Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Ding, Liren

Večiti šah lista

Ding, Liren

# Ding, Liren turnir elo rezultat FIDE lista
1 Press, Shaun RUS World Cup [Khanty] 1954 1 Budući
2 Press, Shaun RUS World Cup [Khanty] 1954 1 Budući
3 Movsesian, Sergei RUS World Cup [Khanty] 2654 = Budući
4 Movsesian, Sergei RUS World Cup [Khanty] 2654 = Budući
5 Firouzja, Alireza RUS World Cup [Khanty] 2702 = Budući
6 Firouzja, Alireza RUS World Cup [Khanty] 2702 = Budući
7 Alekseenko, Kirill RUS World Cup [Khanty] 2671 = Budući
8 Alekseenko, Kirill RUS World Cup [Khanty] 2671 = Budući
9 Grischuk, Alexander RUS World Cup [Khanty] 2759 = Budući
10 Grischuk, Alexander RUS World Cup [Khanty] 2759 1 Budući
11 Yu, Yangyi RUS World Cup [Khanty] 2763 = Budući
12 Yu, Yangyi RUS World Cup [Khanty] 2763 = Budući
13 Radjabov, Teimour RUS World Cup [Khanty] 2758 = Budući
14 Radjabov, Teimour RUS World Cup [Khanty] 2758 1 Budući
15 Radjabov, Teimour RUS World Cup [Khanty] 2758 0 Budući
16 Radjabov, Teimour RUS World Cup [Khanty] 2758 = Budući
17 So, Wesley USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2776 = 2019-09-01
18 Karjakin, Sergey USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2750 = 2019-09-01
19 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2778 = 2019-09-01
20 Nakamura, Hikaru USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2743 = 2019-09-01
21 Giri, Anish USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2779 1 2019-09-01
22 Nepomniachtchi, Ian USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2774 = 2019-09-01
23 Anand, Viswanathan USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2756 = 2019-09-01
24 Carlsen, Magnus USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2882 = 2019-09-01
25 Caruana, Fabiano USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2818 1 2019-09-01
26 Aronian, Levon USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2765 = 2019-09-01
27 Mamedyarov, Shakhriyar USA 2019 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2764 = 2019-09-01
28 So, Wesley CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2754 0 2019-08-01
29 Karjakin, Sergey CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2748 = 2019-08-01
30 Vachier-Lagrave, Maxime CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2779 = 2019-08-01
31 Nakamura, Hikaru CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2754 = 2019-08-01
32 Giri, Anish CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2779 1 2019-08-01
33 Nepomniachtchi, Ian CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2775 1 2019-08-01
34 Anand, Viswanathan CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2767 = 2019-08-01
35 Carlsen, Magnus CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2875 0 2019-08-01
36 Caruana, Fabiano CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2819 = 2019-08-01
37 Aronian, Levon CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2752 = 2019-08-01
38 Mamedyarov, Shakhriyar CRO ST: Croatia Grand Chess Tour [Zagreb] 2774 = 2019-08-01
39 Andreikin, Dmitry CHN 2019 China Wenzhou Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2727 = 2019-08-01
40 Andreikin, Dmitry CHN 2019 China Wenzhou Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2727 0 2019-08-01
41 Andreikin, Dmitry CHN 2019 China Wenzhou Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2727 = 2019-08-01
42 Andreikin, Dmitry CHN 2019 China Wenzhou Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2727 = 2019-08-01
43 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2725 = 2019-08-01
44 Wei, Yi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2737 1 2019-08-01
45 Li, Di CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2523 1 2019-08-01
46 Zhao, Jun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2636 1 2019-08-01
47 So, Wesley NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2754 = 2019-07-01
48 Yu, Yangyi NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2738 = 2019-07-01
49 Caruana, Fabiano NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2819 1 2019-07-01
50 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2767 = 2019-07-01
51 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2752 = 2019-07-01
52 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2875 = 2019-07-01
53 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2774 1 2019-07-01
54 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2779 = 2019-07-01
55 Grischuk, Alexander NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2775 = 2019-07-01
56 Karjakin, Sergey AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2753 = 2019-05-01
57 Grischuk, Alexander AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2771 1 2019-05-01
58 Radjabov, Teimour AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2756 = 2019-05-01
59 Anand, Viswanathan AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 = 2019-05-01
60 Navara, David AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2739 0 2019-05-01
61 Carlsen, Magnus AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2845 = 2019-05-01
62 Mamedyarov, Shakhriyar AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 = 2019-05-01
63 Topalov, Veselin AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2740 1 2019-05-01
64 Giri, Anish AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2797 = 2019-05-01
65 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
66 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
67 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
68 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 1 2019-05-01
69 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
70 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
71 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
72 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
73 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
74 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 1 2019-05-01
75 Mamedov, Rauf KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2701 1 2019-04-01
76 Swiercz, Dariusz KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2655 = 2019-04-01
77 Karjakin, Sergey KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2753 = 2019-04-01
78 Adhiban, B. KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2683 = 2019-04-01
79 Maghsoodloo, Parham KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2673 = 2019-04-01
80 Amin, Bassem KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2709 = 2019-04-01
81 Adams, Michael KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2708 1 2019-04-01
82 Jumabayev, Rinat KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2609 = 2019-04-01
83 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 = 2019-02-01
84 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
85 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 1 2019-02-01
86 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 = 2019-02-01
87 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 1 2019-02-01
88 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
89 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2783 = 2019-02-01
90 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 = 2019-02-01
91 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2019-02-01
92 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
93 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2731 = 2019-02-01
94 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
95 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 = 2019-02-01
96 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
97 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
98 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
99 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
100 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
101 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
102 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 0 2018-12-01
103 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 1 2018-12-01
104 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
105 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
106 Cordova, Emilio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2609 1 2018-11-01
107 Saric, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2689 1 2018-11-01
108 Navara, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2740 = 2018-11-01
109 Maghsoodloo, Parham GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2649 = 2018-11-01
