Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Rapport, Richard

Večiti šah lista

Rapport, Richard

# Rapport, Richard turnir elo rezultat FIDE lista
1 Zou, Chen CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2462 1 2019-09-01
2 Ni, Hua CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2668 = 2019-09-01
3 Chu, Wei Chao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2406 1 2019-09-01
4 Ma, Qun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2629 1 2019-09-01
5 Artemiev, Vladislav CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2761 = 2019-08-01
6 Wang, Hao CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2737 = 2019-08-01
7 Yu, Yangyi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2738 = 2019-08-01
8 Amin, Bassem CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 1 2019-08-01
9 Inarkiev, Ernesto CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2693 1 2019-08-01
10 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 = 2019-08-01
11 Wei, Yi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2741 = 2019-08-01
12 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2775 1 2019-08-01
13 Dominguez Perez, Leinier GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2760 = 2019-08-01
14 Radjabov, Teimour GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2759 = 2019-08-01
15 Fridman, Daniel GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2638 = 2019-08-01
16 Kulaots, Kaido GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2560 = 2019-08-01
17 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2019-08-01
18 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2019 GM-Turnier [Dortmund] 2672 = 2019-08-01
19 Wei, Yi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2737 1 2019-08-01
20 Wen, Yang CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2586 = 2019-08-01
21 Lu, Shanglei CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2619 = 2019-08-01
22 Li, Chao B CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2691 = 2019-08-01
23 Turner, Matthew J ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2524 1 2019-06-01
24 Speelman, Jon S ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2505 = 2019-06-01
25 Sadler, Matthew D ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2688 = 2019-06-01
26 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2647 1 2019-05-01
27 Coenen, Michael GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2357 1 2019-05-01
28 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
29 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
30 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
31 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
32 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
33 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
34 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
35 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 1 2019-05-01
36 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
37 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
38 Ponomariov, Ruslan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2667 = 2019-04-01
39 Maze, Sebastien GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2578 = 2019-04-01
40 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2572 = 2019-04-01
41 Jakubiec, Artur GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2478 1 2019-04-01
42 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 0 2019-04-01
43 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 0 2019-04-01
44 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 = 2019-04-01
45 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 1 2019-04-01
46 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 = 2019-04-01
47 Navara, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2739 = 2019-04-01
48 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
49 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
50 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 = 2019-04-01
51 Schroeder, Jan-Christian GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2584 1 2019-03-01
52 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 = 2019-02-01
53 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 = 2019-02-01
54 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
55 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2783 0 2019-02-01
56 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 = 2019-02-01
57 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2019-02-01
58 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
59 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 0 2019-02-01
60 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
61 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 1 2019-02-01
62 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2813 = 2019-02-01
63 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
64 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 1 2019-02-01
65 Nestorovic, Nikola GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2460 = 2019-01-01
66 Kindermann, Stefan GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2500 1 2019-01-01
67 Beerdsen, Thomas GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2474 = 2018-12-01
68 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2652 1 2018-12-01
69 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2595 1 2018-12-01
70 Schreiner, Peter GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2480 1 2018-12-01
71 Raja, Harshit ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2420 = 2018-11-01
72 Krishna, C R G ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2445 1 2018-11-01
73 Paehtz, Elisabeth ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2513 1 2018-11-01
74 Meier, Georg ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2639 1 2018-11-01
75 Xiong, Jeffery ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2656 0 2018-11-01
76 Donchenko, Alexander ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2610 1 2018-11-01
77 Jones, Gawain C B ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2677 = 2018-11-01
78 Giri, Anish ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2780 = 2018-11-01
79 Leko, Peter ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2690 = 2018-11-01
80 Popovic, Aleksandar M SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2323 1 2018-10-01
81 Strugnell, Carl SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2327 1 2018-10-01
82 Samhouri, A. UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2348 1 2018-09-01
83 Saduakassova, Dinara UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2495 1 2018-09-01
84 Andersen, Mads UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2601 1 2018-09-01
85 Amin, Bassem UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2684 = 2018-09-01
86 Kravtsiv, Martyn UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2654 = 2018-09-01
87 Vocaturo, Daniele UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2617 = 2018-09-01
88 Tabatabaei, M.amin UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2590 1 2018-09-01
89 Korobov, Anton UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2664 0 2018-09-01
90 Nihal, Sarin UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2556 1 2018-09-01
91 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2657 1 2018-06-01
92 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2621 = 2018-06-01
93 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2633 1 2018-06-01
94 Pinter, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2523 1 2018-06-01
95 Nenezic, Marko HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2501 1 2018-06-01
96 Krauseneck, Peter, Dr. GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2315 1 2018-05-01
97 Neukirchner, Pascal GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2315 1 2018-05-01
98 Malek, Daniel GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2403 1 2018-05-01
99 Lobron, Eric GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2503 1 2018-05-01
100 Lagarde, Maxime GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2587 = 2018-05-01
101 Sadzikowski, Daniel GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2583 = 2018-05-01
102 Kollars, Dmitrij GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2534 1 2018-05-01
103 Bindrich, Falko GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2602 = 2018-05-01
104 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2403 0 2018-05-01
105 Der Manuelian, Haik ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2315 1 2018-04-01
106 Cornette, Deimante ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2447 1 2018-04-01
107 Nihal, Sarin ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2534 = 2018-04-01
108 Moradiabadi, Elshan ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2535 = 2018-04-01
109 Hamitevici, Vladimir ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2512 1 2018-04-01
110 Friedel, Joshua ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2562 1 2018-04-01
111 Lenderman, Aleksandr ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2600 1 2018-04-01
112 Adhiban, B. ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2650 0 2018-04-01
113 Stefansson, Hannes ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2533 = 2018-04-01
114 Gandrud, Vegar Koi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2346 1 2018-03-01
115 Khotenashvili, Bela ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2486 1 2018-03-01
116 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2538 = 2018-03-01
117 Baron, Tal ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2548 = 2018-03-01
118 Dvirnyy, Danyyil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2534 1 2018-03-01
119 Henderson De La Fuente, Lance ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2429 = 2018-03-01
120 Huzman, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2561 1 2018-03-01
121 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2682 1 2018-03-01
122 Nakamura, Hikaru ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2781 = 2018-03-01
123 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2793 = 2018-03-01
124 Shytaj, Luca, Dr. GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2448 1 2018-03-01
125 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2779 = 2018-03-01
126 Sadhwani, Raunak ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2321 1 2018-02-01
127 Martins, David Pires Tavares ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2392 1 2018-02-01
128 Korobov, Anton ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2652 = 2018-02-01
129 Stella, Andrea ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2511 1 2018-02-01
130 Jobava, Baadur ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2690 = 2018-02-01
131 Raja, Harshit ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2427 = 2018-02-01
