Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
ИЕГ (Обреновац)
ИЕГ (Обреновац)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Квалитетна лига Београда 2011
11
04.11.2011
Братство јединство (Београд)
4-4
2
Квалитетна лига Београда 2011
10
03.11.2011
Раднички (Рудовци)
4½-3½
3
Квалитетна лига Београда 2011
9
02.11.2011
Колубара (Лазаревац)
4-4
4
Квалитетна лига Београда 2011
8
01.11.2011
Чукарички (Београд)
5-3
5
Квалитетна лига Београда 2011
7
31.10.2011
Минел котлоградња (Београд)
4-4
6
Квалитетна лига Београда 2011
6
30.10.2011
ЕДБ (Београд)
4½-3½
7
Квалитетна лига Београда 2011
5
29.10.2011
Батајница (Батајница)
4½-3½
8
Квалитетна лига Београда 2011
4
23.10.2011
Борча (Борча)
5½-2½
9
Квалитетна лига Београда 2011
3
22.10.2011
Партизан (Београд)
4½-3½
10
Квалитетна лига Београда 2011
2
16.10.2011
Обилић (Београд)
2½-5½
11
Квалитетна лига Београда 2011
1
15.10.2011
Лештане (Лештане)
5-3
12
Премијер лига Београда 2010
11
11.10.2010
Борац (Раковица)
3-3
13
Премијер лига Београда 2010
10
10.10.2010
Богослов (Београд)
2½-3½
14
Премијер лига Београда 2010
9
09.10.2010
Делфин (Београд)
4-2
15
Премијер лига Београда 2010
8
08.10.2010
Младеновац (Младеновац)
3-3
16
Премијер лига Београда 2010
7
07.10.2010
МЗ Ћирило и Методије (Београд)
1-5
17
Премијер лига Београда 2010
6
06.10.2010
Змај (Београд)
2½-3½
18
Премијер лига Београда 2010
5
05.10.2010
ПТТ (Београд)
2½-3½
19
Премијер лига Београда 2010
4
04.10.2010
Раднички (Београд)
2½-3½
20
Премијер лига Београда 2010
3
03.10.2010
Београдски водовод (Београд)
0-6
21
Премијер лига Београда 2010
1
01.10.2010
Београд Сигурност (Београд)
2½-3½
22
Квалитетна лига Београда 2009
11
03.11.2009
Романтичари (Београд)
3½-4½
23
Квалитетна лига Београда 2009
10
02.11.2009
Полет (Београд)
5-3
24
Квалитетна лига Београда 2009
9
31.10.2009
Минел котлоградња (Београд)
5-3
25
Квалитетна лига Београда 2009
8
30.10.2009
Раднички (Рудовци)
5½-2½
26
Квалитетна лига Београда 2009
7
29.10.2009
Борац (Раковица)
4-4
27
Квалитетна лига Београда 2009
6
28.10.2009
Батајница (Батајница)
4½-3½
28
Квалитетна лига Београда 2009
4
24.10.2009
Чукарички (Београд)
7½-½
29
Квалитетна лига Београда 2009
3
18.10.2009
Колубара (Лазаревац)
5½-2½
30
Квалитетна лига Београда 2009
2
17.10.2009
ЕДБ (Београд)
3½-4½
31
Квалитетна лига Београда 2009
1
11.10.2009
Братство јединство (Београд)
5½-2½
32
Куп Београда 2009
5
12.04.2009
Београд Сигурност (Београд)
1½-2½
33
Куп Београда 2009
4
11.04.2009
Планум (Београд)
1-3
34
Куп Београда 2009
3
10.04.2009
Лештане (Лештане)
3-1
35
Куп Београда 2009
2
09.04.2009
ПТТ (Београд)
4-0
36
Куп Београда 2009
1
08.04.2009
Поштанска штедионица (Београд)
3-1
37
Куп Београда 2009 - квалиф
6
29.03.2009
Лештане (Лештане)
