Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Wang, Hao

Večiti šah lista

Wang, Hao

# Wang, Hao turnir elo rezultat FIDE lista
1 Esipenko,Andrey ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2624 1 Budući
2 Mamedov,Rauf ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2645 1 Budući
3 Bu,Xiangzhi ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2721 1 Budući
4 Caruana,Fabiano ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2812 = Budući
5 Maghsoodloo,Parham ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2664 = Budući
6 McShane,Luke J ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2682 1 Budući
7 Pridorozhni, Aleksei RUS World Cup [Khanty] 2599 = Budući
8 Pridorozhni, Aleksei RUS World Cup [Khanty] 2599 = Budući
9 Rodshtein, Maxim RUS World Cup [Khanty] 2684 = Budući
10 Rodshtein, Maxim RUS World Cup [Khanty] 2684 1 Budući
11 Dominguez Perez, Leinier RUS World Cup [Khanty] 2763 = Budući
12 Dominguez Perez, Leinier RUS World Cup [Khanty] 2763 = Budući
13 Lei, Tingjie CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2505 1 2019-09-01
14 Lu, Shanglei CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2619 = 2019-09-01
15 Wen, Yang CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2586 1 2019-09-01
16 Anton Guijarro, David CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2678 = 2019-09-01
17 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 1 2019-09-01
18 Cheparinov, Ivan CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2666 0 2019-09-01
19 Lupulescu, Constantin CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2649 1 2019-09-01
20 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 0 2019-09-01
21 Zhao, Jun CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2636 1 2019-09-01
22 Malakhov, Vladimir CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2663 = 2019-09-01
23 Vallejo Pons, Francisco CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2678 = 2019-09-01
24 Andreikin, Dmitry CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2743 = 2019-09-01
25 Naiditsch, Arkadij CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2675 1 2019-09-01
26 Wei, Yi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2741 = 2019-08-01
27 Rapport, Richard CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2735 = 2019-08-01
28 Artemiev, Vladislav CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2761 1 2019-08-01
29 Yu, Yangyi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2738 = 2019-08-01
30 Amin, Bassem CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 = 2019-08-01
31 Inarkiev, Ernesto CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2693 = 2019-08-01
32 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 0 2019-08-01
33 Ding, Liren CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2812 = 2019-08-01
34 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2636 = 2019-08-01
35 Zou, Chen CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2440 = 2019-08-01
36 Matlakov, Maxim CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2701 = 2019-08-01
37 Sasikiran, Krishnan RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2673 = 2019-07-01
38 Korobov, Anton RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2687 = 2019-07-01
39 Saric, Ivan RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2680 = 2019-07-01
40 Kovalev, Vladislav RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2661 = 2019-07-01
41 Esipenko, Andrey RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2611 = 2019-07-01
42 Artemiev, Vladislav RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2761 = 2019-07-01
43 Fedoseev, Vladimir RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2680 = 2019-07-01
44 Mamedov, Rauf RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2650 = 2019-07-01
45 Jakovenko, Dmitry RUS 20. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2704 = 2019-07-01
46 Bu, Xiangzhi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2729 = 2019-07-01
47 Dai, Changren CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2480 1 2019-07-01
48 Liu, Zexu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2337 1 2019-07-01
49 Wei, Yi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2741 = 2019-07-01
50 Xu, Yinglun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2548 = 2019-07-01
51 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2606 = 2019-07-01
52 Fang, Yuxiang CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2463 = 2019-07-01
53 Lin, Haoyang CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2337 1 2019-07-01
54 Tong, Yan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2335 1 2019-06-01
55 Le, Quang Liem CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2704 = 2019-06-01
56 Liu, Guanchu CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2464 1 2019-06-01
57 Alhuwar, Jasem UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2318 1 2019-05-01
58 Asgarizadeh, Ahmad UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2434 = 2019-05-01
59 Darini, Pouria UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2474 1 2019-05-01
60 Fier, Alexandr UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2551 1 2019-05-01
61 Iturrizaga Bonelli, Eduardo UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2639 1 2019-05-01
62 Maghsoodloo, Parham UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2673 = 2019-05-01
63 Inarkiev, Ernesto UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2692 = 2019-05-01
64 Vokhidov, Shamsiddin UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2494 1 2019-05-01
65 Kryvoruchko, Yuriy UAE 3rd Sharjah Masters INT. CH. 2019 [Sharjah] 2680 = 2019-05-01
66 Malakhov, Vladimir CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2667 1 2019-05-01
67 Ma, Qun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2630 = 2019-05-01
68 Andreikin, Dmitry CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2721 1 2019-05-01
69 Naiditsch, Arkadij CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2695 = 2019-05-01
70 Wu, Wenjin CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2345 1 2019-05-01
71 Peng, Xiongjian CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2459 = 2019-05-01
72 Karthik, Venkataraman CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2505 = 2019-05-01
73 Zhang, Ziji CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2414 = 2019-05-01
74 Oleksiyenko, Mykhaylo CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2598 = 2019-05-01
75 Nie, Xinyang CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2346 1 2019-05-01
76 Antipov, Mikhail Al. CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2605 1 2019-05-01
77 Xu, Yinglun CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2532 1 2019-05-01
78 Idani, Pouya CHN The 2nd Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao, China] 2590 = 2019-05-01
79 Fier, Alexandr RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2561 = 2019-04-01
80 Moroni, Luca Jr RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2567 1 2019-04-01
81 Esipenko, Andrey RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2603 = 2019-04-01
82 Lupulescu, Constantin RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2610 = 2019-04-01
83 Donchenko, Alexander RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2600 = 2019-04-01
84 Svane, Rasmus RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2599 1 2019-04-01
85 Deac, Bogdan-Daniel RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2603 = 2019-04-01
86 Firouzja, Alireza RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2618 1 2019-04-01
87 Sasikiran, Krishnan RUS Aeroflot Open 2019_A [Moscow] 2678 = 2019-04-01
88 Miciano, John Marvin VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2318 = 2019-04-01
89 Duong, The Anh VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2318 1 2019-04-01
90 Nguyen, Van Huy VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2428 1 2019-04-01
91 Nguyen, Anh Khoi VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2484 1 2019-04-01
92 Megaranto, Susanto VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2526 1 2019-04-01
93 Iturrizaga Bonelli, Eduardo VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2639 = 2019-04-01
94 Van Wely, Loek VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2612 1 2019-04-01
95 Bogdanovich, Stanislav VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2536 1 2019-04-01
96 Wen, Yang VIE 9th HDBank international cup 2019 - Masters category [Ho Chi Minh] 2599 = 2019-04-01
97 Mroziak, Maciej CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2382 1 2019-03-01
98 Antoniewski, Rafal CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2513 1 2019-03-01
99 Taher, Yoseph Theolifus PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2454 = 2019-01-01
100 Ervan, Mohamad PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2357 0 2019-01-01
101 Wang, Shixu B PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2342 1 2019-01-01
102 Nava, Roderick PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2392 1 2019-01-01
103 Tran, Tuan Minh PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2524 1 2019-01-01
104 Yakubboev, Nodirbek PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2556 1 2019-01-01
105 Ganguly, Surya Shekhar PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2621 0 2019-01-01
106 Jumabayev, Rinat PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2602 = 2019-01-01
107 Lalith, Babu M R PHI Asian Continental Open Championship 2018 [Manila City] 2529 = 2019-01-01
108 Sprenger, Jan Michael GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2486 = 2018-11-01
109 Petrov, Marian GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2482 1 2018-11-01
