Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Прва лига
Шампионат
-
Жене
-
Лига
-
Жлига
-
Омладинци
-
Девојке20
-
Кадети
Прва лига
#
Старт
Крај
Место
Шампион
2. место
3. место
Пгн
2021
07.09.'21
16.09.'21
Врњачка Бања
Словен (Рума)
Владимирци (Владимирци)
Новосадски ШК (Нови Сад)
370
2020
25.09.'20
03.10.'20
Рума
Јелица (Горачићи)
Владимирци (Владимирци)
Итака (Београд)
395
2019
22.08.'19
01.09.'19
Суботица
Словен (Рума)
Владимирци (Владимирци)
Јелица (Горачићи)
396
2018
31.08.'18
10.09.'18
Ваљево
Итака (Београд)
Спартак (Суботица)
Јелица (Горачићи)
395
2017
01.09.'17
11.09.'17
Рума
Словен (Рума)
Југовић (Каћ)
Итака (Београд)
396
2016
22.09.'16
02.10.'16
Крагујевац
ВШК свети Николај (Ваљево)
Итака (Београд)
Југовић (Каћ)
395
2015
20.08.'15
30.08.'15
Крагујевац
Новосадски ШК (Нови Сад)
Југовић (Каћ)
Јелица (Горачићи)
396
2014
30.08.'14
09.09.'14
Палић
Водовод (Крагујевац)
Јелица (Горачићи)
Словен (Рума)
396
2013
24.08.'13
03.09.'13
Крагујевац
Новосадски ШК (Нови Сад)
Југовић (Каћ)
Водовод (Крагујевац)
386
2012
17.09.'12
27.09.'12
Ваљево
Новосадски ШК (Нови Сад)
Водовод (Крагујевац)
Ласта (Београд)
324
2011
27.08.'11
06.09.'11
Ваљево
Новосадски ШК (Нови Сад)
Београд (Београд)
Ласта (Београд)
321
2010
21.08.'10
31.08.'10
Врњачка Бања
Смедеревски ШК (Смедерево)
Београд (Београд)
Водовод (Крагујевац)
396
2009
01.09.'09
11.09.'09
Крагујевац
ВШК свети Николај (Ваљево)
Београд (Београд)
Новосадски ШК (Нови Сад)
396
2008
01.09.'08
12.09.'08
Суботица
Новосадски ШК (Нови Сад)
Београд (Београд)
ВШК свети Николај (Ваљево)
336
2007
21.08.'07
01.09.'07
Златибор
Београд (Београд)
ВШК свети Николај (Ваљево)
Новосадски ШК (Нови Сад)
394
2006
26.08.'06
03.09.'06
Златибор
Партизан (Београд)
Спартак (Суботица)
Новосадски ШК (Нови Сад)
270
2005
17.10.'05
28.10.'05
Врњачка Бања
Београд (Београд)
БШК Гамбит (Београд)
Новосадски ШК (Нови Сад)
395
2004
08.09.'04
19.09.'04
Будва
БШК Гамбит (Београд)
Новосадски ШК (Нови Сад)
Монтенегробанка (Подгорица)
2003
29.08.'03
08.09.'03
Будва
БШК Гамбит (Београд)
Академија Нова (Београд)
Монтенегробанка (Подгорица)
395
2002
24.08.'02
04.09.'02
Будва
Агроуниверзал (Земун)
Беко (Београд)
Сточар банка (Чачак)
2001
14.05.'01
25.05.'01
Херцег Нови
Сточар банка (Чачак)
Беко (Београд)
Новосадски ШК (Нови Сад)
2000
24.08.'00
09.09.'00
Нови Сад
Беко (Београд)
Новосадски ШК (Нови Сад)
Академија Нова (Београд)
1999
17.08.'99
28.08.'99
Врњачка Бања
Агроуниверзал (Земун)
Радоња Бојовић (Никшић)
Партизан (Београд)
1998
21.08.'98
01.09.'98
Врњачка Бања
Будућност (Подгорица)
Агроуниверзал (Земун)
Борац (Чачак)
1997
27.08.'97
07.09.'97
Никшић
Шахматик (Београд)
Гоша (Смедеревска Паланка)
Агроуниверзал (Земун)
