Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије

ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Тата стил 2020 13 26.01.2020  Дубов, Даниил 2683 ½
2  Тата стил 2020 12 25.01.2020  Витјугов, Никита 2747 ½
3  Тата стил 2020 11 24.01.2020  Ананд, Вишванатан 2758 0
4  Тата стил 2020 10 22.01.2020  Каруана, Фабијано 2822 0
5  Тата стил 2020 9 21.01.2020  Карлсен, Магнус 2872 0
6  Тата стил 2020 8 19.01.2020  Ван Форест, Јорден 2644 ½
7  Тата стил 2020 7 18.01.2020  Сјунг, Џефри 2712 1
8  Тата стил 2020 6 17.01.2020  Ју, Јанги 2726 ½
9  Тата стил 2020 5 16.01.2020  Гири, Аниш 2768 1
10  Тата стил 2020 4 14.01.2020  Со, Весли 2765 0
11  Тата стил 2020 3 13.01.2020  Артемијев, Владислав 2731 1
12  Тата стил 2020 2 12.01.2020  Дуда, Јан-Кшиштоф 2758 ½
13  Тата стил 2020 1 11.01.2020  Коваљов, Владислав 2660 1