132 Berkes, Ferenc ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2662 = 2018-02-01
133 Mesaros, Florian ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2406 1 2018-02-01
134 Getz, Nicolai ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2423 1 2018-02-01
135 Fang, Yan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2426 1 2018-01-01
136 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2547 = 2018-01-01
137 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2638 0 2018-01-01
138 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2671 = 2018-01-01
139 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2597 = 2018-01-01
140 Kopylov, Michael GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2414 1 2018-01-01
141 Gretarsson, Hjorvar Steinn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2567 1 2017-12-01
142 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 1 2017-12-01
143 Bok, Benjamin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2611 = 2017-12-01
144 Vitiugov, Nikita GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2728 = 2017-12-01
145 Sargissian, Gabriel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2657 = 2017-12-01
146 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2702 0 2017-12-01
147 Ponomariov, Ruslan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2687 = 2017-12-01
148 Howell, David W L GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2698 1 2017-12-01
149 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 0 2017-12-01
150 Gelfand, Boris ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2719 = 2017-12-01
151 Li, Chao B ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
152 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 1 2017-12-01
153 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
154 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 1 2017-12-01
155 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
156 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
157 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
158 Timman, Jan H ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2573 = 2017-11-01
159 Kjartansson, Gudmundur ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2456 = 2017-11-01
160 Cornette, Deimante ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2404 1 2017-11-01
161 Khmelniker, Ilya ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2480 1 2017-11-01
162 Pichot, Alan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 1 2017-11-01
163 Swapnil, S. Dhopade ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2532 = 2017-11-01
164 Sokolov, Ivan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2603 1 2017-11-01
165 Vidit, Santosh Gujrathi ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2702 = 2017-11-01
166 Cordova, Emilio GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2616 1 2017-10-01
167 Cordova, Emilio GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2616 1 2017-10-01
168 Wei, Yi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2748 = 2017-10-01
169 Wei, Yi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2748 = 2017-10-01
170 Li, Chao B GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2745 = 2017-10-01
171 Li, Chao B GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2745 = 2017-10-01
172 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
173 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
174 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 = 2017-10-01
175 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 0 2017-10-01
176 Nepomniachtchi, Ian SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2742 = 2017-08-01
177 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 0 2017-08-01
178 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 0 2017-08-01
179 Salem, A.r. Saleh SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2638 0 2017-08-01
180 Hou, Yifan SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2666 1 2017-08-01
181 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 0 2017-08-01
182 Inarkiev, Ernesto SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2707 = 2017-08-01
183 Adams, Michael SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2736 0 2017-08-01
184 Eljanov, Pavel SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2739 = 2017-08-01
185 Berelowitsch, Alexander GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2529 1 2017-06-01
186 Caruana, Fabiano GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2817 0 2017-06-01
187 Horvath, Adam GER 1. Bundesliga 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2469 = 2017-06-01
188 Almasi, Istvan HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2398 1 2017-06-01
189 Puranik, Abhimanyu HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2459 0 2017-06-01
190 Gara, Anita HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2373 = 2017-06-01
191 Tica, Sven HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2332 1 2017-06-01
192 Nemeth, Miklos HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2451 = 2017-06-01
193 Nagy, Gabor HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2446 1 2017-06-01
194 Horvath, Jozsef HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2526 1 2017-06-01
195 Shyam, Sundar M. HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2535 1 2017-06-01
196 Banusz, Tamas HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2616 1 2017-06-01
197 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2701 = 2017-05-01
198 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 1 2017-05-01
199 Balogh, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2633 = 2017-05-01
200 Mihok, Oliver HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2516 = 2017-05-01
201 Jauk, Wilhelm GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2296 1 2017-05-01
202 Hoeffer, David GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2319 1 2017-05-01
203 Saptarshi, Roy GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2425 1 2017-05-01
204 Ruck, Robert GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2557 1 2017-05-01
205 Papp, Gabor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2581 = 2017-05-01
206 Graf, Alexander GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2577 1 2017-05-01
207 Annaberdiev, Meilis GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2459 = 2017-05-01
208 Landa, Konstantin GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2611 = 2017-05-01
209 Bosiocic, Marin GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2610 = 2017-05-01
210 Ding, Liren UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2760 1 2017-03-01
211 Vachier-Lagrave, Maxime UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2796 0 2017-03-01
212 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 0 2017-03-01
213 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 = 2017-03-01
214 Tomashevsky, Evgeny UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2711 = 2017-03-01
215 Riazantsev, Alexander UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2671 1 2017-03-01
216 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
217 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
218 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
219 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 0 2017-02-01
220 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
221 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
222 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
223 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
224 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 0 2017-02-01
225 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
226 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 1 2017-02-01
227 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
228 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 0 2017-02-01
229 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
230 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
231 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
232 Chu, Wei Chao CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2317 1 2017-01-01
233 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 = 2017-01-01
234 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2317 1 2017-01-01
235 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 1 2017-01-01
236 Zhang, Ziji CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2329 1 2017-01-01
237 Lin, Yi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2422 1 2017-01-01
238 Tan, Zhongyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2496 = 2017-01-01
239 Hamitevici, Vladimir CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2477 0 2017-01-01
240 Peng, Xiongjian CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2362 = 2017-01-01
241 Xu, Yi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2430 = 2017-01-01
242 Liu, Yan CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2403 1 2017-01-01
243 Tsydypov, Zhamsaran CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2460 1 2017-01-01
244 Yu, Yangyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2729 0 2017-01-01
245 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 0 2017-01-01
246 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 1 2017-01-01
247 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 = 2017-01-01
248 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 = 2017-01-01
249 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2570 = 2016-12-01
250 Rabiega, Robert GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2498 0 2016-12-01
251 Slavin, Gennadie SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2330 1 2016-12-01
252 Kamsky, Gata SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 0 2016-12-01
253 Aronian, Levon SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2795 1 2016-12-01
254 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 = 2016-12-01
255 Percivaldi, Martin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2373 1 2016-12-01
256 Wojtaszek, Radoslaw SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2744 = 2016-12-01
257 Radjabov, Teimour SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2696 0 2016-12-01
258 Saric, Ivan ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2668 1 2016-11-01
259 Antipov, Mikhail Al. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2550 1 2016-11-01
260 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2672 1 2016-11-01
261 Kuzubov, Yuriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2629 0 2016-11-01
262 Franco Alonso, Alejandro ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2426 1 2016-11-01
263 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2529 1 2016-11-01
264 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2650 0 2016-11-01
265 Ragger, Markus AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2697 = 2016-10-01
