Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Абдусаторов, Нодирбек (2769) - партије

ВМ Абдусаторов, Нодирбек (2769) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Норвешка 2023 9 09.06.2023  Карлсен, Магнус 2853 ½
2  Норвешка 2023 8 08.06.2023  Накамура, Хикару 2775 ½
3  Норвешка 2023 7 06.06.2023  Со, Весли 2760 0
4  Норвешка 2023 6 05.06.2023  Каруана, Фабијано 2764 0
5  Норвешка 2023 5 04.06.2023  Гукеш, Домараџу 2732 ½
6  Норвешка 2023 4 03.06.2023  Мамеђаров, Шакријар 2738 ½
7  Норвешка 2023 3 01.06.2023  Фирузџа, Алиреза 2785 0
8  Норвешка 2023 2 31.05.2023  Тари, Арјан 2642 1
9  Норвешка 2023 1 30.05.2023  Гири, Аниш 2768 ½
10  Тата стил 2023 13 29.01.2023  Ван Форест, Јорден 2681 0
11  Тата стил 2023 12 28.01.2023  Со, Весли 2760 ½
12  Тата стил 2023 11 27.01.2023  Гири, Аниш 2764 ½
13  Тата стил 2023 10 25.01.2023  Динг, Лижен 2811 ½
14  Тата стил 2023 9 24.01.2023  Кајмер, Винсент 2696 ½
15  Тата стил 2023 8 22.01.2023  Ароњан, Левон 2735 ½
16  Тата стил 2023 7 21.01.2023  Еригајси, Арџун 2722 1
17  Тата стил 2023 6 20.01.2023  Прагнанандха, Рамешбабу 2684 ½
18  Тата стил 2023 5 19.01.2023  Карлсен, Магнус 2859 1
19  Тата стил 2023 4 17.01.2023  Магсудлу, Пархам 2719 1
20  Тата стил 2023 3 16.01.2023  Гукеш, Домараџу 2725 ½
21  Тата стил 2023 2 15.01.2023  Каруана, Фабијано 2766 ½
22  Тата стил 2023 1 14.01.2023  Рапорт, Рихард 2740 1
23  Београд 2022 9 14.03.2022  Иванишевић, Иван 2601 1
24  Београд 2022 8 13.03.2022  Ивић, Велимир 2610 ½
25  Београд 2022 7 12.03.2022  Сјугиров, Санан 2680 0
26  Београд 2022 6 11.03.2022  Инђић, Александар 2605 1
27  Београд 2022 5 10.03.2022  Навара, Давид 2700 1
28  Београд 2022 4 09.03.2022  Магсудлу, Пархам 2701 0
29  Београд 2022 3 08.03.2022  Нихал, Сарин 2652 0
30  Београд 2022 2 07.03.2022  Маркуш, Роберт 2627 1
31  Београд 2022 1 06.03.2022  Сарана, Алексеј 2685 1
32  Светски куп 2021 8 23.07.2021  Дурарбајли, Васиф 2625 1
33  Светски куп 2021 7 22.07.2021  Дурарбајли, Васиф 2625 0
34  Светски куп 2021 6 19.07.2021  Гири, Аниш 2776 ½
35  Светски куп 2021 5 18.07.2021  Гири, Аниш 2776 ½
36  Светски куп 2021 4 16.07.2021  Аравиндх, Читхамбарам 2641 1
37  Светски куп 2021 3 15.07.2021  Аравиндх, Читхамбарам 2641 ½
38  Светски куп 2019 2 11.09.2019  Матлаков, Максим 2716 ½
39  Светски куп 2019 1 10.09.2019  Матлаков, Максим 2716 ½