110 Giri, Anish GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2780 = 2018-11-01
111 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2820 = 2018-11-01
112 Duda, Jan-Krzysztof GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2739 1 2018-11-01
113 Caruana, Fabiano GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2827 = 2018-11-01
114 Gorodetzky, David GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2452 1 2018-11-01
115 Werle, Jan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2527 = 2018-11-01
116 Svidler, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2756 1 2018-11-01
117 Wang, Hao GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2722 = 2018-11-01
118 Carlsen, Magnus GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2839 = 2018-11-01
119 Efimenko, Zahar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2641 1 2018-11-01
120 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
121 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
122 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
123 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
124 Nakamura, Hikaru NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2769 = 2018-07-01
125 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2789 = 2018-07-01
126 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2760 = 2018-07-01
127 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2540 1 2018-06-01
128 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2391 1 2018-06-01
129 Cheparinov, Ivan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2705 1 2018-06-01
130 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2645 1 2018-05-01
131 Liu, Guanchu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2459 1 2018-05-01
132 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
133 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
134 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 = 2018-05-01
135 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 = 2018-05-01
136 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
137 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
138 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 1 2018-05-01
139 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 1 2018-05-01
140 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
141 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
142 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
143 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
144 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
145 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 = 2018-04-01
146 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
147 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
148 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
149 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
150 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
151 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
152 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 1 2018-04-01
153 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
154 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
155 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2597 = 2018-01-01
156 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2743 = 2018-01-01
157 Zhao, Zong-Yuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2543 = 2018-01-01
158 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2604 = 2018-01-01
159 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2706 = 2017-12-01
160 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2546 1 2017-12-01
161 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2553 1 2017-12-01
162 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
163 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
164 Eljanov, Pavel ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2707 = 2017-12-01
165 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 1 2017-12-01
166 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
167 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
168 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 = 2017-12-01
169 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
170 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
171 Lodici, Lorenzo TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2407 = 2017-11-01
172 Inarkiev, Ernesto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2693 = 2017-11-01
173 Tari, Aryan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2578 1 2017-11-01
174 Stevic, Hrvoje TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2616 1 2017-11-01
175 Vocaturo, Daniele TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2607 1 2017-11-01
176 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
177 Nisipeanu, Liviu-Dieter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2672 = 2017-11-01
178 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 1 2017-10-01
179 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 = 2017-10-01
180 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
181 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
182 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
183 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
184 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 = 2017-10-01
185 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 1 2017-10-01
186 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 = 2017-10-01
187 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 1 2017-10-01
188 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
189 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
190 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
191 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
192 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
193 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
194 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
195 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 0 2017-09-01
196 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
197 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
198 Li, Di CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2462 1 2017-09-01
199 Wang, Yiye CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2442 1 2017-09-01
200 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2455 1 2017-09-01
201 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2377 = 2017-09-01
202 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
203 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
204 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
205 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
206 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 1 2017-08-01
207 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 0 2017-08-01
208 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
209 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 1 2017-08-01
210 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
211 Grischuk, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2761 = 2017-08-01
212 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2449 1 2017-08-01
213 Zhang, Ziji CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2394 = 2017-08-01
214 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2606 = 2017-08-01
215 Zhigalko, Sergei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2017-07-01
216 Vidit, Santosh Gujrathi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2692 = 2017-07-01
217 Shankland, Samuel L RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 = 2017-07-01
218 Solak, Dragan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2017-07-01
219 Ponomariov, Ruslan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2712 1 2017-07-01
220 Nepomniachtchi, Ian RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2017-07-01
221 Urkedal, Frode RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2541 1 2017-07-01
222 Wojtaszek, Radoslaw RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2730 = 2017-07-01
223 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
224 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 1 2017-06-01
225 Hou, Yifan RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2652 1 2017-06-01
226 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2755 = 2017-06-01
227 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2772 = 2017-06-01