266 Mamedyarov, Shakhriyar AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2761 0 2016-10-01
267 Ampie, Mauro AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2352 1 2016-10-01
268 Shirov, Alexei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2673 0 2016-10-01
269 Rodriguez Vila, Andres AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2453 1 2016-10-01
270 Pelletier, Yannick AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2555 0 2016-10-01
271 Ding, Liren AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2753 = 2016-10-01
272 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 0 2016-10-01
273 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
274 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
275 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
276 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 1 2016-07-01
277 Tari, Aryan ENG Checkmate Season II [London] 2564 1 2016-07-01
278 Smerdon, David C ENG Checkmate Season II [London] 2524 1 2016-07-01
279 Muzychuk, Mariya ENG Checkmate Season II [London] 2546 1 2016-07-01
280 Rodshtein, Maxim ENG Checkmate Season II [London] 2687 = 2016-07-01
281 Paehtz, Elisabeth ENG Checkmate Season II [London] 2502 1 2016-07-01
282 Muzychuk, Anna ENG Checkmate Season II [London] 2551 1 2016-07-01
283 Cramling, Pia ENG Checkmate Season II [London] 2474 1 2016-07-01
284 Short, Nigel D ENG Checkmate Season II [London] 2646 = 2016-07-01
285 Kosteniuk, Alexandra ENG Checkmate Season II [London] 2556 1 2016-07-01
286 Horvath, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2519 1 2016-05-01
287 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2644 1 2016-05-01
288 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2627 1 2016-05-01
289 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2570 = 2016-05-01
290 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2574 1 2016-05-01
291 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2510 1 2016-05-01
292 Heimisson, Hilmir Freyr ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2320 1 2016-04-01
293 Pogan, Nikolas ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2320 1 2016-04-01
294 Esserman, Marc ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2458 = 2016-04-01
295 Kjartansson, Gudmundur ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2446 1 2016-04-01
296 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2572 1 2016-04-01
297 Movsesian, Sergei ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2653 0 2016-04-01
298 Danielsen, Henrik ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2488 1 2016-04-01
299 Grigoriants, Sergey ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2587 = 2016-04-01
300 Mamedyarov, Shakhriyar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2747 = 2016-04-01
301 Bromberger, Stefan ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2532 1 2016-04-01
302 Meyner, Hannes GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2320 1 2016-04-01
303 Metz, Hartmut GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2334 = 2016-04-01
304 Martin, Stefan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2320 1 2016-04-01
305 Abergel, Thal GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2440 = 2016-04-01
306 Stark, Lars GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2411 1 2016-04-01
307 Heimann, Andreas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2560 = 2016-04-01
308 Lubbe, Nikolas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2509 1 2016-04-01
309 Kunin, Vitaly GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2584 = 2016-04-01
310 Cornette, Matthieu GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2573 1 2016-04-01
311 Gara, Anita ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2339 1 2016-03-01
312 Ly, Moulthun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2474 1 2016-03-01
313 Al-Sayed, Mohammed ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2530 1 2016-03-01
314 Harika, Dronavalli ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2511 = 2016-03-01
315 Edouard, Romain ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2617 = 2016-03-01
316 Demuth, Adrien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2535 1 2016-03-01
317 Anton Guijarro, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 0 2016-03-01
318 Muzychuk, Mariya ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2554 = 2016-03-01
319 Tregubov, Pavel V. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2582 = 2016-03-01
320 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 1 2016-03-01
321 Fedorovsky, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2463 = 2016-03-01
322 Aronian, Levon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2792 1 2016-03-01
323 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2627 1 2016-01-01
324 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2590 1 2016-01-01
325 Ipatov, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2619 = 2016-01-01
326 Bauer, Christian AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2626 1 2015-12-01
327 Schreiner, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2422 1 2015-12-01
328 Svetushkin, Dmitry ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2585 1 2015-12-01
329 Agopov, Mikael ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2452 1 2015-12-01
330 Fressinet, Laurent ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2712 1 2015-12-01
331 Duda, Jan-Krzysztof ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2658 = 2015-12-01
332 Eljanov, Pavel ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2753 0 2015-12-01
333 Hammer, Jon Ludvig ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2682 = 2015-12-01
334 Anton Guijarro, David ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2630 1 2015-12-01
335 Radjabov, Teimour ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2739 1 2015-12-01
336 Grischuk, Alexander ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2750 = 2015-12-01
337 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2658 = 2015-11-01
338 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2526 1 2015-11-01
339 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2421 1 2015-11-01
340 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2549 = 2015-11-01
341 Bogosavljevic, Boban MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2520 1 2015-11-01
342 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2458 1 2015-11-01
343 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2486 = 2015-11-01
344 Milanovic, Danilo MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2462 1 2015-11-01
345 Lysyj, Igor MLT Checkmate [Gozo,] 2671 = 2015-11-01
346 Naiditsch, Arkadij MLT Checkmate [Gozo,] 2682 1 2015-11-01
347 Krush, Irina MLT Checkmate [Gozo,] 2475 1 2015-11-01
348 Maisuradze, Nino MLT Checkmate [Gozo,] 2286 1 2015-11-01
349 Hillarp Persson, Tiger MLT Checkmate [Gozo,] 2546 1 2015-11-01
350 Short, Nigel D MLT Checkmate [Gozo,] 2678 = 2015-11-01
351 Paehtz, Elisabeth MLT Checkmate [Gozo,] 2447 1 2015-11-01
352 Ju, Wenjun MLT Checkmate [Gozo,] 2542 1 2015-11-01
353 Houska, Jovanka MLT Checkmate [Gozo,] 2372 1 2015-11-01
354 Kulkarni, Rakesh UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2368 1 2015-10-01
355 Predke, Alexandr UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2548 = 2015-10-01
356 Pascua, Haridas UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2447 = 2015-10-01
357 Visakh, N R UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2411 1 2015-10-01
358 Sandipan, Chanda UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2585 1 2015-10-01
359 Vaibhav, Suri UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2552 1 2015-10-01
360 Grandelius, Nils UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2628 0 2015-10-01
361 Ghaem Maghami, Ehsan UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2609 1 2015-10-01
362 Swiercz, Dariusz UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2617 1 2015-10-01
363 Li, Chao GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2756 1 2015-10-01
364 Romanov, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2573 = 2015-10-01
365 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
366 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
367 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
368 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
369 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
370 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 0 2015-09-01
371 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
372 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
373 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 0 2015-09-01
374 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 0 2015-09-01
375 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2576 1 2015-05-01
376 Dubov, Daniil RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2627 = 2015-05-01
377 Salgado Lopez, Ivan RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2627 0 2015-05-01
378 Bogdanovich, Stanislav RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2581 1 2015-05-01
379 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2623 1 2015-05-01
380 Bukavshin, Ivan RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2618 0 2015-05-01
381 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2613 = 2015-05-01
382 Anton Guijarro, David RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2614 0 2015-05-01
383 Oparin, Grigoriy RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2562 0 2015-05-01
384 Quesada Perez, Yuniesky ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2629 0 2015-05-01
385 Bu, Xiangzhi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2681 = 2015-05-01
386 Akobian, Varuzhan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2622 = 2015-05-01
387 Vidit, Santosh Gujrathi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2630 0 2015-05-01
388 Akopian, Vladimir ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2656 = 2015-05-01
389 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 0 2015-05-01
390 Jovanovic, Zoran AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2530 1 2015-04-01
391 Antoniewski, Rafal AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2543 1 2015-04-01
392 Dizdar, Goran AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2502 = 2015-04-01
393 Schlosser, Philipp AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2570 = 2015-04-01
394 Tate, Alan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2316 1 2015-03-01
395 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2487 1 2015-03-01
396 Ju, Wenjun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2547 0 2015-03-01
397 Venkatesh, M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2460 1 2015-03-01
