Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Svetski kup 2019

Svetski kup 2019

Khanty-Mansiysk, 10.09 - 04.10.2019


Info - Pgn(192) - Partije - Učesnici - Kolo - Stat - Stanje

Datum Beli Rezultat Crni ECO
10.09.2019 Pres, Šon (1954) 0:1 Ding, Ližen (2811) B26
10.09.2019 Giri, Aniš (2780) 1:0 Mohamad Fahad, Rahman (2250) B52
10.09.2019 Anvuli, Danijel (2284) 0:1 Vašje-Lagrav, Maksim (2774) A29
10.09.2019 So, Vesli (2767) 1:0 Duran Vega, Serđo (2387) A20
10.09.2019 Gan-Erdene, Sugar (2407) 0:1 Nepomnjašči, Jan (2776) B90
10.09.2019 Aronjan, Levon (2758) ½:½ El Gindi, Esam (2431) A36
10.09.2019 Rakotomaharo, Fi Antenaina (2428) 0:1 Mameđarov, Šakrijar (2767) B15
10.09.2019 Domingez, Lenije (2763) 1:0 Eskobar Forero, Alder (2504) B40
10.09.2019 Pultinevičijus, Paulijus (2503) 0:1 Griščuk, Aleksandar (2759) D43
10.09.2019 Radžabov, Tejmur (2758) 1:0 Ziska, Helgi Dam (2533) E62
10.09.2019 Iljušenok, Ilija (2540) ½:½ Artemijev, Vladislav (2746) B12
10.09.2019 Ju, Jangi (2763) 1:0 Gaem Magami, Esan (2544) D25
10.09.2019 Megaranto, Susanto (2550) 0:1 Karjakin, Sergej (2760) E00
10.09.2019 Nakamura, Hikaru (2745) ½:½ Belasen, Bilel (2540) E04
10.09.2019 Mekitarijan, Krikor Sevag (2558) ½:½ Andrejkin, Dmitrij (2741) D11
10.09.2019 Vojtašek, Radoslav (2739) 0:1 Kristijansen, Johan-Sebastijan (2558) E60
10.09.2019 Gonzalez Vidal, Juri (2552) 0:1 Harikrišna, Pentala (2746) C53
10.09.2019 Duda, Jan-Kšištof (2730) 1:0 Henrikez Viljagra, Kristobal (2587) B69
10.09.2019 Albornoz Kabrera, Karlos Danijel (2581) ½:½ Svidler, Pjotr (2729) A33
10.09.2019 Vitjugov, Nikita (2732) ½:½ Urkedal, Frode (2550) E01
10.09.2019 Santos Ruiz, Miguel (2560) ½:½ Vei, Ji (2721) B90
10.09.2019 Le, Kuang Lijem (2708) ½:½ Aleksandrov, Aleksej (2577) C65
10.09.2019 Jufa, Daniil (2577) ½:½ Navara, David (2724) E12
10.09.2019 Bu, Sjengdži (2721) ½:½ Sju, Sjangju (2576) A07
10.09.2019 Pridorožni, Aleksej (2599) ½:½ Vang, Hao (2726) B91
10.09.2019 Šanklend, Semjuel (2705) ½:½ Safarli, Eltaj (2593) D10
10.09.2019 Abdusatorov, Nodirbek (2608) ½:½ Matlakov, Maksim (2716) C78
10.09.2019 Tomaševski, Jevgenij (2718) ½:½ Petrov, Nikita (2586) E17
10.09.2019 Pičot, Alan (2600) ½:½ Vidit, Santoš Gujrati (2718) C67
10.09.2019 Jakovenko, Dmitrij (2681) 1:0 Martinez Alkantara, Hoze Eduardo (2596) B90
10.09.2019 Lisij, Igor (2596) 0:1 Sjung, DŽefri (2707) D26
10.09.2019 Firudža, Alireza (2702) 1:0 Pašikijan, Arman (2599) A06
10.09.2019 Kordova, Emilio (2576) 0:1 Dubov, Daniil (2699) D78
10.09.2019 Amin, Basem (2699) ½:½ Tabatabaej, Amin (2642) C50
10.09.2019 Flores, Dijego (2602) 0:1 DŽons, Gavejn (2688) D85
