Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ФИДЕ гран при 3 2022

ФИДЕ гран при 3 2022

Берлин, 30.03 - 04.04.2022


Инфо - Пгн(6) - Партије - Учесници - Коло - Стат - Стање
Стање 1 - 2 - 3 - 4

<-- Стање 2 (31.03.2022) -->

# Име Ниво
1 Накамура, Хикару Победник полуфинала
2 Со, Весли Победник полуфинала
3 Мамеђаров, Шакријар Полуфиналиста
4 Табатабаеј, Амин Полуфиналиста