Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Yu, Yangyi

Večiti šah lista

Yu, Yangyi

# Yu, Yangyi turnir elo rezultat FIDE lista
1 Mareco,Sandro ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2634 1 Budući
2 Oparin,Grigoriy ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2654 = Budući
3 Sarana,Alexey ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2655 = Budući
4 Ganguly,Surya Shekhar ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2658 = Budući
5 Kovalev,Vladislav ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2661 = Budući
6 Nabaty,Tamir ENG FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 [Douglas] 2658 1 Budući
7 Ghaem Maghami, Ehsan RUS World Cup [Khanty] 2544 1 Budući
8 Ghaem Maghami, Ehsan RUS World Cup [Khanty] 2544 0 Budući
9 Adhiban, Baskaran RUS World Cup [Khanty] 2639 = Budući
10 Adhiban, Baskaran RUS World Cup [Khanty] 2639 = Budući
11 Wei, Yi RUS World Cup [Khanty] 2721 = Budući
12 Wei, Yi RUS World Cup [Khanty] 2721 = Budući
13 Nepomniachtchi, Ian RUS World Cup [Khanty] 2776 = Budući
14 Nepomniachtchi, Ian RUS World Cup [Khanty] 2776 1 Budući
15 Vitiugov, Nikita RUS World Cup [Khanty] 2732 = Budući
16 Vitiugov, Nikita RUS World Cup [Khanty] 2732 = Budući
17 Ding, Liren RUS World Cup [Khanty] 2811 = Budući
18 Ding, Liren RUS World Cup [Khanty] 2811 = Budući
19 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup [Khanty] 2774 = Budući
20 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup [Khanty] 2774 = Budući
21 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup [Khanty] 2774 = Budući
22 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup [Khanty] 2774 = Budući
23 Dai, Changren CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2510 = 2019-09-01
24 Xu, Zhihang CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2501 1 2019-09-01
25 Oleksiyenko, Mykhaylo CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2600 1 2019-09-01
26 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 = 2019-09-01
27 Cheparinov, Ivan CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2666 = 2019-09-01
28 Zhou, Jianchao CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2608 1 2019-09-01
29 Amin, Bassem CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2707 = 2019-09-01
30 Vallejo Pons, Francisco CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2687 = 2019-09-01
31 Parligras, Mircea-Emilian CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 1 2019-09-01
32 Lu, Shanglei CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2610 1 2019-09-01
33 Liu, Qingnan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2533 1 2019-09-01
34 Harikrishna, Pentala CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2738 = 2019-09-01
35 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 1 2019-08-01
36 Wei, Yi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2741 = 2019-08-01
37 Rapport, Richard CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2735 = 2019-08-01
38 Wang, Hao CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2737 = 2019-08-01
39 Artemiev, Vladislav CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2761 = 2019-08-01
40 Amin, Bassem CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 = 2019-08-01
41 Inarkiev, Ernesto CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2693 = 2019-08-01
42 Aronian, Levon LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2756 = 2019-08-01
43 Aronian, Levon LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2756 = 2019-08-01
44 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
45 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
46 Peng, Xiongjian CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2467 1 2019-08-01
47 Xu, Yinglun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2562 1 2019-08-01
48 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2638 1 2019-08-01
49 Li, Di CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2523 1 2019-08-01
50 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2779 = 2019-07-01
51 Ding, Liren NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2805 = 2019-07-01
52 So, Wesley NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2754 0 2019-07-01
53 Grischuk, Alexander NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2775 1 2019-07-01
54 Caruana, Fabiano NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2819 = 2019-07-01
55 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2767 = 2019-07-01
56 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2752 = 2019-07-01
57 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2875 0 2019-07-01
58 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2774 1 2019-07-01
59 Zhang, Ziji CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2408 1 2019-07-01
60 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2606 1 2019-07-01
61 Bu, Xiangzhi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2729 = 2019-07-01
62 Xu, Xiangyu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2583 = 2019-07-01
63 Dai, Changren CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2480 0 2019-07-01
64 Xu, Yinglun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2548 = 2019-07-01
65 Ma, Qun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2626 = 2019-07-01
66 Bao, Qilin CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2412 1 2019-07-01
67 Liu, Zexu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2338 1 2019-07-01
68 Li, Yankai CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2430 1 2019-06-01
69 Zeng, Chongsheng CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2559 = 2019-06-01
70 Xu, Minghui CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2374 1 2019-05-01
71 Wen, Yang CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2604 1 2019-05-01
72 Inarkiev, Ernesto CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2692 = 2019-05-01
73 Vidit, Santosh Gujrathi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2717 = 2019-05-01
74 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
75 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
76 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
77 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
78 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
79 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 0 2019-05-01
80 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
81 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
82 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
83 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
84 Guseinov, Gadir KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2664 1 2019-04-01
85 Sevian, Samuel KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2642 = 2019-04-01
86 Nepomniachtchi, Ian KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2771 0 2019-04-01
87 Ganguly, Surya Shekhar KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2633 0 2019-04-01
88 Grandelius, Nils KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2694 = 2019-04-01
89 McShane, Luke J KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2661 = 2019-04-01
90 Ismagambetov, Anuar KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2545 1 2019-04-01
91 Erenberg, Ariel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2409 = 2019-03-01
92 Fenollar Jorda, Manuel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2364 = 2019-03-01
93 Vega Gutierrez, Sabrina ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2390 1 2019-03-01
94 Werle, Jan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2541 1 2019-03-01
95 Yuffa, Daniil ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2578 = 2019-03-01
96 Vaibhav, Suri ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2590 1 2019-03-01
97 Adhiban, B. ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2689 1 2019-03-01
98 Matlakov, Maxim ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2700 = 2019-03-01
99 Le, Quang Liem ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2714 1 2019-03-01
100 Artemiev, Vladislav ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2709 0 2019-03-01
101 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2364 = 2019-01-01
102 Jakovenko, Dmitry CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2735 = 2019-01-01
103 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2487 1 2019-01-01
104 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2604 1 2019-01-01
105 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
106 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
107 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
108 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 1 2018-12-01
109 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
110 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
111 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
112 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 0 2018-12-01
113 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
114 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
115 Tissir, Mohamed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2388 1 2018-11-01
116 Gallego Alcaraz, Andres Felipe GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2511 1 2018-11-01
117 Vera Siguenas, Deivy GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2494 1 2018-11-01
118 Bosiocic, Marin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2600 1 2018-11-01
119 Laznicka, Viktor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2662 0 2018-11-01
120 Idani, Pouya GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2589 = 2018-11-01
121 Ivanchuk, Vassily GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2710 = 2018-11-01
122 L`ami, Erwin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 = 2018-11-01
123 Radjabov, Teimour GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2751 = 2018-11-01
124 Wojtaszek, Radoslaw GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2727 = 2018-11-01
125 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
126 Beerdsen, Thomas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2460 1 2018-11-01
127 Veinberg, Nimrod GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2386 1 2018-11-01
128 Babula, Vlastimil GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2522 = 2018-11-01
129 Vitiugov, Nikita GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2709 = 2018-11-01
130 Leko, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2690 = 2018-11-01
131 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 = 2018-11-01
