
350 Kuzubov, Yuriy TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2638 = 2015-09-01
351 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 0 2015-09-01
352 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2736 = 2015-09-01
353 Granda Zuniga, Julio E ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2663 1 2015-09-01
354 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2635 = 2015-09-01
355 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2697 = 2015-09-01
356 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 1 2015-09-01
357 Shankland, Samuel CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2656 1 2015-08-01
358 Matras-Clement, Agnieszka CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
359 Gardner, Robert CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
360 Hambleton, Aman CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2446 1 2015-08-01
361 Haessel, Dale CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
362 Ivanchuk, Vassily CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2733 = 2015-08-01
363 Ganguly, Surya CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2625 = 2015-08-01
364 Pechenkin, Vladimir CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
365 Wang, Hao CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2704 = 2015-08-01
366 Shoker, Samy ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2482 1 2015-05-01
367 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 = 2015-05-01
368 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
369 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
370 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
371 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 = 2015-05-01
372 Dominguez Perez, Leinier ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2729 = 2015-05-01
373 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
374 Ding, Liren ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2751 = 2015-05-01
375 Cerveny, Martin CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2400 1 2015-04-01
376 Movsesian, Sergei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2659 = 2015-04-01
377 Cyborowski, Lukasz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2512 1 2015-04-01
378 Fedorov, Aleksei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2555 1 2015-04-01
379 Stachowiak, Kamil CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2448 = 2015-04-01
380 De Haan, Eric ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2323 1 2015-03-01
381 Ducarmon, Quinten ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2488 1 2015-03-01
382 Chirila, Ioan-Cristian ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2548 1 2015-03-01
383 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 = 2015-03-01
384 Lenderman, Aleksandr ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2614 = 2015-03-01
385 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 = 2015-03-01
386 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2544 1 2015-03-01
387 Cheparinov, Ivan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2681 = 2015-03-01
388 Padmini, Rout ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2388 1 2015-03-01
389 Nakamura, Hikaru ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2776 = 2015-03-01
390 Fier, Alexandr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2612 = 2015-03-01
391 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2552 1 2015-03-01
392 Harika, Dronavalli QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2505 1 2015-01-01
393 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2608 1 2015-01-01
394 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 0 2015-01-01
395 Socko, Bartosz QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2614 1 2015-01-01
396 Safarli, Eltaj QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2628 = 2015-01-01
397 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
398 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 = 2015-01-01
399 Salgado Lopez, Ivan QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2622 = 2015-01-01
400 Naroditsky, Daniel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 = 2015-01-01
401 Graf, Felix GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2476 1 2014-12-01
402 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2716 = 2014-12-01
403 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2570 = 2014-11-01
404 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2719 = 2014-11-01
405 Ding, Liren TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2742 = 2014-10-01
406 Cheparinov, Ivan TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2681 = 2014-10-01
407 Inarkiev, Ernesto TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2666 = 2014-10-01
408 Yilmaz, Mustafa TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2569 = 2014-10-01
409 Zhigalko, Sergei TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2678 = 2014-10-01
410 Grachev, Boris TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2672 0 2014-10-01
411 Alekseev, Evgeny TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2675 = 2014-10-01
412 Mamedov, Nidjat TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 1 2014-10-01
413 Dubov, Daniil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2614 = 2014-10-01
414 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2743 0 2014-10-01
415 Narciso Dublan, Marc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2524 1 2014-10-01
416 Ivanchuk, Vassily ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2726 = 2014-10-01