10.09.2019 Grandelijus, Nils (2691) ½:½ Rahmanov, Aleksandar (2606) C42
10.09.2019 Aravindh, Čithambaram (2609) ½:½ Adams, Majkl (2694) E20
10.09.2019 Geljfand, Boris (2686) ½:½ Lu, Šanlej (2602) E04
10.09.2019 Nihal, Sarin (2610) 1:0 Kori, Jorge (2676) B32
10.09.2019 Rodštejn, Maksim (2684) 1:0 Bartel, Mateus (2621) A29
10.09.2019 Kartikejan, Murali (2617) ½:½ Inarkjev, Ernesto (2693) C92
10.09.2019 Mekšejn, Luk (2682) ½:½ Delgado Ramirez, Neuris (2615) A04
10.09.2019 Gupta, Abhijet (2609) ½:½ Korobov, Anton (2679) D36
10.09.2019 Anton Guiharo, David (2674) 1:0 Narajanan, S L (2611) A20
10.09.2019 Hušenbet, Niklas (2620) 1:0 Najdič, Arkadij (2643) C19
10.09.2019 Ponomarjov, Ruslan (2675) 0:1 Jesipenko, Andrej (2624) B19
10.09.2019 Seturaman, S P (2624) 0:1 Nabati, Tamir (2658) A21
10.09.2019 Fedosejev, Vladimir (2664) 1:0 Ganguli, Surija Šehar (2658) E46
10.09.2019 Ngujen, Ngok Čiong Šon (2638) ½:½ Alekseenko, Kiril (2671) C45
10.09.2019 Berkeš, Ferenc (2666) ½:½ Žumabajev, Rinat (2630) D73
10.09.2019 Parligras, Mirča-Emilijan (2629) ½:½ Nisipeanu, Liviju-Dijeter (2656) C42
10.09.2019 Sevijan, Samuel (2654) 1:0 Tari, Arjan (2630) D38
10.09.2019 Iturizaga, Eduardo (2626) 0:1 Adhiban, Baskaran (2639) A21
10.09.2019 Čeparinov, Ivan (2670) 1:0 Adli, Ahmed (2636) D37
10.09.2019 Mareko, Sandro (2633) ½:½ Sjugirov, Sanan (2662) B90
10.09.2019 Šarić, Ivan (2667) ½:½ Bok, Benjamin (2640) C67
10.09.2019 Abasov, Nijat Azad (2632) ½:½ Piorun, Kacper (2660) E04
10.09.2019 Kasimdžanov, Rustam (2657) 1:0 Barejev, Evgenij (2643) C24
10.09.2019 Čigajev, Maksim (2644) 0:1 Magsudlu, Parham (2664) C50
10.09.2019 Sarana, Aleksej (2651) ½:½ Predke, Aleksandr (2657) D37
10.09.2019 Hovhanisjan, Robert (2639) 0:1 Demčenko, Anton (2655) C60
10.09.2019 Kovalenko, Igor (2674) 1:0 Lupulesku, Konstantin (2643) C02
10.09.2019 Najer, Jevgenij (2635) ½:½ Gledura, Benjamin (2654) D87
10.09.2019 Movsesjan, Sergej (2654) ½:½ Oparin, Grigorij (2654) C78
11.09.2019 Ding, Ližen (2811) 1:0 Pres, Šon (1954) A18
11.09.2019 Mohamad Fahad, Rahman (2250) 0:1 Giri, Aniš (2780) B30
11.09.2019 Vašje-Lagrav, Maksim (2774) 1:0 Anvuli, Danijel (2284) C84
11.09.2019 Duran Vega, Serđo (2387) 0:1 So, Vesli (2767) A14
11.09.2019 Nepomnjašči, Jan (2776) 1:0 Gan-Erdene, Sugar (2407) B66
11.09.2019 El Gindi, Esam (2431) 0:1 Aronjan, Levon (2758) E24
11.09.2019 Mameđarov, Šakrijar (2767) 1:0 Rakotomaharo, Fi Antenaina (2428) A15
11.09.2019 Eskobar Forero, Alder (2504) 0:1 Domingez, Lenije (2763) B53
11.09.2019 Griščuk, Aleksandar (2759) 1:0 Pultinevičijus, Paulijus (2503) D85
11.09.2019 Ziska, Helgi Dam (2533) ½:½ Radžabov, Tejmur (2758) C50