110 Nemeth, Miklos GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2474 0 2018-11-01
111 Ding, Liren GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2804 = 2018-11-01
112 Wojtaszek, Radoslaw GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2727 = 2018-11-01
113 Potkin, Vladimir GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2597 1 2018-11-01
114 Fenil, Shah ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2411 1 2018-11-01
115 Nihal, Sarin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2572 1 2018-11-01
116 Donchenko, Alexander ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2610 1 2018-11-01
117 L`ami, Erwin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2639 1 2018-11-01
118 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2721 = 2018-11-01
119 Xiong, Jeffery ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2656 = 2018-11-01
120 Wojtaszek, Radoslaw ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2727 = 2018-11-01
121 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2780 = 2018-11-01
122 Anand, Viswanathan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2771 = 2018-11-01
123 Lim, Zhuo Ren MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2311 1 2018-10-01
124 Gong, Qianyun MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2331 1 2018-10-01
125 Chan, Nicholas MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2377 1 2018-10-01
126 Le, Tuan Minh MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2512 1 2018-10-01
127 Yeoh, Li Tian MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2497 = 2018-10-01
128 Fang, Yuxiang MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2489 1 2018-10-01
129 Firouzja, Alireza MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2561 = 2018-10-01
130 Idani, Pouya MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2599 1 2018-10-01
131 Dimakiling, Oliver MAS 15th IGB Dato Arthur Tan Malaysian Open Chess Championship 2018 [Cititel Midvalley, Kuala Lumpur] 2401 1 2018-10-01
132 Sidhant, Mohapatra UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2341 1 2018-09-01
133 Swapnil, S. Dhopade UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2487 1 2018-09-01
134 Narayanan.s.l UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2574 1 2018-09-01
135 Kravtsiv, Martyn UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2654 = 2018-09-01
136 Maghsoodloo, Parham UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2636 1 2018-09-01
137 Korobov, Anton UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2664 0 2018-09-01
138 Andersen, Mads UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2601 = 2018-09-01
139 Aravindh, Chithambaram Vr. UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2581 = 2018-09-01
140 Kuybokarov, Temur UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2499 1 2018-09-01
141 Ma, Lin CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2310 1 2018-07-01
142 Zhang, Ziji CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2361 = 2018-07-01
143 Zhao, Chenxi CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2310 1 2018-07-01
144 Liu, Guanchu CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2459 = 2018-07-01
145 Peng, Xiongjian CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2427 1 2018-07-01
146 Dai, Changren CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2436 1 2018-07-01
147 Idani, Pouya CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2572 1 2018-07-01
148 Tabatabaei, M.amin CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2587 1 2018-07-01
149 Stupak, Kirill CHN The 1st Longtou Cup the Belt and Road Chess Open [Qinhuangdao city, Hebei province, China] 2556 = 2018-07-01
150 Zuo, Yifan CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2367 1 2018-07-01
151 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2629 = 2018-07-01
152 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2759 = 2018-07-01
153 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2679 = 2018-07-01
154 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2615 = 2018-07-01
155 Fang, Yuxiang CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2499 = 2018-07-01
156 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2718 = 2018-07-01
157 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2343 1 2018-07-01
158 Zhou, Yibo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2310 1 2018-07-01
159 Zuo, Yifan CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2367 1 2018-07-01
160 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2629 = 2018-07-01
161 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2759 = 2018-07-01
162 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2679 = 2018-07-01
163 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2615 = 2018-07-01
164 Fang, Yuxiang CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2499 = 2018-07-01
165 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2718 = 2018-07-01
166 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2343 1 2018-07-01
167 Zhou, Yibo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2310 1 2018-07-01
168 Bathray, Johannes GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2313 = 2018-05-01
169 Froehlich, Franziska GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2313 1 2018-05-01
170 Linster, Philippe GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2313 1 2018-05-01
171 Hilverda, Alexander GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2364 1 2018-05-01
172 Firat, Burak GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2453 = 2018-05-01
173 Nasuta, Grzegorz GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2459 1 2018-05-01
174 Malakhatko, Vadim GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2536 = 2018-05-01
175 Noe, Christopher GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2494 = 2018-05-01
176 Ider, Borya GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2505 1 2018-05-01
177 Nyazi, Nehad UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2307 1 2018-05-01
178 Grivas, Efstratios UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2468 1 2018-05-01
179 Tabatabaei, M.amin UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2605 1 2018-05-01
180 Iturrizaga Bonelli, Eduardo UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2624 = 2018-05-01
181 Maghsoodloo, Parham UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2615 0 2018-05-01
182 Narayanan.s.l UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2568 1 2018-05-01
183 Petrosian, Tigran L. UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2609 1 2018-05-01
184 Sethuraman, S.p. UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2631 1 2018-05-01
185 Safarli, Eltaj UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2653 = 2018-05-01
186 Gu, Xiaobing VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2354 1 2018-04-01
187 Pascua, Haridas VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2431 = 2018-04-01
188 Li, Yankai VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2434 1 2018-04-01
189 Saduakassova, Dinara VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2479 1 2018-04-01
190 Zhao, Jun VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2599 = 2018-04-01
191 Harsha, Bharathakoti VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2443 1 2018-04-01
192 Le, Tuan Minh VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2489 = 2018-04-01
193 Gordievsky, Dmitry VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2630 0 2018-04-01
194 Erigaisi, Arjun VIE 8th HDBank international cup 2018 - Masters category [Ha Noi] 2458 1 2018-04-01
195 Perez Garcia, Alejandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2357 1 2018-03-01
196 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2489 0 2018-03-01
197 Gandrud, Vegar Koi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2346 1 2018-03-01
198 Xu, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2482 1 2018-03-01
199 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2538 1 2018-03-01
200 Narayanan.s.l ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2573 1 2018-03-01
201 Nakamura, Hikaru ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2781 = 2018-03-01
202 Grandelius, Nils ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2647 = 2018-03-01
203 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2682 = 2018-03-01
204 Hracek, Zbynek CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2583 = 2018-03-01
205 Cech, Pavel CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2367 1 2018-03-01
206 Heberla, Bartlomiej CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2559 = 2018-02-01
207 Shengelia, David CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2549 1 2018-02-01
208 Yu, Yangyi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2751 = 2018-01-01
209 Andreikin, Dmitry CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2712 = 2018-01-01
210 Vallejo Pons, Francisco CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2707 = 2018-01-01
211 Grischuk, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2772 = 2018-01-01
212 Ding, Liren CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2774 = 2017-12-01
213 Malakhov, Vladimir CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2690 = 2017-12-01
214 Fang, Yuxiang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2503 1 2017-12-01
215 Vavric, Pavel ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2364 1 2017-12-01
216 Parligras, Mircea-Emilian ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2613 = 2017-12-01
217 Bogdan, Dan ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2381 0 2017-12-01
