Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Соколов, Иван (2593) - партије

ВМ Соколов, Иван (2593) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Тата стил 2013 13 27.01.2013  Л'Ами, Ервин 2627 ½
2  Тата стил 2013 12 26.01.2013  Ху, Јифан 2603 0
3  Тата стил 2013 11 25.01.2013  Карјакин, Сергеј 2780 0
4  Тата стил 2013 10 23.01.2013  Леко, Петер 2735 0
5  Тата стил 2013 9 22.01.2013  Ван Вели, Лук 2679 0
6  Тата стил 2013 8 20.01.2013  Ананд, Вишванатан 2772 ½
7  Тата стил 2013 7 19.01.2013  Харикришна, Пентала 2698 ½
8  Тата стил 2013 6 18.01.2013  Карлсен, Магнус 2861 0
9  Тата стил 2013 5 17.01.2013  Аронјан, Левон 2802 0
10  Тата стил 2013 4 15.01.2013  Каруана, Фабијано 2781 0
11  Тата стил 2013 3 14.01.2013  Гири, Аниш 2726 ½
12  Тата стил 2013 2 13.01.2013  Накамура, Хикару 2769 ½
13  Тата стил 2013 1 12.01.2013  Ванг, Хао 2752 ½