Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Дуда, Јан-Кшиштоф (2740) - партије

ВМ Дуда, Јан-Кшиштоф (2740) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Светски куп 2019 8 21.09.2019  Сјунг, Џефри 2707 0
2  Тата стил 2019 12 26.01.2019  Карлсен, Магнус 2835 0
3  Тата стил 2019 10 23.01.2019  Рапорт, Рихард 2731 0
4  Тата стил 2019 6 18.01.2019  Гири, Аниш 2783 0
5  Тата стил 2019 2 13.01.2019  Ван Форест, Јорден 2612 0