218 Ivanisevic, Ivan ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2582 1 2017-12-01
219 Kuzubov, Yuriy ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2690 = 2017-12-01
220 Aryan, Chopra ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2529 1 2017-12-01
221 Deac, Bogdan-Daniel ROU Romanian Teams Championship 2017 - 1st League - Open [Baile Govora] 2566 1 2017-12-01
222 Sengupta, Deep GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2589 = 2017-10-01
223 Sengupta, Deep GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2589 1 2017-10-01
224 Gelfand, Boris GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2737 = 2017-10-01
225 Gelfand, Boris GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2737 = 2017-10-01
226 Kuzubov, Yuriy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2688 = 2017-10-01
227 Kuzubov, Yuriy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2688 1 2017-10-01
228 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 = 2017-10-01
229 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 0 2017-10-01
230 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2753 = 2017-09-01
231 Peng, Xiongjian CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2412 1 2017-09-01
232 Bu, Xiangzhi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2710 0 2017-09-01
233 Li, Di CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2462 1 2017-09-01
234 Ding, Liren CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2781 = 2017-08-01
235 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
236 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 = 2017-08-01
237 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
238 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 = 2017-08-01
239 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
240 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
241 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
242 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 = 2017-08-01
243 Yu, Yangyi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2753 = 2017-08-01
244 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2536 1 2017-08-01
245 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2550 = 2017-08-01
246 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2674 0 2017-08-01
247 Lan, Zilun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2354 1 2017-07-01
248 Wu, Wenda CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2296 1 2017-07-01
249 Fang, Yan CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2443 1 2017-06-01
250 Batchuluun, Tsegmed CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2525 = 2017-06-01
251 Tran, Tuan Minh CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2537 1 2017-06-01
252 Maghsoodloo, Parham CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2577 1 2017-06-01
253 Vidit, Santosh Gujrathi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2687 1 2017-06-01
254 Aravindh, Chithambaram Vr. CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2588 = 2017-06-01
255 Yu, Yangyi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2743 = 2017-06-01
256 Bu, Xiangzhi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2697 = 2017-06-01
257 Sadorra, Julio Catalino CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2575 1 2017-06-01
258 Xu, Minghui CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2286 1 2017-06-01
259 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2701 = 2017-06-01
260 Zvjaginsev, Vadim CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2661 = 2017-06-01
261 Karthikeyan, P. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2507 1 2017-05-01
262 Sethuraman, S.p. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2629 1 2017-05-01
263 Sadhwani, Raunak UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2283 1 2017-05-01
264 Jones, Gawain C B UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2676 = 2017-05-01
265 Fressinet, Laurent UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2662 = 2017-05-01
266 Adhiban, B. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2682 1 2017-05-01
267 Kravtsiv, Martyn UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2641 = 2017-05-01
268 Kryvoruchko, Yuriy UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2708 = 2017-05-01
269 Hiebert, Kenji THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2290 1 2017-05-01
270 Sekar, B THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2290 1 2017-05-01
271 Venkatesh, M.r. THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2396 = 2017-05-01
272 Xu, Yining THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2293 = 2017-05-01
273 Xu, Minghui THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2290 1 2017-05-01
274 Liu, Yan THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2414 1 2017-05-01
275 Gustafsson, Jan THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2626 = 2017-05-01
276 Li, Yankai THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2392 = 2017-05-01
277 Himanshu, Sharma THA 17th Bangkok Chess Club Open 2017 [Cha-Am] 2493 = 2017-05-01
278 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2727 0 2017-05-01
279 Peng, Xiongjian CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2423 0 2017-05-01
280 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2616 = 2017-05-01
281 Li, Di CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2485 1 2017-05-01
282 Pham, Chuong VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2377 1 2017-04-01
283 Dimakiling, Oliver VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2405 1 2017-04-01
284 Shyaamnikhil, P VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2440 1 2017-04-01
285 Tran, Tuan Minh VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2503 = 2017-04-01
286 Le, Quang Liem VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2712 = 2017-04-01
287 Wei, Yi VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2725 = 2017-04-01
288 Nguyen, Anh Khoi VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2459 1 2017-04-01
289 Bu, Xiangzhi VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2711 = 2017-04-01
290 Cheparinov, Ivan VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2698 = 2017-04-01
291 Dziuba, Marcin CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2561 1 2017-03-01
292 Bobras, Piotr CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2521 = 2017-03-01
293 Dimakiling, Oliver PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2404 1 2017-02-01
294 Tran, Tuan Minh PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2478 1 2017-02-01
295 McHedlishvili, Mikheil PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2601 = 2017-02-01
296 Kovalev, Vladislav PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2595 = 2017-02-01
297 Kotanjian, Tigran PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2467 1 2017-02-01
298 Demchenko, Anton PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2632 = 2017-02-01
299 Puranik, Abhimanyu PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2476 = 2017-02-01
300 Lei, Tingjie PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2468 1 2017-02-01
301 Savchenko, Boris PHI 2016 Philippine International Chess Championship [Olongapo City] 2618 = 2017-02-01
302 Garcia, Jan Emmanuel PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2438 = 2017-02-01
303 Panopio, Jr Rodolfo PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2278 1 2017-02-01
304 Lei, Tingjie PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2468 1 2017-02-01
305 Stupak, Kirill PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2562 1 2017-02-01
306 Pantsulaia, Levan PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2607 1 2017-02-01
307 Kovalev, Vladislav PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2595 = 2017-02-01
308 Demchenko, Anton PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2632 = 2017-02-01
309 McHedlishvili, Mikheil PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2601 = 2017-02-01
310 Paragua, Mark PHI 2016 PSC - PUREGOLD CHESS CHALLENGE [Olongapo City] 2492 1 2017-02-01
311 Kanarek, Marcel CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2522 1 2017-02-01
312 Zhigalko, Andrey CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2599 = 2017-02-01
313 Xu, Yinglun CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2535 0 2017-01-01
314 Wei, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2707 = 2017-01-01
315 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2713 = 2017-01-01
316 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 = 2017-01-01
317 Ding, Liren CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2764 = 2016-12-01
318 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2432 1 2016-12-01
319 Zhao, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2599 = 2016-12-01
320 Gerber, Richard SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2326 1 2016-12-01
321 Koch, Thomas SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2472 1 2016-12-01
322 Frolyanov, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2539 = 2016-12-01
323 Charmeteau, Sven SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2305 1 2016-12-01
324 Dolana, Andrei-Theodor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2297 1 2016-12-01
325 Markus, Robert SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2652 0 2016-12-01
326 Mladenovic, Stefan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2292 1 2016-12-01
327 Volokitin, Andrei ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2668 1 2016-12-01
328 Perunovic, Milos ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2616 = 2016-12-01
329 Deac, Bogdan-Daniel ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2559 = 2016-12-01