132 Postny, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2612 1 2018-11-01
133 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2533 1 2018-11-01
134 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2397 1 2018-11-01
135 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2393 1 2018-11-01
136 Le, Quang Liem CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2728 = 2018-09-01
137 Bu, Xiangzhi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2712 0 2018-09-01
138 Wei, Yi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2729 1 2018-09-01
139 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2718 1 2018-09-01
140 Duda, Jan-Krzysztof CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2737 = 2018-09-01
141 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2707 1 2018-09-01
142 Shankland, Samuel CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2727 = 2018-09-01
143 Harikrishna, P. CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2739 = 2018-09-01
144 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2652 1 2018-09-01
145 Xiang, Zeyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2399 1 2018-09-01
146 Cheparinov, Ivan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2718 0 2018-09-01
147 Gordievsky, Dmitry CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2637 1 2018-08-01
148 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2621 = 2018-08-01
149 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2584 = 2018-08-01
150 Sethuraman, S.p. CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2656 = 2018-08-01
151 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2499 = 2018-07-01
152 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2536 1 2018-07-01
153 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2710 = 2018-07-01
154 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2718 1 2018-07-01
155 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2734 = 2018-07-01
156 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2629 = 2018-07-01
157 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2581 1 2018-07-01
158 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2499 = 2018-07-01
159 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2536 1 2018-07-01
160 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2710 = 2018-07-01
161 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2718 1 2018-07-01
162 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2734 = 2018-07-01
163 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2629 = 2018-07-01
164 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2581 1 2018-07-01
165 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2525 1 2018-06-01
166 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2499 1 2018-06-01
167 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2403 1 2018-06-01
168 Xu, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2522 1 2018-05-01
169 Zhou, Weiqi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2603 1 2018-05-01
170 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2360 = 2018-05-01
171 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2616 0 2018-05-01
172 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2709 = 2018-01-01
173 Wen, Yang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2605 1 2018-01-01
174 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2613 1 2018-01-01
175 Moiseenko, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2667 1 2018-01-01
176 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2477 1 2017-12-01
177 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2376 1 2017-12-01
178 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2491 1 2017-12-01
179 Paltrinieri, Nicholas TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2343 1 2017-11-01
180 Grachev, Boris TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2645 = 2017-11-01
181 Vea, Odin Blikra TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2343 1 2017-11-01
182 Demuth, Adrien TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2538 1 2017-11-01
183 Dvirnyy, Danyyil TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2542 1 2017-11-01
184 Karjakin, Sergey TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2765 = 2017-11-01
185 Vajda, Levente TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2588 = 2017-11-01
186 Pourramezanali, Amirreza GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2534 = 2017-10-01
187 Pourramezanali, Amirreza GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2534 = 2017-10-01
188 Jobava, Baadur GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
189 Jobava, Baadur GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
190 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2552 1 2017-09-01
191 Lan, Zilun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2345 1 2017-09-01
192 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2597 1 2017-09-01
193 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
194 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
195 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
196 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
197 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 0 2017-08-01
198 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 = 2017-08-01
199 Ding, Liren CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2781 = 2017-08-01
200 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 = 2017-08-01
201 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 1 2017-08-01
202 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 = 2017-08-01
203 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 = 2017-08-01
204 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 0 2017-08-01
205 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 0 2017-08-01
206 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2698 = 2017-08-01
207 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2536 1 2017-08-01
208 Moiseenko, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2671 = 2017-08-01
209 Li, Yankai CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2451 = 2017-07-01
210 Zhou, Yibo CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2349 1 2017-07-01
211 Wei, Yi CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2728 = 2017-07-01
212 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2624 1 2017-07-01
213 Ma, Qun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2637 = 2017-07-01
214 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2595 1 2017-07-01
215 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 1 2017-07-01
216 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2482 1 2017-07-01
217 Xu, Yinglun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 = 2017-07-01
218 Kovalev, Vladislav RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 1 2017-07-01
219 Adhiban, B. RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2670 1 2017-07-01
220 Akobian, Varuzhan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2673 = 2017-07-01
221 Hesham, Abdelrahman RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2372 1 2017-07-01
222 Yilmaz, Mustafa RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2630 = 2017-07-01
223 Korobov, Anton RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2711 = 2017-07-01
224 Vitiugov, Nikita RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2720 = 2017-07-01
225 Salomon, Johan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2501 = 2017-07-01
226 Duda, Jan-Krzysztof RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2697 = 2017-07-01
227 Yeoh, Li Tian CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2470 = 2017-06-01
228 Xu, Minghui CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2343 1 2017-06-01
229 Sadorra, Julio Catalino CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2575 = 2017-06-01
230 Xu, Yinglun CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2560 = 2017-06-01
231 Gundavaa, Bayarsaikhan CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2485 1 2017-06-01
232 Sengupta, Deep CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2586 1 2017-06-01
233 Wang, Hao CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2680 = 2017-06-01
234 Sethuraman, S.p. CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2633 1 2017-06-01
235 Vidit, Santosh Gujrathi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2687 = 2017-06-01
236 Yu, Ruiyuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2513 1 2017-06-01
237 Zvjaginsev, Vadim CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2661 1 2017-06-01
238 Peng, Hongchi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2343 1 2017-06-01
239 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
240 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
241 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
242 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
243 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
244 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 0 2017-05-01
245 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
246 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
247 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
248 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
249 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2637 = 2017-05-01
250 Lu, Shanglei CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2615 = 2017-05-01
251 Kryvoruchko, Yuriy CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2710 = 2017-05-01
252 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 1 2017-05-01
253 Karthikeyan, Murali RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2578 = 2017-04-01
254 Blomqvist, Erik RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 1 2017-04-01
255 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2632 = 2017-04-01
256 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2639 0 2017-04-01
257 Van Foreest, Jorden RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2584 1 2017-04-01
258 Sunilduth Lyna, Narayanan RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2524 1 2017-04-01
259 Berkes, Ferenc RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2648 = 2017-04-01
260 Iturrizaga Bonelli, Eduardo RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2652 1 2017-04-01
261 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2659 = 2017-04-01
262 Sahl, Bjarke ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2363 1 2017-03-01
