Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије

ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Норвешка 2021 10 17.09.2021  Рапорт, Рихард 2760 1
2  Норвешка 2021 9 16.09.2021  Тари, Арјан 2642 1
3  Норвешка 2021 8 15.09.2021  Карјакин, Сергеј 2758 1
4  Норвешка 2021 7 14.09.2021  Непомњашчи, Јан 2792 1
5  Норвешка 2021 6 13.09.2021  Карлсен, Магнус 2855 0
6  Норвешка 2021 5 12.09.2021  Тари, Арјан 2642 1
7  Норвешка 2021 4 10.09.2021  Рапорт, Рихард 2760 0
8  Норвешка 2021 3 09.09.2021  Карјакин, Сергеј 2758 ½
9  Норвешка 2021 2 08.09.2021  Непомњашчи, Јан 2792 ½
10  Норвешка 2021 1 07.09.2021  Карлсен, Магнус 2855 ½
11  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Синдаров, Жавохир 2558 ½
12  Светски куп 2021 3 15.07.2021  Синдаров, Жавохир 2558 ½
13  Тата стил 2021 13 31.01.2021  Војташек, Радослав 2705 ½
14  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
15  Тата стил 2021 11 29.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½
16  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Гранделијус, Нилс 2663 ½
17  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Јесипенко, Андреј 2677 ½
18  Тата стил 2021 8 24.01.2021  Харикришна, Пентала 2732 1
19  Тата стил 2021 7 23.01.2021  Дуда, Јан-Кшиштоф 2743 1
20  Тата стил 2021 6 22.01.2021  Донченко, Александер 2668 1
21  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Ван Форест, Јорден 2671 ½
22  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Тари, Арјан 2625 ½
23  Тата стил 2021 3 18.01.2021  Антон Гуихаро, Давид 2679 1
24  Тата стил 2021 2 17.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½
25  Тата стил 2021 1 16.01.2021  Карлсен, Магнус 2862 0
26  Тата стил 2020 13 26.01.2020  Дубов, Даниил 2683 ½
27  Тата стил 2020 12 25.01.2020  Витјугов, Никита 2747 ½
28  Тата стил 2020 11 24.01.2020  Ананд, Вишванатан 2758 0
29  Тата стил 2020 10 22.01.2020  Каруана, Фабијано 2822 0
30  Тата стил 2020 9 21.01.2020  Карлсен, Магнус 2872 0
31  Тата стил 2020 8 19.01.2020  Ван Форест, Јорден 2644 ½
32  Тата стил 2020 7 18.01.2020  Сјунг, Џефри 2712 1
33  Тата стил 2020 6 17.01.2020  Ју, Јанги 2726 ½
34  Тата стил 2020 5 16.01.2020  Гири, Аниш 2768 1
35  Тата стил 2020 4 14.01.2020  Со, Весли 2765 0
36  Тата стил 2020 3 13.01.2020  Артемијев, Владислав 2731 1
37  Тата стил 2020 2 12.01.2020  Дуда, Јан-Кшиштоф 2758 ½
38  Тата стил 2020 1 11.01.2020  Коваљов, Владислав 2660 1
39  Светски куп 2019 6 17.09.2019  Динг, Лижен 2811 ½
40  Светски куп 2019 5 16.09.2019  Динг, Лижен 2811 ½
41  Светски куп 2019 4 14.09.2019  Дубов, Даниил 2699 1
42  Светски куп 2019 3 13.09.2019  Дубов, Даниил 2699 ½
43  Светски куп 2019 2 11.09.2019  Пашикијан, Арман 2599 ½
44  Светски куп 2019 1 10.09.2019  Пашикијан, Арман 2599 1