330 Fedorov, Alexei ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2563 = 2016-12-01
331 David, Alexandru-Vasile ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2377 1 2016-12-01
332 Areshchenko, Alexander ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2673 = 2016-12-01
333 Tarlev, Konstantin ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2596 = 2016-12-01
334 Vedmediuc, Serghei ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2456 = 2016-12-01
335 Zhigalko, Sergei ROU Romanian Teams Championship 2016 - 1st League - Open [Calimanesti] 2669 = 2016-12-01
336 Paehtz, Thomas ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2356 0 2016-11-01
337 Gagare, Shalmali ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2301 1 2016-11-01
338 Van Foreest, Lucas ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2350 0 2016-11-01
339 Hill, Alistair ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2301 = 2016-11-01
340 Rodshtein, Tereza ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2301 = 2016-11-01
341 Rakesh, Kumar Jena ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2301 1 2016-11-01
342 Kojima, Shinya ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2399 1 2016-11-01
343 Zumsande, Martin ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2490 1 2016-11-01
344 Ravi, Teja S. UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2387 = 2016-10-01
345 Hill, Alistair UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2312 1 2016-10-01
346 Lalith, Babu M R UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2575 = 2016-10-01
347 Igonin, Temur UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2466 = 2016-10-01
348 Fawzy, Adham UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2440 1 2016-10-01
349 Antipov, Mikhail Al. UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2565 1 2016-10-01
350 Bortnyk, Olexandr UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2588 1 2016-10-01
351 Predke, Alexandr UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2553 0 2016-10-01
352 Banusz, Tamas UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2616 = 2016-10-01
353 Battulga, Namkhai CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2402 1 2016-10-01
354 Wang, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2508 = 2016-10-01
355 Ni, Hua CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2655 = 2016-10-01
356 Wang, Yi Ye CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2422 1 2016-10-01
357 Ma, Ling CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2334 1 2016-09-01
358 Xu, Xiangyu CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2466 = 2016-09-01
359 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
360 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 = 2016-08-01
361 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
362 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 0 2016-08-01
363 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
364 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 = 2016-08-01
365 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 0 2016-08-01
366 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 = 2016-08-01
367 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 = 2016-08-01
368 Xu, Yinglun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2522 1 2016-08-01
369 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2519 0 2016-08-01
370 Li, Yankai CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2334 = 2016-08-01
371 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2615 = 2016-08-01
372 Mamedyarov, Shakhriyar CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2746 = 2016-07-01
373 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2421 1 2016-07-01
374 Zhao, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2619 = 2016-07-01
375 Zhu, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2332 1 2016-05-01
376 Wang, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2514 1 2016-05-01
377 Zhou, Jianchao CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2612 = 2016-05-01
378 Fang, Yan CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2364 1 2016-05-01
379 Pham, Le Thao Nguyen VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2335 1 2016-04-01
380 Le, Tuan Minh VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2444 1 2016-04-01
381 Shomoev, Anton VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2561 1 2016-04-01
382 Zhang, Zhong VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2633 1 2016-04-01
383 Zhao, Jun VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2613 = 2016-04-01
384 Nguyen, Ngoc Truong Son VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2649 1 2016-04-01
385 Laznicka, Viktor VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2666 = 2016-04-01
386 Tran, Tuan Minh VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2459 1 2016-04-01
387 Nguyen, Anh Dung VIE 6th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2478 1 2016-04-01
388 Prathamesh, Sunil Mokal UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2393 1 2016-02-01
389 Ghosh, Diptayan UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2550 1 2016-02-01
390 Andriasian, Zaven UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2594 1 2016-02-01
391 Onischuk, Vladimir UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2612 1 2016-02-01
392 Lalith, Babu M R UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2553 1 2016-02-01
393 Shirov, Alexei UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2676 = 2016-02-01
394 McHedlishvili, Mikheil UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2635 1 2016-02-01
395 Gupta, Abhijeet UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2613 1 2016-02-01
396 Kryvoruchko, Yuriy UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2711 = 2016-02-01
397 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2606 0 2016-01-01
398 Mu, Ke CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2403 = 2016-01-01
399 Bu, Xiangzhi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2712 0 2016-01-01
400 Zhang, Pengxiang CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2569 1 2016-01-01
401 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2599 1 2015-12-01
402 Lysyj, Igor CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2671 = 2015-12-01
403 Wen, Yang CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2620 1 2015-12-01
404 Perunovic, Milos AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2614 1 2015-11-01
405 Perunovic, Milos AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2614 0 2015-11-01
406 Lu, Shanglei AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2599 0 2015-11-01
407 Lu, Shanglei AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2599 = 2015-11-01
408 Tarlev, Konstantin ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2556 1 2015-11-01
409 Carmaciu, Lucian-Catalin ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2398 1 2015-11-01
410 Vasiesiu, Dan ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2388 1 2015-11-01
411 Areshchenko, Alexander ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2672 0 2015-11-01
412 Volkov, Sergey ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2592 = 2015-11-01
413 Posedaru, Bogdan ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2357 1 2015-11-01
414 Deac, Bogdan-Daniel ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2455 = 2015-11-01
415 Iordachescu, Viorel ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2583 = 2015-11-01
416 Balogh, Csaba ROU Romanian Teams Championship 2015 - 1st League - Open [Mamaia] 2657 1 2015-11-01
417 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2608 1 2015-09-01
418 Zeng, Chongsheng CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2524 1 2015-09-01
419 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2725 = 2015-09-01
420 Hambleton, Aman CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2446 = 2015-08-01
421 Haessel, Dale CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2304 1 2015-08-01
422 Ivanchuk, Vassily CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2733 = 2015-08-01
423 Ganguly, Surya CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2625 = 2015-08-01
424 Pechenkin, Vladimir CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2314 = 2015-08-01
425 Gardner, Robert CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2304 1 2015-08-01
426 Shankland, Samuel CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2656 1 2015-08-01
427 Matras-Clement, Agnieszka CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2304 1 2015-08-01
428 Pentala, Harikrishna CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2733 = 2015-08-01
429 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2703 = 2015-08-01
430 Inarkiev, Ernesto CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2668 1 2015-08-01
431 Zhou, Weiqi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2646 1 2015-08-01
432 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2473 0 2015-08-01
433 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2606 = 2015-07-01
434 Lysyj, Igor CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2674 = 2015-07-01
435 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2521 1 2015-07-01
436 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
437 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 = 2015-06-01
438 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 = 2015-06-01
439 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 = 2015-06-01
440 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 1 2015-06-01
441 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2723 = 2015-06-01