417 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2626 1 2014-10-01
418 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2729 = 2014-10-01
419 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 1 2014-10-01
420 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2691 = 2014-10-01
421 Giri, Anish ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2758 0 2014-10-01
422 Van Der Stricht, Geert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2379 1 2014-10-01
423 Bokros, Albert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2491 = 2014-10-01
424 Bator, Robert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2422 1 2014-10-01
425 Adams, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2752 = 2014-10-01
426 Mamedov, Rauf ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2660 1 2014-10-01
427 Thorhallsson, Throstur ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2437 1 2014-10-01
428 Dreev, Aleksey ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2662 1 2014-10-01
429 Indjic, Aleksandar GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2542 1 2014-08-01
430 Kempinski, Robert GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2597 = 2014-08-01
431 Dvirnyy, Danyyil GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2549 1 2014-08-01
432 Banikas, Hristos GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2645 = 2014-08-01
433 Socko, Bartosz GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2622 0 2014-08-01
434 Zahariev, Zahari GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2404 1 2014-08-01
435 Kotronias, Vasilios GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2564 1 2014-08-01
436 Lagopatis, Nikolaos GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2326 1 2014-08-01
437 Papaioannou, Ioannis GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2643 = 2014-08-01
438 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
439 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 1 2014-08-01
440 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 0 2014-08-01
441 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
442 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
443 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
444 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 = 2014-08-01
445 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
446 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 0 2014-08-01
447 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 1 2014-08-01
448 Fier, Alexandr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2572 1 2014-04-01
449 Krejci, Jan CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2527 1 2014-04-01
450 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2518 1 2014-04-01
451 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 1 2014-04-01
452 Proudian, Armen ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2306 1 2014-03-01
453 Akesson, Ralf ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2447 1 2014-03-01
454 Anton Guijarro, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2557 1 2014-03-01
455 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2658 = 2014-03-01
456 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 1 2014-03-01
457 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
458 Wei, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2607 = 2014-03-01
459 Hansen, Eric ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2559 = 2014-03-01
460 Zhao, Xue ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2567 0 2014-03-01
461 El Debs, Felipe De Cresce ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2520 1 2014-03-01
462 Giri, Anish GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2746 = 2014-03-01
463 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2704 = 2014-03-01
464 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
465 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 = 2014-02-01
466 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 1 2014-02-01
467 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
468 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 0 2014-02-01
469 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 = 2014-02-01
470 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 0 2014-02-01
471 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 1 2014-02-01
472 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 1 2014-02-01
473 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 = 2014-02-01
474 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 0 2014-02-01
475 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2707 = 2014-01-01
476 Ernst, Sipke GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2566 = 2014-01-01
477 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2672 1 2013-12-01
478 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2658 = 2013-12-01
479 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2638 1 2013-11-01
480 Navara, David GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2703 = 2013-11-01
481 Wegerle, Joerg GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2438 1 2013-11-01
482 Radjabov, Teimour GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2723 = 2013-11-01
483 Boruchovsky, Avital GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2453 0 2013-11-01
484 Dominguez Perez, Leinier GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2753 0 2013-11-01
485 Tisdall, Jonathan D GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2437 1 2013-11-01