398 Spraggett, Kevin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2538 = 2015-03-01
399 Boruchovsky, Avital ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2517 1 2015-03-01
400 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
401 Jakovenko, Dmitry ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2733 = 2015-03-01
402 Hou, Yifan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2673 0 2015-03-01
403 Nakar, Eylon ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2419 1 2015-03-01
404 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2597 1 2015-03-01
405 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2701 1 2015-03-01
406 Salzgeber, Frank SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 0 2015-02-01
407 Lang, Fabian SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
408 Schwander, Lukas SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
409 Rindlisbacher, Lars SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
410 Kessler, Luca SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2333 1 2015-02-01
411 Meier, Georg SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2640 1 2015-02-01
412 Hansen, Torbjorn Ringdal SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2470 = 2015-02-01
413 Bhend, Edwin SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2316 1 2015-02-01
414 Reinhart, Emmanuel SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2344 1 2015-02-01
415 Graf, Felix SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2469 1 2015-02-01
416 Donchenko, Alexander SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2511 = 2015-02-01
417 Iturrizaga Bonelli, Eduardo SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2649 = 2015-02-01
418 Naiditsch, Arkadij SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2694 = 2015-02-01
419 Pavlovic, Milos SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2478 0 2015-02-01
420 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2716 = 2014-12-01
421 Rodshtein, Maxim GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2682 = 2014-12-01
422 Schneider, Ilja AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2487 0 2014-12-01
423 Bromberger, Stefan AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2526 1 2014-12-01
424 Vitouch, Anatol AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2325 1 2014-12-01
425 Skoberne, Jure AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2560 1 2014-12-01
426 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 1 2014-11-01
427 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 = 2014-11-01
428 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 1 2014-11-01
429 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 = 2014-11-01
430 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 0 2014-11-01
431 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 0 2014-11-01
432 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2501 1 2014-11-01
433 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2642 = 2014-11-01
434 Mista, Aleksander SRB Serbian League 2014 [Palic] 2613 1 2014-10-01
435 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2014 [Palic] 2626 0 2014-10-01
436 Varga, Zoltan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2459 1 2014-10-01
437 Fedorchuk, Sergey A. SRB Serbian League 2014 [Palic] 2665 0 2014-10-01
438 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2014 [Palic] 2539 1 2014-10-01
439 Stevic, Hrvoje SRB Serbian League 2014 [Palic] 2606 = 2014-10-01
440 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 1 2014-10-01
441 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2014 [Palic] 2560 = 2014-10-01
442 Spasov, Vasil SRB Serbian League 2014 [Palic] 2546 1 2014-10-01
443 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2014 [Palic] 2544 1 2014-10-01
444 Solak, Dragan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2632 1 2014-10-01
445 Rogers, Tim L DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2301 1 2014-09-01
446 Eriksson, Christian DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2301 1 2014-09-01
447 Petersen, Tom Petri DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2334 1 2014-09-01
448 Cornette, Matthieu DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2532 = 2014-09-01
449 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2522 = 2014-09-01
450 Ikeda, Junta DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2402 1 2014-09-01
451 Jones, Gawain C B DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2665 = 2014-09-01
452 Semcesen, Daniel DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2471 1 2014-09-01
453 Rodshtein, Maxim DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2671 = 2014-09-01
454 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 = 2014-09-01
455 Belouadah, Saad NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2320 1 2014-09-01
456 Rohl Montes, Juan Armando NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2390 0 2014-09-01
457 Ni, Hua NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2666 = 2014-09-01
458 Illescas Cordoba, Miguel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2618 0 2014-09-01
459 Movsesian, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2672 = 2014-09-01
460 Onischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 1 2014-09-01
461 Sutovsky, Emil NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2624 1 2014-09-01
462 Vajda, Levente NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2561 1 2014-09-01
463 Moiseenko, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2707 = 2014-09-01
464 Kretainis, Kristaps LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2304 1 2014-09-01
465 Soors, Stef LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2391 1 2014-09-01
466 Boruchovsky, Avital LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2483 1 2014-09-01
467 Naroditsky, Daniel LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2587 = 2014-09-01
468 Golod, Vitali LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2574 1 2014-09-01
469 Kovalenko, Igor LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2650 1 2014-09-01
470 Melkumyan, Hrant LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2655 = 2014-09-01
471 Bok, Benjamin LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2587 1 2014-09-01
472 Savchenko, Boris LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2596 = 2014-09-01
473 Dezelin, Milan SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2301 1 2014-08-01
474 Miedema, David SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2362 1 2014-08-01
475 Chandra, Akshat SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2442 = 2014-08-01
476 Savic, Miodrag R SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2522 1 2014-08-01
477 Nestorovic, Dejan SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2408 1 2014-08-01
478 Atalik, Suat SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2550 = 2014-08-01
479 Damljanovic, Branko SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2562 1 2014-08-01
480 Abramovic, Bosko SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2443 = 2014-08-01
481 Blagojevic, Dragisa SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2505 1 2014-08-01
482 Almasi, Istvan HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2403 1 2014-07-01
483 Berczes, David HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2482 1 2014-07-01
484 Bachmann, Axel HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2589 0 2014-07-01
485 Fodor, Tamas Jr. HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2462 = 2014-07-01
486 Baumegger, Siegfried HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2469 0 2014-07-01
487 Balazs, Gabor HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2397 1 2014-07-01
488 Nemeth, Miklos HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2492 1 2014-07-01
489 Korpa, Bence HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2415 1 2014-07-01
490 Onischuk, Vladimir HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2594 = 2014-07-01
491 Swiercz, Dariusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2613 = 2014-07-01
492 Gajewski, Grzegorz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2650 1 2014-07-01
493 Wojtaszek, Radoslaw HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2715 1 2014-07-01
494 Bartel, Mateusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2641 = 2014-07-01
495 Duda, Jan-Krzysztof HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2587 = 2014-07-01
496 Socko, Bartosz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2622 1 2014-07-01
497 Hansch, Torsten GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2298 1 2014-05-01
498 Mueller, Maximilian GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2298 1 2014-05-01
499 Eichler, Christoph GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2330 1 2014-05-01
500 Biolek, Richard Jr GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2418 1 2014-05-01
501 Epishin, Vladimir GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2546 = 2014-05-01
502 Gutman, Lev GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2449 1 2014-05-01
503 Bachmann, Axel GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2598 1 2014-05-01
504 Laznicka, Viktor GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2673 0 2014-05-01
505 Heimann, Andreas GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2522 = 2014-05-01
506 Horvath, Adam HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 6-7 [HUN] 2528 1 2014-04-01
507 Pupols, Viktors ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2281 1 2014-04-01
508 Pajeken, Wolfgang ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2308 1 2014-04-01
509 Kjartansson, Gudmundur ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2441 1 2014-04-01
510 Ramirez, Alejandro ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2599 1 2014-04-01
511 Van Kampen, Robin ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2603 0 2014-04-01
512 Idani, Pouya ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2496 1 2014-04-01
513 Kobalia, Mikhail ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2646 = 2014-04-01
514 Shoker, Samy ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2466 1 2014-04-01
515 Li, Chao B ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2700 0 2014-04-01
516 Djurhuus, Rune ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2447 = 2014-04-01
517 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2683 1 2014-04-01
518 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2603 = 2014-04-01
519 Stevic, Hrvoje AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2620 1 2014-04-01
520 Srienz, Christian AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2281 1 2014-04-01
521 Poetsch, Hagen AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2479 1 2014-04-01
522 Bauer, Christian AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2627 1 2014-04-01
