Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Ван Форест, Јорден (2695) - партије

ВМ Ван Форест, Јорден (2695) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Светски куп 2021 6 19.07.2021  Пиорун, Кацпер 2608 ½
2  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Друска, Јурај 2493 ½
3  Тата стил 2021 12 30.01.2021  Јесипенко, Андреј 2677 ½
4  Тата стил 2021 10 27.01.2021  Дуда, Јан-Кшиштоф 2743 ½
5  Тата стил 2021 9 26.01.2021  Донченко, Александер 2668 ½
6  Тата стил 2021 8 24.01.2021  Вашје-Лаграв, Максим 2784 ½
7  Тата стил 2021 5 21.01.2021  Фирузџа, Алиреза 2749 ½
8  Тата стил 2021 4 19.01.2021  Карлсен, Магнус 2862 ½
9  Тата стил 2021 3 18.01.2021  Војташек, Радослав 2705 ½
10  Тата стил 2021 2 17.01.2021  Гири, Аниш 2764 ½
11  Тата стил 2021 1 16.01.2021  Каруана, Фабијано 2823 ½