486 Banas, Jan SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2310 = 2013-09-01
487 Haussernot, Cecile SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2280 1 2013-09-01
488 Meins, Gerlef SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2474 1 2013-09-01
489 Malakhatko, Vadim SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2529 1 2013-09-01
490 Solak, Dragan SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2598 = 2013-09-01
491 Salem, A R. Saleh SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2531 1 2013-09-01
492 Bartel, Mateusz SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2619 = 2013-09-01
493 Gharamian, Tigran SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2655 1 2013-09-01
494 Bu, Xiangzhi SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2664 = 2013-09-01
495 Grachev, Boris SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2683 = 2013-09-01
496 Hausrath, Daniel SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2516 1 2013-09-01
497 Hogerhorst, Tony NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2296 1 2013-09-01
498 Van Gool, Henk NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2296 1 2013-09-01
499 Rijnaarts, Sjef NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2354 1 2013-09-01
500 Zaragatski, Ilja NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2505 1 2013-09-01
501 Ikonnikov, Vyacheslav NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2555 = 2013-09-01
502 Henrichs, Thomas NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2458 1 2013-09-01
503 Landa, Konstantin NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2632 = 2013-09-01
504 Lalith, Babu M.r. NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2576 = 2013-09-01
505 L`ami, Erwin NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2626 = 2013-09-01
506 Filippas, Sebastian GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2314 1 2013-08-01
507 Papaioannou, Ioannis GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2619 1 2013-08-01
508 Dochev, Dimitar GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2405 1 2013-08-01
509 Svetushkin, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2603 1 2013-08-01
510 Zysk, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2424 1 2013-08-01
511 Kotronias, Vasilios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2581 1 2013-08-01
512 Pavlidis, Anastasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2362 1 2013-08-01
513 Mastrovasilis, Athanasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2523 = 2013-08-01
514 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 = 2013-08-01
515 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
516 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
517 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 0 2013-06-01
518 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
519 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
520 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 0 2013-06-01
521 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
522 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 0 2013-06-01
523 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 0 2013-06-01
524 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
525 Grachev, Boris GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2672 = 2013-05-01
526 Negi, Parimarjan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2657 = 2013-05-01
527 Najer, Evgeniy GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2664 = 2013-05-01
528 Ragger, Markus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
529 McHedlishvili, Mikheil GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2651 0 2013-05-01
530 Efimenko, Zahar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2689 1 2013-05-01
531 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
532 Svidler, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2747 0 2013-05-01
533 Howell, David W L GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2634 1 2013-05-01
534 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2726 1 2013-02-01
535 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 = 2013-02-01
536 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 = 2013-02-01
537 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 0 2013-02-01
538 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2679 1 2013-02-01
539 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 = 2013-02-01
540 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 = 2013-02-01
541 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 = 2013-02-01
542 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 = 2013-02-01
543 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 0 2013-02-01
544 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 = 2013-02-01
545 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2752 = 2013-02-01
546 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 = 2013-02-01
547 McHedlishvili, Mikheil ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2639 0 2012-12-01
548 Iturrizaga, Eduardo ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2656 = 2012-12-01
549 Marin, Mihail ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2547 1 2012-12-01
550 Ponomariov, Ruslan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2741 = 2012-12-01
551 Alsina Leal, Daniel ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2536 1 2012-12-01
552 Dominguez Perez, Leinier ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2726 1 2012-12-01