4-0
38
Куп Београда 2009 - квалиф
5
28.03.2009
Лештане (Лештане)
3-1
39
Куп Београда 2009 - квалиф
4
22.03.2009
Болеч (Болеч)
2-2
40
Куп Београда 2009 - квалиф
3
21.03.2009
Болеч (Болеч)
3½-½
41
Премијер лига Београда 2008
9
13.10.2008
Рад (Београд)
1½-4½
42
Премијер лига Београда 2008
8
12.10.2008
Раднички (Београд)
2½-3½
43
Премијер лига Београда 2008
7
11.10.2008
Змај (Београд)
0-6
44
Премијер лига Београда 2008
6
10.10.2008
Поштанска штедионица (Београд)
2-4
45
Премијер лига Београда 2008
5
09.10.2008
Локомотива РС (Београд)
2-4
46
Премијер лига Београда 2008
4
08.10.2008
Београд Сигурност (Београд)
2-4
47
Премијер лига Београда 2008
3
07.10.2008
Планум (Београд)
2-4
48
Премијер лига Београда 2008
2
06.10.2008
МЗ Ћирило и Методије (Београд)
2-4
49
Премијер лига Београда 2008
1
05.10.2008
ПТТ (Београд)
2-4
50
Куп Србије 2008
7
22.06.2008
Част и слава (Пирот)
1-3
51
Куп Србије 2008
6
21.06.2008
ПАШК (Панчево)
1-3
52
Куп Србије 2008
5
20.06.2008
ПТТ (Београд)
2½-1½
53
Куп Србије 2008
4
19.06.2008
Трепча (Косовска Митровица)
1½-2½
54
Куп Србије 2008
3
18.06.2008
Београд (Београд)
0-4
55
Куп Србије 2008
2
17.06.2008
Слога (Краљево)
½-3½
56
Куп Београда 2008
5
13.04.2008
Планум (Београд)
1½-2½
57
Куп Београда 2008
4
12.04.2008
БАСК (Београд)
3-1
58
Куп Београда 2008
3
11.04.2008
МЗ Ћирило и Методије (Београд)
2½-1½
59
Куп Београда 2008
2
10.04.2008
Железничар (Београд)
3½-½
60
Куп Београда 2008
1
09.04.2008
Ласта (Београд)
1-3
61
Куп Београда 2008 - квалиф
6
23.03.2008
Железничар (Београд)
2-2
62
Куп Београда 2008 - квалиф
5
22.03.2008
Железничар (Београд)
4-0
63
Куп Београда 2008 - квалиф
4
16.03.2008
Умка (Умка)
4-0
64
Куп Београда 2008 - квалиф
3
15.03.2008
Умка (Умка)
2-2
65
Квалитетна лига Београда 2007
11
26.10.2007
Младост (Сурчин)
6-2
66
Квалитетна лига Београда 2007
10
25.10.2007
Батајница (Батајница)
5½-2½
67
Квалитетна лига Београда 2007
9
24.10.2007
Минел котлоградња (Београд)
4½-3½
68
Квалитетна лига Београда 2007
8
23.10.2007
МЗ Ћирило и Методије (Београд)
3½-4½
69
Квалитетна лига Београда 2007
7
22.10.2007
Змај (Београд)
2½-5½
70
Квалитетна лига Београда 2007
6
18.10.2007
НИС Југопетрол (Београд)
8-0
71
Квалитетна лига Београда 2007
5
17.10.2007
ПТТ (Београд)
4½-3½
72
Квалитетна лига Београда 2007
4
16.10.2007
Напредак (Београд)
5-3
73
Квалитетна лига Београда 2007
3
15.10.2007
Братство јединство (Београд)
2½-5½
74
Квалитетна лига Београда 2007
2
14.10.2007
Вождовац (Београд)
4½-3½
75
Квалитетна лига Београда 2007
1
13.10.2007
Романтичари (Београд)
5-3
76
Куп Србије 2007
7
27.05.2007
Београд (Београд)
½-3½
77
Куп Србије 2007
6
26.05.2007
Уб (Уб)
2-2
78
Куп Србије 2007
5
25.05.2007
ПТТ (Београд)
2½-1½
79
Куп Србије 2007
4
24.05.2007