228 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2795 = 2017-06-01
229 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2786 = 2017-06-01
230 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2785 = 2017-06-01
231 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 1 2017-06-01
232 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2637 = 2017-06-01
233 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
234 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
235 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 1 2017-05-01
236 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
237 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
238 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 1 2017-05-01
239 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
240 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
241 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
242 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 1 2017-05-01
243 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2503 = 2017-05-01
244 Li, Chao B CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2720 = 2017-05-01
245 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 1 2017-05-01
246 Fang, Yuxiang CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2498 1 2017-05-01
247 Rapport, Richard UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2692 0 2017-03-01
248 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 1 2017-03-01
249 Hammer, Jon Ludvig UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2628 = 2017-03-01
250 Jakovenko, Dmitry UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2709 = 2017-03-01
251 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 = 2017-03-01
252 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
253 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
254 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
255 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 1 2017-03-01
256 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 1 2017-01-01
257 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2357 1 2017-01-01
258 Liu, Yan CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2403 1 2017-01-01
259 Zhou, Jianchao CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2632 = 2017-01-01
260 Wang, Hao CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2701 = 2016-12-01
261 Yu, Ruiyuan CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2514 = 2016-12-01
262 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2693 = 2016-12-01
263 Lauber, Arnd SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2434 1 2016-12-01
264 Bogosavljevic, Boban SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2520 1 2016-12-01
265 Svidler, Peter SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2742 0 2016-12-01
266 Kramnik, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2810 = 2016-12-01
267 Inarkiev, Ernesto SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2714 = 2016-12-01
268 Saraci, Nderim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
269 Leitao, Rafael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2616 = 2016-10-01
270 Rombaldoni, Axel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2567 1 2016-10-01
271 Ponomariov, Ruslan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2709 = 2016-10-01
272 Perez Ponsa, Federico AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 1 2016-10-01
273 Howell, David W L AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
274 Rapport, Richard AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
275 Rodgaard, John AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
276 Zhigalko, Andrey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
277 Nguyen, Ngoc Truong Son AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2633 1 2016-10-01
278 Zhang, Zhong CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2637 1 2016-10-01
279 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2529 = 2016-10-01
280 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2362 1 2016-10-01
281 Bu, Xiangzhi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2704 1 2016-10-01
282 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2016-09-01
283 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
284 Giri, Anish USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2769 = 2016-09-01
285 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 = 2016-09-01
286 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 0 2016-09-01
287 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 1 2016-09-01
288 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 = 2016-09-01
289 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2819 = 2016-09-01
290 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 0 2016-09-01
291 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 0 2016-08-01
292 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
293 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 0 2016-08-01
294 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 1 2016-08-01
295 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
296 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
297 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 1 2016-08-01
298 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
299 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
300 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 0 2016-08-01
301 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
302 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
303 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
304 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2615 = 2016-08-01
305 Zhao, Chenxi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2378 1 2016-08-01
306 Wang, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2502 0 2016-08-01
307 Inarkiev, Ernesto CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2729 = 2016-07-01
308 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2520 = 2016-07-01
309 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2696 = 2016-07-01
310 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
311 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
312 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 1 2016-06-01
313 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
314 Chen, Qi B CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
315 Liu, Chang CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
316 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2420 1 2016-05-01
317 Zhao, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2634 = 2016-05-01
318 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2016-03-01
319 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
320 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2016-03-01
321 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
322 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 1 2016-03-01
323 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
324 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 0 2016-03-01
325 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
326 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
327 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
328 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 1 2016-03-01
329 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 1 2016-03-01
330 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
331 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 = 2016-01-01
332 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 0 2016-01-01
333 Zhao, Yuanhe CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2376 1 2016-01-01
334 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2606 1 2016-01-01
335 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2470 = 2016-01-01
336 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2730 = 2016-01-01
337 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 0 2015-12-01
338 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
339 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
340 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
341 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
342 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
343 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 1 2015-11-01
344 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 = 2015-11-01
345 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 1 2015-11-01