553 Cheparinov, Ivan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2710 = 2012-12-01
554 Yang, Kaiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2374 1 2012-11-01
555 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2526 = 2012-11-01
556 Gao, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2443 1 2012-11-01
557 Liu, Qingnan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2514 1 2012-11-01
558 Jones, Richard S. TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2393 1 2012-10-01
559 Beliavsky, Alexander G TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2609 1 2012-10-01
560 Kamsky, Gata TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2746 1 2012-10-01
561 Jones, Gawain C B TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2653 = 2012-10-01
562 Sutovsky, Emil TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 = 2012-10-01
563 Flores, Diego TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2589 = 2012-10-01
564 Perunovic, Milos TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2614 = 2012-10-01
565 Gagunashvili, Merab TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2578 = 2012-10-01
566 Bruzon Batista, Lazaro TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2711 0 2012-10-01
567 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2729 0 2012-10-01
568 Kelecevic, Nedeljko SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2284 1 2012-09-01
569 Czebe, Attila SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2478 1 2012-09-01
570 Maze, Sebastien SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2573 = 2012-09-01
571 Pelletier, Yannick SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2599 1 2012-09-01
572 Wen, Yang SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2569 = 2012-09-01
573 Turov, Maxim SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2642 = 2012-09-01
574 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2642 1 2012-09-01
575 Edouard, Romain SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2646 0 2012-09-01
576 Khairullin, Ildar SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2631 = 2012-09-01
577 Avrukh, Boris SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2605 1 2012-09-01
578 Melkumyan, Hrant SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2639 = 2012-09-01
579 Salido Polo, Veronica ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2284 1 2012-08-01
580 Solomons, Deon ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2284 1 2012-08-01
581 Kiewra, Keaton F ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2361 1 2012-08-01
582 Recuero Guerra, David ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2467 1 2012-08-01
583 Anton Guijarro, David ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2490 = 2012-08-01
584 Cori, Jorge ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2479 = 2012-08-01
585 Czakon, Jakub ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2481 1 2012-08-01
586 Chirila, Ioan-Cristian ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2504 1 2012-08-01
587 Zoler, Dan ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2527 = 2012-08-01
588 Vazquez Igarza, Renier ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2554 = 2012-08-01
589 Goh, Wei Ming Kevin CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2426 = 2012-07-01
590 Wang, Yue CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2690 1 2012-07-01
591 Seyedjavad, Alavimoghaddam CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2449 = 2012-07-01
592 Ismagambetov, Anuar CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2478 = 2012-07-01
593 Zhao, Jun CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2577 = 2012-07-01
594 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2656 0 2012-07-01
595 Munkhgal, Gombosuren CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2387 1 2012-07-01
596 Abdulwahhab, Ahmed Abdulsattar A CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2321 1 2012-07-01
597 Buhmann, Rainer GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2606 = 2012-05-01
598 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 = 2012-05-01
599 Gharamian, Tigran GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2676 = 2012-05-01
600 Gajewski, Grzegorz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2607 1 2012-05-01
601 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
602 Bartel, Mateusz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2627 = 2012-05-01
603 Henrichs, Thomas GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2473 = 2012-05-01
604 Berg, Klaus FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2416 1 2012-05-01
605 Rasulov, Vugar FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2526 1 2012-05-01
606 Durarbayli, Vasif FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2543 = 2012-05-01
607 Sanikidze, Tornike FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2549 1 2012-05-01
608 Zakhartsov, Viacheslav V. FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2563 1 2012-05-01
609 Amin, Bassem FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2608 = 2012-05-01
610 Sandipan, Chanda FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2595 1 2012-05-01
611 Negi, Parimarjan FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2639 = 2012-05-01
612 Gharamian, Tigran FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2671 = 2012-05-01
613 Bruzon Batista, Lazaro NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2691 1 2012-03-01