11.09.2019 Artemijev, Vladislav (2746) 1:0 Iljušenok, Ilija (2540) A05
11.09.2019 Gaem Magami, Esan (2544) 1:0 Ju, Jangi (2763) D12
11.09.2019 Karjakin, Sergej (2760) ½:½ Megaranto, Susanto (2550) B07
11.09.2019 Belasen, Bilel (2540) ½:½ Nakamura, Hikaru (2745) B15
11.09.2019 Andrejkin, Dmitrij (2741) ½:½ Mekitarijan, Krikor Sevag (2558) D02
11.09.2019 Kristijansen, Johan-Sebastijan (2558) 1:0 Vojtašek, Radoslav (2739) B94
11.09.2019 Harikrišna, Pentala (2746) 1:0 Gonzalez Vidal, Juri (2552) E15
11.09.2019 Henrikez Viljagra, Kristobal (2587) ½:½ Duda, Jan-Kšištof (2730) C42
11.09.2019 Svidler, Pjotr (2729) 1:0 Albornoz Kabrera, Karlos Danijel (2581) B30
11.09.2019 Urkedal, Frode (2550) 0:1 Vitjugov, Nikita (2732) E21
11.09.2019 Vei, Ji (2721) 1:0 Santos Ruiz, Miguel (2560) C78
11.09.2019 Aleksandrov, Aleksej (2577) ½:½ Le, Kuang Lijem (2708) E46
11.09.2019 Navara, David (2724) 0:1 Jufa, Daniil (2577) B12
11.09.2019 Sju, Sjangju (2576) ½:½ Bu, Sjengdži (2721) D10
11.09.2019 Vang, Hao (2726) ½:½ Pridorožni, Aleksej (2599) E06
11.09.2019 Safarli, Eltaj (2593) ½:½ Šanklend, Semjuel (2705) C69
11.09.2019 Matlakov, Maksim (2716) ½:½ Abdusatorov, Nodirbek (2608) B91
11.09.2019 Petrov, Nikita (2586) ½:½ Tomaševski, Jevgenij (2718) E35
11.09.2019 Vidit, Santoš Gujrati (2718) 1:0 Pičot, Alan (2600) E04
11.09.2019 Martinez Alkantara, Hoze Eduardo (2596) 0:1 Jakovenko, Dmitrij (2681) A30
11.09.2019 Sjung, DŽefri (2707) 1:0 Lisij, Igor (2596) C01
11.09.2019 Pašikijan, Arman (2599) ½:½ Firudža, Alireza (2702) D37
11.09.2019 Dubov, Daniil (2699) ½:½ Kordova, Emilio (2576) E10
11.09.2019 Tabatabaej, Amin (2642) ½:½ Amin, Basem (2699) D85
11.09.2019 DŽons, Gavejn (2688) ½:½ Flores, Dijego (2602) C72
11.09.2019 Rahmanov, Aleksandar (2606) 1:0 Grandelijus, Nils (2691) A30
11.09.2019 Adams, Majkl (2694) ½:½ Aravindh, Čithambaram (2609) C50
11.09.2019 Lu, Šanlej (2602) ½:½ Geljfand, Boris (2686) C46
11.09.2019 Kori, Jorge (2676) 0:1 Nihal, Sarin (2610) A13
11.09.2019 Bartel, Mateus (2621) ½:½ Rodštejn, Maksim (2684) D11
11.09.2019 Inarkjev, Ernesto (2693) 1:0 Kartikejan, Murali (2617) E97
11.09.2019 Delgado Ramirez, Neuris (2615) ½:½ Mekšejn, Luk (2682) C67
11.09.2019 Korobov, Anton (2679) ½:½ Gupta, Abhijet (2609) D80
11.09.2019 Narajanan, S L (2611) 1:0 Anton Guiharo, David (2674) C65
11.09.2019 Najdič, Arkadij (2643) 0:1 Hušenbet, Niklas (2620) E04
11.09.2019 Jesipenko, Andrej (2624) ½:½ Ponomarjov, Ruslan (2675) E68
11.09.2019 Nabati, Tamir (2658) 0:1 Seturaman, S P (2624) B22
11.09.2019 Ganguli, Surija Šehar (2658) 1:0 Fedosejev, Vladimir (2664) A13
11.09.2019 Alekseenko, Kiril (2671) 1:0 Ngujen, Ngok Čiong Šon (2638) C53
