Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Тата стил 2022

Тата стил 2022

Вајк ан Зе, 15 - 30.01.2022


Инфо - Пгн(87) - Партије - Архива - Учесници - Коло - Бергер - Стат - Стање
Коло 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

<-- Коло 13 (30.01.2022)

# Бели Резултат Црни
 1  Ван Форест, Јорден(2702) 1-0 Шанкленд, Семјуел(2708)
 2  Гранделијус, Нилс(2672) ½-½ Дуда, Јан-Кшиштоф(2760)
 3  Рапорт, Рихард(2763) ½-½ Гири, Аниш(2772)
 4  Прагнанандха, Рамешбабу(2612) 1-0 Јесипенко, Андреј(2714)
 5  Карлсен, Магнус(2865) +-- Дубов, Даниил(2720)
 6  Мамеђаров, Шакријар(2767) ½-½ Каруана, Фабијано(2792)
 7  Карјакин, Сергеј(2743) 1-0 Видит, Сантош Гујрати(2727)