523 Rindlisbacher, Jan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2291 1 2014-03-01
524 Tania, Sachdev ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2442 = 2014-03-01
525 Larino Nieto, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2465 1 2014-03-01
526 Gallagher, Joseph G. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2495 1 2014-03-01
527 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2658 1 2014-03-01
528 Vitiugov, Nikita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2737 = 2014-03-01
529 Hansen, Eric ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2559 = 2014-03-01
530 Wei, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2607 1 2014-03-01
531 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 0 2014-03-01
532 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 = 2014-03-01
533 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2515 1 2014-03-01
534 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2646 = 2014-03-01
535 Naiditsch, Arkadij HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2702 0 2014-03-01
536 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 0 2014-02-01
537 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 1 2014-02-01
538 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
539 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 0 2014-02-01
540 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 0 2014-02-01
541 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
542 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 1 2014-02-01
543 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 0 2014-02-01
544 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2014-02-01
545 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 0 2014-02-01
546 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 0 2014-02-01
547 Antoniewski, Rafal AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2550 1 2014-01-01
548 Sebenik, Matej AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2496 1 2014-01-01
549 Prusikin, Michael AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2532 = 2014-01-01
550 Maze, Sebastien GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2544 1 2013-12-01
551 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2555 1 2013-12-01
552 Granda Zuniga, Julio E ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2665 0 2013-11-01
553 Salgado Lopez, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2624 = 2013-11-01
554 Bruzon Batista, Lazaro ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2685 1 2013-11-01
555 Cheparinov, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2672 1 2013-11-01
556 Granda Zuniga, Julio E ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2665 = 2013-11-01
557 Salgado Lopez, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2624 = 2013-11-01
558 Bruzon Batista, Lazaro ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2685 = 2013-11-01
559 Cheparinov, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2672 0 2013-11-01
560 Shengelia, David GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2556 1 2013-11-01
561 Volke, Karsten GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2459 1 2013-11-01
562 Guseinov, Gadir GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2603 1 2013-11-01
563 Radjabov, Teimour GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2723 = 2013-11-01
564 Jepson, Christian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2392 = 2013-11-01
565 Boruchovsky, Avital GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2453 = 2013-11-01
566 Kanmazalp, Ogulcan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2417 1 2013-11-01
567 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 = 2013-09-01
568 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 0 2013-09-01
569 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
570 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
571 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
572 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 = 2013-09-01
573 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 0 2013-09-01
574 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
575 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
576 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
577 Skembris, Spyridon GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2458 1 2013-08-01
578 Papadimitriou, Athanasios GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2274 1 2013-08-01
579 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 0 2013-08-01
580 Lagopatis, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2293 1 2013-08-01
581 Maier, Christian GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2360 = 2013-08-01
582 Kempinski, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2569 = 2013-08-01
583 Kotronias, Vasilios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2581 1 2013-08-01
584 Mastrovasilis, Athanasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2523 1 2013-08-01
585 Van Wely, Loek SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2689 = 2013-07-01
586 Short, Nigel D SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2681 1 2013-07-01
587 Sokolov, Ivan SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2642 = 2013-07-01
588 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2556 = 2013-07-01
589 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2537 0 2013-07-01
590 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2561 1 2013-07-01
591 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2512 1 2013-07-01
592 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
593 Naiditsch, Arkadij FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2710 1 2013-07-01
594 Roos, Jean-Luc FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2274 1 2013-07-01
595 Taddei, Benoit FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2374 1 2013-07-01
596 David, Alberto FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2584 1 2013-07-01
597 Kosten, Anthony C. FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2479 = 2013-07-01
598 Sokolov, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2563 1 2013-07-01
599 Bergez, Luc FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2399 1 2013-07-01
600 Swiercz, Dariusz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2631 = 2013-07-01
601 Landa, Konstantin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2644 = 2013-07-01
602 Hajnal, Zoltan HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2384 = 2013-05-01
603 Izsak, Gyula HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2471 1 2013-05-01
604 Vallejo Pons, Francisco GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2700 = 2013-05-01
605 Cyborowski, Lukasz GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2530 1 2013-05-01
606 Banusz, Tamas GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2580 = 2013-05-01
607 Acs, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2586 1 2013-05-01
608 Golod, Vitali GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2565 = 2013-05-01
609 Zaragatski, Ilja GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2460 1 2013-05-01
610 Janssen, Ruud GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2483 1 2013-05-01
611 Abel, Dennes GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2437 = 2013-05-01
612 Zwanzger, Johannes GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2326 1 2013-05-01
613 Hoecher, Michael GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2246 1 2013-05-01
614 Hildenbrand, Peter GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2255 1 2013-05-01
615 Fedorovsky, Michael GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2392 1 2013-05-01
616 Forcen Esteban, Daniel GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2469 1 2013-05-01
617 Solodovnichenko, Yuri GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2559 = 2013-05-01
618 Wagner, Dennis GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2474 1 2013-05-01
619 Bacrot, Etienne GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2705 = 2013-05-01
620 Istratescu, Andrei GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2651 = 2013-05-01
621 Wirig, Anthony GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2490 = 2013-05-01
622 Balogh, Csaba AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2641 = 2013-04-01
623 Polak, Tomas AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2520 1 2013-04-01
624 Bosiocic, Marin AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2571 1 2013-04-01
625 Baramidze, David AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2615 = 2013-04-01
626 Ragger, Markus AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2655 = 2013-04-01
627 Antoniewski, Rafal AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2557 = 2013-04-01
628 Erdos, Viktor AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2640 = 2013-04-01
629 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2581 = 2013-02-01
630 Edouard, Romain NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2686 1 2013-02-01
631 Ernst, Sipke NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2556 1 2013-02-01
632 Movsesian, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2688 1 2013-02-01
633 Tiviakov, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2657 1 2013-02-01
634 Turov, Maxim NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2630 = 2013-02-01
635 Dubov, Daniil NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2600 = 2013-02-01
636 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2608 0 2013-02-01
637 Grandelius, Nils NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2578 = 2013-02-01
638 Ipatov, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2587 1 2013-02-01
639 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2708 0 2013-02-01
640 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2566 1 2013-02-01
641 Nikolic, Predrag NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2619 1 2013-02-01
642 Brown, Andrew GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2296 1 2012-09-01
643 Wei, Yi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2418 0 2012-09-01
644 Torres, Juan Camilo GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2291 1 2012-09-01
645 Kigel, Dmytro GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2276 1 2012-09-01
646 Urkedal, Frode GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2473 1 2012-09-01
647 Cori, Jorge GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2487 1 2012-09-01
648 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
649 Antipov, Mikhail Al. GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2462 1 2012-09-01
650 Yu, Yangyi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2635 1 2012-09-01
651 Shimanov, Aleksandr GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2596 1 2012-09-01
