Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије

ВМ Јесипенко, Андреј (2704) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  ФИДЕ гран при 3А 2022 6 28.03.2022  Накамура, Хикару 2750 0
2  ФИДЕ гран при 3А 2022 5 27.03.2022  Ароњан, Левон 2785 0
3  ФИДЕ гран при 3А 2022 4 25.03.2022  Опарин, Григориј 2674 0
4  ФИДЕ гран при 3А 2022 3 24.03.2022  Ароњан, Левон 2785 ½
5  ФИДЕ гран при 3А 2022 2 23.03.2022  Накамура, Хикару 2750 ½
6  ФИДЕ гран при 3А 2022 1 22.03.2022  Опарин, Григориј 2674 ½
7  ФИДЕ гран при 1А 2022 6 10.02.2022  Накамура, Хикару 2736 ½
8  ФИДЕ гран при 1А 2022 5 09.02.2022  Бакро, Етјен 2642 1
9  ФИДЕ гран при 1А 2022 4 07.02.2022  Гришчук, Александар 2764 ½
10  ФИДЕ гран при 1А 2022 3 06.02.2022  Бакро, Етјен 2642 1
11  ФИДЕ гран при 1А 2022 2 05.02.2022  Накамура, Хикару 2736 0
12  ФИДЕ гран при 1А 2022 1 04.02.2022  Гришчук, Александар 2764 ½
13  Тата стил 2022 13 30.01.2022  Прагнанандха, Рамешбабу 2612 0
14  Тата стил 2022 12 29.01.2022  Рапорт, Рихард 2763 ½
15  Тата стил 2022 11 28.01.2022  Гранделијус, Нилс 2672 ½
16  Тата стил 2022 10 26.01.2022  Ван Форест, Јорден 2702 1
17  Тата стил 2022 9 25.01.2022  Дуда, Јан-Кшиштоф 2760 ½
18  Тата стил 2022 8 23.01.2022  Гири, Аниш 2772 0
19  Тата стил 2022 7 22.01.2022  Шанкленд, Семјуел 2708 ½
20  Тата стил 2022 6 21.01.2022  Дубов, Даниил 2720 ½
21  Тата стил 2022 5 20.01.2022  Каруана, Фабијано 2792 ½
22  Тата стил 2022 4 18.01.2022  Видит, Сантош Гујрати 2727 ½
23  Тата стил 2022 3 17.01.2022  Карјакин, Сергеј 2743 1
24  Тата стил 2022 2 16.01.2022  Мамеђаров, Шакријар 2767 ½
25  Тата стил 2022 1 15.01.2022  Карлсен, Магнус 2865 ½