Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Omladinsko prvenstvo

Omladinsko prvenstvo


# Start Kraj Mesto Turnir Kvalif Pobednik Pgn
15 01.08.'22 07.08.'22 Novi Sad Omladinsko prvenstvo Srbije 2022   Miloš Milošević  
14 03.08.'21 08.08.'21 Novi Sad Omladinsko prvenstvo Srbije 2021   Milan A Gagić 54
13 23.07.'19 28.07.'19 Aranđelovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2019   Mladen Rajković  
12 25.06.'18 30.06.'18 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2018   Miloš Milošević 26
11 28.04.'17 03.05.'17 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2017  Bg Cs Vo Pavle Dimić 44
10 11.08.'15 17.08.'15 Knić Omladinsko prvenstvo Srbije 2015  Bg Cs Vo Velimir Ivić 47
9 18.08.'14 24.08.'14 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2014  Bg Cs Vo Miloje Ratković 66
8 15.08.'13 21.08.'13 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2013  Bg Cs Vo Novak Čabarkapa 66
7 24.07.'12 30.07.'12 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2012  Bg Cs Vo Milovan Ratković 59
6 31.07.'11 07.08.'11 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2011  Bg Cs Vo Aleksandar Inđić 66
5 16.07.'10 24.07.'10 Vrujci Omladinsko prvenstvo Srbije 2010  Bg Cs Vo Vladimir Luković 66
4 27.07.'09 04.08.'09 Divčibare Omladinsko prvenstvo Srbije 2009  Bg Cs Vo Petar Krstić 66
3 14.07.'08 22.07.'08 Golubac Omladinsko prvenstvo Srbije 2008  Bg Cs Vo Ivan Šarenac 66
2 05.08.'07 13.08.'07 Zlatibor Omladinsko prvenstvo Srbije 2007  Bg Cs Vo Boban Bogosavljević 66
1 14.08.'06 24.08.'06 Vrnjačka Banja Omladinsko prvenstvo Srbije 2006   Boban Bogosavljević 66
57 11.08.'05 21.08.'05 Vrnjačka Banja Omladinsko prvenstvo SCG 2005   Marko Krivokapić 66
56 12.08.'04 24.08.'04 Subotica Omladinsko prvenstvo SCG 2004   Balind Nađ Heđeši 91
55 24.01.'03 07.02.'03 Aranđelovac Omladinsko Jugoslavije 2003   Veljko Jeremić 24
54 09.01.'02 22.01.'02 Obrenovac Omladinsko Jugoslavije 2002   Veljko Jeremić 90
53 09.01.'01 22.01.'01 Tivat Omladinsko Jugoslavije 2001   Nikola Đukić 91
52 03.01.'00 18.01.'00 Subotica Omladinsko Jugoslavije 2000   Nikola Sedlak 110
51 24.07.'99 01.08.'99 Vršac Omladinsko Jugoslavije 1999   Petar Benković  
50 25.07.'98 09.08.'98 Prohor Pčinjski Omladinsko Jugoslavije 1998  PO Dušan Radovanović  
49 21.07.'97 03.08.'97 Mataruška Banja Omladinsko Jugoslavije 1997  PO Slaviša Milanović  
48 28.07.'96 10.08.'96 Niška Banja Omladinsko Jugoslavije 1996   Miodrag R Savić 13
47 29.07.'95 11.08.'95 Kopaonik Omladinsko Jugoslavije 1995   Dragan Šolak 91
46 15.07.'94 28.07.'94 Prohor Pčinjski Omladinsko Jugoslavije 1994   Danilo Milanović  
45 05.08.'93 18.08.'93 Aranđelovac Omladinsko Jugoslavije 1993  PO Igor Miladinović 90
44 24.07.'92 06.08.'92 Kladovo Omladinsko Jugoslavije 1992   Igor Miladinović  
40 24.07.'8808.08.'88 Palić Омладинско Југославије 1988   Владимир Контић  
39 26.07.'8711.08.'87 Samobor Омладинско Југославије 1987   Dragan Kosić  
38 25.07.'8610.08.'86 Pančevo Омладинско Југославије 1986   Ivan Sokolov  
37 25.07.'8511.08.'85 Nevesinje Омладинско Југославије 1985   Nebojša Nikolić  
36 26.07.'8411.08.'84 Leunovo Омладинско Југославије 1984   Zdenko Kožul  