1996
04.11.'96
15.11.'96
Никшић
Агроуниверзал (Земун)
Јединство (Стара Пазова)
Шахматик (Београд)
1995
20.08.'95
06.09.'95
Тиват
Партизан (Београд)
Будућност (Подгорица)
Агроуниверзал (Земун)
1994
20.08.'94
31.08.'94
Игало
Агроуниверзал (Земун)
Београд (Београд)
Јединство (Стара Пазова)
1993
03.09.'93
15.09.'93
Цетиње
Агроуниверзал (Земун)
Београд (Београд)
Гоша (Смедеревска Паланка)
1971
12.05.'71
18.05.'71
Пула
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Младост (Загреб)
278
1970
28.05.'70
03.06.'70
Пореч
Црвена звезда (Београд)
Партизан (Београд)
Младост (Загреб)
208
1969
11.05.'69
17.05.'69
Пула
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Младост (Загреб)
277
1968
24.09.'68
30.09.'68
Пула
Црвена звезда (Београд)
Партизан (Београд)
ПТТ Загреб (Загреб)
10
1967
28.11.'67
04.12.'67
Чатешке Топлице
Црвена звезда (Београд)
Партизан (Београд)
Младост (Загреб)
15
1966
25.05.'66
31.05.'66
Врњачка Бања
ПТТ Загреб (Загреб)
Црвена звезда (Београд)
Партизан (Београд)
26
1965
12.05.'65
20.05.'65
Пула
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Младост (Загреб)
15
1964
09.05.'64
15.05.'64
Пула
Партизан (Београд)
Младост (Загреб)
Новинар (Љубљана)
10
1963
12.05.'63
18.05.'63
Блед
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Новинар (Љубљана)
26
1962
26.05.'62
28.05.'62
Врњачка Бања
Партизан (Београд)
ЖШК Марибор (Марибор)
Поштар (Загреб)
4
1960
05.02.'61
12.02.'61
Марибор/Београд
Партизан (Београд)
ЖШК Марибор (Марибор)
Младост (Загреб)
19
1959
20.12.'59
14.02.'60
Југославија
Партизан (Београд)
ЖШК Марибор (Марибор)
8
1958
20.04.'58
26.04.'58
Врњачка Бања
Младост (Загреб)
Партизан (Београд)
Славија (Београд)
26
1957
28.11.'57
04.12.'57
Цриквеница
Младост (Загреб)
Партизан (Београд)
Славија (Београд)
22
1956
14.10.'56
20.10.'56
Рогашка Слатина
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Славија (Београд)
18
1955
25.03.'55
31.03.'55
Београд
Партизан (Београд)
Славија (Београд)
Младост (Загреб)
12
1954
27.03.'54
02.04.'54
Ваљево
Партизан (Београд)
Младост (Загреб)
ЉУШК (Љубљана)
10
1952
12.07.'52
12.07.'52
Загреб
Партизан (Београд)
Младост (Загреб)
2
1950
13.11.'50
17.11.'50
Загреб
БУШК Видмар (Београд)
Младост (Загреб)
Партизан (Београд)
22
1949
05.09.'49
12.09.'49
Опатија
Партизан (Београд)
БУШК Видмар (Београд)
Крим (Љубљана)
20
1948
26.09.'48
04.10.'48
Опатија
Црвена звезда (Београд)
Крим (Љубљана)
Партизан (Београд)
35
1947
01.09.'47
08.09.'47
Загреб
Партизан (Београд)
Црвена звезда (Београд)
Слога (Нови Сад)
20
1946
01.03.'47
02.03.'47
Београд
Црвена звезда (Београд)
Слога (Нови Сад)
Партизан (Београд)
3
Шампионат
-
Жене
-
Лига
-
Жлига
-
Омладинци
-
Девојке20
-
Кадети