263 Esserman, Marc ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2468 1 2017-03-01
264 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2580 = 2017-03-01
265 Maze, Sebastien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2613 = 2017-03-01
266 Vazquez Igarza, Renier ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2572 1 2017-03-01
267 Piorun, Kacper ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2651 1 2017-03-01
268 Dragnev, Valentin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2492 1 2017-03-01
269 Nakamura, Hikaru ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2785 = 2017-03-01
270 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2796 = 2017-03-01
271 Ju, Wenjun ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2583 1 2017-03-01
272 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2329 1 2017-01-01
273 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 = 2017-01-01
274 Andreikin, Dmitry CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2737 = 2017-01-01
275 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2668 = 2017-01-01
276 Liu, Chang CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2334 1 2017-01-01
277 Vignesh, N R CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2432 1 2017-01-01
278 Batchuluun, Tsegmed CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2521 = 2017-01-01
279 Wen, Yang CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2607 1 2017-01-01
280 Hamitevici, Vladimir CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2477 1 2017-01-01
281 Tan, Zhongyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2496 1 2017-01-01
282 Tsydypov, Zhamsaran CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2460 1 2017-01-01
283 Xu, Yinglun CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2535 = 2017-01-01
284 Rapport, Richard CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2717 1 2017-01-01
285 Wei, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2706 = 2016-12-01
286 Wang, Yue CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2723 1 2016-12-01
287 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2626 = 2016-12-01
288 Wendt, Jan-Dietrich SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2332 1 2016-12-01
289 Radovanovic, Mihajlo SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2370 1 2016-12-01
290 Eggleston, David J SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2413 1 2016-12-01
291 Frolyanov, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2539 1 2016-12-01
292 Matlakov, Maxim SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2691 = 2016-12-01
293 Korobov, Anton SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2689 = 2016-12-01
294 Najer, Evgeniy SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 = 2016-12-01
295 Makolli, Perparim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2325 1 2016-10-01
296 Vandenbussche, Thibaut AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2401 1 2016-10-01
297 Barbosa, Evandro Amorim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2509 1 2016-10-01
298 Brunello, Sabino AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2568 = 2016-10-01
299 Kryvoruchko, Yuriy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2693 0 2016-10-01
300 McShane, Luke J AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2671 = 2016-10-01
301 Berkes, Ferenc AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2640 = 2016-10-01
302 Andreasen, Joan Hendrik AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2325 1 2016-10-01
303 Stupak, Kirill AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2561 1 2016-10-01
304 Nguyen, Huynh Minh Huy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2435 = 2016-10-01
305 Lu, Shanglei CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2613 = 2016-10-01
306 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2362 1 2016-10-01
307 Bu, Xiangzhi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2704 = 2016-10-01
308 Fang, Yuxiang CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2503 1 2016-10-01
309 Yu, Lie CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2334 1 2016-09-01
310 Li, Di CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2426 1 2016-09-01
311 Xu, Yinglun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2522 = 2016-09-01
312 Lou, Yiping CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2448 1 2016-09-01
313 Xu, Jun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2534 0 2016-09-01
314 Mu, Ke CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2425 1 2016-09-01
315 Zhao, Jun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2622 1 2016-09-01
316 Wang, Rui CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2386 1 2016-09-01
317 Wu, Hao CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2334 1 2016-09-01
318 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
319 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 1 2016-08-01
320 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
321 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 = 2016-08-01
322 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 = 2016-08-01
323 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
324 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 0 2016-08-01
325 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
326 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
327 Lin, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2334 = 2016-08-01
328 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2632 = 2016-08-01
329 Harikrishna, P. CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2755 = 2016-08-01
330 Li, Shilong CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2512 = 2016-08-01
331 Wang, Kevin USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
332 Brown, Michael William USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2418 0 2016-07-01
333 Menon, Gopal S USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 = 2016-07-01
334 Gorti, Akshita USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
335 Li, Ben USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
336 Lee, Michael USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2433 1 2016-07-01
337 Stukopin, Andrey USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2595 = 2016-07-01
338 Macieja, Bartlomiej USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2554 = 2016-07-01
339 Baryshpolets, Andrey USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2550 1 2016-07-01
340 Andreikin, Dmitry RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2743 = 2016-07-01
341 Nepomniachtchi, Ian RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2719 = 2016-07-01
342 Jakovenko, Dmitry RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2710 = 2016-07-01
343 Matlakov, Maxim RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2691 1 2016-07-01
344 Dubov, Daniil RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2666 = 2016-07-01
345 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2520 1 2016-07-01
346 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2696 = 2016-07-01
347 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2621 1 2016-07-01
348 Mamedyarov, Shakhriyar CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2750 = 2016-05-01
349 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2338 1 2016-05-01
350 Wen, Yang CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2614 = 2016-05-01
351 Vuilleumier, Alexandre ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2356 = 2016-03-01
352 Goriatchkin, Jouri ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2347 1 2016-03-01
353 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2484 1 2016-03-01
354 Maze, Sebastien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2591 = 2016-03-01
355 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2537 1 2016-03-01
356 Edouard, Romain ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2617 1 2016-03-01
357 Vidit, Santosh Gujrathi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2642 = 2016-03-01
358 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
359 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
360 Jones, Gawain C B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2625 0 2016-03-01
361 Ni, Hua CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2696 = 2016-01-01
362 Ni, Hua CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2696 = 2016-01-01
363 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 = 2016-01-01
364 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 = 2016-01-01
365 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2693 = 2016-01-01
366 Inarkiev, Ernesto CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2668 = 2016-01-01
367 Wang, Chen CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2530 1 2016-01-01
368 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2482 = 2016-01-01
369 Neelotpal, Das QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2475 1 2016-01-01
370 Bok, Benjamin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2594 1 2016-01-01
371 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
372 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
373 Xu, Yinglun QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2470 1 2016-01-01
374 Li, Chao B QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2750 = 2016-01-01
375 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2796 = 2016-01-01
376 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 1 2016-01-01
377 So, Wesley QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2775 1 2016-01-01
378 Xu, Minghui CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2321 1 2015-12-01
379 Gao, Rui CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2537 = 2015-12-01
380 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2621 1 2015-12-01
381 Iordachescu, Viorel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2583 1 2015-11-01
382 Iordachescu, Viorel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2583 1 2015-11-01
383 Lysyj, Igor AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2671 = 2015-11-01
384 Lysyj, Igor AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2671 = 2015-11-01
385 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 0 2015-11-01
386 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
387 Contreras, Henry USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2321 1 2015-11-01
388 Arun Prasad, S. USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2520 1 2015-11-01