346 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 = 2015-11-01
347 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
348 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 1 2015-11-01
349 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 1 2015-11-01
350 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 0 2015-11-01
351 Karjakin, Sergey CHN 2015 China-Russia 'Heixiazi Island' Cup Chess Challenge Tournament Round 1-3 [Fuyuan China] 2753 = 2015-09-01
352 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2662 1 2015-09-01
353 Bai, Jinshi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
354 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
355 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2713 1 2015-09-01
356 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
357 Bu, Xiangzhi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2696 = 2015-08-01
358 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 1 2015-08-01
359 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
360 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 0 2015-08-01
361 Yu, Yangyi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2715 1 2015-08-01
362 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 = 2015-08-01
363 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 1 2015-08-01
364 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
365 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
366 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
367 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
368 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
369 Xu, Xiangyu Chn CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2349 1 2015-08-01
370 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2699 1 2015-08-01
371 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2454 1 2015-08-01
372 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2724 1 2015-08-01
373 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2715 = 2015-07-01
374 Bu, Xiangzhi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2696 = 2015-07-01
375 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2349 1 2015-07-01
376 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 = 2015-06-01
377 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 = 2015-06-01
378 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2723 1 2015-06-01
379 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 0 2015-06-01
380 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 1 2015-06-01
381 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 = 2015-06-01
382 Wang, Hao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2710 1 2015-06-01
383 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 = 2015-06-01
384 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
385 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 = 2015-06-01
386 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 1 2015-06-01
387 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 1 2015-05-01
388 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
389 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 = 2015-05-01
390 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
391 Amin, Bassem ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
392 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
393 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
394 Dominguez Perez, Leinier ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2729 = 2015-05-01
395 Harikrishna, P. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 = 2015-05-01
396 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 1 2015-04-01
397 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 = 2015-04-01
398 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 0 2015-04-01
399 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 1 2015-04-01
400 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 1 2015-04-01
401 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 = 2015-04-01
402 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 0 2015-04-01
403 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 1 2015-04-01
404 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 0 2015-02-01
405 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2015-02-01
406 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
407 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 1 2015-02-01
408 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
409 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 0 2015-02-01
410 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
411 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
412 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 0 2015-02-01
413 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
414 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2015-02-01
415 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
416 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 1 2015-02-01
417 Xiu, Deshun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2553 = 2015-01-01
418 Wang, Rui CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2394 1 2015-01-01
419 Motylev, Alexander CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2680 = 2015-01-01
420 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2507 1 2015-01-01
421 Van Kampen, Robin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2612 0 2015-01-01
422 Potapov, Pavel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2479 1 2015-01-01
423 Miton, Kamil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2601 = 2015-01-01
424 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2615 1 2015-01-01
425 Romanov, Evgeny QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2636 = 2015-01-01
426 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
427 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 1 2015-01-01
428 Adhiban, B. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2630 = 2015-01-01
429 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2587 = 2015-01-01
430 Yu, Chaojie CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
431 Xu, Xiangyu Chn CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
432 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 1 2015-01-01
433 Kramnik, Vladimir RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2760 = 2014-12-01
434 Leko, Peter RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2731 = 2014-12-01
435 Aronian, Levon RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2797 = 2014-12-01
436 Grischuk, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2795 = 2014-12-01
437 Inarkiev, Ernesto RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2688 = 2014-12-01
438 Gelfand, Boris RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2759 = 2014-12-01
439 Morozevich, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2724 = 2014-12-01
440 Mamedov, Nidjat TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 = 2014-10-01
441 Harikrishna, P. TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2725 = 2014-10-01
442 Dubov, Daniil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2614 1 2014-10-01
443 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2743 = 2014-10-01
444 McHedlishvili, Mikheil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2618 = 2014-10-01
445 Cheparinov, Ivan TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2681 = 2014-10-01
446 Inarkiev, Ernesto TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2666 0 2014-10-01
447 Yilmaz, Mustafa TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2569 = 2014-10-01
448 Zhigalko, Sergei TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2678 0 2014-10-01
449 Grachev, Boris TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2672 = 2014-10-01
450 Yurtseven, Melih TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2342 1 2014-10-01
451 Lin, Chen CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
452 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
453 Wen, Yang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2598 = 2014-10-01
454 Juarez Flores, Carlos A. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2425 1 2014-09-01
455 Balogh, Csaba NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2637 1 2014-09-01
456 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 = 2014-09-01
457 L`ami, Erwin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2631 = 2014-09-01