442 Ding, Liren CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2757 0 2015-06-01
443 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 1 2015-06-01
444 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 = 2015-06-01
445 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 = 2015-06-01
446 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 1 2015-06-01
447 Zhao, Yuanhe CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2313 = 2015-05-01
448 Wang, Yue CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2726 = 2015-05-01
449 Causo, Deniel THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2313 1 2015-05-01
450 Lazarev, Vladimir THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2370 1 2015-05-01
451 Horvath, Jozsef THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2522 = 2015-05-01
452 Barbosa, Oliver THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2489 1 2015-05-01
453 Vallejo Pons, Francisco THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2696 = 2015-05-01
454 Kunte, Abhijit THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2477 1 2015-05-01
455 Gustafsson, Jan THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2639 1 2015-05-01
456 Ganguly, Surya Shekhar THA 15th Bangkok Chess Club Open 2015 [Pattaya] 2619 0 2015-05-01
457 Lan, Zilun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2310 1 2015-01-01
458 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2621 = 2015-01-01
459 Wang, Rui CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2394 1 2015-01-01
460 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2495 = 2015-01-01
461 Motylev, Alexander CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2680 1 2015-01-01
462 Yu, Ruiyuan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2552 = 2015-01-01
463 Lou, Yiping CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2461 1 2015-01-01
464 Dimakiling, Oliver UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2371 1 2014-10-01
465 Vaibhav, Suri UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2521 = 2014-10-01
466 Horvath, Adam UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2536 0 2014-10-01
467 Lorparizangeneh, Shahin UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2330 = 2014-10-01
468 De Ramos, Julius UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2342 1 2014-10-01
469 Shyam, Nikil P. UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2469 1 2014-10-01
470 Salem, A.r. Saleh UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2591 1 2014-10-01
471 Gopal, G.n. UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2558 0 2014-10-01
472 Parligras, Mircea-Emilian UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2574 = 2014-10-01
473 Sagit, Rauan ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2358 1 2014-10-01
474 Potkin, Vladimir ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2610 = 2014-10-01
475 Hauge, Lars Oskar ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2330 1 2014-10-01
476 Bartel, Mateusz ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2636 0 2014-10-01
477 Bologan, Viktor ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2648 1 2014-10-01
478 Movsesian, Sergei ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2663 = 2014-10-01
479 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2601 = 2014-08-01
480 Yu, Ruiyuan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2542 1 2014-08-01
481 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2674 = 2014-08-01
482 Yu, Lie CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2381 1 2014-07-01
483 Malakhov, Vladimir CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2694 = 2014-07-01
484 Bacrot, Etienne AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2722 = 2014-06-01
485 Guseinov, Gadir AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2621 = 2014-06-01
486 Abasov, Nijat AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2516 = 2014-06-01
487 Mamedov, Rauf AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2660 0 2014-06-01
488 Wojtaszek, Radoslaw AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2716 = 2014-06-01
489 Eljanov, Pavel AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2732 1 2014-06-01
490 Motylev, Alexander AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2685 1 2014-06-01
491 Safarli, Eltaj AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2656 = 2014-06-01
492 Durarbayli, Vasif AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2584 = 2014-06-01
493 Xu, Zhihang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2334 1 2014-05-01
494 Zhao, Jun CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2610 = 2014-05-01
495 Zhao, Yuanhe CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2334 1 2014-05-01
496 Ni, Hua CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2669 = 2014-01-01
497 Xu, Yinglun CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2337 1 2013-12-01
498 Zhao, Jun CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2603 = 2013-12-01
499 Li, Chao B CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2679 = 2013-12-01
500 Grischuk, Alexander FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2785 = 2013-11-01
501 Caruana, Fabiano FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2779 = 2013-11-01
502 Ivanchuk, Vassily FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2731 0 2013-11-01
503 Nakamura, Hikaru FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2772 = 2013-11-01
504 Gelfand, Boris FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2764 = 2013-11-01
505 Giri, Anish FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2737 = 2013-11-01
506 Tomashevsky, Evgeny FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2703 = 2013-11-01
507 Dominguez Perez, Leinier FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2757 = 2013-11-01
508 Bacrot, Etienne FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2723 = 2013-11-01
509 Ponomariov, Ruslan FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2756 = 2013-11-01
510 Fressinet, Laurent FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2708 = 2013-11-01
511 Radjabov, Teimour ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2723 = 2013-11-01
512 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2674 0 2013-11-01
513 Caruana, Fabiano ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2779 = 2013-11-01
514 Ponomariov, Ruslan ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2751 = 2013-11-01
515 Radjabov, Teimour ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2723 = 2013-11-01
516 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2674 = 2013-11-01
517 Caruana, Fabiano ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2779 1 2013-11-01
518 Ponomariov, Ruslan ROU King's Tournament - 7th edition [Bucharest] 2751 1 2013-11-01
519 Schneider, Stefan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2333 1 2013-11-01
520 Dvirnyy, Danyyil GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2568 = 2013-11-01
521 Delorme, Axel GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2482 = 2013-11-01
522 Dreev, Aleksey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2679 1 2013-11-01
523 Hracek, Zbynek GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2636 1 2013-11-01
524 Matlakov, Maxim GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2682 = 2013-11-01
525 Liu, Qingnan NOR World Cup [Tromso] 2500 = 2013-10-01
526 Liu, Qingnan NOR World Cup [Tromso] 2500 1 2013-10-01
527 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
528 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
529 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2784 0 2013-09-01
530 Fridman, Daniel GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2629 1 2013-09-01
531 Andreikin, Dmitry GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2727 = 2013-09-01
532 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2796 1 2013-09-01
533 Adams, Michael GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2740 0 2013-09-01
534 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2013-09-01
535 Naiditsch, Arkadij GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2710 0 2013-09-01
536 Khenkin, Igor GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2605 0 2013-09-01
537 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2610 1 2013-09-01
538 Ivanchuk, Vassily CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2733 = 2013-08-01
539 Karjakin, Sergey CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2776 0 2013-08-01
540 Grischuk, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2780 = 2013-08-01
541 Mamedyarov, Shakhriyar CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2761 0 2013-08-01
542 Topalov, Veselin CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2767 = 2013-08-01
543 Wang, Yue CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2705 0 2013-08-01
544 Giri, Anish CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2734 1 2013-08-01
545 Morozevich, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2736 = 2013-08-01
546 Gelfand, Boris CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2773 = 2013-08-01
547 Leko, Peter CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2737 = 2013-08-01
548 Kamsky, Gata CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2763 1 2013-08-01
549 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2709 = 2013-07-01
550 Wan, Yunguo CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2494 1 2013-07-01
551 Lu, Shanglei CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2562 1 2013-07-01
552 Lou, Yiping CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2482 1 2013-07-01
553 Nakamura, Hikaru NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2775 0 2013-06-01