389 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2581 1 2015-11-01
390 Bareev, Evgeny USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2669 = 2015-11-01
391 McShane, Luke J USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2674 = 2015-11-01
392 Rombaldoni, Axel USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2528 1 2015-11-01
393 Ledger, Dave J MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2321 1 2015-11-01
394 Hauge, Lars Oskar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2400 1 2015-11-01
395 Guseinov, Gadir MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2634 = 2015-11-01
396 Hracek, Zbynek MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2613 1 2015-11-01
397 Vocaturo, Daniele MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2579 = 2015-11-01
398 Korobov, Anton MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2700 = 2015-11-01
399 Khmelniker, Ilya MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2498 1 2015-11-01
400 Karjakin, Sergey CHN 2015 China-Russia 'Heixiazi Island' Cup Chess Challenge Tournament Round 1-3 [Fuyuan China] 2753 = 2015-09-01
401 Liu, Guanchu CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2382 1 2015-09-01
402 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2683 0 2015-09-01
403 Li, Shilong CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2516 = 2015-09-01
404 Lin, Chen CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2494 1 2015-09-01
405 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 1 2015-08-01
406 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 = 2015-08-01
407 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
408 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
409 Bu, Xiangzhi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2696 = 2015-08-01
410 Ding, Liren CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2749 0 2015-08-01
411 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
412 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 = 2015-08-01
413 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 = 2015-08-01
414 Svidler, Peter CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2740 = 2015-08-01
415 Vitiugov, Nikita CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2734 = 2015-08-01
416 Matlakov, Maxim CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2691 = 2015-08-01
417 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2664 0 2015-08-01
418 Dubov, Daniil CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2661 = 2015-08-01
419 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2601 = 2015-08-01
420 Mu, Ke CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2387 1 2015-08-01
421 Wang, Chen CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2521 1 2015-08-01
422 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2336 1 2015-08-01
423 Ding, Liren CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2749 = 2015-07-01
424 Bai, Jinshi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2523 = 2015-07-01
425 Wen, Yang CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2592 1 2015-07-01
426 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 1 2015-07-01
427 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
428 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 1 2015-07-01
429 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 1 2015-07-01
430 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 1 2015-07-01
431 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 0 2015-07-01
432 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
433 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 1 2015-07-01
434 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
435 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
436 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 = 2015-06-01
437 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 = 2015-06-01
438 Ding, Liren CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2757 0 2015-06-01
439 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 = 2015-06-01
440 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 1 2015-06-01
441 Wang, Hao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2710 = 2015-06-01
442 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 1 2015-06-01
443 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
444 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 1 2015-06-01
445 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 1 2015-06-01
446 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 0 2015-06-01
447 Li, Di CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2324 1 2015-05-01
448 Ma, Qun CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2609 = 2015-05-01
449 Zhu, Yi CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2324 1 2015-05-01
450 Yu, Ruiyuan CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2571 1 2015-05-01
451 Lenderman, Aleksandr ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2617 = 2015-05-01
452 Erdos, Viktor ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2612 = 2015-05-01
453 Karjakin, Sergey ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2757 = 2015-05-01
454 Sargissian, Gabriel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2674 1 2015-05-01
455 Shoker, Samy ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2482 0 2015-05-01
456 Sutovsky, Emil ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2628 = 2015-05-01
457 Ivanchuk, Vassily ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 0 2015-05-01
458 Bruzon Batista, Lazaro ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2691 1 2015-05-01
459 Sethuraman, S.p. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
460 Nuri, Kambez ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2324 1 2015-03-01
461 Shyam, Sundar M. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2489 1 2015-03-01
462 Oparin, Grigoriy ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2551 = 2015-03-01
463 Sengupta, Deep ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2569 1 2015-03-01
464 Lalith, Babu M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2537 1 2015-03-01
465 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
466 Hou, Yifan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2673 = 2015-03-01
467 Nakamura, Hikaru ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2776 0 2015-03-01
468 Wagner, Dennis ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2501 = 2015-03-01
469 Bok, Benjamin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2572 = 2015-03-01
470 Lu, Shanglei CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2566 1 2015-01-01
471 Wang, Yue CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2711 = 2015-01-01
472 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2351 1 2015-01-01
473 Javakhishvili, Lela QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2486 1 2015-01-01
474 Bogner, Sebastian QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2598 1 2015-01-01
475 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2586 = 2015-01-01
476 Perunovic, Milos QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2619 = 2015-01-01
477 Durarbayli, Vasif QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2621 1 2015-01-01
478 Shankland, Samuel L QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2642 = 2015-01-01
479 Lenderman, Aleksandr QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2598 1 2015-01-01
480 Giri, Anish QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2776 1 2015-01-01
481 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2760 1 2015-01-01
482 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2614 0 2015-01-01
483 Navara, David CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2727 = 2015-01-01
484 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2683 = 2015-01-01
485 Kavutskiy, Konstantin USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2307 1 2014-11-01
486 Fishbein, Alexander USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2472 1 2014-11-01
487 Holt, Conrad USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2571 1 2014-11-01
488 Margvelashvili, Giorgi USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2540 1 2014-11-01
489 Robson, Ray USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2628 = 2014-11-01
490 So, Wesley USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2755 = 2014-11-01
491 Naroditsky, Daniel USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2601 = 2014-11-01
492 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
493 Fang, Yuxiang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2324 = 2014-10-01
494 Wen, Yang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2598 1 2014-10-01
495 Xu, Xiangyu (chn) CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2300 1 2014-10-01
496 Cu Hor, Winston Darwin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2268 1 2014-09-01
497 Mehmeti, Dritan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2416 1 2014-09-01
498 Almasi, Zoltan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2690 1 2014-09-01
499 Svidler, Peter NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2751 = 2014-09-01
500 Van Wely, Loek NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2662 = 2014-09-01
501 Adly, Ahmed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2589 1 2014-09-01
502 Markus, Robert NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
503 Safarli, Eltaj NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2649 1 2014-09-01
504 Eljanov, Pavel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2723 = 2014-09-01
505 Fressinet, Laurent NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2708 1 2014-09-01
506 Duda, Jan-Krzysztof NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2576 1 2014-09-01
507 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
508 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
509 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 = 2014-08-01
510 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
511 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 1 2014-08-01
512 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 0 2014-08-01
513 Liren, Ding CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2714 0 2014-08-01
514 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 0 2014-08-01
515 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 = 2014-08-01
516 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2503 1 2014-08-01