652 Grandelius, Nils GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2562 = 2012-09-01
653 Ter-Sahakyan, Samvel GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2567 = 2012-09-01
654 Ding, Liren GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2695 = 2012-09-01
655 Zubarev, Alexander GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2600 0 2012-08-01
656 Hammer, Jon Ludvig GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2630 = 2012-08-01
657 Mendrinos, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2221 1 2012-08-01
658 Postny, Evgeny GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2651 1 2012-08-01
659 Brunello, Sabino GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2592 = 2012-08-01
660 Lubbe, Nikolas GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2410 1 2012-08-01
661 Dochev, Dimitar GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2404 = 2012-08-01
662 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2517 1 2012-07-01
663 Banas, Jan HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2318 1 2012-07-01
664 Bokros, Albert HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2452 = 2012-07-01
665 Nestorovic, Nikola HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2464 = 2012-07-01
666 Erdos, Viktor HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2608 = 2012-07-01
667 Sedlak, Nikola HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2589 1 2012-07-01
668 Kosic, Dragan HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2495 1 2012-07-01
669 Pacher, Milan CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2440 1 2012-07-01
670 Godena, Michele CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2521 = 2012-07-01
671 Plat, Vojtech CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2485 = 2012-07-01
672 Kuljasevic, Davorin CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2574 1 2012-07-01
673 Libiszewski, Fabien CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2495 = 2012-07-01
674 Zueger, Beat CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2413 = 2012-07-01
675 Sebenik, Matej CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2573 1 2012-07-01
676 Bluebaum, Matthias CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2428 1 2012-07-01
677 Neubauer, Martin CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2415 = 2012-07-01
678 Wegener, Olaf GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2423 = 2012-05-01
679 Handke, Florian GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2518 = 2012-05-01
680 Braun, Arik GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2560 = 2012-05-01
681 Gasthofer, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2456 1 2012-05-01
682 Glek, Igor V GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2408 0 2012-05-01
683 Tregubov, Pavel V. GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2602 = 2012-05-01
684 Teske, Henrik GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2547 = 2012-05-01
685 Naumann, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2546 = 2012-05-01
686 Breier, Andreas GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2400 1 2012-05-01
687 Tischbierek, Raj GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2454 1 2012-05-01
688 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2637 = 2012-05-01
689 Prohaszka, Peter AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2547 = 2012-05-01
690 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2695 = 2012-05-01
691 Rozentalis, Eduardas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2592 0 2012-05-01
692 Jobava, Baadur AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2704 = 2012-05-01
693 Antoniewski, Rafal AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2559 = 2012-05-01
694 Kunin, Vitaly AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2537 1 2012-05-01
695 Ragger, Markus AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2655 = 2012-05-01
696 Polak, Tomas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2535 0 2012-05-01
697 Tuncer, Ufuk AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2289 1 2012-05-01
698 Prusikin, Michael AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2545 = 2012-05-01
699 Balogh, Csaba BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 = 2012-05-01
700 Berkes, Ferenc BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2682 0 2012-05-01
701 Kreisl, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2400 = 2012-05-01
702 Abdulov, Orkhan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2388 = 2012-05-01
703 Kadric, Denis BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2414 1 2012-05-01
704 Vuckovic, Bojan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 0 2012-05-01
705 Baltag, Iulian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2420 1 2012-05-01
706 Petenyi, Tamas BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2359 1 2012-05-01
707 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 0 2012-05-01
708 Sutovsky, Emil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2700 = 2012-05-01
709 Brendel, Bergit GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2159 1 2012-05-01
710 Dorst, Johannes GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2207 1 2012-05-01
711 Rietze, Clemens GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2325 1 2012-05-01
712 Zeller, Frank GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2402 1 2012-05-01
713 Bischoff, Klaus GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2521 = 2012-05-01
714 Naiditsch, Arkadij GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2702 1 2012-05-01
715 Bacrot, Etienne GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2706 0 2012-05-01
716 Maiwald, Jens-Uwe GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2462 1 2012-05-01
717 Solodovnichenko, Yuri GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2615 = 2012-05-01
718 Galoyan, Levon NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2231 1 2012-03-01
719 Tarasova, Viktoriya NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2294 1 2012-03-01
720 Tiviakov, Sergei NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2650 0 2012-03-01
721 Pijpers, Arthur NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2332 1 2012-03-01
722 Poetsch, Hagen NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2408 1 2012-03-01
723 Ernst, Sipke NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2593 1 2012-03-01
724 Zherebukh, Yaroslav NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2593 = 2012-03-01
725 Kovchan, Alexander NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2573 0 2012-03-01
726 Romanov, Evgeny NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2627 = 2012-03-01
727 Ben Artzi, Ido ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2284 = 2012-03-01
728 Georgiadis, Nico ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2291 1 2012-03-01
729 Herman, Jean ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2143 1 2012-03-01
730 Gustafsson, Jan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2643 1 2012-03-01
731 Almasi, Zoltan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2717 = 2012-03-01
732 Negi, Parimarjan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2642 0 2012-03-01
733 Loew, Gerald ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2251 1 2012-03-01
734 Parligras, Mircea-Emilian ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2650 1 2012-03-01
735 Sasikiran, Krishnan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2700 0 2012-03-01
736 Laznicka, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2704 0 2012-03-01
737 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
738 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 0 2012-01-01
739 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
740 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
741 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
742 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
743 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 1 2012-01-01
744 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 0 2012-01-01
745 Berry, Neil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2327 1 2011-11-01
746 Jakovenko, Dmitry SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2716 0 2011-11-01
747 Bitalzadeh, Ali SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2409 0 2011-11-01
748 Bok, Benjamin SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2488 = 2011-11-01
749 Ostenstad, Berge SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 = 2011-11-01
750 Zhigalko, Andrey SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2555 0 2011-11-01
751 Laznicka, Viktor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2701 0 2011-11-01
752 Michalik, Peter #62747 2511 1 2011-11-01
753 Brunello, Sabino #62747 2569 0 2011-11-01
754 Brunner, Nicolas #62747 2466 = 2011-11-01
755 Huschenbeth, Niclas #62747 2510 = 2011-11-01
756 Gozzoli, Yannick #62747 2522 0 2011-11-01
757 Petr, Martin #62747 2526 1 2011-11-01
758 Shengelia, David #62747 2526 = 2011-11-01
759 Tripoteau, Nicolas #62747 2397 1 2011-11-01
760 Kurmann, Oliver #62747 2439 1 2011-11-01
761 Zenelis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2179 1 2011-09-01
762 Kryvoruchko, Yuriy GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2652 = 2011-09-01
763 Naiditsch, Arkadij GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2706 0 2011-09-01
764 Jianu, Vlad-Cristian GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2518 1 2011-09-01
765 Navara, David GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2722 0 2011-09-01
766 Atalik, Suat GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2619 = 2011-09-01
767 Ivanchuk, Vassily GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2768 0 2011-09-01
768 Krokay, Urszula DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
769 Christiansen, Jens Jorgen DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 = 2011-09-01
770 Skovgaard, Tom DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
771 Christensen, Bo Garner DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2289 1 2011-09-01
772 Blomqvist, Erik DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2438 0 2011-09-01
773 Lercel, Michal DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
774 Rewitz, Poul DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2309 1 2011-09-01
775 Arnold, Marc T DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2445 1 2011-09-01
776 Khenkin, Igor DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2620 1 2011-09-01
777 Kurnosov, Igor DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2633 0 2011-09-01
778 Banas, Jan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2310 1 2011-07-01
779 Predojevic, Borki HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2624 = 2011-07-01