614 Lahno, Kateryna NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2557 1 2012-03-01
615 Harika, Dronavalli NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2516 1 2012-03-01
616 Cmilyte, Viktorija NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2503 = 2012-03-01
617 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2596 = 2012-03-01
618 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2571 1 2012-03-01
619 Potkin, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2684 = 2012-03-01
620 Tiviakov, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2677 = 2012-03-01
621 Nyzhnyk, Illya NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2568 1 2012-03-01
622 Vocaturo, Daniele NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2545 1 2012-03-01
623 Ernst, Sipke NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2606 0 2012-03-01
624 Motylev, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2677 = 2012-03-01
625 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2581 = 2012-03-01
626 Vallejo Pons, Francisco ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 0 2012-01-01
627 Sargissian, Gabriel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2671 = 2012-01-01
628 Fedorchuk, Sergey A. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2632 1 2012-01-01
629 Dominguez Perez, Leinier ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 0 2012-01-01
630 Ponomariov, Ruslan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2723 0 2012-01-01
631 Dreev, Aleksey ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 = 2012-01-01
632 Rodshtein, Maxim RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 1 2011-11-01
633 Rodshtein, Maxim RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 = 2011-11-01
634 Jakovenko, Dmitry RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2736 0 2011-11-01
635 Jakovenko, Dmitry RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2736 = 2011-11-01
636 Garcia, Gildardo J USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2367 1 2011-09-01
637 Sundararajan, Kidambi USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2467 1 2011-09-01
638 Gerzhoy, Leonid USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2496 = 2011-09-01
639 Golod, Vitali USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2592 = 2011-09-01
640 Amanov, Mesgen USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2509 = 2011-09-01
641 Hungaski, Robert A USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2452 1 2011-09-01
642 Van Wely, Loek USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2675 1 2011-09-01
643 Adams, Michael USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2726 = 2011-09-01
644 Robson, Ray USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2545 = 2011-09-01
645 Leko, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2717 = 2011-09-01
646 Radjabov, Teimour CHN World Team Championship [Ningbo] 2744 0 2011-09-01
647 Ivanchuk, Vassily CHN World Team Championship [Ningbo] 2768 = 2011-09-01
648 Sutovsky, Emil CHN World Team Championship [Ningbo] 2700 1 2011-09-01
649 Kamsky, Gata CHN World Team Championship [Ningbo] 2741 = 2011-09-01
650 Aronian, Levon CHN World Team Championship [Ningbo] 2805 0 2011-09-01
651 Amin, Bassem CHN World Team Championship [Ningbo] 2609 1 2011-09-01
652 Wang, Hao CHN World Team Championship [Ningbo] 2718 0 2011-09-01
653 Grischuk, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2746 0 2011-09-01
654 Vidit, Santosh Gujrathi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2495 1 2011-07-01
655 Wen, Yang IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2545 = 2011-07-01
656 Yu, Ruiyuan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2431 1 2011-07-01
657 Bu, Xiangzhi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2662 = 2011-07-01
658 Jumabayev, Rinat IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2558 1 2011-07-01
659 Yu, Yangyi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2646 = 2011-07-01
660 Ganguly, Surya Shekhar IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2643 = 2011-07-01
661 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2676 = 2011-07-01
662 Zhao, Jun IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2574 1 2011-07-01
663 Abrahamyan, Tatev USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2335 1 2011-07-01
664 Gurevich, Dmitry USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2476 1 2011-07-01
665 Hungaski, Robert A USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2452 1 2011-07-01
666 Sundararajan, Kidambi USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2467 = 2011-07-01
667 Lenderman, Aleksandr USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2548 1 2011-07-01
668 Gelashvili, Tamaz USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2611 = 2011-07-01
669 Hess, Robert L USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2601 = 2011-07-01
670 Shabalov, Alexander USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2586 1 2011-07-01
671 Ramirez, Alejandro USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2579 = 2011-07-01
672 Ostrovskiy, Aleksandr USA 4th New York International [New York, New York] 2267 0 2011-07-01
673 Romanenko, Alexandra USA 4th New York International [New York, New York] 2266 1 2011-07-01
674 Naranja, Renato C USA 4th New York International [New York, New York] 2266 1 2011-07-01
675 Bonin, Jay USA 4th New York International [New York, New York] 2310 1 2011-07-01
676 Mandizha, Farai USA 4th New York International [New York, New York] 2395 = 2011-07-01