517 Zvjaginsev, Vadim CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2662 = 2014-08-01
518 Wei, Yi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2636 = 2014-08-01
519 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2588 1 2014-08-01
520 Ahmad, Al Khatib IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
521 Kurukulasuriya, Prasanna IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
522 Ismagambetov, Anuar IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2508 1 2014-07-01
523 Nguyen, Ngoc Truong Son IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2621 = 2014-07-01
524 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2669 0 2014-07-01
525 Al-Khattab, Ghassan M. Ali Ajmed IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
526 Pourramezanali, Amirreza IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2449 = 2014-07-01
527 Moradiabadi, Elshan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2586 = 2014-07-01
528 Lu, Shanglei CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2546 = 2014-07-01
529 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2609 = 2014-07-01
530 Wan, Yunguo CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2492 1 2014-07-01
531 Mu, Ke CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2325 = 2014-05-01
532 Li, Wenxiang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2267 1 2014-05-01
533 Wen, Yang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2581 = 2014-05-01
534 Liu, Guanchu CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2358 = 2014-05-01
535 Darini, Pouria UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2471 1 2014-05-01
536 Vaibhav, Suri UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2530 1 2014-05-01
537 Salem, A.r. Saleh UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2561 1 2014-05-01
538 Ghaem Maghami, Ehsan UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2556 = 2014-05-01
539 Wei, Yi UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2629 = 2014-05-01
540 Sethuraman, S.p. UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2576 1 2014-05-01
541 Kasimdzhanov, Rustam UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2693 = 2014-05-01
542 Bu, Xiangzhi UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2699 1 2014-05-01
543 Adhiban, B. UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2609 = 2014-05-01
544 Ding, Liren CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2717 = 2014-04-01
545 Liu, Qingnan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2501 1 2014-04-01
546 Wei, Yi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2625 1 2014-04-01
547 Lin, Chen CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2475 = 2014-04-01
548 Xiu, Deshun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2571 = 2014-04-01
549 Zeng, Chongsheng CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2520 1 2014-04-01
550 Ma, Qun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2606 = 2014-04-01
551 Wen, Yang CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2591 = 2014-04-01
552 Hou, Yifan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2629 = 2014-04-01
553 Zhao, Jun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2608 = 2014-04-01
554 Zhou, Jianchao CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2565 = 2014-04-01
555 Brunello, Sabino NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2602 0 2014-02-01
556 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2560 0 2014-02-01
557 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2607 1 2014-02-01
558 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 0 2014-02-01
559 Troff, Kayden W NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2457 = 2014-02-01
560 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2553 1 2014-02-01
561 Goudriaan, Etienne NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2431 1 2014-02-01
562 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2710 0 2014-02-01
563 Van Delft, Merijn NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2430 1 2014-02-01
564 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2711 = 2014-02-01
565 Muzychuk, Anna NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2566 1 2014-02-01
566 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2637 0 2014-02-01
567 Zhao, Xue NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2567 1 2014-02-01
568 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
569 Nepomniachtchi, Ian TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 0 2014-01-01
570 Sargissian, Gabriel TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2676 = 2014-01-01
571 Labib, Ibrahim Hasan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2411 1 2014-01-01
572 Durarbayli, Vasif TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2559 1 2014-01-01
573 Baramidze, David TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2614 1 2014-01-01
574 Can, Emre TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2519 = 2014-01-01
575 Yu, Shaoteng CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2497 1 2014-01-01
576 Yap, Kim Steven CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2414 1 2014-01-01
577 Malakhov, Vladimir CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2716 = 2014-01-01
578 Zhang, Pengxiang CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2574 1 2014-01-01
579 Lu, Shanglei CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2554 = 2014-01-01
580 Yu, Ruiyuan CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2553 = 2013-12-01
581 Gao, Rui CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2462 1 2013-12-01
582 Megaranto, Susanto CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2527 = 2013-12-01
583 Zhou, Weiqi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2614 = 2013-11-01
584 Ma, Qun CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2600 1 2013-11-01
585 Yang, Kaiqi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2341 1 2013-11-01
586 Lu, Shanglei CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2543 0 2013-11-01
587 Zhou, Jianchao CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2587 = 2013-11-01
588 Lin, Weiguo CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2447 0 2013-11-01
589 Zhao, Jun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2592 = 2013-11-01
590 Beliavsky, Alexander G NOR World Cup [Tromso] 2651 = 2013-10-01
591 Beliavsky, Alexander G NOR World Cup [Tromso] 2651 = 2013-10-01
592 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 0 2013-10-01
593 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 = 2013-10-01
594 Gaehwiler, Gabriel TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2287 1 2013-10-01
595 Sunilduth Lyna, Narayanan TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2408 1 2013-10-01
596 Pavlidis, Antonios TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2471 1 2013-10-01
597 Salem, A.r. Saleh TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2570 1 2013-10-01
598 Ipatov, Alexander TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2601 = 2013-10-01
599 Sethuraman, S.p. TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2553 1 2013-10-01
600 Eliseev, Urii TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2550 1 2013-10-01
601 Cori, Jorge TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2587 = 2013-10-01
602 Grover, Sahaj TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2479 = 2013-10-01
603 Indjic, Aleksandar TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2549 1 2013-10-01
604 Stukopin, Andrey TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2522 1 2013-10-01
605 Ter-Sahakyan, Samvel TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2575 1 2013-10-01
606 Vidit, Santosh Gujrathi TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2565 = 2013-10-01
607 Wei, Yi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2530 1 2013-08-01
608 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2460 0 2013-08-01
609 Wang, Yiye CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2275 1 2013-08-01
610 Gameel, Mohamed KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2275 1 2013-08-01
611 Ismagambetov, Anuar KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2495 1 2013-08-01
612 Sengupta, Deep KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 1 2013-08-01
613 Salem, A.r. Saleh KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2531 1 2013-08-01
614 Ding, Liren KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2702 = 2013-08-01
615 Al-Modiahki, Mohamad KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2546 1 2013-08-01
616 Batchuluun, Tsegmed KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2517 1 2013-08-01
617 Pham, Chuong RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2365 1 2013-08-01
618 Ibarra Chami, Luis Fernando RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2482 = 2013-08-01
619 Petenyi, Tamas RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2480 = 2013-08-01
620 Munkhgal, Gombosuren RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2406 1 2013-08-01
621 Margvelashvili, Giorgi RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2548 0 2013-08-01
622 Atabayev, Yusup RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2431 = 2013-08-01
623 Atabayev, Maksat RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2460 = 2013-08-01
624 Rzayev, Bahruz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2429 1 2013-08-01
625 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 1 2013-08-01
626 Zhou, Weiqi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2590 = 2013-07-01
627 Hou, Yifan CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2617 0 2013-07-01
628 Zhao, Jun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2589 = 2013-07-01
629 Ma, Qun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2559 = 2013-07-01
630 Zhou, Jianchao CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2607 = 2013-07-01
631 Bu, Xiangzhi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2662 = 2013-07-01
632 Li, Chao B CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2686 = 2013-07-01
633 Xiu, Deshun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2534 = 2013-07-01
634 Wei, Yi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2530 = 2013-07-01
635 Wang, Yue CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2706 = 2013-07-01
636 Li, Shilong CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2558 1 2013-07-01
637 Lou, Yiping CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2482 1 2013-07-01