11.09.2019 Žumabajev, Rinat (2630) 1:0 Berkeš, Ferenc (2666) E62
11.09.2019 Nisipeanu, Liviju-Dijeter (2656) ½:½ Parligras, Mirča-Emilijan (2629) C45
11.09.2019 Tari, Arjan (2630) ½:½ Sevijan, Samuel (2654) A06
11.09.2019 Adhiban, Baskaran (2639) ½:½ Iturizaga, Eduardo (2626) E46
11.09.2019 Adli, Ahmed (2636) ½:½ Čeparinov, Ivan (2670) E60
11.09.2019 Sjugirov, Sanan (2662) ½:½ Mareko, Sandro (2633) E15
11.09.2019 Bok, Benjamin (2640) ½:½ Šarić, Ivan (2667) E94
11.09.2019 Piorun, Kacper (2660) ½:½ Abasov, Nijat Azad (2632) B30
11.09.2019 Barejev, Evgenij (2643) ½:½ Kasimdžanov, Rustam (2657) A22
11.09.2019 Magsudlu, Parham (2664) 1:0 Čigajev, Maksim (2644) B06
11.09.2019 Predke, Aleksandr (2657) ½:½ Sarana, Aleksej (2651) E35
11.09.2019 Demčenko, Anton (2655) ½:½ Hovhanisjan, Robert (2639) A43
11.09.2019 Lupulesku, Konstantin (2643) 1:0 Kovalenko, Igor (2674) C45
11.09.2019 Gledura, Benjamin (2654) 0:1 Najer, Jevgenij (2635) A09
11.09.2019 Oparin, Grigorij (2654) 0:1 Movsesjan, Sergej (2654) E00
13.09.2019 Ding, Ližen (2811) ½:½ Movsesjan, Sergej (2654) D12
13.09.2019 Najer, Jevgenij (2635) ½:½ Giri, Aniš (2780) A45
13.09.2019 Vašje-Lagrav, Maksim (2774) 1:0 Kovalenko, Igor (2674) B40
13.09.2019 Demčenko, Anton (2655) ½:½ So, Vesli (2767) D02
13.09.2019 Nepomnjašči, Jan (2776) ½:½ Predke, Aleksandr (2657) C65
13.09.2019 Magsudlu, Parham (2664) 0:1 Aronjan, Levon (2758) C65
13.09.2019 Mameđarov, Šakrijar (2767) 1:0 Kasimdžanov, Rustam (2657) D30
13.09.2019 Abasov, Nijat Azad (2632) ½:½ Domingez, Lenije (2763) E06
13.09.2019 Griščuk, Aleksandar (2759) ½:½ Bok, Benjamin (2640) E04
13.09.2019 Sjugirov, Sanan (2662) ½:½ Radžabov, Tejmur (2758) D37
13.09.2019 Artemijev, Vladislav (2746) 1:0 Čeparinov, Ivan (2670) A04
13.09.2019 Adhiban, Baskaran (2639) ½:½ Ju, Jangi (2763) E46
13.09.2019 Karjakin, Sergej (2760) 1:0 Sevijan, Samuel (2654) A07
13.09.2019 Nisipeanu, Liviju-Dijeter (2656) 1:0 Nakamura, Hikaru (2745) D37
13.09.2019 Andrejkin, Dmitrij (2741) ½:½ Žumabajev, Rinat (2630) B90
13.09.2019 Harikrišna, Pentala (2746) 1:0 Fedosejev, Vladimir (2664) D35
13.09.2019 Nabati, Tamir (2658) 0:1 Duda, Jan-Kšištof (2730) A46
13.09.2019 Svidler, Pjotr (2729) ½:½ Jesipenko, Andrej (2624) B10
13.09.2019 Hušenbet, Niklas (2620) ½:½ Vitjugov, Nikita (2732) C84
13.09.2019 Vei, Ji (2721) 0:1 Anton Guiharo, David (2674) C50
13.09.2019 Korobov, Anton (2679) ½:½ Le, Kuang Lijem (2708) D00
13.09.2019 Vang, Hao (2726) ½:½ Rodštejn, Maksim (2684) E60
13.09.2019 Matlakov, Maksim (2716) ½:½ Geljfand, Boris (2686) D47
13.09.2019 Aravindh, Čithambaram (2609) 0:1 Tomaševski, Jevgenij (2718) C50
