Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Абдусаторов, Нодирбек (2769) - партије

ВМ Абдусаторов, Нодирбек (2769) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Норвешка 2023 9 09.06.2023  Карлсен, Магнус 2853 ½
2  Норвешка 2023 8 08.06.2023  Накамура, Хикару 2775 ½
3  Норвешка 2023 7 06.06.2023  Со, Весли 2760 0
4  Норвешка 2023 6 05.06.2023  Каруана, Фабијано 2764 0
5  Норвешка 2023 5 04.06.2023  Гукеш, Домараџу 2732 ½
6  Норвешка 2023 4 03.06.2023  Мамеђаров, Шакријар 2738 ½
7  Норвешка 2023 3 01.06.2023  Фирузџа, Алиреза 2785 0
8  Норвешка 2023 2 31.05.2023  Тари, Арјан 2642 1
9  Норвешка 2023 1 30.05.2023  Гири, Аниш 2768 ½
10  Тата стил 2023 13 29.01.2023  Ван Форест, Јорден 2681 0
11  Тата стил 2023 12 28.01.2023  Со, Весли 2760 ½
12  Тата стил 2023 11 27.01.2023  Гири, Аниш 2764 ½
13  Тата стил 2023 10 25.01.2023  Динг, Лижен 2811 ½
14  Тата стил 2023 9 24.01.2023  Кајмер, Винсент 2696 ½
15  Тата стил 2023 8 22.01.2023  Ароњан, Левон 2735 ½
16  Тата стил 2023 7 21.01.2023  Еригајси, Арџун 2722 1
17  Тата стил 2023 6 20.01.2023  Прагнанандха, Рамешбабу 2684 ½
18  Тата стил 2023 5 19.01.2023  Карлсен, Магнус 2859 1
19  Тата стил 2023 4 17.01.2023  Магсудлу, Пархам 2719 1
20  Тата стил 2023 3 16.01.2023  Гукеш, Домараџу 2725 ½
21  Тата стил 2023 2 15.01.2023  Каруана, Фабијано 2766 ½
22  Тата стил 2023 1 14.01.2023  Рапорт, Рихард 2740 1