780 Efimenko, Zahar HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2683 = 2011-07-01
781 Horvath, Csaba HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2529 1 2011-07-01
782 Boros, Denes HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2508 0 2011-07-01
783 Varga, Peter HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2411 1 2011-07-01
784 Gyimesi, Zoltan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2595 0 2011-07-01
785 Kosic, Dragan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2481 = 2011-07-01
786 Czebe, Attila HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2479 = 2011-07-01
787 Spasenovic, Zoran BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2152 = 2011-07-01
788 Cosovic, Aziz BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2152 1 2011-07-01
789 Firat, Burak BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2380 = 2011-07-01
790 Abergel, Thal BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2506 1 2011-07-01
791 Lupulescu, Constantin BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2638 0 2011-07-01
792 Jakovljevic, Vlado BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2390 1 2011-07-01
793 Georgiev, Kiril BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2656 = 2011-07-01
794 Bandic, Adnan BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2210 1 2011-07-01
795 Trkulja, Goran BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2379 0 2011-07-01
796 Csonka, Balazs #59232 2232 = 2011-07-01
797 Kantor, Gergely #59232 2210 1 2011-07-01
798 Kislik, Erik Andrew #59232 2347 = 2011-07-01
799 Antipov, Mikhail Al. #59232 2378 = 2011-07-01
800 Istvanovszki, Martin #59232 2297 1 2011-07-01
801 Videki, Sandor #59232 2457 1 2011-07-01
802 Sax, Gyula #59232 2513 = 2011-07-01
803 Galyas, Miklos #59232 2454 = 2011-07-01
804 Danin, Alexandre #59232 2534 = 2011-07-01
805 Rogic, Davor AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2595 1 2011-05-01
806 Baramidze, David AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2546 0 2011-05-01
807 Shengelia, David AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2578 1 2011-05-01
808 Platzgummer, Fabian AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2311 1 2011-05-01
809 Weinzettl, Ernst AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2307 1 2011-05-01
810 Geske, Julian AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2325 1 2011-05-01
811 Hagara, Eduard AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2407 1 2011-05-01
812 Moser, Eva AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2413 = 2011-05-01
813 Buhmann, Rainer AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2577 0 2011-05-01
814 Polzin, Rainer AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2494 0 2011-05-01
815 Gorse, Gerard FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2140 1 2011-05-01
816 Fedorchuk, Sergey A FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2662 = 2011-05-01
817 Cheparinov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2664 = 2011-05-01
818 Laznicka, Viktor FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2688 = 2011-05-01
819 Jakovenko, Dmitry FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2718 0 2011-05-01
820 Raznikov, Danny FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2384 0 2011-05-01
821 Cherednichenko, Svetlana FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2278 1 2011-05-01
822 Zawadzka, Jolanta FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2386 = 2011-05-01
823 Mazur, Stefan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2388 1 2011-05-01
824 Poetsch, Hagen FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2415 1 2011-05-01
825 L`ami, Erwin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2623 1 2011-05-01
826 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
827 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 1 2011-03-01
828 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
829 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
830 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 1 2011-03-01
831 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
832 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
833 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
834 Garcia Jimenez, Francisco Javier ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2274 1 2011-03-01
835 Onischuk, Alexander ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2689 1 2011-03-01
836 Roiz, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2649 = 2011-03-01
837 Vallejo Pons, Francisco ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2698 1 2011-03-01
838 Fridman, Daniel ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2655 0 2011-03-01
839 Bologan, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2693 = 2011-03-01
840 Nuri, Kambez ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2300 1 2011-03-01
841 Caruana, Fabiano ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2721 0 2011-03-01
842 Tate, Alan ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2292 0 2011-03-01
843 Kolbus, Dietmar ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2332 = 2011-03-01
844 Papadopoulos, Panayotis #55208 2123 1 2011-01-01
845 Nasuta, Grzegorz #55208 2130 0 2011-01-01
846 Poleg, Matan #55208 2123 1 2011-01-01
847 Bluebaum, Matthias #55208 2191 = 2011-01-01
848 Carow, Johannes #55208 2123 1 2011-01-01
849 Wagner, Dennis #55208 2166 1 2011-01-01
850 Ynojosa, Felix Jose #55208 2229 = 2011-01-01
851 Grib, Roman #55208 2250 0 2011-01-01
852 Adelberg, David #55208 2201 1 2011-01-01
853 Beradze, Irakli #55208 2244 1 2011-01-01
854 Tran, Tuan Minh #55208 2227 = 2011-01-01
855 Lovas, Peter HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2143 1 2011-01-01
856 Ngo Tan, Don HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2151 1 2011-01-01
857 Horvath, David HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2292 1 2011-01-01
858 Veszpremi, Andras HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2269 = 2011-01-01
859 Szabo, Bence HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2375 1 2011-01-01
860 Filep, Ferenc HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2143 1 2011-01-01
861 Mihok, Oliver HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2461 1 2011-01-01
862 Doros, Radu-Marian HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2332 1 2011-01-01
863 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2623 0 2010-11-01
864 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2557 = 2010-11-01
865 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2611 0 2010-11-01
866 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2558 1 2010-11-01
867 Markus, Robert SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2616 = 2010-11-01
868 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2535 1 2010-11-01
869 Podinic, Vladimir SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2400 1 2010-11-01
870 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2491 1 2010-11-01
871 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2588 0 2010-11-01
872 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2505 1 2010-11-01
873 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2553 1 2010-11-01
874 Teodorescu, Ion ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2269 1 2010-11-01
875 Daianu, Cristian-Clement ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2280 1 2010-11-01
876 Banikas, Hristos ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2590 = 2010-11-01
877 Shishkin, Vadim ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2461 1 2010-11-01
878 Ponomariov, Ruslan ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2749 0 2010-11-01
879 Spasov, Vasil ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2621 = 2010-11-01
880 Jianu, Vlad-Cristian ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2528 = 2010-11-01
881 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2683 0 2010-11-01
882 Volokitin, Andrei ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2661 0 2010-11-01
883 Romanishin, Oleg M HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2519 0 2010-09-01
884 Romanishin, Oleg M HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2519 = 2010-09-01
885 Miton, Kamil HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2608 = 2010-09-01
886 Medvegy, Zoltan HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2522 1 2010-09-01
887 Gyimesi, Zoltan HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2598 0 2010-09-01
888 Erdos, Viktor HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2592 0 2010-09-01
889 Fodor, Tamas Jr HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2452 0 2010-09-01
890 Papp, Gabor HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2545 1 2010-09-01
891 Tomazini, Aljosa #52167 2234 1 2010-09-01
892 Sieciechowicz, Marcin #52167 2445 0 2010-09-01
893 Krejci, Jan #52167 2463 = 2010-09-01
894 Neumair, Jerome #52167 2134 1 2010-09-01
895 Ivekovic, Zvonimir #52167 2337 1 2010-09-01
896 Jacko, Vladimir #52167 2140 1 2010-09-01
897 Dragomirescu, Robin-Alexandru #52167 2381 = 2010-09-01
898 Butunoi, Alexandru-Victo HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2391 1 2010-07-01
899 Doery, Jeno HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2298 1 2010-07-01
900 Lakos, Nikoletta HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2292 1 2010-07-01
901 Lupulescu, Constantin HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2591 0 2010-07-01
902 Schneider, Veronika HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2315 1 2010-07-01
903 Taskovits, Istvan HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2315 1 2010-07-01
904 Danner, Georg HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2433 1 2010-07-01
905 Dovzik, Juri HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2366 1 2010-07-01
906 Videki, Sandor HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2436 1 2010-07-01
907 Rigo, Janos HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2325 = 2010-07-01
908 Mester, Gyula HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2433 0 2010-07-01
909 Malachi, Avraham BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2166 1 2010-07-01
910 Nevednichy, Vladislav BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2560 = 2010-07-01
911 Timofeev, Artyom BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2677 0 2010-07-01
912 Nikcevic, Nebojsa BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2387 0 2010-07-01
913 Djurovic, Goran BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2318 1 2010-07-01
914 Inants, Aghasi BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2259 0 2010-07-01
915 Kislik, Erik Andrew BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2353 1 2010-07-01
916 Lejlic, Samir BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2362 1 2010-07-01
