Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије

ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  ФИДЕ гран при 3А 2022 6 28.03.2022  Накамура, Хикару 2750 0
2  ФИДЕ гран при 3А 2022 5 27.03.2022  Ароњан, Левон 2785 0
3  ФИДЕ гран при 3А 2022 4 25.03.2022  Опарин, Григориј 2674 0
4  ФИДЕ гран при 3А 2022 3 24.03.2022  Ароњан, Левон 2785 ½
5  ФИДЕ гран при 3А 2022 2 23.03.2022  Накамура, Хикару 2750 ½
6  ФИДЕ гран при 3А 2022 1 22.03.2022  Опарин, Григориј 2674 ½
7  ФИДЕ гран при 1А 2022 6 10.02.2022  Накамура, Хикару 2736 ½
8  ФИДЕ гран при 1А 2022 5 09.02.2022  Бакро, Етјен 2642 1
9  ФИДЕ гран при 1А 2022 4 07.02.2022  Гришчук, Александар 2764 ½
10  ФИДЕ гран при 1А 2022 3 06.02.2022  Бакро, Етјен 2642 1
11  ФИДЕ гран при 1А 2022 2 05.02.2022  Накамура, Хикару 2736 0
12  ФИДЕ гран при 1А 2022 1 04.02.2022  Гришчук, Александар 2764 ½
13  Тата стил 2022 13 30.01.2022  Прагнанандха, Рамешбабу 2612 0
14  Тата стил 2022 12 29.01.2022  Рапорт, Рихард 2763 ½
15  Тата стил 2022 11 28.01.2022  Гранделијус, Нилс 2672 ½
16  Тата стил 2022 10 26.01.2022  Ван Форест, Јорден 2702 1
17  Тата стил 2022 9 25.01.2022  Дуда, Јан-Кшиштоф 2760 ½
18  Тата стил 2022 8 23.01.2022  Гири, Аниш 2772 0
19  Тата стил 2022 7 22.01.2022  Шанкленд, Семјуел 2708 ½
20  Тата стил 2022 6 21.01.2022  Дубов, Даниил 2720 ½
21  Тата стил 2022 5 20.01.2022  Каруана, Фабијано 2792 ½
22  Тата стил 2022 4 18.01.2022  Видит, Сантош Гујрати 2727 ½
23  Тата стил 2022 3 17.01.2022  Карјакин, Сергеј 2743 1
24  Тата стил 2022 2 16.01.2022  Мамеђаров, Шакријар 2767 ½
25  Тата стил 2022 1 15.01.2022  Карлсен, Магнус 2865 ½
26  Светски куп 2021 10 26.07.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
27  Светски куп 2021 9 25.07.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
28  Светски куп 2021 8 23.07.2021  Дубов, Даниил 2714 ½
29  Светски куп 2021 7 22.07.2021  Дубов, Даниил 2714 ½
30  Светски куп 2021 6 19.07.2021  Абасов, Нијат Азад 2656 1
31  Светски куп 2021 5 18.07.2021  Абасов, Нијат Азад 2656 ½
32  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Нгујен, Тхаи Даи Ван 2588 ½
33  Светски куп 2021 3 15.07.2021  Нгујен, Тхаи Даи Ван 2588 ½
34  Тата стил 2021 13 31.01.2021  Донченко, Александер 2668 1
35  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Ван Форест, Јорден 2671 ½
36  Тата стил 2021 11 29.01.2021  Тари, Арјан 2625 0
37  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Антон Гуихаро, Давид 2679 1
38  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Фирузџа, Алиреза 2749 ½
39  Тата стил 2021 8 24.01.2021  Карлсен, Магнус 2862 1
40  Тата стил 2021 7 23.01.2021  Војташек, Радослав 2705 1
41  Тата стил 2021 6 22.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
42  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½
43  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Гранделијус, Нилс 2663 ½
44  Тата стил 2021 3 18.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½
45  Тата стил 2021 2 17.01.2021  Харикришна, Пентала 2732 ½
46  Тата стил 2021 1 16.01.2021  Дуда, Јан-Кшиштоф 2743 ½
47  Светски куп 2019 4 14.09.2019  Свидлер, Петар 2729 ½
48  Светски куп 2019 3 13.09.2019  Свидлер, Петар 2729 ½
49  Светски куп 2019 2 11.09.2019  Пономарјов, Руслан 2675 ½
50  Светски куп 2019 1 10.09.2019  Пономарјов, Руслан 2675 1