554 Svidler, Peter NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2769 1 2013-06-01
555 Karjakin, Sergey NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2767 0 2013-06-01
556 Radjabov, Teimour NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2745 = 2013-06-01
557 Hammer, Jon Ludvig NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2608 0 2013-06-01
558 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2793 = 2013-06-01
559 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2813 = 2013-06-01
560 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2868 1 2013-06-01
561 Anand, Viswanathan NOR Norway Chess 2013 [Rogaland] 2783 1 2013-06-01
562 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 = 2013-02-01
563 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 = 2013-02-01
564 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 0 2013-02-01
565 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 1 2013-02-01
566 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 1 2013-02-01
567 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2679 0 2013-02-01
568 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 0 2013-02-01
569 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2726 = 2013-02-01
570 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 = 2013-02-01
571 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 0 2013-02-01
572 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 = 2013-02-01
573 Harikrishna, P. NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2698 = 2013-02-01
574 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 1 2013-02-01
575 Ponomariov, Ruslan UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2741 = 2013-01-01
576 Dominguez Perez, Leinier UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2726 = 2013-01-01
577 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2775 = 2013-01-01
578 Kamsky, Gata UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2762 1 2013-01-01
579 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2696 0 2013-01-01
580 Leko, Peter UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2732 = 2013-01-01
581 Svidler, Peter UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2747 = 2013-01-01
582 Morozevich, Alexander UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2748 = 2013-01-01
583 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2786 1 2013-01-01
584 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2751 = 2013-01-01
585 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2764 1 2013-01-01
586 Li, Chao B CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2670 = 2013-01-01
587 Inarkiev, Ernesto CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2693 1 2013-01-01
588 Adams, Michael ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2722 = 2012-11-01
589 Giri, Anish ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2730 = 2012-11-01
590 Grischuk, Alexander ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2754 = 2012-11-01
591 Gelfand, Boris ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2738 0 2012-11-01
592 Kasimdzhanov, Rustam ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2684 = 2012-11-01
593 Nakamura, Hikaru ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2783 1 2012-11-01
594 Topalov, Veselin ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2752 = 2012-11-01
595 Dominguez, Perez Leinier ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2725 = 2012-11-01
596 Leko, Peter ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2737 = 2012-11-01
597 Mamedyarov, Shakhriyar ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2729 = 2012-11-01
598 Ivanchuk, Vassily ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2769 = 2012-11-01
599 Zhang, Pengxiang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2574 = 2012-11-01
600 Ding, Liren CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2702 = 2012-11-01
601 Ma, Qun CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2524 0 2012-11-01
602 Jere, Daniel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2382 1 2012-10-01
603 Caruana, Fabiano TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2773 1 2012-10-01
604 Kramnik, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2797 = 2012-10-01
605 Ghaem Maghami, Ehsan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2579 1 2012-10-01
606 Kurajica, Bojan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2551 = 2012-10-01
607 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 = 2012-10-01
608 Radjabov, Teimour TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2788 = 2012-10-01
609 So, Wesley TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2652 = 2012-10-01
610 Nakamura, Hikaru TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2778 = 2012-10-01
611 Ivanchuk, Vassily TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2769 0 2012-10-01
612 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 1 2012-09-01
613 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 0 2012-09-01
614 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 1 2012-09-01
615 Bologan, Viktor SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2732 1 2012-09-01
616 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2696 1 2012-09-01
617 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 = 2012-09-01
618 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 0 2012-09-01
619 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 1 2012-09-01
620 Bologan, Viktor SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2732 0 2012-09-01
621 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2696 1 2012-09-01
622 Ding, Liren CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2679 0 2012-08-01
623 Motylev, Alexander CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2673 0 2012-08-01
624 Ma, Qun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2481 = 2012-08-01
625 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 = 2012-08-01
626 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 = 2012-08-01
627 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 1 2012-08-01
628 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 = 2012-08-01
629 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 = 2012-08-01
630 Yu, Yangyi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2656 1 2012-08-01
631 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2402 0 2012-08-01
632 Ni, Hua CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2660 1 2012-08-01
633 Hou, Yifan CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2639 = 2012-07-01
634 Zhao, Jun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2583 0 2012-07-01
635 Le, Quang Liem CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2698 = 2012-07-01
636 Yang, Kaiqi CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2360 1 2012-07-01
637 Abdulwahhab, Ahmed Abdulsattar A CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2338 1 2012-07-01
638 Jumabayev, Rinat CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2556 1 2012-07-01
639 Sasikiran, Krishnan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2720 1 2012-07-01
640 Zhou, Weiqi CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2624 1 2012-07-01
641 Le, Quang Liem CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2703 = 2012-07-01
642 Ghaem Maghami, Ehsan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2578 = 2012-07-01
643 Kovalenko, Igor RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2572 = 2012-05-01
644 Kokarev, Dmitry RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2637 1 2012-05-01
645 Ponomariov, Ruslan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2727 = 2012-05-01
646 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2736 = 2012-05-01
647 Shimanov, Aleksandr RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2591 1 2012-05-01
648 Dominguez Perez, Leinier RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2730 = 2012-05-01
649 Ding, Liren CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2660 1 2012-01-01
650 Yu, Yangyi CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2646 = 2012-01-01
651 Ma, Qun CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2455 = 2012-01-01
652 Eljanov, Pavel CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2691 = 2012-01-01
653 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2673 = 2012-01-01
654 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2678 = 2012-01-01
655 Shengelia, David SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2526 1 2011-11-01
656 Hammer, Jon Ludvig SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2601 = 2011-11-01
657 Korobov, Anton SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2671 1 2011-11-01
658 Rublevsky, Sergei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2681 1 2011-11-01
659 Shirov, Alexei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2713 0 2011-11-01
660 Nepomniachtchi, Ian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2718 = 2011-11-01
661 Ni, Hua CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2662 = 2011-09-01
662 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2675 = 2011-09-01
663 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2420 1 2011-09-01
664 Radjabov, Teimour CHN World Team Championship [Ningbo] 2744 = 2011-09-01
665 Ivanchuk, Vassily CHN World Team Championship [Ningbo] 2768 = 2011-09-01
666 Sutovsky, Emil CHN World Team Championship [Ningbo] 2700 = 2011-09-01
667 Kamsky, Gata CHN World Team Championship [Ningbo] 2741 = 2011-09-01
668 Aronian, Levon CHN World Team Championship [Ningbo] 2805 = 2011-09-01
669 Adly, Ahmed CHN World Team Championship [Ningbo] 2631 1 2011-09-01
