Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије

ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Светски куп 2021 10 26.07.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
2  Светски куп 2021 9 25.07.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
3  Светски куп 2021 8 23.07.2021  Дубов, Даниил 2714 ½
4  Светски куп 2021 7 22.07.2021  Дубов, Даниил 2714 ½
5  Светски куп 2021 6 19.07.2021  Абасов, Нијат Азад 2656 1
6  Светски куп 2021 5 18.07.2021  Абасов, Нијат Азад 2656 ½
7  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Нгујен, Тхаи Даи Ван 2588 ½
8  Светски куп 2021 3 15.07.2021  Нгујен, Тхаи Даи Ван 2588 ½
9  Тата стил 2021 13 31.01.2021  Донченко, Александер 2668 1
10  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Ван Форест, Јорден 2671 ½
11  Тата стил 2021 11 29.01.2021  Тари, Арјан 2625 0
12  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Антон Гуихаро, Давид 2679 1
13  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Фирузџа, Алиреза 2749 ½
14  Тата стил 2021 8 24.01.2021  Карлсен, Магнус 2862 1
15  Тата стил 2021 7 23.01.2021  Војташек, Радослав 2705 1
16  Тата стил 2021 6 22.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
17  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½
18  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Гранделијус, Нилс 2663 ½
19  Тата стил 2021 3 18.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½
20  Тата стил 2021 2 17.01.2021  Харикришна, Пентала 2732 ½
21  Тата стил 2021 1 16.01.2021  Дуда, Јан-Кшиштоф 2743 ½