638 Chu, Wei Chao CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2275 = 2013-07-01
639 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2662 = 2013-07-01
640 Zeng, Chongsheng CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2504 1 2013-07-01
641 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 0 2013-07-01
642 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 1 2013-07-01
643 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 = 2013-07-01
644 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 = 2013-07-01
645 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 = 2013-07-01
646 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
647 Bu, Xiangzhi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2662 = 2013-07-01
648 Ding, Liren CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2707 = 2013-07-01
649 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 0 2013-07-01
650 Bao, Khoa VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2296 1 2013-04-01
651 Wang, Jue VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2390 0 2013-04-01
652 Medina, Warda Aulia VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2325 1 2013-04-01
653 Hoang, Canh Huan VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2371 = 2013-04-01
654 Duong, The Anh VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2359 1 2013-04-01
655 Lou, Yiping VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2475 = 2013-04-01
656 Pham, Le Thao Nguyen VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2422 1 2013-04-01
657 Yu, Ruiyuan VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2556 0 2013-04-01
658 Lu, Yijie VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2400 = 2013-04-01
659 Veltkamp, Gerben ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2288 1 2013-03-01
660 Nezad, Husein Aziz ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2394 1 2013-03-01
661 Zatonskih, Anna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2491 1 2013-03-01
662 Ehlvest, Jaan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2605 = 2013-03-01
663 Gordon, Stephen J ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2533 1 2013-03-01
664 Georgiev, Kiril ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2643 0 2013-03-01
665 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2515 1 2013-03-01
666 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 1 2013-03-01
667 Navara, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2710 0 2013-03-01
668 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 1 2013-03-01
669 Heerde, Thomas ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2288 1 2013-03-01
670 Handler, Lukas ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 1 2013-03-01
671 Lou, Yiping ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2468 1 2013-03-01
672 Shulman, Yury ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2563 1 2013-03-01
673 Gajewski, Grzegorz ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2644 = 2013-03-01
674 Giri, Anish ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2722 = 2013-03-01
675 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2637 = 2013-03-01
676 So, Wesley ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2684 = 2013-03-01
677 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2496 = 2013-03-01
678 Xiu, Deshun ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2530 = 2013-03-01
679 Chen, Fan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2354 1 2013-01-01
680 Zhou, Jianchao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2598 1 2013-01-01
681 Li, Shilong CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2561 1 2013-01-01
682 Zhou, Weiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2597 = 2013-01-01
683 Ding, Liren CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2702 = 2012-11-01
684 Wang, Chen CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2469 1 2012-11-01
685 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2713 1 2012-11-01
686 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2416 1 2012-11-01
687 Pascua, Haridas INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2350 1 2012-11-01
688 Cao, Sang INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2514 1 2012-11-01
689 Dao, Thien Hai INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2523 = 2012-11-01
690 Hoang, Thanh Trang INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2470 1 2012-11-01
691 Bocharov, Dmitry INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2603 1 2012-11-01
692 Ganguly, Surya Shekhar INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2610 1 2012-11-01
693 Li, Chao B INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2681 = 2012-11-01
694 Lu, Shanglei INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2526 1 2012-11-01
695 Sokolov, Ivan INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2690 = 2012-11-01
696 Wei, Yi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2453 1 2012-10-01
697 Wen, Yang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2618 = 2012-10-01
698 Le, Quang Liem CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2693 1 2012-10-01
699 Wan, Yunguo CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2474 1 2012-10-01
700 Arvola, Benjamin GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2300 1 2012-09-01
701 Barbosa, Evandro Amorim GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2436 1 2012-09-01
702 Indjic, Aleksandar GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2481 1 2012-09-01
703 Cori, Jorge GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2487 1 2012-09-01
704 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
705 Ter-Sahakyan, Samvel GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2567 = 2012-09-01
706 Debashis, Das GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2446 = 2012-09-01
707 Grigoryan, Karen H. GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2529 1 2012-09-01
708 Rapport, Richard GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2605 0 2012-09-01
709 Oparin, Grigoriy GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2488 1 2012-09-01
710 Ding, Liren GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2695 = 2012-09-01
711 Grandelius, Nils GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2562 = 2012-09-01
712 Van Kampen, Robin GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2565 = 2012-09-01
713 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
714 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
715 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
716 Bu, Xiangzhi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2012-08-01
717 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 = 2012-08-01
718 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 = 2012-08-01
719 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
720 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 1 2012-08-01
721 Ding, Liren CHN Danzhou GM [Danzhou] 2679 = 2012-08-01
722 Motylev, Alexander CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2673 = 2012-08-01
723 Malakhov, Vladimir CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2712 0 2012-08-01
724 Riazantsev, Alexander CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2714 0 2012-08-01
725 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 0 2012-08-01
726 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 = 2012-08-01
727 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 0 2012-08-01
728 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 0 2012-08-01
729 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 1 2012-08-01
730 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2739 0 2012-08-01
731 Lou, Yiping CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2425 0 2012-08-01
732 Yu, Shaoteng CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2497 = 2012-08-01
733 Zhao, Jun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2583 1 2012-07-01
734 Le, Quang Liem CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2698 1 2012-07-01
735 Wang, Rui CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2407 1 2012-07-01
736 Lu, Shanglei CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2514 1 2012-07-01
737 Nguyen, Huynh Minh Huy VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2442 1 2012-07-01
738 Laylo, Darwin VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2502 1 2012-07-01
739 Gomez, John Paul VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2507 1 2012-07-01
740 Liu, Qingnan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2483 = 2012-07-01
741 Barbosa, Oliver VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2550 1 2012-07-01
742 Negi, Parimarjan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2640 0 2012-07-01
743 Paragua, Mark VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2521 1 2012-07-01
744 Salem, A R Saleh VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2528 1 2012-07-01
745 Le, Quang Liem VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2703 = 2012-07-01
746 Khusnutdinov, Rustam CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2509 = 2012-07-01
747 Gupta, Abhijeet CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2644 0 2012-07-01
748 Mahjoob, Morteza CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2424 1 2012-07-01
749 Iskandar, Bin Abdullah CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2226 1 2012-07-01
750 Nasanjargal, Urtnasan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2304 1 2012-07-01
751 Lou, Yiping CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2419 = 2012-05-01
752 Ding, Liren CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2660 = 2012-05-01
753 Wei, Yi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2371 = 2012-05-01
754 Zhou, Weiqi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2628 = 2012-05-01
755 Zhou, Jianchao CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2625 = 2012-05-01
756 Wen, Yang CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2549 = 2012-05-01
757 Zhao, Jun CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2583 1 2012-05-01
758 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 1 2012-05-01
759 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 1 2012-05-01
760 Bu, Xiangzhi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2668 = 2012-05-01
761 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
762 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 = 2012-05-01