670 Karjakin, Sergey CHN World Team Championship [Ningbo] 2788 1 2011-09-01
671 Harikrishna, P CHN World Team Championship [Ningbo] 2669 1 2011-09-01
672 Leko, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2717 = 2011-09-01
673 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2431 = 2011-09-01
674 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2637 = 2011-09-01
675 Chen, Fan CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2367 1 2011-09-01
676 Wyss, Jonas CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2318 1 2011-09-01
677 Ismagambetov, Anuar CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2505 1 2011-09-01
678 Vovk, Andrey CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2551 1 2011-09-01
679 Papin, Vasily CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2565 1 2011-09-01
680 Grigoryan, Avetik CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2608 = 2011-09-01
681 Wang, Yue CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2709 = 2011-09-01
682 Li, Chao B CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2669 0 2011-09-01
683 Kravtsiv, Martyn CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2571 = 2011-09-01
684 Czarnota, Pawel CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2541 1 2011-09-01
685 Wei, Yi CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2328 1 2011-07-01
686 Ma, Zhonghan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2328 = 2011-07-01
687 Liu, Guanchu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2328 1 2011-07-01
688 Ding, Liren CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2637 0 2011-07-01
689 Li, Chao B CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 = 2011-07-01
690 Li, Haoyu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2386 1 2011-07-01
691 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 = 2011-07-01
692 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 = 2011-07-01
693 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 = 2011-07-01
694 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
695 Ding, Liren CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2664 1 2011-07-01
696 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 1 2011-07-01
697 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2011-07-01
698 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 0 2011-07-01
699 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 = 2011-07-01
700 Shimanov, Aleksandr RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2550 1 2011-05-01
701 Malakhov, Vladimir RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2714 = 2011-05-01
702 Nevostrujev, Vladimir RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2475 1 2011-05-01
703 Potapov, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2474 = 2011-05-01
704 Motylev, Alexander RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2677 = 2011-05-01
705 Frolyanov, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2610 1 2011-05-01
706 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2715 = 2011-03-01
707 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2733 0 2011-03-01
708 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2784 = 2011-03-01
709 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 0 2011-03-01
710 Grischuk, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2773 1 2011-03-01
711 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2011-03-01
712 Shirov, Alexei NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2722 = 2011-03-01
713 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2686 0 2011-03-01
714 Ponomariov, Ruslan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2744 1 2011-03-01
715 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2628 1 2011-03-01
716 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 = 2011-03-01
717 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2814 0 2011-03-01
718 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2751 = 2011-03-01
719 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
720 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 = 2011-01-01
721 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
722 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
723 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 1 2011-01-01
724 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
725 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 1 2011-01-01
726 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 = 2011-01-01
727 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
728 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 = 2011-01-01
729 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
730 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
731 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 1 2011-01-01
732 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 1 2011-01-01
733 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 = 2011-01-01
734 Li, Chao B CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2632 1 2011-01-01
735 Xu, Jun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2490 = 2011-01-01
736 Shirov, Alexei RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2735 1 2011-01-01
737 Aronian, Levon RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2801 = 2011-01-01
738 Grischuk, Alexander RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2771 = 2011-01-01
739 Eljanov, Pavel RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2742 = 2011-01-01
740 Kramnik, Vladimir RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2791 = 2011-01-01
741 Nakamura, Hikaru RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2741 = 2011-01-01
742 Gelfand, Boris RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2741 1 2011-01-01
743 Mamedyarov, Shakhriyar RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2763 0 2011-01-01
744 Karjakin, Sergey RUS M.Tal Memorial 2010 [Moscow] 2760 = 2011-01-01
745 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2628 = 2011-01-01
746 Sasikiran, Krishnan CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2688 = 2011-01-01
747 Mahjoob, Morteza CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2514 = 2011-01-01
748 Shukuraliev, Algis CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2376 1 2011-01-01
749 Jumabayev, Rinat CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2571 = 2011-01-01
750 Mahjoob, Morteza CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2514 1 2011-01-01
751 Gomez, John Paul CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2522 1 2011-01-01
752 Aronian, Levon CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2783 0 2010-11-01
753 Kramnik, Vladimir CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2780 = 2010-11-01
754 Shirov, Alexei CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2749 0 2010-11-01
755 Aronian, Levon CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2783 = 2010-11-01
756 Shirov, Alexei CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2749 0 2010-11-01
757 Kramnik, Vladimir CHN Shanghai Masters 2010 [Shanghai] 2780 = 2010-11-01
758 Jia, Haoxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2373 1 2010-11-01
759 Yu, Ruiyuan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2381 1 2010-11-01
760 Ma, Qun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2382 1 2010-11-01
761 Markov, Mikhail RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2324 1 2010-11-01
762 Fier, Alexandr RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2588 1 2010-11-01
763 Iordachescu, Viorel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 = 2010-11-01
764 Almasi, Zoltan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2707 = 2010-11-01
765 Ftacnik, Lubomir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2568 = 2010-11-01
766 Kosic, Dragan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2481 1 2010-11-01
767 Amanov, Mesgen RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2493 1 2010-11-01
768 Nakamura, Hikaru RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2733 1 2010-11-01
769 Bruzon Batista, Lazaro RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2679 1 2010-11-01
770 Grischuk, Alexander RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2760 0 2010-11-01
771 Ni, Hua CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2643 = 2010-11-01
772 Li, Shilong CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2518 1 2010-11-01
773 Motylev, Alexander CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2694 = 2010-11-01
774 Li, Chao B CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2629 = 2010-09-01
775 Wei, Yi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2324 1 2010-09-01
776 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2507 0 2010-09-01
777 Malakhov, Vladimir CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2732 = 2010-09-01
778 Vitiugov N, Kita CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2722 1 2010-09-01
779 Timofeev, Artyom CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2690 = 2010-09-01
780 Rublevsky S, Rgei CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2688 = 2010-09-01
781 Potkin, Vladimir CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2626 1 2010-09-01
782 Ding, Liren CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2565 1 2010-07-01
783 Yang, Kaiqi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2396 1 2010-07-01
784 Ma, Qun CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2369 = 2010-07-01
785 Zhou, Jianchao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2650 = 2010-07-01
786 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2642 1 2010-07-01
787 Wang, Chen CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2390 = 2010-07-01