677 Sundararajan, Kidambi USA 4th New York International [New York, New York] 2467 1 2011-07-01
678 Bercys, Salvijus USA 4th New York International [New York, New York] 2468 0 2011-07-01
679 Foisor, Ovidiu-Doru FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2397 1 2011-05-01
680 Ipatov, Alexander FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2512 1 2011-05-01
681 Kharitonov, Alexandr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2552 = 2011-05-01
682 Kanep, Meelis FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2531 = 2011-05-01
683 Petkov, Vladimir FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2506 = 2011-05-01
684 Butkiewicz, Lukasz FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2394 1 2011-05-01
685 Vovk, Andrey FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2528 1 2011-05-01
686 Brodsky, Michail FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2554 = 2011-05-01
687 Tikkanen, Hans FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2550 = 2011-05-01
688 Sarkar, Justin ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2418 = 2011-03-01
689 Vaibhav, Suri ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2421 1 2011-03-01
690 Hoffmann, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2506 1 2011-03-01
691 Kulaots, Kaido ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2577 = 2011-03-01
692 Lafuente, Pablo ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2561 = 2011-03-01
693 El Debs, Felipe De Cresce ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2499 = 2011-03-01
694 Zatonskih, Anna ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2493 1 2011-03-01
695 Bellaiche, Anthony ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2458 1 2011-03-01
696 Melia, Salome ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2449 = 2011-03-01
697 Erdos, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2593 = 2011-03-01
698 Shukuraliev, Algis CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2376 1 2011-01-01
699 Kasimdzhanov, Rustam CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2685 1 2011-01-01
700 Kazhgaleyev, Murtas CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2623 = 2011-01-01
701 Wang, Yue CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2756 = 2011-01-01
702 So, Wesley CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2669 0 2011-01-01
703 Al-Modiahki, Mohamad CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2562 1 2011-01-01
704 Ghaem Maghami, Ehsan CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2593 = 2011-01-01
705 So, Wesley CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2669 1 2011-01-01
706 Ghaem Maghami, Ehsan CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2593 = 2011-01-01
707 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2723 1 2010-11-01
708 Navara, David ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2731 = 2010-11-01
709 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
710 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
711 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
712 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
713 Kett, Tim RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2245 1 2010-11-01
714 Escobar Forero, Alder RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2454 = 2010-11-01
715 Alekseev, Evgeny RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2691 = 2010-11-01
716 Cheparinov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2661 = 2010-11-01
717 Radjabov, Teimour RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2748 = 2010-11-01
718 Laznicka, Viktor RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2690 = 2010-11-01
719 Annaberdiev, Meylis RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2465 1 2010-11-01
720 Socko, Bartosz RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
721 Gallagher, Joseph RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2517 = 2010-11-01
722 Gagunashvili, Merab RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2598 = 2010-11-01
723 Baquero, Luis A USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2260 1 2010-09-01
724 Bindrich, Falko USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2539 1 2010-09-01
725 McShane, Luke USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2623 = 2010-09-01
726 Chanda, Sandipan USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2640 = 2010-09-01
727 Panchanathan, Magesh USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2549 1 2010-09-01
728 Shabalov, Alexander USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2585 1 2010-09-01
729 Laznicka, Viktor USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2636 = 2010-09-01
730 Hess, Robert L USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2590 = 2010-09-01
731 Kazhgaleyev, Murtas USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2609 1 2010-09-01
732 Day, Lawrence CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2264 1 2010-09-01
733 Mulyar, Michael CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2405 = 2010-09-01
734 Drkulec, Vladimir CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2246 1 2010-09-01
735 Cheng, Bindi CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2354 1 2010-09-01
736 McShane, Luke CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2624 = 2010-09-01
737 Martchenko, Alexander CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2246 1 2010-09-01
738 Sapozhnikov, Roman CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2248 = 2010-09-01
