Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Дуда, Јан-Кшиштоф (2740) - партије

ВМ Дуда, Јан-Кшиштоф (2740) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Светски куп 2021 17 04.08.2021  Карјакин, Сергеј 2757 ½
2  Светски куп 2021 14 02.08.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
3  Светски куп 2021 13 01.08.2021  Карлсен, Магнус 2847 ½
4  Светски куп 2021 11 28.07.2021  Видит, Сантош Гујрати 2726 ½
5  Светски куп 2021 10 26.07.2021  Гришчук, Александар 2778 ½
6  Светски куп 2021 9 25.07.2021  Гришчук, Александар 2778 ½
7  Светски куп 2021 7 22.07.2021  Идани, Поуја 2614 ½
8  Светски куп 2021 5 18.07.2021  Севијан, Самуел 2647 ½
9  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Васкез, Гиљермо 2527 ½
10  Тата стил 2021 13 31.01.2021  Харикришна, Пентала 2732 ½
11  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½
12  Тата стил 2021 11 29.01.2021  Донченко, Александер 2668 ½
13  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Ван Форест, Јорден 2671 ½
14  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Тари, Арјан 2625 ½
15  Тата стил 2021 8 24.01.2021  Антон Гуихаро, Давид 2679 ½
16  Тата стил 2021 6 22.01.2021  Карлсен, Магнус 2862 ½
17  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Војташек, Радослав 2705 ½
18  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
19  Тата стил 2021 3 18.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½
20  Тата стил 2021 1 16.01.2021  Јесипенко, Андреј 2677 ½
21  Тата стил 2020 13 26.01.2020  Ананд, Вишванатан 2758 ½
22  Тата стил 2020 11 24.01.2020  Карлсен, Магнус 2872 ½
23  Тата стил 2020 10 22.01.2020  Ван Форест, Јорден 2644 ½
24  Тата стил 2020 9 21.01.2020  Сјунг, Џефри 2712 ½
25  Тата стил 2020 7 18.01.2020  Гири, Аниш 2768 ½
26  Тата стил 2020 6 17.01.2020  Со, Весли 2765 ½
27  Тата стил 2020 5 16.01.2020  Артемијев, Владислав 2731 ½
28  Тата стил 2020 4 14.01.2020  Дубов, Даниил 2683 ½
29  Тата стил 2020 3 13.01.2020  Коваљов, Владислав 2660 ½
30  Тата стил 2020 2 12.01.2020  Фирузџа, Алиреза 2723 ½
31  Тата стил 2020 1 11.01.2020  Витјугов, Никита 2747 ½
32  Светски куп 2019 6 17.09.2019  Андрејкин, Дмитриј 2741 ½
33  Светски куп 2019 2 11.09.2019  Хенрикез Виљагра, Кристобал 2587 ½
34  Тата стил 2019 13 27.01.2019  Динг, Лижен 2813 ½
35  Тата стил 2019 11 25.01.2019  Ананд, Вишванатан 2773 ½
36  Тата стил 2019 9 22.01.2019  Мамеђаров, Шакријар 2817 ½
37  Тата стил 2019 7 19.01.2019  Непомњашчи, Јан 2763 ½
38  Тата стил 2019 5 16.01.2019  Раџабов, Тејмур 2757 ½
39  Тата стил 2019 4 15.01.2019  Шанкленд, Семјуел 2725 ½
40  Тата стил 2019 1 12.01.2019  Видит, Сантош Гујрати 2695 ½
41  Дортмунд 2018 7 22.07.2018  Гири, Аниш 2782 ½
42  Дортмунд 2018 6 21.07.2018  Непомњашчи, Јан 2757 ½
43  Дортмунд 2018 5 20.07.2018  Мејер, Георг 2628 ½
44  Дортмунд 2018 1 14.07.2018  Коваљов, Владислав 2655 ½
45  Светски куп 2017 4 07.09.2017  Иванчук, Василиј 2727 ½
46  Светски куп 2017 3 06.09.2017  Иванчук, Василиј 2727 ½
47  Светски куп 2013 1 11.08.2013  Иванчук, Василиј 2731 ½