788 Lejlic, Samir BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2362 1 2010-07-01
789 Brandenburg, Daan BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2503 1 2010-07-01
790 Svetushkin, Dmitry BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2547 0 2010-07-01
791 Manik, Mikulas BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2440 1 2010-07-01
792 Jankovic, Alojzije BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2559 1 2010-07-01
793 Berczes, David BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2519 1 2010-07-01
794 Geetha, Narayanan Gopal BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2604 = 2010-07-01
795 Timofeev, Artyom BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2677 1 2010-07-01
796 Bologan, Viktor BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2668 1 2010-07-01
797 Efimenko, Zahar BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2677 = 2010-07-01
798 Ding, Liren CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2547 1 2010-07-01
799 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 0 2010-07-01
800 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 = 2010-07-01
801 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 = 2010-07-01
802 Li, Chao B CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2619 = 2010-07-01
803 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 = 2010-07-01
804 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 1 2010-07-01
805 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 1 2010-07-01
806 Bu, Xiangzhi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2681 = 2010-07-01
807 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 1 2010-07-01
808 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 1 2010-07-01
809 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 = 2010-07-01
810 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
811 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 1 2010-07-01
812 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 0 2010-07-01
813 Ding, Liren CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2547 0 2010-07-01
814 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
815 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 1 2010-07-01
816 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 1 2010-07-01
817 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
818 Zhou, Weiqi CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2603 = 2010-05-01
819 Liang, Chong CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2502 1 2010-05-01
820 Wan, Yunguo CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2437 1 2010-05-01
821 Bologan, Viktor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2684 = 2010-05-01
822 Khenkin, Igor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2597 0 2010-05-01
823 Malakhov, Vladimir RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2721 = 2010-05-01
824 Tomashevsky, Evgeny RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2701 1 2010-05-01
825 Matlakov, Maxim RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2600 1 2010-05-01
826 Vitiugov, Nikita RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2710 = 2010-05-01
827 Evdokimov, Alexander A. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2564 1 2010-05-01
828 Lou, Yiping   2398 = 2010-01-01
829 Li, Chao B   2617 1 2010-01-01
830 Lu, Shanglei   2303 1 2010-01-01
831 Wu, Kaiyu   2296 = 2010-01-01
832 Friedel, Joshua E   2551 1 2010-01-01
833 Friedel, Joshua E   2551 1 2010-01-01
834 Ganguly, Surya Shekhar   2654 1 2010-01-01
835 Ganguly, Surya Shekhar   2654 1 2010-01-01
836 Mamedyarov, Shakhriyar   2719 0 2010-01-01
837 Mamedyarov, Shakhriyar   2719 = 2010-01-01
838 Liu, Qingnan   2426 1 2009-11-01
839 Wen, Yang   2532 1 2009-11-01
840 Lin, Chen   2442 1 2009-11-01
841 Motylev, Alexander   2710 = 2009-11-01
842 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2009-11-01
843 Chen, Peng   2290 1 2009-11-01
844 Ding, Liren   2530 = 2009-11-01
845 Bu, Xiangzhi   2702 = 2009-11-01
846 Ni, Hua   2692 = 2009-11-01
847 Zhang, Pengxiang   2616 1 2009-11-01
848 Wang, Yue   2736 = 2009-11-01
849 Li, Chao B   2617 = 2009-11-01
850 Zhou, Jianchao   2623 1 2009-11-01
851 Belov, Vladimir   2623 0 2009-07-01
852 Shirov, Alexei   2745 0 2009-07-01
853 Volokitin, Andrei   2671 = 2009-07-01
854 Timofeev, Artyom   2677 = 2009-07-01
855 Alekseev, Evgeny   2716 = 2009-07-01
856 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
857 Xiu, Deshun   2422 = 2009-07-01
858 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
859 Li, Chao B   2643 = 2009-07-01
860 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
861 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
862 Gao, Rui   2500 = 2009-07-01
863 Wen, Yang   2532 = 2009-07-01
864 Xu, Jun   2498 1 2009-07-01
865 Yu, Yangyi   2433 = 2009-07-01
866 Ding, Liren   2458 1 2009-07-01
867 Zhao, Jun   2560 = 2009-07-01
868 Eljanov, Pavel   2693 0 2009-07-01
869 Harikrishna, P   2686 = 2009-07-01
870 Predojevic, Borki   2652 = 2009-07-01
871 Movsesian, Sergei   2747 0 2009-07-01
872 Sokolov, Ivan   2669 = 2009-07-01
873 Eljanov, Pavel   2693 = 2009-07-01
874 Harikrishna, P   2686 1 2009-07-01
875 Predojevic, Borki   2652 = 2009-07-01
876 Sokolov, Ivan   2669 1 2009-07-01
877 Movsesian, Sergei   2747 1 2009-07-01
878 Zhang, Pengxiang   2638 = 2009-07-01
879 Ni, Hua   2724 1 2009-07-01
880 Hou, Yifan   2590 1 2009-07-01
881 Zhou, Weiqi   2563 1 2009-07-01
882 Li, Chao B   2643 1 2009-07-01
883 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
884 Zhou, Jianchao   2635 1 2009-07-01
885 Bu, Xiangzhi   2704 = 2009-07-01
886 Ji, Dan   2346 1 2009-07-01
887 Ding, Liren   2458 0 2009-07-01
888 Liang, Chong   2511 0 2009-07-01
889 Ding, Liren   2395 1 2009-04-01
890 Li, Chao B   2582 = 2009-04-01
891 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
892 Zhou, Jianchao   2580 = 2009-04-01
893 Zhou, Weiqi   2560 1 2009-04-01
894 Ding, Liren   2395 = 2009-04-01
895 Li, Chao B   2582 1 2009-04-01
896 Xu, Jun   2534 1 2009-04-01
897 Zhou, Jianchao   2580 = 2009-04-01
898 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
899 Jakovenko, Dmitry   2709 1 2009-04-01
900 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2009-04-01
901 Tomashevsky, Evgeny   2646 = 2009-04-01
902 Svidler, Peter   2738 = 2009-04-01
903 Alekseev, Evgeny   2708 = 2009-04-01
904 Wang, Chen   2375 = 2009-04-01
905 Wu, Kaiyu   2346 1 2009-04-01
906 Li, Haoyu   2346 = 2009-04-01
907 Malakhov, Vladimir   2675 = 2009-04-01
908 Zhang, Zhong   2649 = 2009-04-01
909 Xu, Jun   2521 1 2009-04-01
910 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
911 Hussein, H A   2354 1 2009-04-01
912 Ghane, Shojaat   2408 = 2009-04-01
913 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-04-01
914 Laxman, R R   2468 1 2009-04-01
915 Karjakin, Sergey   2730 = 2009-04-01
916 Dzhumaev, Marat   2540 1 2009-04-01
917 So, Wesley   2610 = 2009-04-01
918 Gonzales, Jayson   2468 1 2009-01-01
919 Fedorov, Alexei   2584 = 2009-01-01
920 Colovic, Aleksandar   2458 1 2009-01-01
921 Shaw, John   2469 1 2009-01-01
922 Arutinian, David   2584 = 2009-01-01
923 Volokitin, Andrei   2659 = 2009-01-01
924 Dao, Thien Hai   2510 0 2009-01-01
925 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2008-10-01
926 Onischuk, Alexander   2670 = 2008-10-01
927 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
928 Shirov, Alexei   2741 = 2008-10-01
929 Rublevsky, Sergei   2699 0 2008-10-01
930 Sutovsky, Emil   2654 1 2008-10-01
931 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
932 Bologan, Viktor   2686 = 2008-10-01
933 Gashimov, Vugar   2717 = 2008-10-01
934 Wu, Wenjin   2442 = 2008-07-01
935 Zhao, Jun   2589 = 2008-07-01
936 Inarkiev, Ernesto   2681 0 2008-07-01
937 Potkin, Vladimir   2617 1 2008-07-01
938 Bocharov, Dmitry   2569 = 2008-07-01
939 Kobalia, Mikhail   2627 1 2008-07-01
940 Ni, Hua   2704 = 2008-07-01
941 Turov, Maxim   2583 = 2008-07-01
942 Grischuk, Alexander   2716 1 2008-07-01
943 Tkachiev, Vladislav   2657 = 2008-07-01
944 Avrukh, Boris   2632 = 2008-07-01
945 Kornev, Alexei   2544 1 2008-07-01
946 Romanov, Evgeny   2547 1 2008-07-01
947 Van Wely, Loek   2676 = 2008-07-01
948 Lin, Chen   2406 1 2008-07-01
949 Liang, Chong   2484 1 2008-07-01
950 Zhou, Jianchao   2580 = 2008-07-01
951 Zhou, Jianchao   2580 = 2008-07-01
952 Wen, Yang   2497 = 2008-07-01
953 Liang, Chong   2484 1 2008-07-01
954 Li, Shilong   2512 = 2008-07-01
955 Zhou, Weiqi   2560 1 2008-07-01
956 Li, Chao B   2582 = 2008-07-01
957 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
958 Zhang, Pengxiang   2640 = 2008-07-01
959 Yu, Shaoteng   2505 1 2008-07-01
960 Ni, Hua   2704 = 2008-07-01
961 Ding, Liren   2395 = 2008-07-01
962 Nguyen, Anh Dung   2525 = 2008-04-01
963 Iuldachev, Saidali (c)   2526 1 2008-04-01
964 Kunte, Abhijit   2550 = 2008-04-01
965 Darban, Morteza   2401 1 2008-04-01
966 Arun Prasad, S   2423 1 2008-04-01
967 Russell, M K A (c)   2315 1 2008-04-01
968 Foisor, Cristina Adela   2412 1 2008-04-01
969 Karlsson, Lars   2488 1 2008-04-01
970 Berg, Emanuel   2583 = 2008-04-01
971 Hillarp-Persson, Tiger   2535 1 2008-04-01
972 Kritz, Leonid   2592 1 2008-04-01
973 Stefanova, Antoaneta   2464 = 2008-04-01
974 Efimenko, Zahar   2638 0 2008-04-01
975 Felgaer, Ruben   2539 = 2008-04-01
976 Leon Hoyos, Manuel   2495 1 2008-04-01
977 Kuzubov, Yuri   2606 1 2008-04-01
978 Arngrimsson, Dagur   2359 1 2008-04-01
979 Stefanova, Antoaneta   2464 = 2008-04-01
980 Grandelius, Nils   2371 = 2008-04-01
981 Malisauskas, Vidmantas   2489 1 2008-04-01
982 Lie, Espen   2428 1 2008-04-01
983 Hillarp Persson, Tiger   2535 1 2008-04-01
984 Caruana, Fabiano   2598 1 2008-04-01
985 Wang, Yue   2698 = 2008-04-01
986 Stefansson, Hannes   2564 = 2008-04-01