Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије

ВМ Фирузџа, Алиреза (2785) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Норвешка 2021 3 09.09.2021  Карјакин, Сергеј 2758 ½
2  Норвешка 2021 2 08.09.2021  Непомњашчи, Јан 2792 ½
3  Норвешка 2021 1 07.09.2021  Карлсен, Магнус 2855 ½
4  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Синдаров, Жавохир 2558 ½
5  Светски куп 2021 3 15.07.2021  Синдаров, Жавохир 2558 ½
6  Тата стил 2021 13 31.01.2021  Војташек, Радослав 2705 ½
7  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
8  Тата стил 2021 11 29.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½
9  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Гранделијус, Нилс 2663 ½
10  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Јесипенко, Андреј 2677 ½
11  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Ван Форест, Јорден 2671 ½
12  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Тари, Арјан 2625 ½
13  Тата стил 2021 2 17.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½