739 Noritsyn, Nikolay CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2401 = 2010-09-01
740 Yoos, John C. (jack) CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2389 0 2010-09-01
741 Lou, Yiping PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2429 0 2010-07-01
742 Wang, Li PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2383 1 2010-07-01
743 Duong, The Anh PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2425 1 2010-07-01
744 Yu, Ruiyuan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2309 = 2010-07-01
745 Bakre, Tejas PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2465 = 2010-07-01
746 Zeng, Chongsheng PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2350 = 2010-07-01
747 Yang, Kaiqi PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2396 1 2010-07-01
748 Sethuraman, S.p. PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2493 0 2010-07-01
749 Gundavaa, Bayarsaikhan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2471 1 2010-07-01
750 Salakhutdinov, Ildar USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2281 = 2010-07-01
751 Khamroev, Ravshan USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2260 1 2010-07-01
752 Battaglini, Gabriel USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2420 1 2010-07-01
753 Hirneise, Tobias USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2447 1 2010-07-01
754 Schneider, Dmitry USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2483 1 2010-07-01
755 De Firmian, Nick E USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2549 = 2010-07-01
756 Ehlvest, Jaan USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2591 = 2010-07-01
757 Kekelidze, Mikheil USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2436 1 2010-07-01
758 Sandipan, Chanda USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2640 = 2010-07-01
759 Rahman, Ziaur IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2545 = 2010-03-01
760 Adhiban, B IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2486 = 2010-03-01
761 Megaranto, Susanto IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2522 1 2010-03-01
762 Le, Quang Liem IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2624 0 2010-03-01
763 Ghaem Maghami, Ehsan IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2603 1 2010-03-01
764 Wu, Shaobin IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2454 1 2010-03-01
765 Onischuk, Alexander TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2670 0 2010-03-01
766 Radjabov, Teimour TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2733 = 2010-03-01
767 Erdogdu, Mert TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 1 2010-03-01
768 Akopian, Vladimir TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2678 0 2010-03-01
769 Jakovenko, Dmitry TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2730 = 2010-03-01
770 Amin, Bassem TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2544 = 2010-03-01
771 Roiz, Michael TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2657 = 2010-03-01
772 Fier, Alexandr TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2601 1 2010-03-01
773 Giri, Anish NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2588 0 2010-03-01
774 Howell, David W L NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2606 = 2010-03-01
775 Muzychuk, Anna NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2523 1 2010-03-01
776 Naiditsch, Arkadij NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2687 1 2010-03-01
777 So, Wesley NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2656 = 2010-03-01
778 Akobian, Varuzhan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2628 = 2010-03-01
779 Negi, Parimarjan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2621 = 2010-03-01
780 L`ami, Erwin NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2615 = 2010-03-01
781 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2681 = 2010-03-01
782 Reinderman, Dimitri NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2573 0 2010-03-01
783 Ni, Hua NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
784 Sutovsky, Emil NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
785 Nyback, Tomi NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2643 = 2010-03-01
786 Ding, Liren   2530 = 2009-11-01
787 Lou, Yiping   2406 1 2009-11-01
788 Malakhov, Vladimir   2715 = 2009-11-01
789 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2460 1 2009-11-01
790 Ponomariov, Ruslan   2741 = 2009-11-01
791 Fier, Alexandr   2644 0 2009-11-01
792 Laznicka, Viktor   2634 = 2009-11-01
793 Gadzhiev, Yaroslav   2326 1 2009-11-01
794 Klimov, Sergey   2501 0 2009-11-01
795 Agaragimov, Djakhangir   2313 1 2009-11-01
796 Matsenko, Sergei   2429 1 2009-11-01
797 Romanov, Evgeny   2588 = 2009-11-01
798 Ionov, Sergey   2554 1 2009-11-01
799 Maletin, Pavel   2576 1 2009-11-01
800 Volkov, Sergey   2616 = 2009-11-01
801 Iordachescu, Viorel   2607 = 2009-11-01
802 Zuse, Klaus-Peter   2279 1 2009-09-01
803 Ballmann, Martin   2390 1 2009-09-01
804 Alsina, Leal Daniel   2529 = 2009-09-01
805 Lauber, Arnd   2517 1 2009-09-01
806 Pelletier, Yannick   2574 0 2009-09-01
807 Heimann, Andreas   2435 1 2009-09-01
808 Bischoff, Klaus   2551 0 2009-09-01
809 Moor, Olivier   2404 1 2009-09-01
810 Terekhov, Andrey   2322 1 2009-07-01
811 Bromberger, Stefan   2504 = 2009-07-01
812 Kabatianski, Alexandr   2437 1 2009-07-01
813 Meier, Georg   2558 = 2009-07-01
814 Ragger, Markus   2518 = 2009-07-01
815 Handke, Florian   2498 1 2009-07-01