458 Ezat, Mohamed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2466 1 2014-09-01
459 Perunovic, Milos NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
460 Radjabov, Teimour NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2724 = 2014-09-01
461 Ponomariov, Ruslan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2717 = 2014-09-01
462 Bacrot, Etienne NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2720 = 2014-09-01
463 Gajewski, Grzegorz NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 1 2014-09-01
464 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
465 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 = 2014-08-01
466 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 = 2014-08-01
467 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
468 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
469 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 1 2014-08-01
470 Yangyi, Yu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2675 1 2014-08-01
471 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 = 2014-08-01
472 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 1 2014-08-01
473 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2588 1 2014-08-01
474 Zhou, Jiangnan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
475 Zhao, Yuanhe CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
476 Malakhov, Vladimir CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2698 = 2014-08-01
477 Mansour, Sameer IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
478 Kalugampitiya, R S IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
479 Jumabayev, Rinat IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2561 1 2014-07-01
480 Le, Quang Liem IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2712 = 2014-07-01
481 Sethuraman, S.p. IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2582 = 2014-07-01
482 Darini, Pouria IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2449 1 2014-07-01
483 Ghaem Maghami, Ehsan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2580 = 2014-07-01
484 Bologan, Viktor CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2661 1 2014-07-01
485 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2340 1 2014-07-01
486 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2601 1 2014-07-01
487 Liu, Chang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2351 1 2014-05-01
488 Lin, Chen CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2483 1 2014-05-01
489 Xu, Zhihang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2310 1 2014-05-01
490 Bu, Xiangzhi CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2699 = 2014-05-01
491 Vul, Arkadi Eremeevich FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2346 1 2014-04-01
492 Gao, Rui FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2468 1 2014-04-01
493 Papin, Vasily FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2515 = 2014-04-01
494 Maiorov, Nikita FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2520 1 2014-04-01
495 Piorun, Kacper FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2570 0 2014-04-01
496 Haub, Thorsten Michael FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2449 1 2014-04-01
497 Martynov, Pavel FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2352 1 2014-04-01
498 Manolache, Marius FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2495 = 2014-04-01
499 Jovanic, Ognjen FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2526 1 2014-04-01
500 Yu, Yangyi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2664 = 2014-04-01
501 Zeng, Chongsheng CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2520 1 2014-04-01
502 Ma, Qun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2606 = 2014-04-01
503 Wen, Yang CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2591 1 2014-04-01
504 Hou, Yifan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2629 0 2014-04-01
505 Zhao, Jun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2608 1 2014-04-01
506 Zhou, Jianchao CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2565 = 2014-04-01
507 Xiu, Deshun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2571 = 2014-04-01
508 Liu, Qingnan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2501 = 2014-04-01
509 Wei, Yi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2625 = 2014-04-01
510 Lin, Chen CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2475 1 2014-04-01
511 Giri, Anish TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2732 = 2014-01-01
512 Korobov, Anton TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2713 0 2014-01-01
513 Movsesian, Sergei TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2700 1 2014-01-01
514 Kamsky, Gata TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 1 2014-01-01
515 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 1 2014-01-01
516 Safarli, Eltaj TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2653 = 2014-01-01
517 Fridman, Daniel TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2600 = 2014-01-01
518 Yilmaz, Mustafa TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2577 = 2014-01-01
519 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2617 1 2014-01-01
520 Malakhov, Vladimir CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2708 0 2013-12-01
521 Wang, Rui CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2406 1 2013-12-01
522 Li, Shilong CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2523 1 2013-12-01
523 Fang, Yan CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2318 1 2013-11-01
524 Bu, Xiangzhi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2667 = 2013-11-01
525 Xiu, Deshun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2585 = 2013-11-01
526 Wei, Yi CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2580 1 2013-11-01
527 Wang, Chen CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2492 0 2013-11-01
528 Wang, Yiye CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2326 = 2013-11-01
529 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 = 2013-09-01
530 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
531 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 = 2013-09-01
532 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
533 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 1 2013-09-01
534 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 1 2013-09-01
535 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
536 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 1 2013-09-01
537 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
538 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 0 2013-09-01
539 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2710 = 2013-08-01
540 Zhang, Pengxiang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2576 1 2013-08-01
541 Liu, Chang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2363 1 2013-08-01
542 Al-Zendani, Zendan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2360 1 2013-08-01
543 Gundavaa, Bayarsaikhan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2516 1 2013-08-01
544 Jumabayev, Rinat KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 = 2013-08-01
545 Al-Modiahki, Mohamad KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2546 1 2013-08-01
546 Yu, Yangyi KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2675 = 2013-08-01
547 Sengupta, Deep KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 1 2013-08-01
548 Salem, A.r. Saleh KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2531 0 2013-08-01
549 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 1 2013-07-01
550 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 1 2013-07-01
551 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 = 2013-07-01
552 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
553 Bu, Xiangzhi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2662 = 2013-07-01
554 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 = 2013-07-01
555 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 1 2013-07-01
556 Yu, Yangyi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2675 = 2013-07-01
557 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 1 2013-07-01
558 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 1 2013-06-01
559 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2722 0 2013-06-01
560 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
561 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 = 2013-06-01