35 25.07.'8311.08.'83 Srbobran Омладинско Југославије 1983   Boro Miljanić  
34 01.08.'8218.08.'82 Pula Омладинско Југославије 1982   Милан Франић  
33 18.07.'8104.08.'81 Bosanska Krupa Омладинско Југославије 1981   Nenad Šulava  
32 01.08.'8020.08.'80 Kladovo Омладинско Југославије 1980   Ognjen Cvitan  
31 ??.08.'79??.08.'79 Oteševo Омладинско Југославије 1979   Branko Damljanović  
30 01.08.'7820.08.'78 Han Pijesak Омладинско Југославије 1978   Predrag Nikolić  
29 01.08.'7720.08.'77 Krk Омладинско Југославије 1977  Sr Nenad Ristić  
28 01.08.'76 20.08.'76 Punat Omladinski šampionat Jugoslavije 1976  Sr Petar Popović  
27 01.08.'75 20.08.'75 Golubac Omladinski šampionat Jugoslavije 1975  Sr Petar Popović 4
26 01.08.'74 20.08.'74 Poreč Omladinski šampionat Jugoslavije 1974  Sr Dragan Barlov 4
25 07.08.'73 27.08.'73 Beograd Omladinski šampionat Jugoslavije 1973   Slavoljub Marjanović 3
24 26.07.'72 13.08.'72 Golubac Omladinski šampionat Jugoslavije 1972   Slavoljub Marjanović 3
23 01.08.'71 20.08.'71 Gornji Milanovac Omladinski šampionat Jugoslavije 1971   Slavoljub Marjanović 23
22 01.08.'70 20.08.'70 Smederevska Palanka Omladinski šampionat Jugoslavije 1970  Sr Janez Barle 22
21 01.08.'69 20.08.'69 Kostolac Omladinski šampionat Jugoslavije 1969  Sr Saša Veličković 2
20 01.08.'68 20.08.'68 Slovenj Gradec Omladinski šampionat Jugoslavije 1968  PO Borivoje Vujačić 118
19 15.08.'67 05.09.'67 Vrnjačka Banja Omladinski šampionat Jugoslavije 1967   Emilio Fućak 6
18 01.08.'66 20.08.'66 Požarevac Omladinski šampionat Jugoslavije 1966   Momčilo Despotović 4
17 11.08.'65 30.08.'65 Beograd Omladinski šampionat Jugoslavije 1965   Momčilo Despotović 8
16 01.08.'64 20.08.'64 Smederevska Palanka Omladinski šampionat Jugoslavije 1964   Ognjen Rubinić 112
15 01.08.'63 20.08.'63 Dravograd Omladinski šampionat Jugoslavije 1963   Goran Antunac 120
14 10.08.'62 29.08.'62 Vrnjačka Banja Omladinski šampionat Jugoslavije 1962   Slobodan Bojković 10
13 13.08.'61 31.08.'61 Varaždin Omladinski šampionat Jugoslavije 1961   Ivan Nemet 5
12 10.08.'60 27.08.'60 Priština Omladinski šampionat Jugoslavije 1960   Bruno Parma 10
11 10.08.'59 28.08.'59 Bled Omladinski šampionat Jugoslavije 1959  PO Bruno Parma 8
10 15.08.'58 02.09.'58 Radovljica Omladinski šampionat Jugoslavije 1958   Bruno Parma 15
9 01.08.'57 21.08.'57 Novo Mesto Omladinski šampionat Jugoslavije 1957   Vranešić, Karanjac 7
8 15.07.'56 04.08.'56 Kruševac Omladinski šampionat Jugoslavije 1956   Jasminko Karanjac 2
7 07.08.'55 27.08.'55 Smederevo Omladinski šampionat Jugoslavije 1955   Milan R Vukčević 10
6 01.10.'54 21.10.'54 Celje Omladinski šampionat Jugoslavije 1954   Dragoljub Ćirić 1
5 08.09.'51 25.09.'51 Valjevo Omladinski šampionat Jugoslavije 1951   Blinc, Zavila 8
4 13.08.'50 31.08.'50 Kotor Omladinski šampionat Jugoslavije 1950   Đurašević, Subotičanec 8
3 08.08.'49 27.08.'49 Niška Banja Omladinski šampionat Jugoslavije 1949   Vladimir Miholić 10
2 05.09.'48 22.09.'48 Celje Omladinski šampionat Jugoslavije 1948   Aleksandar D Matanović 8
1 28.12.'47 11.01.'48 Beograd Omladinski šampionat Jugoslavije 1947   Ivkov, Fuderer 8