Трепча (Косовска Митровица)
2½-1½
80
Куп Србије 2007
3
23.05.2007
Раднички (Крагујевац)
1-3
81
Куп Србије 2007
2
22.05.2007
Змај (Београд)
2½-1½
82
Куп Србије 2007
1
21.05.2007
Светозар Глигорић (Панчево)
0-4
83
Куп Београда 2007
5
13.04.2007
Богослов (Београд)
½-3½
84
Куп Београда 2007
4
12.04.2007
Братство јединство (Београд)
1-3
85
Куп Београда 2007
3
11.04.2007
Напредак (Београд)
2-2
86
Куп Београда 2007
2
10.04.2007
Београд Сигурност (Београд)
2½-1½
87
Куп Београда 2007
1
09.04.2007
МЗ Ћирило и Методије (Београд)
1½-2½
88
Куп Београда 2007 - квалиф
6
26.03.2007
Умка (Умка)
4-0
89
Куп Београда 2007 - квалиф
5
25.03.2007
Умка (Умка)
3-1
90
Куп Београда 2007 - квалиф
4
18.03.2007
Телеоптик (Земун)
3½-½
91
Куп Београда 2007 - квалиф
3
17.03.2007
Телеоптик (Земун)
1-3
92
Квалитетна лига Београда 2006
11
27.10.2006
Братство јединство (Београд)
3½-4½
93
Квалитетна лига Београда 2006
10
26.10.2006
Романтичари (Београд)
5½-2½
94
Квалитетна лига Београда 2006
9
25.10.2006
Напредак (Београд)
3½-4½
95
Квалитетна лига Београда 2006
8
24.10.2006
Студентски град (Београд)
4-4
96
Квалитетна лига Београда 2006
7
23.10.2006
Вождовац (Београд)
4½-3½
97
Квалитетна лига Београда 2006
6
21.10.2006
Чукарички (Београд)
4-4
98
Квалитетна лига Београда 2006
5
20.10.2006
Поштанска штедионица (Београд)
2½-5½
99
Квалитетна лига Београда 2006
4
19.10.2006
ПТТ (Београд)
5½-2½
100
Квалитетна лига Београда 2006
3
18.10.2006
ПКБ ЛОД Палилула (Београд)
4-4
101
Квалитетна лига Београда 2006
2
17.10.2006
Младост (Сурчин)
4-4
102
Квалитетна лига Београда 2006
1
16.10.2006
Обилић (Београд)
4½-3½
103
Куп Београда 2006
5
09.04.2006
Богослов (Београд)
2½-1½
104
Куп Београда 2006
4
08.04.2006
Планум (Београд)
1½-2½
105
Куп Београда 2006
3
07.04.2006
ПТТ (Београд)
1-3
106
Куп Београда 2006
2
06.04.2006
Локомотива РС (Београд)
2½-1½
107
Куп Београда 2006
1
05.04.2006
Минел котлоградња 2 (Београд)
3-1
108
Квалитетна лига Београда 2005
11
23.10.2005
ПТТ (Београд)
2-6
109
Квалитетна лига Београда 2005
10
22.10.2005
Батајница (Батајница)
3½-4½
110
Квалитетна лига Београда 2005
9
21.10.2005
Полет (Београд)
8-0
111
Квалитетна лига Београда 2005
8
20.10.2005
Колубара (Лазаревац)
4-4
112
Квалитетна лига Београда 2005
7
19.10.2005
Чукарички (Београд)
6-2
113
Квалитетна лига Београда 2005
6
18.10.2005
ПКБ ЛОД Палилула (Београд)
5½-2½
114
Квалитетна лига Београда 2005
5
16.10.2005
Студентски град (Београд)
3½-4½
115
Квалитетна лига Београда 2005
4
15.10.2005
Поштанска штедионица (Београд)
4½-3½
116
Квалитетна лига Београда 2005
3
14.10.2005
Романтичари (Београд)
3½-4½
117
Квалитетна лига Београда 2005
2
13.10.2005
Ласта (Београд)
3½-4½
118
Квалитетна лига Београда 2005
1
12.10.2005
Братство јединство (Београд)
4½-3½