562 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 0 2013-06-01
563 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 = 2013-06-01
564 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 0 2013-06-01
565 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
566 Vitiugov, Nikita RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2712 = 2013-06-01
567 Mihajlov, Sebastian ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 = 2013-03-01
568 Finnbogadottir, Tinna Kristin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 1 2013-03-01
569 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 1 2013-03-01
570 Wei, Yi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2501 = 2013-03-01
571 Urkedal, Frode ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2473 1 2013-03-01
572 Shulman, Yury ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2563 = 2013-03-01
573 Maze, Sebastien ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2556 1 2013-03-01
574 Ipatov, Alexander ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2569 1 2013-03-01
575 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 0 2013-03-01
576 Thorhallsson, Throstur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2441 1 2013-03-01
577 Zhou, Weiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2597 = 2013-01-01
578 Bu, Xiangzhi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2682 1 2013-01-01
579 Jobava, Baadur CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2711 = 2013-01-01
580 Zhang, Pengxiang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2580 1 2013-01-01
581 Yu, Yangyi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2651 = 2012-11-01
582 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2748 = 2012-11-01
583 Lou, Yiping CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2444 = 2012-11-01
584 Liu, Chang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2336 1 2012-11-01
585 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
586 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 0 2012-11-01
587 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
588 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
589 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 1 2012-11-01
590 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
591 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 1 2012-11-01
592 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
593 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
594 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 = 2012-11-01
595 Bwalya, Gillan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2295 1 2012-10-01
596 Brunello, Sabino TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2586 = 2012-10-01
597 Parligras, Mircea-Emilian TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2618 0 2012-10-01
598 Darini, Pouria TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2503 1 2012-10-01
599 Stojanovic, Dalibor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2495 1 2012-10-01
600 Akopian, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 = 2012-10-01
601 Mamedov, Rauf TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2634 1 2012-10-01
602 Barbosa, Oliver TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 1 2012-10-01
603 Onischuk, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2666 1 2012-10-01
604 Volokitin, Andrei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2709 = 2012-10-01
605 Wang, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 1 2012-10-01
606 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 = 2012-10-01
607 Motylev, Alexander CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2658 1 2012-10-01
608 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2700 0 2012-10-01
609 Thavandiran, Shiyam GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2301 1 2012-09-01
610 Gao, Rui GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2442 = 2012-09-01
611 Aggelis, Nikolaos GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2352 1 2012-09-01
612 Yilmaz, Mustafa GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2543 = 2012-09-01
613 Kovalev, Vladislav GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2485 1 2012-09-01
614 Salem, A.r. Saleh GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2546 = 2012-09-01
615 Baron, Tal GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2451 1 2012-09-01
616 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
617 Schreiner, Peter GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2444 = 2012-09-01
618 Grover, Sahaj GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2516 1 2012-09-01
619 Yu, Yangyi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2635 = 2012-09-01
620 Shimanov, Aleksandr GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2596 1 2012-09-01
621 Rapport, Richard GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2605 = 2012-09-01
622 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 = 2012-08-01
623 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
624 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
625 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
626 Bu, Xiangzhi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2656 0 2012-08-01
627 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 1 2012-08-01
628 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 1 2012-08-01
629 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
630 Yu, Yangyi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2626 = 2012-08-01
631 Wang, Hao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2738 1 2012-08-01
632 Zhou, Jianchao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2609 1 2012-08-01
633 Zeng, Chongsheng CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2457 1 2012-08-01
634 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 0 2012-08-01
635 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 = 2012-08-01
636 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 = 2012-08-01
637 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 1 2012-08-01
638 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 = 2012-08-01
639 Yu, Ruiyuan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2526 1 2012-08-01
640 Zhao, Jun CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2571 = 2012-08-01
641 Mu, Ke CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2290 1 2012-08-01
642 Lin, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2446 = 2012-07-01
643 Gao, Rui CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2417 1 2012-07-01
644 Ma, Qun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2481 = 2012-07-01
645 Xiu, Deshun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2492 1 2012-07-01
646 Kuderinov, Kirill VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2493 1 2012-07-01
647 Yu, Ruiyuan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2511 = 2012-07-01
648 Venkatesh, M R VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2517 1 2012-07-01
649 Sethuraman, S P VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2546 1 2012-07-01
650 Liu, Qingnan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2483 = 2012-07-01
651 Gomez, John Paul VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2507 = 2012-07-01
652 Negi, Parimarjan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2640 0 2012-07-01
653 Paragua, Mark VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2521 1 2012-07-01
654 Barbosa, Oliver VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2550 = 2012-07-01
655 Mohammed, Zozek Salah Mohammed CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
656 Ismagambetov, Anuar CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2478 1 2012-07-01
657 Negi, Parimarjan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2640 1 2012-07-01
658 Lou, Yiping CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2428 1 2012-07-01
659 Nguyen, Van Huy CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2502 = 2012-07-01
660 Pouria, Darini CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2491 = 2012-07-01
661 Muhammad, Luthfi Ali CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
662 Chan, Yi Ren Daniel CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2333 1 2012-07-01
663 Battulga, Namkhai CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2397 = 2012-07-01
664 Wei, Yi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2371 = 2012-05-01