763 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
764 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
765 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
766 Ding, Liren CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2660 = 2012-05-01
767 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
768 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 0 2012-05-01
769 Venkatesh, M.r. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2499 1 2012-03-01
770 Alekseev, Evgeny RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 0 2012-03-01
771 Yilmaz, Mustafa RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2521 = 2012-03-01
772 Grigoryan, Karen H. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2482 = 2012-03-01
773 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2525 0 2012-03-01
774 Tukhaev, Adam RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2537 0 2012-03-01
775 Cori, Jorge RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2489 1 2012-03-01
776 Grigoriants, Sergey RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2570 = 2012-03-01
777 Ghaem Maghami, Ehsan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2570 = 2012-03-01
778 Wang, Chen CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2454 = 2012-01-01
779 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2733 = 2012-01-01
780 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2428 = 2012-01-01
781 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2697 1 2012-01-01
782 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2665 = 2012-01-01
783 Ni, Hua CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2656 1 2012-01-01
784 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 0 2011-11-01
785 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 0 2011-11-01
786 Wang, Yu A CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2360 = 2011-11-01
787 Jia, Haoxiang CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2368 = 2011-11-01
788 Guo, Qi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2367 1 2011-11-01
789 Wang, Chen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2454 0 2011-11-01
790 Zeng, Chongsheng CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2413 1 2011-11-01
791 Yu, Ruiyuan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2428 1 2011-11-01
792 Xu, Jun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2500 1 2011-11-01
793 Liem, Le Quang CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2717 0 2011-11-01
794 Wan, Yunguo CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2459 = 2011-11-01
795 Ma, Qun CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2447 0 2011-09-01
796 Wang, Shuai CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2427 = 2011-09-01
797 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2636 0 2011-09-01
798 Mamedyarov, Shakhriyar CHN World Team Championship [Ningbo] 2765 0 2011-09-01
799 Smirin, Ilia CHN World Team Championship [Ningbo] 2676 = 2011-09-01
800 Seirawan, Yasser CHN World Team Championship [Ningbo] 2635 1 2011-09-01
801 Sargissian, Gabriel CHN World Team Championship [Ningbo] 2663 0 2011-09-01
802 Svidler, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2739 = 2011-09-01
803 Balogh, Csaba CHN World Team Championship [Ningbo] 2643 0 2011-09-01
804 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2706 = 2011-09-01
805 Zhao, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2588 = 2011-09-01
806 Ding, Liren CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2654 = 2011-09-01
807 Wu, Xibin CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2360 = 2011-07-01
808 Zhao, Jun CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2580 1 2011-07-01
809 Lu, Shanglei CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2456 = 2011-07-01
810 Gao, Rui CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2435 = 2011-07-01
811 Wang, Rui CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2437 = 2011-07-01
812 Xu, Jun CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2486 1 2011-07-01
813 Pourkashiyan, Atousa INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2371 1 2011-07-01
814 Thejkumar, M S INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2458 = 2011-07-01
815 Purnama, Tirta Chandra INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2404 = 2011-07-01
816 Ghaem Maghami, Ehsan INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2606 0 2011-07-01
817 Kazhgaleyev, Murtas INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2618 = 2011-07-01
818 Sukandar, Irine Kharisma INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2354 1 2011-07-01
819 So, Wesley INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2667 = 2011-07-01
820 Hamdani, Rudin INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2368 1 2011-07-01
821 Nyi, Nyi Lwin INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2252 1 2011-07-01
822 Darini, Pouria IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2471 1 2011-07-01
823 Laylo, Darwin IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2516 1 2011-07-01
824 Jumabayev, Rinat IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2558 = 2011-07-01
825 Pourramezanali, Amirreza IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2330 1 2011-07-01
826 Bu, Xiangzhi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2662 1 2011-07-01
827 Harikrishna, P IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2666 = 2011-07-01
828 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2676 = 2011-07-01
829 Moradiabadi, Elshan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2536 1 2011-07-01
830 Nguyen, Ngoc Truong Son IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2635 0 2011-07-01
831 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 = 2011-07-01
832 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 1 2011-07-01
833 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 1 2011-07-01
834 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 = 2011-07-01
835 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 1 2011-07-01
836 Ding, Liren CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2664 = 2011-07-01
837 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 1 2011-07-01
838 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 1 2011-07-01
839 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
840 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 = 2011-05-01
841 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 1 2011-05-01
842 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 = 2011-05-01
843 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 = 2011-05-01
844 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 0 2011-05-01
845 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 = 2011-05-01
846 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
847 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
848 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 = 2011-05-01
849 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 0 2011-05-01
850 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 1 2011-05-01
851 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 1 2011-05-01
852 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 1 2011-05-01
853 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 = 2011-05-01
854 Li, Aize CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2252 1 2011-05-01
855 Wang, Chen CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2435 = 2011-05-01
856 Lu, Yijie CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2378 1 2011-05-01
857 Fang, Yan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2271 = 2011-05-01
858 Lou, Yiping CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2446 1 2011-05-01
859 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 = 2011-05-01
860 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 0 2011-05-01
861 Li, Haoyu CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2386 1 2011-05-01
862 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 = 2011-05-01
863 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 = 2011-05-01
864 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
865 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 = 2011-05-01
866 Ding, Liren CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2637 = 2011-05-01
867 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 0 2011-05-01
868 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 0 2011-05-01
869 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 = 2011-05-01
870 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 = 2011-05-01
871 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
872 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 0 2011-05-01
873 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
874 Vo, Thanh Ninh VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2335 1 2011-03-01
875 Wang, Chen VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2423 = 2011-03-01
876 Barbosa, Oliver VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2461 1 2011-03-01
877 Dimakiling, Oliver VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2432 1 2011-03-01
878 Bitoon, Richard VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2461 1 2011-03-01
879 Gomez, John Paul VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2527 = 2011-03-01
880 Tran, Thanh Tu VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2286 1 2011-03-01
881 Nguyen, Ngoc Truong Son VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2628 = 2011-03-01
882 Le, Quang Liem VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2664 = 2011-03-01
883 Ibrayev, Nurlan RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2394 1 2011-03-01
884 Kalmachevskikh, Viktor RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2295 1 2011-03-01
885 Predke, Alexandr RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2415 1 2011-03-01
886 Gomez, John Paul RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2527 1 2011-03-01
887 Lenderman, Aleksandr RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2549 1 2011-03-01
888 Kotsur, Pavel RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2559 = 2011-03-01
889 Demchenko, Anton RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2546 = 2011-03-01
890 Matlakov, Maxim RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2616 = 2011-03-01
891 Jumabayev, Rinat RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2555 1 2011-03-01
