Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Šampionat
Šampionat - Žene - Liga - Žliga - Omladinci - Devojke20 - Kadeti

Šampionat

# Start Kraj Mesto Šampion 2. mesto 3. mesto Pgn
2018 06.03.'18 14.03.'18 Novi Sad Aleksandar Inđić Nikola Sedlak Miroslav Marković 45
2017 23.03.'17 31.03.'17 Kragujevac Ivan Ivanišević Robert Markuš Miloš Perunović 38
2016 11.04.'16 19.04.'16 Pirot Miroslav Marković Branko Damljanović Danilo Milanović 41
2015 18.04.'15 28.04.'15 Vrbas Dejan Antić Aleksandar Inđić Branko Damljanović 60
2014 07.04.'14 17.04.'14 Subotica Aleksandar Inđić Miloš Perunović Nikola Sedlak 66
2013 15.04.'13 27.04.'13 Vrnjačka Banja Boban Bogosavljević Aleksandar Inđić Branko Damljanović 78
2012 23.04.'12 05.05.'12 Vrnjačka Banja Ivan Ivanišević Miloš Perunović Dušan Popović 91
2011 28.02.'11 13.03.'11 Kragujevac Ivan Ivanišević Branko Damljanović Miloš Perunović 91
2010 18.04.'10 01.05.'10 Kragujevac Nikola Sedlak Boban Bogosavljević Dragan Šolak 91
2009 02.04.'09 16.04.'09 Kragujevac Ivan Ivanišević Miloš Perunović Siniša Dražić 91
2008 15.03.'08 28.03.'08 Mataruška Banja Ivan Ivanišević Bojan Vučković Boban Bogosavljević 91
2007 04.03.'07 17.03.'07 Vršac Miloš Perunović Mihajlo Stojanović Branko Damljanović 91
2006 27.02.'06 12.03.'06 Pančevo Branko Damljanović Dejan Pikula Miloš Perunović 91
2005 02.04.'05 15.04.'05 Kopaonik Miloš Perunović Nikola Đukić Branko Damljanović 91
2002 16.03.'02 29.03.'02 Banja Koviljača Miloš Pavlović Dragiša Blagojević & Dejan Pikula 91
2001 23.03.'01 08.04.'01 Herceg Novi Branko Damljanović & Aleksandar Kovačević & Nikola D Ostojić & Dejan Pikula 120
2000 16.03.'00 02.04.'00 Subotica Zlatko Ilinčić Dejan Antić Ivan Ivanišević 120
1999 15.03.'99 24.03.'99 Beograd Miroslav Tošić Dragan Kosić Dejan Antić 57
1998 14.03.'98 30.03.'98 Beograd Miroslav Marković Branko Damljanović Ivan Ivanišević 119
1997 21.02.'97 09.03.'97 Nikšić Dragoljub Velimirović Petar Popović Branko Damljanović 120
1996 17.02.'96 05.03.'96 Podgorica Božidar Ivanović Dragiša Blagojević Zlatko Ilinčić 120
1995 24.02.'95 15.03.'95 Novi Sad Petar Popović Zlatko Ilinčić Branko Damljanović 136
1994 29.03.'94 13.04.'94 Tivat Milan Vukić Božidar Ivanović Dragan Kosić 78
1993 05.12.'92 12.12.'92 Kladovo Miroljub Lazić Zlatko Ilinčić Dušan Sekulić 361
1992 02.12.'91 17.12.'91 Banja Vrućica Aleksa Striković Petar Popović Dragan Kosić 427
1970 20.02.'70 07.03.'70 Vrnjačka Banja Milan Vukić & Dragoljub Velimirović Dragutin Šahović  
1969 09.02.'69 08.03.'69 Novi Travnik Aleksandar Matanović Dragoljub Minić Risto Ničevski 198
1968 15.02.'68 06.03.'68 Čateške Toplice Janez Stupica & Predrag Ostojić Bruno Parma 344
1967 20.04.'67 15.05.'67 Kraljevo Milan Matulović Enver Bukić & Borislav Ivkov 153
1966 24.11.'65 19.12.'65 Podgorica Svetozar Gligorić Bruno Parma Borislav Ivkov 171
1965 08.02.'65 06.03.'65 Novi Sad Milan Matulović Bruno Parma & Svetozar Gligorić 190
1964 26.11.'63 22.12.'63 Zenica Mijo Udovčić & Borislav Ivkov Petar Trifunović 231
1963 12.11.'62 30.11.'62 Vrnjačka Banja Svetozar Gligorić Aleksandar Matanović Dragoljub Velimirović 206
1962 20.02.'62 18.03.'62 Skopje Aleksandar Matanović & Dragoljub Minić Vladimir Sokolov 154
1961 20.02.'61 17.03.'61 Zagreb Petar Trifunović Stojan Puc & Mijo Udovčić & Milan Matulović 190
1960 28.02.'60 22.03.'60 LJubljana Svetozar Gligorić Mario Bertok Petar Trifunović 153
1959 02.04.'59 25.04.'59 Kragujevac Svetozar Gligorić Aleksandar Matanović Petar Trifunović 153
1958 23.02.'58 21.03.'58 Sarajevo Svetozar Gligorić & Borislav Ivkov Božidar Đurašević 190
1957 20.02.'57 23.03.'57 Sombor Svetozar Gligorić Borislav Ivkov & Petar Trifunović & Nikola Karaklajić 253
1956 11.02.'56 08.03.'56 Skopje Svetozar Gligorić Aleksandar Matanović Borislav Ivkov 180
1955 01.02.'55 24.02.'55 Novi Sad Nikola Karaklajić Svetozar Gligorić Braslav Rabar 153
1953 24.11.'53 15.12.'53 Zagreb Vasja Pirc Braslav Rabar Andrija Fuderer 153
1952 21.11.'52 16.12.'52 Beograd Petar Trifunović Andrija Fuderer Mijo Udovčić 190
1951 18.11.'51 10.12.'51 Sarajevo Braslav Rabar Petar Trifunović & Andrija Fuderer 190
1950 02.01.'51 26.01.'51 LJubljana Svetozar Gligorić Aleksandar Matanović Stojan Puc 160
1949 30.10.'49 26.11.'49 Zagreb Svetozar Gligorić Vasja Pirc Petar Trifunović 189
1948 22.12.'48 16.01.'49 Beograd Svetozar Gligorić & Vasja Pirc Petar Trifunović 150
1947 05.10.'47 25.10.'47 LJubljana Petar Trifunović & Svetozar Gligorić Stojan Puc 153
1946 12.11.'46 03.12.'46 Zagreb Petar Trifunović Svetozar Gligorić Vasilije Tomović 171
1945 15.09.'45 11.10.'45 Novi Sad Petar Trifunović Svetozar Gligorić Vasja Pirc 276

Šampionat - Žene - Liga - Žliga - Omladinci - Devojke20 - Kadeti