665 Yu, Yangyi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2615 = 2012-05-01
666 Zhou, Weiqi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2628 = 2012-05-01
667 Zhou, Jianchao CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2625 = 2012-05-01
668 Wen, Yang CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2549 1 2012-05-01
669 Zhao, Jun CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2583 1 2012-05-01
670 Lou, Yiping CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2419 1 2012-05-01
671 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 1 2012-05-01
672 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
673 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
674 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
675 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 1 2012-05-01
676 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
677 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 1 2012-05-01
678 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 = 2012-05-01
679 Yu, Yangyi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2615 = 2012-05-01
680 Bu, Xiangzhi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2668 = 2012-05-01
681 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
682 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2733 0 2012-01-01
683 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2716 = 2012-01-01
684 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2628 = 2012-01-01
685 Zhao, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2582 1 2012-01-01
686 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2678 = 2012-01-01
687 Zhou, Weiqi CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2622 = 2012-01-01
688 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
689 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
690 Pham, Le Thao Nguyen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2362 1 2011-11-01
691 Ma, Qun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2455 0 2011-11-01
692 Munkhgal, Gombosuren CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2348 1 2011-11-01
693 Gao, Rui CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2424 1 2011-11-01
694 Lu, Shanglei CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2517 1 2011-11-01
695 Zhou, Weiqi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2598 = 2011-11-01
696 Lu, Yijie CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2370 1 2011-11-01
697 Zhou, Jianchao CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2628 0 2011-11-01
698 Levan, Pantsulaia CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2614 1 2011-11-01
699 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2675 = 2011-09-01
700 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2420 = 2011-09-01
701 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2431 1 2011-09-01
702 Areshchenko, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2682 1 2011-09-01
703 Nabaty, Tamir CHN World Team Championship [Ningbo] 2584 0 2011-09-01
704 Ezat, Mohamed CHN World Team Championship [Ningbo] 2430 1 2011-09-01
705 Negi, Parimarjan CHN World Team Championship [Ningbo] 2642 = 2011-09-01
706 Wang, Shuai CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2427 1 2011-09-01
707 Wu, Xibin CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2365 1 2011-09-01
708 Yu, Yangyi CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2672 = 2011-09-01
709 Ma, Zhonghan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2262 1 2011-07-01
710 Chen, Fan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2345 1 2011-07-01
711 Li, Chao B CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 0 2011-07-01
712 Wang, Hao CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2728 1 2011-07-01
713 Li, Haoyu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2386 1 2011-07-01
714 Ni, Hua CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 = 2011-07-01
715 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 = 2011-07-01
716 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 = 2011-07-01
717 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
718 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 0 2011-07-01
719 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 0 2011-07-01
720 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 = 2011-07-01
721 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 = 2011-07-01
722 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 0 2011-07-01
723 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2011-07-01
724 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 = 2011-05-01
725 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 0 2011-05-01
726 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 0 2011-05-01
727 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
728 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 0 2011-05-01
729 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
730 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 = 2011-05-01
731 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 1 2011-05-01
732 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 = 2011-05-01
733 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 = 2011-05-01
734 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
735 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 1 2011-05-01
736 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
737 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
738 Xu, Yi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2237 1 2011-05-01
739 Li, Haoyu CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2386 1 2011-05-01
740 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 0 2011-05-01
741 Xu, Hanbing CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2378 1 2011-05-01
742 Fang, Yan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2271 1 2011-05-01
743 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 = 2011-05-01
744 Li, Shilong CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2520 1 2011-05-01
745 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 0 2011-05-01
746 Xiu, Deshun CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2508 = 2011-05-01
747 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 = 2011-05-01
748 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
749 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 1 2011-05-01
750 Yu, Yangyi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2652 = 2011-05-01
751 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 = 2011-05-01
752 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
753 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
754 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 = 2011-05-01
755 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
756 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 1 2011-05-01
757 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
758 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2505 0 2011-03-01
759 Vorobiov, Evgeny E. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2556 = 2011-03-01
760 Vocaturo, Daniele RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2570 1 2011-03-01
761 Mekhitarian, Krikor Sevag RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2528 1 2011-03-01
762 Timofeev, Artyom RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
763 Kamsky, Gata RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2730 1 2011-03-01
764 Grachev, Boris RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
765 Jakovenko, Dmitry RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2718 = 2011-03-01
766 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
767 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
768 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
769 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
770 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
771 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
772 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 0 2011-01-01
773 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
774 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
775 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
776 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
777 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
778 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
779 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
