Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Омладинско првенство

Омладинско првенство


# Старт Крај Место Турнир Квалиф Победник Пгн
10 11.08.'15 17.08.'15 Кнић Омладинско првенство Србије 2015  Bg Cs Vo Велимир Ивић 47
9 18.08.'14 24.08.'14 Београд Омладинско првенство Србије 2014  Bg Cs Vo Милоје Ратковић 66
8 15.08.'13 21.08.'13 Доњи Милановац Омладинско првенство Србије 2013  Bg Cs Vo Новак Чабаркапа 66
7 24.07.'12 30.07.'12 Доњи Милановац Омладинско првенство Србије 2012  Bg Cs Vo Милован Ратковић 59
6 31.07.'11 07.08.'11 Доњи Милановац Омладинско првенство Србије 2011  Bg Cs Vo Александар Инђић 66
5 16.07.'10 24.07.'10 Врујци Омладинско првенство Србије 2010  Bg Cs Vo Владимир Луковић 66
4 27.07.'09 04.08.'09 Дивчибаре Омладинско првенство Србије 2009  Bg Cs Vo Петар Крстић 66
3 14.07.'08 22.07.'08 Голубац Омладинско првенство Србије 2008  Bg Cs Vo Иван Шаренац 66
2 05.08.'07 13.08.'07 Златибор Омладинско првенство Србије 2007  Bg Cs Vo Бобан Богосављевић 66
1 14.08.'06 24.08.'06 Врњачка Бања Омладинско првенство Србије 2006   Бобан Богосављевић 66
57 11.08.'05 21.08.'05 Врњачка Бања Омладинско првенство СЦГ 2005   Марко Кривокапић 66
56 12.08.'04 24.08.'04 Суботица Омладинско првенство СЦГ 2004   Балинд Нађ Хеђеши 91
55 24.01.'03 07.02.'03 Аранђеловац Омладинско Југославије 2003   Вељко Јеремић 24
54 09.01.'02 22.01.'02 Обреновац Омладинско Југославије 2002   Вељко Јеремић 90
53 09.01.'01 22.01.'01 Тиват Омладинско Југославије 2001   Никола Ђукић 91
52 03.01.'00 18.01.'00 Суботица Омладинско Југославије 2000   Никола Седлак 110
51 24.07.'9901.08.'99 Вршац Омладинско Југославије 1999   Петар Бенковић  
50 ??.??.'98??.??.'98 Србија Омладинско Југославије 1998  PO Душан Радовановић  
40 24.07.'8808.08.'88 Палић Омладинско Југославије 1988   Владимир Контић  
39 26.07.'8711.08.'87 Самобор Омладинско Југославије 1987   Драган Косић  
38 25.07.'8610.08.'86 Панчево Омладинско Југославије 1986   Иван Соколов  
37 25.07.'8511.08.'85 Невесиње Омладинско Југославије 1985   Небојша Николић  
36 26.07.'8411.08.'84 Леуново Омладинско Југославије 1984   Зденко Кожул  
35 25.07.'8311.08.'83 Србобран Омладинско Југославије 1983   Боро Миљанић  
34 01.08.'8218.08.'82 Пула Омладинско Југославије 1982   Милан Франић  
33 18.07.'8104.08.'81 Босанска Крупа Омладинско Југославије 1981   Ненад Шулава  
32 01.08.'8020.08.'80 Кладово Омладинско Југославије 1980   Огњен Цвитан  
31 ??.08.'79??.08.'79 Отешево Омладинско Југославије 1979   Бранко Дамљановић  
30 01.08.'7820.08.'78 Хан Пијесак Омладинско Југославије 1978   Предраг Николић  
29 01.08.'7720.08.'77 Крк Омладинско Југославије 1977  Sr Ненад Ристић  
28 01.08.'7620.08.'76 Крк Омладинско Југославије 1976  Sr Петар Поповић  
27 01.08.'7520.08.'75 Голубац Омладинско Југославије 1975  Sr Петар Поповић  
26 01.08.'74 20.08.'74 Пореч Омладинско Југославије 1974  Sr Драган Барлов  
25 ??.??.'73??.??.'73 Београд Омладинско Југославије 1973   Славољуб Марјановић  
24 ??.??.'72??.??.'72 Голубац Омладинско Југославије 1972   Славољуб Марјановић  
23 01.08.'71 20.08.'71 Горњи Милановац Омладинско Југославије 1971   Славољуб Марјановић  
22 01.08.'70 20.08.'70 Смедеревска Паланка Омладинско Југославије 1970  Sr Јанез Барле  
21 01.08.'69 20.08.'69 Костолац Омладинско Југославије 1969  Sr Саша Величковић 2
20 ??.??.'68??.??.'68 Словењ Градец Омладинско Југославије 1968   Вујачић, Љубојевић  
19 15.08.'6705.09.'67 Врњачка Бања Омладинско Југославије 1967   Милко Фућак  
18 01.08.'6620.08.'66 Пожаревац Омладинско Југославије 1966   Момчило Деспотовић  
17 10.08.'6530.08.'65 Београд Омладинско Југославије 1965   Момчило Деспотовић  
16 ??.??.'64??.??.'64 Смедеревска Паланка Омладинско Југославије 1964   Рубинић  
15 ??.??.'63??.??.'63 Дравоград Омладинско Југославије 1963   Антунац, Цветковић,...  
14 ??.??.'62??.??.'62 Врњачка Бања Омладинско Југославије 1962   Слободан Бојковић  
13 ??.??.'61??.??.'61 Вараждин Омладинско Југославије 1961   Иван Немет  
12 ??.??.'60??.??.'60 Приштина Омладинско Југославије 1960   Бруно Парма  
11 ??.??.'59??.??.'59 Блед Омладинско Југославије 1959   Бруно Парма  
10 ??.??.'58??.??.'58 Радовљица Омладинско Југославије 1958   Бруно Парма  
9 ??.??.'57??.??.'57 Ново Место Омладинско Југославије 1957   Вранешић, Карањац  
8 ??.??.'56??.??.'56 Крушевац Омладинско Југославије 1956   Карањац  
7 ??.??.'55??.??.'55 Смедерево Омладинско Југославије 1955   Милан Р Вукчевић  
6 ??.??.'54??.??.'54 Цеље Омладинско Југославије 1954   Драгољуб Ћирић  
5 ??.??.'51??.??.'51 Ваљево Омладинско Југославије 1951   Блинц, Завила  
4 ??.??.'50??.??.'50 Котор Омладинско Југославије 1950   Бошко Ђурашевић, Д.Суботичанец  
3 ??.??.'49??.??.'49 Ниш Омладинско Југославије 1949   Михолић  
2 ??.??.'48??.??.'48 Цеље Омладинско Југославије 1948   Александар Матановић  
1 28.12.'47 11.01.'48 Београд Омладинско Југославије 1947   Ивков, Фудерер 6