892 Movsesian, Sergei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2721 = 2011-03-01
893 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2715 = 2011-03-01
894 Jumabayev, Rinat RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2555 0 2011-03-01
895 Roussel-Roozmon, Thomas RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2500 1 2011-03-01
896 Alsina Leal, Daniel RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2531 1 2011-03-01
897 Riazantsev, Alexander RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2689 1 2011-03-01
898 Volokitin, Andrei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2678 1 2011-03-01
899 Mamedov, Rauf RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
900 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
901 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 0 2011-01-01
902 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
903 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
904 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
905 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
906 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
907 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
908 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
909 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 0 2011-01-01
910 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
911 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
912 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
913 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
914 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 1 2011-01-01
915 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
916 Wan, Yunguo CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2467 1 2011-01-01
917 Wen, Yang CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2519 1 2011-01-01
918 Yu, Lie CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2410 1 2011-01-01
919 Liu, Hongtao CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2194 1 2010-11-01
920 Wu, Wenjin CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2407 1 2010-11-01
921 Xu, Hanbing CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2354 1 2010-11-01
922 Zhao, Jun CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2586 = 2010-11-01
923 Wan, Yunguo CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2453 1 2010-11-01
924 Wang, Rui CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2432 0 2010-11-01
925 Wang, Chen CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2407 1 2010-11-01
926 Jia, Haoxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2373 1 2010-11-01
927 Ma, Qun CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2382 = 2010-11-01
928 Zeng, Chongsheng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2410 1 2010-11-01
929 Ma, Qun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2382 1 2010-11-01
930 Lou, Yiping CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2421 1 2010-11-01
931 Yu, Shaoteng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2526 1 2010-11-01
932 Wang, Chen CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2404 1 2010-11-01
933 Zhou, Weiqi CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2569 0 2010-11-01
934 Wan, Yunguo CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2453 1 2010-09-01
935 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2507 = 2010-09-01
936 Yu, Lie CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2447 = 2010-09-01
937 Zeng, Chongsheng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2350 1 2010-07-01
938 Ma, Qun CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2369 0 2010-07-01
939 Zhou, Jianchao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2650 = 2010-07-01
940 Yu, Shaoteng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2529 1 2010-07-01
941 Gao, Rui CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2464 = 2010-07-01
942 Ji, Dan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2379 1 2010-07-01
943 Ginting, Nasib PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2397 1 2010-07-01
944 Kuderinov, Kirill PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2442 1 2010-07-01
945 Sethuraman, S.p. PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2493 1 2010-07-01
946 So, Wesley PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2665 = 2010-07-01
947 Gupta, Abhijeet PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2560 = 2010-07-01
948 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 = 2010-07-01
949 Li, Chao B PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2613 0 2010-07-01
950 Golizadeh, Asghar PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2454 1 2010-07-01
951 Sasikiran, Krishnan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2686 = 2010-07-01
952 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
953 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 = 2010-07-01
954 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
955 Ding, Liren CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2547 = 2010-07-01
956 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 = 2010-07-01
957 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 0 2010-07-01
958 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
959 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
960 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 0 2010-07-01
961 Wang, Chen CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2400 1 2010-05-01
962 Wan, Yunguo CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2437 1 2010-05-01
963 Liu, Qingnan CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2428 1 2010-05-01
964 Ding, Liren   2530 = 2010-01-01
965 Peng, Xiaomin   2588 = 2010-01-01
966 Bu, Xiangzhi   2702 0 2010-01-01
967 Dang, Tat Thang   2261 1 2010-01-01
968 Ma, Qun   2337 1 2010-01-01
969 Zhang, Xiaopeng   2109 1 2010-01-01
970 Le, Quang Liem   2602 0 2010-01-01
971 Wen, Yang   2538 = 2010-01-01
972 Zeng, Chongsheng   2326 1 2010-01-01
973 Megaranto, Susanto   2527 1 2010-01-01
974 Liu, Qingnan   2426 = 2010-01-01
975 Zhou, Weiqi   2593 = 2010-01-01
976 Cuberli, Emiliano   2161 1 2010-01-01
977 Zaslavsky, Mikhail   2392 1 2010-01-01
978 Iturrizaga, Eduardo   2605 1 2010-01-01
979 Li, Chao B   2617 1 2010-01-01
980 Zhigalko, Sergei   2646 0 2010-01-01
981 Rodshtein, Maxim   2623 = 2010-01-01
982 Bindrich, Falko   2516 0 2010-01-01
983 Robson, Ray   2527 0 2010-01-01
984 Ashwin, Jayaram   2451 1 2010-01-01
985 Chirila, Ioan-Cristian   2504 = 2010-01-01
986 Brunello, Sabino   2533 1 2010-01-01
987 Leon Hoyos, Manuel   2516 1 2010-01-01
988 Grigoryan, Avetik   2515 = 2010-01-01
989 Movsesian, Sergei   2718 1 2010-01-01
990 Movsesian, Sergei   2718 = 2010-01-01
991 Bartel, Mateusz   2618 1 2010-01-01
992 Bartel, Mateusz   2618 = 2010-01-01
993 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 0 2010-01-01
994 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 = 2010-01-01
995 Wu, Wenjin   2412 = 2009-11-01
996 Liang, Chong   2502 = 2009-11-01
997 Zhang, Ziyang   2420 1 2009-11-01
998 Tong, Yuanming   2502 1 2009-11-01
999 Eng, Andre Jerome   2110 = 2009-11-01
1000 Yeoh, Li Tian   2110 1 2009-11-01
1001 Yu, Lie   2340 1 2009-11-01
1002 Nadanian, Ashot   2441 1 2009-11-01
1003 Ghaem Maghami, Ehsan   2589 = 2009-11-01
1004 Rahman, Ziaur   2538 1 2009-11-01
1005 Dzhumaev, Marat   2535 1 2009-11-01
1006 Senador, Emmanuel   2372 0 2009-11-01
1007 Nguyen, Ngoc Truong Son   2592 = 2009-11-01
1008 Qu, Yanqiao   2124 1 2009-09-01
1009 Ma, Qun   2319 = 2009-09-01
1010 Yu, Jiangwei   2221 1 2009-09-01
1011 Lu, Yijie   2286 1 2009-09-01
1012 Li, Shilong   2533 0 2009-09-01
1013 Jia, Haoxiang   2347 = 2009-09-01
1014 Qiao, Liang   2349 1 2009-09-01
1015 Wu, Xibin   2353 = 2009-09-01
1016 Wan, Yunguo   2446 1 2009-09-01
1017 Zhang, Ziyang   2420 = 2009-09-01
1018 Xu, Jun   2498 0 2009-07-01
1019 Zhou, Weiqi   2563 0 2009-07-01
1020 Ding, Liren   2458 = 2009-07-01
1021 Zhao, Jun   2560 1 2009-07-01
1022 Xiu, Deshun   2422 1 2009-07-01
1023 Zhou, Jianchao   2635 0 2009-07-01
1024 Li, Chao B   2643 0 2009-07-01
1025 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
1026 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
1027 Gao, Rui   2500 1 2009-07-01
1028 Wen, Yang   2532 = 2009-07-01
1029 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
1030 Ghaem Maghami, Ehsan   2593 = 2009-07-01
1031 Nguyen, Anh Dung   2518 1 2009-07-01
1032 Mahjoob, Morteza   2498 0 2009-07-01
1033 Torre, Eugenio   2561 1 2009-07-01
1034 Bui, Vinh   2522 1 2009-07-01
1035 Yu, Shaoteng   2504 = 2009-07-01
1036 So, Wesley   2641 = 2009-07-01
1037 Megaranto, Susanto   2553 1 2009-07-01
1038 Sasikiran, Krishnan   2682 1 2009-07-01
1039 Kunte, Abhijit   2513 = 2009-07-01
1040 Florendo, Paulo James   2257 1 2009-07-01
1041 Negi, Parimarjan   2592 1 2009-07-01
1042 Ganguly, Surya Shekhar   2625 = 2009-07-01
1043 Gupta, Abhijeet   2570 1 2009-07-01
1044 Sandipan, Chanda   2558 = 2009-07-01
1045 Megaranto, Susanto   2553 = 2009-07-01
1046 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
1047 Deepan, Chakkravarthy J   2482 = 2009-07-01
1048 Paragua, Mark   2529 = 2009-07-01
1049 Wen, Yang   2508 = 2009-04-01
1050 Inarkiev, Ernesto   2669 0 2009-04-01
1051 Kabanov, Nikolai   2502 1 2009-04-01
1052 Kalegin, Evgenij   2510 = 2009-04-01
1053 Danin, Alexandre   2465 1 2009-04-01
1054 Khachiyan, Melikset   2519 = 2009-04-01
1055 Petrosian, Davit G.   2477 0 2009-04-01
1056 Kiselev, Vitaliy   2539 1 2009-04-01
1057 Nechepurenko, Roman V.   2508 1 2009-04-01
1058 Rakhmanov, Aleksandr   2541 0 2009-04-01
1059 Tunik, Gennady   2506 = 2009-04-01
1060 Zhou, Weiqi   2556 0 2009-01-01
1061 Yu, Ruiyuan   2261 1 2009-01-01
1062 Robson, Ray   2441 = 2009-01-01
1063 Xu, Hanbing   2308 1 2009-01-01
1064 Ji, Dan   2286 = 2009-01-01
1065 Wang, Zili   2501 1 2009-01-01
1066 Li, Bo   2305 = 2009-01-01
1067 Li, Shilong   2503 0 2009-01-01
1068 Wang, Chen   2356 1 2008-07-01
1069 Wang, Li   2330 1 2008-07-01
1070 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
1071 Short, Nigel D   2660 = 2008-07-01
1072 Peng, Xiaomin   2590 = 2008-07-01
1073 Sun, Hui   2263 1 2008-07-01
1074 Lou, Yiping   2318 = 2008-07-01
1075 Shuvalov, Evgenij   2207 1 2008-04-01
1076 Kupreichik, Viktor D   2389 1 2008-04-01
1077 Wang, Chen   2356 = 2008-04-01
1078 Hayrapetian, Ovik   2377 1 2008-04-01
1079 Ogloblin, Nikolay   2355 0 2008-04-01
1080 Abbasifar, Hasan   2369 = 2008-04-01
1081 Nazarov, Anvar   2347 1 2008-04-01
1082 Kovanova, Baira   2348 1 2008-04-01
1083 Vasilevich, Irina   2378 1 2008-04-01