13.09.2019 Vidit, Santoš Gujrati (2718) ½:½ Rahmanov, Aleksandar (2606) D31
13.09.2019 DŽons, Gavejn (2688) ½:½ Jakovenko, Dmitrij (2681) C67
13.09.2019 Sjung, DŽefri (2707) ½:½ Tabatabaej, Amin (2642) C65
13.09.2019 Dubov, Daniil (2699) ½:½ Firudža, Alireza (2702) A29
13.09.2019 Inarkjev, Ernesto (2693) ½:½ Sju, Sjangju (2576) D11
13.09.2019 Jufa, Daniil (2577) ½:½ Mekšejn, Luk (2682) E94
13.09.2019 Alekseenko, Kiril (2671) ½:½ Kristijansen, Johan-Sebastijan (2558) C11
13.09.2019 Nihal, Sarin (2610) 1:0 Safarli, Eltaj (2593) C95
14.09.2019 Movsesjan, Sergej (2654) ½:½ Ding, Ližen (2811) C47
14.09.2019 Giri, Aniš (2780) ½:½ Najer, Jevgenij (2635) A21
14.09.2019 Kovalenko, Igor (2674) 0:1 Vašje-Lagrav, Maksim (2774) B23
14.09.2019 So, Vesli (2767) 1:0 Demčenko, Anton (2655) D31
14.09.2019 Predke, Aleksandr (2657) 0:1 Nepomnjašči, Jan (2776) D90
14.09.2019 Aronjan, Levon (2758) ½:½ Magsudlu, Parham (2664) C01
14.09.2019 Kasimdžanov, Rustam (2657) ½:½ Mameđarov, Šakrijar (2767) C53
14.09.2019 Domingez, Lenije (2763) ½:½ Abasov, Nijat Azad (2632) B31
14.09.2019 Bok, Benjamin (2640) ½:½ Griščuk, Aleksandar (2759) D38
14.09.2019 Radžabov, Tejmur (2758) ½:½ Sjugirov, Sanan (2662) D02
14.09.2019 Čeparinov, Ivan (2670) ½:½ Artemijev, Vladislav (2746) D15
14.09.2019 Ju, Jangi (2763) ½:½ Adhiban, Baskaran (2639) B53
14.09.2019 Sevijan, Samuel (2654) 0:1 Karjakin, Sergej (2760) C53
14.09.2019 Nakamura, Hikaru (2745) ½:½ Nisipeanu, Liviju-Dijeter (2656) C42
14.09.2019 Žumabajev, Rinat (2630) 0:1 Andrejkin, Dmitrij (2741) D37
14.09.2019 Fedosejev, Vladimir (2664) ½:½ Harikrišna, Pentala (2746) A18
14.09.2019 Duda, Jan-Kšištof (2730) 1:0 Nabati, Tamir (2658) A21
14.09.2019 Jesipenko, Andrej (2624) ½:½ Svidler, Pjotr (2729) D85
14.09.2019 Vitjugov, Nikita (2732) ½:½ Hušenbet, Niklas (2620) C84
14.09.2019 Anton Guiharo, David (2674) 0:1 Vei, Ji (2721) A20
14.09.2019 Le, Kuang Lijem (2708) 1:0 Korobov, Anton (2679) B23
14.09.2019 Rodštejn, Maksim (2684) 0:1 Vang, Hao (2726) D12
14.09.2019 Geljfand, Boris (2686) ½:½ Matlakov, Maksim (2716) A28
14.09.2019 Tomaševski, Jevgenij (2718) ½:½ Aravindh, Čithambaram (2609) D07
14.09.2019 Rahmanov, Aleksandar (2606) 0:1 Vidit, Santoš Gujrati (2718) A35
14.09.2019 Jakovenko, Dmitrij (2681) ½:½ DŽons, Gavejn (2688) C78
14.09.2019 Tabatabaej, Amin (2642) ½:½ Sjung, DŽefri (2707) D90
14.09.2019 Firudža, Alireza (2702) 1:0 Dubov, Daniil (2699) B31
14.09.2019 Sju, Sjangju (2576) 1:0 Inarkjev, Ernesto (2693) E21
14.09.2019 Mekšejn, Luk (2682) ½:½ Jufa, Daniil (2577) B11
14.09.2019 Kristijansen, Johan-Sebastijan (2558) ½:½ Alekseenko, Kiril (2671) C47
14.09.2019 Safarli, Eltaj (2593) 1:0 Nihal, Sarin (2610) C52