816 Predojevic, Borki   2652 = 2009-07-01
817 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
818 Sokolov, Ivan   2669 = 2009-07-01
819 Eljanov, Pavel   2693 0 2009-07-01
820 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
821 Predojevic, Borki   2652 0 2009-07-01
822 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
823 Sokolov, Ivan   2669 1 2009-07-01
824 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
825 Eljanov, Pavel   2693 = 2009-07-01
826 Kovacevic, Aleksandar   2561 = 2009-07-01
827 Brkic, Ante   2541 1 2009-07-01
828 Bosiocic, Marin   2571 1 2009-07-01
829 Perunovic, Milos   2580 = 2009-07-01
830 Markus, Robert   2606 1 2009-07-01
831 Jovanovic, Zoran   2525 = 2009-07-01
832 Stojanovic, Mihajlo   2529 = 2009-07-01
833 Saric, Ibro   2555 = 2009-07-01
834 Bu, Xiangzhi   2714 = 2009-04-01
835 Wan, Yunguo   2448 = 2009-04-01
836 Lu, Shanglei   2309 = 2009-04-01
837 Xu, Jun   2521 1 2009-04-01
838 Li, Chao B   2622 = 2009-04-01
839 Capo Vidal, Uriel   2339 1 2009-04-01
840 Capo Vidal, Uriel   2339 1 2009-04-01
841 Delgado Ramirez, Neuris   2549 1 2009-04-01
842 Delgado Ramirez, Neuris   2549 = 2009-04-01
843 Ehlvest, Jaan   2581 1 2009-04-01
844 Ehlvest, Jaan   2581 0 2009-04-01
845 Perez Ponsa, Federico   2390 1 2009-04-01
846 Arakhamia-Grant, Ketevan   2500 1 2009-04-01
847 Golod, Vitali   2575 = 2009-04-01
848 Kotronias, Vasilios   2603 0 2009-04-01
849 Leniart, Arkadiusz   2360 1 2009-04-01
850 Cmilyte, Viktorija   2497 1 2009-04-01
851 Avrukh, Boris   2645 1 2009-04-01
852 Ganguly, Surya Shekhar   2614 = 2009-04-01
853 Lopez Martinez, Josep Manu   2540 1 2009-04-01
854 Svidler, Peter   2723 0 2009-04-01
855 Meier, Georg   2608 = 2009-04-01
856 Gozzoli, Yannick   2503 = 2009-04-01
857 Bauer, Christian   2610 1 2009-04-01
858 Edouard, Romain   2562 = 2009-04-01
859 Nezar, Mustapha   2399 1 2009-04-01
860 Feller, Sebastien   2525 1 2009-04-01
861 Krasenkow, Michal   2620 1 2009-04-01
862 Tregubov, Pavel V.   2647 = 2009-04-01
863 Brunner, Nicolas   2413 1 2009-04-01
864 Stefansson, Hannes   2566 = 2009-01-01
865 Becerra, Julio   2598 = 2009-01-01
866 Mikhalevski, Victor   2592 = 2009-01-01
867 Akobian, Varuzhan   2611 = 2009-01-01
868 Perelshteyn, Eugene   2555 = 2009-01-01
869 Miton, Kamil   2581 1 2009-01-01
870 Onischuk, Alexander   2670 = 2009-01-01
871 Kritz, Leonid   2610 = 2009-01-01
872 Kaidanov, Gregory   2605 1 2009-01-01
873 Simacek, Pavel   2477 1 2009-01-01
874 Kobalia, Mikhail   2630 = 2009-01-01
875 Pashikian, Arman   2611 1 2009-01-01
876 Miroshnichenko, Evgenij   2632 = 2009-01-01
877 Stojanovic, Dalibor   2455 = 2009-01-01
878 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
879 Karjakin, Sergey   2730 1 2009-01-01
880 Bluvshtein, Mark   2557 = 2009-01-01
881 Arias, Lemmys A   2372 = 2009-01-01
882 Svidler, Peter   2727 1 2009-01-01
883 Kindermann, Stefan   2517 1 2009-01-01
884 Predojevic, Borki   2615 = 2009-01-01
885 Vachier-Lagrave, Maxime   2716 0 2009-01-01
886 Pavasovic, Dusko   2597 1 2009-01-01
887 Nakamura, Hikaru   2704 0 2009-01-01
888 Hracek, Zbynek   2613 = 2009-01-01
889 Ftacnik, Lubomir   2571 1 2009-01-01
890 Movsesian, Sergei   2723 = 2008-10-01
891 Papadopoulos, Ioannis K   2490 = 2008-10-01
892 Miroshnichenko, Evgenij   2593 0 2008-10-01
893 Ivanisevic, Ivan   2664 1 2008-10-01
894 Jobava, Baadur   2665 = 2008-10-01
895 Kryvoruchko, Yuriy   2628 = 2008-10-01
896 Atalik, Suat   2585 0 2008-10-01
897 Gashimov, Vugar   2717 1 2008-10-01
898 Postny, Evgeny   2661 = 2008-10-01
899 Movsesian, Sergei   2723 0 2008-10-01
900 Nijboer, Friso   2564 = 2008-10-01
901 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
902 Ragger, Markus   2528 = 2008-07-01
903 Dinstuhl, Volkmar Dr.   2435 1 2008-07-01
904 Balogh, Csaba   2561 = 2008-07-01
905 Rozentalis, Eduardas   2581 = 2008-07-01
906 Baramidze, David   2569 1 2008-07-01
907 Haba, Petr   2525 = 2008-07-01
908 Grachev, Boris   2610 = 2008-07-01
909 Volokitin, Andrei   2684 0 2008-07-01
910 Navara, David   2672 0 2008-07-01
911 Kamsky, Gata   2726 = 2008-07-01
912 Inarkiev, Ernesto   2684 = 2008-07-01
913 Shomoev, Anton   2559 1 2008-07-01
914 Iljushin, Alexei   2552 = 2008-07-01
915 Sveshnikov, Evgeny   2496 = 2008-07-01
916 Jakovenko, Dmitry   2711 = 2008-07-01
917 Hernandez Guerrero, Gilber   2536 1 2008-04-01
918 Hernandez Guerrero, Gilber   2536 = 2008-04-01
919 Meier, Georg   2558 1 2008-04-01
920 Meier, Georg   2558 = 2008-04-01
921 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 = 2008-04-01
922 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 1 2008-04-01
923 Ivanchuk, Vassily   2787 0 2008-04-01
924 Ivanchuk, Vassily   2787 1 2008-04-01
925 Almasi, Zoltan   2691 0 2008-04-01
926 Godena, Michele   2535 1 2008-04-01
927 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
928 Navara, David   2656 1 2008-04-01
929 Gashimov, Vugar   2663 = 2008-04-01
930 Marin, Mihail   2551 = 2008-04-01
931 Korchnoi, Viktor   2611 = 2008-04-01
932 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
933 Landa, Konstantin   2678 1 2008-04-01
934 Short, Nigel D   2645 = 2008-04-01
935 Hou, Yifan   2527 1 2008-04-01
936 Stellwagen, Daniel   2625 = 2008-04-01
937 Spoelman, Wouter   2424 1 2008-04-01
938 Movsesian, Sergei   2677 = 2008-04-01
939 Smeets, Jan   2573 0 2008-04-01
940 Nepomniachtchi, Ian   2600 = 2008-04-01
941 L`ami, Erwin   2581 = 2008-04-01
942 Koneru, Humpy   2612 = 2008-04-01
943 Sargissian, Gabriel   2676 = 2008-04-01
944 Cheparinov, Ivan   2713 1 2008-04-01
945 Krasenkow, Michal   2636 = 2008-04-01
946 Bacrot, Etienne   2700 = 2008-04-01