780 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
781 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
782 Li, Shilong CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2517 1 2011-01-01
783 Wang, Chen CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2424 1 2011-01-01
784 Xiu, Deshun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2514 1 2011-01-01
785 Pham, Le Thao Nguyen PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2304 1 2010-11-01
786 Dela Cruz, Noel PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2392 1 2010-11-01
787 Kazhgaleyev, Murtas PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2619 = 2010-11-01
788 Li, Chao B PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2629 = 2010-11-01
789 Filippov, Anton PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2609 1 2010-11-01
790 Le, Quang Liem PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2681 = 2010-11-01
791 Gagunashvili, Merab PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2596 = 2010-11-01
792 So, Wesley PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2674 = 2010-11-01
793 Zhang, Zhong PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2582 1 2010-11-01
794 Zhang, Pengxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2593 1 2010-11-01
795 Zhao, Jun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2577 1 2010-11-01
796 Ji, Dan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2344 1 2010-11-01
797 Zeng, Chongsheng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2410 1 2010-11-01
798 Li, Haoyu CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2367 = 2010-11-01
799 Zhou, Jianchao CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2660 = 2010-11-01
800 Yu, Shaoteng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2523 = 2010-09-01
801 Motylev, Alexander CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2685 0 2010-09-01
802 Wang, Hao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2715 0 2010-07-01
803 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2520 = 2010-07-01
804 Wei, Yi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2244 1 2010-07-01
805 Yu, Ruiyuan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2309 = 2010-07-01
806 Wang, Yue CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2749 = 2010-07-01
807 Lou, Yiping CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2429 1 2010-07-01
808 Wang, Chen PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2390 1 2010-07-01
809 Lou, Yiping PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2429 1 2010-07-01
810 Yu, Ruiyuan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2309 = 2010-07-01
811 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 = 2010-07-01
812 Toufighi, Homayoon PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2491 1 2010-07-01
813 Li, Chao B PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2613 = 2010-07-01
814 Gundavaa, Bayarsaikhan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2471 1 2010-07-01
815 Gupta, Abhijeet PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2560 = 2010-07-01
816 Le, Quang Liem PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2689 0 2010-07-01
817 Wang, Hao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2722 0 2010-07-01
818 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 0 2010-07-01
819 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 1 2010-07-01
820 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 = 2010-07-01
821 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 1 2010-07-01
822 Li, Chao B CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2619 = 2010-07-01
823 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 = 2010-07-01
824 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 1 2010-07-01
825 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 0 2010-07-01
826 Bu, Xiangzhi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2681 0 2010-07-01
827 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 = 2010-07-01
828 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 1 2010-07-01
829 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
830 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 0 2010-07-01
831 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
832 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 1 2010-07-01
833 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
834 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
835 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 = 2010-07-01
836 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
837 Bu, Xiangzhi CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2682 0 2010-05-01
838 Tong, Yuanming CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2489 0 2010-05-01
839 Xu, Jun CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2506 = 2010-05-01
840 Lu, Yijie CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2324 0 2010-05-01
841 Yu, Yangyi   2509 = 2010-01-01
842 Zhang, Zhong   2606 = 2010-01-01
843 Zhang, Ziyang   2429 = 2010-01-01
844 Pashikian, Arman   2655 = 2009-11-01
845 Motylev, Alexander   2677 = 2009-11-01
846 Peng, Xiaomin   2588 1 2009-11-01
847 Ma, Qun   2319 1 2009-11-01
848 Harikrishna, P.   2679 = 2009-11-01
849 Lin, Chen   2442 0 2009-11-01
850 Ni, Hua   2701 = 2009-11-01
851 Tomashevsky, Evgeny   2689 = 2009-11-01
852 Nepomniachtchi, Ian   2632 = 2009-11-01
853 Vitiugov, Nikita   2681 1 2009-11-01
854 Timofeev, Artyom   2681 = 2009-11-01
855 Malakhov, Vladimir   2707 0 2009-11-01
856 Wang, Hao   2690 = 2009-11-01
857 Zhou, Jianchao   2623 = 2009-11-01
858 Bu, Xiangzhi   2702 1 2009-11-01
859 Ni, Hua   2692 = 2009-11-01
860 Zhang, Pengxiang   2616 0 2009-11-01
861 Wang, Yue   2736 0 2009-11-01
862 Li, Chao B   2617 1 2009-11-01
863 Wen, Yang   2532 0 2009-07-01
864 Xu, Jun   2498 1 2009-07-01
865 Yu, Yangyi   2433 = 2009-07-01
866 Zhou, Weiqi   2563 1 2009-07-01
867 Zhao, Jun   2560 = 2009-07-01
868 Xiu, Deshun   2422 1 2009-07-01
869 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
870 Li, Chao B   2643 0 2009-07-01
871 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
872 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
873 Gao, Rui   2500 0 2009-07-01
874 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
875 Negi, Parimarjan   2592 = 2009-07-01
876 Ghaem Maghami, Ehsan   2593 = 2009-07-01
877 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
878 Hassan, Abdullah   2322 1 2009-07-01
879 Khamrakulov, Dzhurabek   2524 1 2009-07-01
880 Hossain, Enamul   2531 1 2009-07-01
881 Le, Quang Liem   2591 = 2009-07-01
882 Sasikiran, Krishnan   2682 0 2009-07-01
883 Filippov, Anton   2584 = 2009-07-01
884 Gupta, Abhijeet   2570 0 2009-07-01
885 Bu, Xiangzhi   2704 = 2009-07-01
886 Ji, Dan   2342 = 2009-07-01
887 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
888 Liang, Chong   2511 = 2009-07-01
889 Zhang, Pengxiang   2638 1 2009-07-01
890 Ni, Hua   2724 1 2009-07-01
891 Hou, Yifan   2590 1 2009-07-01
892 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
893 Li, Chao B   2643 = 2009-07-01
894 Wang, Hao   2696 1 2009-07-01
895 Wang, Hao   2684 0 2009-04-01
896 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
897 Zhou, Jianchao   2580 1 2009-04-01
898 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
899 Li, Chao B   2582 0 2009-04-01
900 Wang, Hao   2684 = 2009-04-01
901 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
902 Zhou, Jianchao   2580 0 2009-04-01
903 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
904 Li, Chao B   2582 = 2009-04-01
905 Liang, Chong   2502 = 2009-04-01
906 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
907 Zhao, Zong-Yuan   2567 0 2009-04-01
908 Wang, Chen   2375 = 2009-04-01
909 Bu, Xiangzhi   2714 0 2009-04-01
910 Grigoriev, Semyon   2177 1 2008-10-01
911 Vasilov, Artur   2187 1 2008-10-01
912 Mukhamadeev, Dmitry   2089 1 2008-10-01
913 Janzelj, Tim   2089 1 2008-10-01
914 Strygin, Alexandr   2089 1 2008-10-01
915 Ni, Hua   2680 = 2008-07-01
916 Ni, Hua   2704 = 2008-07-01
917 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
918 Zhou, Jianchao   2580 0 2008-07-01
919 Wen, Yang   2497 = 2008-07-01
920 Liang, Chong   2484 1 2008-07-01
921 Li, Shilong   2512 1 2008-07-01
922 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
923 Li, Chao B   2582 = 2008-07-01
924 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
925 Zhang, Pengxiang   2640 0 2008-07-01
926 Wang, Hao   2684 = 2008-07-01