917 Maiorov, Nikita BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2544 1 2010-07-01
918 Fargere, Francois SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2489 1 2010-07-01
919 Lenic, Luka SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2592 = 2010-07-01
920 Jenni, Florian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2520 0 2010-07-01
921 Ragger, Markus SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2614 0 2010-07-01
922 Jovanovic, Zoran SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2520 = 2010-07-01
923 Simacek, Pavel SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2518 1 2010-07-01
924 Huschenbeth, Niclas SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2457 1 2010-07-01
925 Caruana, Fabiano SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2675 = 2010-07-01
926 Jurcik, Marian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2487 0 2010-07-01
927 Beliavsky, Alexander G HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2657 = 2010-05-01
928 Banusz, Tamas HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2517 1 2010-05-01
929 Vajda, Levente HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2519 = 2010-05-01
930 Ftacnik, Lubomir HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2546 = 2010-05-01
931 Prohaszka, Peter HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2501 = 2010-05-01
932 Neubauer, Martin HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2465 1 2010-05-01
933 Bokros, Albert HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2479 1 2010-05-01
934 Fodor, Tamas Jr HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2417 1 2010-05-01
935 Portisch, Lajos HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2519 0 2010-05-01
936 Thinius, Marco #49000 2380 1 2010-03-01
937 Vavra, Pavel #49000 2367 1 2010-03-01
938 Danielsen, Henrik #49000 2495 = 2010-03-01
939 Vokac, Marek #49000 2479 = 2010-03-01
940 Oparin, Grigoriy #49000 2343 1 2010-03-01
941 Grabarczyk, Miroslaw #49000 2475 1 2010-03-01
942 Sieciechowicz, Marcin #49000 2386 = 2010-03-01
943 Orzech, Dominik #49000 2411 0 2010-03-01
944 Simacek, Pavel #49000 2513 0 2010-03-01
945 Pap, Gyula HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2478 = 2010-03-01
946 Padmini, Rout HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2294 = 2010-03-01
947 Varga, Zoltan HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2485 1 2010-03-01
948 Sharma, Dinesh K. HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2344 1 2010-03-01
949 Ilincic, Zlatko HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2464 1 2010-03-01
950 Quinn, Mark HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2401 1 2010-03-01
951 Platzgummer, Fabian HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2401 1 2010-03-01
952 Paschall, William M. HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2398 0 2010-03-01
953 Boros, Denes HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2494 1 2010-03-01
954 Farago, Ivan HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2512 1 2010-03-01
955 Sahu, Sekhar Chandra HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2258 1 2010-03-01
956 Yu, Lie HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2359 1 2010-03-01
957 Hajdu, Sandor #46785 2040 1 2010-01-01
958 Haszon, David #46785 2069 1 2010-01-01
959 Feher, Adam #46785 2224 = 2010-01-01
960 Mihok, Oliver #46785 2385 = 2010-01-01
961 Fodor, Tamas Jr #46785 2430 = 2010-01-01
962 Prohaszka, Peter #46785 2510 1 2010-01-01
963 Szepes, Tamas #46785 2069 1 2010-01-01
964 Pap, Gyula #46785 2480 1 2010-01-01
965 Baljak, Jadranko #45824 2031 1 2010-01-01
966 Staberhofer, Rainer #45824 2170 1 2010-01-01
967 Dobias, Richard #46205 2270 1 2009-11-01
968 Bacrot, Etienne #46205 2709 0 2009-11-01
969 Giri, Anish #46205 2552 0 2009-11-01
970 Miroshnichenko, Evgenij #46205 2690 0 2009-11-01
971 Wemmers, Xander #46205 2378 0 2009-11-01
972 Trygstad, Kristian #46205 2316 = 2009-11-01
973 Bujupi, Bajram #46205 2242 1 2009-11-01
974 Tesik, Csaba #41581 2145 = 2009-09-01
975 Vincze, Robert #41581 2178 1 2009-09-01
976 Horvath, Adam #41581 2519 0 2009-09-01
977 Koban, Balint #41581 2227 1 2009-09-01
978 Bokros, Albert #41581 2483 1 2009-09-01
979 Berczes, David #41581 2513 = 2009-09-01
980 Czebe, Attila #41581 2472 1 2009-09-01
981 Vajda, Levente #41581 2571 = 2009-09-01
982 Antoniewski, Rafal #41581 2517 0 2009-09-01
983 Pallitsch, Clemens #44521 2064 1 2009-09-01
984 Wiedermann, Daniel #44521 2151 = 2009-09-01
985 Natter, Markus #44521 2185 1 2009-09-01
986 Eltigani, Omar #44521 2260 1 2009-09-01
987 Hera, Imre Jr #44521 2557 0 2009-09-01
988 Druckenthaner, Andreas #44521 2278 0 2009-09-01
989 Weinwurm, Wolfgang #44521 2132 1 2009-09-01
990 Szabo, Bence #44521 2243 1 2009-09-01
991 Klocker, Benedikt #44521 2143 0 2009-09-01
992 Tzermiadianos, Andreas #16490 2447 1 2009-09-01
993 Payen, Arnaud #16490 2368 1 2009-09-01
994 Seres, Lajos #16490 2456 1 2009-09-01
995 Varga, Zoltan #16490 2473 = 2009-09-01
996 Szabo, Krisztian #16490 2493 1 2009-09-01
997 Oleksienko, Mikhailo #16490 2543 = 2009-09-01
998 Shen, Siyuan #16490 2321 1 2009-09-01
999 Rees, Ioan #16490 2339 0 2009-09-01
1000 Samhouri, Ahmad #16490 2375 1 2009-09-01
1001 Zherebukh, Yaroslav #16490 2541 0 2009-09-01
1002 Pap, Gyula #16490 2503 0 2009-09-01
1003 Boros, Denes #16490 2485 1 2009-09-01
1004 Kiss, Emese #16544 2139 1 2009-07-01
1005 Prohaszka, Peter #16544 2502 0 2009-07-01
1006 Kormos, Adam #16544 2151 1 2009-07-01
1007 Vajda, Szidonia #16544 2380 1 2009-07-01
1008 Tanacs, Anna #16544 2031 = 2009-07-01
1009 Nemeth, Denes #16544 2139 = 2009-07-01
1010 Eltigani, Omar #16544 2083 = 2009-07-01
1011 Horvath, David #16544 2104 1 2009-07-01
1012 Szabo, Leon #16544 2223 0 2009-07-01
1013 Nagy, Daniel #16544 2247 1 2009-07-01
1014 Bognar, Csaba Dr. #16544 2271 1 2009-07-01
1015 Kosic, Dragan #16459 2521 = 2009-07-01
1016 Kjartansson, Gudmundur #16459 2365 1 2009-07-01
1017 Pap, Gyula #16459 2468 = 2009-07-01
1018 Agopov, Mikael #16459 2433 = 2009-07-01
1019 Galyas, Miklos #16459 2456 0 2009-07-01
1020 Ilincic, Zlatko #16459 2555 0 2009-07-01
1021 Nguyen, Huynh Minh Huy #16459 2465 = 2009-07-01
1022 Balog, Imre #16459 2431 = 2009-07-01
1023 Duong, The Anh #16459 2418 = 2009-07-01
1024 Varga, Zoltan #16459 2488 0 2009-07-01
1025 Rachela, Milan #17949 2380 = 2009-07-01
1026 Buzeti, Jernej #17949 2199 1 2009-07-01
1027 Csiszar, Csaba #17949 2450 = 2009-07-01
1028 Sipos, Istvan #17949 2380 = 2009-07-01
1029 Stavrianakis, Ioannis #17949 2215 1 2009-07-01
1030 Kantorik, Marian #17949 2356 0 2009-07-01
1031 Kiss, Attila #17949 2369 1 2009-07-01
1032 Kislik, Erik Andrew #17949 2310 1 2009-07-01
1033 Csiba, Dominik #17949 2268 = 2009-07-01
1034 Schachinger, Mario #43089 2350 = 2009-07-01
1035 Schiendorfer, Emanuel #43089 2274 1 2009-07-01
1036 Konopka, Michal #43089 2450 = 2009-07-01
1037 Zilahi, Tamas #16556 1973 1 2009-01-01
1038 Manyoki, Anna #16556 2079 1 2009-01-01
1039 Petenyi, Tamas #16556 2251 0 2009-01-01
1040 Kovacs, Zsolt #16556 2075 1 2009-01-01
1041 Fodor, Tamas Jr #16556 2383 1 2009-01-01
1042 Filep, Ferenc #16556 2056 1 2009-01-01
1043 Csiba, Dominik #16556 2169 = 2009-01-01
1044 Pap, Gyula #16556 2467 = 2009-01-01
1045 Bihercz, Gabor #14519 1992 1 2009-01-01
1046 Berczes, David #14519 2514 = 2009-01-01
1047 Shishkin, Vadim #14519 2502 = 2009-01-01
1048 Steiner, Bruno #14519 2177 1 2009-01-01
1049 Okhotnik, Vladimir #14519 2445 0 2009-01-01
1050 Feher, Adam #14519 2229 1 2009-01-01
1051 Pap, Gyula #14519 2467 = 2009-01-01
1052 Czebe, Attila #14519 2467 1 2009-01-01
1053 Gonda, Laszlo #14519 2507 1 2009-01-01
1054 Solomons, Deon #14542 2216 1 2008-10-01
1055 Toth, Lili #14542 2208 1 2008-10-01
1056 Magyar, Otto #14542 2293 1 2008-10-01
1057 Szalanczy, Emil #14542 2388 = 2008-10-01
1058 Husari, Satea #14542 2362 = 2008-10-01
1059 Kahn, Evarth Dr. #14542 2317 = 2008-10-01
1060 Van Den Heever, Donovan #14542 2225 = 2008-10-01
1061 Lengyel, Bela #14542 2286 0 2008-10-01
1062 Farago, Sandor #14542 2271 1 2008-10-01
1063 Qu, Yanqiao #14542 2007 1 2008-10-01
1064 Vegh, Endre #14542 2298 1 2008-10-01
1065 Petursson, Gudni #14542 2135 1 2008-10-01
1066 Adams, Nick A. #14542 2222 = 2008-10-01
1067 Kizilkaya, Mehmet #13668 2235 1 2008-10-01
1068 Kiss, Attila #13668 2371 = 2008-10-01
1069 Torok, Sandor #13668 2320 0 2008-10-01
1070 Pataki, Gyozo #13668 2364 0 2008-10-01
1071 Kislik, Erik Andrew #13668 2302 0 2008-10-01
1072 Bodo, Norbert #13668 2414 1 2008-10-01
1073 Rachela, Milan #13668 2338 = 2008-10-01
1074 Majeric, Zoran #13668 2312 1 2008-10-01
1075 Horvath, Tamas I #12133 2312 0 2008-07-01
1076 Meszaros, Tamas #12133 2442 = 2008-07-01
1077 Ivan, Attila #12133 2292 = 2008-07-01
1078 Egedi, Istvan #12133 2333 1 2008-07-01
1079 Kallai, Gabor #12133 2464 = 2008-07-01
1080 Doery, Jeno #12133 2318 = 2008-07-01
1081 Orso, Miklos #12133 2352 = 2008-07-01
1082 Mika, Janos #12133 2186 0 2008-07-01
1083 Ruck, Tamas #12133 2343 1 2008-07-01
1084 Erdelyi, Zombor #12133 2391 = 2008-07-01
1085 Kettner, Uwe #13878 1947 1 2008-07-01
1086 Bogner, Sebastian #13878 2401 0 2008-07-01
1087 Friedrich, Wiede #13878 1979 1 2008-07-01
1088 Abeln, Michiel #13878 2363 = 2008-07-01
1089 Donchenko, Anatoly #13878 2361 = 2008-07-01
1090 Pruijssers, Roeland #13878 2420 0 2008-07-01
1091 Zeier, Klaus #13878 2067 1 2008-07-01
1092 Bluvshtein, Mark #13192 2544 0 2008-07-01
1093 Gaber, Jozsef #13192 2116 1 2008-07-01
1094 Okhotnik, Vladimir #13192 2462 0 2008-07-01
1095 Rezsek, Gyozo #13192 2086 1 2008-07-01
1096 Bacso, Gabor #13192 2125 0 2008-07-01
1097 Straubinger, Daniel #13192 2111 1 2008-07-01
1098 Papp, Petra #13192 2067 1 2008-07-01
1099 Tompa, Janos #13192 2382 = 2008-07-01
1100 Zakharchenko, Arnold #13192 2281 = 2008-07-01
1101 Horvath, Andras #11094 2312 = 2008-04-01
1102 Vegh, Endre #11094 2303 = 2008-04-01
1103 Kahn, Evarth Dr. #11094 2314 0 2008-04-01
1104 Cooke, Eric #11094 2253 0 2008-04-01
1105 Lenz, Alarich #11094 2227 = 2008-04-01
1106 Werner, Dimo #11094 2346 1 2008-04-01
1107 Szabo, Bence #11094 2160 = 2008-04-01
1108 Lengyel, Bela #11094 2263 = 2008-04-01
1109 Boguszlavszkij, Jevgenyij #11094 2304 1 2008-04-01
1110 Naegelein, Andreas #12630 1978 1 2008-04-01
1111 Lau, Ralf #12630 2468 1 2008-04-01
1112 Danilov, Vladimir #12630 2414 = 2008-04-01
1113 Szuhanek, Ranko #12630 2485 = 2008-04-01
1114 Bellia, Fabrizio #12630 2392 0 2008-04-01
1115 Wegerer, Josef #12630 2042 1 2008-04-01
1116 Manole, Vasile #12630 2380 0 2008-04-01
1117 Chizelle, Bernard #12269 1958 1 2008-04-01
1118 Gladyszev, Oleg #12269 2485 = 2008-04-01
1119 Vernay, Clovis #12269 2391 = 2008-04-01
1120 Mrdja, Milan #12269 2370 0 2008-04-01
1121 Tanacs, Anna #12269 2016 1 2008-04-01
1122 Guidarelli, Laurent #12269 2448 0 2008-04-01
1123 Ludwig, Remi #12269 2092 = 2008-04-01
1124 Morice, Ludovic #12269 2073 1 2008-04-01
1125 Olivier, Jean-Christophe #12269 2365 0 2008-04-01